Címjegyzék
KÉZILABDA VERSENYEK
HÍREK
FOTÓ
VIDEÓ
MŰSOR - EREDMÉNYEK
NB II női felnőtt Dél
2017. szeptember 16. szombat
13:00 Rákosmenti KSK - Dabas KC VSE 23 - 19
18:00 Csepel DSE - Ceglédi KCSE 29 - 21
2017. szeptember 17. vasárnap
15:00 VSK Tököl - XVI.kerületi KMSE 26 - 20
15:00 EURONOVEX USE - Szigetszentmiklósi NKSE 26 - 31
18:00 TFSE - IN-ÖR KC. 24 - 32
18:00 Vecsés SE - HORT-CSEPEL 28 - 17
2017. szeptember 23. szombat
12:00 HORT-CSEPEL - Csepel DSE 21 - 22
18:00 IN-ÖR KC. - Rákosmenti KSK 29 - 25
2017. szeptember 24. vasárnap
12:00 Szigetszentmiklósi NKSE - Vecsés SE 25 - 31
15:00 Ceglédi KCSE - VSK Tököl 22 - 22
16:00 Dabas KC VSE - EURONOVEX USE 29 - 24
16:30 XVI.kerületi KMSE - TFSE 25 - 39
2017. október 7. szombat
13:00 Rákosmenti KSK - XVI.kerületi KMSE 25 - 26
14:00 Vecsés SE - EURONOVEX USE 33 - 24
15:00 IN-ÖR KC. - Dabas KC VSE 37 - 22
18:00 Csepel DSE - Szigetszentmiklósi NKSE 35 - 20
2017. október 8. vasárnap
15:00 VSK Tököl - HORT-CSEPEL 29 - 21
17:00 Ceglédi KCSE - TFSE 33 - 26
2017. október 13. péntek
17:45 EURONOVEX USE - Csepel DSE 27 - 29
2017. október 14. szombat
14:00 HORT-CSEPEL - TFSE 16 - 30
16:00 Ceglédi KCSE - Rákosmenti KSK 31 - 27
2017. október 15. vasárnap
13:30 Szigetszentmiklósi NKSE - VSK Tököl 30 - 31
16:30 XVI.kerületi KMSE - IN-ÖR KC. 25 - 31
18:00 Vecsés SE - Dabas KC VSE 23 - 17
2017. október 20. péntek
18:45 Rákosmenti KSK - HORT-CSEPEL 26 - 25
2017. október 21. szombat
13:45 Dabas KC VSE - XVI.kerületi KMSE 30 - 27
18:00 Csepel DSE - Vecsés SE 23 - 23
18:00 IN-ÖR KC. - Ceglédi KCSE 29 - 26
2017. október 22. vasárnap
15:00 VSK Tököl - EURONOVEX USE 40 - 23
18:00 TFSE - Szigetszentmiklósi NKSE 33 - 22
2017. október 27. péntek
18:45 EURONOVEX USE - TFSE 32 - 34
2017. október 28. szombat
14:00 HORT-CSEPEL - IN-ÖR KC. 26 - 38
18:00 Csepel DSE - Dabas KC VSE 26 - 17
18:00 Rákosmenti KSK - Szigetszentmiklósi NKSE 30 - 29
2017. október 29. vasárnap
16:00 Ceglédi KCSE - XVI.kerületi KMSE 25 - 28
18:00 Vecsés SE - VSK Tököl 24 - 26
2017. november 4. szombat
13:00 Rákosmenti KSK - EURONOVEX USE 35 - 25
18:00 IN-ÖR KC. - Szigetszentmiklósi NKSE 35 - 21
2017. november 5. vasárnap
15:00 VSK Tököl - Csepel DSE 23 - 26
15:00 Dabas KC VSE - Ceglédi KCSE 22 - 21
16:30 XVI.kerületi KMSE - HORT-CSEPEL 32 - 16
18:00 Vecsés SE - TFSE 24 - 27
2017. november 11. szombat
18:00 Csepel DSE - TFSE 25 - 29
2017. november 12. vasárnap
14:00 Szigetszentmiklósi NKSE - XVI.kerületi KMSE 32 - 36
15:00 VSK Tököl - Dabas KC VSE 34 - 22
16:00 Ceglédi KCSE - HORT-CSEPEL 27 - 25
17:00 EURONOVEX USE - IN-ÖR KC. 26 - 41
18:00 Vecsés SE - Rákosmenti KSK 22 - 26
2017. november 18. szombat
13:00 Rákosmenti KSK - Csepel DSE 36 - 25
18:00 IN-ÖR KC. - Vecsés SE 37 - 26
2017. november 19. vasárnap
14:00 TFSE - VSK Tököl 30 - 28
15:00 Dabas KC VSE - HORT-CSEPEL 29 - 23
16:00 Ceglédi KCSE - Szigetszentmiklósi NKSE 33 - 18
16:30 XVI.kerületi KMSE - EURONOVEX USE 37 - 37
2017. november 25. szombat
14:00 Szigetszentmiklósi NKSE - HORT-CSEPEL 30 - 25
2017. november 26. vasárnap
14:00 VSK Tököl - Rákosmenti KSK 27 - 24
17:00 EURONOVEX USE - Ceglédi KCSE 21 - 32
18:00 TFSE - Dabas KC VSE 33 - 28
18:00 Csepel DSE - IN-ÖR KC. 24 - 36
18:00 Vecsés SE - XVI.kerületi KMSE 26 - 33
2017. december 2. szombat
13:00 Rákosmenti KSK - TFSE 34 - 34
18:00 IN-ÖR KC. - VSK Tököl 29 - 27
2017. december 3. vasárnap
14:30 HORT-CSEPEL - EURONOVEX USE 33 - 36
16:00 Ceglédi KCSE - Vecsés SE 25 - 20
16:00 Dabas KC VSE - Szigetszentmiklósi NKSE 25 - 26
16:30 XVI.kerületi KMSE - Csepel DSE 21 - 24
2018. február 17. szombat
11:00 HORT-CSEPEL - Vecsés SE 11 - 40
2018. február 18. vasárnap
10:00 Szigetszentmiklósi NKSE - EURONOVEX USE 36 - 26
15:00 Dabas KC VSE - Rákosmenti KSK 28 - 21
16:30 XVI.kerületi KMSE - VSK Tököl 23 - 29
17:00 Ceglédi KCSE - Csepel DSE 21 - 23
18:00 IN-ÖR KC. - TFSE 28 - 22
2018. február 24. szombat
18:00 Csepel DSE - HORT-CSEPEL 38 - 25
2018. február 25. vasárnap
12:00 Vecsés SE - Szigetszentmiklósi NKSE 29 - 27
14:45 Rákosmenti KSK - IN-ÖR KC. 25 - 33
15:00 VSK Tököl - Ceglédi KCSE 24 - 16
18:00 TFSE - XVI.kerületi KMSE 39 - 31
18:00 EURONOVEX USE - Dabas KC VSE 29 - 28
2018. március 3. szombat
11:00 TFSE - Ceglédi KCSE 28 - 27
2018. március 4. vasárnap
10:00 Szigetszentmiklósi NKSE - Csepel DSE 25 - 28
11:00 HORT-CSEPEL - VSK Tököl 22 - 31
15:00 Dabas KC VSE - IN-ÖR KC. 13 - 28
16:30 XVI.kerületi KMSE - Rákosmenti KSK 23 - 25
17:00 EURONOVEX USE - Vecsés SE 24 - 35
2018. március 10. szombat
18:00 Csepel DSE - EURONOVEX USE 34 - 26
18:00 IN-ÖR KC. - XVI.kerületi KMSE 31 - 23
2018. március 11. vasárnap
09:30 Rákosmenti KSK - Ceglédi KCSE 30 - 21
11:00 VSK Tököl - Szigetszentmiklósi NKSE 25 - 19
16:00 Dabas KC VSE - Vecsés SE 15 - 20
18:00 TFSE - HORT-CSEPEL 41 - 19
2018. március 12. hétfő
19:30 HORT-CSEPEL - Rákosmenti KSK 22 - 28
2018. március 18. vasárnap
12:00 Szigetszentmiklósi NKSE - TFSE 25 - 31
15:00 Ceglédi KCSE - IN-ÖR KC. 19 - 29
16:00 Vecsés SE - Csepel DSE 24 - 29
16:30 XVI.kerületi KMSE - Dabas KC VSE 25 - 22
17:00 EURONOVEX USE - VSK Tököl 25 - 21
2018. március 25. vasárnap
17:00 Dabas KC VSE - Csepel DSE 20 - 27
2018. április 7. szombat
18:00 IN-ÖR KC. - HORT-CSEPEL 33 - 20
2018. április 8. vasárnap
11:00 VSK Tököl - Vecsés SE 29 - 24
15:30 Szigetszentmiklósi NKSE - Rákosmenti KSK 32 - 32
16:30 XVI.kerületi KMSE - Ceglédi KCSE 23 - 25
18:30 TFSE - EURONOVEX USE 32 - 27
2018. április 14. szombat
11:00 TFSE - Vecsés SE 28 - 26
16:00 HORT-CSEPEL - XVI.kerületi KMSE 26 - 39
2018. április 15. vasárnap
12:00 Szigetszentmiklósi NKSE - IN-ÖR KC. 30 - 32
15:00 EURONOVEX USE - Rákosmenti KSK 33 - 33
15:00 Csepel DSE - VSK Tököl 30 - 19
15:00 Ceglédi KCSE - Dabas KC VSE 23 - 27
2018. április 21. szombat
18:00 IN-ÖR KC. - EURONOVEX USE 35 - 25
18:00 HORT-CSEPEL - Ceglédi KCSE 15 - 38
2018. április 22. vasárnap
10:00 TFSE - Csepel DSE 30 - 31
13:00 Rákosmenti KSK - Vecsés SE 30 - 30
16:00 Dabas KC VSE - VSK Tököl 25 - 31
16:30 XVI.kerületi KMSE - Szigetszentmiklósi NKSE 21 - 19
2018. április 28. szombat
11:00 HORT-CSEPEL - Dabas KC VSE 21 - 28
18:00 Csepel DSE - Rákosmenti KSK 37 - 28
2018. április 29. vasárnap
11:00 VSK Tököl - TFSE 29 - 25
12:00 Szigetszentmiklósi NKSE - Ceglédi KCSE 23 - 21
16:00 Vecsés SE - IN-ÖR KC. 29 - 33
18:00 EURONOVEX USE - XVI.kerületi KMSE 27 - 40
2018. május 5. szombat
11:00 HORT-CSEPEL - Szigetszentmiklósi NKSE 13 - 37
11:30 Rákosmenti KSK - VSK Tököl 22 - 26
15:00 Ceglédi KCSE - EURONOVEX USE 39 - 19
18:00 IN-ÖR KC. - Csepel DSE 25 - 28
2018. május 6. vasárnap
16:00 Dabas KC VSE - TFSE 29 - 25
16:30 XVI.kerületi KMSE - Vecsés SE 32 - 31
2018. május 11. péntek
20:00 VSK Tököl - IN-ÖR KC. 26 - 33
2018. május 16. szerda
19:00 EURONOVEX USE - HORT-CSEPEL 41 - 32
2018. május 18. péntek
18:20 Vecsés SE - Ceglédi KCSE 17 - 12
2018. május 19. szombat
18:00 Csepel DSE - XVI.kerületi KMSE 27 - 24
2018. május 20. vasárnap
10:00 Szigetszentmiklósi NKSE - Dabas KC VSE 40 - 32
18:00 TFSE - Rákosmenti KSK 33 - 31
TABELLA
hely csapat M GY D V LG KG GK PONT
1. IN-ÖR KC. 22 21 0 1 714 532 182 42
2. Csepel DSE 22 18 1 3 620 541 79 37
3. TFSE 22 15 1 6 673 602 71 31
4. VSK Tököl 22 15 1 6 603 535 68 31
5. Rákosmenti KSK 22 9 4 9 616 610 6 22
6. XVI.kerületi KMSE 22 10 1 11 614 612 2 21
7. Vecsés SE 22 9 2 11 585 550 35 20
8. Ceglédi KCSE 22 9 1 12 558 525 33 19
9. Dabas KC VSE 22 8 0 14 527 587 -60 16
10. Szigetszentmiklósi NKSE 22 7 1 14 597 630 -33 15
11. EURONOVEX USE 22 4 2 16 603 739 -136 10
12. HORT-CSEPEL 22 0 0 22 474 721 -247 0
GÓLLÖVŐLISTA - MÉRKŐZÉSSZÁM
hely név csapat gól M gól M
1. OLÁH NÓRA IN-ÖR KC. 174 22
2. JÓNÁS ALEXANDRA EURONOVEX USE 166 21
3. PINTÉR KRISZTINA Rákosmenti KSK 164 21
4. HIDEG MARIANN Rákosmenti KSK 151 21
5. HALASI RÉKA Ceglédi KCSE 140 19
6. SÜTŐ SÁRA IN-ÖR KC. 136 22
7. BÍRÓ ESZTER TFSE 135 20
8. BOCSKAI BOGLÁRKA Dabas KC VSE 135 21
9. MAROSI RITA VSK Tököl 125 19
10. CSÁBI ZSUZSANNA EURONOVEX USE 123 21
11. TAKÁCS BARBARA VSK Tököl 122 22
12. MARTINEK EMŐKE Vecsés SE 113 21
13. PÁRTOS ORSOLYA Csepel DSE 107 20
14. TÓTH TÍMEA Vecsés SE 107 21
15. KÁLDY LILI TFSE 98 13
16. SZLOVÁK ENIKŐ HORT-CSEPEL 70 10 95 17
TFSE 25 7
17. DARDOR SÁBA IMEN XVI.kerületi KMSE 94 21
18. SKRAPICS ÁGOTA Dabas KC VSE 90 18
19. MAROSI KRISZTINA VSK Tököl 84 22
20. DOSZPOD RÉKA Vecsés SE 83 21
21. HALÁSZ HENRIETTA Rákosmenti KSK 83 19
22. NAGY BARBARA Szigetszentmiklósi N 83 21
23. MATHEISZ RENÁTA NOÉMI TFSE 82 17
24. TURI ORSOLYA Szigetszentmiklósi N 80 21
25. CS.NAGY ORSOLYA XVI.kerületi KMSE 75 16
26. TÓTH ADRIENN Ceglédi KCSE 74 20
27. TÓTH ÁGNES Ceglédi KCSE 73 21
28. GELLÉRFI ÉVA Csepel DSE 71 21
29. HORVÁTH DÓRA Szigetszentmiklósi N 71 21
30. TÓTH RENÁTA IN-ÖR KC. 71 21
31. SZAKÁCSY KAMILLA HORT-CSEPEL 52 11 67 21
Szigetszentmiklósi N 15 10
32. KISS ANNA EURONOVEX USE 66 21
33. KISJUHÁSZ PETRA Ceglédi KCSE 65 20
34. DEÉZSI RÉKA XVI.kerületi KMSE 61 11
35. SZABÓ VIVIEN VSK Tököl 61 17
36. HORTI LILIÁNA XVI.kerületi KMSE 60 14
37. SZILÁGYI ZSANETT HORT-CSEPEL 59 18
38. VERESZKY DORKA XVI.kerületi KMSE 58 20
39. SZABÓ KINGA HORT-CSEPEL 54 20
40. OLÁH ORSOLYA IN-ÖR KC. 53 21
41. SZOBODEK BEÁTA EURONOVEX USE 53 20
42. CZIRÁKI KLAUDIA VSK Tököl 52 22
43. KOVÁCS ESZTER TFSE 52 20
44. DOBOS RENÁTA Ceglédi KCSE 50 20
45. JÁKFALVI ILKA XVI.kerületi KMSE 49 21
46. NÉMETH PATRÍCIA Szigetszentmiklósi N 49 9
47. TÓTH ZSÓFIA EURONOVEX USE 49 19
48. SOÓS MARTINA IN-ÖR KC. 48 11
49. BENEDEK RÉKA Csepel DSE 46 15
50. WÁGNER BLANKA HORT-CSEPEL 46 19
51. FÖLDESI JÚLIA HORT-CSEPEL 44 15
52. PANYIK RENÁTA Vecsés SE 44 21
53. ANDRÉ ILONA Dabas KC VSE 16 7 43 15
TFSE 27 8
54. BALOGH DALMA VSK Tököl 43 11
55. KAJDÁCSI KINGA Csepel DSE 43 13
56. MOLNÁR-GÁBOR DALMA Csepel DSE 43 21
57. BÁNSZKI ADRIENN Dabas KC VSE 42 21
58. FARAGÓ EVELYN VIVIEN Csepel DSE 42 19
59. OLÁH HENRIETTA Ceglédi KCSE 42 9
60. SZÁNTÓ EDINA TFSE 42 18
61. FORGÁCS SZIMONETTA Rákosmenti KSK 41 20
62. KOMSA KLAUDIA IN-ÖR KC. 40 19
63. BÁN REA ZSÓFIA Dabas KC VSE 39 19
64. MIHÁLY EVELIN Ceglédi KCSE 39 19
65. ANDRÁSI NÓRA Rákosmenti KSK 38 21
66. BOTTLIK FLÓRA TFSE 38 21
67. HORVÁTH ALEXANDRA Dabas KC VSE 38 19
68. KRIZSÁN ALEXANDRA IN-ÖR KC. 37 14
69. TAKÁCS NIKOLETT VSK Tököl 37 22
70. LÍZER MELINDA Szigetszentmiklósi N 36 12
71. SOLTÉSZ BERNADETT Csepel DSE 35 16
72. KOMÁR LILI XVI.kerületi KMSE 34 16
73. SZEKERES DÓRA IN-ÖR KC. 34 11
74. BAGDÁCS FRUZSINA TFSE 33 11
75. KAPÁS ANDREA Rákosmenti KSK 33 19
76. OLÁH FANNI HORT-CSEPEL 33 19
77. TÓTH DOROTTYA Csepel DSE 33 18
78. BENEDEK ZSÓFIA Csepel DSE 32 20
79. HÖCHST GABRIELLA Szigetszentmiklósi N 32 21
80. JESCHEK BEÁTA Szigetszentmiklósi N 32 15
81. STASKÓ JULIANNA Dabas KC VSE 32 14
82. KOMSA NIKOLETT IN-ÖR KC. 31 20
83. KOZSÁN VIVIEN Vecsés SE 31 14
84. TÓTH SZABINA VSK Tököl 31 17
85. MINÁROVICS ANITA Vecsés SE 29 13
86. SZALAI DORKA Szigetszentmiklósi N 29 20
87. PASQUALETTI LAURA Vecsés SE 28 8
88. RAUSCH KRISZTINA IN-ÖR KC. 27 11
89. SERFLEK ZSÓFIA IN-ÖR KC. 27 11
90. KAUFMANN DÓRA Szigetszentmiklósi N 26 20
91. MOLNÁR SÁRA IN-ÖR KC. 26 21
92. ZSÍROS ADRIENN Szigetszentmiklósi N 26 16
93. DICZHÁZI DOROTTYA Csepel DSE 25 15
94. KOVÁCS KITTI Vecsés SE 25 19
95. VEREB KLAUDIA Vecsés SE 25 19
96. KALMÁR DÓRA Csepel DSE 23 11
97. NYILAS SZANDRA XVI.kerületi KMSE 23 9
98. FARKAS SZIMONETTA EURONOVEX USE 22 4
99. GOLYÁN BARBARA TFSE 22 17
100. VIG LAURA Dabas KC VSE 22 19
101. BALIKA TÍMEA Szigetszentmiklósi N 21 11
102. ÉDES BOGLÁRKA Csepel DSE 21 20
103. KOVÁCS RÉKA XVI.kerületi KMSE 21 14
104. HIBERT ADRIENN Vecsés SE 20 5
105. PAP BETTINA HORT-CSEPEL 20 19
106. CZEPIN ZSUZSANNA Szigetszentmiklósi N 19 11
107. KEREKES VANDA Rákosmenti KSK 19 18
108. ANTAL LAJOSNÉ Rákosmenti KSK 18 20
109. CZUDOR ALEXANDRA Vecsés SE 18 12
110. KRUJ DÓRA Csepel DSE 18 6
111. ORMOS LILLA XVI.kerületi KMSE 18 17
112. POLGÁR KINGA XVI.kerületi KMSE 18 8
113. POMOZI NIKOLETT Vecsés SE 18 12
114. SOWUNMI MÁRIA Ceglédi KCSE 18 6
115. FORSTHOFFER RÉKA XVI.kerületi KMSE 17 6
116. ORJÁN VIKTÓRIA Dabas KC VSE 16 7
117. PÉTERBENCZE JUDIT VSK Tököl 16 9
118. ZSÍROS ENIKŐ Szigetszentmiklósi N 16 13
119. FORGÁCS JANKA XVI.kerületi KMSE 15 17
120. LENGYEL PETRA XVI.kerületi KMSE 15 10
121. PEREDI ZSÓFIA TFSE 15 17
122. SCHUSTERNÉ LEZSÁK MÓNIKA Rákosmenti KSK 15 18
123. BAKACSI LILLA XVI.kerületi KMSE 14 19
124. BÖJTÖS ANDREA VSK Tököl 14 10
125. GAJDÁN GRÉTA TFSE 14 17
126. MÉSZÁROS NIKOLETTA EURONOVEX USE 14 10
127. S. TÓTH ANNA HORT-CSEPEL 14 7
128. TÓTH TAMARA TFSE 14 8
129. VÉKONY ALEXANDRA Dabas KC VSE 14 9
130. LISZONYI SZILVIA HORT-CSEPEL 13 10
131. LUGOSI GRÉTA TFSE 13 16
132. ÓVÁRI BOGLÁRKA Szigetszentmiklósi N 13 17
133. VARGA LILLA Csepel DSE 13 14
134. BOTYÁNSZKI VIVIEN Ceglédi KCSE 12 8
135. MÁTRAI NÓRA Dabas KC VSE 12 4
136. TALAPKA CSENGE Dabas KC VSE 12 19
137. TÓTH ANNA HORT-CSEPEL 12 16
138. BAHRIM LILIANA MIHAELA EURONOVEX USE 11 6
139. KERNER TÜNDE Csepel DSE 11 10
140. KRUZSICZ BERNADETT TFSE 11 12
141. PAPP MELINDA VSK Tököl 11 8
142. SZALAY DANIÉLA Csepel DSE 11 7
143. SZÜCSI RENÁTA EURONOVEX USE 11 10
144. PÁSZTOR GRÉTA EURONOVEX USE 10 16
145. SZALKAI ADRIENN EURONOVEX USE 10 5
146. PRÓKAI ANETT Ceglédi KCSE 9 4
147. SPITZER ZSÓFIA Rákosmenti KSK 9 19
148. CSALA KRISZTINA Rákosmenti KSK 8 17
149. HORVÁTH DOMINIKA HORT-CSEPEL 8 11
150. SPOLMIN ROBERTA Ceglédi KCSE 8 11
151. BAGI ALEXANDRA XVI.kerületi KMSE 7 11
152. MÁTRAI DOMINIKA XVI.kerületi KMSE 7 19
153. TÉZLI CINTIA HORT-CSEPEL 7 9
154. TÓTH PATRÍCIA EURONOVEX USE 7 5
155. BAKÓ DIÁNA FANNI TFSE 6 6
156. BANASÁK REBEKA Dabas KC VSE 6 10
157. FEHÉR LAURA SAROLTA Csepel DSE 6 9
158. LUKÁCSI PETRA Dabas KC VSE 6 9
159. TÓTH RENÁTA EURONOVEX USE 6 19
160. VÍGH CINTINA Ceglédi KCSE 6 10
161. VITÁNYI RÉKA VSK Tököl 6 17
162. KLACSÁK ZSÓFIA Csepel DSE 5 5
163. MADARÁSZ MARTINA Dabas KC VSE 5 8
164. MAJOR HANNA Vecsés SE 5 19
165. MOHÁCSI KITTI EURONOVEX USE 5 13
166. SIMKÓ ANITA Vecsés SE 5 14
167. SZABÓ ZITA HORT-CSEPEL 5 2
168. GÁSPÁR TAMARA Rákosmenti KSK 4 10
169. HARIS ZSUZSA Vecsés SE 4 19
170. HIRT KRISZTINA IN-ÖR KC. 4 16
171. MACZÓ DORINA EURONOVEX USE 4 3
172. NÉMETH TÍMEA Vecsés SE 4 6
173. PUSZTAY SZILVIA Vecsés SE 4 16
174. TÓTH BEÁTA Csepel DSE 4 11
175. BALÁZS BARBARA Vecsés SE 3 10
176. BUKTA PETRA EURONOVEX USE 3 5
177. FARKAS KITTI Dabas KC VSE 3 18
178. HEGEDŐS RÉKA HORT-CSEPEL 3 10
179. KAMPER OLÍVIA Dabas KC VSE 3 4
180. KOVÁCS GEORGINA TFSE 3 2
181. MÁRTON DORINA TFSE 3 7
182. OLÁH NOÉMI Szigetszentmiklósi N 3 11
183. PETROVICS FRUZSINA Ceglédi KCSE 3 8
184. SÁNTA BARBARA IN-ÖR KC. 3 7
185. SZAUDER ANNA XVI.kerületi KMSE 3 11
186. SZILÁGYI VIKTÓRIA Szigetszentmiklósi N 3 12
187. TÓTFALUSI ANNA Csepel DSE 3 11
188. VÁNYI FLÓRA Ceglédi KCSE 3 13
189. ZATLUKÁL SENON TFSE 3 5
190. KELEMEN ALEXANDRA IN-ÖR KC. 2 20
191. KEREKES ALEXA Rákosmenti KSK 2 7
192. MESTER SZABÓ ANETT Ceglédi KCSE 2 8
193. NAGY ALETTA Ceglédi KCSE 2 8
194. SZEKERES REBEKA Szigetszentmiklósi N 2 9
195. SZŐNYI DORINA Vecsés SE 2 2
196. VECSEY VERONIKA TFSE 2 9
197. BESZE ERIKA HORT-CSEPEL 1 20
198. BUJDOSÓ MARIANNA EURONOVEX USE 1 9
199. BUKODI VERONIKA Dabas KC VSE 1 9
200. DIÓSZEGI DIÁNA VSK Tököl 1 20
201. ERŐS TIFANI Dabas KC VSE 1 8
202. KESZTYŰS BARBARA TFSE 1 3
203. MOLNÁR DZSENIFER HORT-CSEPEL 1 2
204. MOLNÁR FANNI XVI.kerületi KMSE 1 2
205. NAGY DÓRA TFSE 1 11
206. PAPP NIKOLETT KATALIN Csepel DSE 1 3
207. SZABÓ GEORGINA Dabas KC VSE 1 1
208. SZILÁGYI EDINA Szigetszentmiklósi N 1 2
209. SZTANCSIK ANETT BEÁTA IN-ÖR KC. 1 15
210. VÁSÁRECZKI BIANKA Dabas KC VSE 1 5
211. ZSENGELLÉR PATRÍCIA EURONOVEX USE 1 21
212. BÁLINT LAURA EURONOVEX USE 0 1
213. BAUER BOGLÁRKA VSK Tököl 0 2
214. BERTA ANIKÓ IN-ÖR KC. 0 4
215. BUJDOSÓ ESZTER HORT-CSEPEL 0 1
216. CZVIK ANNA VSK Tököl 0 7
217. DOBOS ENIKŐ HORT-CSEPEL 0 4
218. DUKA VIKTÓRIA BEATRIX Csepel DSE 0 1
219. FÁBRY VIVIEN XVI.kerületi KMSE 0 16
220. FEJÉR BETTINA Vecsés SE 0 1
221. GEDA REGINA Csepel DSE 0 16
222. GERGICS LILI VSK Tököl 0 1
223. GYAPJASNÉ BÁN ORSOLYA KATALIN Szigetszentmiklósi N 0 14
224. GYENES NIKOLETTA EURONOVEX USE 0 1
225. HALÁSZ RÉKA VSK Tököl 0 1
226. HALMI DIÁNA Dabas KC VSE 0 1
227. HARTYÁNI VIKTÓRIA Dabas KC VSE 0 13
228. HAVAS PANNA Vecsés SE 0 1
229. HENN VIRÁG VSK Tököl 0 1
230. HOLMAN NÓRA TFSE 0 1
231. HORVÁTH MÍRA IN-ÖR KC. 0 18
232. HÖRÖMPŐ DÓRA Ceglédi KCSE 0 8
233. JOSZKIN MARIETTA VSK Tököl 0 1
234. JUHÁSZ BERNADETT Ceglédi KCSE 0 21
235. KAFFKA ESZTER Csepel DSE 0 20
236. KERTAI ENIKŐ XVI.kerületi KMSE 0 3
237. KOÓS VIRÁG Csepel DSE 0 1
238. KOVÁCS BETTINA VSK Tököl 0 17
239. KOVÁCS LILIÁNA VSK Tököl 0 1
240. KOVÁCS O. ZSÓFIA Dabas KC VSE 0 20
241. KŐSZEGI DÓRA TFSE 0 3
242. KULI SZILVIA EURONOVEX USE 0 18
243. KVETÁK SZILVIA IN-ÖR KC. 0 22
244. MÁTÉFI DALMA Vecsés SE 0 17
245. METZKER PETRA Vecsés SE 0 5
246. NACHTMANN RENÁTA VSK Tököl 0 9
247. OPOCZKI BETTINA Dabas KC VSE 0 13
248. OROSZ VIKTÓRIA Rákosmenti KSK 0 20
249. PALICSKA LIZA Szigetszentmiklósi N 0 12
250. PÁLLINGER RÉKA Szigetszentmiklósi N 0 20
251. PATAI LAURA EURONOVEX USE 0 4
252. POMPOR ANIKÓ Csepel DSE 0 7
253. ROZGICS VIKTÓRIA VSK Tököl 0 7
254. RUBINT ALEXANDRA XVI.kerületi KMSE 0 7
255. SCHVART ENIKŐ EURONOVEX USE 0 20
256. SÜLE NOÉMI VSK Tököl 0 1
257. SZABÓ RÉKA Csepel DSE 0 1
258. SZABÓ ROZÁLIA XVI.kerületi KMSE 0 20
259. SZAJKÓ KINGA TFSE 0 21
260. SZEGEDI BRIGITTA Ceglédi KCSE 0 21
261. SZENTGYÖRGYI NIKOLETT HORT-CSEPEL 0 21
262. SZLAUKÓ ESZTER BOGLÁRKA TFSE 0 16
263. TANOS DORINA TFSE 0 3
264. TÓTH ENIKŐ Vecsés SE 0 21
265. TÖRŐCSIK FRUZSINA Ceglédi KCSE 0 2
266. VARGA ALEXANDRA VSK Tököl 0 4
267. VARGA BARBARA VSK Tököl 0 3
268. VARGA NIKOLETT Szigetszentmiklósi N 0 7
269. VERESZKY NÓRA XVI.kerületi KMSE 0 10
270. VLASICH KATA HORT-CSEPEL 0 1
271. ZAY ESZTER Rákosmenti KSK 0 19
K&H FÉRFI KÉZILABDA LIGA
K&H NŐI KÉZILABDA LIGA
www.keziszovetseg.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Apparátus
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- MKSZ Szociális Alapítvány
- MKSZ Sporttudományi Tanácsadó Testület
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Játékvezetés Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Oktatás, képzés
- Szabályértelmező videóblokk
- Dokumentum
- Nemzetközi játékvezető, delegált
- Keret
- Bizottság
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó