Címjegyzék
KÉZILABDA VERSENYEK
HÍREK
FOTÓ
VIDEÓ
MŰSOR - EREDMÉNYEK
Bp. I.o. női felnőtt
2017. szeptember 16. szombat
17:30 FSzSE - Tempo KSE 24 - 20
2017. szeptember 17. vasárnap
10:00 Pestszentimrei SK - ÉRD III 17 - 25
16:00 Budaörs Handball ifjúsági - Rév TSC 35 - 30
16:45 Kőbánya SC - Malév SC 29 - 31
17:30 Gödöllői KC - Gázművek MTE NKE 26 - 19
18:00 KRSE - Kinizsi TTK II. 22 - 25
2017. szeptember 20. szerda
19:30 Rév TSC - KRSE 23 - 23
19:30 ÉRD III - Budaörs Handball ifjúsági 23 - 33
2017. szeptember 23. szombat
10:00 Malév SC - Pestszentimrei SK 34 - 28
17:15 Gázművek MTE NKE - FSzSE 24 - 25
19:00 Kinizsi TTK II. - Gödöllői KC 26 - 23
2017. szeptember 24. vasárnap
16:15 Kőbánya SC - Tempo KSE 19 - 23
2017. szeptember 30. szombat
18:15 Kőbánya SC - Gázművek MTE NKE 18 - 25
2017. október 1. vasárnap
10:00 Pestszentimrei SK - Tempo KSE 28 - 32
12:00 Gödöllői KC - Rév TSC 22 - 26
14:30 Malév SC - ÉRD III 20 - 19
18:00 KRSE - Budaörs Handball ifjúsági 21 - 35
2017. október 3. kedd
18:45 Budaörs Handball ifjúsági - Gödöllői KC 32 - 28
2017. október 8. vasárnap
12:00 Pestszentimrei SK - Gázművek MTE NKE 32 - 31
12:30 Kinizsi TTK II. - Kőbánya SC 20 - 20
15:15 Rév TSC - FSzSE 26 - 20
17:30 Malév SC - Tempo KSE 30 - 31
18:00 KRSE - ÉRD III 28 - 17
2017. október 14. szombat
10:00 Malév SC - Gázművek MTE NKE 29 - 23
15:45 Kőbánya SC - Rév TSC 20 - 20
18:45 FSzSE - Budaörs Handball ifjúsági 30 - 31
2017. október 15. vasárnap
10:00 Pestszentimrei SK - Kinizsi TTK II. 27 - 29
18:00 Gödöllői KC - KRSE 21 - 21
18:45 ÉRD III - Tempo KSE 17 - 29
2017. október 17. kedd
19:15 FSzSE - Kinizsi TTK II. 15 - 33
2017. október 29. vasárnap
11:45 Gázművek MTE NKE - Tempo KSE 23 - 27
12:00 Pestszentimrei SK - Rév TSC 29 - 32
18:00 Gödöllői KC - ÉRD III 21 - 21
18:00 Budaörs Handball ifjúsági - Kőbánya SC 30 - 23
2017. november 4. szombat
10:00 Malév SC - Rév TSC 24 - 26
16:30 Tempo KSE - Kinizsi TTK II. 26 - 30
17:45 Kőbánya SC - KRSE 28 - 20
2017. november 5. vasárnap
10:00 Pestszentimrei SK - Budaörs Handball ifjúsági 26 - 32
12:15 FSzSE - Gödöllői KC 20 - 19
18:45 ÉRD III - Gázművek MTE NKE 22 - 23
2017. november 12. vasárnap
12:00 Pestszentimrei SK - KRSE 22 - 26
15:15 FSzSE - ÉRD III 19 - 26
17:00 Malév SC - Budaörs Handball ifjúsági 28 - 38
18:00 Gödöllői KC - Kőbánya SC 17 - 18
18:15 Rév TSC - Tempo KSE 23 - 30
18:30 Kinizsi TTK II. - Gázművek MTE NKE 32 - 27
2017. november 18. szombat
10:00 Malév SC - KRSE 33 - 25
16:30 Tempo KSE - Budaörs Handball ifjúsági 31 - 24
2017. november 19. vasárnap
08:45 Gázművek MTE NKE - Rév TSC 28 - 26
10:00 Pestszentimrei SK - Gödöllői KC 24 - 29
16:15 Kőbánya SC - FSzSE 20 - 22
18:45 ÉRD III - Kinizsi TTK II. 10 - 30
2017. november 22. szerda
18:45 Malév SC - Kinizsi TTK II. 18 - 26
2017. november 25. szombat
10:00 Malév SC - Gödöllői KC 24 - 32
15:15 Rév TSC - Kinizsi TTK II. 21 - 26
2017. november 26. vasárnap
12:00 Pestszentimrei SK - FSzSE 35 - 23
13:15 Kőbánya SC - ÉRD III 24 - 14
17:00 Budaörs Handball ifjúsági - Gázművek MTE NKE 32 - 28
2017. december 3. vasárnap
10:00 Pestszentimrei SK - Kőbánya SC 26 - 22
10:30 Kinizsi TTK II. - Budaörs Handball ifjúsági 26 - 31
11:45 Gázművek MTE NKE - KRSE 24 - 24
14:00 Malév SC - FSzSE 31 - 25
18:45 ÉRD III - Rév TSC 21 - 27
2017. december 10. vasárnap
12:00 Pestszentimrei SK - Malév SC 27 - 32
2018. február 17. szombat
12:00 Tempo KSE - Gödöllői KC 29 - 19
18:15 Gázművek MTE NKE - Kőbánya SC 23 - 30
2018. február 18. vasárnap
14:00 KRSE - FSzSE 17 - 23
2018. február 22. csütörtök
19:30 KRSE - Tempo KSE
2018. február 24. szombat
10:00 Malév SC - Kőbánya SC
14:15 Rév TSC - Budaörs Handball ifjúsági
17:15 Gázművek MTE NKE - Gödöllői KC
2018. február 25. vasárnap
10:00 Tempo KSE - FSzSE
16:30 Kinizsi TTK II. - KRSE
17:45 ÉRD III - Pestszentimrei SK
2018. március 4. vasárnap
KRSE - Rév TSC
10:00 Tempo KSE - Kőbánya SC
15:15 FSzSE - Gázművek MTE NKE
16:30 Budaörs Handball ifjúsági - ÉRD III
18:00 Gödöllői KC - Kinizsi TTK II.
2018. március 8. csütörtök
19:30 ÉRD III - Malév SC
2018. március 9. péntek
18:45 Budaörs Handball ifjúsági - KRSE
2018. március 11. vasárnap
10:00 Tempo KSE - Pestszentimrei SK
10:15 Rév TSC - Gödöllői KC
10:30 Kinizsi TTK II. - FSzSE
2018. március 17. szombat
15:45 Kőbánya SC - Kinizsi TTK II.
17:15 Gázművek MTE NKE - Pestszentimrei SK
2018. március 18. vasárnap
13:45 FSzSE - Rév TSC
18:00 Gödöllői KC - Budaörs Handball ifjúsági
18:45 ÉRD III - KRSE
2018. március 22. csütörtök
19:30 Tempo KSE - Malév SC
2018. március 24. szombat
12:00 Tempo KSE - ÉRD III
16:45 Rév TSC - Kőbánya SC
17:00 Budaörs Handball ifjúsági - FSzSE
18:15 Gázművek MTE NKE - Malév SC
2018. március 25. vasárnap
12:30 Kinizsi TTK II. - Pestszentimrei SK
19:00 KRSE - Gödöllői KC
2018. április 4. szerda
18:45 Kinizsi TTK II. - Malév SC
2018. április 7. szombat
17:15 Kőbánya SC - Budaörs Handball ifjúsági
18:45 Rév TSC - Pestszentimrei SK
2018. április 8. vasárnap
10:00 Tempo KSE - Gázművek MTE NKE
14:45 FSzSE - KRSE
18:00 ÉRD III - Gödöllői KC
2018. április 14. szombat
10:00 Kinizsi TTK II. - Tempo KSE
17:15 Gázművek MTE NKE - ÉRD III
2018. április 15. vasárnap
13:15 Rév TSC - Malév SC
16:00 Gödöllői KC - FSzSE
17:45 KRSE - Kőbánya SC
18:30 Budaörs Handball ifjúsági - Pestszentimrei SK
2018. április 22. vasárnap
10:00 Tempo KSE - Rév TSC
10:15 Gázművek MTE NKE - Kinizsi TTK II.
13:00 KRSE - Pestszentimrei SK
16:15 Kőbánya SC - Gödöllői KC
17:45 ÉRD III - FSzSE
2018. május 3. csütörtök
18:45 Budaörs Handball ifjúsági - Malév SC
2018. május 5. szombat
10:00 KRSE - Malév SC
14:00 Budaörs Handball ifjúsági - Tempo KSE
17:45 Rév TSC - Gázművek MTE NKE
2018. május 6. vasárnap
13:00 Gödöllői KC - Pestszentimrei SK
15:15 FSzSE - Kőbánya SC
15:30 Kinizsi TTK II. - ÉRD III
2018. május 12. szombat
12:00 Tempo KSE - KRSE
2018. május 13. vasárnap
12:15 Gázművek MTE NKE - Budaörs Handball ifjúsági
12:30 Kinizsi TTK II. - Rév TSC
15:15 FSzSE - Pestszentimrei SK
18:00 Gödöllői KC - Malév SC
18:45 ÉRD III - Kőbánya SC
2018. május 19. szombat
14:45 Rév TSC - ÉRD III
16:15 Kőbánya SC - Pestszentimrei SK
17:45 KRSE - Gázművek MTE NKE
2018. május 20. vasárnap
12:15 FSzSE - Malév SC
14:00 Budaörs Handball ifjúsági - Kinizsi TTK II.
18:00 Gödöllői KC - Tempo KSE
TABELLA
hely csapat M GY D V LG KG GK PONT
1. Budaörs Handball ifjúsági 11 10 0 1 353 294 59 20
2. Kinizsi TTK II. 11 9 1 1 303 240 63 19
3. Tempo KSE 10 8 0 2 278 237 41 16
4. Malév SC 12 7 0 5 334 329 5 14
5. Rév TSC 11 5 2 4 280 278 2 12
6. Kőbánya SC 12 4 2 6 271 271 0 10
7. FSzSE 11 5 0 6 246 282 -36 10
8. Gödöllői KC 11 3 2 6 257 260 -3 8
9. KRSE 10 2 3 5 227 251 -24 7
10. Gázművek MTE NKE 12 3 1 8 298 323 -25 7
11. Pestszentimrei SK 12 3 0 9 321 347 -26 6
12. ÉRD III 11 2 1 8 215 271 -56 5
GÓLLÖVŐLISTA - MÉRKŐZÉSSZÁM
hely név csapat gól M gól M
1. ANTAL BEÁTA ÉRD III 73 11
2. ORSOLITS BARBARA Kőbánya SC 70 12
3. GAIGER NÓRA Rév TSC 68 11
4. GÁL SINOPA ANNA Malév SC 66 12
5. SZEGEDI LUCA Pestszentimrei SK 66 12
6. BOGNÁR-ANTAL KRISZTINA Gázművek MTE NKE 64 12
7. VÉNUSZ ESZTER Pestszentimrei SK 64 10
8. IVANICS ADRIENN Kinizsi TTK II. 63 11
9. VISNYEI ÁGNES Kinizsi TTK II. 62 11
10. BÓCSA ERZSÉBET KRSE 58 10
11. CSOBÁN ERNA Kinizsi TTK II. 56 10
12. RÁCZ JUDIT Kőbánya SC 54 11
13. HORVÁTH HAJNA Malév SC 53 12
14. AMBRUS VERA Gödöllői KC 52 8
15. HUBACSEK DÓRA Gázművek MTE NKE 52 9
16. MADARÁSZ NÓRA KRSE 51 9
17. MIGLÉCZI MERCÉDESZ Pestszentimrei SK 50 11
18. KISS GABRIELLA Tempo KSE 49 8
19. NOVÁK CSILLA FSzSE 49 9
20. SZABÓ ADRIENN Pestszentimrei SK 49 12
21. LÁZÁR BERNADETT Kinizsi TTK II. 48 11
22. PALOTÁS BETTINA Rév TSC 48 10
23. BARTHA RÉKA DOROTTYA ÉRD III 47 10
24. FÜZESI JUDIT Tempo KSE 47 10
25. MANCZAL DÓRA Budaörs Handball ifj 44 9
26. SZUCSÁNSZKI JUDIT Kőbánya SC 43 12
27. WÁGNER VIRÁG Malév SC 43 12
28. BÁLINT RENÁTA Budaörs Handball ifj 41 9
29. KOVÁCS DORINA Malév SC 40 7
30. KENDERFI ANNA Gödöllői KC 37 9
31. RÁCZ RÉKA Budaörs Handball ifj 37 4
32. ZSIKLA GRÉTA Tempo KSE 37 8
33. HOLLÓS KATALIN FSzSE 36 11
34. SZÁVULY IZABELLA FSzSE 36 11
35. NYITRAI MARIANNA KRSE 35 9
36. JANCSÓ KRISZTINA Gázművek MTE NKE 32 12
37. NAGY DOROTTYA Budaörs Handball ifj 32 9
38. VITINGER KINGA Gödöllői KC 32 11
39. CSERÉP FANNI Rév TSC 31 5
40. EKKER REBEKA Malév SC 31 12
41. NAGY BETTINA Gázművek MTE NKE 31 12
42. SZABÓ VIKTÓRIA Gödöllői KC 31 10
43. IMRE ZSÓFIA SZILVIA Tempo KSE 30 9
44. BOROS GABRIELLA Kinizsi TTK II. 29 11
45. TÁBOROSI ORSOLYA FSzSE 29 11
46. DESZATNIK JANKA Gázművek MTE NKE 28 9
47. HARANGOZÓ EDINA FSzSE 28 10
48. ROST REGINA Malév SC 28 12
49. KISS ÉVA KRSE 27 9
50. KÁNYA JUDIT KRSE 26 5
51. VÁNYI GABRIELLA Rév TSC 26 11
52. KIRÁLY SZILVIA IVETT Gázművek MTE NKE 25 11
53. SOMOGYI RENÁTA Tempo KSE 25 10
54. BAKONYI MARIETTA Gödöllői KC 24 9
55. MAJOROS ESZTER Tempo KSE 24 9
56. SZARVAS NÓRA Budaörs Handball ifj 24 6
57. TAKÁCS TÍMEA Rév TSC 24 11
58. GÁL EMESE FSzSE 23 9
59. HALÁSZ GABRIELLA Kőbánya SC 23 10
60. BARTHA ANIKÓ Kőbánya SC 22 11
61. FEDOR JUDIT ÉRD III 22 11
62. HEGEDŰS LILLA Budaörs Handball ifj 22 9
63. JUHÁSZ VIKTÓRIA Rév TSC 22 10
64. KUKOVECZ REGINA Budaörs Handball ifj 22 8
65. NAGY ALEXANDRA Kőbánya SC 22 9
66. GAMÓCS ROXÁNA Gázművek MTE NKE 21 11
67. BOROS ZSUZSANNA Kinizsi TTK II. 20 11
68. CZEBEI CLAUDIA Malév SC 20 11
69. JÁRAI CSENGE Gázművek MTE NKE 20 9
70. CSIKI ALEXANDRA FSzSE 18 8
71. KOZÁK EMESE Gödöllői KC 18 10
72. TÁNCZOS TÍMEA ÉRD III 18 9
73. FAZEKAS VIVIEN Pestszentimrei SK 17 8
74. AUER NIKOLETT Malév SC 16 10
75. BAKOS LUCA Budaörs Handball ifj 16 10
76. DOBI ÁGNES Gödöllői KC 16 10
77. KOVÁCS PETRA Tempo KSE 16 5
78. LENDVAI ANNA FLÓRA Budaörs Handball ifj 16 10
79. LISZONYI TÜNDE Pestszentimrei SK 16 11
80. FARKAS TEKLA Budaörs Handball ifj 15 8
81. HORVÁTH ÁGNES Kinizsi TTK II. 15 11
82. KUBINSZKINÉ HEGEDÜS MARIANN ÉRD III 15 7
83. SZABÓ ÉVA ÉRD III 15 11
84. VALASEK MÓNIKA Gödöllői KC 15 7
85. BARTOS DORINA Malév SC 14 5
86. MEDVECZKY NOÉMI Budaörs Handball ifj 14 10
87. DÉKÁN CSILLA Rév TSC 13 10
88. NAGY KRISZTINA Rév TSC 13 10
89. OLÁHNÉ BALOGH TÜNDE ÉRD III 13 9
90. KEMÉNY ANDREA ÉRD III 12 9
91. KOVÁCS NOÉMI Budaörs Handball ifj 12 10
92. RÓNYAI ZSÓFIA KRSE 12 10
93. SEVINGER ANNA Gázművek MTE NKE 12 7
94. SZŰCS ÁGNES Kőbánya SC 12 10
95. KACZUR DOMINIKA Budaörs Handball ifj 11 2
96. KOVÁCS ÁGNES Pestszentimrei SK 11 6
97. MAGYARI TÍMEA FSzSE 11 10
98. PADLA DORINA VIRÁG Budaörs Handball ifj 11 5
99. SZŰCS MÁRTA Gödöllői KC 11 11
100. BLASKÓ NOÉMI Pestszentimrei SK 10 5
101. IHÁSZ KLÁRA Kőbánya SC 10 10
102. MARKÓ ADRIENN Tempo KSE 10 6
103. SZÁSZ DÓRA Pestszentimrei SK 10 5
104. BOUANDEL DORAYA ÁGNES Tempo KSE 9 8
105. KOVÁCS ÁGNES KRSE 9 9
106. PAÁL NOÉMI Rév TSC 9 10
107. URAY BORBÁLA Tempo KSE 9 7
108. VÖRÖS ZSÓFIA Budaörs Handball ifj 9 6
109. BARNA VIRÁG Malév SC 8 8
110. FEHÉR ANNA LUCA Pestszentimrei SK 8 8
111. FRANKI KATALIN Gödöllői KC 8 3
112. GYÖRGY KATA ALEXA Tempo KSE 8 3
113. ISTVÁNFI SZILVIA FSzSE 8 3
114. KIRÁLY JÁZMIN LAURA Budaörs Handball ifj 8 3
115. PALOTÁS OTTÍLIA Pestszentimrei SK 5 2 8 4
Rév TSC 3 2
116. SZIVÁK ADRIENN Rév TSC 8 7
117. BILEK KRISZTINA Kőbánya SC 7 11
118. KNÍZNER KRISZTINA Malév SC 7 10
119. TÖRÖK RAMÓNA Rév TSC 7 4
120. ANGYAL MÓNIKA Gázművek MTE NKE 6 8
121. OLLÉ BRIGITTA Pestszentimrei SK 6 7
122. RÓZSA ANNAMÁRIA FSzSE 6 3
123. SZABÓ ANNA Budaörs Handball ifj 6 9
124. TUMPECH NIKOLETT Tempo KSE 6 4
125. DÁVID FRUZSINA JULIANNA Budaörs Handball ifj 5 7
126. ELIÁDESZ ATHINA Budaörs Handball ifj 5 7
127. RONYECZ VIKTÓRIA Pestszentimrei SK 5 3
128. TÓTH VIOLA Gödöllői KC 5 1
129. DOMSITS ZSUZSANNA KRSE 4 10
130. PIÁKNÉ KISKÓ ÉVA Kőbánya SC 4 7
131. SZABÓ MARICA Kinizsi TTK II. 4 11
132. SZEDER DÓRA Rév TSC 4 5
133. TÓTH MÁRIA Kinizsi TTK II. 4 11
134. VASZI KRISZTINA Rév TSC 4 5
135. ZIMOVÁNYI KITTI Malév SC 4 9
136. CSŐVÁRI ALEXA BOGLÁRKA Tempo KSE 3 8
137. HORVÁTH ILDIKÓ Gázművek MTE NKE 3 6
138. LADÁNYI ANIKÓ Gázművek MTE NKE 3 4
139. MAGYAR ZSUZSANNA KRSE 3 2
140. TAKÁCS KATALIN Gödöllői KC 3 11
141. BALÓ VERA Budaörs Handball ifj 2 3
142. ESZTERGÁLYOS DIÁNA Kőbánya SC 2 1
143. FORGÁCS PETRA Tempo KSE 2 2
144. IVÁNCSICS JUDIT Pestszentimrei SK 2 2
145. KOVÁCS ILDIKÓ Kinizsi TTK II. 2 3
146. KŐHALMI BOGLÁRKA Malév SC 2 12
147. KŐVÁGÓ BERNADETT Gödöllői KC 2 2
148. MIHAIL ANDREA Gödöllői KC 2 6
149. NÉMETH ESZTER Tempo KSE 2 1
150. OLLÉ ZOLTÁNNÉ SZILVIA Pestszentimrei SK 2 5
151. TÁBORI ZSÓFIA FSzSE 2 6
152. TÓTH CSENGE Kőbánya SC 2 3
153. CSERI CSILLA KRSE 1 8
154. DURUCZ HAJNALKA ZITA KRSE 1 4
155. FIBECZ ÉVA Gödöllői KC 1 4
156. FISCHER GABRIELLA Gázművek MTE NKE 1 12
157. HUTVÁGNER BRIGITTA Malév SC 1 1
158. KOMÁROMI KAMILLA Tempo KSE 1 2
159. RÉZ NOÉMI Budaörs Handball ifj 1 5
160. ZSÍROS ZSÓFIA Malév SC 1 11
161. BALOTAY DOROTTYA FSzSE 0 5
162. BANKÓ JUDIT Gödöllői KC 0 4
163. BLAZSEK BRIGITTA LAURA Malév SC 0 1
164. DÓSA NIKOLETT KRSE 0 1
165. FISCHER GYÖNGYI Gödöllői KC 0 9
166. FODOR KRISZTINA Pestszentimrei SK 0 11
167. FÖLDHÁZI ESZTER Tempo KSE 0 3
168. HARÁNYI ANNA Gázművek MTE NKE 0 12
169. HEGEDŰS DÓRA Budaörs Handball ifj 0 4
170. HEGEDŰS DOROTTYA Budaörs Handball ifj 0 3
171. HORVÁTH ÁGNES Kinizsi TTK II. 0 8
172. HORVÁTH OTTÍLIA Rév TSC 0 11
173. KARÓCZKAI KATALIN ÉRD III 0 11
174. KIRÁLY KLÁRA FSzSE 0 6
175. KIRÁLY TAMÁSNÉ Kinizsi TTK II. 0 2
176. KOLLÁR ZSERALDINA Rév TSC 0 2
177. LIPOVICS GABRIELLA Budaörs Handball ifj 0 10
178. MAJOR MARIETTA KRSE 0 9
179. MAROSI CSILLA Tempo KSE 0 5
180. MÁTÉ SZABINA Gödöllői KC 0 11
181. MÁTYÁS ANNA FSzSE 0 3
182. MAURER NIKOLETT ÉRD III 0 9
183. MOLNÁR ILDIKÓ FSzSE 0 3
184. NAGY EMESE Kinizsi TTK II. 0 10
185. NAGY IZABELLA Rév TSC 0 5
186. NAGYNÉ VITÉZ ANDREA Kőbánya SC 0 12
187. RÁDI ZSUZSANNA Gázművek MTE NKE 0 11
188. RÓZSAHEGYI BRIGITTA Tempo KSE 0 8
189. STUMPHAUSER NÓRA Pestszentimrei SK 0 11
190. SÜLE NÓRA Malév SC 0 1
191. SZÉLESI MELINDA Kinizsi TTK II. 0 1
192. TARJÁN EMESE Budaörs Handball ifj 0 5
193. TÓTH BOGLÁRKA Budaörs Handball ifj 0 2
194. UZONYI ADÉL Gázművek MTE NKE 0 9
195. VALENTINI ZSUZSANNA KRSE 0 7
196. ZSIGMOND DORKA Malév SC 0 11
K&H FÉRFI KÉZILABDA LIGA
K&H NŐI KÉZILABDA LIGA
www.keziszovetseg.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
- Küldés
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Apparátus
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- MKSZ Sporttudományi Tanácsadó Testület
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó