Címjegyzék
KÉZILABDA VERSENYEK
HÍREK
FOTÓ
VIDEÓ
MŰSOR - EREDMÉNYEK
Női Ifjúsági I. osztály-Nyugat
2017. szeptember 6. szerda
18:00 Siófok KTC KFT - NEKA I. 24 - 28
2017. szeptember 7. csütörtök
16:00 Bajnok DSE Nemesvámos - NEKA II. 27 - 33
2017. szeptember 8. péntek
13:00 Győri Audi ETO KC I. - DKKA 32 - 21
2017. szeptember 9. szombat
15:30 ÉRD - Mosonmagyaróvári KC SE 28 - 29
16:00 Győri Audi ETO KC II. - Kozármisleny SE 43 - 26
2017. szeptember 10. vasárnap
14:00 Swietelsky-Szombathely - Alba Fehérvár KC 17 - 29
2017. szeptember 12. kedd
16:00 NEKA I. - Mosonmagyaróvári KC SE 40 - 28
2017. szeptember 13. szerda
18:00 DKKA - Bajnok DSE Nemesvámos 47 - 24
2017. szeptember 14. csütörtök
17:00 NEKA II. - Siófok KTC KFT 27 - 26
2017. szeptember 15. péntek
16:00 Alba Fehérvár KC - Győri Audi ETO KC I. 29 - 26
2017. szeptember 17. vasárnap
16:00 Győri Audi ETO KC II. - ÉRD 37 - 30
18:00 Kozármisleny SE - Swietelsky-Szombathely 25 - 18
2017. szeptember 19. kedd
15:30 Győri Audi ETO KC II. - NEKA I. 28 - 32
2017. szeptember 20. szerda
16:00 NEKA II. - DKKA 14 - 20
2017. szeptember 21. csütörtök
14:00 Győri Audi ETO KC I. - Kozármisleny SE 38 - 24
16:00 Bajnok DSE Nemesvámos - Alba Fehérvár KC 27 - 31
2017. szeptember 22. péntek
14:00 Mosonmagyaróvári KC SE - Siófok KTC KFT 30 - 29
2017. szeptember 23. szombat
14:00 Swietelsky-Szombathely - ÉRD 30 - 31
2017. október 4. szerda
17:00 Siófok KTC KFT - Győri Audi ETO KC II. 31 - 33
17:00 Kozármisleny SE - Bajnok DSE Nemesvámos 35 - 28
2017. október 6. péntek
16:00 Mosonmagyaróvári KC SE - NEKA II. 27 - 30
2017. október 8. vasárnap
16:00 NEKA I. - Swietelsky-Szombathely 39 - 19
16:00 Alba Fehérvár KC - DKKA 17 - 33
2017. október 10. kedd
15:30 Győri Audi ETO KC I. - NEKA I. 32 - 25
2017. október 11. szerda
13:30 ÉRD - Győri Audi ETO KC I. 21 - 32
18:00 DKKA - Kozármisleny SE 36 - 17
2017. október 12. csütörtök
16:00 Bajnok DSE Nemesvámos - ÉRD 33 - 41
17:00 NEKA II. - Alba Fehérvár KC 31 - 14
2017. október 14. szombat
13:00 Győri Audi ETO KC II. - Mosonmagyaróvári KC SE 35 - 35
14:00 Swietelsky-Szombathely - Siófok KTC KFT 24 - 28
2017. október 18. szerda
17:45 Siófok KTC KFT - Győri Audi ETO KC I. 25 - 27
2017. október 19. csütörtök
16:00 Bajnok DSE Nemesvámos - NEKA I.
2017. október 20. péntek
14:00 Mosonmagyaróvári KC SE - Swietelsky-Szombathely
17:30 Győri Audi ETO KC II. - NEKA II.
2017. október 21. szombat
14:00 ÉRD - DKKA
15:30 Kozármisleny SE - Alba Fehérvár KC
2017. október 25. szerda
15:30 Győri Audi ETO KC I. - Mosonmagyaróvári KC SE
16:00 Bajnok DSE Nemesvámos - Siófok KTC KFT
18:00 DKKA - NEKA I.
2017. október 27. péntek
18:00 NEKA II. - Kozármisleny SE
2017. október 29. vasárnap
14:00 Swietelsky-Szombathely - Győri Audi ETO KC II.
17:00 Alba Fehérvár KC - ÉRD
2017. november 8. szerda
15:30 Győri Audi ETO KC II. - Győri Audi ETO KC I.
16:30 Swietelsky-Szombathely - NEKA II.
18:00 Siófok KTC KFT - DKKA
2017. november 9. csütörtök
16:00 Mosonmagyaróvári KC SE - Bajnok DSE Nemesvámos
16:00 NEKA I. - Alba Fehérvár KC
2017. november 12. vasárnap
13:00 ÉRD - Kozármisleny SE
2017. november 15. szerda
14:00 Győri Audi ETO KC I. - Swietelsky-Szombathely
17:20 Kozármisleny SE - NEKA I.
18:00 DKKA - Mosonmagyaróvári KC SE
2017. november 16. csütörtök
16:00 Bajnok DSE Nemesvámos - Győri Audi ETO KC II.
2017. november 17. péntek
17:00 NEKA II. - ÉRD
18:30 Alba Fehérvár KC - Siófok KTC KFT
2018. január 16. kedd
16:00 NEKA I. - Győri Audi ETO KC II.
2018. január 19. péntek
14:00 Győri Audi ETO KC I. - Alba Fehérvár KC
2018. január 23. kedd
14:00 Győri Audi ETO KC I. - NEKA II.
16:00 Győri Audi ETO KC II. - DKKA
2018. január 24. szerda
18:00 NEKA I. - ÉRD
2018. január 27. szombat
16:00 Siófok KTC KFT - Kozármisleny SE
2018. január 28. vasárnap
14:00 Mosonmagyaróvári KC SE - Alba Fehérvár KC
16:00 Swietelsky-Szombathely - Bajnok DSE Nemesvámos
2018. január 31. szerda
16:00 NEKA II. - NEKA I.
18:00 DKKA - Swietelsky-Szombathely
2018. február 1. csütörtök
16:00 Bajnok DSE Nemesvámos - Győri Audi ETO KC I.
2018. február 3. szombat
15:00 Alba Fehérvár KC - Győri Audi ETO KC II.
15:30 ÉRD - Siófok KTC KFT
2018. február 4. vasárnap
16:00 Kozármisleny SE - Mosonmagyaróvári KC SE
2018. február 6. kedd
19:00 NEKA I. - Siófok KTC KFT
2018. február 7. szerda
18:00 DKKA - Győri Audi ETO KC I.
2018. február 8. csütörtök
17:00 NEKA II. - Bajnok DSE Nemesvámos
2018. február 9. péntek
16:00 Mosonmagyaróvári KC SE - ÉRD
18:00 Alba Fehérvár KC - Swietelsky-Szombathely
2018. február 10. szombat
16:00 Kozármisleny SE - Győri Audi ETO KC II.
2018. február 15. csütörtök
16:00 Bajnok DSE Nemesvámos - DKKA
18:30 Siófok KTC KFT - NEKA II.
2018. február 16. péntek
16:00 Mosonmagyaróvári KC SE - NEKA I.
2018. február 17. szombat
14:00 ÉRD - Győri Audi ETO KC II.
16:00 Swietelsky-Szombathely - Kozármisleny SE
2018. február 21. szerda
17:00 Kozármisleny SE - Győri Audi ETO KC I.
17:00 Siófok KTC KFT - Mosonmagyaróvári KC SE
18:00 DKKA - NEKA II.
18:45 Alba Fehérvár KC - Bajnok DSE Nemesvámos
2018. február 24. szombat
13:00 ÉRD - Swietelsky-Szombathely
2018. február 28. szerda
15:30 Győri Audi ETO KC II. - Siófok KTC KFT
16:00 NEKA II. - Mosonmagyaróvári KC SE
18:00 DKKA - Alba Fehérvár KC
2018. március 1. csütörtök
16:00 Bajnok DSE Nemesvámos - Kozármisleny SE
2018. március 4. vasárnap
13:00 Győri Audi ETO KC I. - ÉRD
16:00 Swietelsky-Szombathely - NEKA I.
2018. március 6. kedd
17:00 NEKA I. - Győri Audi ETO KC I.
2018. március 7. szerda
17:00 Kozármisleny SE - DKKA
18:00 Siófok KTC KFT - Swietelsky-Szombathely
18:45 ÉRD - Bajnok DSE Nemesvámos
2018. március 8. csütörtök
17:00 Alba Fehérvár KC - NEKA II.
2018. március 9. péntek
16:00 Mosonmagyaróvári KC SE - Győri Audi ETO KC II.
2018. március 13. kedd
15:30 Győri Audi ETO KC I. - Siófok KTC KFT
2018. március 14. szerda
16:00 NEKA II. - Győri Audi ETO KC II.
18:00 DKKA - ÉRD
2018. március 16. péntek
17:00 NEKA I. - Bajnok DSE Nemesvámos
2018. március 17. szombat
13:00 Alba Fehérvár KC - Kozármisleny SE
16:00 Swietelsky-Szombathely - Mosonmagyaróvári KC SE
2018. április 3. kedd
15:30 Győri Audi ETO KC II. - Swietelsky-Szombathely
2018. április 4. szerda
18:00 Siófok KTC KFT - Bajnok DSE Nemesvámos
18:00 NEKA I. - DKKA
2018. április 6. péntek
16:00 Mosonmagyaróvári KC SE - Győri Audi ETO KC I.
2018. április 7. szombat
11:00 Kozármisleny SE - NEKA II.
12:00 ÉRD - Alba Fehérvár KC
2018. április 10. kedd
16:00 NEKA II. - Swietelsky-Szombathely
2018. április 11. szerda
18:00 DKKA - Siófok KTC KFT
2018. április 12. csütörtök
11:30 Győri Audi ETO KC I. - Győri Audi ETO KC II.
16:00 Bajnok DSE Nemesvámos - Mosonmagyaróvári KC SE
17:00 Alba Fehérvár KC - NEKA I.
2018. április 14. szombat
16:00 Kozármisleny SE - ÉRD
2018. április 18. szerda
18:00 NEKA I. - Kozármisleny SE
18:45 Siófok KTC KFT - Alba Fehérvár KC
2018. április 19. csütörtök
15:30 Győri Audi ETO KC II. - Bajnok DSE Nemesvámos
17:00 Mosonmagyaróvári KC SE - DKKA
2018. április 22. vasárnap
11:00 ÉRD - NEKA II.
16:00 Swietelsky-Szombathely - Győri Audi ETO KC I.
2018. április 25. szerda
15:30 DKKA - Győri Audi ETO KC II.
15:30 ÉRD - NEKA I.
2018. április 26. csütörtök
16:00 NEKA II. - Győri Audi ETO KC I.
16:00 Bajnok DSE Nemesvámos - Swietelsky-Szombathely
2018. április 28. szombat
16:00 Kozármisleny SE - Siófok KTC KFT
2018. április 29. vasárnap
15:00 Alba Fehérvár KC - Mosonmagyaróvári KC SE
2018. május 9. szerda
15:30 Győri Audi ETO KC I. - Bajnok DSE Nemesvámos
16:00 NEKA I. - NEKA II.
19:00 Siófok KTC KFT - ÉRD
2018. május 11. péntek
14:00 Mosonmagyaróvári KC SE - Kozármisleny SE
17:30 Győri Audi ETO KC II. - Alba Fehérvár KC
2018. május 12. szombat
16:00 Swietelsky-Szombathely - DKKA
TABELLA
hely csapat M GY D V LG KG GK PONT
1. Győri Audi ETO KC I. 6 5 0 1 187 145 42 10
2. DKKA 5 4 0 1 157 104 53 8
3. NEKA I. 5 4 0 1 164 131 33 8
4. NEKA II. 5 4 0 1 135 114 21 8
5. Győri Audi ETO KC II. 5 3 1 1 176 154 22 7
6. Alba Fehérvár KC 5 3 0 2 120 134 -14 6
7. Mosonmagyaróvári KC SE 5 2 1 2 149 162 -13 5
8. ÉRD 5 2 0 3 151 161 -10 4
9. Kozármisleny SE 5 2 0 3 127 163 -36 4
10. Siófok KTC KFT 6 1 0 5 163 169 -6 2
11. Swietelsky-Szombathely 5 0 0 5 108 152 -44 0
12. Bajnok DSE Nemesvámos 5 0 0 5 139 187 -48 0
GÓLLÖVŐLISTA - MÉRKŐZÉSSZÁM
hely név csapat gól M gól M
1. RÓNAI DIÁNA Bajnok DSE Nemesvámo 54 5
2. FARKAS JOHANNA Győri Audi ETO KC II 48 4
3. MÁRCZY TEKLA ÉRD 47 5
4. SZALAI ZSUZSANNA Mosonmagyaróvári KC 43 4
5. LANCZOVA BARBORA Győri Audi ETO KC I 35 5
6. CSER DÓRA Swietelsky-Szombathe 33 4
7. REIZINGER SÁRA ÉRD 30 5
8. DOMOKOS DALMA ÉRD 27 5
9. NÉMETH IMOLA NEKA II. 27 4
10. ZEBA LUCIJA Kozármisleny SE 27 5
11. BOZSOK DÓRA Siófok KTC KFT 25 4
12. TAKÁCS ESZTER Siófok KTC KFT 23 4
13. KELLERMANN DÓRA Győri Audi ETO KC I 22 5
14. PILLER KÁRMEN Alba Fehérvár KC 22 4
15. SCHATZL NATALIE NEKA I. 22 4
16. KÜRTHI LAURA KLAUDIA Győri Audi ETO KC II 19 4
17. MAURER KINGA Bajnok DSE Nemesvámo 19 5
18. MIHÁLY PETRA DKKA 19 4
19. VÖRÖS SZIMONETTA NEKA I. 19 5
20. LESTÁR BLANKA Bajnok DSE Nemesvámo 18 5
21. ORSÓS ALEXANDRA Siófok KTC KFT 18 4
22. ILLÉS VIRÁG ÉRD 17 4
23. SCHUSZTER NIKOLETT Kozármisleny SE 17 5
24. FODOR NESZTA DKKA 16 5
25. FRÁNYÓ LAURA DKKA 16 5
26. TÍMÁR PETRA Alba Fehérvár KC 16 4
27. GENGELICZKY LILI DKKA 15 5
28. SZABÓ NINA NEKA I. 15 4
29. HORVÁTH NIKOLETT Győri Audi ETO KC II 14 3
30. HUDRA ENIKŐ Alba Fehérvár KC 14 3
31. KELLERMANN RÉKA Mosonmagyaróvári KC 14 4
32. PÁL TAMARA Győri Audi ETO KC I 14 3
33. VÁMOS MÍRA NEKA II. 14 4
34. BRAUN LAURA CSENGE DKKA 13 5
35. GŐSI LUCA Mosonmagyaróvári KC 13 4
36. KAJDON BLANKA NEKA II. 13 3
37. MENYHEI CSENGE Kozármisleny SE 13 4
38. TAKÓ VIKTÓRIA NEKA I. 13 5
39. WOTH VIKTÓRIA LILLA NEKA II. 13 4
40. ÁCS BIANKA Győri Audi ETO KC I 12 3
41. AFENTALER SÁRA Győri Audi ETO KC I 12 3
42. CZIRJÁK ORSOLYA ÉRD 12 5
43. KANYÓ VIKTÓRIA DKKA 12 5
44. KOVÁCS NOÉMI NEKA I. 12 5
45. KOZMA ADRIENN Swietelsky-Szombathe 12 4
46. LEITNER DORINA Kozármisleny SE 12 5
47. LENGYEL ESZTER Győri Audi ETO KC II 12 4
48. MÜLLER KAMILLA DKKA 12 4
49. TAKÁCS NOÉMI Győri Audi ETO KC II 12 4
50. GAÁL DORINA Bajnok DSE Nemesvámo 11 5
51. GASCHLER DOMINIKA Bajnok DSE Nemesvámo 11 5
52. GLOFÁK ESZTER DKKA 11 5
53. HORVÁTH LAURA NEKA I. 11 3
54. KAMEN CHIARA Siófok KTC KFT 11 3
55. MÁTÉ FANNI SZABINA NEKA I. 11 5
56. FENESI RENÁTA Mosonmagyaróvári KC 10 4
57. HORVÁTH PETRA NEKA II. 10 4
58. NAGY ZSUZSANNA DKKA 10 3
59. PÉTER PANNA DOROTTYA NEKA I. 10 5
60. SZABÓ KITTI NEKA I. 10 3
61. SZEMES JÁZMIN Mosonmagyaróvári KC 10 4
62. TORNÓCZKY SÁRA Alba Fehérvár KC 10 4
63. VARGA EMŐKE Győri Audi ETO KC I 10 4
64. CSEKŐ BRIGITTA Győri Audi ETO KC II 9 4
65. HUSTI HANNA DKKA 9 4
66. JOVOVIC JOVANA DKKA 9 2
67. NÉMETH PETRA Győri Audi ETO KC I 9 3
68. VILÁGOS DIÁNA Győri Audi ETO KC II 9 4
69. ZÁMORI DORINA NEKA I. 9 5
70. ANDRÓCZKI FLÓRA Győri Audi ETO KC I 8 4
71. DÉNES ALEXANDRA Swietelsky-Szombathe 8 4
72. HARGITAI DOROTTYA Alba Fehérvár KC 8 4
73. HUMEL LUCIJA Kozármisleny SE 8 4
74. KOVÁCS VÉDA Kozármisleny SE 8 5
75. PAPP VIRGINIA Kozármisleny SE 8 5
76. TÓTH KRISZTINA KATALIN Győri Audi ETO KC II 8 4
77. UDVAROS DÓRA Alba Fehérvár KC 8 3
78. VÁMOS PETRA NEKA I. 8 3
79. BESSZER BORBÁLA Alba Fehérvár KC 7 4
80. BÓDI VIRÁG Swietelsky-Szombathe 7 4
81. DÖMÖTÖR DŐNÍZ Alba Fehérvár KC 7 4
82. GÁL DOMINIKA Bajnok DSE Nemesvámo 7 5
83. IMREI RÉKA Győri Audi ETO KC I 7 5
84. LÁZÁR JÁZMIN Mosonmagyaróvári KC 7 4
85. MÉSZÁROS REGINA Győri Audi ETO KC II 7 4
86. MOLNÁR VIKTÓRIA Győri Audi ETO KC I 7 5
87. NEMES LAURA Siófok KTC KFT 7 4
88. SZÖLLŐSI FLÓRA NEKA I. 7 3
89. TAKÁCS VIVIEN Kozármisleny SE 7 5
90. BÁNHIDI BARBARA NEKA II. 6 4
91. FEHÉR ÁGNES ANNA Mosonmagyaróvári KC 6 4
92. JUHÁSZ GRÉTA ÉVA NEKA II. 6 4
93. KERINGER KLAUDIA DKKA 6 5
94. KISER PANNA Győri Audi ETO KC I 6 5
95. KRENNER FANNI ÉRD 6 5
96. PERVEIN ORSOLYA KATA Siófok KTC KFT 6 4
97. PÓCZIK KATA Siófok KTC KFT 6 2
98. PREISENDÖRFER GRÉTA Siófok KTC KFT 6 4
99. RÉTI KLAUDIA EVELIN Kozármisleny SE 6 5
100. SÁRI JÚLIA Bajnok DSE Nemesvámo 6 4
101. SIMON ARMILLA NEKA I. 6 5
102. SZABÓ BERNADETT Kozármisleny SE 6 5
103. SZABÓ DORINA Győri Audi ETO KC I 6 3
104. TAKÁCS CECILIA DKKA 6 5
105. CSAPÓ ADRIENN Swietelsky-Szombathe 5 4
106. GERHÁTH KINCSŐ Győri Audi ETO KC I 5 1
107. KOVÁRI FLÓRA Alba Fehérvár KC 5 4
108. KULCSÁR DOROTTYA RIA Swietelsky-Szombathe 5 4
109. LÁZÁR EVELIN ÉRD 5 5
110. MENYHEI RÉKA Kozármisleny SE 5 5
111. MÉRAI MAJA NEKA II. 5 4
112. SOLYMOSI TINA Bajnok DSE Nemesvámo 5 3
113. SZABÓ PANNA Siófok KTC KFT 5 4
114. VERESS-FILEP BOGLÁRKA ORSOLYA NEKA I. 5 2
115. ÁGOSTON NÓRA ÉRD 4 5
116. LAZIC VANJA Kozármisleny SE 4 4
117. RÁBAI ALEXANDRA Mosonmagyaróvári KC 4 4
118. VIDA CSENGE Bajnok DSE Nemesvámo 4 5
119. ACSAI SAROLTA Kozármisleny SE 3 4
120. DUKAI ANETT Bajnok DSE Nemesvámo 3 4
121. FARAGÓ LUCA NEKA II. 3 4
122. FEKETE KITTI Alba Fehérvár KC 3 4
123. KISS VIRÁG Alba Fehérvár KC 3 4
124. LAPOS LAURA Siófok KTC KFT 3 3
125. MÁLOVICS DORINA Swietelsky-Szombathe 3 4
126. MOHAROS VIVIEN Győri Audi ETO KC I 3 3
127. OSVAI FANNI NEKA I. 3 2
128. PENZER KATA DKKA 3 3
129. SZUHOGYI LAURA Swietelsky-Szombathe 3 2
130. ZENTE EDINA ANNA Kozármisleny SE 3 5
131. APÁTI ZSÓFIA ÉRD 2 5
132. BOZZAI ZSÓFIA Swietelsky-Szombathe 2 3
133. CSÉPKE DOMINIKA Swietelsky-Szombathe 2 1
134. KELEMEN ALEXANDRA Mosonmagyaróvári KC 2 4
135. KOCSIS BETTINA NEKA II. 2 4
136. KOVÁCS VIRÁG Győri Audi ETO KC I 2 1
137. MARTON ADÉL Swietelsky-Szombathe 2 4
138. NAGY KINGA PETRA Mosonmagyaróvári KC 2 4
139. NAGY LAURA NEKA II. 2 4
140. PAP MERCÉDESZ Győri Audi ETO KC I 2 5
141. SÜLYE ÁGOTA SÁRA Győri Audi ETO KC II 2 4
142. TIEFF ZSANETT NEKA I. 2 1
143. VARGA DÓRA Mosonmagyaróvári KC 2 4
144. BABAI VIVIEN NEKA II. 1 4
145. BARCZA KÍRA Bajnok DSE Nemesvámo 1 4
146. FISCHER ZSÓFI Alba Fehérvár KC 1 2
147. KOVÁCS TÍMEA Swietelsky-Szombathe 1 4
148. NAGY DOMINIKA ROBERTA Alba Fehérvár KC 1 1
149. NAGY LAURA NEKA II. 1 4
150. NÉMETH NIKOLETT Győri Audi ETO KC II 1 2
151. PUSKÁS LILLA NEKA I. 1 3
152. SZÉKELY ÁGNES ÉRD 1 4
153. TAMÁS PANNA Swietelsky-Szombathe 1 3
154. VAJER BLANKA NEKA II. 1 2
155. VAS NIKOLETTA Mosonmagyaróvári KC 1 4
156. VENYIGE ADRIENN Alba Fehérvár KC 1 3
157. BÁRSONY DÓRA Swietelsky-Szombathe 0 4
158. BINÓ BOGLÁRKA Győri Audi ETO KC I 0 4
159. BODÓ SZABINA Siófok KTC KFT 0 4
160. BOGNÁR FRANCISKA Swietelsky-Szombathe 0 4
161. BRUNECKER FLÓRA ÉRD 0 3
162. BÜKI ANGYALKA Kozármisleny SE 0 5
163. CHRISTE DALMA ELEONÓRA Győri Audi ETO KC II 0 3
164. CSAPÓ KINCSŐ DKKA 0 5
165. DEZSÉRI ZSÓFIA Győri Audi ETO KC II 0 4
166. DOSZPOTH ZSUZSANNA ÉRD 0 5
167. GYARMATI LILLA Bajnok DSE Nemesvámo 0 2
168. GYÖRKÖS HANNA Bajnok DSE Nemesvámo 0 3
169. HERMANN GRÉTA NEKA II. 0 3
170. HERNÁDI DORINA PETRA Alba Fehérvár KC 0 2
171. HETTYEI EMŐKE Bajnok DSE Nemesvámo 0 4
172. HIBÁCSKA BLANKA NEKA II. 0 4
173. HOLCZINGER PETRA Győri Audi ETO KC II 0 3
174. HORÁK HANNA Bajnok DSE Nemesvámo 0 5
175. HORVÁTH LILI Mosonmagyaróvári KC 0 4
176. HORVÁTH VIRÁG Mosonmagyaróvári KC 0 4
177. KAJDON DOROTTYA Bajnok DSE Nemesvámo 0 2
178. KESZEI JÚLIA MOLLI Swietelsky-Szombathe 0 2
179. KLINSZKY KITTI Alba Fehérvár KC 0 2
180. KONKOLY KATA Győri Audi ETO KC II 0 4
181. KUBINA MOLLI NEKA II. 0 3
182. LŐRINCZ BRIGITTA Swietelsky-Szombathe 0 4
183. LUGOSI FRUZSINA Siófok KTC KFT 0 4
184. MAGERA NOÉMI NEKA I. 0 5
185. MANDEL MAJA Alba Fehérvár KC 0 4
186. MISTINA FANNI Bajnok DSE Nemesvámo 0 5
187. MOLNÁR BIANKA Siófok KTC KFT 0 3
188. MONCZ NIKOLETT ÉRD 0 4
189. MÓRÁS LUCA ÉRD 0 1
190. NAGY NIKOLETT ÉRD 0 2
191. NÉMETH KATA DKKA 0 4
192. NÉMETH ORSOLYA NEKA I. 0 5
193. NÉMETH ZSÓFIA NEKA II. 0 1
194. NÉMETH ZSUZSANNA Győri Audi ETO KC II 0 4
195. OLÁH BELLA Mosonmagyaróvári KC 0 4
196. ÖTVÖS RÉKA Siófok KTC KFT 0 4
197. POCSAY ESZTER Kozármisleny SE 0 1
198. POLÓCZ TAMARA Győri Audi ETO KC II 0 4
199. RUBINT EVELIN Győri Audi ETO KC I 0 3
200. SÁRVÁRI KRISZTINA Alba Fehérvár KC 0 3
201. SZABÓ LUCA NEKA I. 0 4
202. SZABÓ SZIMÓNA VIVIEN Siófok KTC KFT 0 1
203. SZALÓCZY EMMA ÉRD 0 4
204. SZILOVICS FANNI Győri Audi ETO KC I 0 1
205. SZITA PETRA Alba Fehérvár KC 0 3
206. SZMOLEK APPOLÓNIA Swietelsky-Szombathe 0 4
207. TÓTH ALEXANDRA Siófok KTC KFT 0 4
208. TÓTH ALEXANDRA Bajnok DSE Nemesvámo 0 2
209. TÓTHOVÁ NIKOLETT Győri Audi ETO KC I 0 5
210. VAJK ESZTER Alba Fehérvár KC 0 2
211. VARGA VIKTÓRIA Mosonmagyaróvári KC 0 4
212. VÁRTOK RAMÓNA DKKA 0 5
213. VUKMANN VIKTÓRIA Kozármisleny SE 0 5
214. ZIMEK KRISZTINA ÉRD 0 5
K&H FÉRFI KÉZILABDA LIGA
K&H NŐI KÉZILABDA LIGA
www.keziszovetseg.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
- Küldés
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Apparátus
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó