Címjegyzék
GYERMEKBAJNOKSÁG
HÍREK
DOKUMENTUM
HATÁROZAT
FOTÓ
Facebook
MŰSOR - EREDMÉNYEK
Zákányi Bálint régió A csoport
2017. szeptember 24. vasárnap
Kozármisleny, Városi Sportcsarnok,
09:00 Kozármisleny SE I. - Pécsváradi Spartacus SE 41 - 6
10:00 Hosszúhetény SE - Komló Sport KC 5 - 22
11:00 Pécsváradi Spartacus SE - Kozármisleny SE II. 10 - 21
12:00 PSN Zrt. - Hosszúhetény SE 23 - 6
13:00 Komló Sport KC - Mohácsi TE 14 - 19
14:00 Kozármisleny SE II. - PSN Zrt. 7 - 25
15:00 Mohácsi TE - Kozármisleny SE I. 13 - 19
2017. október 21. szombat
Komló, Sportközpont
09:00 PSN Zrt. - Komló Sport KC
10:00 Hosszúhetény SE - Mohácsi TE
11:00 Kozármisleny SE I. - PSN Zrt.
12:00 Mohácsi TE - Kozármisleny SE II.
13:00 Pécsváradi Spartacus SE - Hosszúhetény SE
14:00 Kozármisleny SE II. - Kozármisleny SE I.
15:00 Komló Sport KC - Pécsváradi Spartacus SE
2017. november 26. vasárnap
Mohács, Városi Sportcsarnok
09:00 PSN Zrt. - Mohácsi TE
10:00 Kozármisleny SE I. - Hosszúhetény SE
11:00 Kozármisleny SE II. - Komló Sport KC
12:00 Pécsváradi Spartacus SE - PSN Zrt.
13:00 Hosszúhetény SE - Kozármisleny SE II.
14:00 Komló Sport KC - Kozármisleny SE I.
15:00 Mohácsi TE - Pécsváradi Spartacus SE
2017. december 17. vasárnap
Pécs, Lauber Dezső Városi Sportcsarnok
09:00 PSN Zrt. - Kozármisleny SE II.
10:00 Mohácsi TE - Komló Sport KC
11:00 Kozármisleny SE II. - Pécsváradi Spartacus SE
12:00 Kozármisleny SE I. - Mohácsi TE
13:00 Komló Sport KC - Hosszúhetény SE
14:00 Pécsváradi Spartacus SE - Kozármisleny SE I.
15:00 Hosszúhetény SE - PSN Zrt.
2018. március 3. szombat
Pécsvárad, Városi Sportcsarnok,
09:00 Hosszúhetény SE - Pécsváradi Spartacus SE
10:00 PSN Zrt. - Kozármisleny SE I.
11:00 Mohácsi TE - Hosszúhetény SE
12:00 Kozármisleny SE I. - Kozármisleny SE II.
13:00 Komló Sport KC - PSN Zrt.
14:00 Kozármisleny SE II. - Mohácsi TE
15:00 Pécsváradi Spartacus SE - Komló Sport KC
2018. április 15. vasárnap
Pécsvárad, Városi Sportcsarnok,
09:00 PSN Zrt. - Pécsváradi Spartacus SE
10:00 Kozármisleny SE II. - Hosszúhetény SE
11:00 Kozármisleny SE I. - Komló Sport KC
12:00 Mohácsi TE - PSN Zrt.
13:00 Komló Sport KC - Kozármisleny SE II.
14:00 Hosszúhetény SE - Kozármisleny SE I.
15:00 Pécsváradi Spartacus SE - Mohácsi TE
2018. június 2. szombat
Kozármisleny, Városi Sportcsarnok,
09:00 Kozármisleny SE I. - Pécsváradi Spartacus SE
10:00 Komló Sport KC - Hosszúhetény SE
11:00 Kozármisleny SE II. - Pécsváradi Spartacus SE
12:00 PSN Zrt. - Hosszúhetény SE
13:00 Komló Sport KC - Mohácsi TE
14:00 Kozármisleny SE II. - PSN Zrt.
15:00 Mohácsi TE - Kozármisleny SE I.
GÓLLÖVŐLISTA - MÉRKŐZÉSSZÁM
hely név csapat gól M gól M
1. AMBRUS JÚLIA PSN Zrt. 0 2
2. BABICS FANNI PSN Zrt. 0 2
3. BAKA BÍBORKA Mohácsi TE 0 2
4. BÁNHEGYI VIVIEN PSN Zrt. 0 2
5. BERISA ERIKA Kozármisleny SE II. 0 2
6. BERNHARDT PANNA Kozármisleny SE I. 0 2
7. BOCZ LÉDA Hosszúhetény SE 0 2
8. BOCZ RÉKA Hosszúhetény SE 0 2
9. BODÓ CSENGE MÁRIA Hosszúhetény SE 0 2
10. BOSNYÁK BLANKA VANDA Kozármisleny SE II. 0 2
11. BUGYI VIVIEN KINCSŐ Komló Sport KC 0 2
12. BURSAC MIA PSN Zrt. 0 2
13. BUSA ANNA DORINA Pécsváradi Spartacus 0 2
14. D. MÓZER SÁRA Kozármisleny SE II. 0 2
15. DEÁK EMMA Hosszúhetény SE 0 2
16. DEÁK MAJA Komló Sport KC 0 2
17. DEÉR ZSUZSANNA Pécsváradi Spartacus 0 2
18. DÖMÉNY KITTI Pécsváradi Spartacus 0 2
19. FARKAS PANNA Kozármisleny SE II. 0 2
20. FATALIN VIOLETTA PSN Zrt. 0 2
21. FILOMELA HANNA Komló Sport KC 0 2
22. GADÁR PATRÍCIA VANESSZA PSN Zrt. 0 2
23. GAZDER JANKA Hosszúhetény SE 0 2
24. GRUBER DALMA Hosszúhetény SE 0 2
25. GULYÁS REBEKA Hosszúhetény SE 0 2
26. GUTPELET HANNA Mohácsi TE 0 2
27. GYARMATI LILI Kozármisleny SE II. 0 2
28. GYURÓ ENIKŐ Kozármisleny SE I. 0 2
29. HIDEG GRÉTA Hosszúhetény SE 0 2
30. HOHMANN LUCA KATALIN Komló Sport KC 0 2
31. HÓNIG HANGA Komló Sport KC 0 2
32. HORVÁTH HENRIETTA Kozármisleny SE I. 0 2
33. KELEMEN SÁRA Komló Sport KC 0 2
34. KOVÁCS JÚLIA Kozármisleny SE II. 0 2
35. KOVÁCS KÍRA PSN Zrt. 0 2
36. KOVÁCS ZSÓFIA Mohácsi TE 0 2
37. KÖPÖSDI SÁRA Kozármisleny SE I. 0 2
38. KRIZSÁNOVICS RAMÓNA KITTI Hosszúhetény SE 0 2
39. KULCSÁR EMESE Kozármisleny SE I. 0 2
40. KUN BOGLÁRKA KRISZTINA Kozármisleny SE II. 0 2
41. LÁCZA TRIXI Komló Sport KC 0 2
42. LŐVEI MELINDA Komló Sport KC 0 2
43. LUBICZKI LUCA Kozármisleny SE II. 0 2
44. MEIER PANNA KLÁRA PSN Zrt. 0 2
45. MÉSZÖLY DÓRA PSN Zrt. 0 2
46. MOLNÁR VERONIKA Hosszúhetény SE 0 2
47. MÜLLER LUCA DORINA Hosszúhetény SE 0 2
48. NAGY MÍRA Mohácsi TE 0 2
49. NEHER HANNA Mohácsi TE 0 2
50. NIKOLA LEILA KÍRA Komló Sport KC 0 2
51. OSTROSICS ADÉL Kozármisleny SE I. 0 2
52. PÁL MÍRA Mohácsi TE 0 2
53. PANGHY SZONJA Pécsváradi Spartacus 0 2
54. PATOCSKAI LUCA Komló Sport KC 0 2
55. PINTÉR SAROLTA Kozármisleny SE I. 0 2
56. POLICSEK HANNA Mohácsi TE 0 2
57. RAVASZ BOGLÁRKA PSN Zrt. 0 2
58. RIGÓ IZABELLA Kozármisleny SE I. 0 2
59. RITTINGER LILLA Komló Sport KC 0 2
60. RÓNAI LILLA NÓRA Pécsváradi Spartacus 0 2
61. SÁNTA ZSÓFIA Pécsváradi Spartacus 0 2
62. SÁRKÖZI FANNI RÉKA Kozármisleny SE II. 0 2
63. SOÓS EMESE PSN Zrt. 0 2
64. SÖRÖS EMÍLIA Kozármisleny SE II. 0 2
65. STEINER HANNA RÉKA Komló Sport KC 0 2
66. STOCKER KATALIN Pécsváradi Spartacus 0 2
67. SZABÓ ALEXA Pécsváradi Spartacus 0 2
68. SZALÓKI ANNA LILI Kozármisleny SE II. 0 2
69. SZÉCSI HANNA Mohácsi TE 0 2
70. SZENTES KAROLINA Kozármisleny SE I. 0 2
71. SZENTMÁRTONI ZSÓFIA Mohácsi TE 0 2
72. SZEREMLEI RÉKA Kozármisleny SE I. 0 2
73. SZMOLKA DORKA PSN Zrt. 0 2
74. TEPLÁN KORINA MÍRA Kozármisleny SE I. 0 2
75. TÓTH ENIKŐ Pécsváradi Spartacus 0 2
76. TÓTH MAJA SÁRA Kozármisleny SE I. 0 2
77. TÓTH MÁLNA Kozármisleny SE II. 0 2
78. TÓTH NÓRA Pécsváradi Spartacus 0 2
79. TRESCH CSENGE PSN Zrt. 0 2
80. UNTI ZITA Pécsváradi Spartacus 0 2
81. VICZE BLANKA Hosszúhetény SE 0 2
82. WIESNER HELGA PSN Zrt. 0 2
www.keziszovetseg.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
- Küldés
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Apparátus
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó