HÍREK
év
Egy gólos női junior vereség
2016.12.20. Női junior válogatott
Ezúttal a Fehérvár látogatott a boglári csarnokba, ahol a vendégek győzni tudtak 31-30 arányban, megtartva a félidei egy gólos előnyüket.
Junior-döntetlen az Érd ellen
2016.12.13. Női junior válogatott
A magyar junior válogatott végig szoros meccsen döntetlent ért el az Érd csapata ellen, ahonnan több kulcsjátékos is hiányzott a svédországi Európa-bajnokság miatt.
Női juniorválogatott: jobb volt az MTK
2016.12.06. Női junior válogatott
Némi szünetet követően ismét NB I-es csapat ellen lépett pályára a női juniorválogatott. A soros ellenfél, az MTK Budapest a félidőben 17-13-ra vezetett, majd 32-30-ra nyert Balatonbogláron.
Szoros meccset játszott a női junior válogatott
2016.11.22. Női junior válogatott
Újra pályára lépett a női junior válogatott, ezúttal a Mosonmagyaróvár ellen.
Megvan a juniorok első győzelme
2016.10.25. Női junior válogatott
A női junior válogatott 7 gólos sikert aratott a Békéscsaba ellen és ezzel megszerezte első győzelmét az NB I-es csapatok ellen.
Sorsoltak a női junior Eb-selejtezőkre
2016.10.12. Női junior válogatott
Bécsben kisorsolták a nyári szlovéniai női U19-es Európa-bajnokság selejtezőinek csoportbeosztását.
Kiélezett küzdelem a junior-meccsen
2016.10.04. Női junior válogatott
Szoros meccsen tudott nyerni a Siófok a junior válogatott ellen.
Szoros junior-meccs az Újváros ellen
2016.09.20. Női junior válogatott
Kiélezett végjátékott hozott a női junior válogatott mérkőzése a Dunaújváros ellen.
10. helyen zártuk a junior vb-t
2016.07.12. Női junior válogatott
A 10. helyen zárta a moszkvai U20-as világbajnokságot a magyar női junior válogatott, miután a 9. helyért sorra került mérkőzésen büntetőkkel vereséget szenvedett Hollandiától.
Nem sikerült a hajrá, Horvátország a negyeddöntőben
2016.07.11. Női junior válogatott
Küzdelmes, izgalmas mérkőzésen Horvátország egy gólos győzelmet aratott a magyar női junior válogatott ellen a moszkvai U20-as világbajnokság nyolcaddöntőjében.
Horvátország ellen vezet az út a legjobb nyolc közé
2016.07.09. Női junior válogatott
Vereséget szenvedett Dániától a magyar női junior válogatott a moszkvai U20-as világbajnokság csoportkörének utolsó fordulójában, így hétfőn Horvátország ellen lép pályára a nyolcaddöntőben.
Élő közvetítés a női junior vb-ről
Szombaton 19 órától Dánia ellen utolsó csoportmérkőzésén lép pályára a magyar junior válogatott a moszkvai női U20-as világbajnokságon.
Női U20-as vb: vereség Norvégiától
2016.07.08. Női junior válogatott
Pénteken 15 órától negyedik mérkőzésén Norvégia ellen lép pályára a magyar női junior válogatott a moszkvai U20-as világbajnokságon.
Női junior vb: győzelem Montenegró ellen is
2016.07.06. Női junior válogatott
Végig vezetve, magabiztosan nyert Montenegró ellen is a magyar női junior válogatott a moszkvai U20-as világbajnokság csoportkörének 3. fordulójában.
Női junior vb: közel a továbbjutás
2016.07.05. Női junior válogatott
Második mérkőzését is biztosan nyerte meg a magyar női junior válogatott a moszkvai U20-as világbajnokságon. Ifj. Kiss Szilárd együttese ezúttal Angolát múlta felül.
U20-as vb: könnyed siker a nyitányon
2016.07.03. Női junior válogatott
A Nemzetközi Kézilabda Szövetség élő közvetítése a moszkvai női U20-as világbajnokságról. Vasárnap a magyar válogatott 11 órától Üzbegisztán ellen kezdi meg szereplését.
Legyen az Eb a minta!
2016.07.02. Női junior válogatott
A tavalyi Európa-bajnokságon a 4. helyen végzett a magyar női junior válogatott, amely vasárnap megkezdi szereplését a moszkvai U20-as világbajnokságon.
Hasznos felkészülés a női junior vb-re
2016.06.28. Női junior válogatott
Három mérkőzéssel hangolt a magyar női junior válogatott a vasárnap Moszkvában kezdődő U20-as világbajnokságra.
Vb-re készül a junior válogatott
2016.06.20. Női junior válogatott
Megkezdte a felkészülést a július 3-án kezdődő moszkvai U20-as világbajnokságra a magyar női junior válogatott.
Hibátlan teljesítménnyel a junior vb-n
2016.03.20. Női junior válogatott
Harmadik mérkőzését is megnyerte a magyar női junior válogatott Izlandon, így százszázalékos teljesítménnyel jutott ki a nyári U20-as világbajnokságra.
Ismét nyert a vb-selejtezőn a női juniorválogatott
2016.03.19. Női junior válogatott
Kiütéssel, 39-21-re győzött házigazda ellen az ifjabb Kiss Szilárd vezette női juniorválogatott az izlandi világbajnoki selejtezőn; a magyar együttes ott lesz a nyári oroszországi világeseményen.
Remek rajt a vb-selejtezőn
2016.03.18. Női junior válogatott
Izlandon lép pályára a női junior vb-selejtezőben a magyar válogatott. Ifj. Kiss Szilárd csapata az 1. fordulóban Ausztria ellen
Vb-selejtezőn a juniorok
2016.03.17. Női junior válogatott
A hétvégén Izlandon szerepel vb-selejtezőn a magyar női junior válogatott.
Váratlan díj, remélt behívó
2016.01.13. utanpotlassport.hu Női junior válogatott
Alaposan meglepte a 19 éves Hámori Konszuélát, hogy a kézilabda-szövetség őt találta 2015 legjobb női junior játékosának.