Férfi NB I 2014/2015:

1. MOL-Pick Szeged16
2. Csurgói KK14
3. Balatonfüredi KSE12
4. Grundfos Tatabánya KC10
5. B. Braun Gyöngyös6
6. Mezõkövesdi KC6
7. Orosházi FKSE LINAMAR6
8. Ceglédi KKSE6
9. PLER Budapest4
10. Kõnig-Trade Balmazújváros4
11. Sport36-Komló0

Női NB I 2014/2015

1. Gyõri Audi ETO KC12
2. FTC-Rail Cargo Hungaria11
3. Siófok KC-Galerius Fürdõ11
4. Dunaújváros Kohász KA8
5. Érd7
6. Fehérvár KC7
7. Eubility Group Békéscsaba6
8. Ipress Center-Vác4
9. Mosonmagyaróvári KC SE3
10. MTK Budapest2
11. DVSC-TVP-AQUATICUM2
12. Szeged KKSE1
Unibet generali

Az Erima Országos Gyermekbajnokság országos elődöntőinek csoportbesorolásai

A csapatok a csoportokban körmérkőzéseket vívnak, majd a két csoport első, második helyezettek keresztjátékkal döntik a döntőbe jutást. Az országos elődöntő 1. és 2. helyezett csapat jut be az az országos döntőbe.

Az országos elődöntő mérkőzéseinek helyszínei és időpontjai fokozatosan, azok ismerté válásával kerülnek közlésre a mérkőzések menüpont alatt.

Az országos elődöntők csoportbeosztásai

K1, "A" csoport beosztása:
Kulcsár Anita régió 1. helyezettje
Adorján János régió 2. helyezettje
Kulcsár Anita régió 3. helyezettje

K1, "B" csoport beosztása:
Sterbinszky Amália régió 1. helyezettje
Badó László régió 2. helyezettje
Sterbinszky Amália régió 3. helyezettje

K2, "C" csoport beosztása:
Badó László régió 1. helyezettje
Sterbinszky Amália régió 2. helyezettje
Badó László régió 3. helyezettje

K2, "D" csoport beosztása:
Adorján János régió 1. helyezettje
Kulcsár Anita régió 2. helyezettje
Adorján János régió 3. helyezettje

Ny1, "A" csoport beosztása:
Kovács László régió 1. helyezettje
Tóth László régió 2. helyezettje
Kovács László régió 3. helyezettje

Ny1, "B" csoport beosztása:
Csiszár László régió 1. helyezettje
Zákányi Bálint régió 2. helyezettje
Csiszár László régió 3. helyezettje

Ny2, "C" csoport beosztása:
Tóth László régió 1. helyezettje
Csiszár László régió 2. helyezettje
Tóth László régió 3. helyezettje

Ny2, "D" csoport beosztása:
Zákányi Bálint régió 1. helyezettje
Kovács László régió 2. helyezettje
Zákányi Bálint régió 3. helyezettje

2013. February 24.

Kapcsolódó cikkek

MKSZ - 2012