Címjegyzék
GYERMEKBAJNOKSÁG
HÍREK
DOKUMENTUM
HATÁROZAT
FOTÓ
Facebook
Utánpótlás konferencia a Badó-régióban
Gyermekkézilabda 2017.03.13.
2017. március 31-én régiós utánpótlás konferenciára kerül sor Szarvason a régiós utánpótlás-csapatok részére.
FRISS HÍREK
Utánpótlás konferencia az Adorján-régióban
2017.03.10. Gyermekkézilabda
2017. március 29-én régiós utánpótlás konferenciára kerül sor Budapesten a fővárosi utánpótlás-csapatok részére.
Utánpótlás konferencia a Kovács-régióban
2017.03.10. Gyermekkézilabda
2017. április 6-án régiós utánpótlás konferenciára kerül sor Szigetszentmiklóson a Pest megyei utánpótlás-csapatok részére.
Utánpótlás konferencia a Zákányi-régióban
2017.03.09. Gyermekkézilabda
2017. március 22-én régiós utánpótlás konferenciára kerül sor Balatonszárszón a Baranya, Somogy és Zala megyei utánpótlás-csapatok részére.
Utánpótlás-konferencia a Sterbinszky-régióban
2017.02.22. Gyermekkézilabda
2017. március 24-én régiós utánpótlás konferenciára kerül sor Mezőtúron a Heves, Jász-Nagykun-Szolnok és Nógrád megyei utánpótlás-csapatok részére.
FRISS FOTÓ
II. ELIOS utánpótlás torna
2016.04.06. Gyermekkézilabda
A II. ELIOS kupa alkalmából több száz gyermek lépett pályára, hogy együtt hódolhassanak a kézilabdasport örömeinek.
Hódmezővásárhelyi LKC
2014.03.02. Gyermekkézilabda
Országos kézilabda Gyermekbajnokság - U10
idény
kiválaszt
FIÚ
Gyermekbajnokság FU14 I. osztály U-14
Nyugat Felsőház (C-D) (32)
Nyugat Alsóház (C-D) (32)
Kelet Felsőház (A-B) (32)
Kelet Alsóház (A-B) (34)
FU14 I. osztály A csoport (56)
FU14 I. osztály B csoport (57)
FU14 I. osztály C csoport (56)
FU14 I. osztály D csoport (56)
Kelet-Nyugat 1-8. helyért
Kelet-Nyugat 9-16. helyért
Kelet-Nyugat 17-24. helyért
Kelet-Nyugat 25-32. helyért
Gyermekbajnokság FU14 II. osztály U-14
Adorján János régió Felsőház (18)
Adorján János régió Alsóház (18)
Adorján János régió A csoport (61)
Adorján János régió B csoport (60)
Badó László régió (112)
Csiszár László régió (135)
Kovács László régió Felsőház (56)
Kovács László régió Alsóház (30)
Kovács László régió A csoport (42)
Kovács László régió B csoport (42)
Kulcsár Anita régió Felsőház (56)
Kulcsár Anita régió Alsóház (72)
Kulcsár Anita régió A csoport (72)
Kulcsár Anita régió B csoport (56)
Sterbinszky Amália régió (108)
Tóth László régió (84)
Zákányi Bálint régió (103)
Gyermekbajnokság FU14 III. osztály U-14
Badó László régió Felsőház (30)
Badó László régió Alsóház (20)
Badó László régió A csoport (30)
Badó László régió B csoport (45)
Kovács László régió (67)
Gyermekbajnokság FU12 U-12
Országos elődöntő 1
Országos elődöntő 2
Országos elődöntő 3
Országos elődöntő 4
Adorján János régió Felső ág (48)
Adorján János régió Középsőház (32)
Adorján János régió Alsóház (24)
Adorján János régió Alsó ág A-B (24)
Adorján János régió Alsó ág C-D (32)
Adorján János régió A csoport (20)
Adorján János régió B csoport (30)
Adorján János régió C csoport (30)
Adorján János régió D csoport (30)
Badó László régió Felsőház (48)
Badó László régió Középsőház (48)
Badó László régió Alsóház AB 1-3, CD 1-3 (18)
Badó László régió Alsóház AB 4-6, CD 4-6 (18)
Badó László régió Alsóház A-B ág (18)
Badó László régió Alsóház C-D ág (18)
Badó László régió A csoport (42)
Badó László régió B csoport (42)
Badó László régió C csoport (42)
Badó László régió D csoport (42)
Csiszár László régió Felsőház (30)
Csiszár László régió Alsóház
Csiszár László régió A csoport (30)
Csiszár László régió B csoport (30)
Kovács László régió Felsőház (54)
Kovács László régió Középsőház (30)
Kovács László régió Alsóház (30)
Kovács László régió A csoport (42)
Kovács László régió B csoport (30)
Kovács László régió C csoport (42)
Kulcsár Anita régió Felsőház (24)
Kulcsár Anita régió Középház I. (24)
Kulcsár Anita régió Középház II. (24)
Kulcsár Anita régió Alsóház (42)
Kulcsár Anita régió A csoport (56)
Kulcsár Anita régió B csoport (72)
Kulcsár Anita régió C csoport (72)
Sterbinszky Amália régió Régióbajnoka (36)
Sterbinszky Amália régió Felső ág (18)
Sterbinszky Amália régió Alsó ág (18)
Sterbinszky Amália régió A csoport (30)
Sterbinszky Amália régió B csoport (30)
Tóth László régió Felső ág (48)
Tóth László régió Alsó ág A-B (18)
Tóth László régió Alsó ág C-D (18)
Tóth László régió Felsőház (15)
Tóth László régió A csoport (20)
Tóth László régió B csoport (20)
Tóth László régió Alsóház (15)
Tóth László régió C csoport (20)
Tóth László régió D csoport (20)
Zákányi Bálint Régióbajnoka (30)
Zákányi Bálint régió (72)
LÁNY
Gyermekbajnokság LU13 I. osztály U-13
Felsőház (54)
Középház (54)
Alsóház (30)
LU13 A csoport (56)
LU13 B csoport (56)
LU13 C csoport (56)
Gyermekbajnokság LU13 II. osztály U-13
Adorján János régió Felsőház (30)
Adorján János régió Alsóház (20)
Adorján János régió A csoport (30)
Adorján János régió B csoport (45)
Badó László régió Felsőház (72)
Badó László régió Középsőház (72)
Badó László régió Alsóház (30)
Badó László régió A csoport (56)
Badó László régió B csoport (56)
Badó László régió C csoport (44)
Csiszár László régió Felsőház (30)
Csiszár László régió Alsóház (42)
Csiszár László régió A csoport (63)
Csiszár László régió B csoport (45)
Kovács László régió Felsőház (45)
Kovács László régió Középsőház (45)
Kovács László régió Alsóház (45)
Kovács László régió A csoport (30)
Kovács László régió B csoport (30)
Kovács László régió C csoport (30)
Kulcsár Anita régió Felsőház (44)
Kulcsár Anita régió Alsóház (56)
Kulcsár Anita régió A csoport (56)
Kulcsár Anita régió B csoport (56)
Sterbinszky Amália régió Régióbajnoka (30)
Sterbinszky Amália régió Alsóház (30)
Sterbinszky Amália régió A csoport (45)
Sterbinszky Amália régió B csoport (45)
Tóth László régió Felsőház (30)
Tóth László régió Alsóház (20)
Tóth László régió A csoport (30)
Tóth László régió B csoport (45)
Zákányi Bálint régió (112)
Gyermekbajnokság LU13 III. osztály U-13
Kovács László régió Felsőház (30)
Kovács László régió Alsóház (30)
Kovács László régió A csoport (30)
Kovács László régió B csoport (30)
Kulcsár Anita régió (40)
Zákányi Bálint régió (72)
Gyermekbajnokság LU11 U-11
Országos elődöntő 1
Országos elődöntő 2
Országos elődöntő 3
Országos elődöntő 4
Adorján János régió Régióbajnoka (28)
Adorján János régió Felső ág (30)
Adorján János régió Alsó ág (20)
Adorján János régió A csoport (30)
Adorján János régió B csoport (20)
Badó László régió Felsőház (54)
Badó László régió Középsőház (54)
Badó László régió Alsóház (30)
Badó László régió A csoport (56)
Badó László régió B csoport (56)
Badó László régió C csoport (56)
Csiszár László régió Felső ág (54)
Csiszár László régió Alsó ág (56)
Csiszár László régió A csoport (20)
Csiszár László régió B csoport (30)
Csiszár László régió C csoport (30)
Kovács László régió Felsőház (48)
Kovács László régió Középsőház (56)
Kovács László régió Alsóház (72)
Kovács László régió A csoport (30)
Kovács László régió B csoport (42)
Kovács László régió C csoport (34)
Kovács László régió D csoport (30)
Kulcsár Anita Régióbajnoka (15)
Kulcsár Anita Középsőház (15)
Kulcsár Anita Alsóház (12)
Kulcsár Anita régió Felső ág (24)
Kulcsár Anita régió Alsó ág (32)
Kulcsár Anita régió Középső ág (24)
Kulcsár Anita régió A csoport (30)
Kulcsár Anita régió B csoport (30)
Kulcsár Anita régió C csoport (42)
Sterbinszky Amália régió Felsőház (18)
Sterbinszky Amália régió Alsóház (30)
Sterbinszky Amália régió A csoport (30)
Sterbinszky Amália régió B csoport (30)
Tóth László régió Felsőház (32)
Tóth László régió Alsóház (56)
Tóth László régió A csoport (56)
Tóth László régió B csoport (56)
Zákányi Bálint Régióbajnoka
Zákányi Bálint régió Felsőház (18)
Zákányi Bálint régió Alsóház (21)
Zákányi Bálint régió A csoport (42)
Zákányi Bálint régió B csoport (30)
www.keziszovetseg.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
- Küldés
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Apparátus
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezilabdaeredmenyek.hu
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó