Címjegyzék
KÉZILABDA VERSENYEK
HÍREK
FOTÓ
VIDEÓ
MŰSOR - EREDMÉNYEK
NB I/B férfi felnőtt nyugat
2017. szeptember 15. péntek
18:30 NEKA - AGROFEED ETO SZESE 32 - 29
2017. szeptember 16. szombat
13:00 Grundfos Tatabánya KC U20 - VECSÉS SE ÉL-TEAM 27 - 31
18:00 PLER-Budapest - Veszprémi KKFT 25 - 20
18:00 Százhalombattai KE - Telekom Veszprém U20 31 - 34
18:00 Csurgói KK U20 - Pécsi VSE 20 - 26
2017. szeptember 17. vasárnap
15:30 Szigetszentmiklósi KSK - Tatai AC 23 - 23
16:00 Balatonfüredi KSE U20 - KK Ajka 29 - 26
2017. szeptember 23. szombat
13:00 Telekom Veszprém U20 - Grundfos Tatabánya KC U20 21 - 19
17:00 Pécsi VSE - Százhalombattai KE 30 - 29
18:00 AGROFEED ETO SZESE - Csurgói KK U20 29 - 17
18:00 PLER-Budapest - VECSÉS SE ÉL-TEAM 22 - 18
18:00 Veszprémi KKFT - Szigetszentmiklósi KSK 20 - 23
18:00 KK Ajka - NEKA 25 - 25
2017. szeptember 24. vasárnap
17:00 Tatai AC - Balatonfüredi KSE U20 19 - 20
2017. szeptember 30. szombat
18:00 PLER-Budapest - Telekom Veszprém U20 30 - 24
18:00 Százhalombattai KE - AGROFEED ETO SZESE 17 - 24
18:00 KK Ajka - Tatai AC 20 - 24
2017. október 1. vasárnap
15:00 Grundfos Tatabánya KC U20 - Pécsi VSE 23 - 20
16:00 Balatonfüredi KSE U20 - Veszprémi KKFT 22 - 22
16:00 Szigetszentmiklósi KSK - VECSÉS SE ÉL-TEAM 28 - 30
18:00 Csurgói KK U20 - NEKA 19 - 28
2017. október 7. szombat
16:00 Telekom Veszprém U20 - Szigetszentmiklósi KSK 28 - 32
17:00 NEKA - Százhalombattai KE 29 - 25
18:00 VECSÉS SE ÉL-TEAM - Balatonfüredi KSE U20 31 - 25
18:00 Veszprémi KKFT - Tatai AC 26 - 21
2017. október 8. vasárnap
18:00 Csurgói KK U20 - KK Ajka 25 - 30
18:00 AGROFEED ETO SZESE - Grundfos Tatabánya KC U20 33 - 21
18:00 Pécsi VSE - PLER-Budapest 21 - 28
2017. október 14. szombat
18:00 PLER-Budapest - AGROFEED ETO SZESE 19 - 22
18:00 Százhalombattai KE - Csurgói KK U20 24 - 22
2017. október 15. vasárnap
11:30 Grundfos Tatabánya KC U20 - NEKA 25 - 22
15:30 Szigetszentmiklósi KSK - Pécsi VSE 30 - 25
16:00 Balatonfüredi KSE U20 - Telekom Veszprém U20 27 - 27
16:00 KK Ajka - Veszprémi KKFT 25 - 28
17:00 Tatai AC - VECSÉS SE ÉL-TEAM 26 - 29
2017. október 20. péntek
18:00 Pécsi VSE - Balatonfüredi KSE U20 27 - 21
2017. október 21. szombat
13:00 Telekom Veszprém U20 - Tatai AC 22 - 25
17:00 NEKA - PLER-Budapest 24 - 33
18:00 Százhalombattai KE - KK Ajka 31 - 30
18:00 AGROFEED ETO SZESE - Szigetszentmiklósi KSK 29 - 17
18:00 VECSÉS SE ÉL-TEAM - Veszprémi KKFT 40 - 33
2017. október 22. vasárnap
18:00 Csurgói KK U20 - Grundfos Tatabánya KC U20 20 - 22
2017. november 3. péntek
18:30 Tatai AC - Pécsi VSE 28 - 27
2017. november 4. szombat
12:00 Grundfos Tatabánya KC U20 - Százhalombattai KE 28 - 29
16:00 KK Ajka - VECSÉS SE ÉL-TEAM 23 - 25
18:00 PLER-Budapest - Csurgói KK U20 37 - 19
18:00 Veszprémi KKFT - Telekom Veszprém U20 26 - 27
2017. november 5. vasárnap
16:00 Balatonfüredi KSE U20 - AGROFEED ETO SZESE 23 - 30
16:00 Szigetszentmiklósi KSK - NEKA 25 - 23
2017. november 11. szombat
13:00 Telekom Veszprém U20 - VECSÉS SE ÉL-TEAM 22 - 27
16:00 NEKA - Balatonfüredi KSE U20 20 - 28
18:00 Csurgói KK U20 - Szigetszentmiklósi KSK 24 - 30
18:00 AGROFEED ETO SZESE - Tatai AC 32 - 25
18:00 Pécsi VSE - Veszprémi KKFT 21 - 24
2017. november 12. vasárnap
15:00 Grundfos Tatabánya KC U20 - KK Ajka 24 - 30
18:00 Százhalombattai KE - PLER-Budapest 24 - 23
2017. november 15. szerda
18:00 Balatonfüredi KSE U20 - Csurgói KK U20 36 - 21
2017. november 17. péntek
18:30 Tatai AC - NEKA 29 - 26
2017. november 18. szombat
18:00 PLER-Budapest - Grundfos Tatabánya KC U20 29 - 22
18:00 VECSÉS SE ÉL-TEAM - Pécsi VSE 33 - 27
18:00 Veszprémi KKFT - AGROFEED ETO SZESE 23 - 24
2017. november 19. vasárnap
15:30 Szigetszentmiklósi KSK - Százhalombattai KE 29 - 20
16:00 KK Ajka - Telekom Veszprém U20 24 - 31
2017. november 24. péntek
18:00 Pécsi VSE - Telekom Veszprém U20 21 - 24
2017. november 25. szombat
15:00 Grundfos Tatabánya KC U20 - Szigetszentmiklósi KSK 25 - 33
18:00 PLER-Budapest - KK Ajka 32 - 23
18:00 Százhalombattai KE - Balatonfüredi KSE U20 30 - 26
2017. november 26. vasárnap
16:00 NEKA - Veszprémi KKFT 21 - 27
18:00 Csurgói KK U20 - Tatai AC 22 - 19
18:00 AGROFEED ETO SZESE - VECSÉS SE ÉL-TEAM 23 - 27
2017. november 30. csütörtök
17:00 NEKA - Telekom Veszprém U20 26 - 22
2017. december 2. szombat
16:00 Veszprémi KKFT - Csurgói KK U20 37 - 24
16:00 KK Ajka - Pécsi VSE 22 - 29
18:00 Tatai AC - Százhalombattai KE 21 - 28
2017. december 3. vasárnap
15:30 Szigetszentmiklósi KSK - PLER-Budapest 27 - 25
16:00 Balatonfüredi KSE U20 - Grundfos Tatabánya KC U20 27 - 22
17:00 VECSÉS SE ÉL-TEAM - NEKA 28 - 22
18:00 Telekom Veszprém U20 - AGROFEED ETO SZESE 28 - 28
2017. december 9. szombat
15:00 AGROFEED ETO SZESE - Pécsi VSE 29 - 25
18:00 PLER-Budapest - Balatonfüredi KSE U20 24 - 20
18:00 Százhalombattai KE - Veszprémi KKFT 20 - 20
2017. december 10. vasárnap
15:30 Szigetszentmiklósi KSK - KK Ajka 39 - 24
15:30 Grundfos Tatabánya KC U20 - Tatai AC 20 - 25
18:00 Csurgói KK U20 - VECSÉS SE ÉL-TEAM 25 - 36
2017. december 13. szerda
18:00 Telekom Veszprém U20 - Csurgói KK U20 40 - 18
2017. december 15. péntek
16:30 Pécsi VSE - NEKA 31 - 26
18:00 Tatai AC - PLER-Budapest 17 - 28
2017. december 16. szombat
17:00 AGROFEED ETO SZESE - KK Ajka 28 - 21
18:00 Veszprémi KKFT - Grundfos Tatabánya KC U20 36 - 25
2017. december 17. vasárnap
16:00 Balatonfüredi KSE U20 - Szigetszentmiklósi KSK 31 - 25
17:00 VECSÉS SE ÉL-TEAM - Százhalombattai KE 37 - 27
2018. február 2. péntek
18:00 AGROFEED ETO SZESE - NEKA 29 - 27
2018. február 3. szombat
16:00 KK Ajka - Balatonfüredi KSE U20 26 - 27
18:00 Veszprémi KKFT - PLER-Budapest 18 - 26
2018. február 4. vasárnap
11:00 VECSÉS SE ÉL-TEAM - Grundfos Tatabánya KC U20 34 - 24
17:00 Tatai AC - Szigetszentmiklósi KSK 23 - 19
18:00 Pécsi VSE - Csurgói KK U20 29 - 18
18:00 Telekom Veszprém U20 - Százhalombattai KE 38 - 34
2018. február 8. csütörtök
19:00 Szigetszentmiklósi KSK - Veszprémi KKFT 25 - 21
2018. február 10. szombat
12:00 Grundfos Tatabánya KC U20 - Telekom Veszprém U20 26 - 36
15:00 NEKA - KK Ajka 28 - 23
18:00 VECSÉS SE ÉL-TEAM - PLER-Budapest 24 - 23
18:00 Százhalombattai KE - Pécsi VSE 27 - 22
2018. február 11. vasárnap
16:00 Balatonfüredi KSE U20 - Tatai AC 29 - 22
18:00 Csurgói KK U20 - AGROFEED ETO SZESE 25 - 27
2018. február 16. péntek
18:00 Pécsi VSE - Grundfos Tatabánya KC U20 26 - 16
18:00 NEKA - Csurgói KK U20 41 - 23
2018. február 17. szombat
11:00 Veszprémi KKFT - Balatonfüredi KSE U20 22 - 18
18:00 Telekom Veszprém U20 - PLER-Budapest 23 - 23
2018. február 18. vasárnap
17:00 Tatai AC - KK Ajka 21 - 21
17:00 AGROFEED ETO SZESE - Százhalombattai KE 37 - 19
17:00 VECSÉS SE ÉL-TEAM - Szigetszentmiklósi KSK 28 - 21
2018. február 24. szombat
18:00 Százhalombattai KE - NEKA 23 - 24
18:00 PLER-Budapest - Pécsi VSE 30 - 20
2018. február 25. vasárnap
13:00 Grundfos Tatabánya KC U20 - AGROFEED ETO SZESE 23 - 28
16:00 Szigetszentmiklósi KSK - Telekom Veszprém U20 29 - 30
16:00 Balatonfüredi KSE U20 - VECSÉS SE ÉL-TEAM 33 - 27
16:00 KK Ajka - Csurgói KK U20 28 - 27
17:00 Tatai AC - Veszprémi KKFT 19 - 19
2018. március 3. szombat
18:00 AGROFEED ETO SZESE - PLER-Budapest 21 - 19
18:00 VECSÉS SE ÉL-TEAM - Tatai AC 25 - 18
2018. március 4. vasárnap
11:00 Pécsi VSE - Szigetszentmiklósi KSK 25 - 20
14:00 Veszprémi KKFT - KK Ajka 20 - 18
15:00 NEKA - Grundfos Tatabánya KC U20 32 - 23
18:00 Csurgói KK U20 - Százhalombattai KE 28 - 32
18:00 Telekom Veszprém U20 - Balatonfüredi KSE U20 27 - 26
2018. március 10. szombat
14:00 Tatai AC - Telekom Veszprém U20 25 - 35
15:00 Grundfos Tatabánya KC U20 - Csurgói KK U20 35 - 29
18:00 PLER-Budapest - NEKA 28 - 25
18:00 Veszprémi KKFT - VECSÉS SE ÉL-TEAM 24 - 25
2018. március 11. vasárnap
15:30 Szigetszentmiklósi KSK - AGROFEED ETO SZESE 28 - 33
16:00 Balatonfüredi KSE U20 - Pécsi VSE 22 - 16
18:00 KK Ajka - Százhalombattai KE 25 - 21
2018. március 14. szerda
19:00 Százhalombattai KE - Grundfos Tatabánya KC U20 27 - 20
2018. március 17. szombat
16:00 NEKA - Szigetszentmiklósi KSK 35 - 30
18:00 VECSÉS SE ÉL-TEAM - KK Ajka 29 - 21
18:00 Telekom Veszprém U20 - Veszprémi KKFT 30 - 34
2018. március 18. vasárnap
17:00 AGROFEED ETO SZESE - Balatonfüredi KSE U20 28 - 25
18:00 Pécsi VSE - Tatai AC 23 - 25
18:00 Csurgói KK U20 - PLER-Budapest 19 - 29
2018. március 24. szombat
16:00 Balatonfüredi KSE U20 - NEKA 27 - 28
16:00 KK Ajka - Grundfos Tatabánya KC U20 32 - 18
18:00 PLER-Budapest - Százhalombattai KE 33 - 25
2018. március 25. vasárnap
15:30 Szigetszentmiklósi KSK - Csurgói KK U20 33 - 25
17:00 VECSÉS SE ÉL-TEAM - Telekom Veszprém U20 36 - 32
17:00 Tatai AC - AGROFEED ETO SZESE 18 - 22
18:00 Veszprémi KKFT - Pécsi VSE 26 - 22
2018. április 13. péntek
15:00 Csurgói KK U20 - Balatonfüredi KSE U20 26 - 35
18:00 NEKA - Tatai AC 32 - 28
18:00 AGROFEED ETO SZESE - Veszprémi KKFT 28 - 30
2018. április 14. szombat
11:00 Pécsi VSE - VECSÉS SE ÉL-TEAM 30 - 29
18:00 Százhalombattai KE - Szigetszentmiklósi KSK 26 - 25
18:00 Telekom Veszprém U20 - KK Ajka 28 - 23
2018. április 15. vasárnap
13:00 Grundfos Tatabánya KC U20 - PLER-Budapest 20 - 34
2018. április 21. szombat
16:00 Szigetszentmiklósi KSK - Grundfos Tatabánya KC U20 27 - 24
18:00 Telekom Veszprém U20 - Pécsi VSE 30 - 23
18:00 KK Ajka - PLER-Budapest 23 - 31
18:00 Veszprémi KKFT - NEKA 33 - 26
18:00 Tatai AC - Csurgói KK U20 35 - 23
18:00 VECSÉS SE ÉL-TEAM - AGROFEED ETO SZESE 22 - 23
2018. április 22. vasárnap
16:00 Balatonfüredi KSE U20 - Százhalombattai KE 34 - 25
2018. április 27. péntek
15:00 Csurgói KK U20 - Veszprémi KKFT 20 - 28
2018. április 28. szombat
11:00 NEKA - VECSÉS SE ÉL-TEAM 25 - 30
18:00 Pécsi VSE - KK Ajka 36 - 32
18:00 Százhalombattai KE - Tatai AC 22 - 22
18:00 PLER-Budapest - Szigetszentmiklósi KSK 18 - 17
2018. április 29. vasárnap
13:00 Grundfos Tatabánya KC U20 - Balatonfüredi KSE U20 24 - 24
17:00 AGROFEED ETO SZESE - Telekom Veszprém U20 26 - 26
2018. május 5. szombat
11:00 Pécsi VSE - AGROFEED ETO SZESE 23 - 22
15:00 KK Ajka - Szigetszentmiklósi KSK 19 - 20
18:00 Telekom Veszprém U20 - NEKA 30 - 33
18:00 Veszprémi KKFT - Százhalombattai KE 30 - 25
18:00 Tatai AC - Grundfos Tatabánya KC U20 32 - 21
2018. május 6. vasárnap
16:00 Balatonfüredi KSE U20 - PLER-Budapest 25 - 26
17:00 VECSÉS SE ÉL-TEAM - Csurgói KK U20 38 - 20
2018. május 11. péntek
18:00 NEKA - Pécsi VSE 22 - 30
18:30 Grundfos Tatabánya KC U20 - Veszprémi KKFT 20 - 33
2018. május 12. szombat
18:00 Százhalombattai KE - VECSÉS SE ÉL-TEAM 30 - 32
18:00 KK Ajka - AGROFEED ETO SZESE 22 - 25
18:00 PLER-Budapest - Tatai AC 24 - 24
2018. május 13. vasárnap
13:00 Csurgói KK U20 - Telekom Veszprém U20 30 - 35
16:00 Szigetszentmiklósi KSK - Balatonfüredi KSE U20 27 - 25
TABELLA
hely csapat M GY D V LG KG GK PONT
1. VECSÉS SE ÉL-TEAM 26 22 0 4 771 654 117 44
2. AGROFEED ETO SZESE 26 20 2 4 709 602 107 42
3. PLER-Budapest 26 19 2 5 699 565 134 40
4. Veszprémi KKFT 26 15 3 8 680 620 60 33
5. Telekom Veszprém U20 26 14 4 8 750 702 48 32
6. Szigetszentmiklósi KSK 26 14 1 11 682 659 23 29
7. Balatonfüredi KSE U20 26 12 3 11 685 648 37 27
8. NEKA 26 12 1 13 702 703 -1 25
9. Pécsi VSE 26 12 0 14 655 656 -1 24
10. Tatai AC 26 9 5 12 614 638 -24 23
11. Százhalombattai KE 26 10 2 14 671 723 -52 22
12. KK Ajka 26 5 2 19 636 701 -65 12
13. Grundfos Tatabánya KC U20 26 4 1 21 597 750 -153 9
14. Csurgói KK U20 26 1 0 25 589 819 -230 2
GÓLLÖVŐLISTA - MÉRKŐZÉSSZÁM
hely név csapat gól M gól M
1. SZAKÁLY BENEDEK Telekom Veszprém U2 182 26
2. SIMÁNYI PÉTER VECSÉS SE ÉL-TEAM 152 26
3. SZABÓ GERGELY Pécsi VSE 151 26
4. SOPRONI ISTVÁN Százhalombattai KE 132 25
5. NAGY SZABOLCS GERGŐ PLER-Budapest 128 25
6. BAJNÓCZI MÁTÉ KK Ajka 122 26
7. PÉTER BARNABÁS Csurgói KK U20 121 25
8. LENDVAY PÉTER VECSÉS SE ÉL-TEAM 116 25
9. IVÁNCSIK TAMÁS AGROFEED ETO SZESE 109 24
10. ÉLES BENEDEK Veszprémi KKFT 108 25
11. GÁBOR MARCELL NEKA 104 25
12. MÁTHÉ DOMINIK Balatonfüredi KSE U2 104 19
13. SCHÄFFER ZSOLT NEKA 103 24
14. GYŐRFFI MÁRIÓ Tatai AC 97 26
15. FÉLEGYHÁZI ZSOLT Százhalombattai KE 96 26
16. KÁLLAI MARTIN Tatai AC 96 26
17. PAÁR OLIVÉR AGROFEED ETO SZESE 94 26
18. BÁLINT BENCE NEKA 91 24
19. ROSTA MIKLÓS Grundfos Tatabánya K 91 24
20. SCHEKK ANDRÁS Tatai AC 90 25
21. IVÁNCSIK ÁDÁM Szigetszentmiklósi K 89 26
22. SZAKCSI DÁVID TAMÁS Pécsi VSE 88 26
23. VARGA MÁRTON Balatonfüredi KSE U2 88 25
24. BORZAS UROS Telekom Veszprém U2 87 23
25. SPEKHARDT GERGŐ NEKA 87 26
26. TAKÓ DÁNIEL VECSÉS SE ÉL-TEAM 87 23
27. KOVACSICS FERENC Pécsi VSE 85 26
28. UBORNYÁK DÁVID Telekom Veszprém U2 85 22
29. VADKERTI TÓTH ATTILA KK Ajka 85 26
30. PÁDÁR DÁVID Szigetszentmiklósi K 83 25
31. BAK SÁNDOR PLER-Budapest 81 20
32. HASZILLÓ GERGŐ Veszprémi KKFT 80 25
33. SCHNEIDER MIKLÓS AGROFEED ETO SZESE 80 26
34. TÓTH NORBERT VECSÉS SE ÉL-TEAM 80 25
35. KÓNYA BALÁZS Százhalombattai KE 79 24
36. VARGA LÁSZLÓ Szigetszentmiklósi K 79 26
37. FEKETE TAMÁS Pécsi VSE 78 25
38. KÖKÉNY TIBOR VECSÉS SE ÉL-TEAM 78 24
39. MANOJLOVITY SZTEFÁN Csurgói KK U20 78 23
40. VÍZLER MÁTÉ PLER-Budapest 78 26
41. HALÁSZ MÁTÉ VECSÉS SE ÉL-TEAM 75 21
42. GYŐRFI ZOLTÁN VECSÉS SE ÉL-TEAM 72 25
43. KOVÁCSOVICS LÁSZLÓ AGROFEED ETO SZESE 72 26
44. ÉLIÁS GÁBOR Szigetszentmiklósi K 71 26
45. HORVÁTH LÁSZLÓ ATTILA Balatonfüredi KSE U2 71 23
46. RÉV MÁTYÁS Szigetszentmiklósi K 69 25
47. TÓTH PÉTER NEKA 69 26
48. HÁRI LEVENTE Veszprémi KKFT 68 24
49. KERKOVITS GYULA NEKA 68 26
50. GYURCSOVICS ÁRPÁD Százhalombattai KE 67 26
51. KANYÓ ÁDÁM Tatai AC 67 24
52. ROZNER KEVIN Grundfos Tatabánya K 67 18
53. DÉBER BENCE Balatonfüredi KSE U2 65 18
54. KRISTÓF MÁTYÁS Telekom Veszprém U2 65 24
55. PORDÁN GÁBOR AGROFEED ETO SZESE 65 26
56. NÉMETH ALEX Balatonfüredi KSE U2 62 21
57. BÉCSI ÁDÁM Csurgói KK U20 61 25
58. NAGY TAMÁS Szigetszentmiklósi K 61 23
59. GYŐRI PÉTER Pécsi VSE 60 26
60. SZABÓ ANDRÁS AGROFEED ETO SZESE 60 24
61. BAGI GERGELY Grundfos Tatabánya K 57 14
62. KERESZTES LEVENTE Százhalombattai KE 57 23
63. VENCZEL ATTILA Tatai AC 57 23
64. MEZEI RICHÁRD BENDEGÚZ PLER-Budapest 56 22
65. MITRIK LÁSZLÓ Grundfos Tatabánya K 56 21
66. CSAPÓ LEVENTE KRISTÓF Grundfos Tatabánya K 55 25
67. GYIMESI MÁTÉ KK Ajka 55 23
68. MILOVITS MÁTÉ Szigetszentmiklósi K 54 24
69. KŐHALMI DÁNIEL AGROFEED ETO SZESE 53 20
70. BÁRDOS GERGŐ KK Ajka 52 26
71. ERNEI BENCE Telekom Veszprém U2 52 24
72. SOPRONI BALÁZS DR. Százhalombattai KE 52 15
73. VÁCZI MILÁN NEKA 52 17
74. CSORDÁS MARCELL Csurgói KK U20 51 20
75. HORVÁTH DÁNIEL PLER-Budapest 51 26
76. SZOMMER ERIK Pécsi VSE 50 23
77. MOGYORÓSI TAMÁS Százhalombattai KE 49 13
78. ORBÁN BARNABÁS Balatonfüredi KSE U2 49 25
79. SÜLE MÁRK Telekom Veszprém U2 49 25
80. HEICZINGER ZSOLT Veszprémi KKFT 48 19
81. VIZI BENJAMIN PLER-Budapest 48 26
82. ÁG BÁLINT Balatonfüredi KSE U2 47 23
83. MÁRTON BALÁZS Veszprémi KKFT 47 13
84. SCHMIDT HANS JOHANN PLER-Budapest 47 24
85. BAZSÓ PÉTER Csurgói KK U20 46 23
86. GOÓR KRISTÓF AGROFEED ETO SZESE 46 26
87. ZEITLER VALENTIN KK Ajka 46 25
88. TÓTH LÁSZLÓ Csurgói KK U20 45 26
89. BONYHÁDI TIBOR KK Ajka 44 26
90. BUJTÁR ÁDÁM PLER-Budapest 44 25
91. DÁVID MÁRK Telekom Veszprém U2 43 17
92. SZMETÁN PÉTER Veszprémi KKFT 43 23
93. BOROS BALÁZS Grundfos Tatabánya K 42 21
94. MEGYERI PÁL Csurgói KK U20 42 24
95. OSZLÁR PÉTER Pécsi VSE 42 25
96. BORDÁCS BENCE PLER-Budapest 41 23
97. KOVACSEVICS ATTILA Szigetszentmiklósi K 41 25
98. NIKOLICZA RENÁTO Százhalombattai KE 41 24
99. CSABAI BARNABÁS GERGELY Csurgói KK U20 40 26
100. KOVÁCS LÁSZLÓ Telekom Veszprém U2 40 22
101. KŐVÁRI BALÁZS Százhalombattai KE 40 26
102. BARTHA BENCE NEKA 2 11 39 21
Veszprémi KKFT 37 10
103. ERŐSS PÉTER KK Ajka 39 26
104. SINKA DÁVID KK Ajka 39 25
105. KOVÁCS MÁRK Szigetszentmiklósi K 37 18
106. BALOGH PÉTER Tatai AC 36 26
107. FEKETE DÁNIEL Grundfos Tatabánya K 36 14
108. KANYÓ BALÁZS Tatai AC 36 26
109. PATYI ZOLTÁN PÉTER PLER-Budapest 36 26
110. FÜLÖP JÁNOS KK Ajka 35 25
111. SOKORAY ÁDÁM AGROFEED ETO SZESE 35 26
112. TÓTH MÁRTON Veszprémi KKFT 35 26
113. PAPP BENCE NEKA 34 23
114. KISS ISTVÁN DR. Szigetszentmiklósi K 33 22
115. TARJÁNYI DÁVID Százhalombattai KE 33 25
116. ÁCS GERGELY Grundfos Tatabánya K 32 24
117. HORVÁTH MILÁN Grundfos Tatabánya K 32 23
118. KREISZ MÁRK Veszprémi KKFT 30 25
119. MOLNÁR BALÁZS Telekom Veszprém U2 30 16
120. SIMOTICS MÁTYÁS NEKA 30 18
121. KIS DÁNIEL Balatonfüredi KSE U2 29 26
122. PAPP MÁRK AGROFEED ETO SZESE 29 24
123. IGNÁCZ KRISZTIÁN KK Ajka 28 26
124. MÁRKUS DÁNIEL KK Ajka 28 19
125. MIZSER MÁRTON Grundfos Tatabánya K 28 18
126. SZÖLLŐSKEI GERGŐ Veszprémi KKFT 28 13
127. ANTAL LEVENTE VECSÉS SE ÉL-TEAM 27 22
128. ÁRPÁSI PATRIK Veszprémi KKFT 27 23
129. BÁBOS MARCELL Telekom Veszprém U2 27 18
130. HIDASI DÁNIEL Pécsi VSE 27 24
131. IMREGI FERENC VECSÉS SE ÉL-TEAM 27 19
132. KURUCZ MÁTÉ Telekom Veszprém U2 27 18
133. SOMOGYI BÁLINT NEKA 27 23
134. GYŐRI DANI DÁVID AGROFEED ETO SZESE 25 26
135. KISÉK BENCE Tatai AC 25 26
136. LOVAS CHRISTOPHER GERGŐ Veszprémi KKFT 25 24
137. GÁL DOMINIK Balatonfüredi KSE U2 24 19
138. SZÁSZ BÁLINT Balatonfüredi KSE U2 24 12
139. ZEITLER DÁNIEL KK Ajka 24 23
140. ÁCS PÉTER Csurgói KK U20 23 18
141. ENDRÉDI DEZSŐ Tatai AC 23 21
142. KEDVES HUGÓ KK Ajka 23 8
143. VAJDA HUBA Balatonfüredi KSE U2 23 24
144. SZOBOL ZSOLT Veszprémi KKFT 22 9
145. SZÖLLŐSI OLIVÉR Balatonfüredi KSE U2 22 11
146. ANTAL MÁTÉ VECSÉS SE ÉL-TEAM 21 24
147. ORBÁN SZABOLCS Grundfos Tatabánya K 21 24
148. TEMESVÁRI ZALÁN Pécsi VSE 21 20
149. TÓTH MÁTÉ Pécsi VSE 21 26
150. FARKAS BENCE DÁNIEL Grundfos Tatabánya K 20 26
151. MÁTÓ ISTVÁN Tatai AC 20 13
152. SZÁM FERENC Tatai AC 20 26
153. FARKAS TAMÁS PLER-Budapest 19 26
154. MELNYICSUK VIKTOR Veszprémi KKFT 19 10
155. SZALAY BALÁZS Grundfos Tatabánya K 19 20
156. TORMA MÁTÉ Csurgói KK U20 19 22
157. HOLDOSI BENCE PLER-Budapest 18 6
158. KOVÁCS GYÖRGY Veszprémi KKFT 18 18
159. SZABÓ GYULA Szigetszentmiklósi K 18 17
160. TÓTH ATTILA BENCE Csurgói KK U20 18 4
161. MUNKÁCSI MÁTÉ VECSÉS SE ÉL-TEAM 17 13
162. BUGYÁKI DÁVID Veszprémi KKFT 16 11
163. CSÁSZÁR ISTVÁN Pécsi VSE 16 7
164. HANÁK ANDRÁS Százhalombattai KE 7 9 16 23
Telekom Veszprém U2 9 14
165. PAPP BOTOND Grundfos Tatabánya K 16 21
166. KISGÉCZI PATRIK Csurgói KK U20 15 18
167. PAP ÁDÁM Tatai AC 15 22
168. TERENYI ZOLTÁN PLER-Budapest 15 9
169. CSOMOR TAMÁS NEKA 14 17
170. GALAMBOS BENCE Tatai AC 14 20
171. HORVÁTH PATRIK Szigetszentmiklósi K 14 26
172. SZŰCS BENCE Balatonfüredi KSE U2 14 17
173. HATÁR PÉTER Balatonfüredi KSE U2 13 14
174. CZEGLÉDY LÁSZLÓ Telekom Veszprém U2 12 10
175. HUBER DÁNIEL KK Ajka 12 6
176. VÉKONY BENCE Balatonfüredi KSE U2 12 21
177. BELLA VIKTOR AGROFEED ETO SZESE 11 26
178. BREZOVSZKY BARNABÁS Csurgói KK U20 11 19
179. FERENCZ PATRIK PLER-Budapest 11 21
180. FIAR DÁNIEL VECSÉS SE ÉL-TEAM 11 20
181. GYŰRŰ OLIVÉR AGROFEED ETO SZESE 11 13
182. MÁNDY TIBOR Grundfos Tatabánya K 11 23
183. TURCSÁN DÁVID Balatonfüredi KSE U2 11 13
184. CSIRKE BALÁZS PATRIK Veszprémi KKFT 10 9
185. GRANDJEAN GÁBOR Szigetszentmiklósi K 10 12
186. VASS ÁKOS DÁNIEL Telekom Veszprém U2 10 12
187. APRÓ ATTILA PLER-Budapest 9 18
188. KARAJZ MÁTÉ AGROFEED ETO SZESE 9 17
189. SZUHAREV LEV Telekom Veszprém U2 9 3
190. TAMÁS ÁDÁM Szigetszentmiklósi K 9 9
191. ZILAHI GÁBOR Csurgói KK U20 9 2
192. BÁCSKAI BÁLINT Csurgói KK U20 8 6
193. FEKETE ANDRÁS Pécsi VSE 8 26
194. GYURICSKA MARTIN Szigetszentmiklósi K 8 11
195. LEHŐCZ ZOLTÁN Tatai AC 8 16
196. TÓTH BÁLINT PLER-Budapest 8 14
197. SÁROSI ÁDÁM Balatonfüredi KSE U2 7 11
198. TÓTH DÁNIEL PLER-Budapest 7 8
199. CSAPI BENCE JENŐ VECSÉS SE ÉL-TEAM 6 18
200. KŐHEGYI ÁKOS Telekom Veszprém U2 6 10
201. SZMETÁN MÁTÉ Veszprémi KKFT 6 3
202. VÁGNER RICHÁRD Balatonfüredi KSE U2 6 10
203. BÁLINT BENJAMIN Pécsi VSE 5 26
204. BODNÁR KRISZTIÁN Grundfos Tatabánya K 5 13
205. LAKOSY MÁTÉ NEKA 5 25
206. MINÁROVITS GÁBOR Százhalombattai KE 5 13
207. NAHAJ LÁSZLÓ AGROFEED ETO SZESE 5 26
208. PETRÓCZI LUKÁCS Telekom Veszprém U2 5 13
209. SÓTONYI ÁRON Telekom Veszprém U2 0 2 5 4
Veszprémi KKFT 5 2
210. BÁLINT PÉTER MÁRTON Százhalombattai KE 4 21
211. FÜLÖP NÁNDOR NEKA 4 6
212. ILIC ZORAN NEKA 4 9
213. JACZKÓ SZABOLCS ÖRS Grundfos Tatabánya K 4 3
214. KECSKÉS DÁNIEL NEKA 4 11
215. ORBÁN ÁKOS Balatonfüredi KSE U2 4 5
216. PAPP KRISZTIÁN Balatonfüredi KSE U2 4 4
217. ROSTA BÁLINT Grundfos Tatabánya K 4 9
218. SOMOGYVÁRI ATTILA Telekom Veszprém U2 4 15
219. BALÁZS TIBOR Százhalombattai KE 3 11
220. BENDICSEK ÁKOS Veszprémi KKFT 3 15
221. DRASKOVICS GELLÉRT Balatonfüredi KSE U2 3 5
222. FARKAS BENEDEK AGROFEED ETO SZESE 3 15
223. FÜLEKI ÁRON Veszprémi KKFT 3 25
224. GYURCSOVICS ENDRE Százhalombattai KE 3 16
225. HODI-PONGRÁTZ LÁSZLÓ Tatai AC 3 11
226. STECZINA MILÁN Tatai AC 3 1
227. ANDÓ ARIÁN Balatonfüredi KSE U2 2 20
228. ANDORKA GÁBOR Veszprémi KKFT 2 26
229. BONDÁR DOMINIK Szigetszentmiklósi K 2 9
230. FORGÁCS TAMÁS Telekom Veszprém U2 2 13
231. GIGLER ISTVÁN PLER-Budapest 2 6
232. GYŐRI KRISTÓF NEKA 2 26
233. HORNYÁK BENCE Telekom Veszprém U2 2 5
234. HUSZTI AMBRUS KK Ajka 2 23
235. NAGY BARNABÁS Telekom Veszprém U2 2 25
236. SZALCZINGER JÁNOS Tatai AC 2 25
237. TÓTH PATRIK NEKA 2 8
238. VARGA ÁDÁM Szigetszentmiklósi K 2 26
239. BERÉNYI ERIK Pécsi VSE 1 1
240. DÖRNYEI BORISZ Telekom Veszprém U2 1 13
241. FARKAS ÁKOS AGROFEED ETO SZESE 1 3
242. GAÁL LEVENTE Telekom Veszprém U2 1 2
243. GUBICZA CSABA Balatonfüredi KSE U2 1 2
244. HORVÁTH MÁTÉ KK Ajka 1 21
245. KISÉK MÁTÉ Tatai AC 1 24
246. KISS BALÁZS Pécsi VSE 1 25
247. KOMENDÁNT ENDRE KK Ajka 1 25
248. KURÁN GERGŐ Százhalombattai KE 1 18
249. LUKA ANDRÁS Szigetszentmiklósi K 1 3
250. MOLNÁR RENÁTÓ AGROFEED ETO SZESE 1 5
251. MUCSI LÁSZLÓ Grundfos Tatabánya K 1 7
252. RÁDLER CSABA Százhalombattai KE 1 20
253. RÓTH ÁDÁM GÁBOR Százhalombattai KE 1 19
254. SPACSEK LÁSZLÓ Szigetszentmiklósi K 1 3
255. SZABÓ MÁTÉ VECSÉS SE ÉL-TEAM 1 25
256. SZEITL ERIK RICHÁRD Csurgói KK U20 1 1
257. SZENTE GÁBOR Pécsi VSE 1 25
258. TÓTH SIMON Csurgói KK U20 1 7
259. VARGA ATTILA Tatai AC 1 17
260. VITÁRIS NORBERT VECSÉS SE ÉL-TEAM 1 26
261. ÁGOSTON ÁRON Balatonfüredi KSE U2 0 15
262. ANDERLIK CSABA NEKA 0 23
263. ÁRVAI MARCELL Szigetszentmiklósi K 0 1
264. BALOGH ÁKOS Csurgói KK U20 0 16
265. BLÁZSOVICS NORBERT KK Ajka 0 25
266. BOGDÁN NORBERT Százhalombattai KE 0 1
267. BOGNÁR NÁNDOR NEKA 0 1
268. BRANDT BALÁZS Balatonfüredi KSE U2 0 3
269. BUZÁS KRISTÓF OLIVÉR Csurgói KK U20 0 2
270. BUZÁSI ÁDÁM Grundfos Tatabánya K 0 4
271. CZÉRNA TIBOR Tatai AC 0 14
272. CSÍKI BARNABÁS BENCE Veszprémi KKFT 0 10
273. CSOMAY PÁL Balatonfüredi KSE U2 0 11
274. DELY MÁRTON NEKA 0 18
275. DEMÉNYI XAVÉR Grundfos Tatabánya K 0 24
276. EICHKERN LEVENTE Grundfos Tatabánya K 0 21
277. FEHÉR ÁDÁM Szigetszentmiklósi K 0 1
278. FEKETE GÁBOR Százhalombattai KE 0 5
279. FENYVESI MARCELL Telekom Veszprém U2 0 1
280. FÜSTÖS ÁDÁM Csurgói KK U20 0 20
281. GOMBKÖTŐ ROLAND Veszprémi KKFT 0 1
282. GÖDÖR BENCE Telekom Veszprém U2 0 12
283. GUBICZA ISTVÁN Pécsi VSE 0 25
284. HOLLÓS PÉTER AGROFEED ETO SZESE 0 9
285. HORVÁTH CSABA VECSÉS SE ÉL-TEAM 0 23
286. HORVÁTH KRISTÓF Százhalombattai KE 0 5
287. HORVÁTH MÁRTON Csurgói KK U20 0 24
288. HORVÁTH ZSOLT Százhalombattai KE 0 2
289. JÓNÁS BÁLINT NEKA 0 3
290. KECSKÉS BENCE NEKA 0 2
291. KHALIL KERIM PLER-Budapest 0 3
292. KISS BÁLINT SOMA Grundfos Tatabánya K 0 12
293. KISS BENCE Szigetszentmiklósi K 0 20
294. KOVÁCS GERGŐ NEKA 0 6
295. KRÁNITZ ZOLTÁN PLER-Budapest 0 26
296. KREISZ GERGŐ Szigetszentmiklósi K 0 24
297. KUZMA ÁBEL Grundfos Tatabánya K 0 1
298. LEVITSZKI BORISZ PLER-Budapest 0 2
299. LIPÓTZY MÁTÉ JÁNOS Pécsi VSE 0 6
300. METCZ DÁVID Csurgói KK U20 0 24
301. MIKLÓS GERGŐ Veszprémi KKFT 0 2
302. MOLNÁR ÁDÁM GYŐZŐ NEKA 0 3
303. NÉMETH GÁBOR Csurgói KK U20 0 2
304. OROSZ BARNABÁS Szigetszentmiklósi K 0 2
305. PAPP ANDRÁS Pécsi VSE 0 6
306. PÁSZTOR ISTVÁN Százhalombattai KE 0 26
307. PULAI DÁVID AGROFEED ETO SZESE 0 25
308. ROKOLYA GERGŐ Pécsi VSE 0 1
309. SEPRŐS BENCE Balatonfüredi KSE U2 0 12
310. SNEIDER BENCE Veszprémi KKFT 0 14
311. SZABÓ PÁL NEKA 0 2
312. SZABÓ SZILÁRD Telekom Veszprém U2 0 2
313. SZECSŐDI DÁNIEL AGROFEED ETO SZESE 0 1
314. SZÉL GERGŐ Telekom Veszprém U2 0 17
315. TORMÁS NEMESHALMI ÁRON Csurgói KK U20 0 12
316. TÓTH JÓZSEF VECSÉS SE ÉL-TEAM 0 25
317. TÓTH NORMAN PLER-Budapest 0 26
318. TÖRÖK ROLAND Csurgói KK U20 0 1
319. VÁRADI BOLDIZSÁR PÉTER Szigetszentmiklósi K 0 3
320. WICZIÁN SOMA Telekom Veszprém U2 0 1
K&H FÉRFI KÉZILABDA LIGA
K&H NŐI KÉZILABDA LIGA
KAPCSOLÓDÓ HÍREK
Az NB I/B bajnokai
2018.05.20. Versenyek
Véget ért a női és férfi NB I/B-s bajnokság valamennyi csoportban. A nőknél a Mosonmagyaróvár és az Eger, a férfiaknál a Vecsés és a Mezőkövesd lett a bajnok.
www.keziszovetseg.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Apparátus
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- MKSZ Szociális Alapítvány
- MKSZ Sporttudományi Tanácsadó Testület
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Játékvezetés Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Oktatás, képzés
- Szabályértelmező videóblokk
- Dokumentum
- Nemzetközi játékvezető, delegált
- Keret
- Bizottság
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó