Címjegyzék
GYERMEKBAJNOKSÁG
HÍREK
DOKUMENTUM
HATÁROZAT
FOTÓ
Facebook
MŰSOR - EREDMÉNYEK
Gyermekbajnokság LU13 2. osztály
Tóth László régió Alsóház
2018. február 24. szombat
Celldömölk, Celldömölki Katolikus Iskola Sportcsarnok
09:00 Celldömölki VSE I. - Szombathelyi Haladás 0 - 10
10:00 Mosonmagyaróvári KC SE - Celldömölki VSE II. 27 - 8
11:00 KK Ajka - Szombathelyi Haladás 15 - 18
12:00 Celldömölki VSE I. - Lébényi KSE 0 - 0
13:00 Mosonmagyaróvári KC SE - KK Ajka 13 - 14
14:00 Lébényi KSE - Celldömölki VSE II. 0 - 10
2018. március 11. vasárnap
Szombathely, Haladás Sportkomplexum
09:00 Szombathelyi Haladás - Lébényi KSE 14 - 16
10:00 Celldömölki VSE I. - Celldömölki VSE II. 0 - 10
11:00 KK Ajka - Lébényi KSE 9 - 5
12:00 Mosonmagyaróvári KC SE - Celldömölki VSE I. 19 - 10
13:00 Celldömölki VSE II. - KK Ajka 5 - 20
14:00 Szombathelyi Haladás - Mosonmagyaróvári KC SE 12 - 16
2018. április 8. vasárnap
Ajka, Városi Sportcentrum
09:00 KK Ajka - Celldömölki VSE I. 26 - 11
10:00 Celldömölki VSE II. - Mosonmagyaróvári KC SE 9 - 24
11:00 Celldömölki VSE I. - Lébényi KSE 5 - 28
12:00 Celldömölki VSE II. - Szombathelyi Haladás 0 - 10
13:00 Lébényi KSE - Mosonmagyaróvári KC SE 15 - 12
14:00 Szombathelyi Haladás - KK Ajka 15 - 15
2018. április 28. szombat
Mosonszolnok, Sportcsarnok
09:00 Lébényi KSE - Celldömölki VSE II.
10:00 Mosonmagyaróvári KC SE - Szombathelyi Haladás
11:00 Celldömölki VSE II. - Celldömölki VSE I.
12:00 KK Ajka - Mosonmagyaróvári KC SE
13:00 Szombathelyi Haladás - Celldömölki VSE I.
14:00 Lébényi KSE - KK Ajka
2018. május 5. szombat
Mosonmagyaróvár, UFM Aréna
09:00 Mosonmagyaróvári KC SE - Lébényi KSE
10:00 KK Ajka - Celldömölki VSE II.
11:00 Lébényi KSE - Szombathelyi Haladás
12:00 Celldömölki VSE I. - KK Ajka
13:00 Szombathelyi Haladás - Celldömölki VSE II.
14:00 Celldömölki VSE I. - Mosonmagyaróvári KC SE
TABELLA
hely csapat M GY D V LG KG GK PONT
1. KK Ajka 6 4 1 1 99 67 32 9
2. Mosonmagyaróvári KC SE 6 4 0 2 111 68 43 8
3. Szombathelyi Haladás 6 3 1 2 79 62 17 7
4. Lébényi KSE 6 3 1 2 64 50 14 6
5. Celldömölki VSE II. 6 2 0 4 42 81 -39 4
6. Celldömölki VSE I. 6 0 1 5 26 93 -67 0
GÓLLÖVŐLISTA - MÉRKŐZÉSSZÁM
hely név csapat gól M gól M
1. KUGLICS LILI Szombathelyi Haladás 38 6
2. IHÁSZ BRIGITTA KK Ajka 27 6
3. TÖRÖK FANNI Szombathelyi Haladás 26 6
4. SZTRANYOVSZKY LAURA JÁZMIN Mosonmagyaróvári KC 24 6
5. UZONYI-VARGA ADÉL Mosonmagyaróvári KC 22 5
6. KOVÁCS LAURA Lébényi KSE 21 6
7. SZÉLESI SÁRA Celldömölki VSE II. 21 6
8. LENGYEL ANNA Lébényi KSE 20 6
9. TAKÁCS FLÓRA Lébényi KSE 19 6
10. LENGYEL LILLA Mosonmagyaróvári KC 17 6
11. NÉMETH ESZTER Celldömölki VSE II. 17 6
12. ORSÓS LAURA VANESSZA KK Ajka 15 6
13. SZITTNER RUBINA Mosonmagyaróvári KC 15 6
14. BARACSKA ALEXA KK Ajka 14 6
15. KOVÁCS VIRÁG IVETT Szombathelyi Haladás 14 6
16. ERDŐS MELITTA Lébényi KSE 12 6
17. GYŐRVÁRI GRÉTA Celldömölki VSE I. 12 6
18. GYURÁK ROZINA Celldömölki VSE I. 11 6
19. STIPKOVITS VIRÁG Lébényi KSE 11 6
20. FONYÓ VIRÁG ANNA Celldömölki VSE I. 10 6
21. NÉMEDI-VARGA BLANKA KK Ajka 10 6
22. HATOS ESZTER Lébényi KSE 9 6
23. ÓDOR RÉKA KK Ajka 9 6
24. TAKÁCS NOÉMI Lébényi KSE 8 6
25. TÓTH TÍCIA Celldömölki VSE I. 8 6
26. JÓZSA VIVIEN Celldömölki VSE I. 6 6
27. SCHEILY ZSÓFIA KK Ajka 6 6
28. SEMPERGER DORINA Mosonmagyaróvári KC 6 4
29. HUSZÁR DORINA Szombathelyi Haladás 5 6
30. PUP SÁRA Celldömölki VSE II. 5 6
31. TÓTH REBEKA KK Ajka 5 6
32. VERASZTÓ ANNA Celldömölki VSE I. 5 6
33. BAUMGARTNER EVELIN Mosonmagyaróvári KC 4 6
34. BERTALAN NADIN MÓNIKA Mosonmagyaróvári KC 4 6
35. FORGÁCS BOGLÁRKA ADÉL Mosonmagyaróvári KC 4 5
36. LAKICS ESZTER Szombathelyi Haladás 4 6
37. LECSEK LUCA Celldömölki VSE II. 4 6
38. LIMP BOGLÁRKA Lébényi KSE 4 4
39. RENNER DÓRA Mosonmagyaróvári KC 4 4
40. VINCZE LAURA CINTIA Szombathelyi Haladás 4 6
41. ERDÉLYI EMESE Celldömölki VSE I. 3 6
42. HAJDÚ HANNA Celldömölki VSE I. 3 6
43. IZSÁN LUCA KK Ajka 3 6
44. KONDÁKOR JÁZMIN Szombathelyi Haladás 3 6
45. NEMES KASSZANDRA ÉVA Lébényi KSE 3 2
46. PETŐ KITTI ANNA Mosonmagyaróvári KC 3 3
47. SÖPTEI LETTI Szombathelyi Haladás 3 6
48. SULYOK BOGLÁRKA KK Ajka 3 5
49. TÓTH REGINA KK Ajka 3 6
50. BENITSCH PETRA Mosonmagyaróvári KC 2 4
51. BOGNÁR IVETT ANNA Celldömölki VSE II. 2 6
52. KLESPITZ DORKA KK Ajka 2 6
53. MARTON PETRA Szombathelyi Haladás 2 4
54. MÉSZÁROS ANNA Mosonmagyaróvári KC 2 4
55. NYÁRI ALEXA Celldömölki VSE II. 2 6
56. RÁBA SÁRA Celldömölki VSE II. 2 6
57. RUM ÁGOTA FLÓRA Lébényi KSE 2 6
58. SCHNEIDER KIRA RÓZA KK Ajka 2 6
59. BÍRÓ LUCA Mosonmagyaróvári KC 1 3
60. BUGA RÉKA Mosonmagyaróvári KC 1 1
61. KOCSIS ESZTER Celldömölki VSE I. 1 6
62. KRUCZLER CSENGE ANNA Celldömölki VSE II. 1 4
63. MARTON LUCA Celldömölki VSE II. 1 4
64. MAYERHOFFER NOÉMI Celldömölki VSE II. 1 2
65. PLACHY ANNA Mosonmagyaróvári KC 1 1
66. PLACHY FANNI Lébényi KSE 1 4
67. SZABOLCSI KIARA Mosonmagyaróvári KC 1 2
68. TÖMŐ KLAUDIA Szombathelyi Haladás 1 6
69. BAKK BIANKA Celldömölki VSE II. 0 6
70. BREZNOVITS KAROLA Szombathelyi Haladás 0 6
71. BUDAI PETRA Celldömölki VSE I. 0 6
72. BUZÁS JÁZMIN Celldömölki VSE II. 0 6
73. FLEER AMÉLIA ANNABELL KK Ajka 0 6
74. HORVÁTH ANGÉLA Szombathelyi Haladás 0 4
75. HORVÁTH SZOFI VIKTÓRIA Mosonmagyaróvári KC 0 6
76. HOSSZÚ ESZTER KK Ajka 0 4
77. IMRE RÉKA Celldömölki VSE I. 0 6
78. KIRÁLY BOGLÁRKA Mosonmagyaróvári KC 0 6
79. LAMPERT FRIDERIKA Lébényi KSE 0 6
80. LŐRINCZ REBEKA Lébényi KSE 0 6
81. MÉSZÁROS TIFANI Lébényi KSE 0 4
82. MOLNÁR STELLA Celldömölki VSE II. 0 6
83. NAGY EVELIN Mosonmagyaróvári KC 0 1
84. NAGY NIKOLETT Szombathelyi Haladás 0 3
85. PÁL ZSÓKA KK Ajka 0 3
86. PÉCSI-PALOTÁS REBEKA Mosonmagyaróvári KC 0 3
87. SZABÓ LILIÁNA Celldömölki VSE II. 0 4
88. SZALAI-HORVÁTH HANNA Szombathelyi Haladás 0 1
89. TAKÁCS SZELINA Szombathelyi Haladás 0 6
www.keziszovetseg.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
- Küldés
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Apparátus
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- MKSZ Szociális Alapítvány
- MKSZ Sporttudományi Tanácsadó Testület
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda MKSZ - TESZT Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Játékvezetés felülete
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó