Címjegyzék
KÖZREMŰKÖDŐK KÜLDÉSE
MKSZ NB I férfi felnőtt
játékvezetők versenybírók játékvezető ellenőr/ szövetségi ellenőr
2017. augusztus 30. szerda 18:00 MOL-Pick Szeged - Ceglédi KKSE 34 - 18
124 BACS JÓZSEF 7 TAVARNAY LÁSZLÓ
171 BÓNA SZABOLCS 230 ERDÉLYI PÉTER
2017. szeptember 1. péntek 18:00 MOL-Pick Szeged - Eger SBS Eszterházy 32 - 15
455 NAGY FERENC 243 FEKETE JÓZSEF
651 TÚRÓCZY JÓZSEF 219 NÁDASDI TAMÁS DR.
2017. szeptember 7. csütörtök 18:30 MOL-Pick Szeged - Grundfos Tatabánya KC 28 - 25
293 HERCZEG PÉTER 362 KLÚCSÓ JENŐ
571 SÜDI PÉTER 400 LEKRINSZKI TIVADAR
2017. szeptember 8. péntek 18:00 Ceglédi KKSE - FTC KN KFT 34 - 24
109 ANDORKA MIKLÓS 192 CSEREPES BÉLA
318 HUCKER RÓBERT 658 UJVÁRI LÁSZLÓ
2017. szeptember 9. szombat 16:00 Telekom Veszprém - Csurgói KK 31 - 15
293 HERCZEG PÉTER 508 PÉLI SÁNDOR
571 SÜDI PÉTER 366 KOLAROVSZKI ZOLTÁN
18:00 Sport36-Komló - Dabas KC VSE 25 - 26
455 NAGY FERENC 224 DRAVECZ TIBOR 192 CSEREPES BÉLA
651 TÚRÓCZY JÓZSEF 457 NAGY ISTVÁN
18:00 Eger SBS Eszterházy - Orosházi FKSE- LINAMAR 27 - 25
109 ANDORKA MIKLÓS 492 PALKOVITS DÁVID
318 HUCKER RÓBERT 122 BABITY ISTVÁN
2017. szeptember 10. vasárnap 18:00 Balatonfüredi KSE - CYEB Budakalász 30 - 26
160 BÍRÓ ÁDÁM 7 TAVARNAY LÁSZLÓ 712 ANDORKA SÁNDOR
359 KISS OLIVÉR 230 ERDÉLYI PÉTER
18:00 Váci KSE - B.Braun Gyöngyös 24 - 25
283 HARGITAI GÁBOR 279 HALMAI JÁNOS
8 MARKÓ GÁBOR 15 604 JUHÁSZ JÁNOS
2017. szeptember 12. kedd 18:00 Orosházi FKSE- LINAMAR - Telekom Veszprém 21 - 40
108 ALTMÁR KRISTÓF 243 FEKETE JÓZSEF
308 HORVÁTH MÁRTON 219 NÁDASDI TAMÁS DR.
2017. szeptember 16. szombat 17:00 FTC KN KFT - Váci KSE 24 - 23
455 NAGY FERENC 220 VATTAY GERGELY DR.
651 TÚRÓCZY JÓZSEF 366 KOLAROVSZKI ZOLTÁN
18:00 B.Braun Gyöngyös - Eger SBS Eszterházy 20 - 23
293 HERCZEG PÉTER 204 DEMÉNY GYULA
571 SÜDI PÉTER 274 GYÖRGY GÁBOR
18:00 Grundfos Tatabánya KC - Sport36-Komló 31 - 21
124 BACS JÓZSEF 121 BABICZKY TIBOR
171 BÓNA SZABOLCS 497 PAP ANDRÁS TIBOR
18:00 Dabas KC VSE - Balatonfüredi KSE 24 - 30
283 HARGITAI GÁBOR 705 KABÓK JÓZSEF 564 SOLTÉSZ IVÁN
8 MARKÓ GÁBOR 292 HERCEG JÓZSEF
18:00 CYEB Budakalász - Ceglédi KKSE 18 - 18
172 BONIFERT FERENC 229 ÉLES PÉTER
483 OLÁH VIKTOR 567 SOÓS BALÁZS
2017. szeptember 19. kedd 18:00 MOL-Pick Szeged - Orosházi FKSE- LINAMAR 35 - 21
548 SÁNDOR LÁSZLÓ 557 SEBŐK GYÖRGY 243 FEKETE JÓZSEF
602 SZIKSZAY CSABA 668 VARGA ISTVÁN
18:00 Telekom Veszprém - B.Braun Gyöngyös 39 - 19
163 BÓCZ LÁSZLÓ 121 BABICZKY TIBOR
698 WIEDEMANN VIKTOR 497 PAP ANDRÁS TIBOR
2017. szeptember 22. péntek 18:00 Ceglédi KKSE - Dabas KC VSE 20 - 21
245 FELHŐ FERENC 229 ÉLES PÉTER
486 ÖCSI TAMÁS 40 EGYED BENCE
18:00 Sport36-Komló - Csurgói KK 23 - 22
310 HORVÁTH PÉTER 540 RÓZSA LÁSZLÓ 712 ANDORKA SÁNDOR
423 MARTON BALÁZS 642 TÓTH KÁROLY
18:00 Eger SBS Eszterházy - Váci KSE 23 - 21
160 BÍRÓ ÁDÁM 549 SÁNDOR TAMÁS
359 KISS OLIVÉR 407 LUSTIG IMRE ROLAND
2017. szeptember 23. szombat 17:00 FTC KN KFT - CYEB Budakalász 23 - 27
293 HERCZEG PÉTER 492 PALKOVITS DÁVID
571 SÜDI PÉTER 122 BABITY ISTVÁN
18:00 Balatonfüredi KSE - Grundfos Tatabánya KC 23 - 19
172 BONIFERT FERENC 377 KOVÁCS ISTVÁN ATTILA 712 ANDORKA SÁNDOR
483 OLÁH VIKTOR 508 PÉLI SÁNDOR
2017. szeptember 25. hétfő 18:00 Csurgói KK - MOL-Pick Szeged 25 - 36
163 BÓCZ LÁSZLÓ 416 MARCZINKA CSABA
698 WIEDEMANN VIKTOR 155 BENCSIK BERTALAN
2017. szeptember 26. kedd 18:00 Váci KSE - Telekom Veszprém 18 - 36
538 RONTÓ ÁDÁM 348 KÉKES PÁL
590 SZANYI PÉTER 40 EGYED BENCE
2017. szeptember 29. péntek 18:00 Grundfos Tatabánya KC - Ceglédi KKSE 28 - 23
108 ALTMÁR KRISTÓF 567 SOÓS BALÁZS
308 HORVÁTH MÁRTON 43 017 BÁDER RÓBERT
2017. szeptember 30. szombat 18:00 Eger SBS Eszterházy - FTC KN KFT 26 - 21
124 BACS JÓZSEF 220 VATTAY GERGELY DR.
171 BÓNA SZABOLCS 229 ÉLES PÉTER
18:00 Orosházi FKSE- LINAMAR - Sport36-Komló 24 - 25
160 BÍRÓ ÁDÁM 362 KLÚCSÓ JENŐ
359 KISS OLIVÉR 400 LEKRINSZKI TIVADAR
18:00 Csurgói KK - Balatonfüredi KSE 24 - 34
293 HERCZEG PÉTER 712 ANDORKA SÁNDOR
571 SÜDI PÉTER 418 MARKHARD ZSOLT
18:00 Dabas KC VSE - CYEB Budakalász 34 - 31
163 BÓCZ LÁSZLÓ 492 PALKOVITS DÁVID
698 WIEDEMANN VIKTOR 122 BABITY ISTVÁN
2017. október 3. kedd 18:00 Balatonfüredi KSE - Orosházi FKSE- LINAMAR 30 - 21
118 B.PECH KATALIN 192 CSEREPES BÉLA
665 VÁGVÖLGYI MÁRIA 658 UJVÁRI LÁSZLÓ
18:00 MOL-Pick Szeged - Váci KSE 35 - 21
255 FÖLDESI CSABA 333 JUHÁSZ ISTVÁN 215 JANÁKY CSABA DR.
278 HALÁSZ ANDRÁS 430 MEDVEGY PÉTER
2017. október 4. szerda 18:00 Ceglédi KKSE - Csurgói KK 21 - 27
160 BÍRÓ ÁDÁM 492 PALKOVITS DÁVID
359 KISS OLIVÉR 122 BABITY ISTVÁN
18:00 Telekom Veszprém - Eger SBS Eszterházy 31 - 19
502 PASKA DÁNIEL 43 017 BÁDER RÓBERT 243 FEKETE JÓZSEF
682 VASTAG SÁMUEL 102 ÁCS ZSOLT
2017. október 7. szombat 17:00 FTC KN KFT - Dabas KC VSE 22 - 23
310 HORVÁTH PÉTER 705 KABÓK JÓZSEF
423 MARTON BALÁZS 292 HERCEG JÓZSEF
18:00 Sport36-Komló - B.Braun Gyöngyös 25 - 21
172 BONIFERT FERENC 643 TÓTH KÁROLY
483 OLÁH VIKTOR 574 SZABÓ BALÁZS
18:00 CYEB Budakalász - Grundfos Tatabánya KC 25 - 29
124 BACS JÓZSEF 204 DEMÉNY GYULA
171 BÓNA SZABOLCS 279 HALMAI JÁNOS
2017. október 10. kedd 18:00 Telekom Veszprém - FTC KN KFT 39 - 20
116 ASZTALOS BENCE 131 BALOGH FERENC 6 SOÓS KÁLMÁN DR.
142 BÁRKÁNYI GÁBOR 249 FODOR BÉLA PÉTER
2017. október 13. péntek 18:00 B.Braun Gyöngyös - Balatonfüredi KSE 24 - 31
455 NAGY FERENC 220 VATTAY GERGELY DR. 143 BARTHA ZOLTÁN
651 TÚRÓCZY JÓZSEF 229 ÉLES PÉTER
18:00 Orosházi FKSE- LINAMAR - Ceglédi KKSE 22 - 18
310 HORVÁTH PÉTER 557 SEBŐK GYÖRGY 400 LEKRINSZKI TIVADAR
423 MARTON BALÁZS 668 VARGA ISTVÁN
18:00 Grundfos Tatabánya KC - Dabas KC VSE 32 - 18
118 B.PECH KATALIN 7 TAVARNAY LÁSZLÓ
665 VÁGVÖLGYI MÁRIA 230 ERDÉLYI PÉTER
2017. október 14. szombat 18:00 Váci KSE - Sport36-Komló 22 - 27
293 HERCZEG PÉTER 279 HALMAI JÁNOS
571 SÜDI PÉTER 15 604 JUHÁSZ JÁNOS
2017. október 15. vasárnap 16:00 MOL-Pick Szeged - FTC KN KFT 34 - 25
108 ALTMÁR KRISTÓF 219 NÁDASDI TAMÁS DR. 362 KLÚCSÓ JENŐ
308 HORVÁTH MÁRTON 197 CSORBA LÁSZLÓ
2017. október 18. szerda 18:00 Csurgói KK - CYEB Budakalász 34 - 32
310 HORVÁTH PÉTER 416 MARCZINKA CSABA 192 CSEREPES BÉLA
423 MARTON BALÁZS 155 BENCSIK BERTALAN
2017. október 20. péntek 18:00 Ceglédi KKSE - B.Braun Gyöngyös 24 - 22
283 HARGITAI GÁBOR 705 KABÓK JÓZSEF
8 MARKÓ GÁBOR 292 HERCEG JÓZSEF
2017. október 21. szombat 13:30 MOL-Pick Szeged - Telekom Veszprém 21 - 30
293 HERCZEG PÉTER 362 KLÚCSÓ JENŐ 564 SOLTÉSZ IVÁN
571 SÜDI PÉTER 400 LEKRINSZKI TIVADAR
18:00 Balatonfüredi KSE - Váci KSE 26 - 24
108 ALTMÁR KRISTÓF 121 BABICZKY TIBOR 6 SOÓS KÁLMÁN DR.
308 HORVÁTH MÁRTON 497 PAP ANDRÁS TIBOR
18:00 Sport36-Komló - Eger SBS Eszterházy 24 - 18
163 BÓCZ LÁSZLÓ 192 CSEREPES BÉLA
698 WIEDEMANN VIKTOR 658 UJVÁRI LÁSZLÓ
18:00 Dabas KC VSE - Csurgói KK 32 - 30
172 BONIFERT FERENC 279 HALMAI JÁNOS
483 OLÁH VIKTOR 15 604 JUHÁSZ JÁNOS
18:00 CYEB Budakalász - Orosházi FKSE- LINAMAR 30 - 29
255 FÖLDESI CSABA 7 TAVARNAY LÁSZLÓ
278 HALÁSZ ANDRÁS 230 ERDÉLYI PÉTER
2017. október 22. vasárnap 17:00 FTC KN KFT - Grundfos Tatabánya KC 19 - 28
455 NAGY FERENC 550 SÁNDOR ZOLTÁN 292 HERCEG JÓZSEF
651 TÚRÓCZY JÓZSEF 345 KEGLOVITS LÁSZLÓ
2017. október 31. kedd 18:00 Telekom Veszprém - Sport36-Komló 32 - 17
172 BONIFERT FERENC 121 BABICZKY TIBOR
483 OLÁH VIKTOR 497 PAP ANDRÁS TIBOR
2017. november 2. csütörtök 18:00 B.Braun Gyöngyös - CYEB Budakalász 30 - 30
109 ANDORKA MIKLÓS 713 HERCZEG BÉLA
318 HUCKER RÓBERT 143 BARTHA ZOLTÁN
2017. november 4. szombat 18:00 Eger SBS Eszterházy - Balatonfüredi KSE 17 - 24
293 HERCZEG PÉTER 377 KOVÁCS ISTVÁN ATTILA
571 SÜDI PÉTER 508 PÉLI SÁNDOR
18:00 Orosházi FKSE- LINAMAR - Dabas KC VSE 23 - 26
124 BACS JÓZSEF 362 KLÚCSÓ JENŐ
171 BÓNA SZABOLCS 400 LEKRINSZKI TIVADAR
18:00 Csurgói KK - Grundfos Tatabánya KC 23 - 26
245 FELHŐ FERENC 192 CSEREPES BÉLA
486 ÖCSI TAMÁS 658 UJVÁRI LÁSZLÓ
2017. november 5. vasárnap 18:00 Váci KSE - Ceglédi KKSE 28 - 28
310 HORVÁTH PÉTER 492 PALKOVITS DÁVID
423 MARTON BALÁZS 122 BABITY ISTVÁN
2017. november 7. kedd 18:00 Balatonfüredi KSE - Telekom Veszprém 25 - 39
160 BÍRÓ ÁDÁM 540 RÓZSA LÁSZLÓ 6 SOÓS KÁLMÁN DR.
359 KISS OLIVÉR 642 TÓTH KÁROLY
18:00 Sport36-Komló - MOL-Pick Szeged 27 - 37
108 ALTMÁR KRISTÓF 121 BABICZKY TIBOR
308 HORVÁTH MÁRTON 497 PAP ANDRÁS TIBOR
2017. november 9. csütörtök 18:00 Ceglédi KKSE - Eger SBS Eszterházy 17 - 17
172 BONIFERT FERENC 279 HALMAI JÁNOS
483 OLÁH VIKTOR 15 604 JUHÁSZ JÁNOS
2017. november 11. szombat 18:00 CYEB Budakalász - Váci KSE 29 - 24
293 HERCZEG PÉTER 229 ÉLES PÉTER
571 SÜDI PÉTER 40 EGYED BENCE
2017. november 12. vasárnap 17:00 FTC KN KFT - Csurgói KK 27 - 29
109 ANDORKA MIKLÓS 492 PALKOVITS DÁVID 564 SOLTÉSZ IVÁN
318 HUCKER RÓBERT 122 BABITY ISTVÁN
18:00 Grundfos Tatabánya KC - Orosházi FKSE- LINAMAR 20 - 18
160 BÍRÓ ÁDÁM 43 017 BÁDER RÓBERT
359 KISS OLIVÉR 102 ÁCS ZSOLT
18:00 Dabas KC VSE - B.Braun Gyöngyös 23 - 22
245 FELHŐ FERENC 557 SEBŐK GYÖRGY 292 HERCEG JÓZSEF
486 ÖCSI TAMÁS 668 VARGA ISTVÁN
2017. november 14. kedd 18:00 MOL-Pick Szeged - Balatonfüredi KSE 31 - 21
118 B.PECH KATALIN 362 KLÚCSÓ JENŐ
665 VÁGVÖLGYI MÁRIA 400 LEKRINSZKI TIVADAR
2017. november 15. szerda 18:00 Grundfos Tatabánya KC - B.Braun Gyöngyös 23 - 20
172 BONIFERT FERENC 540 RÓZSA LÁSZLÓ 220 VATTAY GERGELY DR.
483 OLÁH VIKTOR 642 TÓTH KÁROLY
18:00 Orosházi FKSE- LINAMAR - Csurgói KK 32 - 27
163 BÓCZ LÁSZLÓ 243 FEKETE JÓZSEF
698 WIEDEMANN VIKTOR 430 MEDVEGY PÉTER
2017. november 18. szombat 13:30 Sport36-Komló - FTC KN KFT 28 - 22
124 BACS JÓZSEF 192 CSEREPES BÉLA
171 BÓNA SZABOLCS 658 UJVÁRI LÁSZLÓ
18:00 Váci KSE - Dabas KC VSE 24 - 20
283 HARGITAI GÁBOR 7 TAVARNAY LÁSZLÓ
8 MARKÓ GÁBOR 230 ERDÉLYI PÉTER
2017. november 21. kedd 18:00 Ceglédi KKSE - MOL-Pick Szeged 26 - 30
548 SÁNDOR LÁSZLÓ 492 PALKOVITS DÁVID 564 SOLTÉSZ IVÁN
602 SZIKSZAY CSABA 122 BABITY ISTVÁN
18:00 Dabas KC VSE - Telekom Veszprém 21 - 39
502 PASKA DÁNIEL 708 BAKOS ALBERT 567 SOÓS BALÁZS
682 VASTAG SÁMUEL 299 HOLMAN FERENC
2017. november 25. szombat 17:00 FTC KN KFT - Orosházi FKSE- LINAMAR 18 - 18
245 FELHŐ FERENC 279 HALMAI JÁNOS
486 ÖCSI TAMÁS 15 604 JUHÁSZ JÁNOS
18:00 Csurgói KK - B.Braun Gyöngyös 34 - 27
283 HARGITAI GÁBOR 712 ANDORKA SÁNDOR
8 MARKÓ GÁBOR 388 KÖRTÉSI ZOLTÁN
18:00 Dabas KC VSE - Eger SBS Eszterházy 20 - 23
455 NAGY FERENC 204 DEMÉNY GYULA 348 KÉKES PÁL
651 TÚRÓCZY JÓZSEF 508 PÉLI SÁNDOR
2017. november 28. kedd 18:00 Balatonfüredi KSE - Sport36-Komló 25 - 23
455 NAGY FERENC 414 MÁRCZI GYŐZŐ 712 ANDORKA SÁNDOR
651 TÚRÓCZY JÓZSEF 436 MISKEI BALÁZS
2017. november 29. szerda 18:00 Grundfos Tatabánya KC - Váci KSE 33 - 25
109 ANDORKA MIKLÓS 377 KOVÁCS ISTVÁN ATTILA
318 HUCKER RÓBERT 508 PÉLI SÁNDOR
18:00 MOL-Pick Szeged - CYEB Budakalász 35 - 35
283 HARGITAI GÁBOR 705 KABÓK JÓZSEF 243 FEKETE JÓZSEF
8 MARKÓ GÁBOR 292 HERCEG JÓZSEF
2017. december 1. péntek 18:00 B.Braun Gyöngyös - Orosházi FKSE- LINAMAR 26 - 25
124 BACS JÓZSEF 395 LÁDA ISTVÁN
171 BÓNA SZABOLCS 669 VARGA JÓZSEF
2017. december 2. szombat 18:00 Balatonfüredi KSE - FTC KN KFT 30 - 21
108 ALTMÁR KRISTÓF 7 TAVARNAY LÁSZLÓ 567 SOÓS BALÁZS
308 HORVÁTH MÁRTON 230 ERDÉLYI PÉTER
18:00 Sport36-Komló - Ceglédi KKSE 15 - 23
293 HERCZEG PÉTER 224 DRAVECZ TIBOR
571 SÜDI PÉTER 40 221 SZALAI ISTVÁN
2017. december 3. vasárnap 18:00 Váci KSE - Csurgói KK 26 - 31
293 HERCZEG PÉTER 220 VATTAY GERGELY DR.
571 SÜDI PÉTER 229 ÉLES PÉTER
18:30 Eger SBS Eszterházy - Grundfos Tatabánya KC 24 - 28
160 BÍRÓ ÁDÁM 604 SZIKSZAY SÁNDOR 143 BARTHA ZOLTÁN
359 KISS OLIVÉR 606 SZILÁGYI JÓZSEF
2017. december 6. szerda 18:00 B.Braun Gyöngyös - MOL-Pick Szeged 33 - 33
109 ANDORKA MIKLÓS 204 DEMÉNY GYULA 713 HERCZEG BÉLA
318 HUCKER RÓBERT 274 GYÖRGY GÁBOR
18:00 CYEB Budakalász - Telekom Veszprém 25 - 44
163 BÓCZ LÁSZLÓ 7 TAVARNAY LÁSZLÓ
698 WIEDEMANN VIKTOR 13 ÉLIÁS GÁBOR
2017. december 8. péntek 18:00 Ceglédi KKSE - Balatonfüredi KSE 15 - 21
548 SÁNDOR LÁSZLÓ 362 KLÚCSÓ JENŐ 237 FARKAS JÓZSEF
602 SZIKSZAY CSABA 400 LEKRINSZKI TIVADAR
2017. december 9. szombat 17:00 FTC KN KFT - B.Braun Gyöngyös 22 - 27
293 HERCZEG PÉTER 708 BAKOS ALBERT
571 SÜDI PÉTER 299 HOLMAN FERENC
18:00 Csurgói KK - Eger SBS Eszterházy 22 - 20
118 B.PECH KATALIN 416 MARCZINKA CSABA
665 VÁGVÖLGYI MÁRIA 155 BENCSIK BERTALAN
18:00 MOL-Pick Szeged - Dabas KC VSE 39 - 21
255 FÖLDESI CSABA 243 FEKETE JÓZSEF
278 HALÁSZ ANDRÁS 219 NÁDASDI TAMÁS DR.
18:00 CYEB Budakalász - Sport36-Komló 30 - 28
124 BACS JÓZSEF 279 HALMAI JÁNOS
171 BÓNA SZABOLCS 15 604 JUHÁSZ JÁNOS
2017. december 10. vasárnap 18:00 Orosházi FKSE- LINAMAR - Váci KSE 29 - 29
160 BÍRÓ ÁDÁM 705 KABÓK JÓZSEF
359 KISS OLIVÉR 292 HERCEG JÓZSEF
19:30 Grundfos Tatabánya KC - Telekom Veszprém 28 - 31
283 HARGITAI GÁBOR 492 PALKOVITS DÁVID 362 KLÚCSÓ JENŐ
8 MARKÓ GÁBOR 122 BABITY ISTVÁN
2017. december 13. szerda 18:00 Telekom Veszprém - Ceglédi KKSE
244 FEKETE TAMÁS 643 TÓTH KÁROLY 6 SOÓS KÁLMÁN DR.
12 419 TÓTH DÁVID 574 SZABÓ BALÁZS
18:00 Eger SBS Eszterházy - CYEB Budakalász
109 ANDORKA MIKLÓS 395 LÁDA ISTVÁN
318 HUCKER RÓBERT 669 VARGA JÓZSEF
2017. december 15. péntek 18:00 Dabas KC VSE - Sport36-Komló
160 BÍRÓ ÁDÁM 101 ACZÉL ATTILA 567 SOÓS BALÁZS
359 KISS OLIVÉR 506 PAULOVICS ZSOLT
2017. december 16. szombat 13:00 B.Braun Gyöngyös - Váci KSE
163 BÓCZ LÁSZLÓ 143 BARTHA ZOLTÁN
698 WIEDEMANN VIKTOR 713 HERCZEG BÉLA
17:00 FTC KN KFT - Ceglédi KKSE
124 BACS JÓZSEF 220 VATTAY GERGELY DR.
171 BÓNA SZABOLCS 229 ÉLES PÉTER
18:00 CYEB Budakalász - Balatonfüredi KSE
118 B.PECH KATALIN 204 DEMÉNY GYULA
665 VÁGVÖLGYI MÁRIA 274 GYÖRGY GÁBOR
2017. december 17. vasárnap 18:00 Csurgói KK - Telekom Veszprém
108 ALTMÁR KRISTÓF 712 ANDORKA SÁNDOR
308 HORVÁTH MÁRTON 388 KÖRTÉSI ZOLTÁN
18:00 Orosházi FKSE- LINAMAR - Eger SBS Eszterházy
283 HARGITAI GÁBOR 243 FEKETE JÓZSEF
8 MARKÓ GÁBOR 219 NÁDASDI TAMÁS DR.
19:45 Grundfos Tatabánya KC - MOL-Pick Szeged
293 HERCZEG PÉTER 377 KOVÁCS ISTVÁN ATTILA 348 KÉKES PÁL
571 SÜDI PÉTER 508 PÉLI SÁNDOR
2017. december 20. szerda 17:00 MOL-Pick Szeged - Csurgói KK
245 FELHŐ FERENC 705 KABÓK JÓZSEF
486 ÖCSI TAMÁS 292 HERCEG JÓZSEF
18:00 Eger SBS Eszterházy - B.Braun Gyöngyös
172 BONIFERT FERENC 279 HALMAI JÁNOS 713 HERCZEG BÉLA
483 OLÁH VIKTOR 15 604 JUHÁSZ JÁNOS
18:00 Telekom Veszprém - Orosházi FKSE- LINAMAR
548 SÁNDOR LÁSZLÓ 121 BABICZKY TIBOR
602 SZIKSZAY CSABA 497 PAP ANDRÁS TIBOR
18:00 Sport36-Komló - Grundfos Tatabánya KC
163 BÓCZ LÁSZLÓ 362 KLÚCSÓ JENŐ
698 WIEDEMANN VIKTOR 400 LEKRINSZKI TIVADAR
18:00 Balatonfüredi KSE - Dabas KC VSE
109 ANDORKA MIKLÓS 540 RÓZSA LÁSZLÓ
318 HUCKER RÓBERT 642 TÓTH KÁROLY
18:00 Váci KSE - FTC KN KFT
310 HORVÁTH PÉTER 7 TAVARNAY LÁSZLÓ 220 VATTAY GERGELY DR.
423 MARTON BALÁZS 230 ERDÉLYI PÉTER
2017. december 22. péntek 18:00 Ceglédi KKSE - CYEB Budakalász
160 BÍRÓ ÁDÁM 492 PALKOVITS DÁVID
359 KISS OLIVÉR 122 BABITY ISTVÁN
2018. február 3. szombat 18:00 Grundfos Tatabánya KC - Balatonfüredi KSE
18:00 Csurgói KK - Sport36-Komló
18:00 Orosházi FKSE- LINAMAR - MOL-Pick Szeged
18:00 B.Braun Gyöngyös - Telekom Veszprém
18:00 Váci KSE - Eger SBS Eszterházy
18:00 CYEB Budakalász - FTC KN KFT
2018. február 4. vasárnap 18:00 Dabas KC VSE - Ceglédi KKSE
2018. február 6. kedd 18:00 MOL-Pick Szeged - B.Braun Gyöngyös
2018. február 9. péntek 18:00 Ceglédi KKSE - Grundfos Tatabánya KC
2018. február 10. szombat 17:00 FTC KN KFT - Eger SBS Eszterházy
18:00 Telekom Veszprém - Váci KSE
18:00 Sport36-Komló - Orosházi FKSE- LINAMAR
18:00 Balatonfüredi KSE - Csurgói KK
18:00 CYEB Budakalász - Dabas KC VSE
2018. február 13. kedd 18:00 Váci KSE - MOL-Pick Szeged
2018. február 17. szombat 18:00 Csurgói KK - Ceglédi KKSE
18:00 Orosházi FKSE- LINAMAR - Balatonfüredi KSE
18:00 B.Braun Gyöngyös - Sport36-Komló
18:00 Grundfos Tatabánya KC - CYEB Budakalász
18:00 Dabas KC VSE - FTC KN KFT
2018. február 20. kedd 18:00 FTC KN KFT - Telekom Veszprém
18:00 Eger SBS Eszterházy - MOL-Pick Szeged
2018. február 23. péntek 18:00 Ceglédi KKSE - Orosházi FKSE- LINAMAR
2018. február 24. szombat 18:00 Sport36-Komló - Váci KSE
18:00 Balatonfüredi KSE - B.Braun Gyöngyös
18:00 CYEB Budakalász - Csurgói KK
18:00 Dabas KC VSE - Grundfos Tatabánya KC
2018. február 27. kedd 18:00 Eger SBS Eszterházy - Telekom Veszprém
18:00 MOL-Pick Szeged - Sport36-Komló
2018. március 6. kedd 18:00 Ceglédi KKSE - Telekom Veszprém
2018. március 9. péntek 18:00 Grundfos Tatabánya KC - FTC KN KFT
2018. március 10. szombat Váci KSE - Balatonfüredi KSE
18:00 B.Braun Gyöngyös - Ceglédi KKSE
18:00 Eger SBS Eszterházy - Sport36-Komló
18:00 Telekom Veszprém - MOL-Pick Szeged
18:00 Csurgói KK - Dabas KC VSE
18:00 Orosházi FKSE- LINAMAR - CYEB Budakalász
2018. március 14. szerda 18:00 Telekom Veszprém - Balatonfüredi KSE
18:00 CYEB Budakalász - MOL-Pick Szeged
2018. március 16. péntek 18:00 Ceglédi KKSE - Váci KSE
2018. március 17. szombat 17:00 FTC KN KFT - MOL-Pick Szeged
18:00 CYEB Budakalász - B.Braun Gyöngyös
18:00 Dabas KC VSE - Orosházi FKSE- LINAMAR
18:00 Grundfos Tatabánya KC - Csurgói KK
2018. március 18. vasárnap 18:00 Sport36-Komló - Telekom Veszprém
18:00 Balatonfüredi KSE - Eger SBS Eszterházy
2018. március 24. szombat 18:00 Eger SBS Eszterházy - Ceglédi KKSE
18:00 Orosházi FKSE- LINAMAR - Grundfos Tatabánya KC
18:00 B.Braun Gyöngyös - Dabas KC VSE
18:00 Váci KSE - CYEB Budakalász
18:00 Csurgói KK - FTC KN KFT
2018. március 28. szerda CYEB Budakalász - Eger SBS Eszterházy
18:00 FTC KN KFT - Sport36-Komló
18:00 Dabas KC VSE - Váci KSE
18:00 B.Braun Gyöngyös - Grundfos Tatabánya KC
18:00 Csurgói KK - Orosházi FKSE- LINAMAR
2018. április 10. kedd 18:00 Telekom Veszprém - CYEB Budakalász
2018. április 21. szombat 18:00 Sport36-Komló - Balatonfüredi KSE
18:00 B.Braun Gyöngyös - Csurgói KK
18:00 Eger SBS Eszterházy - Dabas KC VSE
18:00 Orosházi FKSE- LINAMAR - FTC KN KFT
2018. április 22. vasárnap 18:00 Váci KSE - Grundfos Tatabánya KC
2018. április 27. péntek 18:00 Ceglédi KKSE - Sport36-Komló
2018. április 28. szombat 17:00 FTC KN KFT - Balatonfüredi KSE
18:00 Grundfos Tatabánya KC - Eger SBS Eszterházy
18:00 Csurgói KK - Váci KSE
18:00 Orosházi FKSE- LINAMAR - B.Braun Gyöngyös
2018. május 2. szerda 18:00 Balatonfüredi KSE - MOL-Pick Szeged
18:00 Telekom Veszprém - Dabas KC VSE
2018. május 5. szombat 18:00 Balatonfüredi KSE - Ceglédi KKSE
18:00 Váci KSE - Orosházi FKSE- LINAMAR
18:00 Dabas KC VSE - MOL-Pick Szeged
18:00 Sport36-Komló - CYEB Budakalász
18:00 B.Braun Gyöngyös - FTC KN KFT
2018. május 6. vasárnap 18:00 Eger SBS Eszterházy - Csurgói KK
18:00 Telekom Veszprém - Grundfos Tatabánya KC
STRANDKÉZILABDA
idény
kiválaszt
FÉRFI
NŐI
MKSZ
NB I férfi felnőtt felnőtt
NB I férfi felnőtt (182)
NB I/B férfi felnőtt felnőtt
NB I/B férfi felnőtt kelet (79)
NB I/B férfi felnőtt nyugat (91)
NB II férfi felnőtt felnőtt
NB II férfi felnőtt Észak-nyugat (45)
NB II férfi felnőtt Észak (66)
NB II férfi felnőtt Észak-kelet (66)
NB II férfi felnőtt Dél-nyugat (66)
NB II férfi felnőtt Dél (66)
NB II férfi felnőtt Dél-kelet (66)
Magyar Kupa férfi felnőtt
Magyar Kupa férfi előselejtező (4)
Magyar Kupa férfi I. forduló (16)
Magyar Kupa férfi II. forduló (12)
Magyar Kupa férfi III. forduló (8)
Magyar Kupa férfi IV. forduló (4)
Liga Kupa férfi felnőtt
Liga Kupa férfi-A csoport (6)
Liga Kupa férfi-B csoport (6)
Liga Kupa férfi-C csoport (6)
Liga Kupa férfi-D csoport (6)
Férfi edzőmérkőzések felnőtt
Férfi edzőmérkőzések (166)
Férfi Junior Válogatott felnőtt
Férfi Junior Válogatott (8)
Férfi Ifjúsági I. osztály ifjúsági
Férfi Ifjúsági I. osztály-Kelet (132)
Férfi Ifjúsági I. osztály-Nyugat (132)
Férfi Ifjúsági II. osztály ifjúsági
Férfi Ifjúsági II. osztály-Kelet (132)
Férfi Ifjúsági II. osztály-Nyugat (132)
Férfi Ifjúsági III. osztály ifjúsági
Férfi Ifjúsági III. osztály Észak-Nyugat (15)
Férfi Ifjúsági III. osztály Észak (55)
Férfi Ifjúsági III. osztály Észak-Kelet (105)
Férfi Ifjúsági III. osztály Dél-Nyugat (66)
Férfi Ifjúsági III. osztály Dél (55)
Férfi Ifjúsági III. osztály Dél-Kelet (66)
Fiú Serdülő I. osztály serdülő
Fiú Serdülő I. osztály-Kelet (132)
Fiú Serdülő I. osztály-Nyugat (132)
Fiú Serdülő II. osztály serdülő
Fiú Serdülő II. osztály-Kelet (132)
Fiú Serdülő II. osztály-Nyugat (132)
Fiú Serdülő III. osztály serdülő
Fiú Serdülő III. osztály Észak-Nyugat (45)
Fiú Serdülő III. osztály Észak (72)
Fiú Serdülő III. osztály Észak-Kelet (66)
Fiú Serdülő III. osztály Dél-Nyugat (36)
Fiú Serdülő III. osztály Dél (77)
Fiú Serdülő III. osztály Dél-Kelet (36)
Gyermekbajnokság FU14 1. osztály U-14
Kelet Felsőház (A-B) (18)
Kelet Alsóház (A-B) (18)
Nyugat Felsőház (C-D) (18)
Nyugat Alsóház (C-D) (18)
FU 14 1. osztály Kelet A csoport (30)
FU 14 1. osztály Kelet B csoport (30)
FU 14 1. osztály Nyugat C csoport (30)
FU 14 1. osztály Nyugat D csoport (30)
Gyermekbajnokság FU14 2. osztály U-14
Adorján János régió A csoport (56)
Adorján János régió B csoport (42)
Badó László régió (84)
Csiszár László régió (60)
Kovács László régió Felsőház (30)
Kovács László régió Alsóház (30)
Kovács László régió A csoport (30)
Kovács László régió B csoport (30)
Kulcsár Anita régió A csoport (42)
Kulcsár Anita régió B csoport (56)
Sterbinszky Amália régió Felsőház (30)
Sterbinszky Amália régió Alsóház (24)
Sterbinszky Amália régió A csoport (20)
Sterbinszky Amália régió B csoport (20)
Tóth László régió Felsőház (30)
Tóth László régió Alsóház (30)
Tóth László régió A csoport (30)
Tóth László régió B csoport (30)
Zákányi Bálint régió (50)
Gyermekbajnokság FU14 3. osztály U-14
Badó László régió A csoport (56)
Badó László régió B csoport (42)
Badó László régió Alsóház
Badó László Felsőház
Csiszár László régió (60)
Kovács László régió Felsőház (56)
Kovács László régió Alsóház (30)
Kovács László régió A csoport (42)
Kovács László régió B csoport (42)
Kulcsár Anita régió (40)
Zákányi Bálint régió (60)
Gyermekbajnokság FU12 U-12
Adorján János régió A csoport (56)
Adorján János régió B csoport (56)
Adorján János régió C csoport (42)
Badó László régió A csoport (49)
Badó László régió B csoport (48)
Badó László régió C csoport (49)
Badó László régió D csoport (56)
Csiszár László régió A csoport (42)
Csiszár László régió B csoport (42)
Kovács László régió A csoport (43)
Kovács László régió B csoport (34)
Kovács László régió C csoport (30)
Kovács László régió D csoport (30)
Kulcsár Anita régió A csoport (42)
Kulcsár Anita régió B csoport (49)
Kulcsár Anita régió C csoport (42)
Kulcsár Anita régió D csoport (42)
Sterbinszky Amália régió A csoport (63)
Sterbinszky Amália régió B csoport (42)
Tóth László régió A csoport (56)
Tóth László régió B csoport (56)
Zákányi Bálint régió A csoport (49)
Zákányi Bálint régió B csoport (42)
Kisiskolás versenyek FU10 U-10
Adorján János régió (52)
Badó László régió (67)
Csiszár László régió (30)
Kovács László régió (56)
Kulcsár Anita régió (61)
Sterbinszky Amália régió (38)
Tóth László régió (118)
Zákányi Bálint régió (23)
Sulikézi FU10 U-10
Sulikézi FU10
Kisiskolás versenyek FU9 U-9
Adorján János régió (48)
Badó László régió (64)
Csiszár László régió (13)
Kovács László régió (63)
Kulcsár Anita régió (82)
Sterbinszky Amália régió (54)
Tóth László régió (150)
Zákányi Bálint régió (20)
Sulikézi FU9 U-9
Sulikézi FU9
Játékprogram FU8 U-8
Adorján János régió
Badó László régió
Csiszár László régió
Kovács László régió
Kulcsár Anita régió
Sterbinszky Amália régió
Tóth László régió
Zákányi Bálint régió
Sulikézi FU8 U-8
Sulikézi FU8
Játékprogram FU7 U-7
Adorján János régió
Badó László régió
Csiszár László régió
Kovács László régió
Kulcsár Anita régió
Sterbinszky Amália régió
Tóth László régió
Zákányi Bálint régió
Sulikézi FU7 U-7
Sulikézi FU7
NB I női felnőtt felnőtt
NB I női felnőtt (182)
NB I/B női felnőtt felnőtt
NB I/B női felnőtt kelet (91)
NB I/B női felnőtt nyugat (91)
NB II női felnőtt felnőtt
NB II női felnőtt Észak-Nyugat (66)
NB II női felnőtt Észak (66)
NB II női felnőtt Észak-kelet (46)
NB II női felnőtt Dél-nyugat (55)
NB II női felnőtt Dél (132)
NB II női felnőtt Dél-kelet (66)
Magyar Kupa női felnőtt
Magyar Kupa női I. forduló (14)
Magyar Kupa női II. forduló (14)
Magyar Kupa női III. forduló (8)
Magyar Kupa női IV. forduló (4)
Női edzőmérkőzések felnőtt
Női edzőmérkőzések (241)
Női Junior Válogatott felnőtt
Női Junior Válogatott (11)
Női Ifjúsági I. osztály ifjúsági
Női Ifjúsági I. osztály-Kelet (132)
Női Ifjúsági I. osztály-Nyugat (132)
Női Ifjúsági II. osztály ifjúsági
Női Ifjúsági II. ország-Kelet (132)
Női Ifjúsági II. ország-Nyugat (132)
Női Ifjúsági III. osztály ifjúsági
Női Ifjúsági III. osztály Észak-Nyugat (66)
Női Ifjúsági III. osztály Észak (66)
Női Ifjúsági III. osztály Észak-Kelet (78)
Női Ifjúsági III. osztály Közép (45)
Női Ifjúsági III. osztály Dél-Nyugat (66)
Női Ifjúsági III. osztály Dél (110)
Női Ifjúsági III. osztály Dél-Kelet (66)
Leány Serdülő I. osztály serdülő
Leány Serdülő I. osztály-Kelet (132)
Leány Serdülő I. osztály-Nyugat (132)
Leány Serdülő II. osztály serdülő
Leány Serdülő II. osztály-Kelet (132)
Leány Serdülő II. osztály-Nyugat (132)
Leány Serdülő III. osztály serdülő
Leány Serdülő III. osztály Észak-Nyugat (30)
Leány Serdülő III. osztály Észak (45)
Leány Serdülő III. osztály Észak-Kelet (91)
Leány Serdülő III. osztály Közép (36)
Leány Serdülő III. osztály Dél-Nyugat (66)
Leány Serdülő III. osztály Dél (66)
Leány Serdülő III. osztály Dél-Kelet (55)
Gyermekbajnokság LU13 1. osztály U-13
Kelet Felsőház (A-B) (18)
Kelet Alsóház (A-B) (18)
Nyugat Felsőház (C-D) (18)
Nyugat Alsóház (C-D) (18)
LU13 1. osztály Kelet A csoport (30)
LU13 1. osztály Kelet B csoport (30)
LU13 1. osztály Nyugat C csoport (30)
LU13 1. osztály Nyugat D csoport (30)
Gyermekbajnokság LU13 2. osztály U-13
Adorján János régió A csoport (42)
Adorján János régió B csoport (42)
Badó László régió A csoport (42)
Badó László régió B csoport (56)
Badó László régió Felsőház
Badó László régió Alsóház
Csiszár László régió (42)
Kovács László régió Felsőház (30)
Kovács László régió Alsóház (42)
Kovács László régió A csoport (30)
Kovács László régió B csoport (42)
Kulcsár Anita régió A csoport (42)
Kulcsár Anita régió B csoport (56)
Sterbinszky Amália régió A csoport (42)
Sterbinszky Amália régió B csoport (42)
Tóth László régió Felsőház (30)
Tóth László régió Alsóház (30)
Tóth László régió A csoport (30)
Tóth László régió B csoport (30)
Zákányi Bálint régió (84)
Gyermekbajnokság LU13 3. osztály U-13
Badó László régió A csoport (30)
Badó László régió B csoport (30)
Csiszár László régió Felsőház (30)
Csiszár László régió Alsóház (42)
Csiszár László régió A csoport (42)
Csiszár László régió B csoport (30)
Kovács László régió Felsőház (54)
Kovács László régió Alsóház (56)
Kovács László régió A csoport (30)
Kovács László régió B csoport (30)
Kovács László régió C csoport (20)
Kulcsár Anita régió (72)
Tóth László régió Felsőház (30)
Tóth László régió Alsóház (20)
Tóth László régió A csoport (30)
Tóth László régió B csoport (20)
Zákányi Bálint régió A csoport (42)
Zákányi Bálint régió B csoport (42)
Gyermekbajnokság LU11 U-11
Adorján János régió A csoport (42)
Adorján János régió B csoport (30)
Badó László régió A csoport (49)
Badó László régió B csoport (56)
Badó László régió C csoport (49)
Badó László régió D csoport (49)
Csiszár László régió A csoport (49)
Csiszár László régió B csoport (56)
Kovács László régió A csoport (30)
Kovács László régió B csoport (27)
Kovács László régió C csoport (30)
Kovács László régió D csoport (30)
Kulcsár Anita régió A csoport (56)
Kulcsár Anita régió B csoport (42)
Kulcsár Anita régió C csoport (42)
Sterbinszky Amália régió A csoport (64)
Sterbinszky Amália régió B csoport (49)
Tóth László régió A csoport (35)
Tóth László régió B csoport (35)
Zákányi Bálint régió A csoport (49)
Zákányi Bálint régió B csoport (35)
Zákányi Bálint régió C csoport (35)
Kisiskolás versenyek LU10 U-10
Adorján János régió (35)
Badó László régió (96)
Csiszár László régió (85)
Kovács László régió (44)
Kulcsár Anita régió (69)
Sterbinszky Amália régió (36)
Tóth László régió (148)
Zákányi Bálint régió (52)
Sulikézi LU10 U-10
Sulikézi LU10
Kisiskolás versenyek LU9 U-9
Adorján János régió (44)
Badó László régió (76)
Csiszár László régió (39)
Kovács László régió (56)
Kulcsár Anita régió (97)
Sterbinszky Amália régió (36)
Tóth László régió (110)
Zákányi Bálint régió (49)
Sulikézi LU9 U-9
Sulikézi LU9
Játékprogram LU8 U-8
Adorján János régió
Badó László régió
Csiszár László régió
Kovács László régió
Kulcsár Anita régió
Sterbinszky Amália régió
Tóth László régió
Zákányi Bálint régió
Sulikézi LU8 U-8
Sulikézi LU8
Játékprogram LU7 U-7
Adorján János régió
Badó László régió
Csiszár László régió
Kovács László régió
Kulcsár Anita régió
Sterbinszky Amália régió
Tóth László régió
Zákányi Bálint régió
Sulikézi LU7 U-7
Sulikézi LU7
BÁCS
Bács-Kiskun megyei férfi felnőtt felnőtt
Bács-Kiskun megyei férfi felnőtt (110)
Bács-Kiskun megyei férfi ifjúsági ifjúsági
Bács-Kiskun megyei férfi ifjúsági
Bács-Kiskun megyei fiú serdülő serdülő
Bács-Kiskun megyei fiú serdülő
Bács-Kiskun megyei női felnőtt felnőtt
Bács-Kiskun megyei női felnőtt (110)
Bács-Kiskun megyei női ifjúsági ifjúsági
Bács-Kiskun megyei női ifjúsági (16)
Bács-Kiskun megyei leány serdülő serdülő
Bács-Kiskun megyei leány serdülő
BARANYA
Baranya megyei férfi felnőtt
Baranya megyei férfi (45)
Baranya megyei női felnőtt
Baranya megyei női (45)
BÉKÉS
Békés megyei férfi felnőtt felnőtt
Békés megyei férfi felnőtt (20)
Békés megyei női felnőtt felnőtt
Békés megyei női felnőtt (33)
BORSOD
B-A-Z megyei férfi ifjúsági ifjúsági
B-A-Z megyei férfi ifjúsági (12)
B-A-Z megyei női ifjúsági ifjúsági
B-A-Z megyei női ifjúsági (30)
BUDAPEST
Budapest Férfi Felnőtt felnőtt
Bp. I.o. férfi felnőtt (66)
Bp. II. o. férfi felnőtt (78)
Budapest Női Felnőtt felnőtt
Bp. I.o. női felnőtt (67)
Bp. II.o. női felnőtt (44)
Bp. III.o. női felnőtt (44)
CSONGRÁD
Csongrád megyei férfi felnőtt
Csongrád megyei férfi (42)
Csongrád megyei női felnőtt
Csongrád megyei női (56)
FEJÉR
Fejér megyei férfi felnőtt
Fejér megyei férfi (30)
Fejér megyei női felnőtt
Fejér megyei női (40)
GYŐR
Győr-Moson-Sopron megyei férfi felnőtt
Győr-Moson-Sopron megyei férfi (66)
Győr-Moson-Sopron megyei női felnőtt
Győr-Moson-Sopron megyei női (182)
Győr-Moson-Sopron megyei női ifjúsági ifjúsági
Győr-Moson-Sopron megyei női ifjúsági (12)
HAJDÚ
Hajdú-Bihar megyei férfi felnőtt
Hajdú-Bihar megyei férfi (30)
Hajdú-Bihar megyei női felnőtt
Hajdú-Bihar megyei női (33)
Hajdú-Bihar megyei női ifjúsági ifjúsági
Hajdú-Bihar megyei női ifjúsági (12)
JÁSZ
Jász-Nagykun-Szolnok megyei férfi felnőtt
Jász-Nagykun-Szolnok megyei férfi (50)
Jász-Nagykun-Szolnok megyei női felnőtt
Jász-Nagykun-Szolnok megyei női (108)
Jász-Nagykun-Szolnok megyei leány serdülő serdülő
Jász-Nagykun-Szolnok megyei leány serdülő (36)
KOMÁROM
Komárom-Esztergom megyei férfi felnőtt
Komárom-Esztergom megyei férfi (84)
Komárom-Esztergom megyei női felnőtt
Komárom-Esztergom megyei női (20)
PEST
Pest megyei férfi felnőtt felnőtt
Pest megyei férfi felnőtt-A csoport (157)
Pest megyei férfi felnőtt-B csoport (132)
Pest megyei férfi ifjúsági ifjúsági
Pest megyei férfi ifjúsági (157)
Pest megyei női felnőtt felnőtt
Pest megyei női felnőtt-A csoport (72)
Pest megyei női felnőtt-B csoport (90)
Pest megyei női ifjúsági ifjúsági
Pest megyei női ifjúsági-A csoport (91)
Pest megyei női ifjúsági-B csoport (72)
SOMOGY
Somogy megyei férfi felnőtt
Somogy megyei férfi (20)
Somogy megyei női felnőtt
Somogy megyei női (12)
SZABOLCS
Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei férfi felnőtt
Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei férfi (45)
Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei női felnőtt
Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei női (55)
Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei női ifjúsági felnőtt
Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei női ifjúsági (21)
TOLNA
Tolna megyei férfi felnőtt
Tolna megyei férfi (20)
Tolna megyei fiú serdülő serdülő
Tolna megyei fiú serdülő (12)
Tolna megyei női felnőtt
Tolna megyei női (42)
Tolna megyei leány serdülő serdülő
Tolna megyei leány serdülő (12)
VESZPRÉM
Veszprém megyei férfi felnőtt
Veszprém megyei férfi (42)
Veszprém megyei női felnőtt
Veszprém megyei női (56)
ZALA
Zala megyei női felnőtt
Zala megyei női (42)
www.keziszovetseg.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
- Küldés
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Apparátus
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó