Címjegyzék
GYERMEKBAJNOKSÁG
HÍREK
DOKUMENTUM
HATÁROZAT
FOTÓ
Facebook
MŰSOR - EREDMÉNYEK
Gyermekbajnokság LU13 1. osztály
Nyugat Felsőház (C-D)
2017. december 2. szombat
Budapest, Elek Gyula Aréna
10:00 XVI.kerületi KMSE - Győri Audi ETO KC I. 17 - 26
11:00 FTC KN KFT -Debt Invest - Swietelsky-Szombathely 25 - 13
12:00 Győri Audi ETO KC I. - Szigetszentmiklós NKSE 28 - 18
13:00 Kozármisleny SE - FTC KN KFT -Debt Invest 17 - 19
14:00 Szigetszentmiklós NKSE - Swietelsky-Szombathely 15 - 20
15:00 Kozármisleny SE - XVI.kerületi KMSE 28 - 15
2018. február 24. szombat
Tököl, Sportcsarnok
10:00 XVI.kerületi KMSE - Swietelsky-Szombathely 22 - 29
11:00 FTC KN KFT -Debt Invest - Győri Audi ETO KC I. 15 - 19
12:00 XVI.kerületi KMSE - Kozármisleny SE 11 - 32
13:00 Swietelsky-Szombathely - FTC KN KFT -Debt Invest 19 - 22
2018. március 10. szombat
Szombathely, Egyetemi spcs.
11:00 Győri Audi ETO KC I. - XVI.kerületi KMSE 31 - 7
12:00 FTC KN KFT -Debt Invest - Kozármisleny SE 22 - 13
13:00 Swietelsky-Szombathely - XVI.kerületi KMSE 25 - 17
14:00 Győri Audi ETO KC I. - FTC KN KFT -Debt Invest 19 - 19
TABELLA
hely csapat M GY D V LG KG GK PONT
1. Győri Audi ETO KC I. 8 6 2 0 176 105 71 14
2. FTC KN KFT -Debt Invest 8 6 1 1 184 133 51 13
3. Kozármisleny SE 8 4 0 4 143 144 -1 8
4. Swietelsky-Szombathely 8 2 1 5 145 155 -10 5
5. XVI.kerületi KMSE 8 0 0 8 122 233 -111 0
6. Szigetszentmiklós NKSE (TÖRÖLVE)
GÓLLÖVŐLISTA - MÉRKŐZÉSSZÁM
hely név csapat gól M gól M
1. FARKAS NERINA Swietelsky-Szombathe 33 5
2. LAKATOS LIZETT Swietelsky-Szombathe 33 5
3. SIMON PETRA ANNA XVI.kerületi KMSE 32 6
4. KOVALCSIK BIANKA FTC KN KFT -Debt Inv 29 6
5. BUZSÁKI BODZA FTC KN KFT -Debt Inv 28 6
6. FARKAS JÚLIA Győri Audi ETO KC I. 19 5
7. VARGA VIRÁG Győri Audi ETO KC I. 19 5
8. BENCZIK LIZA Győri Audi ETO KC I. 18 5
9. WÉBER VERONIKA Kozármisleny SE 16 4
10. TÖRÖK VILŐ XVI.kerületi KMSE 15 6
11. VARGA EMÍLIA Győri Audi ETO KC I. 15 5
12. VARGA VANESSZA Swietelsky-Szombathe 15 5
13. VÁRTOK TAMARA Kozármisleny SE 15 3
14. DAINESE JENNIFER Kozármisleny SE 12 4
15. VEREBES LAURA Kozármisleny SE 12 4
16. GROSICS GRÉTA Kozármisleny SE 11 4
17. KÁRMÁN LUCA FTC KN KFT -Debt Inv 11 6
18. FOGL ZENGŐ FTC KN KFT -Debt Inv 10 6
19. FARKAS ESZTER NÓRA Győri Audi ETO KC I. 9 5
20. HELM BOGLÁRKA FTC KN KFT -Debt Inv 9 4
21. NEMES NÓRA XVI.kerületi KMSE 9 6
22. SZTANKOVICS KYRA Győri Audi ETO KC I. 9 4
23. SZEKÉR PETRA Swietelsky-Szombathe 8 5
24. TAKÁCS FANNI Győri Audi ETO KC I. 8 2
25. LEITNER LUCA FTC KN KFT -Debt Inv 7 6
26. PERÁK CSENGE FTC KN KFT -Debt Inv 7 3
27. TÖRÖK FANNI ZSUZSANNA XVI.kerületi KMSE 7 6
28. KASNYA DORINA Szigetszentmiklós NK 6 2
29. SZEMES SZONJA Győri Audi ETO KC I. 6 4
30. SZENTGYÖRGYVÁRI LIA Swietelsky-Szombathe 6 5
31. TARPAI LIZA XVI.kerületi KMSE 6 6
32. TÓTH ESZTER FTC KN KFT -Debt Inv 6 6
33. BARANYI DORKA FTC KN KFT -Debt Inv 5 5
34. HIDEG HANNA Győri Audi ETO KC I. 5 1
35. INÁNCSI FRUZSINA Szigetszentmiklós NK 5 2
36. JARJABKA JOHANNA Kozármisleny SE 5 4
37. LUKÁCSY KITTI Győri Audi ETO KC I. 5 5
38. SZAKOS DOMINIKA Kozármisleny SE 5 4
39. TÍMÁR ANNAMÁRIA FTC KN KFT -Debt Inv 5 4
40. BÁLVÁNYOS FANNI Kozármisleny SE 4 4
41. DAJKA LILI XVI.kerületi KMSE 4 6
42. KEREKES LAURA Szigetszentmiklós NK 4 2
43. NEZÁCZKI SÁRA ROZI XVI.kerületi KMSE 4 4
44. SZÁJER HANNA HELÉNIA XVI.kerületi KMSE 4 6
45. SZALAI PETRA Szigetszentmiklós NK 4 2
46. TAKÁCS IVETT Kozármisleny SE 4 2
47. ÁBEL SZONJA XVI.kerületi KMSE 3 2
48. BIHARI FLÓRA Kozármisleny SE 3 4
49. DICSŐ DÓRA FTC KN KFT -Debt Inv 3 6
50. HAJDÚ GYÖNGYVÉR Szigetszentmiklós NK 3 2
51. KARVALICS FANNI Swietelsky-Szombathe 3 5
52. KERESZTES KATA XVI.kerületi KMSE 3 4
53. MILKOVICS NOÉMI Szigetszentmiklós NK 3 2
54. NÁRAI NÓRA Swietelsky-Szombathe 3 3
55. TALLÓS KAMILLA RÉKA Győri Audi ETO KC I. 3 3
56. DEBRECZENI HAJNALKA Szigetszentmiklós NK 2 2
57. DOLÁNYI HANNA Szigetszentmiklós NK 2 2
58. FINTA FANNI FTC KN KFT -Debt Inv 2 6
59. GRENCZER ZITA XVI.kerületi KMSE 2 4
60. HAVASI VIRÁG Győri Audi ETO KC I. 2 4
61. JUHÁSZ ANNA Swietelsky-Szombathe 2 5
62. MÉNES SÁRA Szigetszentmiklós NK 2 2
63. MÉSZÁROS ALEXANDRA Győri Audi ETO KC I. 2 5
64. PAPP VIVIENN Győri Audi ETO KC I. 2 3
65. FODOR REBEKA Kozármisleny SE 1 1
66. KEREKES BETTINA Szigetszentmiklós NK 1 2
67. KISS BRIGITTA MELITTA Swietelsky-Szombathe 1 3
68. KORNFELD FANNI Kozármisleny SE 1 4
69. NAGY REBEKA Győri Audi ETO KC I. 1 2
70. NÁNÁSI NIKOLETT Szigetszentmiklós NK 1 2
71. NÉMETH JÁZMIN Kozármisleny SE 1 3
72. PAJOR KATA Swietelsky-Szombathe 1 3
73. SZABÓ NOÉMI Swietelsky-Szombathe 1 3
74. BARANYAI LARA Swietelsky-Szombathe 0 2
75. BARTÓK DORINA Kozármisleny SE 0 4
76. BODNÁR LILIEN FTC KN KFT -Debt Inv 0 2
77. FARKAS HANNA Swietelsky-Szombathe 0 5
78. FEHÉR LILIEN FTC KN KFT -Debt Inv 0 1
79. FÜLÖP DORINA Szigetszentmiklós NK 0 2
80. GYŐRI ALEXA Győri Audi ETO KC I. 0 3
81. HORVÁTH DORINA XVI.kerületi KMSE 0 2
82. HORVÁTH ZITA XVI.kerületi KMSE 0 1
83. HULLÁN BORÓKA XVI.kerületi KMSE 0 1
84. IMRE SZOFI FTC KN KFT -Debt Inv 0 6
85. JANDA ZOÉ XVI.kerületi KMSE 0 6
86. KOZÁK LAURA Szigetszentmiklós NK 0 2
87. NAGY DORINA Győri Audi ETO KC I. 0 2
88. NAGY NOÉMI XVI.kerületi KMSE 0 1
89. NEMES DÓRA XVI.kerületi KMSE 0 1
90. NÉMETH JANKA BLANKA Swietelsky-Szombathe 0 1
91. OLÁH JULIANNA Swietelsky-Szombathe 0 4
92. PAP VIRÁG XVI.kerületi KMSE 0 4
93. POCKMECZ ADRIENN Swietelsky-Szombathe 0 2
94. SASS KINCSŐ FTC KN KFT -Debt Inv 0 6
95. SZABÓ LUCA Kozármisleny SE 0 3
96. TAKÁCS LILI Győri Audi ETO KC I. 0 5
www.keziszovetseg.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Apparátus
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- MKSZ Támogatói Alapítvány
- MKSZ Sporttudományi Tanácsadó Testület
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Játékvezetés Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Oktatás, képzés
- Szabályértelmező videóblokk
- Dokumentum
- Nemzetközi játékvezető, delegált
- Keret
- Bizottság
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó