Férfi NB I 2014/2015 rájátszás 1-6

1. MKB-MVM Veszprém2
2. MOL-Pick Szeged2
3. Csurgói KK2
4. Balatonfüredi KSE0
5. Grundfos Tatabánya KC0
6. Orosházi FKSE LINAMAR0

Női NB I 2014/2015

1. Gyõri Audi ETO KC40
2. FTC-Rail Cargo Hungaria37
3. Érd25
4. Dunaújváros Kohász KA25
5. Siófok KC-Galerius Fürdõ24
6. Fehérvár KC23
7. DVSC-TVP-AQUATICUM16
8. Eubility Group Békéscsaba16
9. Ipress Center-Vác13
10. Mosonmagyaróvári KC SE12
11. MTK Budapest10
12. Szeged KKSE1

Férfi NB I 2014/2015 rájátszás 7-12

1. B. Braun Gyöngyös20
2. Mezõkövesdi KC17
3. Ceglédi KKSE11
4. PLER Budapest11
5. Sport36-Komló11
6. Kõnig-Trade Balmazújváros8
mtva generali
Lionsport

Az Erima Országos Gyermekbajnokság országos elődöntőinek csoportbesorolásai

A csapatok a csoportokban körmérkőzéseket vívnak, majd a két csoport első, második helyezettek keresztjátékkal döntik a döntőbe jutást. Az országos elődöntő 1. és 2. helyezett csapat jut be az az országos döntőbe.

Az országos elődöntő mérkőzéseinek helyszínei és időpontjai fokozatosan, azok ismerté válásával kerülnek közlésre a mérkőzések menüpont alatt.

Az országos elődöntők csoportbeosztásai

K1, "A" csoport beosztása:
Kulcsár Anita régió 1. helyezettje
Adorján János régió 2. helyezettje
Kulcsár Anita régió 3. helyezettje

K1, "B" csoport beosztása:
Sterbinszky Amália régió 1. helyezettje
Badó László régió 2. helyezettje
Sterbinszky Amália régió 3. helyezettje

K2, "C" csoport beosztása:
Badó László régió 1. helyezettje
Sterbinszky Amália régió 2. helyezettje
Badó László régió 3. helyezettje

K2, "D" csoport beosztása:
Adorján János régió 1. helyezettje
Kulcsár Anita régió 2. helyezettje
Adorján János régió 3. helyezettje

Ny1, "A" csoport beosztása:
Kovács László régió 1. helyezettje
Tóth László régió 2. helyezettje
Kovács László régió 3. helyezettje

Ny1, "B" csoport beosztása:
Csiszár László régió 1. helyezettje
Zákányi Bálint régió 2. helyezettje
Csiszár László régió 3. helyezettje

Ny2, "C" csoport beosztása:
Tóth László régió 1. helyezettje
Csiszár László régió 2. helyezettje
Tóth László régió 3. helyezettje

Ny2, "D" csoport beosztása:
Zákányi Bálint régió 1. helyezettje
Kovács László régió 2. helyezettje
Zákányi Bálint régió 3. helyezettje

2013. február 24.

Kapcsolódó cikkek

MKSZ - 2012