Címjegyzék
KÉZILABDA VERSENYEK
HÍREK
FOTÓ
VIDEÓ
MŰSOR - EREDMÉNYEK
NB II férfi felnőtt Észak
2017. szeptember 22. péntek
19:00 Salgótarjáni Strandépítők - CYEB Budakalász U22 28 - 35
2017. szeptember 23. szombat
13:30 Rév TSC - Budapesti Honvéd SE 32 - 13
2017. szeptember 24. vasárnap
15:00 Budakalászi SC - Gödöllői KC 28 - 27
16:00 OKTAT60 Hatvani KSZSE - Csömöri SSZN KFT 31 - 23
18:00 TFSE - Pilisvörösvári KSK 19 - 24
18:00 Solymári SC - Bp. Elektromos SE 31 - 27
2017. szeptember 30. szombat
14:00 Budapesti Honvéd SE - Budakalászi SC 29 - 28
2017. október 1. vasárnap
13:00 Bp. Elektromos SE - Rév TSC 27 - 34
16:00 Pilisvörösvári KSK - Solymári SC 29 - 24
16:00 Gödöllői KC - Salgótarjáni Strandépítők 33 - 19
16:00 CYEB Budakalász U22 - OKTAT60 Hatvani KSZSE 27 - 32
19:30 Csömöri SSZN KFT - TFSE 20 - 28
2017. október 7. szombat
15:30 Rév TSC - Pilisvörösvári KSK 27 - 31
16:00 Salgótarjáni Strandépítők - Budapesti Honvéd SE 26 - 19
18:30 Csömöri SSZN KFT - Solymári SC 48 - 29
2017. október 8. vasárnap
13:00 TFSE - OKTAT60 Hatvani KSZSE 32 - 30
14:00 Budakalászi SC - Bp. Elektromos SE 31 - 17
16:00 CYEB Budakalász U22 - Gödöllői KC 32 - 28
2017. október 14. szombat
16:00 OKTAT60 Hatvani KSZSE - Solymári SC 31 - 32
18:00 Budapesti Honvéd SE - Gödöllői KC 20 - 23
18:30 Csömöri SSZN KFT - Rév TSC 23 - 20
2017. október 15. vasárnap
11:00 Bp. Elektromos SE - Salgótarjáni Strandépítők 31 - 33
16:00 Pilisvörösvári KSK - Budakalászi SC 22 - 28
18:00 TFSE - CYEB Budakalász U22 33 - 27
2017. október 21. szombat
16:00 Gödöllői KC - Bp. Elektromos SE 36 - 25
18:00 Rév TSC - OKTAT60 Hatvani KSZSE 32 - 27
2017. október 22. vasárnap
14:00 Budakalászi SC - Csömöri SSZN KFT 19 - 24
16:00 Salgótarjáni Strandépítők - Pilisvörösvári KSK 28 - 28
16:00 CYEB Budakalász U22 - Budapesti Honvéd SE 28 - 33
18:00 Solymári SC - TFSE 30 - 20
2017. november 4. szombat
16:00 Rév TSC - TFSE 27 - 23
18:30 Csömöri SSZN KFT - Salgótarjáni Strandépítők 25 - 25
2017. november 5. vasárnap
13:00 Bp. Elektromos SE - Budapesti Honvéd SE 28 - 34
14:00 Pilisvörösvári KSK - Gödöllői KC 27 - 29
16:00 OKTAT60 Hatvani KSZSE - Budakalászi SC 25 - 24
18:00 Solymári SC - CYEB Budakalász U22 21 - 26
2017. november 11. szombat
15:00 CYEB Budakalász U22 - Bp. Elektromos SE 32 - 32
16:00 Gödöllői KC - Csömöri SSZN KFT 27 - 26
18:00 Budapesti Honvéd SE - Pilisvörösvári KSK 24 - 25
18:30 Rév TSC - Solymári SC 40 - 27
2017. november 12. vasárnap
15:00 Budakalászi SC - TFSE 32 - 23
16:00 Salgótarjáni Strandépítők - OKTAT60 Hatvani KSZSE 25 - 29
2017. november 18. szombat
16:00 OKTAT60 Hatvani KSZSE - Gödöllői KC 19 - 13
16:00 Rév TSC - CYEB Budakalász U22 37 - 28
18:30 Csömöri SSZN KFT - Budapesti Honvéd SE 26 - 17
2017. november 19. vasárnap
14:00 Pilisvörösvári KSK - Bp. Elektromos SE 28 - 27
18:00 Solymári SC - Budakalászi SC 22 - 27
19:00 TFSE - Salgótarjáni Strandépítők 17 - 33
2017. november 22. szerda
19:00 CYEB Budakalász U22 - Pilisvörösvári KSK 26 - 34
2017. november 25. szombat
18:00 Budapesti Honvéd SE - OKTAT60 Hatvani KSZSE 25 - 32
2017. november 26. vasárnap
13:00 Bp. Elektromos SE - Csömöri SSZN KFT 25 - 29
15:00 Budakalászi SC - Rév TSC 24 - 28
16:00 Salgótarjáni Strandépítők - Solymári SC 34 - 27
16:00 Gödöllői KC - TFSE 39 - 19
2017. december 2. szombat
18:30 Csömöri SSZN KFT - Pilisvörösvári KSK 25 - 25
18:30 Rév TSC - Salgótarjáni Strandépítők 27 - 24
2017. december 3. vasárnap
13:00 TFSE - Budapesti Honvéd SE 35 - 37
15:00 Budakalászi SC - CYEB Budakalász U22 34 - 28
16:00 OKTAT60 Hatvani KSZSE - Bp. Elektromos SE 33 - 21
18:00 Solymári SC - Gödöllői KC 31 - 35
2017. december 9. szombat
15:00 CYEB Budakalász U22 - Csömöri SSZN KFT 35 - 34
18:00 Budapesti Honvéd SE - Solymári SC 29 - 25
2017. december 10. vasárnap
13:00 Bp. Elektromos SE - TFSE 27 - 28
16:00 Salgótarjáni Strandépítők - Budakalászi SC 23 - 28
16:00 Pilisvörösvári KSK - OKTAT60 Hatvani KSZSE 23 - 28
16:00 Gödöllői KC - Rév TSC 19 - 20
2018. február 17. szombat
18:00 Budapesti Honvéd SE - Rév TSC 19 - 31
18:30 Csömöri SSZN KFT - OKTAT60 Hatvani KSZSE 20 - 23
2018. február 18. vasárnap
11:00 Bp. Elektromos SE - Solymári SC 21 - 21
14:00 CYEB Budakalász U22 - Salgótarjáni Strandépítők 20 - 29
15:00 Gödöllői KC - Budakalászi SC 28 - 25
16:00 Pilisvörösvári KSK - TFSE 28 - 23
2018. február 23. péntek
19:00 Solymári SC - Pilisvörösvári KSK 25 - 27
2018. február 24. szombat
12:00 TFSE - Csömöri SSZN KFT 36 - 27
13:00 Rév TSC - Bp. Elektromos SE 28 - 19
2018. február 25. vasárnap
14:00 Budakalászi SC - Budapesti Honvéd SE 32 - 22
16:00 Salgótarjáni Strandépítők - Gödöllői KC 27 - 28
16:00 OKTAT60 Hatvani KSZSE - CYEB Budakalász U22 34 - 32
2018. március 3. szombat
15:00 Gödöllői KC - CYEB Budakalász U22 30 - 27
16:00 Solymári SC - Csömöri SSZN KFT 20 - 29
18:00 Budapesti Honvéd SE - Salgótarjáni Strandépítők 27 - 24
2018. március 4. vasárnap
11:00 Bp. Elektromos SE - Budakalászi SC 23 - 33
16:00 Pilisvörösvári KSK - Rév TSC 24 - 23
16:00 OKTAT60 Hatvani KSZSE - TFSE 37 - 22
2018. március 8. csütörtök
20:00 Rév TSC - Csömöri SSZN KFT 31 - 21
2018. március 9. péntek
19:00 Gödöllői KC - Budapesti Honvéd SE 24 - 22
2018. március 10. szombat
16:00 Solymári SC - OKTAT60 Hatvani KSZSE 25 - 29
16:00 Salgótarjáni Strandépítők - Bp. Elektromos SE 31 - 28
2018. március 11. vasárnap
14:00 Budakalászi SC - Pilisvörösvári KSK 26 - 29
16:00 CYEB Budakalász U22 - TFSE 24 - 23
2018. március 17. szombat
13:00 TFSE - Solymári SC 31 - 29
2018. március 18. vasárnap
11:00 Bp. Elektromos SE - Gödöllői KC 25 - 33
16:00 OKTAT60 Hatvani KSZSE - Rév TSC 19 - 19
16:00 Pilisvörösvári KSK - Salgótarjáni Strandépítők 28 - 29
17:00 Budapesti Honvéd SE - CYEB Budakalász U22 28 - 23
18:30 Csömöri SSZN KFT - Budakalászi SC 22 - 25
2018. március 24. szombat
18:00 Budapesti Honvéd SE - Bp. Elektromos SE 39 - 31
2018. március 25. vasárnap
14:00 TFSE - Rév TSC 25 - 16
14:00 Budakalászi SC - OKTAT60 Hatvani KSZSE 31 - 21
15:00 Gödöllői KC - Pilisvörösvári KSK 33 - 29
16:00 Salgótarjáni Strandépítők - Csömöri SSZN KFT 31 - 21
16:00 CYEB Budakalász U22 - Solymári SC 31 - 25
2018. április 7. szombat
13:00 Bp. Elektromos SE - CYEB Budakalász U22 22 - 27
2018. április 14. szombat
16:00 Solymári SC - Rév TSC 29 - 31
2018. április 15. vasárnap
14:00 Pilisvörösvári KSK - Budapesti Honvéd SE 28 - 29
16:00 OKTAT60 Hatvani KSZSE - Salgótarjáni Strandépítők 23 - 22
18:00 TFSE - Budakalászi SC 25 - 40
19:30 Csömöri SSZN KFT - Gödöllői KC 18 - 21
2018. április 21. szombat
18:00 Budapesti Honvéd SE - Csömöri SSZN KFT 34 - 27
2018. április 22. vasárnap
11:00 Bp. Elektromos SE - Pilisvörösvári KSK 20 - 26
14:00 Budakalászi SC - Solymári SC 31 - 27
15:00 Gödöllői KC - OKTAT60 Hatvani KSZSE 23 - 23
16:00 CYEB Budakalász U22 - Rév TSC 23 - 31
16:00 Salgótarjáni Strandépítők - TFSE 31 - 25
2018. április 25. szerda
19:15 Pilisvörösvári KSK - CYEB Budakalász U22 30 - 24
2018. április 28. szombat
13:00 TFSE - Gödöllői KC 29 - 39
15:00 Rév TSC - Budakalászi SC 25 - 22
16:00 Solymári SC - Salgótarjáni Strandépítők 31 - 28
18:30 Csömöri SSZN KFT - Bp. Elektromos SE 30 - 20
2018. április 29. vasárnap
16:00 OKTAT60 Hatvani KSZSE - Budapesti Honvéd SE 28 - 27
2018. május 5. szombat
18:00 Budapesti Honvéd SE - TFSE 32 - 32
2018. május 6. vasárnap
11:00 Bp. Elektromos SE - OKTAT60 Hatvani KSZSE 29 - 28
15:00 CYEB Budakalász U22 - Budakalászi SC 36 - 32
15:00 Gödöllői KC - Solymári SC 34 - 27
16:00 Salgótarjáni Strandépítők - Rév TSC 25 - 25
16:00 Pilisvörösvári KSK - Csömöri SSZN KFT 20 - 21
2018. május 10. csütörtök
20:00 Rév TSC - Gödöllői KC 20 - 23
2018. május 13. vasárnap
14:00 TFSE - Bp. Elektromos SE 26 - 31
14:00 Budakalászi SC - Salgótarjáni Strandépítők 27 - 24
16:00 OKTAT60 Hatvani KSZSE - Pilisvörösvári KSK 33 - 31
18:00 Solymári SC - Budapesti Honvéd SE 35 - 33
18:30 Csömöri SSZN KFT - CYEB Budakalász U22 24 - 32
TABELLA
hely csapat M GY D V LG KG GK PONT
1. Gödöllői KC 22 17 1 4 625 538 87 35
2. Rév TSC 22 15 2 5 604 515 89 32
3. OKTAT60 Hatvani KSZSE 22 15 2 5 615 558 57 32
4. Budakalászi SC 22 14 0 8 627 550 77 28
5. Pilisvörösvári KSK 22 12 2 8 596 571 25 26
6. Salgótarjáni Strandépítők 22 9 3 10 599 582 17 21
7. Budapesti Honvéd SE 22 10 1 11 592 623 -31 21
8. CYEB Budakalász U22 22 9 1 12 623 654 -31 19
9. Csömöri SSZN KFT 22 8 2 12 563 574 -11 18
10. TFSE 22 7 1 14 574 660 -86 15
11. Solymári SC 22 5 1 16 593 671 -78 11
12. Bp. Elektromos SE 22 2 2 18 556 671 -115 6
GÓLLÖVŐLISTA - MÉRKŐZÉSSZÁM
hely név csapat gól M gól M
1. TEIBLER DÁVID Solymári SC 195 22
2. MÁRKUS BÉLA Gödöllői KC 167 19
3. KRISKÓ ÁDÁM Budapesti Honvéd SE 138 21
4. PÁKOZDI GÁBOR Bp. Elektromos SE 131 22
5. TATAI OLIVÉR Budakalászi SC 128 21
6. VARGA JÁNOS Salgótarjáni Strandé 126 22
7. IVÁNCSIK RENÁTÓ Pilisvörösvári KSK 120 21
8. OSGYÁN BENCE TFSE 117 20
9. RÉPÁSI NORBERT OKTAT60 Hatvani KSZS 110 22
10. KÁTAI ZSOLT Rév TSC 107 22
11. BLAZSEK MILÁN OKTAT60 Hatvani KSZS 101 22
12. PONYI GERGŐ Salgótarjáni Strandé 100 21
13. MEGYERI DÁVID Budakalászi SC 99 18
14. VITÉZ MÁRTON TFSE 98 20
15. PRIBÉK MARCELL Bp. Elektromos SE 89 17
16. GYETVAI TAMÁS Salgótarjáni Strandé 86 22
17. TÓTH KRISTÓF CYEB Budakalász U22 86 19
18. DIVÉKI PÉTER Pilisvörösvári KSK 85 22
19. KOVÁCS FILIP Rév TSC 80 22
20. HAJDU TAMÁS Csömöri SSZN KFT 79 19
21. HORVÁTH ROLAND OKTAT60 Hatvani KSZS 77 22
22. KOCSIS DÁVID ANDOR Gödöllői KC 77 20
23. PANYI MIKLÓS Budakalászi SC 77 20
24. GAÁL NORBERT Rév TSC 76 22
25. GOMBÁS BENCE Gödöllői KC 76 17
26. TENGELY BÁLINT MÁRK Pilisvörösvári KSK 75 22
27. BORSI BALÁZS Budapesti Honvéd SE 74 18
28. GYÖRKŐ MARCELL TFSE 73 21
29. SZABADOS PÉTER Pilisvörösvári KSK 73 16
30. VAJDA ÁLMOS Budapesti Honvéd SE 72 14
31. HEGYI TAMÁS Gödöllői KC 71 20
32. KOVÁCS MÁRK Csömöri SSZN KFT 69 21
33. RÁCZ VIKTOR Salgótarjáni Strandé 69 20
34. SZABÓ DÁNIEL Csömöri SSZN KFT 69 18
35. BREZOWSZKI PÉTER Rév TSC 67 22
36. FENYŐVÁRI BOLDIZSÁR FERENC Budapesti Honvéd SE 66 20
37. HERBERT KRISZTIÁN TFSE 66 17
38. BÁTORI MÁTÉ CYEB Budakalász U22 64 21
39. FAZEKAS LEVENTE CYEB Budakalász U22 64 15
40. JENEI DOMONKOS Solymári SC 63 17
41. SAVON JOSE Budapesti Honvéd SE 63 11
42. MARTIN GÁBOR Rév TSC 62 22
43. SZÉLES BENCE Gödöllői KC 62 21
44. NÁDASDI MÁTÉ LÁSZLÓ Csömöri SSZN KFT 61 15
45. HÁZI BALÁZS Bp. Elektromos SE 60 13
46. HRABÁK MIKSA ZALÁN Bp. Elektromos SE 60 21
47. BAJUSZ SÁNDOR Budakalászi SC 57 16
48. BOROS FERENC Budakalászi SC 57 20
49. VARJÚ PÉTER OKTAT60 Hatvani KSZS 55 21
50. SOÓS ZOLTÁN Bp. Elektromos SE 54 16
51. HORÁNSZKY GERGELY Solymári SC 53 22
52. SÁPI ADORJÁN Rév TSC 52 21
53. ZSOLDOS ANDRÁS Rév TSC 52 22
54. DÉNES MÁTÉ Salgótarjáni Strandé 50 22
55. GLÜCK ÁKOS CYEB Budakalász U22 49 19
56. NYITRAI ZSOLT Pilisvörösvári KSK 49 20
57. PERÉNYI ZOLTÁN Csömöri SSZN KFT 49 17
58. RUTKA BENCE OKTAT60 Hatvani KSZS 47 21
59. BARÁT BENJAMIN Solymári SC 46 17
60. PÁL TAMÁS TIBOR Solymári SC 44 17
61. MAJOR ATTILA OKTAT60 Hatvani KSZS 43 20
62. SZABÓ LAJOS Rév TSC 43 22
63. BORBÉLY ZOLTÁN OKTAT60 Hatvani KSZS 42 21
64. GOMBÁR DÁVID Csömöri SSZN KFT 42 17
65. KEDVES HUGÓ OKTAT60 Hatvani KSZS 42 13
66. FIDEL DOMINIK Bp. Elektromos SE 40 20
67. KUHN MÁRTON Budakalászi SC 39 22
68. VUROM ALEX Salgótarjáni Strandé 39 22
69. KERÉK MÁTÉ GYULA Pilisvörösvári KSK 37 22
70. PAP GERGELY Pilisvörösvári KSK 37 22
71. VÖLKER KRISTÓF Budakalászi SC 36 18
72. SÁNDOR BÁLINT Budapesti Honvéd SE 35 21
73. TÖRÖK MÁTÉ Budakalászi SC 34 11
74. TURÁK CSABA Csömöri SSZN KFT 33 19
75. UJVÁRI BENCE TFSE 33 15
76. JÓZSA BALÁZS GÁBOR Gödöllői KC 32 20
77. TÓTH MARCELL BÁLINT Bp. Elektromos SE 31 13
78. KOVÁCS MÁTÉ CYEB Budakalász U22 30 17
79. OLÁH BENCE TFSE 30 18
80. TIHANYI MÁTÉ CYEB Budakalász U22 30 19
81. FERENCZY ÁDÁM Solymári SC 29 18
82. ZSOLNAI ZSOLT DOMINIK Pilisvörösvári KSK 29 19
83. HERPAI ÁGOSTON TFSE 28 16
84. KOVÁCS BENCE TFSE 28 16
85. KŐVÁRI TAMÁS Csömöri SSZN KFT 28 10
86. MALÁK PÉTER VILMOS CYEB Budakalász U22 28 9
87. PELLEI VINCE CYEB Budakalász U22 28 18
88. VARGA KRISZTIÁN Csömöri SSZN KFT 28 19
89. VARGA MÁTÉ Solymári SC 28 13
90. BÉCSI MIHÁLY Salgótarjáni Strandé 27 11
91. GÓR NAGY MÁRTON Solymári SC 27 17
92. TURÁK FÉLIX Csömöri SSZN KFT 27 19
93. BORBÉNYI ANDRÁS CYEB Budakalász U22 26 13
94. FRITZ GÁBOR Budakalászi SC 26 21
95. NAGY GERGELY Budapesti Honvéd SE 26 20
96. SZARVAS ÁDÁM OKTAT60 Hatvani KSZS 26 20
97. BENSOUICI ANIS Salgótarjáni Strandé 25 19
98. VARGA ZOLTÁN Salgótarjáni Strandé 25 20
99. BALOGH LÁSZLÓ Rév TSC 24 20
100. CSIZMADI BERNÁT CYEB Budakalász U22 24 15
101. VARGA SÁNDOR Pilisvörösvári KSK 24 8
102. FIRON DÖMÖTÖR CYEB Budakalász U22 23 15
103. VÖLKER BÁLINT Budakalászi SC 23 10
104. KÖKÉNY ÁDÁM CYEB Budakalász U22 22 15
105. PALATINUS SZABOLCS CYEB Budakalász U22 22 11
106. POLONKAI SOMA Pilisvörösvári KSK 22 17
107. VAD ZSIGMOND OKTAT60 Hatvani KSZS 22 22
108. GOMBÁS MÁTÉ Gödöllői KC 21 12
109. CHENU ANTOINE JEREMY TFSE 20 11
110. CZELLER MIKLÓS Gödöllői KC 20 21
111. CSERGŐ JÓZSEF Budapesti Honvéd SE 19 12
112. GYURKÓ DÁVID Bp. Elektromos SE 19 8
113. SZABÓ ZOLTÁN Budapesti Honvéd SE 19 20
114. KAPDOS JÁNOS Gödöllői KC 18 21
115. PÉTER JÁNOS Salgótarjáni Strandé 18 10
116. SZABOLCSI BENCE Bp. Elektromos SE 18 12
117. BODNÁR MÁTÉ CYEB Budakalász U22 17 5
118. BRAUN ZSOLT Solymári SC 17 8
119. FEKÉSHÁZY ZSOLT CYEB Budakalász U22 17 10
120. GONDA BENJAMIN Budapesti Honvéd SE 17 11
121. LŐRIK TAMÁS Salgótarjáni Strandé 17 7
122. BÁTORI BENCE MARTIN Gödöllői KC 16 15
123. FAZEKAS GERGELY Budapesti Honvéd SE 16 16
124. FEKETE NORBERT Rév TSC 16 22
125. TEMESVÁRI CSANÁD TFSE 16 15
126. NAGY ÁDÁM CYEB Budakalász U22 15 9
127. GONDA DOMINIK CYEB Budakalász U22 14 14
128. JENEI BOTOND Solymári SC 14 8
129. MAUTERER TIBOR Solymári SC 14 17
130. ÁRVAI MARCELL Pilisvörösvári KSK 13 9
131. FARKAS SZILÁRD Csömöri SSZN KFT 13 17
132. FEKETE ZOLTÁN RICHÁRD Budapesti Honvéd SE 13 7
133. GAZDAG MÁTÉ Pilisvörösvári KSK 13 12
134. TATÁR PÉTER OKTAT60 Hatvani KSZS 13 20
135. BAGÓ PÉTER Gödöllői KC 12 16
136. GYURICSKA MARTIN Rév TSC 12 11
137. KONCZ ANDRÁS CYEB Budakalász U22 12 2
138. NAGY GERGELY OKTAT60 Hatvani KSZS 12 17
139. RÉVÉSZ ANDRÁS Bp. Elektromos SE 12 5
140. SIMON BÁLINT Rév TSC 12 22
141. SZŰCS MÁRTON Csömöri SSZN KFT 12 20
142. TÓTH BENCE Bp. Elektromos SE 12 20
143. BÁN LAJOS Budakalászi SC 11 5
144. BÉKEFI ANDRÁS Csömöri SSZN KFT 11 9
145. BORÓKAI ÁDÁM Solymári SC 11 10
146. GÓR NAGY ENDRE Solymári SC 11 18
147. KOCSONDI DÁVID CSABA Budapesti Honvéd SE 11 14
148. LEDACS-KIS RÓBERT OKTAT60 Hatvani KSZS 11 21
149. KUHN SÁMUEL CSABA Pilisvörösvári KSK 10 10
150. LUKÁCSI CSONGOR TFSE 10 16
151. RIDINGER ENDRE Budakalászi SC 10 17
152. BERZÉKY BENCE Solymári SC 9 10
153. DINAWI MAHMOUD TFSE 9 13
154. GARANCZ LAJOS Budakalászi SC 9 9
155. GÁSPÁR BOTOND Bp. Elektromos SE 9 5
156. KONYICSÁK ÁDÁM TFSE 9 20
157. TOLNAI ÁKOS Gödöllői KC 9 7
158. BORZA MARCELL LÁSZLÓ Csömöri SSZN KFT 8 7
159. FORRAI BOTOND Solymári SC 8 7
160. GALBOS ÁRON TFSE 8 9
161. HADOBÁS BENCE CYEB Budakalász U22 8 8
162. KŐVÁRI JÁNOS Solymári SC 8 13
163. DANKÓ MÁTYÁS Solymári SC 7 10
164. FARAGÓ KRISTÓF Bp. Elektromos SE 7 7
165. GOLYÁN GÁBOR KÁROLY Budapesti Honvéd SE 7 8
166. HEGEDŰS JÓZSEF OKTAT60 Hatvani KSZS 7 17
167. NEMES RICHÁRD CYEB Budakalász U22 7 2
168. NAGY ZOLTÁN Budakalászi SC 6 18
169. TIHAMÉRI ZALÁN MÁRK OKTAT60 Hatvani KSZS 6 21
170. BALÁZS GÁBOR DÁNIEL Budapesti Honvéd SE 5 6
171. BÍRÓ GERGŐ Solymári SC 5 8
172. EDÉNYI KRISTÓF Bp. Elektromos SE 5 10
173. KISS BENCE Bp. Elektromos SE 5 17
174. NÉMETH KORNÉL Salgótarjáni Strandé 5 21
175. SZAKA LÁSZLÓ Budakalászi SC 5 20
176. SZÁNTÓ TAMÁS Budakalászi SC 5 11
177. VAJNA DÁVID Csömöri SSZN KFT 5 10
178. GUNDEL-TAKÁCS GERGELY Budapesti Honvéd SE 4 11
179. MARKOS FERENC Pilisvörösvári KSK 4 6
180. NAGY IMRE Csömöri SSZN KFT 4 5
181. VAJDA BENCE Pilisvörösvári KSK 4 18
182. DAJKA MIKLÓS Gödöllői KC 3 6
183. FICSÓR MÁTÉ Budapesti Honvéd SE 3 6
184. IVANICA JÁKOB Bp. Elektromos SE 3 14
185. KONKOLY FERENC Salgótarjáni Strandé 3 1
186. SEBESTYÉN MÁRTON Solymári SC 3 4
187. SZALAFAI GÁBOR Budakalászi SC 3 4
188. BÖJTE GERGŐ Budakalászi SC 2 7
189. FEHÉR MIHÁLY Salgótarjáni Strandé 2 21
190. GYETVAI CSABA Salgótarjáni Strandé 2 18
191. NAGY LEVENTE Salgótarjáni Strandé 2 20
192. PETROVICS ERIK Budapesti Honvéd SE 2 6
193. SZERENCSÉS SZILVESZTER Salgótarjáni Strandé 2 7
194. TÓTH ÁDÁM CYEB Budakalász U22 2 1
195. TÓTH KRISTÓF Budapesti Honvéd SE 2 1
196. BALÁZS GERGŐ Bp. Elektromos SE 1 3
197. ÉKES ÁDÁM Csömöri SSZN KFT 1 21
198. GÖNDÖCS PÉTER Rév TSC 1 11
199. LOPEZ-FILKORN NERY FERNANDO CYEB Budakalász U22 1 11
200. MÉSZÁROS PÉTER OKTAT60 Hatvani KSZS 1 22
201. PACS RÓBERT ISTVÁN Gödöllői KC 1 18
202. PITLIK MARCELL Gödöllői KC 1 4
203. PURUCZKI GÁBOR Salgótarjáni Strandé 1 3
204. SINKOVITS BENJAMIN CYEB Budakalász U22 1 1
205. TÓTH DÁNIEL Bp. Elektromos SE 0 2 1 9
CYEB Budakalász U22 1 7
206. UGI DÁVID Solymári SC 1 22
207. ZAJCSEK VIKTOR Pilisvörösvári KSK 1 21
208. AZZOUZ LEVENTE Budapesti Honvéd SE 0 13
209. BAGYÁNSZKI ZSOLT Csömöri SSZN KFT 0 1
210. BAKONYI MÁRK Pilisvörösvári KSK 0 9
211. BALÁZSI LEVENTE PÉTER CYEB Budakalász U22 0 6
212. BARANYI MÁTÉ OKTAT60 Hatvani KSZS 0 2
213. BARTHA ÁDÁM Budapesti Honvéd SE 0 1
214. BENDE KRISTÓF Rév TSC 0 22
215. BIHARI AMBRUS CYEB Budakalász U22 0 13
216. BOROS TAMÁS CYEB Budakalász U22 0 3
217. BOZSIK ZOLTÁN TFSE 0 12
218. DÓSA BALÁZS Bp. Elektromos SE 0 18
219. FÁBRICS TAMÁS Pilisvörösvári KSK 0 16
220. GYIMESI BALÁZS Budakalászi SC 0 22
221. GYIMESI BENEDEK Bp. Elektromos SE 0 20
222. HAJDÚ RICHÁRD GÁBOR Budapesti Honvéd SE 0 14
223. HORÁNSZKY DÉNES Solymári SC 0 4
224. HORVÁTH MARTIN Salgótarjáni Strandé 0 11
225. HOSTISÓCZKI TAMÁS TFSE 0 9
226. KAPOSVÁRI MÁRK Rév TSC 0 6
227. KÁRMÁN PÉTER Gödöllői KC 0 21
228. KAVIN KRISTÓF TFSE 0 2
229. KENYHERCZ DÁNIEL Rév TSC 0 3
230. KEREKES LŐRINC Budakalászi SC 0 21
231. KISS DÁNIEL GÁBOR Bp. Elektromos SE 0 10
232. KISS GERGŐ TFSE 0 5
233. KORMÁNY TAMÁS Csömöri SSZN KFT 0 20
234. KÓSA MÁTÉ Budapesti Honvéd SE 0 2
235. KOVÁCS BÁLINT Gödöllői KC 0 1
236. KOVÁCS TIBOR OKTAT60 Hatvani KSZS 0 4
237. KUTI KRISZTIÁN ATTILA Salgótarjáni Strandé 0 21
238. LACZKÓ SZILÁRD Gödöllői KC 0 4
239. LAKOS LÁSZLÓ Rév TSC 0 1
240. LUDASI BENDEGÚZ Solymári SC 0 7
241. LUDVIG MARTIN Solymári SC 0 3
242. MARKÓ IGNÁC Gödöllői KC 0 21
243. MÉSZÁROS BÁLINT TFSE 0 4
244. MLINKÓ GÁBOR TFSE 0 19
245. MUNDRUCZÓ DÁNIEL OKTAT60 Hatvani KSZS 0 7
246. NAGY BENEDEK Rév TSC 0 21
247. NEMES ANDRÁS Gödöllői KC 0 18
248. NÉMETH KRISTÓF Bp. Elektromos SE 0 4
249. NÉMETH SZABOLCS Budapesti Honvéd SE 0 1
250. PAP LÁSZLÓ Solymári SC 0 10
251. PÁPAY PÉTER Pilisvörösvári KSK 0 21
252. PAPP RICHÁRD TFSE 0 1
253. RAD GERGELY Budapesti Honvéd SE 0 1
254. RASHID DOMINIK Bp. Elektromos SE 0 20
255. SÁVAI LEVENTE TFSE 0 6
256. SOÓS PATRIK Pilisvörösvári KSK 0 8
257. SZABÓ BENCE Solymári SC 0 3
258. SZABÓ MARCELL Budapesti Honvéd SE 0 3
259. SZARVAS ANDRÁS OKTAT60 Hatvani KSZS 0 14
260. TOMANCSEK MARCELL Csömöri SSZN KFT 0 1
261. TREKOVÁNYECZ ANDRÁS Rév TSC 0 11
262. TRIBONDEAU JULIEN Budapesti Honvéd SE 0 18
263. VALKUSZ ÁDÁM Rév TSC 0 10
264. VARGA ERIK Salgótarjáni Strandé 0 1
265. VASVÁRI ZSOLT CYEB Budakalász U22 0 19
266. VOGT BENCE Bp. Elektromos SE 0 1
K&H FÉRFI KÉZILABDA LIGA
K&H NŐI KÉZILABDA LIGA
www.keziszovetseg.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Apparátus
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- MKSZ Szociális Alapítvány
- MKSZ Sporttudományi Tanácsadó Testület
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Játékvezetés Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Oktatás, képzés
- Szabályértelmező videóblokk
- Dokumentum
- Nemzetközi játékvezető, delegált
- Keret
- Bizottság
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó