Címjegyzék
NAPI MŰSOR
előző nap
2017. április 21. péntek
következő nap
K&H férfi kézilabda liga férfi felnőtt kézilabda MKSZ
16:00 Balatonfüredi KSE - CYEB Budakalász 26 - 29 Szabadidőközpont
online
8230 Balatonfüred Horváth Mihály út
K&H női kézilabda liga női felnőtt kézilabda MKSZ
18:00 DVSC-TVP - Siófok KC 32 - 32 Hódos Imre Sportcsarnok
online
4028 Debrecen Kassai út 32-34.
NB I/B férfi felnőtt NB I/B férfi felnőtt nyugat férfi felnőtt kézilabda MKSZ
17:00 NEKA - Telekom Veszprém U23 30 - 34 NEKA Csarnok
8630 Balatonboglár Gaál Gaszton utca 58.
18:00 Tatai AC - Csurgói Kézilabda Klub U23 35 - 28 Güntner Aréna
2890 Tata Kőkút köz 2.
NB II férfi felnőtt NB II férfi felnőtt Észak-kelet férfi felnőtt kézilabda MKSZ
19:00 Eger SBS Eszterházy U23 - Kisvárdai KC 25 - 25 Kemény Ferenc Sportcsarnok
3300 Eger Stadion utca 8.
NB II férfi felnőtt NB II férfi felnőtt Dél-nyugat férfi felnőtt kézilabda MKSZ
17:00 Nagykanizsai Izzó SE - Sport36-Komló U23 32 - 38 Zsigmondy sportcsarnok
8800 Nagykanizsa Hunyadi utca 18
NB I női junior női junior kézilabda MKSZ
14:00 DVSC-TVP - Siófok KC 31 - 26 Hódos Imre Sportcsarnok
4028 Debrecen Kassai út 32-34.
NB I/B férfi junior NB I/B férfi junior nyugat férfi junior kézilabda MKSZ
15:00 NEKA - Telekom Veszprém 17 - 28 NEKA Csarnok
8630 Balatonboglár Gaál Gaszton utca 58.
NB I férfi ifjúsági férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
18:00 Balatonfüredi KSE - CYEB Budakalász 33 - 28 Szabadidőközpont
8230 Balatonfüred Horváth Mihály út
NB I női ifjúsági női ifjúsági kézilabda MKSZ
16:00 DVSC-TVP - Siófok KC 29 - 35 Hódos Imre Sportcsarnok
4028 Debrecen Kassai út 32-34.
Kiemelt Serdülő Bajnokság fiú KSB fiú rájátszás 9-16. helyért férfi OSB kézilabda MKSZ
17:30 Debreceni Sportcentrum KN KFT - Veszprémi KKFT Felsőörs 25 - 32 Gizella utcai spcs.
4030 Debrecen Gizella utca 4/b
Kiemelt Serdülő Bajnokság leány KSB leány rájátszás 1-8. helyért női OSB kézilabda MKSZ
14:00 DVSC KKFT - NEKA 15 - 27 DVSC utánpótlás csarnok
4030 Debrecen Monostorpályi út 9/B
Kiemelt Serdülő Bajnokság leány KSB leány rájátszás 9-16. helyért női OSB kézilabda MKSZ
17:00 Szeged KKSE - Siófok KC 14 - 27 Déri Miksa SzKI
6724 Szeged Kálvária tér 7
OSB fiú OSB fiú E-F rájátszás 1-8. helyért férfi OSB kézilabda MKSZ
17:00 Bácska Szabadidősport Egyesület - Gyömrő VSK 35 - 32 Városi Sportcsarnok,
6453 Bácsbokod Hősök tere 5
OSB fiú OSB fiú G-H rájátszás 1-8. helyért férfi OSB kézilabda MKSZ
17:00 Törökszentmiklósi Kézilabda Egyesület - Békés-Drén KC II 35 - 28 Városi Sportcsarnok
5200 Törökszentmiklós Almássy utca 51
18:30 KIKI SKFT - Békéscsabai BDSK 33 - 27 Tőrös Olga sportcsarnok
6000 Kecskemét Izsáki út 10
OSB fiú OSB fiú B 1-2. alsóház 5-12.helyért férfi OSB kézilabda MKSZ
17:50 KSI SE II - Városi Sportegyesület Dunakeszi 19 - 40 Emszt Kálmánné spcs. (Siketek)
1097 Budapest Könyves K. krt 28
OSB fiú OSB fiú C alsóház 5-8. helyért férfi OSB kézilabda MKSZ
15:00 Szalézi DSE Kazincbarcika - Salgótarjáni Strandépítők KC 20 - 30 Don Bosco Szalézi Sportcsarnok
3700 Kazincbarcika Szent Erzsébet sétány 2.
OSB fiú OSB fiú B középdöntő alsóház férfi OSB kézilabda MKSZ
15:30 Mikolik Sport School KFT - Csepel DSE 25 - 30 MOM Sport
1123 Budapest Csörsz utca 12-14
OSB leány OSB leány C-D rájátszás 1-8. helyért női OSB kézilabda MKSZ
16:30 FTC II.- ZÖFE - Debreceni Sportcentrum KN KFT 24 - 22 Népligeti Faház
1101 Budapest Vajda Péter utca
OSB leány OSB leány G-H rájátszás 1-8. helyért női OSB kézilabda MKSZ
17:00 Kisteleki KK - Hódmezővásárhelyi LKC 26 - 28 Városi sportcsarnok
6760 Kistelek Kossuth utca 5-7
OSB leány OSB leány C alsóház 5-9. helyért női OSB kézilabda MKSZ
17:00 Gödi SE - Mikolik Sport School KFT 18 - 17 Balázsovits János spcs.
2132 Göd József utca 3
OSB leány OSB leány E-2. alsóház 5-8. helyért női OSB kézilabda MKSZ
16:00 Bajai KSE - Siófok KCSE 31 - 28 MNÁMK sportcsarnok
6500 Baja Duna utca 33.
OSB leány OSB leány F alsóház 5-8. helyért női OSB kézilabda MKSZ
16:00 Százhalombattai VUK SE - Dunaújvárosi Főiskola-DKA NKFT III. 16 - 22 Városi Szabadidő Központ
2440 Százhalombatta Vasút utca 42
17:15 Pázmánd NKSE - Dunaújvárosi AC 37 - 6 Ált. Isk. Sportcsarnok
2483 Gárdony Bóné Kálmán u. 14.
Baranya megye férfi Baranya megyei férfi Felsőház férfi felnőtt kézilabda Baranya
19:30 Hosszúhetény SE - PEAC 23 - 34 Városi Sportcsarnok,
7720 Pécsvárad Kossuth utca 31
Győr-Moson-Sopron megyei női Győr-Moson-Sopron megyei női Elődöntő 1-4.helyért női felnőtt kézilabda Győr
20:00 Fertőszentmiklósi KC - Lébényi KSE 28 - 20 Sportcsarnok*
9444 Fertőszentmiklós Szent István utca 41-43
Jász-Nagykun-Szolnok megyei női női felnőtt kézilabda Jász
18:00 Martfűi VSE - Fegyvernek KSE 29 - 19 Városi Ált.Isk. spcs.
5435 Martfű Mártírok útja 4
Pest megyei férfi I. osztály Pest megyei férfi Elődöntő 13-16. helyért férfi felnőtt kézilabda Pest
20:00 Aranyszarvas SE - Bugyi SE 24 - 30 Sport és Tanuszoda
2711 Tápiószentmárton Bartók Béla utca 1
Pest megyei női junior Pest megyei női junior Elődöntő 9-12. helyért női junior kézilabda Pest
19:45 Mogyoródi KSK - Domony KSE 30 - 30 Szent László Ált.Isk. spcs.
2146 Mogyoród Iskola utca
Pest megyei női junior Pest megyei női junior Elődöntő 13-16. helyért női junior kézilabda Pest
17:00 Főnix ISE - ÉRD 26 - 20 GEAC Sportcsarnok
2100 Gödöllő Páter Károly utca 1
Tolna megyei női felnőtt női felnőtt kézilabda Tolna
19:00 Rollecate KSZE Tengelic - Madocsa SE 24 - 35 Általános Iskola Sportcsarnok
7054 Tengelic Petőfi utca 40
2017. április
H K Sze Cs P Szo V
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
FRISS HÍREK
Fordított és nyert a Csurgó
2017.10.18. Férfi NB I.
A K&H férfi kézilabda liga 6. fordulójának keddi mérkőzésén a Csurgó új edzőjével szünetbeli hátrányát megfordítva két góllal legyőzte a Budakalászt.
Idegenben győzött a Fehérvár
2017.10.18. Női NB I.
A K&H női kézilabda liga 5. fordulójának keddi mérkőzésein a Vác a Budaörsöt győzte le, míg a Fehérvár nyerni tudott Debrecenben.
Sorsoltak a férfi EHF-kupában
2017.10.17. EHF Kupa férfi
Kedden Bécsben kisorsolták a férfi EHF-kupa 3. fordulójának párosítását.
Alapfokú játékvezetői tanfolyam Pest megyében
2017.10.17. Játékvezető tanfolyam
A Pest Megyei Kézilabda Szövetség Játékvezetői Bizottsága intenzív alapfokú játékvezetői tanfolyamot indít.
Elhunyt Eckert Tibor
2017.10.16. Szövetségi élet
Életének 30. évében elhunyt Eckert Tibor, a Bácsalmási PVSE játékosa.
Magabiztos győzelmet aratott az FTC
2017.10.16. Női NB I.
Tizenkét gólos ferencvárosi siker az MTK ellen.
Hozta a kötelezőt a Szeged
2017.10.15. Férfi NB I.
A K&H férfi liga 8. fordulójának vasárnapi mérkőzésén a Szeged kilenc góllal győzte le az FTC-t.
Hullámzó meccsen győzött a Győr
2017.10.15. Női BL
Hullámzó mérkőzésen mind a házigazda francia Brestnek, mind a Győrnek voltak jobb és gyengébb periódusai a női BL 2. fordulójában, végül a címvédő magyar csapat három góllal győzött.
Kilenc góllal győzött az Érd
2017.10.15. Női NB I.
A női élvonal 10. fordulójának előrehozott mérkőzésén az Érd biztosan győzte le az újonc Kecskemétet.
Bravúros veszprémi pontmentés
2017.10.15. Férfi BL
Szinte az egész mérkőzésen hátrányban volt a sérült Nagy László nélkül játszó Veszprém Kielcében, ám az utolsó másodpercekben emberhátrányban is egyenlíteni tudott.
www.keziszovetseg.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
- Küldés
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Apparátus
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó