Címjegyzék
KÉZILABDA VERSENYEK
HÍREK
FOTÓ
VIDEÓ
MŰSOR - EREDMÉNYEK
OSB leány F csoport
2016. szeptember 7. szerda
18:50 Vecsés SE - Szigetszentmiklós NKSE 30 - 28
2016. szeptember 9. péntek
15:00 Dunaújvárosi KKA III - Dunaújvárosi KKA II 10 - 26
17:30 Gárdony-Pázmánd NKSE - Százhalombattai VUK SE 21 - 4
2016. szeptember 11. vasárnap
16:00 Dunaújvárosi AC - Érd II 10 - 30
2016. szeptember 15. csütörtök
16:30 Dunaújvárosi KKA II - Dunaújvárosi AC 44 - 10
2016. szeptember 16. péntek
14:30 Százhalombattai VUK SE - Dunaújvárosi KKA III 10 - 7
2016. szeptember 17. szombat
10:00 Szigetszentmiklós NKSE - Gárdony-Pázmánd NKSE 16 - 14
12:00 Érd II - Vecsés SE 20 - 20
2016. szeptember 23. péntek
14:30 Százhalombattai VUK SE - Dunaújvárosi AC 26 - 17
16:30 Dunaújvárosi KKA II - Vecsés SE 20 - 16
2016. szeptember 24. szombat
11:30 Dunaújvárosi KKA III - Szigetszentmiklós NKSE 11 - 28
2016. szeptember 25. vasárnap
12:00 Érd II - Gárdony-Pázmánd NKSE 17 - 10
2016. szeptember 28. szerda
18:50 Vecsés SE - Százhalombattai VUK SE 36 - 14
2016. szeptember 30. péntek
15:00 Dunaújvárosi KKA III - Érd II 10 - 26
17:30 Gárdony-Pázmánd NKSE - Dunaújvárosi KKA II 8 - 19
2016. október 2. vasárnap
11:00 Dunaújvárosi AC - Szigetszentmiklós NKSE 16 - 47
2016. október 8. szombat
11:00 Dunaújvárosi KKA III - Gárdony-Pázmánd NKSE 11 - 19
2016. október 9. vasárnap
10:00 Érd II - Dunaújvárosi KKA II 16 - 19
11:00 Dunaújvárosi AC - Vecsés SE 14 - 31
12:00 Szigetszentmiklós NKSE - Százhalombattai VUK SE 32 - 17
2016. október 12. szerda
18:50 Vecsés SE - Dunaújvárosi KKA III 27 - 17
2016. október 14. péntek
14:30 Százhalombattai VUK SE - Érd II 16 - 29
16:30 Dunaújvárosi KKA II - Szigetszentmiklós NKSE 20 - 18
17:30 Gárdony-Pázmánd NKSE - Dunaújvárosi AC 27 - 13
2016. október 20. csütörtök
16:30 Dunaújvárosi KKA II - Százhalombattai VUK SE 27 - 8
2016. október 21. péntek
17:30 Gárdony-Pázmánd NKSE - Vecsés SE 18 - 21
2016. október 22. szombat
10:00 Érd II - Szigetszentmiklós NKSE 17 - 24
11:00 Dunaújvárosi KKA III - Dunaújvárosi AC 24 - 8
2016. október 26. szerda
16:30 Dunaújvárosi AC - Dunaújvárosi KKA II 5 - 32
2016. október 27. csütörtök
16:45 Szigetszentmiklós NKSE - Vecsés SE 33 - 34
2016. október 28. péntek
15:00 Dunaújvárosi KKA II - Dunaújvárosi KKA III 31 - 18
16:00 Százhalombattai VUK SE - Gárdony-Pázmánd NKSE 11 - 24
2016. október 30. vasárnap
10:00 Érd II - Dunaújvárosi AC 33 - 4
2016. október 31. hétfő
18:50 Vecsés SE - Érd II 16 - 22
2016. november 4. péntek
17:30 Gárdony-Pázmánd NKSE - Szigetszentmiklós NKSE 17 - 17
2016. november 5. szombat
11:00 Dunaújvárosi KKA III - Százhalombattai VUK SE 22 - 12
2016. november 9. szerda
18:50 Vecsés SE - Dunaújvárosi KKA II 27 - 18
2016. november 10. csütörtök
16:45 Szigetszentmiklós NKSE - Dunaújvárosi KKA III 23 - 12
2016. november 11. péntek
14:30 Dunaújvárosi AC - Százhalombattai VUK SE 9 - 25
17:30 Gárdony-Pázmánd NKSE - Érd II 11 - 15
2016. november 17. csütörtök
16:30 Érd II - Dunaújvárosi KKA III 16 - 13
16:45 Szigetszentmiklós NKSE - Dunaújvárosi AC 51 - 7
2016. november 18. péntek
14:30 Százhalombattai VUK SE - Vecsés SE 21 - 34
15:00 Dunaújvárosi KKA II - Gárdony-Pázmánd NKSE 23 - 10
2016. november 22. kedd
14:30 Százhalombattai VUK SE - Szigetszentmiklós NKSE 12 - 31
2016. november 23. szerda
15:00 Dunaújvárosi KKA II - Érd II 24 - 19
18:50 Vecsés SE - Dunaújvárosi AC 49 - 14
2016. november 25. péntek
17:30 Gárdony-Pázmánd NKSE - Dunaújvárosi KKA III 0 - 10
2016. december 1. csütörtök
15:00 Dunaújvárosi KKA III - Vecsés SE 16 - 29
16:45 Szigetszentmiklós NKSE - Dunaújvárosi KKA II 24 - 20
2016. december 3. szombat
10:00 Érd II - Százhalombattai VUK SE 24 - 11
2016. december 4. vasárnap
11:00 Dunaújvárosi AC - Gárdony-Pázmánd NKSE 5 - 23
2016. december 7. szerda
17:30 Vecsés SE - Gárdony-Pázmánd NKSE 29 - 21
2016. december 9. péntek
14:30 Százhalombattai VUK SE - Dunaújvárosi KKA II 10 - 24
15:00 Dunaújvárosi AC - Dunaújvárosi KKA III 10 - 33
2016. december 11. vasárnap
10:00 Szigetszentmiklós NKSE - Érd II 22 - 16
TABELLA
hely csapat M GY D V LG KG GK PONT
1. Dunaújvárosi KKA II 14 12 0 2 347 199 148 24
2. Vecsés SE 14 11 1 2 399 276 123 23
3. Szigetszentmiklós NKSE 14 10 1 3 394 243 151 21
4. Érd II 14 9 1 4 300 210 90 19
5. Gárdony-Pázmánd NKSE 14 5 1 8 223 211 12 10
6. Dunaújvárosi KKA III 14 4 0 10 214 265 -51 8
7. Százhalombattai VUK SE 14 3 0 11 197 337 -140 6
8. Dunaújvárosi AC 14 0 0 14 142 475 -333 -9
BÜNTETŐ ÉS BÓNUSZPONTOK
csapat neve büntető pont bónusz pont
Dunaújvárosi AC -9
Gárdony-Pázmánd NKSE -1
GÓLLÖVŐLISTA - MÉRKŐZÉSSZÁM
hely név csapat gól M gól M
1. KORONCZAI PETRA Dunaújvárosi KKA II 104 13
2. HORVÁTH DÓRA Szigetszentmiklós NK 84 13
3. PASQUALETTI TÍMEA Vecsés SE 78 14
4. ÓVÁRI BOGLÁRKA Szigetszentmiklós NK 66 14
5. KOVÁCS ESZTER Érd II 59 14
6. TIHANYI ANNA Gárdony-Pázmánd NKSE 59 13
7. BERNÁTH JUDIT Dunaújvárosi AC 55 13
8. FRIEDMAN LUCA Szigetszentmiklós NK 54 14
9. SZTOICS NOÉMI Gárdony-Pázmánd NKSE 54 12
10. PETRICSÁK ADRIENN Vecsés SE 52 13
11. MENDRE VIRÁG Érd II 49 14
12. GALKÓ LAURA Érd II 47 14
13. CSIKI JANKA Szigetszentmiklós NK 46 11
14. HAVAS PANNA Vecsés SE 42 13
15. MATUCZA GABRIELLA Dunaújvárosi KKA II 40 13
16. FADHLE AMNA Vecsés SE 39 14
17. URBÁNYI KINGA Érd II 37 12
18. KRÁNICZ ERZSÉBET Százhalombattai VUK 36 14
19. JEFCSÁK RENÁTA Vecsés SE 35 14
20. GYULAI SZONJA Vecsés SE 34 13
21. PÁL ESZTER Dunaújvárosi KKA II 34 11
22. VÁRADI HANNA Dunaújvárosi KKA III 34 13
23. SZABÓ ANNA Gárdony-Pázmánd NKSE 33 13
24. SZTANÓ KINCSŐ Dunaújvárosi KKA III 33 12
25. BALÁZS NIKOLETT Százhalombattai VUK 32 14
26. VERES BARBARA Dunaújvárosi KKA II 32 14
27. ALTMAN LETÍCIA Százhalombattai VUK 29 9
28. BERNÁTH RÉKA Gárdony-Pázmánd NKSE 28 13
29. CSESZLAI MARIETTA Vecsés SE 28 13
30. KOVÁCS DÓRA Vecsés SE 28 14
31. MAYER LAURA Szigetszentmiklós NK 28 12
32. TEKAUER GRÉTA Érd II 28 14
33. CZUDOR SZTELLA Vecsés SE 26 12
34. LUKÁCS LILI Százhalombattai VUK 26 14
35. SUPPER ZSANETT Dunaújvárosi AC 24 11
36. HORPÁCSI-SZABÓ BLANKA Gárdony-Pázmánd NKSE 23 13
37. KERESZTES ELIZABET MAJA Dunaújvárosi KKA III 22 12
38. BALOGH BERTINA Szigetszentmiklós NK 20 8
39. JEFCSÁK RÉKA Vecsés SE 20 10
40. KUN-SZABÓ RÉKA Százhalombattai VUK 20 13
41. SZALAI DORINA Szigetszentmiklós NK 20 13
42. JILLING LINETT Dunaújvárosi KKA II 19 11
43. GÁL BORBÁLA KINGA Dunaújvárosi KKA III 18 12
44. ILLÉS ANNA Dunaújvárosi KKA II 18 13
45. JÁNOSHÁZI MÓNIKA Dunaújvárosi KKA III 18 8
46. SZABADKA VIRÁG BERNADETT Százhalombattai VUK 18 14
47. VARJAS LARA Dunaújvárosi KKA III 18 13
48. DANKULY VIKTÓRIA Szigetszentmiklós NK 17 12
49. HUTVÁGNER BRIGITTA Szigetszentmiklós NK 17 7
50. STACHÓ NATÁLIA Dunaújvárosi KKA II 17 12
51. FAZEKAS FANNI FATIME Érd II 15 14
52. JÁVORSZKY PETRA Dunaújvárosi AC 15 13
53. BUKOVICS BARBARA Gárdony-Pázmánd NKSE 14 13
54. FAZEKAS ZSÓFIA KRISZTINA Érd II 14 14
55. HORVÁTH GEORGINA Dunaújvárosi AC 14 13
56. SOMOGYI ANNA Dunaújvárosi KKA II 14 11
57. GULYÁS ORSOLYA Százhalombattai VUK 13 14
58. KÁTAI EDINA Dunaújvárosi KKA III 13 11
59. KISS FLÓRA Dunaújvárosi KKA III 13 11
60. SÍRÓ DALMA LEILA Szigetszentmiklós NK 13 13
61. SZALAI VIVIEN Dunaújvárosi KKA II 13 10
62. CSER LIZA Érd II 12 14
63. TANCSA KITTI Dunaújvárosi KKA II 12 10
64. VAJDA SZONJA Érd II 12 13
65. BERÉNYI ZSÓFIA Dunaújvárosi KKA II 11 8
66. KISS DOROTTYA ZSÓFIA Érd II 11 13
67. TÍMÁR ANNAMÁRIA Dunaújvárosi KKA III 11 11
68. BOGNÁR VIKTÓRIA DÓRA Dunaújvárosi AC 10 13
69. CSEREPES LAURA Dunaújvárosi KKA II 10 11
70. HETYEI KATALIN KINCSŐ Dunaújvárosi KKA II 10 11
71. MOLNÁR ZSÓFIA Érd II 10 14
72. KÁDÁR SAROLTA Szigetszentmiklós NK 9 9
73. ÓVÁRI DORINA Szigetszentmiklós NK 9 6
74. SLETT ENIKŐ VIRÁG Dunaújvárosi KKA III 9 12
75. JEROME NÓRA Százhalombattai VUK 8 7
76. KOROZMÁN MERCÉDESZ CSILLA Százhalombattai VUK 8 7
77. DOMINEK VIRÁG Vecsés SE 7 14
78. GÁL NAPSUGÁR CSEPKE Dunaújvárosi KKA II 7 9
79. TASI ALIZ JÁZMIN Szigetszentmiklós NK 7 13
80. BARTÓK CSENGE Dunaújvárosi KKA III 6 6
81. POMÓTHY PANNA Dunaújvárosi AC 6 13
82. SIBA NÓRA HENRIETTA Dunaújvárosi AC 6 11
83. FARKAS KITTI Dunaújvárosi KKA III 5 5
84. SZÁNTÓ PETRA Dunaújvárosi AC 5 2
85. VARGA REGINA Vecsés SE 5 8
86. VARGYAS RÉKA Dunaújvárosi KKA II 5 10
87. BOROS BEÁTA Százhalombattai VUK 4 14
88. ZSALKOVICS ADÉL Gárdony-Pázmánd NKSE 4 12
89. FÓDI GEORGINA Gárdony-Pázmánd NKSE 3 12
90. JUHÁSZ EMESE Vecsés SE 3 12
91. MÁRTA REBEKA Gárdony-Pázmánd NKSE 3 9
92. PROSSER NATÁLIA Érd II 3 12
93. VARGA TESSZA ZSUZSANNA Dunaújvárosi KKA III 3 4
94. FÖLDHÁZI ÁGNES Vecsés SE 2 8
95. KATONA KITTI Érd II 2 13
96. KÉSMÁRKY VIVIEN Dunaújvárosi AC 2 1
97. PETŐ VIKTÓRIA Dunaújvárosi AC 2 6
98. PINTÉR DANIELLA Dunaújvárosi AC 2 13
99. POLGÁR SÁRA Szigetszentmiklós NK 2 12
100. URBÁN NÓRA Gárdony-Pázmánd NKSE 2 13
101. BENEDEK BIANKA Érd II 1 14
102. ENZSÖL MAJA Százhalombattai VUK 1 6
103. KASNYA DORINA Szigetszentmiklós NK 1 1
104. KUTALIK VANDA MELÁNIA Szigetszentmiklós NK 1 3
105. MESTER FANNI Dunaújvárosi AC 1 2
106. ORAVECZKI TAMARA Százhalombattai VUK 1 4
107. SZABÓ DANIELLA BRENDA Dunaújvárosi KKA III 1 5
108. TAKÁCS HANNA Dunaújvárosi KKA II 1 2
109. TODOR VIKTÓRIA Százhalombattai VUK 1 8
110. BALOGH MELANI KÍRA Gárdony-Pázmánd NKSE 0 11
111. CZINGLER LEILA Vecsés SE 0 1
112. CSAVAJDA KLAUDIA NIKOLETTA Dunaújvárosi AC 0 13
113. CSÜRKE KATALIN Vecsés SE 0 14
114. DI MAIO DÓRA Dunaújvárosi KKA II 0 12
115. FRITZ NOÉMI Érd II 0 14
116. FÜLÖP FANNI Dunaújvárosi KKA III 0 13
117. GULYÁS GRÉTA Százhalombattai VUK 0 9
118. GULYÁS ZSÓFIA Százhalombattai VUK 0 1
119. HERKLI DOMINIKA Százhalombattai VUK 0 12
120. HÓDOSI KAMILLA Dunaújvárosi KKA III 0 1
121. HORVÁTH KATA Gárdony-Pázmánd NKSE 0 2
122. HORVÁTH LIZA Szigetszentmiklós NK 0 2
123. IMRE VIKTÓRIA Dunaújvárosi KKA III 0 12
124. INDIG FANNI Százhalombattai VUK 0 2
125. INDIG HENRIETTA Százhalombattai VUK 0 3
126. INDIG ZITA Százhalombattai VUK 0 3
127. JÓNÁS DORINA Gárdony-Pázmánd NKSE 0 12
128. JUHÁSZ ADÉL Gárdony-Pázmánd NKSE 0 7
129. KATONA KITTI Gárdony-Pázmánd NKSE 0 13
130. KOVÁCS PANKA Százhalombattai VUK 0 13
131. KOVÁCS VIVIEN Dunaújvárosi AC 0 2
132. KÖRÖSZTÖS MELINDA Dunaújvárosi KKA II 0 7
133. KUDOMRÁK BIANKA FLÓRA Százhalombattai VUK 0 3
134. MAÁR ALEXANDRA BARBARA Dunaújvárosi AC 0 13
135. MESTYÁN NÓRA Szigetszentmiklós NK 0 14
136. NÉMETH KATA Dunaújvárosi KKA II 0 10
137. OROSZ HENRIETT ZSANETT Dunaújvárosi AC 0 13
138. RESZEGI DÓRA ERIKA Dunaújvárosi KKA III 0 11
139. RŐDER ADÉL Dunaújvárosi KKA III 0 4
140. SOHAJDA SÁRA Dunaújvárosi KKA III 0 3
141. SZAPPANOS VIVIEN Dunaújvárosi KKA III 0 3
142. SZEKERES REBEKA Szigetszentmiklós NK 0 2
143. TAKÁCS SÁRA BARBARA Gárdony-Pázmánd NKSE 0 1
144. TANKÓ ZSÓFI Vecsés SE 0 1
145. TÓTH SZÓFIA LINETT Dunaújvárosi KKA II 0 10
146. VAJDA REGINA VIKTÓRIA Százhalombattai VUK 0 4
147. VARGA ANNA Dunaújvárosi KKA III 0 1
148. VARGA NIKOLETT Szigetszentmiklós NK 0 3
149. WENSZKY JANKA Dunaújvárosi KKA III 0 11
K&H FÉRFI KÉZILABDA LIGA
K&H NŐI KÉZILABDA LIGA
www.keziszovetseg.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
- Küldés
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Apparátus
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezilabdaeredmenyek.hu
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó