Címjegyzék
KÉZILABDA VERSENYEK
HÍREK
FOTÓ
VIDEÓ
MŰSOR - EREDMÉNYEK
NB I/B női felnőtt nyugat
2017. szeptember 9. szombat
13:00 Szombathelyi Haladás - Rinyamenti KC 33 - 34
2017. szeptember 10. vasárnap
17:00 Marcali VSZSE - Eu-Fire Mosonmagyaróvár 21 - 35
18:00 Gárdony-Pázmánd NKK - VKL SE Győr 31 - 23
18:00 Győri Audi ETO KC U18 - Szekszárdi FGKC 25 - 24
18:00 Swietelsky-Szombathely - Pilisvörösvári KSK 35 - 19
18:00 Csurgói NKC - NEKA 26 - 37
18:00 Kozármisleny SE - Mohácsi TE 26 - 26
2017. szeptember 15. péntek
17:00 Mohácsi TE - Csurgói NKC 28 - 21
2017. szeptember 16. szombat
11:00 NEKA - Szombathelyi Haladás 41 - 23
14:00 VKL SE Győr - Marcali VSZSE 25 - 29
18:00 Eu-Fire Mosonmagyaróvár - Kozármisleny SE 35 - 25
18:00 Rinyamenti KC - Swietelsky-Szombathely 24 - 28
2017. szeptember 17. vasárnap
14:00 Pilisvörösvári KSK - Győri Audi ETO KC U18 22 - 31
18:00 Szekszárdi FGKC - Gárdony-Pázmánd NKK 24 - 22
2017. szeptember 23. szombat
14:00 VKL SE Győr - Szekszárdi FGKC 15 - 37
16:00 Szombathelyi Haladás - Mohácsi TE 25 - 34
18:00 Swietelsky-Szombathely - NEKA 27 - 26
18:00 Kozármisleny SE - Marcali VSZSE 36 - 22
2017. szeptember 24. vasárnap
18:00 Gárdony-Pázmánd NKK - Pilisvörösvári KSK 27 - 20
18:00 Győri Audi ETO KC U18 - Rinyamenti KC 27 - 28
18:00 Csurgói NKC - Eu-Fire Mosonmagyaróvár 15 - 32
2017. október 6. péntek
17:00 NEKA - Győri Audi ETO KC U18 21 - 20
2017. október 7. szombat
17:30 Kozármisleny SE - VKL SE Győr 40 - 21
18:00 Eu-Fire Mosonmagyaróvár - Szombathelyi Haladás 45 - 19
18:00 Mohácsi TE - Swietelsky-Szombathely 28 - 29
18:00 Rinyamenti KC - Gárdony-Pázmánd NKK 28 - 25
2017. október 8. vasárnap
14:00 Pilisvörösvári KSK - Szekszárdi FGKC 23 - 24
17:00 Marcali VSZSE - Csurgói NKC 32 - 23
2017. október 14. szombat
11:00 Győri Audi ETO KC U18 - Mohácsi TE 28 - 24
11:00 VKL SE Győr - Pilisvörösvári KSK 29 - 43
18:00 Swietelsky-Szombathely - Eu-Fire Mosonmagyaróvár 24 - 25
18:00 Szombathelyi Haladás - Marcali VSZSE 34 - 30
2017. október 15. vasárnap
16:00 Szekszárdi FGKC - Rinyamenti KC 30 - 25
18:00 Gárdony-Pázmánd NKK - NEKA 27 - 37
18:00 Csurgói NKC - Kozármisleny SE 20 - 30
2017. október 18. szerda
18:00 NEKA - Szekszárdi FGKC 36 - 23
2017. október 20. péntek
18:00 Eu-Fire Mosonmagyaróvár - Győri Audi ETO KC U18 31 - 24
2017. október 21. szombat
17:00 Marcali VSZSE - Swietelsky-Szombathely 20 - 41
17:30 Kozármisleny SE - Szombathelyi Haladás 39 - 33
18:00 Csurgói NKC - VKL SE Győr 39 - 34
18:00 Rinyamenti KC - Pilisvörösvári KSK 27 - 24
2017. október 22. vasárnap
17:00 Mohácsi TE - Gárdony-Pázmánd NKK 24 - 26
2017. október 28. szombat
14:00 VKL SE Győr - Rinyamenti KC 25 - 36
16:00 Szombathelyi Haladás - Csurgói NKC 31 - 29
2017. október 29. vasárnap
14:00 Pilisvörösvári KSK - NEKA 27 - 32
16:00 Szekszárdi FGKC - Mohácsi TE 29 - 29
18:00 Gárdony-Pázmánd NKK - Eu-Fire Mosonmagyaróvár 21 - 38
18:00 Győri Audi ETO KC U18 - Marcali VSZSE 34 - 20
18:00 Swietelsky-Szombathely - Kozármisleny SE 27 - 19
2017. november 3. péntek
18:00 NEKA - Rinyamenti KC 30 - 20
2017. november 4. szombat
16:00 Szombathelyi Haladás - VKL SE Győr 54 - 39
17:30 Kozármisleny SE - Győri Audi ETO KC U18 28 - 20
2017. november 5. vasárnap
16:00 Szekszárdi FGKC - Eu-Fire Mosonmagyaróvár 14 - 28
17:00 Marcali VSZSE - Gárdony-Pázmánd NKK 22 - 28
17:00 Mohácsi TE - Pilisvörösvári KSK 35 - 27
18:00 Csurgói NKC - Swietelsky-Szombathely 22 - 36
2017. november 11. szombat
11:00 VKL SE Győr - NEKA 22 - 43
18:00 Swietelsky-Szombathely - Szombathelyi Haladás 28 - 27
18:00 Rinyamenti KC - Mohácsi TE 33 - 24
2017. november 12. vasárnap
14:00 Pilisvörösvári KSK - Eu-Fire Mosonmagyaróvár 14 - 36
18:00 Gárdony-Pázmánd NKK - Kozármisleny SE 24 - 31
18:00 Győri Audi ETO KC U18 - Csurgói NKC 36 - 22
18:00 Szekszárdi FGKC - Marcali VSZSE 34 - 18
2017. november 17. péntek
18:00 Eu-Fire Mosonmagyaróvár - Rinyamenti KC 35 - 14
2017. november 18. szombat
16:00 Szombathelyi Haladás - Győri Audi ETO KC U18 31 - 35
17:00 Marcali VSZSE - Pilisvörösvári KSK 25 - 32
18:00 Kozármisleny SE - Szekszárdi FGKC 28 - 23
2017. november 19. vasárnap
16:00 Swietelsky-Szombathely - VKL SE Győr 42 - 30
17:00 Mohácsi TE - NEKA 19 - 25
18:00 Csurgói NKC - Gárdony-Pázmánd NKK 23 - 27
2017. november 24. péntek
17:30 Győri Audi ETO KC U18 - Swietelsky-Szombathely 26 - 29
2017. november 25. szombat
14:00 VKL SE Győr - Mohácsi TE 24 - 39
18:00 Rinyamenti KC - Marcali VSZSE 40 - 24
2017. november 26. vasárnap
14:00 Pilisvörösvári KSK - Kozármisleny SE 24 - 28
16:00 Szekszárdi FGKC - Csurgói NKC 36 - 25
18:00 Gárdony-Pázmánd NKK - Szombathelyi Haladás 35 - 34
2017. november 28. kedd
18:30 Győri Audi ETO KC U18 - VKL SE Győr 48 - 24
2017. december 1. péntek
18:00 Eu-Fire Mosonmagyaróvár - Mohácsi TE 37 - 17
2017. december 2. szombat
16:00 Szombathelyi Haladás - Szekszárdi FGKC 31 - 37
16:00 Marcali VSZSE - NEKA 23 - 37
18:00 Swietelsky-Szombathely - Gárdony-Pázmánd NKK 35 - 15
18:00 Kozármisleny SE - Rinyamenti KC 33 - 26
2017. december 3. vasárnap
18:00 Csurgói NKC - Pilisvörösvári KSK 27 - 24
2017. december 6. szerda
18:00 NEKA - Eu-Fire Mosonmagyaróvár 21 - 20
2017. december 9. szombat
11:00 NEKA - Kozármisleny SE 25 - 18
14:00 VKL SE Győr - Eu-Fire Mosonmagyaróvár 18 - 41
16:00 Gárdony-Pázmánd NKK - Győri Audi ETO KC U18 28 - 32
17:00 Mohácsi TE - Marcali VSZSE 39 - 19
18:00 Rinyamenti KC - Csurgói NKC 34 - 21
2017. december 10. vasárnap
14:00 Pilisvörösvári KSK - Szombathelyi Haladás 30 - 31
18:00 Szekszárdi FGKC - Swietelsky-Szombathely 29 - 28
2018. január 18. csütörtök
15:15 Győri Audi ETO KC U18 - NEKA
2018. február 2. péntek
18:00 Eu-Fire Mosonmagyaróvár - Marcali VSZSE
18:00 NEKA - Csurgói NKC
18:00 Mohácsi TE - Kozármisleny SE
2018. február 3. szombat
16:00 VKL SE Győr - Gárdony-Pázmánd NKK
18:00 Rinyamenti KC - Szombathelyi Haladás
2018. február 4. vasárnap
14:00 Pilisvörösvári KSK - Swietelsky-Szombathely
16:00 Szekszárdi FGKC - Győri Audi ETO KC U18
2018. február 10. szombat
17:00 Csurgói NKC - Mohácsi TE
17:00 Marcali VSZSE - VKL SE Győr
17:00 Szombathelyi Haladás - NEKA
18:00 Swietelsky-Szombathely - Rinyamenti KC
18:00 Kozármisleny SE - Eu-Fire Mosonmagyaróvár
2018. február 11. vasárnap
11:00 Győri Audi ETO KC U18 - Pilisvörösvári KSK
18:00 Gárdony-Pázmánd NKK - Szekszárdi FGKC
2018. február 16. péntek
18:00 Eu-Fire Mosonmagyaróvár - Csurgói NKC
2018. február 17. szombat
17:00 Mohácsi TE - Szombathelyi Haladás
17:00 Marcali VSZSE - Kozármisleny SE
18:00 Rinyamenti KC - Győri Audi ETO KC U18
2018. február 18. vasárnap
14:00 Pilisvörösvári KSK - Gárdony-Pázmánd NKK
18:00 Szekszárdi FGKC - VKL SE Győr
18:00 NEKA - Swietelsky-Szombathely
2018. február 24. szombat
11:00 VKL SE Győr - Kozármisleny SE
17:00 Szombathelyi Haladás - Eu-Fire Mosonmagyaróvár
18:00 Swietelsky-Szombathely - Mohácsi TE
2018. február 25. vasárnap
17:00 Csurgói NKC - Marcali VSZSE
18:00 Gárdony-Pázmánd NKK - Rinyamenti KC
18:00 Szekszárdi FGKC - Pilisvörösvári KSK
2018. március 2. péntek
18:00 Eu-Fire Mosonmagyaróvár - Swietelsky-Szombathely
2018. március 3. szombat
16:00 NEKA - Gárdony-Pázmánd NKK
17:00 Mohácsi TE - Győri Audi ETO KC U18
17:00 Marcali VSZSE - Szombathelyi Haladás
18:00 Rinyamenti KC - Szekszárdi FGKC
18:00 Kozármisleny SE - Csurgói NKC
2018. március 4. vasárnap
14:00 Pilisvörösvári KSK - VKL SE Győr
2018. március 9. péntek
18:00 Szekszárdi FGKC - NEKA
2018. március 10. szombat
17:00 Szombathelyi Haladás - Kozármisleny SE
18:00 Swietelsky-Szombathely - Marcali VSZSE
2018. március 11. vasárnap
11:00 VKL SE Győr - Csurgói NKC
13:00 Győri Audi ETO KC U18 - Eu-Fire Mosonmagyaróvár
14:00 Pilisvörösvári KSK - Rinyamenti KC
18:00 Gárdony-Pázmánd NKK - Mohácsi TE
2018. március 17. szombat
11:00 NEKA - Pilisvörösvári KSK
17:00 Mohácsi TE - Szekszárdi FGKC
18:00 Rinyamenti KC - VKL SE Győr
18:00 Eu-Fire Mosonmagyaróvár - Gárdony-Pázmánd NKK
18:00 Kozármisleny SE - Swietelsky-Szombathely
2018. március 18. vasárnap
16:00 Csurgói NKC - Szombathelyi Haladás
17:00 Marcali VSZSE - Győri Audi ETO KC U18
2018. március 30. péntek
17:00 Mohácsi TE - Eu-Fire Mosonmagyaróvár
2018. április 6. péntek
18:00 Eu-Fire Mosonmagyaróvár - Szekszárdi FGKC
2018. április 7. szombat
15:00 VKL SE Győr - Szombathelyi Haladás
18:00 Rinyamenti KC - NEKA
18:00 Swietelsky-Szombathely - Csurgói NKC
2018. április 8. vasárnap
13:00 Győri Audi ETO KC U18 - Kozármisleny SE
14:00 Pilisvörösvári KSK - Mohácsi TE
18:00 Gárdony-Pázmánd NKK - Marcali VSZSE
2018. április 14. szombat
11:00 NEKA - VKL SE Győr
17:00 Szombathelyi Haladás - Swietelsky-Szombathely
17:00 Mohácsi TE - Rinyamenti KC
17:00 Marcali VSZSE - Szekszárdi FGKC
18:00 Eu-Fire Mosonmagyaróvár - Pilisvörösvári KSK
18:00 Kozármisleny SE - Gárdony-Pázmánd NKK
2018. április 15. vasárnap
16:00 Csurgói NKC - Győri Audi ETO KC U18
2018. április 20. péntek
18:00 NEKA - Mohácsi TE
2018. április 21. szombat
11:00 Győri Audi ETO KC U18 - Szombathelyi Haladás
11:00 VKL SE Győr - Swietelsky-Szombathely
18:00 Rinyamenti KC - Eu-Fire Mosonmagyaróvár
2018. április 22. vasárnap
14:00 Pilisvörösvári KSK - Marcali VSZSE
18:00 Szekszárdi FGKC - Kozármisleny SE
18:00 Gárdony-Pázmánd NKK - Csurgói NKC
2018. április 27. péntek
18:00 Eu-Fire Mosonmagyaróvár - NEKA
2018. április 28. szombat
17:00 Mohácsi TE - VKL SE Győr
17:00 Marcali VSZSE - Rinyamenti KC
17:00 Szombathelyi Haladás - Gárdony-Pázmánd NKK
18:00 Swietelsky-Szombathely - Győri Audi ETO KC U18
18:00 Kozármisleny SE - Pilisvörösvári KSK
2018. április 29. vasárnap
16:00 Csurgói NKC - Szekszárdi FGKC
2018. május 3. csütörtök
19:00 NEKA - Marcali VSZSE
2018. május 4. péntek
17:30 VKL SE Győr - Győri Audi ETO KC U18
2018. május 5. szombat
18:00 Rinyamenti KC - Kozármisleny SE
2018. május 6. vasárnap
14:00 Pilisvörösvári KSK - Csurgói NKC
18:00 Szekszárdi FGKC - Szombathelyi Haladás
18:00 Gárdony-Pázmánd NKK - Swietelsky-Szombathely
2018. május 18. péntek
18:00 Csurgói NKC - Rinyamenti KC
2018. május 19. szombat
17:00 Marcali VSZSE - Mohácsi TE
18:00 Kozármisleny SE - NEKA
18:00 Eu-Fire Mosonmagyaróvár - VKL SE Győr
18:00 Swietelsky-Szombathely - Szekszárdi FGKC
2018. május 20. vasárnap
17:00 Győri Audi ETO KC U18 - Gárdony-Pázmánd NKK
17:00 Szombathelyi Haladás - Pilisvörösvári KSK
TABELLA
hely csapat M GY D V LG KG GK PONT
1. Eu-Fire Mosonmagyaróvár 13 12 0 1 438 247 191 24
2. NEKA 13 12 0 1 411 295 116 24
3. Swietelsky-Szombathely 13 11 0 2 409 310 99 22
4. Kozármisleny SE 13 9 1 3 381 326 55 19
5. Szekszárdi FGKC 13 8 1 4 364 333 31 17
6. Győri Audi ETO KC U18 13 8 0 5 386 332 54 16
7. Rinyamenti KC 13 8 0 5 369 359 10 16
8. Mohácsi TE 13 5 2 6 366 349 17 12
9. Gárdony-Pázmánd NKK 13 6 0 7 336 371 -35 12
10. Szombathelyi Haladás 13 4 0 9 406 456 -50 8
11. Pilisvörösvári KSK 13 2 0 11 329 387 -58 4
12. Csurgói NKC 13 2 0 11 313 417 -104 4
13. Marcali VSZSE 13 2 0 11 305 438 -133 4
14. VKL SE Győr 13 0 0 13 329 522 -193 0
GÓLLÖVŐLISTA - MÉRKŐZÉSSZÁM
hely név csapat gól M gól M
1. URFI DOROTTYA Gárdony-Pázmánd NKK 110 13
2. SCHNEIDER ÉVA Swietelsky-Szombathe 105 13
3. KOVÁCS DORINA Rinyamenti KC 95 13
4. SZABÓ JANKA Szombathelyi Haladás 86 13
5. VÍGH PATRÍCIA Pilisvörösvári KSK 86 13
6. PALOTÁS FANNI Kozármisleny SE 82 13
7. KOZMA DOMINIKA Csurgói NKC 74 13
8. KALÓ ZSÓFIA Mohácsi TE 73 13
9. KAPOSVÁRI ANITA Szombathelyi Haladás 73 13
10. TAKÁCS INEZ Marcali VSZSE 73 13
11. ILYÉS LILLA Csurgói NKC 72 13
12. KELLERMANN DÓRA Győri Audi ETO KC U1 72 13
13. BARTA CINTIA Rinyamenti KC 70 13
14. CSÁSZÁR ZSÓFIA Szombathelyi Haladás 66 10
15. TAKÁCS REBEKA VKL SE Győr 66 13
16. NAGY SZILVIA Szekszárdi FGKC 65 13
17. VÁMOS PETRA NEKA 64 11
18. SZANDAI MARTINA Csurgói NKC 63 13
19. UDVARDI LAURA Mohácsi TE 63 13
20. SCHATZL NATALIE NEKA 60 13
21. BÍZIK RÉKA Eu-Fire Mosonmagyaró 58 12
22. HRABOVSZKY HELGA Szombathelyi Haladás 58 13
23. TILINGER TAMARA Eu-Fire Mosonmagyaró 58 13
24. KAVECZKI EDINA Szekszárdi FGKC 57 13
25. HORVÁTH LAURA NEKA 53 12
26. HOSSZU BOGLÁRKA Kozármisleny SE 53 13
27. HAJTAI VANESSZA Eu-Fire Mosonmagyaró 51 13
28. NÉMETH VERONIKA Eu-Fire Mosonmagyaró 0 1 50 11
VKL SE Győr 50 10
29. GRÉNUS GRÉTA Szekszárdi FGKC 49 13
30. VIRÁG NOÉMI Swietelsky-Szombathe 49 13
31. HORVÁTH PETRA Swietelsky-Szombathe 48 13
32. TAUKER ERIKA Szekszárdi FGKC 48 13
33. HORVÁTH BERNADETT Eu-Fire Mosonmagyaró 45 12
34. WEIGEL ZITA Szekszárdi FGKC 45 7
35. CSUPOR CSENGE DR. VKL SE Győr 44 12
36. LEITNER LILLA Pilisvörösvári KSK 44 10
37. VÖRÖS SZIMONETTA NEKA 44 13
38. MÉSZÁROS RÉKA VKL SE Győr 43 13
39. HORVÁTH NIKOLETT Győri Audi ETO KC U1 42 10
40. NÉMETH NÓRA Gárdony-Pázmánd NKK 42 13
41. SCHAFFER ÉVA Kozármisleny SE 41 12
42. BURAI EDINA Pilisvörösvári KSK 40 13
43. PÁL TAMARA Győri Audi ETO KC U1 40 4
44. KOPECZ BARBARA Eu-Fire Mosonmagyaró 39 12
45. NAGY RENÁTA Rinyamenti KC 39 8
46. SZENDREI BARBARA Swietelsky-Szombathe 39 13
47. ÁCS BIANKA Győri Audi ETO KC U1 38 13
48. DUZSIK NIKOLETT Marcali VSZSE 38 13
49. HERMANN BARBARA Pilisvörösvári KSK 37 12
50. DUBLINSZKI DÓRA Gárdony-Pázmánd NKK 36 13
51. GYEBROVSZKI ZITA Gárdony-Pázmánd NKK 36 9
52. SZABÓ NINA NEKA 36 13
53. TAKÁCS BIANKA Swietelsky-Szombathe 35 13
54. BALASKÓ ANDREA Rinyamenti KC 34 13
55. GERENCSÉR ZSÓFIA Szombathelyi Haladás 34 13
56. GYENIS PATRÍCIA Szekszárdi FGKC 34 13
57. SZILOVICS FANNI Győri Audi ETO KC U1 34 8
58. TÓTH TÍMEA Kozármisleny SE 34 13
59. URBÁN EDINA Marcali VSZSE 34 13
60. RAGONCSA DOMINIKA Kozármisleny SE 33 13
61. ZSOLT KRISZTINA Mohácsi TE 33 13
62. LADICS VIVIEN Mohácsi TE 32 13
63. NÉMETH PETRA VKL SE Győr 31 13
64. TÓTH MELINDA Eu-Fire Mosonmagyaró 31 10
65. ANTAL ANETT Rinyamenti KC 30 13
66. BÍZIK BOGLÁRKA Eu-Fire Mosonmagyaró 30 13
67. FARKAS ANITA Mohácsi TE 30 13
68. CSIRE FANNI Swietelsky-Szombathe 29 13
69. HAMUTH LILI VIVIEN Gárdony-Pázmánd NKK 29 13
70. KOVÁCS NOÉMI NEKA 29 13
71. MAGÓ ANNA Rinyamenti KC 29 12
72. NÉMETH PATRÍCIA Csurgói NKC 29 13
73. SEBESTYÉN NOÉMI Szombathelyi Haladás 29 13
74. SIMON ARMILLA NEKA 29 11
75. JENCSKI BEATRIX Marcali VSZSE 28 13
76. NÉMETH ANNA MELISSA Pilisvörösvári KSK 28 13
77. PÉK PETRA Marcali VSZSE 28 12
78. SPÁN ILDIKÓ Kozármisleny SE 28 13
79. SZIVA-BALOGH PIROSKA Marcali VSZSE 28 13
80. TÖPFNER ALEXANDRA Eu-Fire Mosonmagyaró 28 11
81. AFENTALER SÁRA Győri Audi ETO KC U1 27 4
82. BECSÉRI ANDREA Gárdony-Pázmánd NKK 27 12
83. WAHID MIRJAM Rinyamenti KC 27 13
84. SMID ESZTER Swietelsky-Szombathe 25 13
85. SZÉKELY KATALIN Mohácsi TE 25 6
86. HALÁSZ BERNADETT Kozármisleny SE 24 13
87. IMREI RÉKA Győri Audi ETO KC U1 24 12
88. BOZSOVICS RITA Mohácsi TE 23 12
89. HORVÁTH MÓNIKA Pilisvörösvári KSK 23 13
90. KISS NÓRA Szombathelyi Haladás 23 13
91. PAP MERCÉDESZ Győri Audi ETO KC U1 23 13
92. TAKÁCS KRISZTINA Swietelsky-Szombathe 23 13
93. HADNAGY FANNI Pilisvörösvári KSK 22 11
94. IVANICS DÓRA Swietelsky-Szombathe 22 13
95. PUKLER GLÓRIA Kozármisleny SE 22 13
96. SZABÓ DORINA VKL SE Győr 22 12
97. ZÁMORI DORINA NEKA 22 12
98. FEKETE ALEXANDRA Kozármisleny SE 21 13
99. CSALA ANITA Eu-Fire Mosonmagyaró 20 11
100. ERDÉLYI BIANKA Mohácsi TE 20 13
101. GRÜNFELDER-TÓTH ALEXANDRA Mohácsi TE 20 11
102. RANCZ REBEKA ZITA VKL SE Győr 20 12
103. SELENKA SZILVIA Gárdony-Pázmánd NKK 20 12
104. TANAI BERNADETT Marcali VSZSE 20 13
105. FÜSTÖS NÓRA VERONIKA Csurgói NKC 19 13
106. HALMOS NIKOLETTA Szombathelyi Haladás 19 12
107. SZABADI SZIMONETTA Marcali VSZSE 19 13
108. SZEMMELROCK DÓRA Kozármisleny SE 19 13
109. BARANYAI ENIKŐ JUDIT Szombathelyi Haladás 18 13
110. HAHNER DÓRA Mohácsi TE 18 13
111. SÁROSI NANETTA Marcali VSZSE 18 5
112. SZABÓ KITTI NEKA 18 6
113. TOPLAK BERNADETT Pilisvörösvári KSK 18 13
114. TÓTH BARBARA Szekszárdi FGKC 18 13
115. HOFFER ERNA VKL SE Győr 17 10
116. MÁTÉ FANNI SZABINA NEKA 17 13
117. SZABÓ ANIKÓ Gárdony-Pázmánd NKK 17 9
118. ANDRÓCZKI FLÓRA Győri Audi ETO KC U1 16 13
119. GYIMESI KITTI Eu-Fire Mosonmagyaró 16 13
120. HEGEDÜS DOROTTYA Eu-Fire Mosonmagyaró 16 13
121. KOVÁCS ALEXANDRA Pilisvörösvári KSK 16 12
122. PÉTER PANNA DOROTTYA NEKA 16 11
123. TAKÓ VIKTÓRIA NEKA 16 11
124. ÁNGYÁN BLANKA Rinyamenti KC 15 13
125. NÉMETH KLAUDIA VKL SE Győr 15 9
126. SOMOGYI LIZA Győri Audi ETO KC U1 15 9
127. KÁRPÁTI KATALIN VKL SE Győr 14 13
128. LOZSI ERNA Eu-Fire Mosonmagyaró 14 7
129. PŐDÖR REBEKA Swietelsky-Szombathe 14 10
130. KÓNYA DÓRA Szekszárdi FGKC 13 13
131. SOMOGYI ÉVA RÓZSA Csurgói NKC 13 8
132. VARGA EMŐKE Győri Audi ETO KC U1 13 6
133. DITTRICH ZSÓFIA Mohácsi TE 12 6
134. RIDEG RENÁTA Kozármisleny SE 12 13
135. BREZOVSZKY FIÓNA Rinyamenti KC 11 12
136. FARKAS VERONIKA Eu-Fire Mosonmagyaró 11 13
137. FEHÉR TÍMEA Szekszárdi FGKC 11 12
138. FLESSER DÓRA Gárdony-Pázmánd NKK 11 10
139. MIHÁLYI FANNI Csurgói NKC 11 3
140. TUTTI KATA Szekszárdi FGKC 11 13
141. BOZSOK DÓRA Marcali VSZSE 10 7
142. GIRICZ LAURA GERDA Eu-Fire Mosonmagyaró 10 11
143. BORBÉLY LILI Marcali VSZSE 9 4
144. FÜSTÖS ALÍZ Csurgói NKC 9 10
145. MAYER MAJA LETICIA Swietelsky-Szombathe 9 8
146. MOLNÁR VIKTÓRIA Győri Audi ETO KC U1 9 13
147. RITTLINGER LOTTI Mohácsi TE 9 4
148. TAUKER ESZTER Szekszárdi FGKC 9 13
149. TÓTH MIRELLA Győri Audi ETO KC U1 9 6
150. KISER PANNA Győri Audi ETO KC U1 8 8
151. MOHAROS VIVIEN Győri Audi ETO KC U1 8 4
152. VÁGÓ MARIETTA Csurgói NKC 8 13
153. BARDI FRUZSINA Eu-Fire Mosonmagyaró 7 11
154. HORN MÓNIKA Rinyamenti KC 7 13
155. BRAUN LAURA CSENGE Gárdony-Pázmánd NKK 6 13
156. CSÉPKE DOMINIKA Swietelsky-Szombathe 6 7
157. HUSZÁR DÓRA Pilisvörösvári KSK 6 5
158. KORONCZAI LORETTA Rinyamenti KC 6 6
159. RACZKÓ PETRA Csurgói NKC 6 12
160. SZÖLLŐSI DALMA Kozármisleny SE 6 13
161. BALOGH BERNADETT Mohácsi TE 5 12
162. VADÁSZ ILDIKÓ BRIGITTA Kozármisleny SE 5 13
163. CSERPÁN VIRÁG Csurgói NKC 4 13
164. GERHÁTH KINCSŐ Győri Audi ETO KC U1 4 1
165. RÁBAI ALEXANDRA Eu-Fire Mosonmagyaró 4 4
166. BOZZAI ZSÓFIA Swietelsky-Szombathe 3 13
167. FARKAS JOHANNA Győri Audi ETO KC U1 3 2
168. KOVÁCS NÓRA Pilisvörösvári KSK 3 7
169. KRIZSÁK BERNADETT Pilisvörösvári KSK 3 11
170. NÁNAI FRUZSINA EMMA NEKA 3 6
171. PUSKÁS LILLA NEKA 3 7
172. RÉB FANNI Rinyamenti KC 3 8
173. BÍRÓ FANNI Szekszárdi FGKC 2 9
174. CSER DÓRA Swietelsky-Szombathe 2 10
175. DAKOS KIRA VKL SE Győr 2 8
176. KONCSIK FANNI ANNA Gárdony-Pázmánd NKK 2 11
177. MOLNÁR BIANKA Csurgói NKC 2 6
178. PAPP VIVIEN Szekszárdi FGKC 2 13
179. PÁR EVELIN VKL SE Győr 2 12
180. TAGSCHERER KATALIN Pilisvörösvári KSK 2 9
181. BOGNÁR PETRA VKL SE Győr 1 1
182. BUDAI MÓNIKA Csurgói NKC 1 3
183. CSAPÓ KINCSŐ Mohácsi TE 1 5
184. FINTA DÓRA Rinyamenti KC 1 3
185. GADÁNYI MAJA Kozármisleny SE 1 11
186. KARSAI ANNA Rinyamenti KC 1 4
187. KOVÁCS EDINA Csurgói NKC 1 4
188. KOVÁCS VIRÁG Győri Audi ETO KC U1 1 2
189. MOLNÁR ELIZABET Csurgói NKC 1 10
190. PÁTROVICS NETTI Pilisvörösvári KSK 1 10
191. RÁCZ ADÉL Rinyamenti KC 1 13
192. SENOHA VIKTÓRIA VKL SE Győr 1 4
193. SZABÓ LUCA NEKA 1 8
194. SZIDONYA EMESE Mohácsi TE 1 3
195. TAKÓ GABRIELLA Mohácsi TE 1 2
196. ZSIRAY ANNA VKL SE Győr 1 10
197. BALOGH EVELIN VKL SE Győr 0 4
198. BERNÁTH RÉKA Gárdony-Pázmánd NKK 0 4
199. BINÓ BOGLÁRKA Győri Audi ETO KC U1 0 10
200. BIRÓ BENITA Gárdony-Pázmánd NKK 0 2
201. BOLLA BELLA VKL SE Győr 0 2
202. BÖDÖR SZILVIA Marcali VSZSE 0 2
203. DÁNYI BERNADETT Eu-Fire Mosonmagyaró 0 13
204. DOMAK KATA Gárdony-Pázmánd NKK 0 5
205. DÖMSE ZITA Mohácsi TE 0 2
206. DRUZSIN REBEKA Rinyamenti KC 0 12
207. DUDORA NIKOLETT Szombathelyi Haladás 0 13
208. FEKETE DORINA Gárdony-Pázmánd NKK 0 12
209. FÓRIZS KRISZTINA Pilisvörösvári KSK 0 13
210. FUISZ REBEKA Rinyamenti KC 0 1
211. GAÁL VIRÁG Marcali VSZSE 0 2
212. GÁBOR ANITA Pilisvörösvári KSK 0 13
213. GÁVEL TÍMEA Rinyamenti KC 0 2
214. GÖNCZ ERIKA Rinyamenti KC 0 1
215. HIBÁCSKA BLANKA NEKA 0 1
216. HORVÁTH VIRGINIA Mohácsi TE 0 1
217. JAGADICS BEATRIX VKL SE Győr 0 5
218. JURIK PETRA Swietelsky-Szombathe 0 12
219. KISS LUCA Győri Audi ETO KC U1 0 3
220. KISS ORSOLYA Mohácsi TE 0 7
221. KOZMA ADRIENN Swietelsky-Szombathe 0 1
222. KOZMA BOGLÁRKA Csurgói NKC 0 3
223. KÖLCZE GABRIELLA Csurgói NKC 0 3
224. KUTI MELITTA Marcali VSZSE 0 6
225. LISZKAI KRISZTINA VKL SE Győr 0 1
226. LUGOSI FRUZSINA NEKA 0 5
227. MAGERA NOÉMI NEKA 0 12
228. MARKOVICS REBEKA Kozármisleny SE 0 4
229. MÁRKUS DALMA Szombathelyi Haladás 0 13
230. MARTINOV LILI Mohácsi TE 0 13
231. MEGYERI ZSÓFIA Marcali VSZSE 0 10
232. NÁDASDI ENIKŐ VKL SE Győr 0 3
233. NÉMETH BENIGNA VKL SE Győr 0 3
234. NÉMETH ORSOLYA NEKA 0 8
235. OLÁH BELLA Eu-Fire Mosonmagyaró 0 1
236. OSVAI FANNI NEKA 0 1
237. PÁLINKÁS VIKTÓRIA Swietelsky-Szombathe 0 13
238. PÉCSEK VIVIEN Rinyamenti KC 0 2
239. PIAZZA DÓRA SZIMONETTA Gárdony-Pázmánd NKK 0 1
240. POLICSEK REBEKA Mohácsi TE 0 1
241. RADOCHAY BEÁTA Kozármisleny SE 0 13
242. RUBINT EVELIN Győri Audi ETO KC U1 0 13
243. SCHELL GABRIELLA Szekszárdi FGKC 0 13
244. SCHNECK RÉKA Swietelsky-Szombathe 0 12
245. SCHOLTZ ANDREA Eu-Fire Mosonmagyaró 0 12
246. SZABÓ ESZTER Gárdony-Pázmánd NKK 0 1
247. SZABÓ KATA Szekszárdi FGKC 0 5
248. SZALAI EVELIN Rinyamenti KC 0 13
249. SZALAI SZONJA Szekszárdi FGKC 0 13
250. SZÖLLŐSI FLÓRA NEKA 0 2
251. SZUHOGYI LAURA Swietelsky-Szombathe 0 1
252. SZVOBODA SZELINA Marcali VSZSE 0 8
253. TAKÁCS RÉKA VKL SE Győr 0 13
254. TELKES ÉVA REBEKA Csurgói NKC 0 13
255. TIEFF ZSANETT NEKA 0 1
256. TÓTH ALEXANDRA Marcali VSZSE 0 13
257. TÓTH ALEXANDRA Gárdony-Pázmánd NKK 0 3
258. TÓTH IVETT Csurgói NKC 0 13
259. VARGA FRUZSINA Rinyamenti KC 0 4
260. VÁRTOK RAMÓNA Gárdony-Pázmánd NKK 0 13
261. VERESS-FILEP BOGLÁRKA ORSOLYA NEKA 0 2
262. VÍG VIVIEN Kozármisleny SE 0 9
263. VINKELMANN VIVIEN VKL SE Győr 0 4
264. VUKMANN VIKTÓRIA Kozármisleny SE 0 2
K&H FÉRFI KÉZILABDA LIGA
K&H NŐI KÉZILABDA LIGA
www.keziszovetseg.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
- Küldés
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Apparátus
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó