Címjegyzék
NAPI MŰSOR
előző nap
2017. január 11. szerda
következő nap
K&H női kézilabda liga női felnőtt kézilabda MKSZ
18:00 Érd - Kispest NKK 31 - 23 Városi Uszoda, sport és rendezvénycsarnok
2030 Érd Velencei út 39-41
Liga Kupa férfi Liga Kupa férfi A. csoport férfi felnőtt kézilabda MKSZ
18:00 B.Braun Gyöngyös - Eger SBS Eszterházy 23 - 25 Városi Sport és Rendezvénycsarnok
3200 Gyöngyös Gábor Áron út 2741/1/A
NB I női junior női junior kézilabda MKSZ
16:00 Dunaújvárosi Kohász-KA NKFT - Érd 33 - 16 Városi Sportcsarnok
2400 Dunaújváros Eszperantó út 4.
17:00 NEKA - MTK Budapest 30 - 29 Urányi János Sportcsarnok
8630 Balatonboglár Gaál Gaszton utca 58
NB I női ifjúsági női ifjúsági kézilabda MKSZ
14:00 Dunaújvárosi Kohász-KA NKFT - Érd 54 - 13 Városi Sportcsarnok
2400 Dunaújváros Eszperantó út 4.
15:00 NEKA - MTK Budapest 43 - 28 Urányi János Sportcsarnok
8630 Balatonboglár Gaál Gaszton utca 58
Kiemelt Serdülő Bajnokság leány KSB leány kelet női OSB kézilabda MKSZ
15:00 DVSC KKFT - Kispest NKK - Malév 40 - 16 Hódos Imre Sportcsarnok
4028 Debrecen Kassai út 32-34
Kiemelt Serdülő Bajnokság leány KSB leány nyugat női OSB kézilabda MKSZ
16:00 Kozármisleny Sportegyesület - Mosonmagyaróvári KC SE 22 - 19 Városi Sportcsarnok,
7761 Kozármisleny Alkotmány tér 55
OSB fiú OSB fiú A csoport férfi OSB kézilabda MKSZ
17:30 Várpalotai BSK - Bakonyerdő Pápa 33 - 15 Gál Gyula Sportcsarnok
8100 Várpalota Fehérvári út 9
OSB fiú OSB fiú B-1. csoport férfi OSB kézilabda MKSZ
16:15 Mikolik Sport School KFT - PLER-Budapest III 38 - 24 MOM Sport
1123 Budapest Csörsz utca 12-14
16:30 Esztergomi Vitézek RAFC - ASI DSE 13 - 49 Pézsa Tibor Városi sportcsarnok
2500 Esztergom Helischer utca 5
16:50 Tatai AC - Budai Farkasok KK 38 - 24 Eötvös J. Gimnázium Sportcsarnok
2890 Tata Tanoda tér 5
OSB fiú OSB fiú B-2. csoport férfi OSB kézilabda MKSZ
17:25 Csepel DSE - Csömöri SSZN KFT 26 - 26 ÁMK sportcsarnok
1211 Budapest Simon Bolivár stny 1-3
19:00 Bp. Honvéd SE - Bp. Elektromos SE 27 - 24 Honvéd kézilabda csarnok
1134 Budapest Klapka utca 12
OSB fiú OSB fiú D csoport férfi OSB kézilabda MKSZ
18:30 Hajdúböszörményi TE - Tiszavasvári SE 39 - 28 Városi Sportcsarnok
4220 Hajdúböszörmény Vásár tér 27
OSB fiú OSB fiú F-1.csoport férfi OSB kézilabda MKSZ
17:00 PLER-Budapest II - Gyömrő VSK 29 - 29 Sportkastély
1188 Budapest Kisfaludy utca 33/C
17:30 XVI. kerületi KMSE - Szigetszentmiklósi KSK II 27 - 24 Újlak utcai Ált.Isk. spcs.
1173 Budapest Újlak utca 110
19:00 Szent István SE - Vecsés SE ÉL-TEAM 22 - 21 Kerék u. Ált. Isk. spcs.
1036 Budapest Kerék utca 18-20
OSB fiú OSB fiú G csoport férfi OSB kézilabda MKSZ
18:00 Mizse KC - Törökszentmiklósi Székács KE 30 - 21 Fekete István Általános Iskola Sportcsarnoka
6050 Lajosmizse Szabadság tér 13
OSB leány OSB leány B csoport női OSB kézilabda MKSZ
16:00 ASI DSE - Szentendrei NKE 28 - 6 Vasas edzőcsarnok
1139 Budapest Fáy utca 58
18:30 Dorogi ESE - KSI SE II 38 - 28 Városi Sportcsarnok
2510 Dorog Iskola utca 1
OSB leány OSB leány D-1. csoport női OSB kézilabda MKSZ
15:30 Eszterházy KFSC - Eszterházy KFSC-EVSI II. 25 - 20 Pásztorvölgyi Gimn. spcs.
3300 Eger Pásztorvölgyi út 25
OSB leány OSB leány D-2. csoport női OSB kézilabda MKSZ
17:00 VKK Nyírbátor - DVSC III-Újonc 14 - 17 Városi Sportcsarnok
4300 Nyírbátor Füveskert utca 9
18:30 DVSC KKFT II - Debreceni Sportcentrum KN KFT 28 - 25 DVSC utánpótlás csarnok
4030 Debrecen Monostorpályi út 9/B
OSB leány OSB leány G csoport női OSB kézilabda MKSZ
16:30 Inárcs-Örkény KC - Dabas KC VSE 15 - 22 Huszka Hermina Ált. Isk. Tornacsarnoka
2377 Örkény Bartók Béla utca 43
17:30 EURONOVEX USE - Dél-100 Kiskunfélegyháza 33 - 11 Sportcsarnok
2766 Tápiószele Liliom u. 11.
OSB leány OSB leány H csoport női OSB kézilabda MKSZ
17:00 Szeghalmi NKC - Oxxo Energy Orosházi Női Kézilabda Club II 14 - 20 Városi sportcsarnok
5520 Szeghalom Szabolcs utca 3
18:00 Szeged KKSE II - EUbility Group-Békéscsabai ENKSE II. 20 - 22 Déri Miksa SzKI
6724 Szeged Kálvária tér 7
2017. január
H K Sze Cs P Szo V
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
FRISS HÍREK
Női keret a vb-selejtezőkre
2017.05.23. Női `A` válogatott
Kim Rasmussen szövetségi kapitány kihirdette a magyar női válogatott keretét a Szlovákia elleni június 10-i és 14-i vb-selejtezőkre.
EHF játékvezetői vizsga Magyarországon
2017.05.23. Szövetségi élet
Tizenkét év után idén május 22-27. között ismét a Magyar Kézilabda Szövetség ad otthont az EHF játékvezetői vizsgájának.
Döntetlen Békéscsabán
2017.05.23. Női NB I.
A K&H női kézilabda liga keddi játéknapján a Ferencvárost az MTK-t, a Győr a Siófokot győzte le biztosan, a Békéscsaba és a Kisvárda pedig fordulatos találkozón megosztoztak a pontokon.
Élő közvetítés az OSB-döntőről
2017.05.22. OSB leány verseny
Május 20-22. között Szigetszentmiklóson zajlik a leány OSB-döntő, a mérkőzések élőben követhetők.
Elfogadott díjak a 2017/2018-as szezonra
2017.05.22. Szövetségi élet
A Magyar Kézilabda Szövetség elfogadta a 2017/2018-as szezon díjait.
Alap- és középfokú edzői tanfolyamok kiírása
2017.05.22. NEK - Edzőképzés
A Magyar Kézilabda Szövetség Nemzetközi Edzőképző Központja (NEK) 2 féléves Alap- ill. Középfokú Kézilabda Edzői Tanfolyamokat hirdet.
Páll Tibor új szakkönyve
2017.05.22. Kiadvány
Megjelent Páll Tibor Védekező gyakorlatok A-tól Z-ig című szakkönyve.
Jegyértékesítés a magyar-szlovák női vb-selejtezőre
2017.05.22. Női `A` válogatott
Az idény utolsó hazai női válogatott mérkőzésén Szlovákia ellen vb-selejtezőn lép pályára a magyar válogatott.
A Vasas is bajnok az NB I/B-ben
2017.05.22. Női NB I/B
A Ferencváros, a Dabas, illetve a Kecskemét után a Vasas lett az NB I/B-s bajnokság negyedik bajnoka.
A Győr nyerte az OSB leány döntőt
2017.05.22. OSB leány verseny
A Győr 25-24-es győzelemmel szerezte meg az elsőséget.
www.keziszovetseg.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
- Küldés
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Apparátus
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezilabdaeredmenyek.hu
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó