Címjegyzék
KÉZILABDA VERSENYEK
HÍREK
FOTÓ
VIDEÓ
MŰSOR - EREDMÉNYEK
NB I/B női felnőtt nyugat
2016. szeptember 9. péntek
15:30 Dunaújvárosi Kohász KA II - NEKA 27 - 28
2016. szeptember 10. szombat
16:00 Vasas SC - Rinyamenti KC 35 - 12
16:00 Kozármisleny SE - Szekszárdi FGKC 25 - 22
18:00 Gárdony-Pázmánd NKSE - Szentendrei NKE 28 - 24
18:00 Szombathelyi KKA - Marcali VSZSE 34 - 22
18:00 Mohácsi TE - Haladás VSE SKFT 33 - 23
2016. szeptember 11. vasárnap
16:00 Csurgói NKC - Győri ETO KC II 20 - 37
2016. szeptember 16. péntek
16:00 NEKA - Szombathelyi KKA 26 - 32
2016. szeptember 17. szombat
15:00 Marcali VSZSE - Kozármisleny SE 17 - 17
16:00 Győri ETO KC II - Mohácsi TE 27 - 20
2016. szeptember 18. vasárnap
16:00 Haladás VSE SKFT - Dunaújvárosi Kohász KA II 23 - 22
16:30 Szekszárdi FGKC - Gárdony-Pázmánd NKSE 27 - 20
18:00 Szentendrei NKE - Vasas SC 24 - 34
18:00 Rinyamenti KC - Csurgói NKC 30 - 24
2016. szeptember 24. szombat
16:00 Vasas SC - Szekszárdi FGKC 30 - 25
16:00 Kozármisleny SE - NEKA 23 - 27
18:00 Gárdony-Pázmánd NKSE - Marcali VSZSE 26 - 21
18:00 Szombathelyi KKA - Haladás VSE SKFT 35 - 16
2016. szeptember 25. vasárnap
13:00 Dunaújvárosi Kohász KA II - Győri ETO KC II 42 - 25
16:00 Csurgói NKC - Mohácsi TE 21 - 32
18:00 Rinyamenti KC - Szentendrei NKE 29 - 33
2016. október 1. szombat
11:00 NEKA - Gárdony-Pázmánd NKSE 30 - 26
15:00 Marcali VSZSE - Vasas SC 16 - 30
18:00 Mohácsi TE - Rinyamenti KC 30 - 27
18:00 Haladás VSE SKFT - Kozármisleny SE 22 - 20
2016. október 2. vasárnap
16:00 Csurgói NKC - Dunaújvárosi Kohász KA II 26 - 39
16:00 Győri ETO KC II - Szombathelyi KKA 28 - 24
16:00 Szekszárdi FGKC - Szentendrei NKE 33 - 25
2016. október 8. szombat
18:00 Szombathelyi KKA - Dunaújvárosi Kohász KA II 27 - 20
2016. október 9. vasárnap
16:00 Haladás VSE SKFT - Gárdony-Pázmánd NKSE 27 - 30
2016. október 15. szombat
16:00 Vasas SC - NEKA 20 - 19
16:00 Kozármisleny SE - Győri ETO KC II 21 - 22
18:00 Szombathelyi KKA - Csurgói NKC 44 - 19
2016. október 16. vasárnap
13:00 Dunaújvárosi Kohász KA II - Mohácsi TE 24 - 25
18:00 Szentendrei NKE - Marcali VSZSE 34 - 27
18:00 Rinyamenti KC - Szekszárdi FGKC 20 - 22
2016. október 21. péntek
19:00 Szentendrei NKE - Haladás VSE SKFT 0 - 10
2016. október 22. szombat
16:00 Dunaújvárosi Kohász KA II - Kozármisleny SE 31 - 25
18:00 Vasas SC - Gárdony-Pázmánd NKSE 31 - 14
2016. október 29. szombat
11:00 NEKA - Szentendrei NKE 38 - 21
15:00 Marcali VSZSE - Szekszárdi FGKC 23 - 27
18:00 Mohácsi TE - Szombathelyi KKA 25 - 33
2016. október 30. vasárnap
16:00 Dunaújvárosi Kohász KA II - Rinyamenti KC 31 - 28
16:00 Csurgói NKC - Kozármisleny SE 18 - 28
16:00 Győri ETO KC II - Gárdony-Pázmánd NKSE 25 - 22
18:00 Haladás VSE SKFT - Vasas SC 27 - 33
2016. november 5. szombat
16:00 Kozármisleny SE - Mohácsi TE 19 - 20
18:00 Vasas SC - Győri ETO KC II 39 - 20
18:00 Gárdony-Pázmánd NKSE - Csurgói NKC 30 - 27
2016. november 6. vasárnap
16:00 Szekszárdi FGKC - NEKA 19 - 18
18:00 Rinyamenti KC - Marcali VSZSE 27 - 21
2016. november 12. szombat
11:00 NEKA - Marcali VSZSE 34 - 18
18:00 Szombathelyi KKA - Rinyamenti KC 38 - 25
18:00 Mohácsi TE - Gárdony-Pázmánd NKSE 21 - 24
18:00 Haladás VSE SKFT - Szekszárdi FGKC 18 - 23
2016. november 13. vasárnap
16:00 Csurgói NKC - Vasas SC 12 - 33
16:00 Győri ETO KC II - Szentendrei NKE 31 - 28
2016. november 19. szombat
15:00 Marcali VSZSE - Haladás VSE SKFT 25 - 19
16:00 Vasas SC - Mohácsi TE 41 - 16
16:00 Kozármisleny SE - Szombathelyi KKA 22 - 26
18:00 Gárdony-Pázmánd NKSE - Dunaújvárosi Kohász KA II 26 - 35
2016. november 20. vasárnap
16:00 Szekszárdi FGKC - Győri ETO KC II 26 - 27
18:00 Rinyamenti KC - NEKA 30 - 41
18:00 Szentendrei NKE - Csurgói NKC 37 - 29
2016. november 25. péntek
16:00 Haladás VSE SKFT - NEKA 24 - 26
2016. november 26. szombat
16:00 Kozármisleny SE - Rinyamenti KC 19 - 24
16:00 Dunaújvárosi Kohász KA II - Vasas SC 25 - 21
18:00 Szombathelyi KKA - Gárdony-Pázmánd NKSE 28 - 22
18:00 Mohácsi TE - Szentendrei NKE 26 - 30
2016. november 27. vasárnap
16:00 Csurgói NKC - Szekszárdi FGKC 27 - 26
16:00 Győri ETO KC II - Marcali VSZSE 23 - 27
2016. december 2. péntek
14:00 NEKA - Győri ETO KC II 24 - 19
2016. december 3. szombat
15:00 Marcali VSZSE - Csurgói NKC 35 - 25
18:00 Vasas SC - Szombathelyi KKA 25 - 26
18:00 Gárdony-Pázmánd NKSE - Kozármisleny SE 24 - 25
2016. december 4. vasárnap
16:00 Szekszárdi FGKC - Mohácsi TE 18 - 22
16:00 Rinyamenti KC - Haladás VSE SKFT 29 - 23
18:00 Szentendrei NKE - Dunaújvárosi Kohász KA II 26 - 32
2016. december 10. szombat
16:00 Kozármisleny SE - Vasas SC 17 - 21
16:00 Dunaújvárosi Kohász KA II - Szekszárdi FGKC 29 - 27
18:00 Gárdony-Pázmánd NKSE - Rinyamenti KC 36 - 29
18:00 Szombathelyi KKA - Szentendrei NKE 27 - 31
18:00 Mohácsi TE - Marcali VSZSE 23 - 19
2016. december 11. vasárnap
16:00 Csurgói NKC - NEKA 22 - 36
16:00 Győri ETO KC II - Haladás VSE SKFT 26 - 27
2016. december 17. szombat
11:00 NEKA - Mohácsi TE 22 - 25
15:00 Marcali VSZSE - Dunaújvárosi Kohász KA II 31 - 29
16:00 Szekszárdi FGKC - Szombathelyi KKA 25 - 27
18:00 Haladás VSE SKFT - Csurgói NKC 36 - 25
2016. december 18. vasárnap
16:00 Rinyamenti KC - Győri ETO KC II 27 - 21
18:00 Szentendrei NKE - Kozármisleny SE 25 - 32
2017. február 9. csütörtök
16:00 NEKA - Dunaújvárosi Kohász KA II 29 - 23
2017. február 11. szombat
15:00 Marcali VSZSE - Szombathelyi KKA 19 - 36
2017. február 12. vasárnap
11:00 Győri ETO KC II - Csurgói NKC 43 - 21
14:00 Haladás VSE SKFT - Mohácsi TE 26 - 33
16:00 Szekszárdi FGKC - Kozármisleny SE 31 - 26
18:00 Rinyamenti KC - Vasas SC 16 - 28
18:00 Szentendrei NKE - Gárdony-Pázmánd NKSE 27 - 27
2017. február 18. szombat
16:00 Kozármisleny SE - Marcali VSZSE 29 - 29
18:00 Gárdony-Pázmánd NKSE - Szekszárdi FGKC 26 - 22
18:00 Mohácsi TE - Győri ETO KC II 26 - 19
18:00 Vasas SC - Szentendrei NKE 24 - 23
18:30 Szombathelyi KKA - NEKA 23 - 24
2017. február 19. vasárnap
16:00 Dunaújvárosi Kohász KA II - Haladás VSE SKFT 45 - 25
18:00 Csurgói NKC - Rinyamenti KC 30 - 31
2017. február 24. péntek
18:00 Mohácsi TE - Csurgói NKC 36 - 25
2017. február 25. szombat
11:00 NEKA - Kozármisleny SE 28 - 19
13:00 Haladás VSE SKFT - Szombathelyi KKA 29 - 34
15:00 Marcali VSZSE - Gárdony-Pázmánd NKSE 26 - 30
2017. február 26. vasárnap
13:00 Győri ETO KC II - Dunaújvárosi Kohász KA II 22 - 27
16:00 Szekszárdi FGKC - Vasas SC 21 - 23
18:00 Szentendrei NKE - Rinyamenti KC 35 - 25
2017. március 4. szombat
15:00 Kozármisleny SE - Haladás VSE SKFT 28 - 23
18:00 Szombathelyi KKA - Győri ETO KC II 27 - 24
18:00 Vasas SC - Marcali VSZSE 34 - 14
18:00 Gárdony-Pázmánd NKSE - NEKA 23 - 23
2017. március 5. vasárnap
16:00 Dunaújvárosi Kohász KA II - Csurgói NKC 43 - 30
18:00 Rinyamenti KC - Mohácsi TE 22 - 29
18:00 Szentendrei NKE - Szekszárdi FGKC 20 - 28
2017. március 11. szombat
13:00 NEKA - Vasas SC 22 - 24
15:00 Marcali VSZSE - Szentendrei NKE 24 - 35
18:00 Gárdony-Pázmánd NKSE - Haladás VSE SKFT 29 - 19
18:00 Mohácsi TE - Dunaújvárosi Kohász KA II 29 - 22
2017. március 12. vasárnap
13:00 Győri ETO KC II - Kozármisleny SE 28 - 25
16:00 Csurgói NKC - Szombathelyi KKA 16 - 36
16:00 Szekszárdi FGKC - Rinyamenti KC 29 - 21
2017. március 18. szombat
16:00 Dunaújvárosi Kohász KA II - Szombathelyi KKA 26 - 29
2017. március 19. vasárnap
18:00 Csurgói NKC - Marcali VSZSE 30 - 31
2017. március 25. szombat
14:30 Kozármisleny SE - Csurgói NKC 28 - 6
18:00 Gárdony-Pázmánd NKSE - Győri ETO KC II 31 - 26
18:00 Szombathelyi KKA - Mohácsi TE 20 - 15
2017. március 26. vasárnap
16:00 Szekszárdi FGKC - Marcali VSZSE 46 - 18
18:00 Rinyamenti KC - Dunaújvárosi Kohász KA II 23 - 23
18:00 Szentendrei NKE - NEKA 25 - 25
18:00 Vasas SC - Haladás VSE SKFT 40 - 28
2017. április 1. szombat
15:00 Marcali VSZSE - Rinyamenti KC 26 - 31
16:00 Haladás VSE SKFT - Szentendrei NKE 36 - 36
16:00 NEKA - Szekszárdi FGKC 18 - 21
18:00 Mohácsi TE - Kozármisleny SE 24 - 20
2017. április 2. vasárnap
16:00 Csurgói NKC - Gárdony-Pázmánd NKSE 22 - 29
16:00 Győri ETO KC II - Vasas SC 23 - 28
2017. április 7. péntek
18:00 Kozármisleny SE - Dunaújvárosi Kohász KA II 19 - 23
2017. április 8. szombat
15:00 Marcali VSZSE - NEKA 25 - 32
18:00 Gárdony-Pázmánd NKSE - Mohácsi TE 23 - 21
2017. április 9. vasárnap
16:00 Szekszárdi FGKC - Haladás VSE SKFT 28 - 28
18:00 Rinyamenti KC - Szombathelyi KKA 30 - 39
18:00 Vasas SC - Csurgói NKC 37 - 18
18:00 Szentendrei NKE - Győri ETO KC II 26 - 26
2017. április 22. szombat
11:00 NEKA - Rinyamenti KC 20 - 23
16:00 Haladás VSE SKFT - Marcali VSZSE 22 - 27
18:00 Mohácsi TE - Vasas SC 19 - 24
18:00 Szombathelyi KKA - Kozármisleny SE 31 - 19
2017. április 23. vasárnap
13:00 Győri ETO KC II - Szekszárdi FGKC 30 - 26
16:00 Csurgói NKC - Szentendrei NKE 32 - 40
16:00 Dunaújvárosi Kohász KA II - Gárdony-Pázmánd NKSE 24 - 22
2017. április 28. péntek
18:00 Szentendrei NKE - Mohácsi TE 30 - 27
2017. április 29. szombat
13:00 NEKA - Haladás VSE SKFT 33 - 21
15:00 Marcali VSZSE - Győri ETO KC II 27 - 34
16:00 Szekszárdi FGKC - Csurgói NKC 34 - 18
18:00 Rinyamenti KC - Kozármisleny SE 26 - 17
18:00 Vasas SC - Dunaújvárosi Kohász KA II 23 - 19
18:00 Gárdony-Pázmánd NKSE - Szombathelyi KKA 26 - 24
2017. május 4. csütörtök
11:00 Győri ETO KC II - NEKA 30 - 27
2017. május 6. szombat
16:00 Haladás VSE SKFT - Rinyamenti KC 25 - 31
18:00 Szombathelyi KKA - Vasas SC 20 - 18
2017. május 7. vasárnap
11:00 Mohácsi TE - Szekszárdi FGKC 30 - 16
15:00 Kozármisleny SE - Gárdony-Pázmánd NKSE 27 - 20
16:00 Dunaújvárosi Kohász KA II - Szentendrei NKE 43 - 29
2017. május 11. csütörtök
15:00 Haladás VSE SKFT - Győri ETO KC II 26 - 37
2017. május 13. szombat
11:00 NEKA - Csurgói NKC 36 - 16
15:00 Marcali VSZSE - Mohácsi TE 23 - 30
16:00 Szekszárdi FGKC - Dunaújvárosi Kohász KA II 20 - 23
18:00 Vasas SC - Kozármisleny SE 32 - 17
2017. május 14. vasárnap
18:00 Rinyamenti KC - Gárdony-Pázmánd NKSE 20 - 22
18:00 Szentendrei NKE - Szombathelyi KKA 25 - 27
2017. május 18. csütörtök
18:00 Kozármisleny SE - Szentendrei NKE 44 - 27
2017. május 20. szombat
18:00 Mohácsi TE - NEKA 17 - 24
18:00 Szombathelyi KKA - Szekszárdi FGKC 28 - 22
2017. május 21. vasárnap
16:00 Dunaújvárosi Kohász KA II - Marcali VSZSE 30 - 20
16:00 Győri ETO KC II - Rinyamenti KC 24 - 29
16:00 Csurgói NKC - Haladás VSE SKFT 28 - 36
18:00 Gárdony-Pázmánd NKSE - Vasas SC 13 - 22
TABELLA
hely csapat M GY D V LG KG GK PONT
1. Vasas SC 26 23 0 3 750 506 244 46
2. Szombathelyi KKA 26 22 0 4 775 599 176 44
3. NEKA 26 16 2 8 710 596 114 34
4. Dunaújvárosi Kohász KA II 26 16 1 9 757 658 99 33
5. Mohácsi TE 26 16 0 10 654 622 32 32
6. Gárdony-Pázmánd NKSE 26 14 2 10 649 653 -4 30
7. Győri ETO KC II 26 13 1 12 697 693 4 27
8. Szekszárdi FGKC 26 12 1 13 664 620 44 25
9. Rinyamenti KC 26 11 1 14 665 721 -56 23
10. Szentendrei NKE 26 9 4 13 716 764 -48 22
11. Kozármisleny SE 26 8 2 16 611 627 -16 18
12. Marcali VSZSE 26 6 2 18 611 767 -156 14
13. Haladás VSE SKFT 26 6 2 18 639 756 -117 14
14. Csurgói NKC 26 1 0 25 587 903 -316 2
GÓLLÖVŐLISTA - MÉRKŐZÉSSZÁM
hely név csapat gól M gól M
1. WEIGEL ZITA Szekszárdi FGKC 215 25
2. NAGY RENÁTA Rinyamenti KC 182 26
3. MAYER MAJA LETICIA Szombathelyi KKA 164 26
4. GRÓZ KITTI Szentendrei NKE 160 24
5. GYEBROVSZKI ZITA Gárdony-Pázmánd NKSE 149 26
6. BOLDIZSÁR BIANKA Csurgói NKC 141 17
7. HEGEDÜS DOROTTYA Haladás VSE SKFT 139 25
8. CSUKA ALEXANDRA Szentendrei NKE 134 25
9. SPÁN ILDIKÓ Kozármisleny SE 134 26
10. HERR ANITA Vasas SC 133 25
11. SZECSŐDI LAURA ANDREA Marcali VSZSE 130 18
12. PÁL TAMARA Győri ETO KC II 126 21
13. BALASKÓ ANDREA Rinyamenti KC 121 26
14. KALÓ ZSÓFIA Mohácsi TE 112 26
15. SZAMORÁNSKY ANIKÓ Csurgói NKC 112 25
16. BOZSOVICS RITA Mohácsi TE 111 26
17. ZSOLT KRISZTINA Mohácsi TE 108 23
18. URFI DOROTTYA Gárdony-Pázmánd NKSE 107 26
19. BARTA CINTIA Rinyamenti KC 106 24
20. KATONA LIZA Vasas SC 102 24
21. PUKLER GLÓRIA Szombathelyi KKA 100 26
22. VIRÁG NOÉMI Szombathelyi KKA 99 23
23. HRABOVSZKY HELGA Haladás VSE SKFT 98 25
24. FARKAS ANITA Mohácsi TE 97 26
25. SZENDREI BARBARA Szombathelyi KKA 97 26
26. SZABÓ KITTI NEKA 95 23
27. SZIVA-BALOGH PIROSKA Marcali VSZSE 94 26
28. ROMÁN DORINA NEKA 91 23
29. BÁRCZI KATA Marcali VSZSE 90 22
30. GROSCH VIVIEN Dunaújvárosi Kohász 88 18
31. MOHAROS VIVIEN Győri ETO KC II 88 25
32. NAGY SZILVIA Szekszárdi FGKC 87 26
33. TÓTH TÍMEA Kozármisleny SE 40 13 87 26
Rinyamenti KC 47 13
34. UDVARDI LAURA Dunaújvárosi Kohász 86 26
35. KUHINKÓ VIVIEN Gárdony-Pázmánd NKSE 84 25
36. TAKÁCS KRISZTINA Haladás VSE SKFT 84 25
37. TAUKER ERIKA Szekszárdi FGKC 84 24
38. HORNYÁK BERNADETT Dunaújvárosi Kohász 79 14
39. KRETZ FRUZSINA Szentendrei NKE 79 24
40. NICK VIKTÓRIA Dunaújvárosi Kohász 50 11 78 18
Szekszárdi FGKC 28 7
41. CSIKI RENÁTA Szentendrei NKE 77 21
42. SCHNEIDER ÉVA Szombathelyi KKA 77 13
43. TÖRÖK PETRA Szentendrei NKE 77 25
44. FEHÉR TÍMEA Szekszárdi FGKC 75 26
45. GUTTYÁN ADRIENN Haladás VSE SKFT 75 17
46. RÓZSA VERONIKA Vasas SC 75 25
47. JENCSKI BEATRIX Marcali VSZSE 74 26
48. FODOR CSENGE RÉKA NEKA 72 22
49. KELLERMANN DÓRA Győri ETO KC II 70 26
50. VESZTERGOMBI DALMA Szentendrei NKE 69 22
51. NÉMETH NÓRA Gárdony-Pázmánd NKSE 68 24
52. SZEMMELROCK DÓRA Kozármisleny SE 68 26
53. BECSÉRI KITTI Vasas SC 66 25
54. SZABÓ ANIKÓ Gárdony-Pázmánd NKSE 66 25
55. HÁRS ADÉL Vasas SC 65 25
56. GRÉNUS GRÉTA Szekszárdi FGKC 63 26
57. DUBLINSZKI DÓRA Gárdony-Pázmánd NKSE 62 25
58. KOVÁCS DORINA Dunaújvárosi Kohász 62 25
59. AFENTALER SÁRA Győri ETO KC II 60 23
60. KEMÉNY DÓRA Dunaújvárosi Kohász 58 17
61. ÉLŐ BEATRIX Győri ETO KC II 57 13
62. HAHNER DÓRA Mohácsi TE 57 22
63. DITTRICH ZSÓFIA Mohácsi TE 56 26
64. FÜSTÖS NÓRA VERONIKA Csurgói NKC 56 25
65. HUDÁK ANETTE EMMA Győri ETO KC II 56 23
66. MOLNÁR BEATRIX Dunaújvárosi Kohász 56 19
67. HORVÁTH LAURA NEKA 55 18
68. PANKOTAI LUCA NEKA 55 12
69. SCHAFFER ÉVA Kozármisleny SE 55 25
70. ULMANN BERNADETT Dunaújvárosi Kohász 53 19
71. SCHMIDT NIKOLETT Mohácsi TE 9 8 52 21
Rinyamenti KC 43 13
72. SZÉKELY KATALIN Mohácsi TE 51 16
73. RIDEG RENÁTA Csurgói NKC 50 17
74. URBÁN EDINA Marcali VSZSE 50 25
75. HALÁSZ BERNADETT Kozármisleny SE 49 25
76. SZECSŐDI VIVIEN Szombathelyi KKA 49 24
77. GYENIS PATRÍCIA Szekszárdi FGKC 47 26
78. MAJOROS VIRÁG Csurgói NKC 47 22
79. PADOS MÓNIKA Vasas SC 47 21
80. FLESSER DÓRA Gárdony-Pázmánd NKSE 46 21
81. SZILOVICS FANNI Győri ETO KC II 46 19
82. MESTER NÓRA Vasas SC 45 23
83. TANAI BERNADETT Marcali VSZSE 45 26
84. RÉB FANNI Rinyamenti KC 44 18
85. SEBESTYÉN NOÉMI Haladás VSE SKFT 44 24
86. TÓTH BORBÁLA Vasas SC 43 24
87. FODOR NOÉMI Dunaújvárosi Kohász 42 23
88. MEZŐFI BRIGITTA Marcali VSZSE 42 13
89. PUSKÁS LILLA NEKA 42 24
90. ZEBA LUCIJA Kozármisleny SE 42 26
91. SZABÓ JANKA Haladás VSE SKFT 41 13
92. KÖVI KATA Szentendrei NKE 40 24
93. MAGÓ ANNA Rinyamenti KC 37 15 40 24
Szombathelyi KKA 3 9
94. SALLAI NIKOLETT NEKA 40 26
95. KUTI BETTINA NEKA 39 18
96. NÉMETH MERCÉDESZ Vasas SC 39 25
97. PAP MERCÉDESZ Győri ETO KC II 39 23
98. HORVÁTH GRÉTA Kozármisleny SE 38 18
99. IMREI RÉKA Győri ETO KC II 38 26
100. BRAUN LAURA CSENGE Dunaújvárosi Kohász 37 23
101. TORMA ESZTER PANNA Győri ETO KC II 37 25
102. PÁSZTOR NOÉMI NEKA 36 17
103. CSÁSZÁR ZSÓFIA Szombathelyi KKA 35 17
104. LINDER LUCA Kozármisleny SE 35 26
105. RAGONCSA DOMINIKA Kozármisleny SE 35 25
106. SELENKA SZILVIA Gárdony-Pázmánd NKSE 35 25
107. BERTA BIANKA Dunaújvárosi Kohász 34 23
108. ERDÉLYI BIANKA Mohácsi TE 34 26
109. HORVÁTH VIRGINIA Kozármisleny SE 34 12
110. FARKAS EVELIN Csurgói NKC 33 7
111. KLUJBER KATRIN Dunaújvárosi Kohász 33 6
112. SMID ESZTER Szombathelyi KKA 33 12
113. VÁGÓ MARIETTA Csurgói NKC 32 26
114. GAYLHOFFER ILDIKÓ Szombathelyi KKA 31 26
115. GINDELI PANNA Dunaújvárosi Kohász 10 6 31 16
Szekszárdi FGKC 21 10
116. HANUSZ BOGLÁRKA Vasas SC 31 26
117. KARSAI ANNA Rinyamenti KC 31 24
118. FREIBERGER IVETT Haladás VSE SKFT 30 24
119. GIRICZ LAURA GERDA NEKA 27 23
120. BRETTNER ZSÓFIA DORINA Csurgói NKC 26 6
121. SZÖLLŐSI DALMA Kozármisleny SE 26 26
122. KISS NÓRA Haladás VSE SKFT 25 25
123. LYNGBY CORNELIA Vasas SC 25 23
124. MIHÁLY PETRA Dunaújvárosi Kohász 25 15
125. VÁMOS PETRA NEKA 25 14
126. BARANYAI ENIKŐ JUDIT Haladás VSE SKFT 24 25
127. FEKETE ALEXANDRA Kozármisleny SE 24 15
128. FRIEBESZ FANNI Szentendrei NKE 24 25
129. SPETH EVELIN NEKA 24 22
130. DONCSECZ DORINA Haladás VSE SKFT 23 25
131. ÁCS BIANKA Győri ETO KC II 22 22
132. BORBÉLY LILI Marcali VSZSE 22 22
133. BREZOVSZKY FIÓNA Rinyamenti KC 22 26
134. TAKÁCS BIANKA Szombathelyi KKA 22 13
135. NAGY ZSUZSANNA Dunaújvárosi Kohász 21 23
136. EGERVÁRI PETRA Kozármisleny SE 20 17
137. KOCSIS ÁGNES Vasas SC 20 20
138. LOZSI ERNA NEKA 20 14
139. NOVOGRÁDECZ GLÓRIA Marcali VSZSE 20 17
140. PŐDÖR REBEKA Szombathelyi KKA 20 23
141. GYŐRFFY RÉKA Szombathelyi KKA 19 24
142. KUCZORA CSENGE Vasas SC 19 15
143. BOLFÁN NIKOLETT Haladás VSE SKFT 18 25
144. HORVÁTH ZSANETT Marcali VSZSE 18 25
145. KAPOSVÁRI ANITA Haladás VSE SKFT 18 13
146. KOVÁCS EDINA Csurgói NKC 18 16
147. NAGY SZANDRA Szentendrei NKE 18 25
148. TUTTI KATA NEKA 18 26
149. LUKOVICS BOGLÁRKA ÁGNES NEKA 17 10
150. HAMUTH LILI VIVIEN Gárdony-Pázmánd NKSE 16 23
151. TÓTH EMESE SZILVIA Szentendrei NKE 16 12
152. KNAPP ESZTER Csurgói NKC 15 10
153. LAJOS PANNA NEKA 15 8
154. NÉMETH NEDDA Vasas SC 15 20
155. VARGA EMŐKE Győri ETO KC II 15 12
156. VIGH VIKTÓRIA Szentendrei NKE 15 8
157. KOVÁCS NOÉMI NEKA 14 9
158. FÜSTÖS ALÍZ Csurgói NKC 13 24
159. MÓROCZ ALEXANDRA Szombathelyi KKA 13 19
160. SCHATZL NATALIE NEKA 13 6
161. TAUKER ESZTER Szekszárdi FGKC 13 25
162. TÓTH BARBARA Szekszárdi FGKC 13 26
163. RÁCZ ADRIENN Győri ETO KC II 12 16
164. ANTAL ANETT Rinyamenti KC 11 11
165. CSAJKÓ ELIZA Szekszárdi FGKC 11 24
166. HORVÁTH MIRELLA Marcali VSZSE 11 26
167. KÖDMÖN KRISZTINA Vasas SC 11 19
168. FEKETE ÁGOTA Csurgói NKC 10 25
169. MIHÁLYI FANNI Csurgói NKC 10 3
170. CSERPÁN VIRÁG Csurgói NKC 9 22
171. JÁMBOR RÉKA Szombathelyi KKA 9 11
172. RITTLINGER LOTTI Mohácsi TE 9 23
173. ARANY REBEKA MELINDA Vasas SC 8 3
174. CZAKÓ KRISZTINA Gárdony-Pázmánd NKSE 8 23
175. DUDÁS EMESE KAMILLA Marcali VSZSE 8 21
176. HORN MÓNIKA Rinyamenti KC 8 25
177. KORONCZAI LORETTA Dunaújvárosi Kohász 8 15
178. MOLNÁR VIKTÓRIA Győri ETO KC II 7 16
179. RACZKÓ PETRA Csurgói NKC 7 22
180. ÁNGYÁN BLANKA Rinyamenti KC 6 26
181. BÍRÓ ESZTER Vasas SC 6 11
182. FRÁNYÓ LAURA Dunaújvárosi Kohász 6 19
183. GERENCSÉR ZSÓFIA Haladás VSE SKFT 6 25
184. GERGELY LIVIA Marcali VSZSE 5 17
185. GERHÁTH KINCSŐ Győri ETO KC II 5 6
186. GŐSI LUCA Győri ETO KC II 5 18
187. ROSENBERGER RITA Mohácsi TE 5 9
188. SZIJÁRTÓ HELGA NEKA 5 3
189. TAKÁCS INEZ Győri ETO KC II 5 11
190. TAKÁCS REBEKA Győri ETO KC II 5 10
191. KISER PANNA Győri ETO KC II 4 10
192. KŐSZEGI GABRIELLA Gárdony-Pázmánd NKSE 4 17
193. LENGYELFALUSY VIVIEN Szekszárdi FGKC 4 24
194. MOLNÁR FANNI Mohácsi TE 4 6
195. CSER DÓRA Szombathelyi KKA 3 19
196. GRÁNITZ PATRÍCIA Gárdony-Pázmánd NKSE 3 22
197. HORVÁTH HANNA Haladás VSE SKFT 3 12
198. HUMEL LUCIJA Kozármisleny SE 3 8
199. KÓNYA DÓRA Szekszárdi FGKC 3 26
200. LEITNER DORINA Kozármisleny SE 3 5
201. MÁTÉ FANNI SZABINA NEKA 3 5
202. SZŰCS FANNI Szentendrei NKE 3 24
203. WAHID MIRJAM Rinyamenti KC 3 15
204. FRIGYESI RÉKA CSENGE Szentendrei NKE 2 14
205. GERGŐ VIRÁG Marcali VSZSE 2 24
206. KOLLARICS FANNI Szentendrei NKE 2 4
207. KURUCZ IVETT Csurgói NKC 2 1
208. MÜLLER KAMILLA Dunaújvárosi Kohász 2 5
209. PÉCSEK VIVIEN Rinyamenti KC 2 9
210. PÓCZOS KARINA Dunaújvárosi Kohász 2 6
211. RÁCZ ADÉL Rinyamenti KC 2 26
212. RADOCHAY BEÁTA Kozármisleny SE 2 26
213. SZLOBODA JUDIT Csurgói NKC 2 18
214. TAKÁCS CECILIA Dunaújvárosi Kohász 2 1
215. VIDAKOVIC NEVENA Kozármisleny SE 2 9
216. VÖRÖS SZIMONETTA NEKA 2 2
217. BALOGH SZONJA Dunaújvárosi Kohász 1 5
218. BECSÉRI ANDREA Gárdony-Pázmánd NKSE 1 2
219. CSÉPKE DOMINIKA Szombathelyi KKA 1 12
220. FODOR NESZTA Dunaújvárosi Kohász 1 2
221. HUNYA ANNA LAURA Csurgói NKC 1 19
222. KONDÁKOR KAROLINA Csurgói NKC 1 10
223. KOZMA BOGLÁRKA Csurgói NKC 1 4
224. LAKÓ BARBARA Haladás VSE SKFT 1 13
225. MENYHEI CSENGE Kozármisleny SE 1 13
226. MOUTSOGIANNI THEODÓRA Dunaújvárosi Kohász 1 3
227. OROSZ MELISSZA NEKA 1 1
228. POLICSEK REBEKA Mohácsi TE 1 15
229. SIMON ARMILLA NEKA 1 2
230. TELKES ÉVA REBEKA Csurgói NKC 1 22
231. AMBRUS KINGA KLAUDIA Szekszárdi FGKC 0 15
232. ANTÓNI VIKTÓRIA Vasas SC 0 24
233. BALOGH BERNADETT Mohácsi TE 0 26
234. BÁN FARKAS DOROTTYA Marcali VSZSE 0 23
235. BENZSAY REBEKA Szentendrei NKE 0 21
236. BINÓ BOGLÁRKA Győri ETO KC II 0 25
237. BIRÓ BENITA Gárdony-Pázmánd NKSE 0 12
238. BOROS MARTINA Mohácsi TE 0 15
239. BÖDÖR SZILVIA Marcali VSZSE 0 26
240. BÜKI ADRIENN Dunaújvárosi Kohász 0 1
241. BÜKI ANGYALKA Győri ETO KC II 0 25
242. CSAPÓ KINCSŐ Dunaújvárosi Kohász 0 1
243. CSIRE FANNI Szombathelyi KKA 0 10
244. CSISZÁR RAMÓNA Dunaújvárosi Kohász 0 24
245. DÁNYI BERNADETT NEKA 0 21
246. DRUZSIN REBEKA Rinyamenti KC 0 25
247. DUDORA NIKOLETT Csurgói NKC 0 13 0 26
Haladás VSE SKFT 0 13
248. FEKETE DORINA Gárdony-Pázmánd NKSE 0 25
249. FINTA DÓRA Rinyamenti KC 0 6
250. FUISZ REBEKA Rinyamenti KC 0 1
251. FUTAKI HAJNALKA Szombathelyi KKA 0 26
252. GAÁL MILLA Marcali VSZSE 0 2
253. GADÁNYI MAJA Kozármisleny SE 0 26
254. GAJDOS DOROTTYA FANNI Szentendrei NKE 0 2
255. GÁVEL TÍMEA Rinyamenti KC 0 1
256. GÖNCZ ERIKA Rinyamenti KC 0 15
257. HAJDU HENRIETTA Marcali VSZSE 0 4
258. HERCZEG LILI MÓNIKA NEKA 0 15
259. HERNÁDI DORINA PETRA Csurgói NKC 0 6
260. HORVÁTH ADÉL Mohácsi TE 0 5
261. HORVÁTH ADRIÁNA Szentendrei NKE 0 4
262. HORVÁTH VIRÁG Győri ETO KC II 0 2
263. JAKSICS REBEKA Gárdony-Pázmánd NKSE 0 19
264. KAPÁS TEKLA Dunaújvárosi Kohász 0 1
265. KERÉK DOMINIKA Mohácsi TE 0 1
266. KERNER KRISZTINA Marcali VSZSE 0 1
267. KISS ORSOLYA Mohácsi TE 0 26
268. KÓKAI ÁGNES Szentendrei NKE 0 24
269. KOVÁCS REBECCA Szentendrei NKE 0 4
270. KUCZI DORINA Gárdony-Pázmánd NKSE 0 1
271. KUKUCSKA VIKTÓRIA NEKA 0 2
272. KUTI MELITTA Marcali VSZSE 0 6
273. LACZKÓ PATRÍCIA REBEKA NEKA 0 4
274. LÉRÁNT SÁRA Szentendrei NKE 0 4
275. MAGERA NOÉMI NEKA 0 2
276. MAGYAR ÁGNES Mohácsi TE 0 13
277. MAGYAR NIKOLETT Gárdony-Pázmánd NKSE 0 6
278. MÁRITY LAURA Vasas SC 0 7
279. MÁRKUS DALMA Haladás VSE SKFT 0 25
280. MARTINOV LILI Mohácsi TE 0 10
281. MEGYES ILDIKÓ Mohácsi TE 0 21
282. MESKÁL KLAUDIA Dunaújvárosi Kohász 0 4
283. MISTINA KITTY NEKA 0 4
284. MOLNÁR ELIZABET Csurgói NKC 0 6
285. NÉMETH ORSOLYA NEKA 0 19
286. NÉMETH REBEKA Haladás VSE SKFT 0 4
287. PÁLINKÁS VIKTÓRIA Szekszárdi FGKC 0 20
288. PÉTER PANNA DOROTTYA NEKA 0 1
289. POTONJAC ANA MARIA Kozármisleny SE 0 10
290. RANCZ REBEKA ZITA Győri ETO KC II 0 4
291. RÉTI KLAUDIA EVELIN Kozármisleny SE 0 3
292. SÁRFI ANETT Marcali VSZSE 0 2
293. SCHUSZTER NIKOLETT Kozármisleny SE 0 10
294. SZABÓ FANNI Mohácsi TE 0 18
295. SZABÓ KATA Szekszárdi FGKC 0 23
296. SZÁHL ANETT Szekszárdi FGKC 0 2
297. SZAKA-BERKESI DÓRA Szentendrei NKE 0 25
298. SZALAI EVELIN Rinyamenti KC 0 9
299. SZALAI SZONJA Szekszárdi FGKC 0 17
300. SZEBERÉNYI FLÓRA Vasas SC 0 3
301. SZEKERES SZEDERKE Haladás VSE SKFT 0 4
302. SZENDREI RENÁTA Gárdony-Pázmánd NKSE 0 11
303. SZÉP LINETT MÓNIKA Gárdony-Pázmánd NKSE 0 1
304. SZOVÁK VIKTÓRIA Szombathelyi KKA 0 13
305. SZVOBODA SZELINA Marcali VSZSE 0 5
306. TAKÓ GABRIELLA Mohácsi TE 0 7
307. TANCZ KINGA Szekszárdi FGKC 0 26
308. TÓTH FANNI Haladás VSE SKFT 0 6
309. TÓTH IVETT Csurgói NKC 0 24
310. TÖMŐ ALEXANDRA Szombathelyi KKA 0 26
311. TZINTZIS ALEXANDRA Vasas SC 0 25
312. VARGA FRUZSINA Rinyamenti KC 0 21
313. VÁRTOK RAMÓNA Dunaújvárosi Kohász 0 26
314. VÍG VIVIEN Kozármisleny SE 0 11
315. VITOVSZKI VERONIKA Szentendrei NKE 0 23
316. VUKMANN VIKTÓRIA Kozármisleny SE 0 2
317. ZÁMORI DORINA NEKA 0 1
318. ZS. NAGY DÓRA Gárdony-Pázmánd NKSE 0 20
K&H FÉRFI KÉZILABDA LIGA
K&H NŐI KÉZILABDA LIGA
KAPCSOLÓDÓ HÍREK
A Vasas is bajnok az NB I/B-ben
2017.05.22. Női NB I/B
A Ferencváros, a Dabas, illetve a Kecskemét után a Vasas lett az NB I/B-s bajnokság negyedik bajnoka.
A Dabas is NB I/B-s bajnok
2017.04.11. Férfi NB I/B
A Ferencváros keleti csoportban biztossá váló bajnoki címét követően a férfi NB I/B nyugati csoportjában is eldőlt az aranyérem sorsa.
A Ferencváros megnyerte az NB I/B-t
2017.04.03. Férfi NB I/B
Újabb győzelmével öt fordulóval a zárás előtt biztossá tette bajnoki címét az eddig százszázalékos Ferencváros csapata a férfi NB I/B-s bajnokság keleti csoportjában.
www.keziszovetseg.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
- Küldés
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Apparátus
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezilabdaeredmenyek.hu
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó