Címjegyzék
KÉZILABDA VERSENYEK
HÍREK
FOTÓ
VIDEÓ
MŰSOR - EREDMÉNYEK
Baranya megye női
2016. szeptember 24. szombat
15:00 Komlói NKE - Pécsváradi Spartacus SE 18 - 24
2016. szeptember 25. vasárnap
15:00 Szentlőrinc SE - Kozármisleny SE II. 35 - 21
16:30 Sellye VSK - Hegyhát KSE 25 - 22
2016. szeptember 28. szerda
20:00 Petőfi és Fia SE - Hosszúhetény SE 18 - 21
2016. szeptember 30. péntek
18:00 Sellye VSK - Vörös Meteor SK Pécs 20 - 24
2016. október 1. szombat
14:00 Hegyhát KSE - Szentlőrinc SE 16 - 29
2016. október 2. vasárnap
15:00 Komlói NKE - Kozármisleny SE II. 23 - 26
18:00 Pécsváradi Spartacus SE - Petőfi és Fia SE 26 - 26
2016. október 8. szombat
11:45 Petőfi és Fia SE - Komlói NKE 22 - 23
15:00 Szentlőrinc SE - Vörös Meteor SK Pécs 31 - 21
2016. október 9. vasárnap
16:30 Sellye VSK - Hosszúhetény SE 21 - 21
17:00 Kozármisleny SE II. - Hegyhát KSE 23 - 24
2016. október 15. szombat
18:00 Szentlőrinc SE - Hosszúhetény SE 25 - 22
2016. október 16. vasárnap
14:00 Petőfi és Fia SE - Kozármisleny SE II. 30 - 21
16:30 Vörös Meteor SK Pécs - Hegyhát KSE 21 - 17
18:00 Pécsváradi Spartacus SE - Sellye VSK 27 - 28
2016. október 29. szombat
18:00 Kozármisleny SE II. - Vörös Meteor SK Pécs 26 - 26
2016. október 30. vasárnap
10:00 Hegyhát KSE - Hosszúhetény SE 16 - 30
15:00 Szentlőrinc SE - Pécsváradi Spartacus SE 32 - 32
16:00 Sellye VSK - Komlói NKE 24 - 19
2016. november 5. szombat
16:00 Petőfi és Fia SE - Sellye VSK 20 - 18
18:00 Hosszúhetény SE - Vörös Meteor SK Pécs 27 - 18
2016. november 6. vasárnap
16:00 Pécsváradi Spartacus SE - Hegyhát KSE 17 - 17
2016. november 12. szombat
10:30 Petőfi és Fia SE - Szentlőrinc SE 17 - 34
14:30 Hegyhát KSE - Komlói NKE 21 - 22
2016. november 13. vasárnap
10:00 Kozármisleny SE II. - Hosszúhetény SE 25 - 34
16:30 Vörös Meteor SK Pécs - Pécsváradi Spartacus SE 21 - 25
2016. november 19. szombat
13:00 Komlói NKE - Vörös Meteor SK Pécs 20 - 20
2016. november 20. vasárnap
16:00 Sellye VSK - Kozármisleny SE II. 25 - 22
18:00 Hosszúhetény SE - Pécsváradi Spartacus SE 32 - 27
2016. november 26. szombat
15:00 Szentlőrinc SE - Sellye VSK 37 - 20
18:00 Hosszúhetény SE - Komlói NKE 39 - 25
2016. november 27. vasárnap
16:00 Pécsváradi Spartacus SE - Kozármisleny SE II. 33 - 23
16:30 Vörös Meteor SK Pécs - Petőfi és Fia SE 28 - 24
2016. december 3. szombat
17:00 Komlói NKE - Szentlőrinc SE 16 - 30
18:00 Petőfi és Fia SE - Hegyhát KSE 15 - 20
2017. február 25. szombat
10:00 Kozármisleny SE II. - Szentlőrinc SE 21 - 35
14:00 Pécsváradi Spartacus SE - Komlói NKE 19 - 22
2017. február 26. vasárnap
15:00 Hegyhát KSE - Sellye VSK 22 - 24
2017. március 3. péntek
16:30 Petőfi és Fia SE - Pécsváradi Spartacus SE 0 - 10
2017. március 5. vasárnap
14:00 Szentlőrinc SE - Hegyhát KSE 30 - 19
16:30 Vörös Meteor SK Pécs - Sellye VSK 27 - 26
2017. március 11. szombat
16:00 Hegyhát KSE - Kozármisleny SE II. 21 - 25
17:00 Hosszúhetény SE - Sellye VSK 26 - 15
2017. március 12. vasárnap
15:00 Komlói NKE - Petőfi és Fia SE 27 - 16
16:30 Vörös Meteor SK Pécs - Szentlőrinc SE 13 - 34
2017. március 18. szombat
16:00 Hegyhát KSE - Vörös Meteor SK Pécs 19 - 25
2017. március 19. vasárnap
14:00 Kozármisleny SE II. - Petőfi és Fia SE 24 - 28
16:00 Sellye VSK - Pécsváradi Spartacus SE 26 - 29
17:00 Hosszúhetény SE - Szentlőrinc SE 25 - 31
2017. március 25. szombat
13:00 Komlói NKE - Sellye VSK 23 - 23
15:00 Pécsváradi Spartacus SE - Szentlőrinc SE 26 - 29
17:00 Hosszúhetény SE - Petőfi és Fia SE 19 - 22
2017. március 26. vasárnap
16:30 Vörös Meteor SK Pécs - Kozármisleny SE II. 24 - 19
17:00 Hosszúhetény SE - Hegyhát KSE 26 - 18
2017. április 1. szombat
15:00 Szentlőrinc SE - Komlói NKE 29 - 19
16:00 Hegyhát KSE - Pécsváradi Spartacus SE 25 - 24
2017. április 2. vasárnap
16:00 Sellye VSK - Petőfi és Fia SE 23 - 34
16:30 Vörös Meteor SK Pécs - Hosszúhetény SE 21 - 27
2017. április 8. szombat
15:00 Komlói NKE - Hegyhát KSE 28 - 21
16:00 Pécsváradi Spartacus SE - Vörös Meteor SK Pécs 36 - 23
18:00 Hosszúhetény SE - Kozármisleny SE II. 22 - 23
2017. április 22. szombat
10:00 Kozármisleny SE II. - Sellye VSK 32 - 28
16:00 Pécsváradi Spartacus SE - Hosszúhetény SE 24 - 36
2017. április 23. vasárnap
10:00 Hegyhát KSE - Petőfi és Fia SE 10 - 0
16:30 Vörös Meteor SK Pécs - Komlói NKE 14 - 22
2017. április 25. kedd
18:00 Szentlőrinc SE - Petőfi és Fia SE 28 - 23
2017. május 6. szombat
16:00 Komlói NKE - Hosszúhetény SE 30 - 27
17:00 Petőfi és Fia SE - Vörös Meteor SK Pécs 18 - 20
2017. május 7. vasárnap
10:00 Kozármisleny SE II. - Pécsváradi Spartacus SE 33 - 31
16:00 Sellye VSK - Szentlőrinc SE 0 - 10
2017. május 13. szombat
17:00 Kozármisleny SE II. - Komlói NKE 29 - 21
TABELLA
hely csapat M GY D V LG KG GK PONT
1. Szentlőrinc SE 16 15 1 0 479 311 168 31
2. Hosszúhetény SE 16 10 1 5 434 359 75 21
3. Komlói NKE 16 7 2 7 358 384 -26 16
4. Vörös Meteor SK Pécs 16 7 2 7 346 391 -45 16
5. Pécsváradi Spartacus SE 16 6 3 7 410 391 19 15
6. Kozármisleny SE II. 16 6 1 9 393 440 -47 13
7. Sellye VSK 16 5 2 9 346 395 -49 12
8. Petőfi és Fia SE 16 5 1 10 313 352 -39 11
9. Hegyhát KSE 16 4 1 11 308 364 -56 9
10. PEAC (TÖRÖLVE)
GÓLLÖVŐLISTA - MÉRKŐZÉSSZÁM
hely név csapat gól M gól M
1. BRAND RÉKA Pécsváradi Spartacus 140 15
2. ORLOVICS-VASS RITA Sellye VSK 129 16
3. TAKÁCS LILLA Hosszúhetény SE 128 16
4. BAUMGARTNER KATA Szentlőrinc SE 125 16
5. JÁNOSA KITTI Komlói NKE 108 16
6. STUDI-LUKÁCS TÍMEA Kozármisleny SE II. 104 16
7. CSAJKÁS ANNA Hosszúhetény SE 102 16
8. GYENIS REBEKA Szentlőrinc SE 78 16
9. KISS ZSUZSANNA Hosszúhetény SE 75 16
10. TÖRÖK MÁRTA Komlói NKE 75 15
11. BOZÓ PETRA Szentlőrinc SE 73 16
12. HEIL LORETTA Hegyhát KSE 69 15
13. SZÉL ORSOLYA Petőfi és Fia SE 69 15
14. GÉMES MÁRTA Vörös Meteor SK Pécs 68 10
15. KUBINSZKY LEA Petőfi és Fia SE 67 12
16. KISS ZSÓFIA Szentlőrinc SE 62 15
17. HORNICZ BERNADETT Kozármisleny SE II. 60 16
18. SCHMIDT MÁRIA Hosszúhetény SE 60 14
19. HÁMORI RÉKA Pécsváradi Spartacus 58 14
20. MOLNÁR LILLA Vörös Meteor SK Pécs 56 14
21. LACZKÓ DOROTTYA Hegyhát KSE 52 15
22. PÉTER SZABÓ LÍVIA Komlói NKE 52 16
23. GÁL PETRA Vörös Meteor SK Pécs 50 14
24. LUKÁCS VIVIEN Pécsváradi Spartacus 49 16
25. MIKLÓS ERIKA Szentlőrinc SE 48 13
26. KÖRÖSZTÚRI SZILVIA Kozármisleny SE II. 43 15
27. KRESZ KÍRA Pécsváradi Spartacus 43 16
28. NYITRAI ALEXANDRA Komlói NKE 43 13
29. KEMÉNYFI DOROTTYA Kozármisleny SE II. 42 15
30. PETÁK HAJNALKA Sellye VSK 41 16
31. SZALAY BERNADETT Kozármisleny SE II. 37 14
32. PASKA PETRONELLA Hegyhát KSE 36 14
33. VASS TÍMEA Sellye VSK 34 11
34. KOVÁCS ENIKŐ Kozármisleny SE II. 33 10
35. BÉRCESI KRISZTINA Vörös Meteor SK Pécs 31 15
36. PATKÓ TÍMEA Sellye VSK 31 16
37. CSORDÁS ANNA Petőfi és Fia SE 29 14
38. NAGY ANETT Kozármisleny SE II. 29 15
39. BÖDŐ ILDIKÓ Szentlőrinc SE 27 16
40. DEVECSERI GERTRÚD Petőfi és Fia SE 27 12
41. RAPP KLAUDIA Hosszúhetény SE 27 9
42. SEBESTYÉN IVETT Vörös Meteor SK Pécs 27 11
43. VESZPRÉMI ZSANETT Szentlőrinc SE 27 15
44. KŐMŰVES BOGLÁRKA Hegyhát KSE 26 14
45. OTOTT KOVÁCS LINDA Hegyhát KSE 26 12
46. SOLYMÁR TÍMEA Vörös Meteor SK Pécs 23 15
47. DRÜSZLER NIKOLETT Hegyhát KSE 22 15
48. HOLLEVIK JOHANNE Petőfi és Fia SE 22 8
49. SEBES SAROLTA Sellye VSK 22 5
50. KISFALI KITTI Sellye VSK 21 11
51. SCHULLER KATA Hegyhát KSE 21 11
52. ILLÉS ESZTER Szentlőrinc SE 20 16
53. MÜLLER LUISA Petőfi és Fia SE 20 11
54. NÉMETH NOÉMI Pécsváradi Spartacus 20 16
55. LACZKÓNÉ SŐRE VIKTÓRIA Hegyhát KSE 19 16
56. PETHŐ ESZTER Komlói NKE 19 13
57. STIX CSILLA Vörös Meteor SK Pécs 19 8
58. ILLÉS PÁLMA ENIKŐ Sellye VSK 18 6
59. BAJORICS EDINA Pécsváradi Spartacus 17 15
60. KORMOS EDINA Petőfi és Fia SE 17 10
61. PÁHOR GABRIELLA Komlói NKE 17 15
62. SCHPECHT ANDREA Vörös Meteor SK Pécs 16 16
63. FARKAS NANETTA Pécsváradi Spartacus 15 8
64. JOHN FLÓRA Petőfi és Fia SE 15 4
65. VAS CSENGE Pécsváradi Spartacus 15 7
66. VINCZE NORBERTNÉ Sellye VSK 15 14
67. BÁRÁNY BERNADETT Kozármisleny SE II. 14 16
68. ERB EDINA Kozármisleny SE II. 14 9
69. JANISCH KITTI Komlói NKE 14 11
70. KÁLMÁN DALMA Pécsváradi Spartacus 14 14
71. LENDVAI ANIKÓ Vörös Meteor SK Pécs 13 8
72. KÁLMÁN RENÁTA Komlói NKE 12 16
73. MONTANA SOLA NATALIA Petőfi és Fia SE 12 4
74. SOÓS BIANKA MÁRIA Komlói NKE 12 3
75. DARABOS DANIELLA ANNA Vörös Meteor SK Pécs 11 5
76. LENGE PETRA Hegyhát KSE 11 6
77. MAYWALD KATHARINA Petőfi és Fia SE 11 2
78. SCHULDEISZ BARBARA Vörös Meteor SK Pécs 11 5
79. DOBOS EMESE Kozármisleny SE II. 10 8
80. ELTER ANETT Hosszúhetény SE 10 6
81. MARKÓ EDINA Vörös Meteor SK Pécs 10 12
82. SZIPLNÉ DALMI KRISZTINA Sellye VSK 10 2
83. TÓTH VERONIKA Hosszúhetény SE 10 12
84. STUHLERT CAROLINE Petőfi és Fia SE 9 4
85. DÁVIDOVICS KATA Petőfi és Fia SE 8 10
86. HORVÁTH ZSUZSANNA Pécsváradi Spartacus 8 11
87. FARKAS TÍMEA Sellye VSK 7 13
88. FREY PETRONELLA Pécsváradi Spartacus 7 3
89. HOFFMANN VIKTÓRIA Kozármisleny SE II. 7 11
90. KISS ANASZTÁZIA Sellye VSK 7 4
91. KNIESZ ADRIENN Hegyhát KSE 7 15
92. NAGY EVELIN Sellye VSK 7 4
93. ALPÁR BERNADETT Hosszúhetény SE 6 16
94. BALOGH ADRIENN BARBARA Szentlőrinc SE 6 7
95. NAGY SZIMONETTA Hegyhát KSE 6 16
96. TÓTH SZÓFIA Pécsváradi Spartacus 6 6
97. TURBÉKI ANNA Vörös Meteor SK Pécs 6 8
98. FILÓ CSILLA Vörös Meteor SK Pécs 5 6
99. LÁTSCHÁM LAURA Hosszúhetény SE 5 8
100. ILLÉS KATALIN JÚLIA Komlói NKE 4 16
101. SCHMIDT ERIKA Hosszúhetény SE 4 13
102. SZATMÁRI RÉKA Pécsváradi Spartacus 4 3
103. TROOYEN MARTE Petőfi és Fia SE 4 9
104. FISCHER VIVIEN Szentlőrinc SE 3 5
105. KISS JÁNOSNÉ Sellye VSK 3 9
106. MARJÁN DALMA Pécsváradi Spartacus 3 7
107. TAKÁCS KLÁRA Hosszúhetény SE 3 7
108. CZÉDER ANITA Komlói NKE 2 6
109. POZSGAI ALEXA MERCÉDESZ Hegyhát KSE 2 11
110. SÁSDI BOGLÁRKA Hosszúhetény SE 2 5
111. BOCZ VIRÁG Hosszúhetény SE 1 13
112. BRAND PETRA Petőfi és Fia SE 1 1
113. EIDEM BRITT IREN Petőfi és Fia SE 1 5
114. KISS HELGA Petőfi és Fia SE 1 7
115. LIEBER VIOLA Hosszúhetény SE 1 6
116. PATAKI ÉVA Sellye VSK 1 7
117. PISZKOR RÉKA Hegyhát KSE 1 11
118. SZONDI RÉKA Pécsváradi Spartacus 1 2
119. AMBRÓZI ÉVA Kozármisleny SE II. 0 15
120. BAGÓ LUCA Hosszúhetény SE 0 1
121. BALOGH DORINA Komlói NKE 0 7
122. BODA MIKLÓSNÉ Vörös Meteor SK Pécs 0 11
123. CZENTNER BLANKA Hosszúhetény SE 0 12
124. FARAGÓ EDINA Pécsváradi Spartacus 0 6
125. FARKAS DALMA Pécsváradi Spartacus 0 2
126. FARKAS ZSUZSANNA Vörös Meteor SK Pécs 0 16
127. FITOS ANIKÓ Komlói NKE 0 1
128. GEBHARDT LAURA Pécsváradi Spartacus 0 13
129. HEILMANN GRÉTA Hosszúhetény SE 0 4
130. HORVAI KATALIN Kozármisleny SE II. 0 15
131. IVÁN HELGA GABRIELLA Sellye VSK 0 13
132. JÁGER ANIKÓ Hosszúhetény SE 0 8
133. KAÁLI NAGY VILLŐ Hosszúhetény SE 0 1
134. KISPÁL KATALIN Vörös Meteor SK Pécs 0 9
135. KOCSISNÉ KISS TERÉZIA Szentlőrinc SE 0 16
136. KONCZ ORSOLYA Petőfi és Fia SE 0 4
137. KOVÁCS ANITA Sellye VSK 0 10
138. KRUZSELY PÁLMA Hosszúhetény SE 0 1
139. LUKÁCS ZSUZSANNA Vörös Meteor SK Pécs 0 13
140. NIDLING LAURA Pécsváradi Spartacus 0 3
141. PETŐ KORNÉLIA Pécsváradi Spartacus 0 14
142. PINCEHELYI FRUZSINA Sellye VSK 0 2
143. POTH MÓNIKA Hegyhát KSE 0 8
144. SIMON SZILVIA Kozármisleny SE II. 0 3
145. SOLLIE MIRIAM Petőfi és Fia SE 0 10
146. SÓLYOMVÁRI CSENGE Petőfi és Fia SE 0 2
147. SZABÓ ANNAMÁRIA Szentlőrinc SE 0 15
148. SZAKÁL EVELIN Szentlőrinc SE 0 1
149. SZIKLA ÉVA Kozármisleny SE II. 0 2
150. TÁSKAINÉ TURNAI MÓNIKA Sellye VSK 0 9
151. TÓTH SZILVIA Kozármisleny SE II. 0 8
152. TÓTH TAMARA SZANDRA Pécsváradi Spartacus 0 2
153. VÓKÓ LILLA Komlói NKE 0 14
K&H FÉRFI KÉZILABDA LIGA
K&H NŐI KÉZILABDA LIGA
www.keziszovetseg.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
- Küldés
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Apparátus
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó