Címjegyzék
KÖZREMŰKÖDŐK KÜLDÉSE
MKSZ 2017.06.03-04. Kvalifikáció, Férfiak
játékvezetők versenybírók játékvezető ellenőr/ szövetségi ellenőr
2017. június 3. szombat 10:00 Dunaharaszti Sivatagi Vih - OVB Beach Boy`z DVSC 0 - 2
272 GYALOG ERIKA 43 017 BÁDER RÓBERT
334 JUHÁSZNÉ TUIFEL ANDREA 11 226 HARSÁNYI HENRIETTA
10:40 ESNS BHC - Darusok BHC 0 - 2
272 GYALOG ERIKA 43 017 BÁDER RÓBERT
334 JUHÁSZNÉ TUIFEL ANDREA 11 226 HARSÁNYI HENRIETTA
11:20 Dinamit BHC - Dunaharaszti Sivatagi Vih 2 - 0
434 MIKSÓ DÁNIEL 43 017 BÁDER RÓBERT
452 NAGY ATTILA 11 226 HARSÁNYI HENRIETTA
12:00 OVB Beach Boy`z DVSC - ESNS BHC 1 - 2
434 MIKSÓ DÁNIEL 43 017 BÁDER RÓBERT
452 NAGY ATTILA 11 226 HARSÁNYI HENRIETTA
12:40 Darusok BHC - Dinamit BHC 1 - 2
272 GYALOG ERIKA 255 FÖLDESI CSABA
334 JUHÁSZNÉ TUIFEL ANDREA 11 226 HARSÁNYI HENRIETTA
15:20 Dunaharaszti Sivatagi Vih - ESNS BHC 2 - 0
349 KÉKESI KRISZTINA 255 FÖLDESI CSABA
413 MÁNDLI BALÁZS 334 JUHÁSZNÉ TUIFEL ANDREA
16:00 Darusok BHC - OVB Beach Boy`z DVSC 2 - 0
272 GYALOG ERIKA 43 017 BÁDER RÓBERT
334 JUHÁSZNÉ TUIFEL ANDREA 11 226 HARSÁNYI HENRIETTA
16:40 Dinamit BHC - ESNS BHC 2 - 0
434 MIKSÓ DÁNIEL 43 017 BÁDER RÓBERT
452 NAGY ATTILA 11 226 HARSÁNYI HENRIETTA
17:20 Dunaharaszti Sivatagi Vih - Darusok BHC 2 - 1
272 GYALOG ERIKA 43 017 BÁDER RÓBERT
334 JUHÁSZNÉ TUIFEL ANDREA 11 226 HARSÁNYI HENRIETTA
18:00 OVB Beach Boy`z DVSC - Dinamit BHC 1 - 2
434 MIKSÓ DÁNIEL 43 017 BÁDER RÓBERT
452 NAGY ATTILA 11 226 HARSÁNYI HENRIETTA
KÉZILABDA
idény
kiválaszt
FÉRFI
NŐI
MKSZ
2017.06.03-04. Kvalifikáció, Balatonfüred felnőtt
2017.06.03-04. Kvalifikáció, Férfiak (10)
2017.06.03-04. Balatonfüred elődöntő 1-4 hely (2)
2017.06.03-04. Balatonfüred 3. helyért (1)
2017.06.03-04. Balatonfüred 1. helyért (1)
2017.06.10-11. Magyar Kupa, Balatonalmádi felnőtt
2017.06.10-11. Magyar Kupa, Férfiak (15)
2017.06.17-18. Kvalifikáció, Dabas felnőtt
2017.06.17-18. Kvalifikáció, Férfi A csoport (15)
2017.06.17-18. Kvalifikáció, Férfi B csoport (10)
2017.06.17-18. Dabas, Férfi 9-11 hely (3)
2017.06.17-18. Dabas, Férfi 5-8 hely (2)
2017.06.17-18. Dabas, Férfi 1-4 hely (2)
2017.06.17-18. Dabas, Férfi 7. hely (1)
2017.06.17-18. Dabas, Férfi 5. hely (1)
2017.06.17-18. Dabas, Férfi 3. hely (1)
2017.06.17-18. Dabas, Férfi 1. hely (1)
2017.06.24-25. Kvalifikáció, Tiszavasvári felnőtt
2017.06.24-25. Tiszavasvári, Férfiak (10)
2017.07.01-02. Kvalifikáció, Alsóörs felnőtt
Kvalifikáció, Alsóörs Férfi A csoport (6)
Kvalifikáció, Alsóörs Férfi B csoport (6)
Kvalifikáció Alsóörs 1-8 (4)
Kvalifikáció Alsóörs 5-8 (2)
Kvalifikáció Alsóörs 1-4 (2)
Kvalifikáció Alsóörs 7. hely (1)
Kvalifikáció Alsóörs 5. hely (1)
Kvalifikáció Alsóörs 3. hely (1)
Kvalifikáció Alsóörs 1. hely (1)
2017.07.08-09. EBT, Lupa-tó felnőtt
2017.07.08-09. EBT, Lupa-tó Férfi A csoport (6)
2017.07.08-09. EBT, Lupa-tó Férfi B csoport (6)
2017.07.08-09. EBT, Lupa-tó Férfi C csoport (3)
2017.07.08-09. EBT, Lupa-tó Férfi D csoport (3)
2017.07.08-09. EBT, Lupa-tó Férfi Középdöntő (12)
2017.07.08-09. EBT, Lupa-tó Férfi 13.-14. hely (1)
2017.07.08-09. EBT, Lupa-tó Férfi 9.-12. hely (6)
2017.07.08-09 EBT, Lupa-tó Férfi 5-8 hely (2)
2017.07.08-09 EBT, Lupa-tó Férfi 1-4 hely (2)
2017.07.08-09. EBT, Lupa-tó Férfi 7. hely (1)
2017.07.08-09. EBT, Lupa-tó Férfi 5. hely (1)
2017.07.08-09. EBT, Lupa-tó Férfi 3. hely (1)
2017.07.08-09. EBT, Lupa-tó Férfi 1. hely (1)
2017.07.15-16. Kvalifikáció, Balatonakarattya felnőtt
Kvalifikáció, Balatonakarattya Férfi A csoport (15)
Kvalifikáció, Balatonakarattya Férfi B csoport (10)
Férfi 5-8. helyért (2)
Férfi 1-4. helyért (2)
Férfi 9-11. helyért (2)
Férfi 7. helyért (1)
Férfi 5. helyért (1)
Férfi 3. helyért (1)
Férfi Döntő (1)
2017.07.22-23. Kvalifikáció, Balatonalmádi felnőtt
2017. 07.22-23. Kvalifikáció, Férfi A csoport (10)
2017. 07.22-23. Kvalifikáció, Férfi B csoport (10)
2017. 07.22-23. Kvalifikáció, Férfi 1-8 hely (4)
2017. 07.22-23. Kvalifikáció, Férfi 5-8. hely (2)
2017. 07.22-23. Kvalifikáció, Férfi 1-4. hely (2)
2017. 07.22-23. Kvalifikáció, Férfi 9. helyért (1)
2017. 07.22-23. Kvalifikáció, Férfi 7. helyért (1)
2017. 07.22-23. Kvalifikáció, Férfi 5. helyért (1)
2017. 07.22-23. Kvalifikáció, Férfi 3. helyért (1)
2017. 07.22-23. Kvalifikáció, Férfi 1. helyért (1)
2017.07.28-30. EBT, Salgótarján felnőtt
2017.07.28-30. EBT Salgótarján Férfi A csoport (10)
2017.07.28-30. EBT Salgótarján Férfi B csoport (10)
2017.07.28-30. EBT Salgótarján Férfi C csoport (10)
2017.07.28-30. EBT Salgótarján Férfi D csoport (10)
2017.07.28-30 EBT, Salgótarján Férfi 17-20. hely (2)
2017.07.28-30 EBT, Salgótarján Férfi 13-16. hely (2)
2017.07.28-30 EBT, Salgótarján Férfi 13. hely (1)
2017.07.28-30 EBT, Salgótarján Férfi 19.hely (1)
2017.07.28-30 EBT, Salgótarján Férfi 1-4.hely (2)
2017.07.28-30 EBT, Salgótarján Férfi 9-12. hely (2)
2017.07.28-30 EBT, Salgótarján Férfi 17.hely (1)
2017.07.28-30 EBT, Salgótarján Férfi 5.-8. hely (4)
2017.07.28-30 EBT, Salgótarján Férfi 15. hely (1)
2017.07.28-30 EBT, Salgótarján Férfi 11. hely (1)
2017.07.28-30 EBT, Salgótarján Férfi 9. hely (1)
2017.07.28-30 EBT, Salgótarján Férfi 7. hely (1)
2017.07.28-30 EBT, Salgótarján Férfi 5. hely (1)
2017.07.28-30 EBT, Salgótarján Férfi 3. hely (1)
2017.07.28-30 EBT, Salgótarján Férfi Döntő (1)
2017.08.05-06. Országos Döntő, Balatonboglár felnőtt
2017.08.05-06. Országos Döntő, Férfi A csoport (15)
2017.08.05-06. Országos Döntő, Férfi B csoport (15)
2017.08.05-06. Országos Döntő, Férfi 5-8. (2)
2017.08.05-06. Országos Döntő, Férfi 1-4. (2)
2017.08.05-06. Országos Döntő, Férfi 11. (1)
2017.08.05-06. Országos Döntő, Férfi 9. (1)
2017.08.05-06. Országos Döntő, Férfi 7. (1)
2017.08.05-06. Országos Döntő, Férfi 5. (1)
2017.08.05-06. Országos Döntő, Férfi 3. (1)
2017.08.05-06. Országos Döntő, Férfi Döntő (1)
2017.05.31. Alsóörs Ifjúsági Torna ifjúsági
2017.05.31. Alsóörs Ifjúsági Torna (6)
2017. 06. 22.-23. Soltvadkert Ifi Torna ifjúsági
2017. 06. 22.-23. Soltvadkert Ifi Torna (3)
2017. 06. 12. Százhalombatta OSB Torna OSB
2017. 06. 12 Százhalombatta OSB Torna (4)
2017.05.31. Alsóörs OSB Torna OSB
2017.05.31. Alsóörs OSB Torna (6)
2017.05.31. Alsóörs U14 Torna U-14
2017.05.31. Alsóörs U14 Torna (10)
2017. 06. 12 Százhalombatta U14 Torna U-14
2017. 06. 12. Százhalombatta U14 Torna (4)
2017.05.28. Sárospatak U14 Torna U-14
2017.05.28. Sárospatak U14 Torna (6)
2017. 06. 22.-23. Soltvadkert U14 Torna U-14
2017. 06. 22.-23. Soltvadkert U14 Torna (2)
2017. 07. 01-02. Balatonakarattya U14 Torna U-14
2017. 07.01-02. Balatonakarattya U14 Torna (15)
Balatonakarattya U14 Torna 1-4. Helyért (2)
Balatonakarattya U14 Torna 5-6. Helyért (1)
Balatonakarattya U14 Torna Döntő (1)
Balatonakarattya u14 torna bronzmerkozes (1)
2017.07.28. Salgótarján U14 Torna U-14
2017.07.28. Salgótarján U14 Torna (6)
2017.05.31. Alsóörs U12 Torna U-12
2017.05.31. Alsóörs U12 (6)
2017.06.12. SZÁZHALOMBATTA U12 U-12
2017.06.12. SZÁZHALOMBATTA U12 (9)
2017.06.23. SÁNDORFALVA U10 U-10
2017.06.23. SÁNDORFALVA U10 (3)
2017.06.03-04. Kvalifikáció, Balatonfüred felnőtt
2017.06.03-04. Kvalifikáció, női A csoport (15)
2017.06.03-04. Kvalifikáció, női B csoport (10)
2017.06.03-04. Balatonfüred 9-11 hely (3)
2017.06.03-04. Balatonfüred középdöntő 5-8 hely (2)
2017.06.03-04. Balatonfüred elődöntő 1-4 hely (2)
2017.06.03-04. Balatonfüred 7. helyért (1)
2017.06.03-04 Balatonfüred 5. helyért (1)
2017.06.03-04. Balatonfüred 3. helyért (1)
2017.06.03-04. Balatonfüred 1. helyért (1)
2017.06.10-11. Magyar Kupa, Balatonalmádi felnőtt
2017.06.10-11. Magyar Kupa, Nők (20)
2017.06.17-18. Kvalifikáció, Dabas felnőtt
2017.06.17-18. Kvalifikáció, női A csoport (15)
2017.06.17-18. Kvalifikáció, női B csoport (10)
2017.06.17-18. Dabas Női 9-11 hely (3)
2017.06.17-18. Dabas, Női 5-8 hely (2)
2017.06.17-18. Dabas Női 1-4 hely (2)
2017.06.17-18. Dabas, Női 7. hely (1)
2017.06.17-18. Dabas, Női 5. hely (1)
2017.06.17-18. Dabas, Női 3. hely (1)
2017.06.17-18. Dabas, Női 1. hely (1)
2017.06.24-25. Kvalifikáció, Tiszavasvári felnőtt
2017.06.24-25. Tiszavasvári, Nők (21)
2017.07.01-02.Kvalifikáció Alsóörs felnőtt
2017.07.01-02.Kvalifikáció Alsóörs Nők A csoport (6)
2017.07.01-02.Kvalifikáció Alsóörs Nők B csoport (6)
Kvalifikáció Alsóörs 1-8 (4)
Kvalifikáció Alsóörs 5-8 (2)
Kvalifikáció Alsóörs 1-4 (2)
Kvalifikáció Alsóörs 7. hely (1)
Kvalifikáció Alsóörs 5. hely (1)
Kvalifikáció Alsóörs 3. hely (1)
Kvalifikáció Alsóörs 1. hely (1)
2017.07.08-09. EBT, Lupa-tó felnőtt
2017.07.08-09. EBT, Lupa-tó Női A csoport (6)
2017.07.08-09. EBT, Lupa-tó Női B csoport (6)
2017.07.08-09. EBT, Lupa-tó Női C csoport (6)
2017.07.08-09. EBT, Lupa-tó Női D csoport (3)
2017.07.08-09. EBT, Lupa-tó Női 13.-15. hely (3)
2017.07.08-09. EBT, Lupa-tó Női 9.-12. hely (2)
2017.07.08-09. EBT, Lupa-tó Női 1.-8. hely (4)
2017.07.08-09 EBT, Lupa-tó Női 5-8 (2)
2017.07.08-09. EBT, Lupa-tó Női 11. hely (1)
2017.07.08-09 EBT, Lupa-tó Női 1-4 hely (2)
2017.07.08-09. EBT, Lupa-tó Női 9. hely (1)
2017.07.08-09. EBT, Lupa-tó Női 7. hely (1)
2017.07.08-09. EBT, Lupa-tó Női 5. hely (1)
2017.07.08-09. EBT, Lupa-tó Női 3. hely (1)
2017.07.08-09. EBT, Lupa-tó Női 1. hely (1)
2017.07.15-16. Kvalifikáció, Balatonakarattya felnőtt
Kvalifikáció, Balatonakarattya Női A csoport (6)
Kvalifikáció, Balatonakarattya Női B csoport (6)
Kvalifikáció, Balatonakarattya Női C csoport (6)
Kvalifikáció, Balatonakarattya Női D csoport (6)
Női 9-16. helyért (4)
Női 1-8. helyért (4)
Női 13-16. helyért (2)
Női 9-12. helyért (2)
Női 5-8. helyért (2)
Női 1-4. helyért (2)
Női 15. helyért (1)
Női 13. helyért (1)
Női 11. helyért (1)
Női 9. helyért (1)
Női 7. helyért (1)
Női 5. helyért (1)
Női 3. helyért (1)
Női Döntő (1)
2017.07.22-23. Kvalifikáció, Balatonalmádi felnőtt
2017.07.22-23. Kvalifikáció, Női A csoport (15)
2017. 07.22-23. Kvalifikáció, Női B csoport (10)
2017. 07.22-23. Kvalifikáció, Női 1-8. hely (4)
2017. 07.22-23. Kvalifikáció, Női 5-8. hely (2)
2017. 07.22-23. Kvalifikáció, Női 1-4. hely (2)
2017. 07.22-23. Kvalifikáció, Női 9-11. hely (3)
2017. 07.22-23. Kvalifikáció, Női 7. helyért (1)
2017. 07.22-23. Kvalifikáció, Női 5. helyért (1)
2017. 07.22-23. Kvalifikáció, Női 3. helyért (1)
2017. 07.22-23. Kvalifikáció, Női 1. helyért (1)
2017.07.28-30. EBT, Salgótarján felnőtt
2017.07.28-30. EBT Salgótarján Női A csoport (6)
2017.07.28-30. EBT Salgótarján Női B csoport (6)
2017.07.28-30. EBT Salgótarján Női C csoport (6)
2017.07.28-30. EBT Salgótarján Női D csoport (6)
2017.07.28-30 EBT, Salgótarján Női 13-15. hely (3)
2017.07.28-30 EBT, Salgótarján Női 11. hely (1)
2017.07.28-30 EBT, Salgótarján Női 9-12. hely (2)
2017.07.28-30 EBT, Salgótarján Női 5-8. hely (2)
2017.07.28-30 EBT, Salgótarján Női 9. hely (1)
2017.07.28-30 EBT, Salgótarján Női 7. hely (1)
2017.07.28-30 EBT, Salgótarján Női 5. hely (1)
2017.07.28-30 EBT, Salgótarján Női 1.-8. hely (7)
2017.07.28-30 EBT, Salgótarján Női 1.-4. hely (2)
2017.07.28-30 EBT, Salgótarján Női 3. hely (1)
2017.07.28-30 EBT, Salgótarján Döntő (1)
2017.08.05-06. Országos Döntő, Balatonboglár felnőtt
2017.08.05-06. Országos Döntő, Női A csoport (15)
2017.08.05-06. Országos Döntő, Női B csoport (15)
2017.08.05-06. Országos Döntő, Női 5-8. (2)
2017.08.05-06. Országos Döntő, Női 1-4. (2)
2017.08.05-06. Országos Döntő, Női 11. (1)
2017.08.05-06. Országos Döntő, Női 9. (1)
2017.08.05-06. Országos Döntő, Női 7. (1)
2017.08.05-06. Országos Döntő, Női 5. (1)
2017.08.05-06. Országos Döntő, Női 3. (1)
2017.08.05-06. Országos Döntő, Női Döntő (1)
2017. 06. 22.-23. Soltvadkert Ifi Torna ifjúsági
2017. 06. 22.-23. Soltvadkert Ifi Torna (6)
2017.07.28. Salgótarján Ifi Torna ifjúsági
2017.07.28. Salgótarján Ifi Torna (2)
2017. 06. 12 Százhalombatta U13 Torna U-13
2017. 06. 12. Százhalombatta U13 Torna (4)
2017. 06. 22.-23. Soltvadkert U13 Torna U-13
2017. 06. 22.-23. Soltvadkert U13 Torna (6)
2017. 07.01-02 Balatonakarattya U13 Torna U-13
2017. 07.01-02. Balatonakarattya U13 Torna (15)
Balatonakarattya U13 Torna 1-4. Helyéért (2)
Balatonakarattya U13 Torna 5-6. Helyért (1)
Balatonakarattya U13 Döntő (2)
Balatonakarattya U13 Torna Bronzmérkőzés (1)
2017.06.23. SÁNDORFALVA U11 U-11
2017.06.23. SÁNDORFALVA U11 (4)
www.keziszovetseg.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
- Küldés
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Apparátus
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezilabdaeredmenyek.hu
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó