Címjegyzék
KÖZREMŰKÖDŐK KÜLDÉSE
MKSZ 2016.06.04-05. Balatonboglár, Magyar Kupa Férfi
játékvezetők versenybírók játékvezető ellenőr/ szövetségi ellenőr
2016. június 4. szombat 10:45 OVB Dabas Beach Boy`z - Budaörs KS KFT 2 - 0
32 361 HORVÁTH ALEXANDRA 163 BÓCZ LÁSZLÓ
349 KÉKESI KRISZTINA 272 GYALOG ERIKA
12:15 ESNS BHC - OVB Dabas Beach Boy`z 1 - 2
413 MÁNDLI BALÁZS 434 MIKSÓ DÁNIEL
452 NAGY ATTILA 272 GYALOG ERIKA
13:45 Budaörs KS KFT - ESNS BHC 1 - 2
32 361 HORVÁTH ALEXANDRA 650 TURÁK LAJOS
349 KÉKESI KRISZTINA 163 BÓCZ LÁSZLÓ
13:45 Budaörs Beach Stars - OVB Dabas Beach Boy`z 0 - 2
434 MIKSÓ DÁNIEL 255 FÖLDESI CSABA
452 NAGY ATTILA 334 JUHÁSZNÉ TUIFEL ANDREA
15:15 ESNS BHC - Budaörs Beach Stars 0 - 2
413 MÁNDLI BALÁZS 255 FÖLDESI CSABA
310 HORVÁTH PÉTER 272 GYALOG ERIKA
16:45 Budaörs Beach Stars - Budaörs KS KFT 2 - 0
32 361 HORVÁTH ALEXANDRA 650 TURÁK LAJOS
349 KÉKESI KRISZTINA 163 BÓCZ LÁSZLÓ
KÉZILABDA
idény
kiválaszt
FÉRFI
NŐI
MKSZ
2016.06.04-05. Balatonboglár, Magyar Kupa Férfi felnőtt
2016.06.04-05. Balatonboglár, Magyar Kupa Férfi (6)
2016.06.11-12. Velence, Kvalifikáció felnőtt
2016.06.11-12. Velence, Férfiak (21)
2016.06.11-12. Balatonboglár, Kvalifikáció felnőtt
2016.06.11-12. Balatonboglár, Kvalifikáció (15)
2016.06.18-19. Nagyatád, Kvalifikáció felnőtt
2016.06.18-19. Nagyatád, Kvalifikáció
2016.06.25-26. Hajdúnánás, Kvalifikáció felnőtt
2016.06.25-26. Hajdúnánás, Kvalifikáció
2016.06.25-26. Százhalombatta, Kvalifikáció felnőtt
2016.06.25-26. Százhalombatta, Kvalifikáció
2016.06.25-26. Százhalombatta, A csoport (15)
2016.06.25-26. Százhalombatta, B csoport (10)
2016.06.25-26. Százhalombatta, 1-4. helyért (2)
2016.06.25-26. Százhalombatta, 5-8. helyért (2)
2016.06.25-26. Százhalombatta, 7. helyért (1)
2016.06.25-26. Százhalombatta, 5. helyért (1)
2016.06.25-26. Százhalombatta, 3. helyért (1)
2016.06.25-26. Százhalombatta, 1. helyért (1)
2016.07.02-03. Alsóörs, Kvalifikáció felnőtt
2016.06.2-3. Alsóörs
2016.07.02-03 Alsóörs Kvalifikáció `A` csoport (6)
2016.07.02-03 Alsóörs Kvalifikáció `B` csoport (3)
2016.07.02-03 Alsóörs Kvalifikáció `C` csoport (3)
2016.07.02-03 Alsóörs Kvalifikáció `D` csoport (3)
2016.07.02-03 Alsóörs Középdöntő 1-8. helyért (4)
2016.07.02-03 Alsóörs Alsóág 9-12. helyért (2)
2016.07.02-03 Alsóörs 9-12. helyért (2)
2016.07.02-03 Alsóörs Kvalifikáció 5-8. helyért (2)
2016.07.02-03 Alsóörs Kvalifikáció 1-4. helyért (2)
2016.07.02-03 Alsóörs Kvalifikáció 11. helyért (1)
2016.07.02-03 Alsóörs Kvalifikáció 9. helyért (1)
2016.07.02-03 Alsóörs Kvalifikáció 7. helyért (1)
2016.07.02-03 Alsóörs Kvalifikáció 5. helyért (1)
2016.07.02-03 Alsóörs Kvalifikáció 3. helyért (1)
2016.07.02-03 Alsóörs Kvalifikáció 1. helyért (1)
2016.07.01-03. Budapest, Budapest Cup EBT felnőtt
2016.07.01-03. Budapest, Budapest Cup EBT
2016.07.09-10. Dabas, Kvalifikáció felnőtt
2016.07.09-10. Dabas, Férfi A csoport (10)
2016.07.09-10. Dabas, Férfi B csoport (10)
2016.07.09-10. Dabas, Férfi C csoport (6)
2016.07.09-10. Dabas, Férfi Középdöntő I. (3)
2016.07.09-10. Dabas, Férfi Középdöntő II. (3)
2016.07.09-10. Dabas, Férfi 10-12. helyért (3)
2016.07.09-10. Dabas, Férfi 7-9. helyért (3)
2016.07.09-10. Dabas, Férfi 5. helyért (1)
2016.07.09-10. Dabas, Férfi 3. helyért (1)
2016.07.09-10. Dabas, Férfi Döntő (1)
2016.07.23-24. Balatonakarattya, Kvalifikáció felnőtt
2016.07.23-24. Balatonakarattya, Férfi A csoport (10)
2016.07.23-24. Balatonakarattya, Férfi B csoport (10)
2016.07.23-24. Balatonakarattya, Férfi C csoport (10)
2016.07.23-24. Balatonakarattya, Férfi D csoport (6)
2016.07.23-24. Balatonakarattya, Férfi 1-8. negyeddöntők (4)
2016.07.23-24. Balatonakarattya, Férfi 9-12. elődöntők (2)
2016.07.23-24. Balatonakarattya, Férfi 5-8. elődöntők (2)
2016.07.23-24. Balatonakarattya, Férfi 1-4. elődöntők (2)
2016.07.23-24. Balatonakarattya, Férfi 11. helyért (1)
2016.07.23-24. Balatonakarattya, Férfi 9. helyért (1)
2016.07.23-24. Balatonakarattya, Férfi 7. helyért (1)
2016.07.23-24. Balatonakarattya, Férfi 5. helyért (1)
2016.07.23-24. Balatonakarattya, Férfi 3. helyért (1)
2016.07.23-24. Balatonakarattya, Férfi Döntő (1)
2016.07.23-24. Törökszentmiklós, Kvalifikáció felnőtt
2016.07.23-24. Törökszentmiklós, Kvalifikáció
2016.07.30-31. Balatonalmádi, Kvalifikáció felnőtt
2016.07.30-31. Balatonalmádi, Kvalifikáció
2016.07.30-31 Balatonalmádi Kvalifikáció `A`csoport (6)
2016.07.30-31 Balatonalmádi Kvalifikáció `B`csoport (6)
2016.07.30-31 Balatonalmádi Kvalifikáció 1-8. helyért (4)
2016.07.30-31 Balatonalmádi Kvalifikáció 5-8. helyért (2)
2016.07.30-31 Balatonalmádi Kvalifikáció 1-4. helyért (2)
2016.07.30-31 Balatonalmádi Kvalifikáció 7. helyért (1)
2016.07.30-31 Balatonalmádi Kvalifikáció 5. helyért (1)
2016.07.30-31 Balatonalmádi Kvalifikáció 3. helyért (1)
2016.07.30-31 Balatonalmádi Kvalifikáció 1. helyért (1)
2016.07.29-31. Salgó Cup EBT, Kvalifikáció felnőtt
2016.07.29-31. Salgó Cup EBT, Kvalifikáció
2016.08.06-07. Balatonboglár, Országos Döntő felnőtt
2016.08.06-07. Országos Döntő, Férfi A csoport (10)
2016.08.06-07. Országos Döntő, Férfi B csoport (10)
2016.08.06-07. Országos Döntő, Férfi 1-8. negyeddöntők (4)
2016.08.06-07. Országos Döntő, Férfi 5-8. elődöntők (2)
2016.08.06-07. Országos Döntő, Férfi 1-4. elődöntők (2)
2016.08.06-07. Országos Döntő, Férfi 9. helyért (1)
2016.08.06-07. Országos Döntő, Férfi 7. helyért (1)
2016.08.06-07. Országos Döntő, Férfi 5. helyért (1)
2016.08.06-07. Országos Döntő, Férfi 3. helyért (1)
2016.08.06-07. Országos Döntő, Férfi Döntő (1)
2016.08.13-14. Dabas, Mezey Ancsa Szenior Emléktorna felnőtt
2016.08.13-14. Dabas, Mezey Ancsa Szenior Emléktorna
2016.06.04-05. Balatonboglár, Férfi 98` junior
2016.06.04-05. Balatonboglár, Férfi 98` (6)
2016.06.11-12. Balatonboglár, Férfi 2000` ifjúsági
2016.06.11-12. Balatonboglár, Férfi 2000`
2016.06.20-22. Alsóörs, Serdülő 2002` OSB
2016.06.20-22. Alsóörs, Serdülő 2002` (6)
2016.06.20-22. Alsóörs, Gyermek 2004` U-12
2016.06.20-22. Alsóörs, Gyermek 2004`
2016.06.04-05. Balatonboglár, Magyar Kupa Női felnőtt
2016.06.04-05. Balatonboglár, Magyar Kupa Női (6)
2016.06.11-12. Velence, Kvalifikáció felnőtt
2016.06.11-12. Velence, Női csoportmérkőzések (6)
2016.06.11-12. Velence, Női elődöntők (2)
2016.06.11-12. Velence, Női 3. helyért (1)
2016.06.11-12. Velence, Női Döntő (1)
2016.06.11-12. Balatonboglár, Kvalifikáció felnőtt
2016.06.11-12. Balatonboglár, Kvalifikáció (10)
2016.06.18-19. Nagyatád, Kvalifikáció felnőtt
2016.06.18-19. Nagyatád, Kvalifikáció (6)
2016.06.25-26. Hajdúnánás, Kvalifikáció felnőtt
2016.06.25-26. Hajdúnánás, Kvalifikáció
2016.06.25-26. Százhalombatta, Kvalifikáció felnőtt
2016.06.25-26. Százhalombatta, A csoport (6)
2016.06.25-26. Százhalombatta, B csoport (10)
2016.06.25-26. Százhalombatta, C csoport (10)
2016.06.25-26. Százhalombatta, Középdöntő `K` csoport (3)
2016.06.25-26. Százhalombatta, Középdöntő `Z` csoport (3)
2016.06.25-26. Százhalombatta, 7. helyért (1)
2016.06.25-26. Százhalombatta, 5. helyért (1)
2016.06.25-26. Százhalombatta, 3. helyért (1)
2016.06.25-26. Százhalombatta, 1. helyért (1)
2016.07.02-03. Alsóörs, Kvalifikáció felnőtt
2016.07.02-03. Alsóörs, Kvalifikáció
2016.07.02-03 Alsóörs Kvalifikáció `A` csoport (15)
2016.07.02-03 Alsóörs Kvalifikáció `B` csoport (10)
2016.07.02-03 Alsóörs Középdöntő 5-8. helyért (2)
2016.07.02-03 Alsóörs Középdöntő 1-4. helyért (2)
2016.07.02-03 Alsóörs Kvalifikáció 7. helyért (1)
2016.07.02-03 Alsóörs Kvalifikáció 5. helyért (1)
2016.07.02-03 Alsóörs Kvalifikáció 3. helyért (1)
2016.07.02-03 Alsóörs Kvalifikáció 1. helyért (1)
2016.07.01-03. Budapest, Budapest Cup EBT felnőtt
2016.07.01-03. Budapest, Budapest Cup EBT
2016.07.09-10. Dabas, Kvalifikáció felnőtt
2016.07.09-10. Dabas, Női A csoport (15)
2016.07.09-10. Dabas, Női B csoport (10)
2016.07.09-10. Dabas, Női C csoport (10)
2016.07.09-10. Dabas, Női D csoport (10)
2016.07.09-10. Dabas, Női 1-8. negyeddöntők (4)
2016.07.09-10. Dabas, Női 9-12. elődöntők (2)
2016.07.09-10. Dabas, Női 5-8. elődöntők (2)
2016.07.09-10. Dabas, Női 1-4. elődöntők (2)
2016.07.09-10. Dabas, Női 11. helyért (1)
2016.07.09-10. Dabas, Női 9. helyért (1)
2016.07.09-10. Dabas, Női 7. helyért (1)
2016.07.09-10. Dabas, Női 5. helyért (1)
2016.07.09-10. Dabas, Női 3. helyért (1)
2016.07.09-10. Dabas, Női Döntő (1)
2016.07.23-24. Balatonakarattya, Kvalifikáció felnőtt
2016.07.23-24. Balatonakarattya, Női A csoport (10)
2016.07.23-24. Balatonakarattya, Női B csoport (10)
2016.07.23-24. Balatonakarattya, Női C csoport (10)
2016.07.23-24. Balatonakarattya, Női D csoport (6)
2016.07.23-24. Balatonakarattya, Női 1-8. negyeddöntők (4)
2016.07.23-24. Balatonakarattya, Női 9-12. elődöntők (2)
2016.07.23-24. Balatonakarattya, Női 5-8. elődöntők (2)
2016.07.23-24. Balatonakarattya, Női 1-4. elődöntők (2)
2016.07.23-24. Balatonakarattya, Női 11. helyért (1)
2016.07.23-24. Balatonakarattya, Női 9. helyért (1)
2016.07.23-24. Balatonakarattya, Női 7. helyért (1)
2016.07.23-24. Balatonakarattya, Női 5. helyért (1)
2016.07.23-24. Balatonakarattya, Női 3. helyért (1)
2016.07.23-24. Balatonakarattya, Női Döntő (1)
2016.07.23-24. Törökszentmiklós, Kvalifikáció felnőtt
2016.07.23-24. Törökszentmiklós, Kvalifikáció
2016.07.30-31. Balatonalmádi, Kvalifikáció felnőtt
2016.07.30-31. Balatonalmádi, Kvalifikáció
2016.07.30-31 Balatonalmádi Kvalifikáció `A` csoport (15)
2016.07.30-31 Balatonalmádi Kvalifikáció `B` csoport (15)
2016.07.30-31 Balatonalmádi Kvalifikáció 5-8. helyért (2)
2016.07.30-31 Balatonalmádi Kvalifikáció 1-4. helyért (2)
2016.07.30-31 Balatonalmádi Kvalifikáció 11. helyért (1)
2016.07.30-31 Balatonalmádi Kvalifikáció 9. helyért (1)
2016.07.30-31 Balatonalmádi Kvalifikáció 7. helyért (1)
2016.07.30-31 Balatonalmádi Kvalifikáció 5. helyért (1)
2016.07.30-31 Balatonalmádi Kvalifikáció 3. helyért (1)
2016.07.30-31 Balatonalmádi Kvalifikáció 1. helyért (1)
2016.07.29-31. Salgó Cup EBT, Kvalifikáció felnőtt
2016.07.29-31. Salgó Cup EBT, Kvalifikáció
2016.08.06-07. Balatonboglár, Országos Döntő felnőtt
2016.08.06-07. Országos Döntő, Női A csoport (10)
2016.08.06-07. Országos Döntő, Női B csoport (10)
2016.08.06-07. Országos Döntő, Női 1-8. negyeddöntők (4)
2016.08.06-07. Országos Döntő, Női 5-8. elődöntők (2)
2016.08.06-07. Országos Döntő, Női 1-4. elődöntők (2)
2016.08.06-07. Országos Döntő, Női 9. helyért (1)
2016.08.06-07. Országos Döntő, Női 7. helyért (1)
2016.08.06-07. Országos Döntő, Női 5. helyért (1)
2016.08.06-07. Országos Döntő, Női 3. helyért (1)
2016.08.06-07. Országos Döntő, Női Döntő (1)
2016.08.13-14. Dabas, Mezey Ancsa Szenior Emléktorna felnőtt
2016.08.13-14. Dabas, Mezey Ancsa Szenior Emléktorna
2016.06.04-05. Balatonboglár, Női 98` junior
2016.06.04-05. Balatonboglár, Női 98`
2016.06.11-12. Balatonboglár, Női 2000` ifjúsági
2016.06.11-12. Balatonboglár, Női 2000`
2016.06.20-22. Alsóörs, Serdülő 2002` OSB
2016.06.20-22. Alsóörs, Serdülő 2002` (10)
2016.06.20-22. Alsóörs, Gyermek 2004` U-12
2016.06.20-22. Alsóörs, Gyermek 2004`
www.keziszovetseg.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
- Küldés
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Apparátus
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezilabdaeredmenyek.hu
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó