Naptár

« 2013 szep 2014 2015»
jan febr márc ápr máj jún
júl aug szep okt nov dec
H K Sze Cs P Szo V
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30

Naptár

« 2013 okt 2014 2015»
jan febr márc ápr máj jún
júl aug szep okt nov dec
H K Sze Cs P Szo V
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31

Férfi NB I 2014/2015:

1. MOL-Pick Szeged8
2. Csurgói KK8
3. Balatonfüredi KSE8
4. Grundfos Tatabánya KC6
5. Orosházi FKSE LINAMAR6
6. B. Braun Gyöngyös4
7. Mezõkövesdi KC4
8. Ceglédi KKSE4
9. Kõnig-Trade Balmazújváros2
10. PLER Budapest0
11. Sport36-Komló0

Női NB I 2014/2015

1. Gyõri Audi ETO KC8
2. FTC-Rail Cargo Hungaria7
3. Fehérvár KC6
4. Siófok KC-Galerius Fürdõ5
5. Érd4
6. Dunaújváros Kohász KA4
7. Ipress Center-Vác4
8. Eubility Group Békéscsaba4
9. DVSC-TVP-AQUATICUM2
10. Mosonmagyaróvári KC SE2
11. MTK Budapest1
12. Szeged KKSE1
Unibet

Az Erima Országos Gyermekbajnokság országos elődöntőinek csoportbesorolásai

A csapatok a csoportokban körmérkőzéseket vívnak, majd a két csoport első, második helyezettek keresztjátékkal döntik a döntőbe jutást. Az országos elődöntő 1. és 2. helyezett csapat jut be az az országos döntőbe.

Az országos elődöntő mérkőzéseinek helyszínei és időpontjai fokozatosan, azok ismerté válásával kerülnek közlésre a mérkőzések menüpont alatt.

Az országos elődöntők csoportbeosztásai

K1, "A" csoport beosztása:
Kulcsár Anita régió 1. helyezettje
Adorján János régió 2. helyezettje
Kulcsár Anita régió 3. helyezettje

K1, "B" csoport beosztása:
Sterbinszky Amália régió 1. helyezettje
Badó László régió 2. helyezettje
Sterbinszky Amália régió 3. helyezettje

K2, "C" csoport beosztása:
Badó László régió 1. helyezettje
Sterbinszky Amália régió 2. helyezettje
Badó László régió 3. helyezettje

K2, "D" csoport beosztása:
Adorján János régió 1. helyezettje
Kulcsár Anita régió 2. helyezettje
Adorján János régió 3. helyezettje

Ny1, "A" csoport beosztása:
Kovács László régió 1. helyezettje
Tóth László régió 2. helyezettje
Kovács László régió 3. helyezettje

Ny1, "B" csoport beosztása:
Csiszár László régió 1. helyezettje
Zákányi Bálint régió 2. helyezettje
Csiszár László régió 3. helyezettje

Ny2, "C" csoport beosztása:
Tóth László régió 1. helyezettje
Csiszár László régió 2. helyezettje
Tóth László régió 3. helyezettje

Ny2, "D" csoport beosztása:
Zákányi Bálint régió 1. helyezettje
Kovács László régió 2. helyezettje
Zákányi Bálint régió 3. helyezettje

2013. február 24.

Kapcsolódó cikkek

MKSZ - 2012