Címjegyzék
KÉZILABDA VERSENYEK
HÍREK
FOTÓ
VIDEÓ
MŰSOR - EREDMÉNYEK
Leány Serdülő II. osztály-Nyugat
2017. szeptember 6. szerda
17:15 Mohácsi TE - Rinyamenti KC 28 - 17
2017. szeptember 9. szombat
12:00 VKL SE Győr - Csurgói NKC 18 - 15
15:00 Szombathelyi Haladás - Gárdony-Pázmánd NKK 22 - 29
2017. szeptember 10. vasárnap
10:00 Pilisvörösvári KSK - Csepel DSE 10 - 31
14:00 Győri Audi ETO KC II. - Szekszárdi FGKC 32 - 26
15:00 Marcali VSZSE - Mosonmagyaróvári KC SE 22 - 23
2017. szeptember 13. szerda
16:00 Pilisvörösvári KSK - Szombathelyi Haladás 7 - 14
2017. szeptember 14. csütörtök
13:30 Győri Audi ETO KC II. - Rinyamenti KC 35 - 16
2017. szeptember 15. péntek
14:00 Mosonmagyaróvári KC SE - Csepel DSE 19 - 31
2017. szeptember 17. vasárnap
14:00 Csurgói NKC - Marcali VSZSE 14 - 21
14:00 Szekszárdi FGKC - VKL SE Győr 37 - 4
16:00 Gárdony-Pázmánd NKK - Mohácsi TE 15 - 24
2017. szeptember 20. szerda
13:30 Győri Audi ETO KC II. - Gárdony-Pázmánd NKK 38 - 10
2017. szeptember 21. csütörtök
16:30 Szombathelyi Haladás - Mosonmagyaróvári KC SE 22 - 15
17:25 Csepel DSE - Csurgói NKC 29 - 9
2017. szeptember 22. péntek
17:15 Mohácsi TE - Pilisvörösvári KSK 28 - 9
2017. szeptember 24. vasárnap
11:00 Szekszárdi FGKC - Rinyamenti KC 35 - 19
13:00 Marcali VSZSE - VKL SE Győr 24 - 17
2017. október 6. péntek
14:00 Mosonmagyaróvári KC SE - Mohácsi TE 18 - 36
2017. október 7. szombat
11:00 Csurgói NKC - Szombathelyi Haladás 8 - 20
13:00 Marcali VSZSE - Szekszárdi FGKC 8 - 30
2017. október 8. vasárnap
10:00 Pilisvörösvári KSK - Győri Audi ETO KC II. 3 - 33
13:00 VKL SE Győr - Csepel DSE 14 - 31
16:00 Gárdony-Pázmánd NKK - Rinyamenti KC 16 - 25
2017. október 10. kedd
11:30 Győri Audi ETO KC II. - Mosonmagyaróvári KC SE 30 - 18
2017. október 12. csütörtök
16:00 Rinyamenti KC - Pilisvörösvári KSK 24 - 18
17:25 Csepel DSE - Marcali VSZSE 26 - 13
2017. október 13. péntek
14:00 Szombathelyi Haladás - VKL SE Győr 18 - 8
16:00 Mohácsi TE - Csurgói NKC 33 - 10
2017. október 15. vasárnap
12:00 Szekszárdi FGKC - Gárdony-Pázmánd NKK 29 - 6
2017. október 19. csütörtök
17:25 Csepel DSE - Szekszárdi FGKC 19 - 28
2017. október 20. péntek
16:00 Mosonmagyaróvári KC SE - Rinyamenti KC 17 - 16
2017. október 21. szombat
12:00 VKL SE Győr - Mohácsi TE 9 - 31
13:00 Marcali VSZSE - Szombathelyi Haladás 21 - 22
13:00 Csurgói NKC - Győri Audi ETO KC II. 9 - 41
2017. október 22. vasárnap
10:00 Pilisvörösvári KSK - Gárdony-Pázmánd NKK 17 - 15
2017. október 24. kedd
13:30 Győri Audi ETO KC II. - VKL SE Győr 44 - 14
2017. október 26. csütörtök
14:30 Szombathelyi Haladás - Csepel DSE 19 - 12
16:00 Rinyamenti KC - Csurgói NKC 34 - 20
2017. október 28. szombat
17:00 Mohácsi TE - Marcali VSZSE 28 - 12
2017. október 29. vasárnap
12:00 Szekszárdi FGKC - Pilisvörösvári KSK 33 - 11
14:00 Gárdony-Pázmánd NKK - Mosonmagyaróvári KC SE 21 - 22
2017. november 5. vasárnap
14:00 Szekszárdi FGKC - Mosonmagyaróvári KC SE 34 - 12
2017. november 9. csütörtök
14:00 Mosonmagyaróvári KC SE - Pilisvörösvári KSK 28 - 17
17:25 Csepel DSE - Mohácsi TE 16 - 34
2017. november 11. szombat
12:00 Szombathelyi Haladás - Szekszárdi FGKC 13 - 27
13:00 Csurgói NKC - Gárdony-Pázmánd NKK 13 - 21
15:00 Marcali VSZSE - Győri Audi ETO KC II. 10 - 35
15:00 VKL SE Győr - Rinyamenti KC 19 - 27
2017. november 13. hétfő
17:30 Győri Audi ETO KC II. - Csepel DSE 40 - 12
2017. november 16. csütörtök
16:00 Rinyamenti KC - Marcali VSZSE 22 - 19
17:15 Mohácsi TE - Szombathelyi Haladás 29 - 10
2017. november 19. vasárnap
10:00 Pilisvörösvári KSK - Csurgói NKC 24 - 16
16:00 Gárdony-Pázmánd NKK - VKL SE Győr 25 - 21
2017. november 26. vasárnap
12:00 Szekszárdi FGKC - Csurgói NKC 30 - 6
2018. január 24. szerda
17:45 Mohácsi TE - Szekszárdi FGKC
2018. január 25. csütörtök
17:25 Csepel DSE - Rinyamenti KC
2018. január 27. szombat
12:00 Szombathelyi Haladás - Győri Audi ETO KC II.
12:00 VKL SE Győr - Pilisvörösvári KSK
13:00 Csurgói NKC - Mosonmagyaróvári KC SE
15:00 Marcali VSZSE - Gárdony-Pázmánd NKK
2018. január 30. kedd
13:30 Győri Audi ETO KC II. - Mohácsi TE
2018. február 2. péntek
14:00 Mosonmagyaróvári KC SE - VKL SE Győr
2018. február 3. szombat
14:30 Rinyamenti KC - Szombathelyi Haladás
2018. február 4. vasárnap
10:00 Pilisvörösvári KSK - Marcali VSZSE
16:00 Gárdony-Pázmánd NKK - Csepel DSE
2018. február 8. csütörtök
16:00 Rinyamenti KC - Mohácsi TE
17:25 Csepel DSE - Pilisvörösvári KSK
2018. február 9. péntek
14:00 Mosonmagyaróvári KC SE - Marcali VSZSE
2018. február 10. szombat
13:00 Csurgói NKC - VKL SE Győr
2018. február 11. vasárnap
11:00 Szekszárdi FGKC - Győri Audi ETO KC II.
14:00 Gárdony-Pázmánd NKK - Szombathelyi Haladás
2018. február 15. csütörtök
16:00 Rinyamenti KC - Győri Audi ETO KC II.
17:25 Csepel DSE - Mosonmagyaróvári KC SE
2018. február 16. péntek
17:15 Mohácsi TE - Gárdony-Pázmánd NKK
2018. február 17. szombat
12:00 Szombathelyi Haladás - Pilisvörösvári KSK
12:00 VKL SE Győr - Szekszárdi FGKC
13:00 Marcali VSZSE - Csurgói NKC
2018. február 22. csütörtök
16:00 Rinyamenti KC - Szekszárdi FGKC
2018. február 23. péntek
14:00 Mosonmagyaróvári KC SE - Szombathelyi Haladás
2018. február 24. szombat
15:00 VKL SE Győr - Marcali VSZSE
2018. február 25. vasárnap
10:00 Pilisvörösvári KSK - Mohácsi TE
13:00 Csurgói NKC - Csepel DSE
14:00 Gárdony-Pázmánd NKK - Győri Audi ETO KC II.
2018. március 1. csütörtök
13:30 Győri Audi ETO KC II. - Pilisvörösvári KSK
17:15 Mohácsi TE - Mosonmagyaróvári KC SE
17:25 Csepel DSE - VKL SE Győr
2018. március 3. szombat
10:30 Szekszárdi FGKC - Marcali VSZSE
12:00 Szombathelyi Haladás - Csurgói NKC
14:30 Rinyamenti KC - Gárdony-Pázmánd NKK
2018. március 9. péntek
14:00 Mosonmagyaróvári KC SE - Győri Audi ETO KC II.
2018. március 10. szombat
13:00 Csurgói NKC - Mohácsi TE
15:00 VKL SE Győr - Szombathelyi Haladás
15:00 Marcali VSZSE - Csepel DSE
2018. március 11. vasárnap
10:00 Pilisvörösvári KSK - Rinyamenti KC
14:00 Gárdony-Pázmánd NKK - Szekszárdi FGKC
2018. március 14. szerda
13:30 Győri Audi ETO KC II. - Csurgói NKC
2018. március 16. péntek
16:00 Rinyamenti KC - Mosonmagyaróvári KC SE
2018. március 17. szombat
12:00 Szombathelyi Haladás - Marcali VSZSE
2018. március 18. vasárnap
11:00 Szekszárdi FGKC - Csepel DSE
16:00 Gárdony-Pázmánd NKK - Pilisvörösvári KSK
17:00 Mohácsi TE - VKL SE Győr
2018. április 5. csütörtök
17:25 Csepel DSE - Szombathelyi Haladás
2018. április 6. péntek
14:00 Mosonmagyaróvári KC SE - Gárdony-Pázmánd NKK
2018. április 7. szombat
13:00 VKL SE Győr - Győri Audi ETO KC II.
13:00 Csurgói NKC - Rinyamenti KC
14:00 Marcali VSZSE - Mohácsi TE
2018. április 8. vasárnap
10:00 Pilisvörösvári KSK - Szekszárdi FGKC
2018. április 12. csütörtök
13:30 Győri Audi ETO KC II. - Marcali VSZSE
16:00 Rinyamenti KC - VKL SE Győr
2018. április 15. vasárnap
10:00 Pilisvörösvári KSK - Mosonmagyaróvári KC SE
11:00 Szekszárdi FGKC - Szombathelyi Haladás
16:00 Gárdony-Pázmánd NKK - Csurgói NKC
17:00 Mohácsi TE - Csepel DSE
2018. április 19. csütörtök
17:25 Csepel DSE - Győri Audi ETO KC II.
2018. április 20. péntek
14:00 Mosonmagyaróvári KC SE - Szekszárdi FGKC
2018. április 21. szombat
12:00 Szombathelyi Haladás - Mohácsi TE
13:00 Csurgói NKC - Pilisvörösvári KSK
13:00 Marcali VSZSE - Rinyamenti KC
15:00 VKL SE Győr - Gárdony-Pázmánd NKK
2018. április 25. szerda
14:00 Győri Audi ETO KC II. - Szombathelyi Haladás
2018. április 26. csütörtök
16:00 Rinyamenti KC - Csepel DSE
2018. április 27. péntek
16:00 Mosonmagyaróvári KC SE - Csurgói NKC
2018. április 29. vasárnap
10:00 Pilisvörösvári KSK - VKL SE Győr
11:00 Szekszárdi FGKC - Mohácsi TE
16:00 Gárdony-Pázmánd NKK - Marcali VSZSE
2018. május 10. csütörtök
17:25 Csepel DSE - Gárdony-Pázmánd NKK
2018. május 11. péntek
17:15 Mohácsi TE - Győri Audi ETO KC II.
2018. május 12. szombat
12:00 VKL SE Győr - Mosonmagyaróvári KC SE
12:00 Szombathelyi Haladás - Rinyamenti KC
13:00 Marcali VSZSE - Pilisvörösvári KSK
13:00 Csurgói NKC - Szekszárdi FGKC
TABELLA
hely csapat M GY D V LG KG GK PONT
1. Győri Audi ETO KC II. 9 9 0 0 328 118 210 18
2. Szekszárdi FGKC 10 9 0 1 309 130 179 18
3. Mohácsi TE 9 9 0 0 271 116 155 18
4. Szombathelyi Haladás 9 6 0 3 160 156 4 12
5. Csepel DSE 9 5 0 4 207 186 21 10
6. Rinyamenti KC 9 5 0 4 200 207 -7 10
7. Mosonmagyaróvári KC SE 9 4 0 5 172 229 -57 8
8. Gárdony-Pázmánd NKK 9 3 0 6 158 211 -53 6
9. Marcali VSZSE 9 2 0 7 150 217 -67 4
10. Pilisvörösvári KSK 9 2 0 7 116 222 -106 4
11. VKL SE Győr 9 1 0 8 124 252 -128 1
12. Csurgói NKC 10 0 0 10 120 271 -151 -1
BÜNTETŐ ÉS BÓNUSZPONTOK
csapat neve büntető pont bónusz pont
Csurgói NKC -1
VKL SE Győr -1
GÓLLÖVŐLISTA - MÉRKŐZÉSSZÁM
hely név csapat gól M gól M
1. PATAK SAROLTA Rinyamenti KC 71 9
2. KOCSIS ANITA Szekszárdi FGKC 52 10
3. KORPÁCZY KAMILLA Győri Audi ETO KC II 50 9
4. MANHERTZ BETTINA Pilisvörösvári KSK 49 9
5. SZIDONYA EMESE Mohácsi TE 48 8
6. LÁZÁR JÁZMIN Mosonmagyaróvári KC 47 6
7. PELYVA ZSANETT Szekszárdi FGKC 46 10
8. BALÁZS KITTI Szekszárdi FGKC 44 9
9. SZALAI KYRA Csepel DSE 44 7
10. SZEKERES SZEDERKE Szombathelyi Haladás 44 8
11. KANYIK BOROKA Csepel DSE 41 6
12. BENCZE DÓRA Szekszárdi FGKC 40 10
13. GERENCSÉR FANNI Győri Audi ETO KC II 40 9
14. ORBÁN KRISZTINA Csepel DSE 40 9
15. RITTLINGER LOTTI Mohácsi TE 39 8
16. PARÓCZAI ESZTER ANNAMÁRIA Mosonmagyaróvári KC 38 9
17. MÓRICZ LILI Szombathelyi Haladás 34 9
18. TIHANYI ANNA Gárdony-Pázmánd NKK 34 7
19. JUDT EMESE Győri Audi ETO KC II 33 7
20. MOHAROS ANDREA DORINA Győri Audi ETO KC II 32 9
21. POLICSEK REBEKA Mohácsi TE 32 8
22. GONDÁR OLIMPIA MÓNIKA Győri Audi ETO KC II 31 8
23. KACZUR VIRÁG Gárdony-Pázmánd NKK 31 9
24. NÉMETH DOMINIKA ZOÉ Csurgói NKC 31 10
25. SZOLNOKI NÓRA Szekszárdi FGKC 30 10
26. MÓNUS DÓRA Győri Audi ETO KC II 29 8
27. FEJŐS ADRIENN Szekszárdi FGKC 28 9
28. PEREZNYÁK ANNA Csepel DSE 28 9
29. VINCZE FLÓRA VKL SE Győr 27 8
30. MELLES KIRA LEILA Rinyamenti KC 25 9
31. BÁLINT FRUZSINA Pilisvörösvári KSK 24 9
32. NÉMETH ZSÓKA Marcali VSZSE 24 8
33. VARGA GABRIELLA Mohácsi TE 23 7
34. HEGEDŰS HENRIETTA Csurgói NKC 22 10
35. JAKAB EMMA Mohácsi TE 22 8
36. KISS NAPSUGÁR Rinyamenti KC 22 9
37. BALATINCZ REGINA Rinyamenti KC 21 9
38. KRÉMER ZSANETT Mohácsi TE 21 9
39. MESTER MARTINA LAURA Csurgói NKC 20 10
40. SZABÓ REBEKA Csurgói NKC 18 6 20 9
Rinyamenti KC 2 3
41. BUKOVICS BARBARA Gárdony-Pázmánd NKK 19 9
42. SÖRÖS ÉVA Pilisvörösvári KSK 19 9
43. TÖRÖK FANNI Szombathelyi Haladás 19 8
44. WERNER ZITA Mohácsi TE 19 9
45. LÉGRÁDI EMESE Marcali VSZSE 18 7
46. RADICS ADRIENN VKL SE Győr 18 9
47. FEJES KRISZTINA VKL SE Győr 17 9
48. GYŐRI VIKTÓRIA Győri Audi ETO KC II 17 4
49. HORVÁTH KORINA Rinyamenti KC 17 9
50. RÉZ RÉKA Szekszárdi FGKC 17 10
51. BEKE PANNA Mohácsi TE 16 8
52. KOVÁCS VIRÁG IVETT Szombathelyi Haladás 16 9
53. OLÁH RÉKA Mohácsi TE 16 6
54. PÁL REBEKA Mohácsi TE 16 9
55. PFLUGER AMELITA Marcali VSZSE 16 6
56. SZALAI VIVIEN Győri Audi ETO KC II 16 7
57. TORMA BORBÁLA Győri Audi ETO KC II 16 8
58. BORBÉLY BORI Marcali VSZSE 15 9
59. BORJIGIN GANZORIG ANUJIN Mosonmagyaróvári KC 15 8
60. HENNEL BORA Marcali VSZSE 15 8
61. JUHÁSZ ADÉL Gárdony-Pázmánd NKK 15 6
62. KUGLICS LILI Szombathelyi Haladás 15 7
63. SZABÓ CSENGE Mosonmagyaróvári KC 15 6
64. HORVÁTH BRIGITTA Marcali VSZSE 14 9
65. TÓTH VIOLA Csurgói NKC 14 9
66. ÁBEL FANNI Csepel DSE 13 9
67. FERGER VIKTÓRIA HANNA Szekszárdi FGKC 13 8
68. GESZTI NOÉMI Csepel DSE 13 8
69. HERR ZSANNA Győri Audi ETO KC II 13 7
70. HOLCZINGER GRÉTA Győri Audi ETO KC II 13 8
71. KISS BRIGITTA ABIGÉL Mosonmagyaróvári KC 13 8
72. RÉTI FLÓRA Gárdony-Pázmánd NKK 13 9
73. TRESTYÉN BEATRIX Mosonmagyaróvári KC 13 8
74. UZONYI-VARGA ADÉL Mosonmagyaróvári KC 13 8
75. ORSÓS DZSENIFER Marcali VSZSE 12 4
76. KARDOS JANKA Marcali VSZSE 11 4
77. MÁRTA REBEKA Gárdony-Pázmánd NKK 11 7
78. SZÜCS RÉKA Szekszárdi FGKC 11 8
79. DÁVID VIRÁG Szombathelyi Haladás 10 5
80. DÁVIDA HANNA Győri Audi ETO KC II 10 4
81. HAJDU NAPSUGÁR Csurgói NKC 10 10
82. TRATNYEK BONITA Rinyamenti KC 10 9
83. URBÁN VIVIEN Rinyamenti KC 10 9
84. BODÓ BRIGITTA VKL SE Győr 9 8
85. TAKÁCS REBEKA Győri Audi ETO KC II 9 7
86. BOGNÁR ZSANETT Szekszárdi FGKC 8 8
87. IZER MÁRTA VKL SE Győr 8 6
88. KISS REBEKA VKL SE Győr 8 7
89. NAGY KATA Győri Audi ETO KC II 8 5
90. NÉMETH MELITTA Rinyamenti KC 8 7
91. PUSZTAI BOGLÁRKA VKL SE Győr 8 8
92. RÁCZ SÁRA Rinyamenti KC 8 9
93. SZÁR DZSENIFER Szombathelyi Haladás 8 9
94. ZOLNAI ÉVA Győri Audi ETO KC II 8 6
95. ZSENGELLÉR NÓRA Gárdony-Pázmánd NKK 8 7
96. HORVÁTH KINGA Marcali VSZSE 7 9
97. KLEIN KATA Gárdony-Pázmánd NKK 7 5
98. LASSZINGER LILLA Mohácsi TE 7 6
99. OROSZ DÓRA Mohácsi TE 7 7
100. SZABÓ ANNA Gárdony-Pázmánd NKK 7 4
101. SZENTES LILI Szekszárdi FGKC 7 6
102. BUBROVSZKI VIVIEN Pilisvörösvári KSK 6 8
103. KULCSÁR PETRA VKL SE Győr 6 8
104. NICK VERONIKA VKL SE Győr 6 8
105. POLÁKOVICS ANNA Csepel DSE 6 8
106. SZTRANYOVSZKY LAURA JÁZMIN Mosonmagyaróvári KC 6 9
107. SZŰCS NÓRA Csepel DSE 6 9
108. ZSIBORÁCS NIKOLETT Marcali VSZSE 6 5
109. FARKAS FLÓRA Csepel DSE 5 8
110. HUSZÁR HANNA VKL SE Győr 5 4
111. MARKÓ ALEXANDRA Szombathelyi Haladás 5 5
112. NEMÉNYI ADRIENN Pilisvörösvári KSK 5 8
113. SZALAY ANNA Mosonmagyaróvári KC 5 5
114. SZITTNER RUBINA Mosonmagyaróvári KC 5 9
115. SZÜCS EDINA Szekszárdi FGKC 5 9
116. DÁVID TÜNDE Csepel DSE 4 8
117. HORVÁTH KATA Gárdony-Pázmánd NKK 4 9
118. JASEK DOMINIKA Marcali VSZSE 4 4
119. KISS BARBARA SZABINA Gárdony-Pázmánd NKK 4 6
120. MAJNEK LILLA Pilisvörösvári KSK 4 8
121. PALACSKÓ ZORKA Marcali VSZSE 4 9
122. SÖPTEI LETTI Szombathelyi Haladás 4 5
123. TORMA BOGLÁRKA Rinyamenti KC 4 6
124. CZEGLÉDI BIANKA Szombathelyi Haladás 3 8
125. HORVÁTH - MARSOVSZKY MIRA VKL SE Győr 3 7
126. KAJDÁCSI KATA Csepel DSE 3 4
127. KOCSIS RÉKA BEÁTA Pilisvörösvári KSK 3 6
128. POLÓCZ LOTTI Győri Audi ETO KC II 3 3
129. PONGRÁCZ KATRIN Csurgói NKC 3 8
130. RITTLINGER BETTI Mohácsi TE 3 1
131. SURÁNYI ESZTER VKL SE Győr 3 4
132. URBÁN NÓRA Gárdony-Pázmánd NKK 3 8
133. ANDORKA CSENDE Szekszárdi FGKC 2 10
134. BALOGH MELANI KÍRA Gárdony-Pázmánd NKK 2 8
135. DOROGHI ZSÓFIA PANNA Szekszárdi FGKC 2 1
136. FÜLÖP ÁGNES Csepel DSE 2 7
137. HAJDU ALIZ Mohácsi TE 2 3
138. HAVAS VIKTÓRIA Szombathelyi Haladás 2 2
139. KOVÁCS PÁLMA Marcali VSZSE 2 5
140. MANHERTZ DORKA Pilisvörösvári KSK 2 7
141. MÉSZÁROS FLÓRA VKL SE Győr 2 2
142. MÓREL EMMA ZSÓFIA Rinyamenti KC 2 4
143. PALKÓ VIKTÓRIA Szekszárdi FGKC 2 5
144. UNGER EMESE DOROTTYA VKL SE Győr 2 5
145. BORDÁN ALEXANDRA Szekszárdi FGKC 1 6
146. DÉRI CSEPKE Csepel DSE 1 3
147. GULYÁS RÉKA Marcali VSZSE 1 8
148. KELEMEN ANNA Pilisvörösvári KSK 1 4
149. KISGYURA SZÁVA Marcali VSZSE 1 7
150. KISS SÁRA Pilisvörösvári KSK 1 2
151. LACZIK LOTTI Csepel DSE 1 8
152. LENGYEL LILLA Mosonmagyaróvári KC 1 8
153. LIEBER FANNI ANGELIKA Pilisvörösvári KSK 1 7
154. LUKÁCS ADÉL VKL SE Győr 1 4
155. MENDI MARTINA Szekszárdi FGKC 1 4
156. MOLNÁR DOROTTYA Csurgói NKC 1 6
157. PETERDI ALIDA Csurgói NKC 1 3
158. PETRY DOREN Pilisvörösvári KSK 1 6
159. RENNER DÓRA Mosonmagyaróvári KC 1 6
160. SCHMOLCZER KINGA PETRA VKL SE Győr 1 1
161. ANTAL NIKOLETT Csurgói NKC 0 8
162. BALATONI ADÉL Szombathelyi Haladás 0 8
163. BAUMGARTNER EVELIN Mosonmagyaróvári KC 0 3
164. BÉRES REGINA EMÍLIA Marcali VSZSE 0 5
165. BÍRÓ FANNI Szombathelyi Haladás 0 4
166. BODÓ ALIZ Szekszárdi FGKC 0 2
167. BUZÁSI NIKOLETTA KÍRA VKL SE Győr 0 8
168. CSÁNYI LILI FANNI Csepel DSE 0 4
169. FARKAS KORINNA Szekszárdi FGKC 0 1
170. FEHÉR FANNI Csepel DSE 0 9
171. FORGÁCS BOGLÁRKA ADÉL Mosonmagyaróvári KC 0 9
172. FÖRHÉCZ HANNA VKL SE Győr 0 1
173. FÜLÖP DÓRA Csepel DSE 0 2
174. GERGELY KORNÉLIA Csurgói NKC 0 9
175. HAJBA JÁZMIN Szombathelyi Haladás 0 2
176. HAJDU EMMA Gárdony-Pázmánd NKK 0 8
177. HAJDU NIKOLETTA Marcali VSZSE 0 8
178. HÁJOS RÉKA Pilisvörösvári KSK 0 7
179. HALÁSZ LÍVIA Pilisvörösvári KSK 0 9
180. HOHMANN FANNI Mohácsi TE 0 9
181. HORVÁTH SZOFI VIKTÓRIA Mosonmagyaróvári KC 0 9
182. HUSZÁR DORINA Szombathelyi Haladás 0 8
183. HUSZÁR DOROTTYA VKL SE Győr 0 1
184. KANYÓ JÚLIA SÁRA Csurgói NKC 0 10
185. KATONA KITTI Gárdony-Pázmánd NKK 0 9
186. KIRÁLY BOGLÁRKA Mosonmagyaróvári KC 0 8
187. KISS KORNÉLIA DOROTTYA Csurgói NKC 0 5
188. KISS LILLA Csurgói NKC 0 3
189. KOCSIS LUCA Szekszárdi FGKC 0 9
190. KONDÁKOR JÁZMIN Szombathelyi Haladás 0 6
191. KONDOR VIRÁG GRÉTA Győri Audi ETO KC II 0 9
192. KOTSIS FLÓRA Gárdony-Pázmánd NKK 0 1
193. KRIVARICS IVETT Rinyamenti KC 0 9
194. KUTASI SÁRA Szekszárdi FGKC 0 1
195. LAKICS ESZTER Szombathelyi Haladás 0 9
196. LEIB ALEXANDRA Mohácsi TE 0 1
197. MÁTÉ ABIGÉL Pilisvörösvári KSK 0 9
198. MELEGH DIÁNA Rinyamenti KC 0 6
199. MÉSZÁROS ANNA Mosonmagyaróvári KC 0 6
200. NAGY ALEXANDRA Szekszárdi FGKC 0 10
201. NAGY EVELIN Mosonmagyaróvári KC 0 4
202. NAGY ZSÓFIA Győri Audi ETO KC II 0 8
203. NOVÁK VIKTÓRIA Marcali VSZSE 0 9
204. ORSÓS ANTÓNIA NIKOLETT Csurgói NKC 0 4
205. ORSÓS ENIKŐ Csurgói NKC 0 4
206. PAPP KATALIN VKL SE Győr 0 1
207. PETŐ KITTI ANNA Mosonmagyaróvári KC 0 6
208. PURTHÁL JÁZMIN ZÓRA Csepel DSE 0 6
209. RÉCSEI EVELIN NIKOLETTA Csurgói NKC 0 9
210. RIEGELMAN GRÉTA Mohácsi TE 0 4
211. SÁRKÖZI JÁZMIN DZSENIFER Mohácsi TE 0 3
212. STRÓBL RAMÓNA Gárdony-Pázmánd NKK 0 1
213. SÜVEGES HANNA LAURA Győri Audi ETO KC II 0 4
214. SZABÓ ESZTER Gárdony-Pázmánd NKK 0 5
215. SZAKÁCS LILLA Gárdony-Pázmánd NKK 0 1
216. SZALAI SZONJA Szekszárdi FGKC 0 2
217. SZÁSZIK SZELÉNA KRISZTINA Pilisvörösvári KSK 0 2
218. SZAUTNER SZABINA VKL SE Győr 0 8
219. SZILÁGYI LILLA Marcali VSZSE 0 9
220. SZŐCSÉNYI DIÁNA Rinyamenti KC 0 8
221. TAKÁCS SZELINA Szombathelyi Haladás 0 6
222. VAJDA LARA ZOÉ Rinyamenti KC 0 1
223. VREZGÓ ZORKA Pilisvörösvári KSK 0 9
224. WOCHAUER RÉKA Pilisvörösvári KSK 0 1
K&H FÉRFI KÉZILABDA LIGA
K&H NŐI KÉZILABDA LIGA
www.keziszovetseg.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
- Küldés
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Apparátus
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó