Címjegyzék
KÉZILABDA VERSENYEK
HÍREK
FOTÓ
VIDEÓ
MŰSOR - EREDMÉNYEK
NB I/B férfi felnőtt nyugat
2016. szeptember 10. szombat
11:00 Veszprémi KKFT Felsőörs - Vecsés SE 24 - 28
15:00 Telekom Veszprém U23 - Tatai AC 21 - 27
17:00 NEKA - Pénzügyőr SE 27 - 25
17:00 Alba-MÁV-Előre - Csurgói KK U23 27 - 24
2016. szeptember 11. vasárnap
17:00 Balatonfüredi KSE U23 - PLER-Budapest 23 - 29
18:00 Dabas KC VSE - ETO-SZESE Győr 31 - 26
18:00 Pécsi VSE - Százhalombattai KE 27 - 28
2016. szeptember 16. péntek
18:30 PLER-Budapest - NEKA 31 - 24
2016. szeptember 17. szombat
18:00 Százhalombattai KE - ETO-SZESE Győr 26 - 31
18:00 Pénzügyőr SE - Veszprémi KKFT Felsőörs 21 - 22
18:00 Vecsés SE - Alba-MÁV-Előre 30 - 22
2016. szeptember 18. vasárnap
17:00 Tatai AC - Balatonfüredi KSE U23 28 - 22
18:00 Csurgói KK U23 - Pécsi VSE 26 - 26
18:00 Dabas KC VSE - Telekom Veszprém U23 31 - 20
2016. szeptember 23. péntek
18:00 NEKA - Tatai AC 28 - 26
18:00 Pécsi VSE - Alba-MÁV-Előre 26 - 16
2016. szeptember 24. szombat
11:00 Veszprémi KKFT Felsőörs - PLER-Budapest 21 - 23
15:00 Telekom Veszprém U23 - Százhalombattai KE 28 - 29
18:00 Vecsés SE - Pénzügyőr SE 28 - 20
2016. szeptember 25. vasárnap
17:00 Balatonfüredi KSE U23 - Dabas KC VSE 23 - 25
18:00 ETO-SZESE Győr - Csurgói KK U23 34 - 26
2016. szeptember 30. péntek
18:30 PLER-Budapest - Pénzügyőr SE 26 - 21
2016. október 1. szombat
18:00 Alba-MÁV-Előre - ETO-SZESE Győr 21 - 21
18:00 Százhalombattai KE - Balatonfüredi KSE U23 31 - 28
18:00 Tatai AC - Veszprémi KKFT Felsőörs 29 - 21
2016. október 2. vasárnap
18:00 Pécsi VSE - Vecsés SE 27 - 24
18:00 Csurgói KK U23 - Telekom Veszprém U23 29 - 26
18:00 Dabas KC VSE - NEKA 30 - 23
2016. október 7. péntek
16:00 Balatonfüredi KSE U23 - Csurgói KK U23 26 - 24
2016. október 8. szombat
11:00 Veszprémi KKFT Felsőörs - Dabas KC VSE 21 - 30
15:00 Telekom Veszprém U23 - Alba-MÁV-Előre 33 - 30
17:00 NEKA - Százhalombattai KE 29 - 30
18:00 ETO-SZESE Győr - Pécsi VSE 30 - 23
18:00 Pénzügyőr SE - Tatai AC 19 - 27
2016. október 9. vasárnap
18:00 Vecsés SE - PLER-Budapest 23 - 26
2016. október 14. péntek
18:00 Pécsi VSE - Telekom Veszprém U23 33 - 28
2016. október 15. szombat
18:00 Alba-MÁV-Előre - Balatonfüredi KSE U23 20 - 27
18:00 Százhalombattai KE - Veszprémi KKFT Felsőörs 24 - 21
18:00 Tatai AC - PLER-Budapest 24 - 22
2016. október 16. vasárnap
18:00 ETO-SZESE Győr - Vecsés SE 32 - 28
18:00 Csurgói KK U23 - NEKA 34 - 33
18:00 Dabas KC VSE - Pénzügyőr SE 30 - 21
2016. október 29. szombat
15:00 Telekom Veszprém U23 - ETO-SZESE Győr 27 - 26
18:00 NEKA - Alba-MÁV-Előre 32 - 31
18:00 PLER-Budapest - Dabas KC VSE 24 - 28
18:00 Pénzügyőr SE - Százhalombattai KE 32 - 34
2016. október 30. vasárnap
16:00 Veszprémi KKFT Felsőörs - Csurgói KK U23 34 - 31
17:00 Balatonfüredi KSE U23 - Pécsi VSE 29 - 28
18:00 Vecsés SE - Tatai AC 27 - 25
2016. november 11. péntek
18:30 Pécsi VSE - NEKA 28 - 24
2016. november 12. szombat
15:00 Telekom Veszprém U23 - Vecsés SE 24 - 27
16:00 Csurgói KK U23 - Pénzügyőr SE 34 - 29
18:00 Alba-MÁV-Előre - Veszprémi KKFT Felsőörs 21 - 27
2016. november 13. vasárnap
18:00 ETO-SZESE Győr - Balatonfüredi KSE U23 27 - 26
18:00 Dabas KC VSE - Tatai AC 29 - 27
19:00 Százhalombattai KE - PLER-Budapest 26 - 24
2016. november 18. péntek
18:00 NEKA - ETO-SZESE Győr 27 - 31
18:30 PLER-Budapest - Csurgói KK U23 37 - 24
2016. november 19. szombat
11:00 Veszprémi KKFT Felsőörs - Pécsi VSE 22 - 26
17:00 Balatonfüredi KSE U23 - Telekom Veszprém U23 21 - 31
18:00 Tatai AC - Százhalombattai KE 26 - 24
18:00 Pénzügyőr SE - Alba-MÁV-Előre 28 - 24
2016. november 20. vasárnap
18:00 Vecsés SE - Dabas KC VSE 20 - 25
2016. november 25. péntek
18:00 Pécsi VSE - Pénzügyőr SE 39 - 24
2016. november 26. szombat
15:00 Telekom Veszprém U23 - NEKA 36 - 21
17:00 Balatonfüredi KSE U23 - Vecsés SE 24 - 29
18:00 ETO-SZESE Győr - Veszprémi KKFT Felsőörs 29 - 18
18:00 Alba-MÁV-Előre - PLER-Budapest 23 - 25
18:00 Százhalombattai KE - Dabas KC VSE 23 - 23
2016. november 27. vasárnap
18:00 Csurgói KK U23 - Tatai AC 25 - 23
2016. december 2. péntek
16:00 NEKA - Balatonfüredi KSE U23 31 - 25
18:30 PLER-Budapest - Pécsi VSE 29 - 26
2016. december 3. szombat
15:00 Veszprémi KKFT Felsőörs - Telekom Veszprém U23 23 - 27
18:00 Tatai AC - Alba-MÁV-Előre 27 - 19
18:00 Pénzügyőr SE - ETO-SZESE Győr 26 - 27
18:00 Vecsés SE - Százhalombattai KE 27 - 18
2016. december 4. vasárnap
18:00 Dabas KC VSE - Csurgói KK U23 34 - 23
2016. december 9. péntek
18:00 Pécsi VSE - Tatai AC 27 - 27
2016. december 10. szombat
15:00 Telekom Veszprém U23 - Pénzügyőr SE 30 - 22
18:00 ETO-SZESE Győr - PLER-Budapest 25 - 27
18:00 Alba-MÁV-Előre - Dabas KC VSE 22 - 29
2016. december 11. vasárnap
17:00 Balatonfüredi KSE U23 - Veszprémi KKFT Felsőörs 24 - 20
18:00 Csurgói KK U23 - Százhalombattai KE 29 - 26
2016. december 15. csütörtök
18:30 Tatai AC - ETO-SZESE Győr 22 - 24
2016. december 16. péntek
18:30 PLER-Budapest - Telekom Veszprém U23 32 - 27
2016. december 17. szombat
11:00 Veszprémi KKFT Felsőörs - NEKA 29 - 29
18:00 Százhalombattai KE - Alba-MÁV-Előre 32 - 31
18:00 Pénzügyőr SE - Balatonfüredi KSE U23 26 - 31
2016. december 18. vasárnap
16:00 Dabas KC VSE - Pécsi VSE 31 - 28
17:00 Vecsés SE - Csurgói KK U23 38 - 29
2017. február 8. szerda
20:00 Vecsés SE - NEKA 33 - 33
2017. február 11. szombat
15:00 Csurgói KK U23 - Alba-MÁV-Előre 31 - 28
16:00 Százhalombattai KE - Pécsi VSE 21 - 24
18:00 Pénzügyőr SE - NEKA 32 - 30
18:00 ETO-SZESE Győr - Dabas KC VSE 20 - 25
2017. február 12. vasárnap
17:00 Vecsés SE - Veszprémi KKFT Felsőörs 25 - 35
17:00 Tatai AC - Telekom Veszprém U23 22 - 32
17:30 PLER-Budapest - Balatonfüredi KSE U23 21 - 25
2017. február 17. péntek
17:00 NEKA - PLER-Budapest 23 - 30
18:00 Pécsi VSE - Csurgói KK U23 30 - 34
2017. február 18. szombat
15:00 Veszprémi KKFT Felsőörs - Pénzügyőr SE 39 - 28
18:00 Telekom Veszprém U23 - Dabas KC VSE 21 - 24
2017. február 19. vasárnap
17:00 Balatonfüredi KSE U23 - Tatai AC 30 - 25
18:00 Alba-MÁV-Előre - Vecsés SE 24 - 21
18:00 ETO-SZESE Győr - Százhalombattai KE 32 - 22
2017. február 25. szombat
18:00 Százhalombattai KE - Telekom Veszprém U23 32 - 31
18:00 Pénzügyőr SE - Vecsés SE 27 - 29
2017. február 26. vasárnap
17:00 Tatai AC - NEKA 24 - 25
17:00 Csurgói KK U23 - ETO-SZESE Győr 29 - 33
17:30 PLER-Budapest - Veszprémi KKFT Felsőörs 25 - 22
18:00 Alba-MÁV-Előre - Pécsi VSE 27 - 29
18:00 Dabas KC VSE - Balatonfüredi KSE U23 26 - 29
2017. március 3. péntek
19:00 Pénzügyőr SE - PLER-Budapest 29 - 24
2017. március 4. szombat
17:00 Balatonfüredi KSE U23 - Százhalombattai KE 32 - 28
17:00 NEKA - Dabas KC VSE 26 - 32
17:30 Telekom Veszprém U23 - Csurgói KK U23 30 - 28
18:00 ETO-SZESE Győr - Alba-MÁV-Előre 34 - 29
18:00 Vecsés SE - Pécsi VSE 35 - 20
2017. március 5. vasárnap
11:00 Veszprémi KKFT Felsőörs - Tatai AC 30 - 27
2017. március 9. csütörtök
18:00 Csurgói KK U23 - Balatonfüredi KSE U23 26 - 27
2017. március 10. péntek
18:00 Pécsi VSE - ETO-SZESE Győr 24 - 29
2017. március 11. szombat
18:00 Százhalombattai KE - NEKA 31 - 27
18:00 Alba-MÁV-Előre - Telekom Veszprém U23 25 - 32
2017. március 12. vasárnap
17:00 Tatai AC - Pénzügyőr SE 23 - 17
18:00 PLER-Budapest - Vecsés SE 28 - 29
18:00 Dabas KC VSE - Veszprémi KKFT Felsőörs 28 - 21
2017. március 17. péntek
15:00 NEKA - Csurgói KK U23 41 - 39
18:30 PLER-Budapest - Tatai AC 31 - 24
19:00 Telekom Veszprém U23 - Pécsi VSE 32 - 30
2017. március 18. szombat
11:00 Veszprémi KKFT Felsőörs - Százhalombattai KE 23 - 20
17:00 Balatonfüredi KSE U23 - Alba-MÁV-Előre 32 - 30
18:00 Pénzügyőr SE - Dabas KC VSE 24 - 32
2017. március 19. vasárnap
18:00 Vecsés SE - ETO-SZESE Győr 27 - 29
2017. március 24. péntek
19:00 Százhalombattai KE - Pénzügyőr SE 34 - 28
2017. március 25. szombat
18:00 Alba-MÁV-Előre - NEKA 34 - 27
18:00 Pécsi VSE - Balatonfüredi KSE U23 32 - 30
18:00 ETO-SZESE Győr - Telekom Veszprém U23 26 - 29
2017. március 26. vasárnap
17:00 Csurgói KK U23 - Veszprémi KKFT Felsőörs 20 - 28
17:00 Tatai AC - Vecsés SE 27 - 23
18:00 Dabas KC VSE - PLER-Budapest 29 - 27
2017. március 31. péntek
17:00 NEKA - Pécsi VSE 27 - 30
2017. április 1. szombat
11:00 Veszprémi KKFT Felsőörs - Alba-MÁV-Előre 28 - 20
18:00 Pénzügyőr SE - Csurgói KK U23 34 - 31
2017. április 2. vasárnap
17:00 Vecsés SE - Telekom Veszprém U23 30 - 32
17:00 Balatonfüredi KSE U23 - ETO-SZESE Győr 33 - 31
17:00 Tatai AC - Dabas KC VSE 28 - 23
18:00 PLER-Budapest - Százhalombattai KE 32 - 23
2017. április 8. szombat
18:00 Alba-MÁV-Előre - Pénzügyőr SE 32 - 27
18:00 Százhalombattai KE - Tatai AC 29 - 22
18:00 Pécsi VSE - Veszprémi KKFT Felsőörs 22 - 21
18:00 ETO-SZESE Győr - NEKA 26 - 21
2017. április 9. vasárnap
17:00 Csurgói KK U23 - PLER-Budapest 21 - 32
18:00 Dabas KC VSE - Vecsés SE 31 - 25
18:00 Telekom Veszprém U23 - Balatonfüredi KSE U23 35 - 25
2017. április 21. péntek
17:00 NEKA - Telekom Veszprém U23 30 - 34
18:00 Tatai AC - Csurgói KK U23 35 - 28
2017. április 22. szombat
11:00 Veszprémi KKFT Felsőörs - ETO-SZESE Győr 27 - 22
18:00 Pénzügyőr SE - Pécsi VSE 18 - 29
2017. április 23. vasárnap
17:00 Vecsés SE - Balatonfüredi KSE U23 31 - 30
18:00 PLER-Budapest - Alba-MÁV-Előre 41 - 27
18:00 Dabas KC VSE - Százhalombattai KE 27 - 19
2017. április 25. kedd
18:00 Csurgói KK U23 - Dabas KC VSE 27 - 30
2017. április 28. péntek
18:00 Pécsi VSE - PLER-Budapest 21 - 17
2017. április 29. szombat
15:00 Telekom Veszprém U23 - Veszprémi KKFT Felsőörs 31 - 23
18:00 Alba-MÁV-Előre - Tatai AC 22 - 33
18:00 ETO-SZESE Győr - Pénzügyőr SE 30 - 19
18:00 Százhalombattai KE - Vecsés SE 27 - 25
2017. április 30. vasárnap
17:00 Balatonfüredi KSE U23 - NEKA 31 - 29
2017. május 12. péntek
18:30 PLER-Budapest - ETO-SZESE Győr 19 - 18
18:30 Tatai AC - Pécsi VSE 26 - 24
2017. május 13. szombat
11:00 Veszprémi KKFT Felsőörs - Balatonfüredi KSE U23 24 - 22
18:00 Pénzügyőr SE - Telekom Veszprém U23 24 - 34
18:00 Százhalombattai KE - Csurgói KK U23 34 - 31
2017. május 14. vasárnap
17:00 NEKA - Vecsés SE 30 - 30
18:00 Dabas KC VSE - Alba-MÁV-Előre 38 - 22
2017. május 19. péntek
18:00 Pécsi VSE - Dabas KC VSE 30 - 28
2017. május 20. szombat
17:00 NEKA - Veszprémi KKFT Felsőörs 22 - 24
17:00 Balatonfüredi KSE U23 - Pénzügyőr SE 32 - 25
17:00 Csurgói KK U23 - Vecsés SE 34 - 23
18:00 Alba-MÁV-Előre - Százhalombattai KE 31 - 37
18:00 ETO-SZESE Győr - Tatai AC 28 - 24
2017. május 21. vasárnap
13:00 Telekom Veszprém U23 - PLER-Budapest 33 - 28
TABELLA
hely csapat M GY D V LG KG GK PONT
1. Dabas KC VSE 26 22 1 3 749 620 129 45
2. ETO-SZESE Győr 26 17 1 8 721 656 65 35
3. PLER-Budapest 26 17 0 9 710 639 71 34
4. Telekom Veszprém U23 26 17 0 9 764 698 66 34
5. Százhalombattai KE 26 15 1 10 708 721 -13 31
6. Pécsi VSE 26 14 2 10 709 683 26 30
7. Balatonfüredi KSE U23 26 14 0 12 707 712 -5 28
8. Tatai AC 26 13 1 12 678 650 28 27
9. Vecsés SE 26 12 2 12 715 703 12 26
10. Veszprémi KKFT Felsőörs 26 12 1 13 648 654 -6 25
11. Csurgói KK U23 26 8 1 17 737 798 -61 17
12. NEKA 26 6 3 17 719 786 -67 15
13. Alba-MÁV-Előre 26 4 1 21 658 771 -113 9
14. Pénzügyőr SE 26 4 0 22 646 778 -132 8
GÓLLÖVŐLISTA - MÉRKŐZÉSSZÁM
hely név csapat gól M gól M
1. SZABÓ GERGELY Csurgói KK U23 161 26
2. KÁTAI ZSOLT Pénzügyőr SE 157 26
3. MÁTHÉ DOMINIK Balatonfüredi KSE U2 146 25
4. SCHNEIDER MIKLÓS ETO-SZESE Győr 129 26
5. SZOBOL ZSOLT Veszprémi KKFT Felső 127 24
6. GYIMESI MÁTÉ Alba-MÁV-Előre 120 26
7. SZAKCSI DÁVID TAMÁS Pécsi VSE 118 25
8. SIMÁNYI PÉTER Vecsés SE 117 24
9. SOPRONI ISTVÁN Százhalombattai KE 116 20
10. GÁLLI KRISZTIÁN Százhalombattai KE 110 26
11. FÉLEGYHÁZI ZSOLT Százhalombattai KE 109 26
12. MIKITA BENCE NEKA 109 24
13. VÍZLER MÁTÉ PLER-Budapest 109 26
14. SOPRONI BALÁZS DR. Százhalombattai KE 108 23
15. BORZAS UROS NEKA 107 23
16. SZABÓ ANDRÁS ETO-SZESE Győr 107 26
17. SCHEKK ANDRÁS Alba-MÁV-Előre 106 25
18. HORVÁTH LÁSZLÓ ATTILA Balatonfüredi KSE U2 103 25
19. POCSAI RAJMUND Dabas KC VSE 103 24
20. DÉBER BENCE Balatonfüredi KSE U2 102 22
21. GÁBOR MARCELL NEKA 102 26
22. CSÁSZÁR ISTVÁN Pécsi VSE 100 21
23. TÖRÖK ÁDÁM NEKA 100 21
24. KÖKÉNY TIBOR Vecsés SE 99 26
25. BÁRDOS GERGŐ Alba-MÁV-Előre 98 26
26. TERENYI ZOLTÁN ETO-SZESE Győr 97 25
27. GYŐRFFI MÁRIÓ Tatai AC 96 24
28. VENCZEL ATTILA Alba-MÁV-Előre 95 23
29. MOGYORÓSI TAMÁS Pénzügyőr SE 93 24
30. SZAKÁLY BENEDEK Telekom Veszprém U23 93 22
31. KANYÓ ÁDÁM Tatai AC 91 24
32. SZITA ZOLTÁN Telekom Veszprém U23 91 16
33. FÜSTÖS ATTILA Csurgói KK U23 90 26
34. GYŐRFI ZOLTÁN Vecsés SE 90 25
35. SCHMIDT HANS JOHANN Pénzügyőr SE 87 26
36. TÓTH ATTILA BENCE Telekom Veszprém U23 87 15
37. KOVÁCSOVICS LÁSZLÓ ETO-SZESE Győr 84 26
38. MUNKÁCSI MÁTÉ Vecsés SE 84 25
39. KISS ATTILA Dabas KC VSE 83 24
40. KAPOSVÁRI MÁRK Pénzügyőr SE 81 26
41. VARGA JÁNOS Vecsés SE 81 24
42. NAGY SZABOLCS GERGŐ PLER-Budapest 80 17
43. PAÁR OLIVÉR ETO-SZESE Győr 77 26
44. MÁTÓ ISTVÁN Csurgói KK U23 76 22
45. NEMES RICHÁRD Balatonfüredi KSE U2 75 23
46. MANOJLOVITY SZTEFÁN Csurgói KK U23 74 25
47. FEKETE TAMÁS Pécsi VSE 73 26
48. ANTAL LEVENTE Vecsés SE 72 26
49. KERESZTES PÉTER PLER-Budapest 71 23
50. KÁLLAI MARTIN Tatai AC 70 26
51. MOLNÁR BALÁZS Telekom Veszprém U23 70 17
52. PRICZEL BENCE Dabas KC VSE 70 25
53. VASVÁRI ÁDÁM Veszprémi KKFT Felső 70 17
54. SZAMOS MARCELL Pénzügyőr SE 68 26
55. ZAKICS BENCE Dabas KC VSE 68 25
56. HIDASI DÁNIEL Pécsi VSE 67 25
57. OSZLÁR PÉTER Pécsi VSE 67 26
58. VIZI BENJAMIN PLER-Budapest 66 22
59. GALAMBOS BENCE Tatai AC 65 24
60. GYENE NORBERT Telekom Veszprém U23 65 19
61. HAJDU TAMÁS Dabas KC VSE 65 26
62. MARTIN GÁBOR Pénzügyőr SE 65 24
63. PETHŐ ÁKOS Pécsi VSE 64 19
64. HOFFMANN JÓZSEF Pécsi VSE 63 15
65. JANCSÓ NÁNDOR Tatai AC 63 25
66. SZEITL ERIK RICHÁRD Telekom Veszprém U23 61 18
67. MÁRTON BALÁZS Veszprémi KKFT Felső 60 11
68. VIZES PATRIK Dabas KC VSE 58 21
69. BALOGH DÁVID Alba-MÁV-Előre 56 22
70. KERESZTES LEVENTE Százhalombattai KE 53 26
71. ÉLES BENEDEK Veszprémi KKFT Felső 52 14
72. GYŐRI PÉTER Pécsi VSE 52 25
73. FIAR DÁNIEL Vecsés SE 51 26
74. HÁRI LEVENTE Telekom Veszprém U23 22 10 51 23
Veszprémi KKFT Felső 29 13
75. KECSKEMÉTI TAMÁS NEKA 51 19
76. KŐHALMI DÁNIEL ETO-SZESE Győr 51 25
77. MEGYERI PÁL Csurgói KK U23 51 19
78. JÓGA NORBERT DÁVID Tatai AC 50 22
79. LEPSÉNYI SÁNDOR Dabas KC VSE 50 13
80. CSALLÓ ÁDÁM Tatai AC 49 26
81. FÜLEKI ÁRON Veszprémi KKFT Felső 49 25
82. TÓTH PATRIK PLER-Budapest 49 26
83. HORVÁTH DÁNIEL PLER-Budapest 48 20
84. SZÖVÉRDFFY SZABOLCS Tatai AC 48 21
85. BORDÁCS BENCE PLER-Budapest 47 25
86. HEICZINGER ZSOLT Veszprémi KKFT Felső 47 19
87. NÉMETH ALEX Balatonfüredi KSE U2 47 24
88. KÓNYA BALÁZS Százhalombattai KE 46 26
89. KRISTÓF MÁTYÁS Telekom Veszprém U23 46 26
90. SINKOVITS BENJAMIN Balatonfüredi KSE U2 7 6 45 16
PLER-Budapest 38 10
91. SZÁM FERENC Tatai AC 44 25
92. SZILÁGYI DÁVID Balatonfüredi KSE U2 44 22
93. UBORNYÁK DÁVID Telekom Veszprém U23 44 19
94. CSOMOR TAMÁS NEKA 43 24
95. ZELEI BOTOND PLER-Budapest 43 26
96. GYŐRI DANI DÁVID ETO-SZESE Győr 41 26
97. SÜLE MÁRK Telekom Veszprém U23 41 22
98. CSORDÁS MARCELL Csurgói KK U23 40 25
99. FARKAS TAMÁS PLER-Budapest 39 26
100. SPEKHARDT GERGŐ NEKA 39 19
101. SZALAFAI GÁBOR Dabas KC VSE 39 22
102. SZEITL LÁSZLÓ Dabas KC VSE 39 26
103. VASVÁRI GÉZA Veszprémi KKFT Felső 39 26
104. GIGLER ISTVÁN PLER-Budapest 38 23
105. KISÉK BENCE Tatai AC 38 26
106. KOVÁCS MÁRK NEKA 38 13
107. BALOGH PÉTER Csurgói KK U23 37 26
108. KERKOVITS GYULA NEKA 37 23
109. VARJÚ MARTIN Csurgói KK U23 37 8
110. WIESZT ZSOLT Vecsés SE 36 26
111. CSÓKA BALÁZS Alba-MÁV-Előre 35 23
112. LOVAS CHRISTOPHER GERGŐ Veszprémi KKFT Felső 35 24
113. GÉCZI ÁRON Csurgói KK U23 33 21
114. VARGA MÁRTON Balatonfüredi KSE U2 33 19
115. HALÁSZ MÁTÉ Vecsés SE 32 10
116. VÁGNER RICHÁRD Balatonfüredi KSE U2 32 22
117. BOZÓ MÁRK Pécsi VSE 31 22
118. PÉTER BARNABÁS Csurgói KK U23 31 24
119. SZKOKÁN SZABOLCS Csurgói KK U23 31 12
120. GYURCSOVICS ÁRPÁD Százhalombattai KE 30 25
121. TARJÁNYI DÁVID Százhalombattai KE 30 26
122. VASS ÁKOS DÁNIEL Telekom Veszprém U23 30 10
123. KISS ISTVÁN DR. Vecsés SE 29 22
124. KORSÓS ÁDÁM Dabas KC VSE 29 18
125. TOLNAI PÉTER Alba-MÁV-Előre 29 13
126. SCHMID PÉTER Telekom Veszprém U23 28 12
127. SZÖLLŐSI OLIVÉR Balatonfüredi KSE U2 28 25
128. VÖRÖS BENCE Alba-MÁV-Előre 28 22
129. BAKOS DÁVID Dabas KC VSE 27 8
130. BONYHÁDI TIBOR Veszprémi KKFT Felső 27 20
131. ERNEI BENCE Telekom Veszprém U23 26 23
132. KOVACSICS FERENC Dabas KC VSE 26 10
133. KŐVÁRI BALÁZS Százhalombattai KE 26 25
134. RIVNYÁK VIKTOR Százhalombattai KE 26 13
135. GUBÓ ALEX Dabas KC VSE 25 24
136. KEDVES HUGÓ Dabas KC VSE 4 8 25 20
PLER-Budapest 21 12
137. HOLLÓS MÁTÉ Dabas KC VSE 24 11
138. HANUSZ EGON Csurgói KK U23 23 5
139. JOHÁCZI ATTILA Pénzügyőr SE 23 16
140. SOKORAY ÁDÁM ETO-SZESE Győr 23 26
141. SCHÄFFER ZSOLT NEKA 22 15
142. BALÁZS TIBOR Százhalombattai KE 21 20
143. BÁNDI ANDRÁS Veszprémi KKFT Felső 21 21
144. HÁRI KRISTÓF ETO-SZESE Győr 21 26
145. BÁLINT BENJAMIN Pécsi VSE 20 25
146. BAZSÓ PÉTER Csurgói KK U23 20 20
147. BELLA VIKTOR ETO-SZESE Győr 20 26
148. FALUVÉGI RUDOLF Csurgói KK U23 20 2
149. GOÓR KRISTÓF ETO-SZESE Győr 20 26
150. ORBÁN BARNABÁS Balatonfüredi KSE U2 20 23
151. SOHA GERGŐ Alba-MÁV-Előre 20 11
152. SZOMMER ERIK Pécsi VSE 20 22
153. KALMÁR LÁSZLÓ ETO-SZESE Győr 19 26
154. KOVÁCS GYÖRGY Veszprémi KKFT Felső 19 25
155. MÁRKUS DÁNIEL Veszprémi KKFT Felső 19 20
156. SZÉKELY NIKOLA Alba-MÁV-Előre 18 13
157. APRÓ ATTILA PLER-Budapest 17 22
158. BALOGH ATTILA Pénzügyőr SE 17 24
159. LEHŐCZ ZOLTÁN Tatai AC 17 26
160. TÓTH MÁRTON Veszprémi KKFT Felső 17 18
161. VÉGH ZOLTÁN Veszprémi KKFT Felső 17 22
162. ENDRÉDI DEZSŐ Tatai AC 16 21
163. KANCEL OTTÓ Balatonfüredi KSE U2 16 9
164. ORBÁN ÁKOS Balatonfüredi KSE U2 16 9
165. STRANIGG FERENC Százhalombattai KE 16 12
166. BODA TAMÁS MÁRTON Dabas KC VSE 15 21
167. MAJOR DÁVID Alba-MÁV-Előre 15 20
168. PAPP MÁRK ETO-SZESE Győr 15 21
169. PAP ÁDÁM NEKA 14 25
170. SOMOGYI BÁLINT NEKA 14 15
171. FERENCZ PATRIK PLER-Budapest 13 17
172. BODOROVICS ISTVÁN Dabas KC VSE 12 23
173. BOR MÁRK NEKA 12 13
174. HUBER DÁNIEL Telekom Veszprém U23 12 18
175. SZMETÁN PÉTER Telekom Veszprém U23 2 5 12 17
Veszprémi KKFT Felső 10 12
176. HODI-PONGRÁTZ LÁSZLÓ Tatai AC 11 17
177. MEGYES JÓZSEF Pénzügyőr SE 11 12
178. BÁBOS MARCELL Telekom Veszprém U23 10 18
179. GIDAI MÁTÉ PLER-Budapest 10 6
180. KOMÁROMI RICHÁRD Pénzügyőr SE 10 12
181. ZSIGMOND ÁDÁM Alba-MÁV-Előre 10 12
182. FÜZI DÁNIEL Telekom Veszprém U23 9 3
183. KANYÓ BALÁZS Tatai AC 9 13
184. KIS DÁNIEL Balatonfüredi KSE U2 9 26
185. MINÁROVITS GÁBOR Százhalombattai KE 9 19
186. PAPP ANDRÁS Pécsi VSE 9 24
187. MURÁNYI BÁLINT NEKA 8 10
188. SÁROSI ÁDÁM Balatonfüredi KSE U2 8 11
189. SIMOTICS MÁTYÁS NEKA 8 12
190. VÁRADI ROLAND Pénzügyőr SE 6 11 8 18
Százhalombattai KE 2 7
191. VÉKONY BENCE Balatonfüredi KSE U2 8 21
192. VÍZLER BALÁZS Alba-MÁV-Előre 8 12
193. ZSOLDOS ANDRÁS Pénzügyőr SE 8 26
194. DÁVID MÁTÉ Telekom Veszprém U23 5 9 7 19
Vecsés SE 2 10
195. FALKNER ANDRÁS Alba-MÁV-Előre 7 11
196. HANÁK ANDRÁS Telekom Veszprém U23 7 22
197. LAUFER GÁBOR Pécsi VSE 7 10
198. LAURENCZ SZABOLCS PLER-Budapest 7 8
199. SZEKERES ÁDÁM Pénzügyőr SE 7 24
200. SZÖLLŐSKEI GERGŐ NEKA 7 5
201. AUER CHRISTOPHER MIHÁLY Vecsés SE 6 19
202. KANIZAJ NEBOJSA Vecsés SE 6 18
203. KATONA ERVIN NIKOLÁSZ Alba-MÁV-Előre 6 11
204. ANTAL MÁTÉ Vecsés SE 5 5
205. BASKY SZABOLCS Tatai AC 5 5
206. DEVECSERI ÁDÁM ETO-SZESE Győr 5 9
207. FORGÁCS TAMÁS Telekom Veszprém U23 5 8
208. GYÖRKŐ MARCELL PLER-Budapest 5 16
209. HANTOS MARTIN Pénzügyőr SE 5 4
210. KULI IMRE Dabas KC VSE 5 1
211. FEHÉR GERGŐ Pécsi VSE 4 11
212. FEKETE ANDRÁS Pécsi VSE 4 26
213. JEREBIE IULIAN ERNEST Csurgói KK U23 4 2
214. KONKOLY ÁRON PLER-Budapest 4 24
215. MAGYAR BARNABÁS Csurgói KK U23 4 14
216. NAHAJ LÁSZLÓ ETO-SZESE Győr 4 26
217. OLÁH MÁRK Százhalombattai KE 4 26
218. SIPOS JÓZSEF ETO-SZESE Győr 4 13
219. SÓTONYI ÁRON Telekom Veszprém U23 4 5
220. SZALCZINGER JÁNOS Tatai AC 4 24
221. TARLÓSI OLIVÉR Veszprémi KKFT Felső 4 9
222. TÓTH LÁSZLÓ Telekom Veszprém U23 4 4
223. TÓTH MÁRK PATRIK NEKA 4 26
224. ANDÓ ARIÁN Balatonfüredi KSE U2 3 25
225. BŐSZE JÓZSEF ETO-SZESE Győr 3 9
226. DEÁK MÁTÉ Balatonfüredi KSE U2 3 2
227. PAPP PÉTER Alba-MÁV-Előre 3 5
228. SÁPI ADORJÁN Pénzügyőr SE 3 5
229. SUNAJKO FILIP Pécsi VSE 3 2
230. TORMA MÁTÉ Csurgói KK U23 3 18
231. ÁG BÁLINT Balatonfüredi KSE U2 2 8
232. DÓRA BALÁZS Pénzügyőr SE 2 4
233. GYURICSKA MARTIN Vecsés SE 2 5
234. HARSÁNYI DÉNES Alba-MÁV-Előre 2 10
235. KISÉK MÁTÉ Tatai AC 2 25
236. KRÁNITZ ZOLTÁN PLER-Budapest 2 26
237. PULAI DÁVID Alba-MÁV-Előre 2 26
238. SZABÓ BENCE Veszprémi KKFT Felső 2 1
239. SZABÓ TAMÁS Dabas KC VSE 2 6
240. SZŰCS BENCE Balatonfüredi KSE U2 2 17
241. TEMESVÁRI ZALÁN Pécsi VSE 2 12
242. VÉGH SZABOLCS Veszprémi KKFT Felső 2 10
243. VÖLKER KRISTÓF Pénzügyőr SE 2 7
244. ZUDER ENZO Pécsi VSE 2 8
245. ÁCS TAMÁS Dabas KC VSE 1 11
246. BÁCSKAI BÁLINT Dabas KC VSE 1 6
247. BALOGH ÁKOS Csurgói KK U23 1 20
248. BALOGH LÁSZLÓ PLER-Budapest 1 5
249. BÁTKY PATRIK NEKA 1 1
250. BORBÁS DÁNIEL Pécsi VSE 1 5
251. BORBÉLY ÁDÁM Telekom Veszprém U23 1 4
252. BUGYÁKI DÁVID Veszprémi KKFT Felső 1 6
253. DULEBA NORBERT Dabas KC VSE 1 25
254. GÁL DOMINIK Balatonfüredi KSE U2 1 2
255. GUBICZA ISTVÁN Pécsi VSE 1 18
256. GYŐRI KRISTÓF Balatonfüredi KSE U2 0 2 1 21
NEKA 1 19
257. GYŰRŰ OLIVÉR ETO-SZESE Győr 1 2
258. HORVÁTH CSABA Vecsés SE 1 24
259. KARVALICS TAMÁS Pénzügyőr SE 1 8
260. KISS ARNOLD ZSOMBOR Balatonfüredi KSE U2 1 20
261. KOVÁCS GERGELY Százhalombattai KE 1 19
262. KOVÁCS PÉTER Dabas KC VSE 1 25
263. KULI GÁBOR Dabas KC VSE 1 5
264. LAKOSY MÁTÉ NEKA 1 6
265. NAGY DÁNIEL Vecsés SE 1 7
266. NAGY DOMINIK NEKA 1 20
267. PETRÓCZI LUKÁCS Telekom Veszprém U23 1 13
268. SZÁSZ ZSOLT GERGŐ Veszprémi KKFT Felső 1 25
269. SZENTE GÁBOR Pécsi VSE 1 26
270. SZÉP RICHÁRD ZSOLT Százhalombattai KE 1 14
271. TÓTH BÁLINT PLER-Budapest 1 8
272. TÓTH JÓZSEF Vecsés SE 1 26
273. TÓTH NORMAN PLER-Budapest 1 26
274. TÓTH SIMON Csurgói KK U23 1 4
275. TURCSÁN DÁVID Balatonfüredi KSE U2 1 5
276. ÁCS PÉTER Csurgói KK U23 0 3
277. ÁGOSTON ÁRON Balatonfüredi KSE U2 0 1
278. ANDERLIK CSABA NEKA 0 1
279. ANDORKA GÁBOR Veszprémi KKFT Felső 0 13
280. BÁLINT PÉTER MÁRTON Pécsi VSE 0 3
281. BERCZA KRISZTIÁN Pénzügyőr SE 0 9
282. BICSKEI CSABA Alba-MÁV-Előre 0 4
283. BLÁZSOVICS NORBERT Telekom Veszprém U23 0 7
284. BORGULYA ROLAND Pénzügyőr SE 0 1
285. BORZA MARCELL LÁSZLÓ PLER-Budapest 0 1
286. BREZOVSZKY BARNABÁS Csurgói KK U23 0 2
287. CZÉRNA TIBOR Tatai AC 0 22
288. CSÍKI BARNABÁS BENCE Veszprémi KKFT Felső 0 12
289. CSIRKE BALÁZS PATRIK Veszprémi KKFT Felső 0 2
290. DAINESE NICOLAS Veszprémi KKFT Felső 0 2
291. DAPSY ZSOLT ETO-SZESE Győr 0 13
292. DÖRNYEI BORISZ Telekom Veszprém U23 0 3
293. ÉKES TAMÁS Telekom Veszprém U23 0 2
294. FEKETE GÁBOR Százhalombattai KE 0 1
295. FEKETE MÁRTON NEKA 0 15
296. FÜSTÖS ÁDÁM Csurgói KK U23 0 9
297. GÖDÖR BENCE Telekom Veszprém U23 0 3
298. HEGEDŰS ZOLTÁN Vecsés SE 0 2
299. HORVÁTH KRISTÓF Százhalombattai KE 0 7
300. HORVÁTH MÁRTON Csurgói KK U23 0 21
301. JANKA DÁNIEL Telekom Veszprém U23 0 1
302. KATONA ALEX Dabas KC VSE 0 1
303. KEREPESI MARCELL PATRIK Pénzügyőr SE 0 17
304. KISGÉCZI PATRIK Csurgói KK U23 0 10
305. KISS BALÁZS Pécsi VSE 0 9
306. KOHUT KRISTÓF Százhalombattai KE 0 5
307. KONCZ PÉTER Veszprémi KKFT Felső 0 14
308. KREISZ MÁRK Veszprémi KKFT Felső 0 2
309. KURÁN GERGŐ Százhalombattai KE 0 20
310. KURUCZ MÁTÉ Telekom Veszprém U23 0 5
311. LAKATOS TAMÁS Alba-MÁV-Előre 0 25
312. LAKATOS TAMÁS Telekom Veszprém U23 0 2
313. LAKOS LÁSZLÓ Pénzügyőr SE 0 26
314. MAGYAR NORBERT Tatai AC 0 1
315. MARTON DÁVID Telekom Veszprém U23 0 1
316. MAZÁK LAJOS Dabas KC VSE 0 1
317. METCZ DÁVID Csurgói KK U23 0 6
318. NAGY BARNABÁS Telekom Veszprém U23 0 23
319. NAGY MARTIN ADRIÁN Vecsés SE 0 3
320. PÁSZTOR ISTVÁN Százhalombattai KE 0 22
321. PODOBA JÁNOS Dabas KC VSE 0 2
322. RÁDLER CSABA Százhalombattai KE 0 8
323. RIVASZ BALÁZS Pénzügyőr SE 0 16
324. ROHONCZI GERGŐ Alba-MÁV-Előre 0 1
325. RÓTH ÁDÁM GÁBOR Vecsés SE 0 26
326. ROZNER KEVIN Tatai AC 0 1
327. RÓZSAVÖLGYI GERGŐ Balatonfüredi KSE U2 0 5
328. SARMON SZABOLCS ETO-SZESE Győr 0 13
329. SEPRŐS BENCE Balatonfüredi KSE U2 0 2
330. SZABÓ MARTIN NEKA 0 26
331. SZABÓ MÁTÉ Vecsés SE 0 3
332. SZÉL GERGŐ Telekom Veszprém U23 0 23
333. TÖRÖK ROLAND Csurgói KK U23 0 8
334. VAJDA HUBA Balatonfüredi KSE U2 0 11
335. VALKUSZ ÁDÁM Pénzügyőr SE 0 24
336. VARGA ÁDÁM Vecsés SE 0 21
337. VARGA ATTILA Tatai AC 0 15
338. VARGA BALÁZS Alba-MÁV-Előre 0 13
339. VARGA ISTVÁN Pénzügyőr SE 0 3
340. VARGA ZOLTÁN Vecsés SE 0 4
341. VONYA KORNÉL Pécsi VSE 0 1
342. ZSOLDOS GERGŐ Pénzügyőr SE 0 1
K&H FÉRFI KÉZILABDA LIGA
K&H NŐI KÉZILABDA LIGA
KAPCSOLÓDÓ HÍREK
A Vasas is bajnok az NB I/B-ben
2017.05.22. Női NB I/B
A Ferencváros, a Dabas, illetve a Kecskemét után a Vasas lett az NB I/B-s bajnokság negyedik bajnoka.
A Dabas is NB I/B-s bajnok
2017.04.11. Férfi NB I/B
A Ferencváros keleti csoportban biztossá váló bajnoki címét követően a férfi NB I/B nyugati csoportjában is eldőlt az aranyérem sorsa.
A Ferencváros megnyerte az NB I/B-t
2017.04.03. Férfi NB I/B
Újabb győzelmével öt fordulóval a zárás előtt biztossá tette bajnoki címét az eddig százszázalékos Ferencváros csapata a férfi NB I/B-s bajnokság keleti csoportjában.
www.keziszovetseg.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
- Küldés
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Apparátus
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó