Címjegyzék
KÉZILABDA VERSENYEK
HÍREK
FOTÓ
VIDEÓ
MŰSOR - EREDMÉNYEK
NB I/B női junior nyugat
2016. szeptember 9. péntek
13:30 Dunaújvárosi Kohász KA II - NEKA 27 - 33
2016. szeptember 10. szombat
16:00 Gárdony-Pázmánd NKSE - Szentendrei NKE 18 - 22
16:00 Szombathelyi KKA - Marcali VSZSE 36 - 24
16:00 Mohácsi TE - Haladás VSE SKFT 31 - 18
18:00 Vasas SC - Rinyamenti KC 39 - 12
18:00 Kozármisleny SE - Szekszárdi FGKC 28 - 20
2016. szeptember 11. vasárnap
14:00 Csurgói NKC - Győri ETO KC II 21 - 35
2016. szeptember 16. péntek
18:00 NEKA - Szombathelyi KKA 35 - 30
2016. szeptember 17. szombat
17:00 Marcali VSZSE - Kozármisleny SE 24 - 25
18:00 Győri ETO KC II - Mohácsi TE 36 - 26
2016. szeptember 18. vasárnap
14:00 Haladás VSE SKFT - Dunaújvárosi Kohász KA II 15 - 43
16:00 Szentendrei NKE - Vasas SC 17 - 26
16:00 Rinyamenti KC - Csurgói NKC 25 - 22
18:30 Szekszárdi FGKC - Gárdony-Pázmánd NKSE 18 - 20
2016. szeptember 24. szombat
16:00 Gárdony-Pázmánd NKSE - Marcali VSZSE 32 - 21
16:00 Szombathelyi KKA - Haladás VSE SKFT 52 - 10
18:00 Vasas SC - Szekszárdi FGKC 27 - 18
18:00 Kozármisleny SE - NEKA 21 - 19
2016. szeptember 25. vasárnap
11:00 Dunaújvárosi Kohász KA II - Győri ETO KC II 31 - 34
14:00 Csurgói NKC - Mohácsi TE 28 - 33
16:00 Rinyamenti KC - Szentendrei NKE 24 - 26
2016. október 1. szombat
13:00 NEKA - Gárdony-Pázmánd NKSE 20 - 20
16:00 Mohácsi TE - Rinyamenti KC 25 - 24
16:00 Haladás VSE SKFT - Kozármisleny SE 19 - 35
17:00 Marcali VSZSE - Vasas SC 27 - 33
2016. október 2. vasárnap
14:00 Csurgói NKC - Dunaújvárosi Kohász KA II 18 - 33
18:00 Győri ETO KC II - Szombathelyi KKA 38 - 27
18:00 Szekszárdi FGKC - Szentendrei NKE 22 - 20
2016. október 8. szombat
16:00 Szombathelyi KKA - Dunaújvárosi Kohász KA II 33 - 24
2016. október 9. vasárnap
14:00 Haladás VSE SKFT - Gárdony-Pázmánd NKSE 14 - 31
2016. október 15. szombat
16:00 Szombathelyi KKA - Csurgói NKC 33 - 21
18:00 Vasas SC - NEKA 28 - 19
18:00 Kozármisleny SE - Győri ETO KC II 31 - 38
2016. október 16. vasárnap
11:00 Dunaújvárosi Kohász KA II - Mohácsi TE 37 - 18
16:00 Szentendrei NKE - Marcali VSZSE 19 - 19
16:00 Rinyamenti KC - Szekszárdi FGKC 27 - 35
2016. október 21. péntek
17:00 Szentendrei NKE - Haladás VSE SKFT 39 - 13
2016. október 22. szombat
14:00 Dunaújvárosi Kohász KA II - Kozármisleny SE 21 - 22
16:00 Vasas SC - Gárdony-Pázmánd NKSE 31 - 26
2016. október 29. szombat
13:00 NEKA - Szentendrei NKE 30 - 19
16:00 Mohácsi TE - Szombathelyi KKA 20 - 23
17:00 Marcali VSZSE - Szekszárdi FGKC 26 - 25
2016. október 30. vasárnap
14:00 Dunaújvárosi Kohász KA II - Rinyamenti KC 38 - 16
14:00 Csurgói NKC - Kozármisleny SE 23 - 32
16:00 Haladás VSE SKFT - Vasas SC 27 - 39
18:00 Győri ETO KC II - Gárdony-Pázmánd NKSE 30 - 16
2016. november 5. szombat
16:00 Vasas SC - Győri ETO KC II 29 - 26
16:00 Gárdony-Pázmánd NKSE - Csurgói NKC 23 - 27
18:00 Kozármisleny SE - Mohácsi TE 43 - 26
2016. november 6. vasárnap
16:00 Rinyamenti KC - Marcali VSZSE 35 - 23
18:00 Szekszárdi FGKC - NEKA 13 - 18
2016. november 12. szombat
13:00 NEKA - Marcali VSZSE 35 - 22
16:00 Szombathelyi KKA - Rinyamenti KC 44 - 17
16:00 Mohácsi TE - Gárdony-Pázmánd NKSE 17 - 30
16:00 Haladás VSE SKFT - Szekszárdi FGKC 19 - 36
2016. november 13. vasárnap
14:00 Csurgói NKC - Vasas SC 21 - 35
18:00 Győri ETO KC II - Szentendrei NKE 29 - 26
2016. november 19. szombat
16:00 Gárdony-Pázmánd NKSE - Dunaújvárosi Kohász KA II 16 - 26
17:00 Marcali VSZSE - Haladás VSE SKFT 44 - 25
18:00 Vasas SC - Mohácsi TE 39 - 21
18:00 Kozármisleny SE - Szombathelyi KKA 30 - 29
2016. november 20. vasárnap
16:00 Szentendrei NKE - Csurgói NKC 31 - 20
16:00 Rinyamenti KC - NEKA 22 - 27
18:00 Szekszárdi FGKC - Győri ETO KC II 32 - 30
2016. november 25. péntek
14:00 Haladás VSE SKFT - NEKA 11 - 50
2016. november 26. szombat
14:00 Dunaújvárosi Kohász KA II - Vasas SC 24 - 27
16:00 Szombathelyi KKA - Gárdony-Pázmánd NKSE 32 - 14
16:00 Mohácsi TE - Szentendrei NKE 21 - 32
18:00 Kozármisleny SE - Rinyamenti KC 34 - 21
2016. november 27. vasárnap
14:00 Csurgói NKC - Szekszárdi FGKC 21 - 22
18:00 Győri ETO KC II - Marcali VSZSE 43 - 21
2016. december 2. péntek
12:00 NEKA - Győri ETO KC II 22 - 23
2016. december 3. szombat
16:00 Vasas SC - Szombathelyi KKA 40 - 21
16:00 Gárdony-Pázmánd NKSE - Kozármisleny SE 26 - 22
17:00 Marcali VSZSE - Csurgói NKC 28 - 32
2016. december 4. vasárnap
14:00 Rinyamenti KC - Haladás VSE SKFT 31 - 29
16:00 Szentendrei NKE - Dunaújvárosi Kohász KA II 20 - 31
18:00 Szekszárdi FGKC - Mohácsi TE 21 - 25
2016. december 10. szombat
14:00 Dunaújvárosi Kohász KA II - Szekszárdi FGKC 31 - 12
16:00 Gárdony-Pázmánd NKSE - Rinyamenti KC 27 - 21
16:00 Szombathelyi KKA - Szentendrei NKE 34 - 22
16:00 Mohácsi TE - Marcali VSZSE 25 - 26
18:00 Kozármisleny SE - Vasas SC 21 - 24
2016. december 11. vasárnap
14:00 Csurgói NKC - NEKA 13 - 35
18:00 Győri ETO KC II - Haladás VSE SKFT 50 - 17
2016. december 17. szombat
13:00 NEKA - Mohácsi TE 41 - 22
16:00 Haladás VSE SKFT - Csurgói NKC 18 - 33
17:00 Marcali VSZSE - Dunaújvárosi Kohász KA II 25 - 39
18:00 Szekszárdi FGKC - Szombathelyi KKA 25 - 37
2016. december 18. vasárnap
14:00 Rinyamenti KC - Győri ETO KC II 23 - 35
16:00 Szentendrei NKE - Kozármisleny SE 22 - 22
2017. február 9. csütörtök
18:00 NEKA - Dunaújvárosi Kohász KA II 28 - 25
2017. február 11. szombat
17:00 Marcali VSZSE - Szombathelyi KKA 34 - 33
2017. február 12. vasárnap
13:00 Győri ETO KC II - Csurgói NKC 32 - 20
16:00 Szentendrei NKE - Gárdony-Pázmánd NKSE 19 - 26
16:00 Haladás VSE SKFT - Mohácsi TE 29 - 29
16:00 Rinyamenti KC - Vasas SC 19 - 39
18:00 Szekszárdi FGKC - Kozármisleny SE 23 - 26
2017. február 18. szombat
16:00 Vasas SC - Szentendrei NKE 30 - 17
16:00 Mohácsi TE - Győri ETO KC II 26 - 37
16:00 Gárdony-Pázmánd NKSE - Szekszárdi FGKC 25 - 22
16:30 Szombathelyi KKA - NEKA 22 - 28
18:00 Kozármisleny SE - Marcali VSZSE 48 - 30
2017. február 19. vasárnap
14:00 Dunaújvárosi Kohász KA II - Haladás VSE SKFT 52 - 22
16:00 Csurgói NKC - Rinyamenti KC 27 - 29
2017. február 24. péntek
16:00 Mohácsi TE - Csurgói NKC 32 - 31
2017. február 25. szombat
13:00 NEKA - Kozármisleny SE 23 - 21
15:00 Haladás VSE SKFT - Szombathelyi KKA 24 - 52
17:00 Marcali VSZSE - Gárdony-Pázmánd NKSE 21 - 28
2017. február 26. vasárnap
15:00 Győri ETO KC II - Dunaújvárosi Kohász KA II 30 - 29
16:00 Szentendrei NKE - Rinyamenti KC 33 - 25
18:00 Szekszárdi FGKC - Vasas SC 19 - 24
2017. március 4. szombat
16:00 Szombathelyi KKA - Győri ETO KC II 30 - 30
16:00 Vasas SC - Marcali VSZSE 39 - 25
16:00 Gárdony-Pázmánd NKSE - NEKA 21 - 22
17:00 Kozármisleny SE - Haladás VSE SKFT 37 - 22
2017. március 5. vasárnap
14:00 Dunaújvárosi Kohász KA II - Csurgói NKC 40 - 21
16:00 Rinyamenti KC - Mohácsi TE 29 - 21
16:00 Szentendrei NKE - Szekszárdi FGKC 26 - 22
2017. március 11. szombat
11:00 NEKA - Vasas SC 19 - 22
16:00 Gárdony-Pázmánd NKSE - Haladás VSE SKFT 41 - 18
16:00 Mohácsi TE - Dunaújvárosi Kohász KA II 23 - 38
17:00 Marcali VSZSE - Szentendrei NKE 26 - 30
2017. március 12. vasárnap
14:00 Csurgói NKC - Szombathelyi KKA 22 - 29
15:00 Győri ETO KC II - Kozármisleny SE 22 - 22
18:00 Szekszárdi FGKC - Rinyamenti KC 40 - 29
2017. március 18. szombat
14:00 Dunaújvárosi Kohász KA II - Szombathelyi KKA 29 - 26
2017. március 19. vasárnap
16:00 Csurgói NKC - Marcali VSZSE 31 - 29
2017. március 25. szombat
12:30 Kozármisleny SE - Csurgói NKC 28 - 16
16:00 Szombathelyi KKA - Mohácsi TE 38 - 21
16:00 Gárdony-Pázmánd NKSE - Győri ETO KC II 16 - 31
2017. március 26. vasárnap
16:00 Szentendrei NKE - NEKA 24 - 34
16:00 Rinyamenti KC - Dunaújvárosi Kohász KA II 30 - 41
16:00 Vasas SC - Haladás VSE SKFT 48 - 26
18:00 Szekszárdi FGKC - Marcali VSZSE 34 - 23
2017. április 1. szombat
16:00 Mohácsi TE - Kozármisleny SE 28 - 39
17:00 Marcali VSZSE - Rinyamenti KC 30 - 27
18:00 Haladás VSE SKFT - Szentendrei NKE 25 - 36
18:00 NEKA - Szekszárdi FGKC 29 - 10
2017. április 2. vasárnap
14:00 Csurgói NKC - Gárdony-Pázmánd NKSE 19 - 16
18:00 Győri ETO KC II - Vasas SC 27 - 38
2017. április 7. péntek
16:00 Kozármisleny SE - Dunaújvárosi Kohász KA II 25 - 21
2017. április 8. szombat
16:00 Gárdony-Pázmánd NKSE - Mohácsi TE 24 - 20
17:00 Marcali VSZSE - NEKA 24 - 38
2017. április 9. vasárnap
16:00 Rinyamenti KC - Szombathelyi KKA 28 - 31
16:00 Vasas SC - Csurgói NKC 30 - 23
16:00 Szentendrei NKE - Győri ETO KC II 23 - 38
18:00 Szekszárdi FGKC - Haladás VSE SKFT 35 - 20
2017. április 22. szombat
13:00 NEKA - Rinyamenti KC 35 - 24
16:00 Szombathelyi KKA - Kozármisleny SE 25 - 25
16:00 Mohácsi TE - Vasas SC 23 - 33
18:00 Haladás VSE SKFT - Marcali VSZSE 31 - 34
2017. április 23. vasárnap
14:00 Csurgói NKC - Szentendrei NKE 25 - 20
14:00 Dunaújvárosi Kohász KA II - Gárdony-Pázmánd NKSE 27 - 18
15:00 Győri ETO KC II - Szekszárdi FGKC 45 - 16
2017. április 28. péntek
16:15 Szentendrei NKE - Mohácsi TE 27 - 19
2017. április 29. szombat
11:00 NEKA - Haladás VSE SKFT 44 - 12
16:00 Vasas SC - Dunaújvárosi Kohász KA II 30 - 30
16:00 Gárdony-Pázmánd NKSE - Szombathelyi KKA 19 - 30
16:00 Rinyamenti KC - Kozármisleny SE 14 - 28
17:00 Marcali VSZSE - Győri ETO KC II 23 - 44
18:00 Szekszárdi FGKC - Csurgói NKC 39 - 24
2017. május 4. csütörtök
13:00 Győri ETO KC II - NEKA 22 - 22
2017. május 5. péntek
18:00 Kozármisleny SE - Gárdony-Pázmánd NKSE 25 - 19
2017. május 6. szombat
16:00 Szombathelyi KKA - Vasas SC 24 - 29
18:00 Haladás VSE SKFT - Rinyamenti KC 21 - 35
2017. május 7. vasárnap
13:00 Mohácsi TE - Szekszárdi FGKC 29 - 25
14:00 Dunaújvárosi Kohász KA II - Szentendrei NKE 34 - 18
2017. május 11. csütörtök
17:00 Haladás VSE SKFT - Győri ETO KC II 20 - 39
2017. május 13. szombat
13:00 NEKA - Csurgói NKC 39 - 22
16:00 Vasas SC - Kozármisleny SE 32 - 23
17:00 Marcali VSZSE - Mohácsi TE 27 - 29
18:00 Szekszárdi FGKC - Dunaújvárosi Kohász KA II 26 - 31
2017. május 14. vasárnap
16:00 Rinyamenti KC - Gárdony-Pázmánd NKSE 21 - 24
16:00 Szentendrei NKE - Szombathelyi KKA 20 - 21
2017. május 18. csütörtök
16:00 Kozármisleny SE - Szentendrei NKE 18 - 18
2017. május 20. szombat
16:00 Mohácsi TE - NEKA 21 - 33
16:00 Szombathelyi KKA - Szekszárdi FGKC 37 - 18
2017. május 21. vasárnap
14:00 Dunaújvárosi Kohász KA II - Marcali VSZSE 37 - 24
14:00 Csurgói NKC - Haladás VSE SKFT 32 - 23
16:00 Gárdony-Pázmánd NKSE - Vasas SC 17 - 29
18:00 Győri ETO KC II - Rinyamenti KC 39 - 22
TABELLA
hely csapat M GY D V LG KG GK PONT
1. Vasas SC 26 25 1 0 840 572 268 51
2. Győri ETO KC II 26 20 3 3 883 629 254 43
3. NEKA 26 20 2 4 778 541 237 42
4. Kozármisleny SE 26 17 4 5 731 605 126 38
5. Dunaújvárosi Kohász KA II 26 17 1 8 839 610 229 35
6. Szombathelyi KKA 26 16 2 8 829 647 182 33
7. Gárdony-Pázmánd NKSE 26 12 1 13 593 605 -12 25
8. Szentendrei NKE 26 10 3 13 626 652 -26 23
9. Szekszárdi FGKC 26 9 0 17 628 697 -69 18
10. Mohácsi TE 26 7 1 18 631 808 -177 15
11. Csurgói NKC 26 7 0 19 613 769 -156 14
12. Marcali VSZSE 26 6 1 19 680 853 -173 13
13. Rinyamenti KC 26 6 0 20 630 813 -183 12
14. Haladás VSE SKFT 26 0 1 25 528 1028 -500 1
BÜNTETŐ ÉS BÓNUSZPONTOK
csapat neve büntető pont bónusz pont
Szombathelyi Kézilabda Klub és Akadémia -1
GÓLLÖVŐLISTA - MÉRKŐZÉSSZÁM
hely név csapat gól M gól M
1. LENGYELFALUSY VIVIEN Szekszárdi FGKC 201 24
2. ÁNGYÁN BLANKA Rinyamenti KC 177 26
3. HAMUTH LILI VIVIEN Gárdony-Pázmánd NKSE 168 26
4. PAP MERCÉDESZ Győri ETO KC II 148 21
5. RITTLINGER LOTTI Mohácsi TE 147 23
6. HORN MÓNIKA Rinyamenti KC 142 25
7. CZAKÓ KRISZTINA Gárdony-Pázmánd NKSE 139 24
8. TAKÁCS INEZ Győri ETO KC II 138 26
9. CSERPÁN VIRÁG Csurgói NKC 137 26
10. PŐDÖR REBEKA Szombathelyi KKA 134 21
11. CSER DÓRA Szombathelyi KKA 133 21
12. MÜLLER KAMILLA Dunaújvárosi Kohász 130 26
13. DITTRICH ZSÓFIA Mohácsi TE 126 20
14. FRIEBESZ FANNI Szentendrei NKE 126 26
15. HUSTI HANNA Dunaújvárosi Kohász 121 20
16. PÉTER PANNA DOROTTYA NEKA 118 26
17. KUCZORA CSENGE Vasas SC 114 24
18. HORVÁTH MIRELLA Marcali VSZSE 109 26
19. BORBÉLY LILI Marcali VSZSE 107 22
20. NÉMETH REBEKA Haladás VSE SKFT 107 25
21. GYŐRFFY RÉKA Szombathelyi KKA 104 21
22. CSEKŐ BRIGITTA Győri ETO KC II 103 24
23. HORVÁTH ZSANETT Marcali VSZSE 103 26
24. KANYÓ VIKTÓRIA Dunaújvárosi Kohász 98 18 103 22
Kozármisleny SE 5 4
25. TAKÁCS REBEKA Győri ETO KC II 103 21
26. LACZKÓ PATRÍCIA REBEKA NEKA 101 24
27. SZŰCS FANNI Szentendrei NKE 92 25
28. BENZSAY REBEKA Szentendrei NKE 91 25
29. SZÉP LINETT MÓNIKA Gárdony-Pázmánd NKSE 89 21
30. BREZOVSZKY FIÓNA Rinyamenti KC 87 26
31. SZATMÁRI MELINDA Vasas SC 87 21
32. LÍZER DOROTTYA Vasas SC 85 21
33. HORVÁTH HANNA Haladás VSE SKFT 82 25
34. CSIRE FANNI Szombathelyi KKA 81 17
35. GERGŐ VIRÁG Marcali VSZSE 80 25
36. NOVOGRÁDECZ GLÓRIA Marcali VSZSE 79 21
37. FÜSTÖS ALÍZ Csurgói NKC 78 25
38. DUDÁS EMESE KAMILLA Marcali VSZSE 76 22
39. MOLNÁR VIKTÓRIA Győri ETO KC II 76 24
40. BORBÁS DZSENIFER Dunaújvárosi Kohász 75 25
41. SZŰCS NOÉMI Dunaújvárosi Kohász 74 26
42. ARANY REBEKA MELINDA Vasas SC 73 21
43. HUSZÁR DÓRA Vasas SC 73 20
44. VARJÚ LILIÁNA Vasas SC 73 19
45. MÁTÉ FANNI SZABINA NEKA 72 23
46. BLASKÓ VIVIÁNA NEKA 71 24
47. KAPÁS TEKLA Dunaújvárosi Kohász 69 26
48. KISER PANNA Győri ETO KC II 69 20
49. MATHEISZ RENÁTA NOÉMI NEKA 69 24
50. SZEBERÉNYI FLÓRA Vasas SC 69 17
51. GAJDOS DOROTTYA FANNI Szentendrei NKE 68 26
52. MAJOROS VIRÁG Csurgói NKC 68 20
53. LÉRÁNT SÁRA Szentendrei NKE 67 23
54. OROSZ MELISSZA NEKA 67 24
55. POLICSEK REBEKA Mohácsi TE 67 21
56. SZIJÁRTÓ HELGA NEKA 67 25
57. RACZKÓ PETRA Csurgói NKC 65 26
58. KUCZI DORINA Gárdony-Pázmánd NKSE 62 23
59. SCHUSZTER NIKOLETT Kozármisleny SE 62 23
60. SZABÓ VIKTÓRIA Dunaújvárosi Kohász 62 25
61. TAKÁCS VIVIEN Kozármisleny SE 62 20
62. BÍRÓ FANNI Szekszárdi FGKC 59 22
63. HORVÁTH ADRIÁNA Szentendrei NKE 59 26
64. VÁRSZEGI DANIELLA Szekszárdi FGKC 59 26
65. FEKETE ÁGOTA Csurgói NKC 58 26
66. KALMÁR EMESE Kozármisleny SE 57 25
67. RANCZ REBEKA ZITA Győri ETO KC II 56 26
68. KOVÁCS VÉDA Kozármisleny SE 55 22
69. CSAPÓ ADRIENN Szombathelyi KKA 53 25
70. RÁCZ ADÉL Rinyamenti KC 53 26
71. VARGA FRUZSINA Rinyamenti KC 53 26
72. VIDAKOVIC NEVENA Kozármisleny SE 53 19
73. KOVÁCS REBECCA Szentendrei NKE 52 25
74. SZIDONYA EMESE Mohácsi TE 52 23
75. CSÉPKE DOMINIKA Szombathelyi KKA 51 17
76. FEHÉR TÍMEA Szekszárdi FGKC 51 23
77. ZEBA LUCIJA Kozármisleny SE 50 17
78. HUMEL LUCIJA Kozármisleny SE 49 16
79. TUSCHER TÍMEA Szentendrei NKE 49 26
80. FUISZ REBEKA Rinyamenti KC 48 25
81. LEITNER DORINA Kozármisleny SE 48 21
82. RÉTI KLAUDIA EVELIN Kozármisleny SE 48 20 48 23
NEKA 0 3
83. GRÁNITZ PATRÍCIA Gárdony-Pázmánd NKSE 47 26
84. NÉMETH FANNI Haladás VSE SKFT 47 13
85. SÜLYE ÁGOTA SÁRA Győri ETO KC II 47 23
86. FREIBERGER IVETT Haladás VSE SKFT 46 14
87. AMBRUS KINGA KLAUDIA Szekszárdi FGKC 45 24
88. MOLNÁR ELIZABET Csurgói NKC 44 24
89. PANCZÁK PETRA Dunaújvárosi Kohász 44 24
90. TAMÁSI ÉVA Dunaújvárosi Kohász 44 20
91. BARTIK JANKA Haladás VSE SKFT 43 20
92. BENKŐ DOROTTYA Vasas SC 43 13
93. DÖMSE ZITA Mohácsi TE 43 18
94. HUNYA ANNA LAURA Csurgói NKC 43 23
95. KOVÁCS EDINA Csurgói NKC 43 17
96. MENYHEI CSENGE Kozármisleny SE 41 18
97. TORMA ESZTER PANNA Győri ETO KC II 41 10
98. TÓTH FANNI Haladás VSE SKFT 41 13
99. SÁRECZ ADRIENN Szekszárdi FGKC 40 17
100. DONCSECZ DORINA Haladás VSE SKFT 39 15
101. WOTH VIKTÓRIA LILLA Szombathelyi KKA 39 22
102. GŐSI LUCA Győri ETO KC II 37 25
103. GYENIS PATRÍCIA Szekszárdi FGKC 37 22
104. BERKES KITTI Dunaújvárosi Kohász 36 24
105. KOLEV RÉKA Vasas SC 36 13
106. MAGYAR ÁGNES Mohácsi TE 35 15
107. BOZZAI ZSÓFIA Szombathelyi KKA 34 17
108. KISS VIRÁG Szombathelyi KKA 33 13
109. NÁNAI FRUZSINA EMMA NEKA 33 16
110. KOVÁCS KAMILLA NEKA 32 20
111. LÁSZLÓ KINGA Szekszárdi FGKC 31 21
112. MOLNÁR FANNI Mohácsi TE 30 7
113. SOMLAI RITA NEKA 30 15
114. SZABÓ FANNI Mohácsi TE 30 22
115. GAÁL VIRÁG Marcali VSZSE 29 22
116. KONDÁKOR KAROLINA Csurgói NKC 29 24
117. POTONJAC ANA MARIA Kozármisleny SE 29 25
118. CZINDERI IVETT Csurgói NKC 28 14
119. FINTA DÓRA Rinyamenti KC 28 26
120. DÉNES ALEXANDRA Szombathelyi KKA 27 19
121. SZEKERES SZEDERKE Haladás VSE SKFT 27 23
122. ACSAI SAROLTA Kozármisleny SE 26 17
123. EGERVÁRI PETRA Kozármisleny SE 26 6
124. HORVÁTH ADÉL Mohácsi TE 26 14
125. BÁRCZI KATA Marcali VSZSE 25 22
126. KACZUR LILLA Gárdony-Pázmánd NKSE 25 20
127. SOMOGYI ÉVA RÓZSA NEKA 25 25
128. SZENTKERESSY-KOVÁCS RENÁTA Vasas SC 25 13
129. GRÉNUS GRÉTA Szekszárdi FGKC 24 20
130. NAGY BARBARA NEKA 24 21
131. PÁL ESZTER Dunaújvárosi Kohász 24 7
132. TAKÓ GABRIELLA Mohácsi TE 24 21
133. HORVÁTH VANESSA NEKA 23 25
134. MENYHEI RÉKA Kozármisleny SE 23 13
135. DOKTOR PATRICIA Haladás VSE SKFT 22 25
136. HORVÁTH ALEXANDRA Haladás VSE SKFT 22 11
137. KUTI MELITTA Marcali VSZSE 22 26
138. NYITRAI ÁGNES ANDREA Vasas SC 22 19
139. OLÁH RÉKA Kozármisleny SE 22 10
140. SZÁHL ANETT Szekszárdi FGKC 22 25
141. KOVÁCS TÍMEA Szombathelyi KKA 21 20
142. SZUHOGYI LAURA Szombathelyi KKA 21 4
143. ÁDÁM ALEXANDRA Vasas SC 20 12
144. NÉMETH BOGLÁRKA Szombathelyi KKA 20 22
145. BOTTLIK FLÓRA Vasas SC 19 8
146. KOZMA ADRIENN Szombathelyi KKA 19 7
147. MANHERTZ VANDA PATRÍCIA Szombathelyi KKA 19 10
148. NAGY NIKOLETT Szentendrei NKE 19 13
149. GALAMBOS ANNA Szombathelyi KKA 18 7
150. TÁBORI FLÓRA Mohácsi TE 18 12
151. SPETH EVELIN NEKA 17 9
152. ZSIRAY ANNA Győri ETO KC II 17 25
153. STACHÓ VIVIEN Dunaújvárosi Kohász 16 10
154. SZABÓ GRÉTA Dunaújvárosi Kohász 16 8
155. URBÁN EVELIN Vasas SC 16 9
156. BORBÉLY ALEXANDRA Vasas SC 15 13
157. GLOFÁK ESZTER Dunaújvárosi Kohász 15 11
158. GUTTYÁN ADRIENN Haladás VSE SKFT 15 4
159. RÁCZ ADRIENN Győri ETO KC II 15 10
160. TIHANYI ANNA Gárdony-Pázmánd NKSE 15 25
161. FERI DANIELLA Szekszárdi FGKC 14 24
162. HOCHMAN REGINA Dunaújvárosi Kohász 14 22
163. JÁNOS VIVIEN Szekszárdi FGKC 14 15
164. KOÓSZ EVELIN Rinyamenti KC 14 22
165. MEZŐFI BRIGITTA Marcali VSZSE 14 12
166. PÁLFI PANNA Kozármisleny SE 14 10
167. PAPP VIRGINIA Kozármisleny SE 14 10
168. BUJDOSÓ CSENGE NEKA 13 17
169. DEZSÉRI ZSÓFIA Győri ETO KC II 13 17
170. RÁCZ ZOÉ FANNI Rinyamenti KC 13 25
171. DOMAK KATA Gárdony-Pázmánd NKSE 12 25
172. KONDRÁT BOGLÁRKA Vasas SC 12 12
173. DÓCZI SÁRA Vasas SC 11 6
174. GAÁL MILLA Marcali VSZSE 11 15
175. KISS NAPSUGÁR Rinyamenti KC 11 26
176. LASSZINGER LILLA Mohácsi TE 11 12
177. PALLAGI LUCA Vasas SC 11 14
178. SZECSŐDI LAURA ANDREA Marcali VSZSE 11 17
179. ABUCZKI CSENGE Kozármisleny SE 10 9
180. HERBÁK KITTI Győri ETO KC II 10 20
181. KESZTHELYI DÓRA Vasas SC 10 8
182. MECHTL ZSÓFIA Szekszárdi FGKC 10 19
183. LIZÁK ALIDA Szekszárdi FGKC 9 20
184. TAKÁCS KRISZTINA Haladás VSE SKFT 9 6
185. TAKÁCS LUCA Gárdony-Pázmánd NKSE 9 11
186. VARGA RENÁTA Gárdony-Pázmánd NKSE 9 6
187. GERENCSÉR ZSÓFIA Haladás VSE SKFT 8 17
188. KINDLIK BIANKA Vasas SC 8 5
189. KOZMA BOGLÁRKA Csurgói NKC 8 25
190. BÓDI VIRÁG Szombathelyi KKA 7 7
191. FLEDRICH DORINA Kozármisleny SE 7 12
192. HIBÁCSKA BLANKA NEKA 7 21
193. MESTER MARTINA LAURA Csurgói NKC 7 20
194. SÁGI BETTINA Vasas SC 7 8
195. SOMOGYVÁRI ESZTER Kozármisleny SE 7 9
196. SZABÓ BERNADETT Kozármisleny SE 7 12
197. TUTTI KATA NEKA 7 7
198. ÁCS BIANKA Győri ETO KC II 6 4
199. BERNÁTH RÉKA Gárdony-Pázmánd NKSE 6 22
200. BETTINI SARAH Szekszárdi FGKC 6 25
201. GORELL NÓRA Szombathelyi KKA 6 19
202. SEBESTYÉN NOÉMI Haladás VSE SKFT 6 7
203. DEVECSERI DALMA Szombathelyi KKA 5 9
204. KAJOS DÓRA Mohácsi TE 5 18
205. LIZÁK HANGA Szekszárdi FGKC 5 23
206. AMBRUS VIKTÓRIA Haladás VSE SKFT 4 4
207. BATICZ DORINA Csurgói NKC 4 21
208. FEKETE ALEXANDRA Kozármisleny SE 4 3
209. HAJDU HENRIETTA Marcali VSZSE 4 5
210. NÉMETH PETRA Győri ETO KC II 4 1
211. SÁRFI ANETT Marcali VSZSE 4 2
212. SEBŐK BARBARA Vasas SC 4 7
213. SZABÓ ANNA Gárdony-Pázmánd NKSE 4 19
214. SZKLENÁR JANKA Kozármisleny SE 4 5
215. SZLUKOVÉNYI NIKOLETT Szombathelyi KKA 4 4
216. SZTOICS NOÉMI Gárdony-Pázmánd NKSE 4 13
217. KARDOS JANKA Marcali VSZSE 3 5
218. KRÉMER ZSANETT Mohácsi TE 3 21
219. MEGYERI ZSÓFIA Marcali VSZSE 3 12
220. PORGA STELLA Haladás VSE SKFT 3 20
221. RÁCZ SÁRA Rinyamenti KC 3 26
222. RIEGELMAN GRÉTA Mohácsi TE 3 4
223. RUFF ZSÓFIA Mohácsi TE 3 1
224. WERNER ZITA Mohácsi TE 3 9
225. ZATLUKÁL SENON Vasas SC 3 3
226. BIÁCSI LAURA ESZTER Haladás VSE SKFT 2 10
227. DOSZPOTH HANNA Haladás VSE SKFT 2 15
228. GAYER TAMARA Mohácsi TE 2 1
229. GYÖRE KINCSŐ Kozármisleny SE 2 2
230. KEMÉNY HANNA Kozármisleny SE 2 2
231. NOVÁK DALMA Gárdony-Pázmánd NKSE 2 3
232. PÁLI VIVIEN ANDREA Szentendrei NKE 2 17
233. RANISAVLJEVIC NATASA Kozármisleny SE 2 3
234. RÓZSA ADRIENN Mohácsi TE 2 22
235. SCHWEITZER LAURA Kozármisleny SE 2 3
236. SZABÓ LILLA Vasas SC 2 3
237. TAKÁCS SÁRA BARBARA Gárdony-Pázmánd NKSE 2 13
238. BÉRES VIRÁG Szentendrei NKE 1 5
239. BOGNÁR KIRA Haladás VSE SKFT 1 18
240. BUKOVICS CSENGE Csurgói NKC 1 20
241. FODOR CSENGE Haladás VSE SKFT 1 3
242. FODOR KLAUDIA Vasas SC 1 5
243. GÁVEL TÍMEA Rinyamenti KC 1 23
244. JÁNOS LILI Szekszárdi FGKC 1 15
245. KIRÁLY LILIÁNA Dunaújvárosi Kohász 1 3
246. LACZÓ ÉVA Haladás VSE SKFT 1 14
247. LOZSI ERNA NEKA 1 1
248. MARTINOV LILI Mohácsi TE 1 12
249. PETROFF PETRA Vasas SC 1 3
250. SZÖLLŐSI FLÓRA NEKA 1 3
251. BÁN FARKAS DOROTTYA Marcali VSZSE 0 22
252. BÁNYAI DOMINIKA Szentendrei NKE 0 5
253. BAUER LUCA Mohácsi TE 0 3
254. BÉKÉSI KARINA Szentendrei NKE 0 1
255. BIRÓ BENITA Gárdony-Pázmánd NKSE 0 8
256. BOCSKOR ANNA Kozármisleny SE 0 20
257. BOGNÁR FRANCISKA Szombathelyi KKA 0 21
258. BOROS MARTINA Mohácsi TE 0 19
259. CSAPÓ KINCSŐ Dunaújvárosi Kohász 0 22
260. CSEH ROBERTA Dunaújvárosi Kohász 0 15
261. DÁNYI BERNADETT NEKA 0 1
262. FAZAKAS BARBARA Győri ETO KC II 0 4
263. FRANYÓ IZABELLA Szentendrei NKE 0 2
264. GADÁNYI MAJA Kozármisleny SE 0 10
265. GALAMBOS ESZTER NEKA 0 18
266. GRIJAK REBEKA Mohácsi TE 0 3
267. GULYÁS CSENGE Szentendrei NKE 0 7
268. HESZBERGER VIKTÓRIA Mohácsi TE 0 4
269. HOHMANN FANNI Mohácsi TE 0 10
270. HORPÁCSI-SZABÓ BLANKA Gárdony-Pázmánd NKSE 0 15
271. HORVÁTH VIRÁG Győri ETO KC II 0 26
272. JÓNÁS DORINA Gárdony-Pázmánd NKSE 0 5
273. KÁROLY ANETT Szombathelyi KKA 0 8
274. KASTL ANNA Vasas SC 0 19
275. KLIPPEL KATA Szentendrei NKE 0 20
276. KORONCZAI PETRA Dunaújvárosi Kohász 0 1
277. KOVÁCS VIVIEN Dunaújvárosi Kohász 0 10
278. KUBINA MOLLI NEKA 0 11
279. LAKÓ BARBARA Haladás VSE SKFT 0 1
280. LAKOS REGINA Marcali VSZSE 0 8
281. LIPOVICS GABRIELLA Vasas SC 0 7
282. LUKÁCS FANNI Vasas SC 0 6
283. MAGERA NOÉMI NEKA 0 5
284. MAGYAR NIKOLETT Gárdony-Pázmánd NKSE 0 26
285. MÁRITY LAURA Vasas SC 0 18
286. MELEGH DIÁNA Rinyamenti KC 0 25
287. NAGY ZSÓFIA Győri ETO KC II 0 6
288. NÉMETH FANNI Haladás VSE SKFT 0 19
289. NÉMETH KATA Dunaújvárosi Kohász 0 10
290. NYÁRI LUCA SÁRA Haladás VSE SKFT 0 3
291. PÁKOZDI KINGA Vasas SC 0 4
292. PÓTH PETRA Mohácsi TE 0 3
293. SZABÓ DORINA Győri ETO KC II 0 1
294. SZABÓ ENIKŐ Szombathelyi KKA 0 3
295. SZALAI SZONJA Szekszárdi FGKC 0 25
296. SZEIDL CINTIA PETRA Szentendrei NKE 0 12
297. SZOVÁK VIKTÓRIA Szombathelyi KKA 0 18
298. SZŐNYE JÚLIA Haladás VSE SKFT 0 3
299. SZVOBODA SZELINA Marcali VSZSE 0 25
300. TÁJCSNEK ESZTER Gárdony-Pázmánd NKSE 0 6
301. TAKÁCS BEATRIX Marcali VSZSE 0 8
302. TELKES ÉVA REBEKA Csurgói NKC 0 25
303. TÓTH IVETT Csurgói NKC 0 24
304. TÓTH LILI Szentendrei NKE 0 4
305. TÓTH VIOLA Csurgói NKC 0 4
306. TÓTHOVÁ NIKOLETT Győri ETO KC II 0 19
307. VÁSÁRHELY RÉKA SAROLTA Vasas SC 0 6
308. VITOVSZKI VERONIKA Szentendrei NKE 0 25
309. VUKMANN VIKTÓRIA Kozármisleny SE 0 20
310. ZÓKA-GYŐRI VIKTÓRIA Szentendrei NKE 0 26
311. ZSALKOVICS ADÉL Gárdony-Pázmánd NKSE 0 1
K&H FÉRFI KÉZILABDA LIGA
K&H NŐI KÉZILABDA LIGA
www.keziszovetseg.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
- Küldés
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Apparátus
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezilabdaeredmenyek.hu
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó