Címjegyzék
GYERMEKBAJNOKSÁG
HÍREK
DOKUMENTUM
HATÁROZAT
FOTÓ
Facebook
Mesekönyv gyűjtés beteg gyermekeknek a Ferenczy Kupa keretében
Gyermekkézilabda 2016.12.06.
Az MKSZ és a BKSZ könyvgyűjtést hirdet a Ferenczy Kupa idejére beteg gyermekek számára. A könyvek a K&H gyógyvarázs program keretében kerülnek majd felhasználásra.
FRISS HÍREK
Térségi nagyközponttá szeretnének válni
2016.11.22. Gyermekkézilabda
Bemutatjuk a Balkányi SE-t
Új Gyermekkézilabda Facebook-oldalt indított az MKSZ
2016.10.17. Gyermekkézilabda
Új Gyermekkézilabda Facebook-oldalt indított az MKSZ.
Utánpótlás-kiválasztó Veszprémben
2016.10.13. Gyermekkézilabda
A Telekom Veszprém utánpótlás-bázisa kiválasztót szervez 2016. november 5-én 10-15 óra között 2001-2003 között született fiúk részére.
PAT-képzés: módosítások
2016.10.10. Gyermekkézilabda
Módosult a MDSZ-MKSZ közös PAT képzés. Mostantól nemcsak testnevelő tanár végzettségű, hanem bármely pedagógus végzettséggel jelentkezhetnek a résztvevők.
FRISS FOTÓ
II. ELIOS utánpótlás torna
2016.04.06. Gyermekkézilabda
A II. ELIOS kupa alkalmából több száz gyermek lépett pályára, hogy együtt hódolhassanak a kézilabdasport örömeinek.
Hódmezővásárhelyi LKC
2014.03.02. Gyermekkézilabda
Országos kézilabda Gyermekbajnokság - U10
idény
kiválaszt
FIÚ
Gyermekbajnokság FU14 I. osztály U-14
Nyugat Felsőház (C-D) (32)
Nyugat Alsóház (C-D) (32)
Kelet Felsőház (A-B) (32)
Kelet Alsóház (A-B) (34)
FU14 I. osztály A csoport (56)
FU14 I. osztály B csoport (57)
FU14 I. osztály C csoport (56)
FU14 I. osztály D csoport (56)
Gyermekbajnokság FU14 II. osztály U-14
Adorján János régió A csoport (60)
Adorján János régió B csoport (60)
Badó László régió (112)
Csiszár László régió (135)
Kovács László régió Felsőház (56)
Kovács László régió Alsóház (30)
Kovács László régió A csoport (42)
Kovács László régió B csoport (42)
Kulcsár Anita régió Felsőház (56)
Kulcsár Anita régió Alsóház (72)
Kulcsár Anita régió A csoport (72)
Kulcsár Anita régió B csoport (56)
Sterbinszky Amália régió (108)
Tóth László régió (84)
Zákányi Bálint régió (114)
Gyermekbajnokság FU14 III. osztály U-14
Badó László régió Felsőház (30)
Badó László régió Alsóház (20)
Badó László régió A csoport (30)
Badó László régió B csoport (45)
Kovács László régió (67)
Gyermekbajnokság FU12 U-12
Adorján János régió Felsőház (48)
Adorján János régió Alsó ág A-B (24)
Adorján János régió Alsó ág C-D (32)
Adorján János régió A csoport (20)
Adorján János régió B csoport (30)
Adorján János régió C csoport (30)
Adorján János régió D csoport (30)
Badó László régió Felsőház (48)
Badó László régió Középsőház (48)
Badó László régió Alsóház A-B ág (18)
Badó László régió Alsóház C-D ág (18)
Badó László régió A csoport (42)
Badó László régió B csoport (42)
Badó László régió C csoport (42)
Badó László régió D csoport (42)
Csiszár László régió Felsőház (30)
Csiszár László régió Alsóház
Csiszár László régió A csoport (30)
Csiszár László régió B csoport (30)
Kovács László régió Felsőház (54)
Kovács László régió Középsőház (30)
Kovács László régió Alsóház (30)
Kovács László régió A csoport (42)
Kovács László régió B csoport (30)
Kovács László régió C csoport (42)
Kulcsár Anita régió Felsőház (24)
Kulcsár Anita régió Középház I. (24)
Kulcsár Anita régió Középház II. (24)
Kulcsár Anita régió Alsóház (42)
Kulcsár Anita régió A csoport (56)
Kulcsár Anita régió B csoport (72)
Kulcsár Anita régió C csoport (72)
Sterbinszky Amália régió Felső ág (18)
Sterbinszky Amália régió Alsó ág (18)
Sterbinszky Amália régió A csoport (30)
Sterbinszky Amália régió B csoport (30)
Tóth László régió Felső ág (48)
Tóth László régió Felsőház (18)
Tóth László régió Alsóház (18)
Tóth László régió Alsó ág A-B (18)
Tóth László régió Alsó ág C-D (18)
Tóth László régió A csoport (20)
Tóth László régió B csoport (20)
Tóth László régió C csoport (20)
Tóth László régió D csoport (20)
Zákányi Bálint Régióbajnoka (30)
Zákányi Bálint régió (72)
LÁNY
Gyermekbajnokság LU13 I. osztály U-13
Felsőház (54)
Középház (54)
Alsóház (30)
LU13 A csoport (56)
LU13 B csoport (56)
LU13 C csoport (56)
Gyermekbajnokság LU13 II. osztály U-13
Adorján János régió Felsőház (30)
Adorján János régió Alsóház (20)
Adorján János régió A csoport (30)
Adorján János régió B csoport (45)
Badó László régió Felsőház (72)
Badó László régió Középsőház (72)
Badó László régió Alsóház (30)
Badó László régió A csoport (56)
Badó László régió B csoport (56)
Badó László régió C csoport (44)
Csiszár László régió Felsőház
Csiszár László régió Alsóház
Csiszár László régió A csoport (63)
Csiszár László régió B csoport (45)
Kovács László régió Felsőház (45)
Kovács László régió Középsőház (45)
Kovács László régió Alsóház (45)
Kovács László régió A csoport (30)
Kovács László régió B csoport (30)
Kovács László régió C csoport (30)
Kulcsár Anita régió Felsőház (44)
Kulcsár Anita régió Alsóház (56)
Kulcsár Anita régió A csoport (56)
Kulcsár Anita régió B csoport (56)
Sterbinszky Amália régió Régióbajnoka (30)
Sterbinszky Amália régió Alsóház (30)
Sterbinszky Amália régió A csoport (45)
Sterbinszky Amália régió B csoport (45)
Tóth László régió Felsőház (30)
Tóth László régió Alsóház (20)
Tóth László régió A csoport (30)
Tóth László régió B csoport (45)
Zákányi Bálint régió (112)
Gyermekbajnokság LU13 III. osztály U-13
Kovács László régió Felsőház (30)
Kovács László régió Alsóház (30)
Kovács László régió A csoport (30)
Kovács László régió B csoport (30)
Kulcsár Anita régió (40)
Zákányi Bálint régió (72)
Gyermekbajnokság LU11 U-11
Adorján János régió Felső ág (30)
Adorján János régió Alsó ág (20)
Adorján János régió A csoport (30)
Adorján János régió B csoport (20)
Badó László régió Felsőház (54)
Badó László régió Középsőház (54)
Badó László régió Alsóház (30)
Badó László régió A csoport (56)
Badó László régió B csoport (56)
Badó László régió C csoport (56)
Csiszár László régió Felső ág (54)
Csiszár László régió Alsó ág (56)
Csiszár László régió A csoport (20)
Csiszár László régió B csoport (30)
Csiszár László régió C csoport (30)
Kovács László régió Felsőház (48)
Kovács László régió Középsőház (56)
Kovács László régió Alsóház (72)
Kovács László régió A csoport (30)
Kovács László régió B csoport (42)
Kovács László régió C csoport (34)
Kovács László régió D csoport (30)
Kulcsár Anita régió Felső ág (24)
Kulcsár Anita régió Középső ág (24)
Kulcsár Anita régió Alsó ág (32)
Kulcsár Anita régió A csoport (30)
Kulcsár Anita régió B csoport (30)
Kulcsár Anita régió C csoport (42)
Sterbinszky Amália régió Felsőház (18)
Sterbinszky Amália régió Alsóház (30)
Sterbinszky Amália régió A csoport (30)
Sterbinszky Amália régió B csoport (30)
Tóth László régió Felsőház (32)
Tóth László régió Alsóház (56)
Tóth László régió A csoport (56)
Tóth László régió B csoport (56)
Zákányi Bálint régió Felsőház (18)
Zákányi Bálint régió Alsóház (21)
Zákányi Bálint régió A csoport (42)
Zákányi Bálint régió B csoport (30)
www.keziszovetseg.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
- Küldés
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Apparátus
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezilabdaeredmenyek.hu
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Strandkézilabda versenyek Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Küldés
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó