Címjegyzék
NAPI MŰSOR
előző nap
2017. október 12. csütörtök
következő nap
Férfi Ifjúsági I. osztály Férfi Ifjúsági I. osztály-Kelet férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
16:00 Eger SBS Eszterházy - KTE-automatika.hu 30 - 29 Kemény Ferenc Sportcsarnok
online
3300 Eger Stadion utca 8.
18:00 Pick Szeged - Dabas KC VSE 33 - 29 Városi stadion
6723 Szeged Etelka sor 1-3.
Férfi Ifjúsági I. osztály Férfi Ifjúsági I. osztály-Nyugat férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
16:00 Balatonfüredi KSE - NEKA 29 - 30 Eötvös Sportcsarnok
8230 Balatonfüred Zrínyi utca 3.
17:45 Rév TSC-Mikolik - Grundfos Tatabánya KC 19 - 21 MOM Sport
1123 Budapest Csörsz utca 12-14
Női Ifjúsági I. osztály Női Ifjúsági I. osztály-Kelet női ifjúsági kézilabda MKSZ
16:00 PC TRADE Szeged KKSE - Hufbau-Akker Kecskeméti NKSE 31 - 26 Déri Miksa SzKI
6724 Szeged Kálvária tér 7
Női Ifjúsági I. osztály Női Ifjúsági I. osztály-Nyugat női ifjúsági kézilabda MKSZ
16:00 Bajnok DSE Nemesvámos - ÉRD 33 - 41 Veszprém Aréna
8200 Veszprém Külső Kádártai út
17:00 NEKA II. - Alba Fehérvár KC 31 - 14 NEKA Csarnok
8630 Balatonboglár Gaál Gaszton utca 58.
Férfi Ifjúsági II. osztály Férfi Ifjúsági II. osztály-Kelet férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
18:00 Törökszentmiklósi Kézilabda Egyesület - Nyíregyházi SN KFT 24 - 48 Városi Sportcsarnok
5200 Törökszentmiklós Almássy utca 51
Női Ifjúsági II. osztály Női Ifjúsági II. osztály-Nyugat női ifjúsági kézilabda MKSZ
17:30 Rinyamenti Kézilabda Club - Pilisvörösvári KSK 36 - 30 Városi Sportcsarnok
7500 Nagyatád Szent István park 2
Női Ifjúsági III. osztály Női Ifjúsági III. osztály Közép női ifjúsági kézilabda MKSZ
17:15 Bajai KSE - Bácsalmási Petőfi Városi Sportegyesület 28 - 33 Általános Iskola,
6521 Vaskút Petőfi u. 118
Fiú Serdülő I. osztály Fiú Serdülő I. osztály-Kelet férfi serdülő kézilabda MKSZ
14:00 Eger SBS Eszterházy - KTE-Kecskeméti Sportiskola 29 - 27 Kemény Ferenc Sportcsarnok
online
3300 Eger Stadion utca 8.
16:00 Pick Szeged - Dabas KC VSE 28 - 13 Csonka János SzKI
6726 Szeged Temesvári krt 38.
Fiú Serdülő I. osztály Fiú Serdülő I. osztály-Nyugat férfi serdülő kézilabda MKSZ
18:00 Balatonfüredi KSE - NEKA 17 - 32 Eötvös Sportcsarnok
8230 Balatonfüred Zrínyi utca 3.
18:45 Budaörsi KSE - CYEB Budakalász 34 - 11 Budaörs Városi Uszoda Sportcsarnok és Strand
2040 Budaörs Hársfa utca 6.
Leány Serdülő I. osztály Leány Serdülő I. osztály-Kelet női serdülő kézilabda MKSZ
18:00 PC TRADE Szeged KKSE - KNKSE-Kecskeméti Sportiskola 30 - 15 Déri Miksa SzKI
6724 Szeged Kálvária tér 7
Leány Serdülő I. osztály Leány Serdülő I. osztály-Nyugat női serdülő kézilabda MKSZ
14:00 Bajnok DSE Nemesvámos - ÉRD 40 - 18 Veszprém Aréna
8200 Veszprém Külső Kádártai út
Fiú Serdülő II. osztály Fiú Serdülő II. osztály-Kelet férfi serdülő kézilabda MKSZ
16:30 Törökszentmiklósi Kézilabda Egyesület - Nyíregyházi SN KFT 24 - 19 Városi Sportcsarnok
5200 Törökszentmiklós Almássy utca 51
17:00 FKSE-Kiskunmajsa - Mezőkövesdi Kézilabda Club 23 - 31 Városi Sportcsarnok,
6120 Kiskunmajsa Iskola utca 17
18:00 Kecskeméti Sportiskola - VECSÉS SE ÉL-TEAM 33 - 15 II. Rákóczi Ferenc Ált. Isk. Sportcsarnok
6000 Kecskemét Tóth László sétány 2
Leány Serdülő II. osztály Leány Serdülő II. osztály-Nyugat női serdülő kézilabda MKSZ
16:00 Rinyamenti Kézilabda Club - Pilisvörösvári KSK 24 - 18 Városi Sportcsarnok
7500 Nagyatád Szent István park 2
17:25 Csepel DSE - Marcali VSZSE 26 - 13 ÁMK sportcsarnok
1211 Budapest Simon Bolivár stny 1-3
Fiú Serdülő III. osztály Fiú Serdülő III. osztály Észak-Nyugat férfi serdülő kézilabda MKSZ
15:45 AGROFEED ETO SZESE II. - Éles KISE II. 20 - 32 Egyetemi Csarnok
9026 Győr Egyetem tér 1
18:30 Várpalotai BSK - Móri KSC 42 - 18 Gál Gyula Sportcsarnok
8100 Várpalota Fehérvári út 9
Fiú Serdülő III. osztály Fiú Serdülő III. osztály Észak férfi serdülő kézilabda MKSZ
16:30 Csömöri SSZN KFT - Városi Sportegyesület Dunakeszi 31 - 38 Sportcsarnok
2141 Csömör Major utca 7-9.
Fiú Serdülő III. osztály Fiú Serdülő III. osztály Észak-Kelet férfi serdülő kézilabda MKSZ
17:00 Fehérgyarmati VSE - Szalézi DSE Kazincbarcika 26 - 19 Városi Sportcsarnok
4900 Fehérgyarmat Iskola köz 2
17:30 Sárospataki TC - Tiszavasvári SE 27 - 33 Árpád Vezér Gimn.
3950 Sárospatak Arany utca 3-7.
Fiú Serdülő III. osztály Fiú Serdülő III. osztály Dél férfi serdülő kézilabda MKSZ
17:30 Gyömrő VSK - Dunaújvárosi AC 30 - 21 Ignácz Ilona Sportcsarnok
2230 Gyömrő Szabadság tér 2
Fiú Serdülő III. osztály Fiú Serdülő III. osztály Dél-Kelet férfi serdülő kézilabda MKSZ
16:00 Makói KC - Tigrisek Csongrádi KSE 15 - 18 Erdei János sportcsarnok
6900 Makó Csanád Vezér tér 6
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály Észak-Kelet női serdülő kézilabda MKSZ
15:30 Hajdúszoboszlói KSKE - Kazincbarcikai KSE 25 - 14 Városi Sportház
4200 Hajdúszoboszló Rákóczi utca 44
15:30 DVSC-TVP II. - Balmazújvárosi LKSE 18 - 21 Gizella utcai spcs.
4030 Debrecen Gizella utca 4/b
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály Dél-Nyugat női serdülő kézilabda MKSZ
15:30 PSN Zrt. - Eötvös DSE Csurgó 29 - 11 Lauber Dezső Városi Sportcsarnok
7633 Pécs Dr. Veress Endre utca 10
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály Dél női serdülő kézilabda MKSZ
16:30 Szigetszentmiklós Női Kézilabda Sportegyesület - Budaörsi KSE 28 - 15 Sportcsarnok
2310 Szigetszentmiklós Szebeni utca 81
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály Dél-Kelet női serdülő kézilabda MKSZ
17:00 Gyulasport NKFT - Kiskunmajsai KC 27 - 13 Prohászka Zsolt Városi Tornacsarnok
5700 Gyula Ajtóssy A. utca 2-10
Békés megyei női felnőtt női felnőtt kézilabda Békés
18:00 Mezőberényi SDSE - Kétsopronyi Rákóczi SE 35 - 14 Iskola sportcsarnok
5650 Mezőberény Luther tér 1
Csongrád megyei férfi férfi felnőtt kézilabda Csongrád
20:15 FKSE Algyő II. - Makói KC III.-Onion City 34 - 39 Csonka János SzKI
6726 Szeged Temesvári krt 38.
Győr-Moson-Sopron megyei férfi férfi felnőtt kézilabda Győr
20:00 Győrújbaráti FADO TK I. - Győri ETO KSZE 33 - 26 Sportcsarnok
9081 Győrújbarát Veres P. utca 126
Komárom-Esztergom megyei női női felnőtt kézilabda Komárom
18:00 Ácsi Kinizsi I. - Ácsi Kinizsi II. 28 - 17 Városi Sportcsarnok
2941 Ács Fő út 90
Pest megyei női ifjúsági Pest megyei női ifjúsági-B csoport női ifjúsági kézilabda Pest
16:45 Madách Imre DSE - Jászberényi TF DSE 10 - 0 Városi Sportcsarnok
3100 Salgótarján Kassay sor 84
2017. október
H K Sze Cs P Szo V
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
FRISS HÍREK
Közös felelősség
2018.07.20. Női junior válogatott
Szakmai értékelés a junior vb után Pálinger Katalintól, Kim Rasmussentől és Zsiga Gyulától.
Férfi junior Eb: bravúr kellett volna
2018.07.20. Férfi junior válogatott
A magyar férfi junior válogatott a korosztályos világ- és Európa-bajnok franciák ellen lépett pályára a szlovéniai U20-as Európa-bajnokság 2. fordulójában.
Mindenki vezér volt
2018.07.19. Női junior válogatott
A női junior világbajnokság All Star-csapatának tagja, a vb-aranyérmes Háfra Noémi engedett betekintést a magyar válogatott győzelmének hátterébe.
Férfi junior Eb: minimális vereség a rajton
2018.07.19. Férfi junior válogatott
Az ifjúsági vb-bronzérmes Dánia ellen kezdte meg szereplését a magyar férfi junior válogatott a szlovéniai U20-as Európa-bajnokságon.
Rajt a férfi junior Eb-n
2018.07.18. Férfi junior válogatott
Csütörtökön megkezdi szereplését a szlovéniai U20-as Európa-bajnokságon a magyar férfi junior válogatott. A torna rajta előtt Imre Vilmos szövetségi edző értékelte a felkészülést.
Fontos tudnivalók az elszámolások és a hosszabbítási kérelmek benyújtásával kapcsolatban!
2018.07.18. TAO
FONTOS TUDNIVALÓK AZ ELSZÁMOLÁSOK ÉS A HOSSZABBÍTÁSI KÉRELMEK BENYÚJTÁSÁVAL KAPCSOLATBAN!
Megnyugvás és türelem
2018.07.18. Női junior válogatott
Golovin Vlagyimir, a junior világbajnok magyar női válogatott szövetségi edzője értékelte az aranyérmes csapat útját a dobogó tetejéig.
Strandkézilabda: győri és OVB siker
2018.07.18. Strandkézi - verseny
A hétvégén Dabason került sor a Strandkézilabda Nemzeti Bajnokság selejtezőjének újabb fordulójára, a verseny egyben ebt-torna is volt. A nőknél a Győr, a férfiaknál az OVB Beach Boy’z győzött.
Ifjúsági siker a lengyelek ellen
2018.07.18. Férfi ifjúsági válogatott
Szerdán ismét megmérkőzött a lengyel korosztályos válogatottal a magyar férfi ifjúsági együttes. Gyurka János csapata szoros találkozón egy gólos győzelmet aratott.
Női felnőtt keret a júliusi edzőtáborra
2018.07.18. Női `A` válogatott
Július 22-28. között a törökországi Belekben edzőtáborozik a magyar női felnőtt válogatott. Kim Rasmussen szövetségi kapitány 22 játékost hívott meg az összetartásra.
www.keziszovetseg.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Apparátus
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- MKSZ Támogatói Alapítvány
- MKSZ Sporttudományi Tanácsadó Testület
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Játékvezetés Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Oktatás, képzés
- Szabályértelmező videóblokk
- Dokumentum
- Nemzetközi játékvezető, delegált
- Keret
- Bizottság
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó