Címjegyzék
KÉZILABDA VERSENYEK
HÍREK
FOTÓ
VIDEÓ
MŰSOR - EREDMÉNYEK
Női Ifjúsági III. osztály Észak-Kelet
2017. szeptember 13. szerda
18:00 Püspökladányi KE - DVSC-TVP III. 18 - 22
2017. szeptember 16. szombat
18:00 Lóci DSE - Mátészalkai MTK 27 - 28
2017. szeptember 17. vasárnap
13:00 Vitka SE - DVSC-TVP II. 29 - 30
14:00 Hajdúböszörményi TE - Miskolci VSC 25 - 22
15:30 Mezőkeresztes VSE - Bőcs KSC 66 - 23
17:00 SZEPA KSE - Kazincbarcikai KSE 42 - 30
2017. szeptember 20. szerda
17:00 Mátészalkai MTK - Püspökladányi KE 47 - 21
2017. szeptember 21. csütörtök
17:30 Hajdúböszörményi TE - DVSC-TVP III. 30 - 23
2017. szeptember 23. szombat
12:00 Kazincbarcikai KSE - Lóci DSE 6 - 38
15:00 Bőcs KSC - Hajdúböszörményi TE 6 - 37
17:00 Mátészalkai MTK - Vitka SE 41 - 35
2017. szeptember 24. vasárnap
13:00 Kölcsey DSE Nyíregyháza - SZEPA KSE 42 - 28
18:00 DVSC-TVP II. - Mezőkeresztes VSE 52 - 19
2017. szeptember 30. szombat
18:00 Lóci DSE - Mezőkeresztes VSE 49 - 34
2017. október 1. vasárnap
11:00 Mezőkeresztes VSE - Püspökladányi KE 26 - 17
11:00 DVSC-TVP III. - Vitka SE 25 - 28
2017. október 4. szerda
18:00 Püspökladányi KE - DVSC-TVP II. 15 - 36
2017. október 7. szombat
12:00 Kazincbarcikai KSE - Kölcsey DSE Nyíregyháza 11 - 42
15:00 Vitka SE - Lóci DSE 39 - 38
15:30 SZEPA KSE - Miskolci VSC 38 - 46
2017. október 8. vasárnap
14:00 Hajdúböszörményi TE - DVSC-TVP II. 19 - 27
15:30 Mezőkeresztes VSE - Mátészalkai MTK 30 - 45
2017. október 10. kedd
15:30 DVSC-TVP III. - Mátészalkai MTK 22 - 36
2017. október 11. szerda
16:30 Lóci DSE - Püspökladányi KE 34 - 15
2017. október 14. szombat
10:30 Miskolci VSC - Kölcsey DSE Nyíregyháza 23 - 36
12:00 Bőcs KSC - SZEPA KSE 24 - 41
17:00 Mátészalkai MTK - Hajdúböszörményi TE 36 - 29
2017. október 15. vasárnap
13:00 Vitka SE - Kazincbarcikai KSE 51 - 21
2017. október 19. csütörtök
15:30 DVSC-TVP III. - Kazincbarcikai KSE 30 - 19
2017. október 21. szombat
12:00 Kazincbarcikai KSE - Miskolci VSC 13 - 45
13:30 Kölcsey DSE Nyíregyháza - Bőcs KSC 61 - 5
14:00 Hajdúböszörményi TE - Lóci DSE 20 - 25
17:00 SZEPA KSE - DVSC-TVP II. 18 - 45
2017. október 22. vasárnap
15:30 Mezőkeresztes VSE - Vitka SE 20 - 31
2017. október 28. szombat
15:00 Bőcs KSC - Miskolci VSC 12 - 48
17:00 Mátészalkai MTK - SZEPA KSE 43 - 31
2017. október 29. vasárnap
13:00 Vitka SE - Hajdúböszörményi TE 26 - 24
15:30 Mezőkeresztes VSE - Kazincbarcikai KSE 36 - 14
17:00 SZEPA KSE - DVSC-TVP III. 45 - 39
18:00 DVSC-TVP II. - Kölcsey DSE Nyíregyháza 27 - 27
2017. november 2. csütörtök
15:30 DVSC-TVP III. - Miskolci VSC 31 - 46
16:30 Püspökladányi KE - Kazincbarcikai KSE 21 - 13
2017. november 4. szombat
12:00 Kazincbarcikai KSE - Bőcs KSC 0 - 10
13:00 Vitka SE - Püspökladányi KE 33 - 15
14:00 Hajdúböszörményi TE - Mezőkeresztes VSE 26 - 21
17:00 SZEPA KSE - Lóci DSE 30 - 30
17:00 Miskolci VSC - DVSC-TVP II. 35 - 41
2017. november 5. vasárnap
15:00 Kölcsey DSE Nyíregyháza - Mátészalkai MTK 31 - 23
2017. november 8. szerda
17:00 Bőcs KSC - DVSC-TVP III. 15 - 32
2017. november 11. szombat
14:00 Hajdúböszörményi TE - Kazincbarcikai KSE 33 - 10
14:00 Mátészalkai MTK - Miskolci VSC 37 - 42
2017. november 12. vasárnap
13:00 Vitka SE - SZEPA KSE 49 - 37
13:00 Lóci DSE - Kölcsey DSE Nyíregyháza 31 - 27
16:00 DVSC-TVP II. - Bőcs KSC 46 - 7
2017. november 14. kedd
14:00 DVSC-TVP III. - DVSC-TVP II. 19 - 42
2017. november 15. szerda
15:45 Kölcsey DSE Nyíregyháza - Püspökladányi KE 36 - 14
2017. november 17. péntek
16:15 Kölcsey DSE Nyíregyháza - Vitka SE 26 - 27
2017. november 18. szombat
12:00 Kazincbarcikai KSE - DVSC-TVP II. 6 - 43
17:00 SZEPA KSE - Mezőkeresztes VSE 31 - 20
18:00 Miskolci VSC - Lóci DSE 33 - 40
2017. november 19. vasárnap
17:00 Püspökladányi KE - SZEPA KSE 30 - 38
2017. november 22. szerda
16:30 Lóci DSE - DVSC-TVP III. 40 - 28
2017. november 23. csütörtök
16:00 Bőcs KSC - Mátészalkai MTK 24 - 74
2017. november 25. szombat
17:00 Hajdúböszörményi TE - SZEPA KSE 40 - 24
17:00 Mátészalkai MTK - DVSC-TVP II. 32 - 37
18:00 Lóci DSE - Bőcs KSC 51 - 23
2017. november 26. vasárnap
13:00 Vitka SE - Miskolci VSC 52 - 45
15:30 Mezőkeresztes VSE - Kölcsey DSE Nyíregyháza 21 - 34
2017. november 29. szerda
18:00 Püspökladányi KE - Miskolci VSC 20 - 33
2017. december 2. szombat
12:00 Bőcs KSC - Vitka SE 16 - 46
12:00 Miskolci VSC - Mezőkeresztes VSE 35 - 13
14:00 Kazincbarcikai KSE - Mátészalkai MTK 22 - 55
2017. december 3. vasárnap
14:15 Kölcsey DSE Nyíregyháza - Hajdúböszörményi TE 31 - 19
16:00 DVSC-TVP II. - Lóci DSE 41 - 34
2017. december 7. csütörtök
15:30 DVSC-TVP III. - Kölcsey DSE Nyíregyháza 22 - 38
2017. december 8. péntek
17:30 Hajdúböszörményi TE - Püspökladányi KE 29 - 15
2017. december 10. vasárnap
13:00 Mezőkeresztes VSE - DVSC-TVP III. 25 - 23
2017. december 17. vasárnap
13:00 Püspökladányi KE - Bőcs KSC 38 - 9
2018. február 15. csütörtök
15:30 DVSC-TVP III. - Püspökladányi KE
2018. február 17. szombat
13:00 Kazincbarcikai KSE - SZEPA KSE
16:00 Miskolci VSC - Hajdúböszörményi TE
17:00 Mátészalkai MTK - Lóci DSE
17:00 DVSC-TVP II. - Vitka SE
2018. február 18. vasárnap
15:00 Bőcs KSC - Mezőkeresztes VSE
2018. február 21. szerda
18:00 Püspökladányi KE - Mátészalkai MTK
2018. február 22. csütörtök
15:30 DVSC-TVP III. - Hajdúböszörményi TE
2018. február 24. szombat
16:00 Lóci DSE - Kazincbarcikai KSE
18:00 Hajdúböszörményi TE - Bőcs KSC
2018. február 25. vasárnap
SZEPA KSE - Kölcsey DSE Nyíregyháza
Mezőkeresztes VSE - DVSC-TVP II.
13:00 Vitka SE - Mátészalkai MTK
2018. március 1. csütörtök
15:30 DVSC-TVP II. - Püspökladányi KE
17:00 Mátészalkai MTK - DVSC-TVP III.
2018. március 3. szombat
12:00 Bőcs KSC - Püspökladányi KE
14:00 Miskolci VSC - SZEPA KSE
14:00 Lóci DSE - Vitka SE
16:30 Kölcsey DSE Nyíregyháza - Kazincbarcikai KSE
17:00 Mátészalkai MTK - Mezőkeresztes VSE
2018. március 4. vasárnap
17:00 DVSC-TVP II. - Hajdúböszörményi TE
2018. március 7. szerda
17:00 Vitka SE - DVSC-TVP III.
18:00 Püspökladányi KE - Lóci DSE
2018. március 10. szombat
11:00 Kölcsey DSE Nyíregyháza - Miskolci VSC
17:00 SZEPA KSE - Bőcs KSC
2018. március 11. vasárnap
12:00 Kazincbarcikai KSE - Vitka SE
15:30 Mezőkeresztes VSE - Lóci DSE
18:00 Hajdúböszörményi TE - Mátészalkai MTK
2018. március 16. péntek
18:00 Kazincbarcikai KSE - DVSC-TVP III.
2018. március 17. szombat
12:00 Bőcs KSC - Kölcsey DSE Nyíregyháza
2018. március 18. vasárnap
13:00 Vitka SE - Mezőkeresztes VSE
14:00 Lóci DSE - Hajdúböszörményi TE
16:00 Miskolci VSC - Kazincbarcikai KSE
17:00 DVSC-TVP II. - SZEPA KSE
2018. március 21. szerda
18:00 Püspökladányi KE - Vitka SE
2018. március 22. csütörtök
15:30 DVSC-TVP III. - Mezőkeresztes VSE
2018. március 25. vasárnap
13:00 Vitka SE - Bőcs KSC
2018. március 28. szerda
18:00 Püspökladányi KE - Hajdúböszörményi TE
2018. április 5. csütörtök
15:30 DVSC-TVP III. - SZEPA KSE
2018. április 7. szombat
13:00 Kazincbarcikai KSE - Mezőkeresztes VSE
16:00 Miskolci VSC - Bőcs KSC
17:00 SZEPA KSE - Mátészalkai MTK
2018. április 8. vasárnap
13:00 Kölcsey DSE Nyíregyháza - DVSC-TVP II.
18:00 Hajdúböszörményi TE - Vitka SE
2018. április 11. szerda
18:00 Miskolci VSC - DVSC-TVP III.
2018. április 12. csütörtök
18:00 Kazincbarcikai KSE - Püspökladányi KE
2018. április 14. szombat
12:00 Bőcs KSC - Kazincbarcikai KSE
17:00 Mátészalkai MTK - Kölcsey DSE Nyíregyháza
18:00 Lóci DSE - SZEPA KSE
2018. április 15. vasárnap
15:00 Mezőkeresztes VSE - Hajdúböszörményi TE
17:00 DVSC-TVP II. - Miskolci VSC
2018. április 18. szerda
18:00 Püspökladányi KE - Mezőkeresztes VSE
2018. április 19. csütörtök
15:30 DVSC-TVP III. - Bőcs KSC
2018. április 21. szombat
17:00 Miskolci VSC - Mátészalkai MTK
17:00 SZEPA KSE - Vitka SE
2018. április 22. vasárnap
12:00 Kazincbarcikai KSE - Hajdúböszörményi TE
12:00 Bőcs KSC - DVSC-TVP II.
16:30 Kölcsey DSE Nyíregyháza - Lóci DSE
2018. április 26. csütörtök
14:00 DVSC-TVP II. - DVSC-TVP III.
2018. április 28. szombat
14:00 Lóci DSE - Miskolci VSC
17:00 SZEPA KSE - Püspökladányi KE
17:00 Mátészalkai MTK - Bőcs KSC
2018. április 29. vasárnap
13:00 Vitka SE - Kölcsey DSE Nyíregyháza
13:00 DVSC-TVP II. - Kazincbarcikai KSE
15:00 Mezőkeresztes VSE - SZEPA KSE
2018. május 2. szerda
14:30 DVSC-TVP III. - Lóci DSE
17:00 Miskolci VSC - Vitka SE
2018. május 5. szombat
13:00 Kölcsey DSE Nyíregyháza - Mezőkeresztes VSE
17:00 DVSC-TVP II. - Mátészalkai MTK
17:00 SZEPA KSE - Hajdúböszörményi TE
2018. május 6. vasárnap
Püspökladányi KE - Kölcsey DSE Nyíregyháza
12:00 Bőcs KSC - Lóci DSE
2018. május 13. vasárnap
14:00 Miskolci VSC - Püspökladányi KE
17:00 Mátészalkai MTK - Kazincbarcikai KSE
2018. május 19. szombat
18:00 Hajdúböszörményi TE - Kölcsey DSE Nyíregyháza
18:00 Lóci DSE - DVSC-TVP II.
2018. május 20. vasárnap
11:30 Mezőkeresztes VSE - Miskolci VSC
2018. május 22. kedd
14:30 Kölcsey DSE Nyíregyháza - DVSC-TVP III.
TABELLA
hely csapat M GY D V LG KG GK PONT
1. DVSC-TVP II. 12 11 1 0 467 260 207 23
2. Vitka SE 12 10 0 2 446 338 108 20
3. Kölcsey DSE Nyíregyháza 12 9 1 2 431 251 180 19
4. Mátészalkai MTK 12 9 0 3 497 351 146 18
5. Lóci DSE 12 8 1 3 437 324 113 17
6. Miskolci VSC 12 7 0 5 453 358 95 14
7. Hajdúböszörményi TE 12 7 0 5 331 266 65 14
8. SZEPA KSE 12 5 1 6 403 438 -35 11
9. Mezőkeresztes VSE 12 4 0 8 331 380 -49 8
10. DVSC-TVP III. 12 3 0 9 316 382 -66 6
11. Püspökladányi KE 12 2 0 10 239 356 -117 4
12. Kazincbarcikai KSE 12 0 0 12 165 446 -281 0
13. Bőcs KSC 12 1 0 11 174 540 -366 0
14. Tiszaújvárosi SC (TÖRÖLVE)
BÜNTETŐ ÉS BÓNUSZPONTOK
csapat neve büntető pont bónusz pont
Bőcs KSC -2
GÓLLÖVŐLISTA - MÉRKŐZÉSSZÁM
hely név csapat gól M gól M
1. HRABINA INEZ Kölcsey DSE Nyíregyh 173 12
2. HORVÁTH FRUZSINA Lóci DSE 156 12
3. KUI ERIKA SZEPA KSE 143 12
4. POZSGAI FANNI Miskolci VSC 123 11
5. KOCSIS NIKOLETT SZEPA KSE 115 12
6. MILÁNIK KATALIN DVSC-TVP II. 113 12
7. DEME BARBARA Mátészalkai MTK 101 12
8. DEME FANNI Mátészalkai MTK 100 12
9. FEKETE FRUZSINA Mezőkeresztes VSE 100 12
10. REPÁK DÓRA DVSC-TVP II. 96 12
11. DEME VIVIEN Mátészalkai MTK 94 12
12. HARASZTI DZSENIFER Vitka SE 91 12
13. RÓZSA NIKOLETTA Vitka SE 91 12
14. SAFFARIK MIRTILL Lóci DSE 84 12
15. KOVÁCS KRISZTINA Lóci DSE 80 12
16. TARDI ZSUZSANNA Hajdúböszörményi TE 72 11
17. BUDAI FRUZSINA Lóci DSE 67 12
18. VASS BIANKA DIÁNA Vitka SE 67 11
19. HORVÁTH DALMA PATRICIA Bőcs KSC 64 12
20. ERDŐDI GRÉTA DVSC-TVP III. 63 12
21. OLÁH LILI Miskolci VSC 63 12
22. BUKTA BEÁTA SZEPA KSE 61 12
23. KÁROLYI ORSOLYA PETRA Püspökladányi KE 57 11
24. MÁNDI ESZTER Mátészalkai MTK 57 12
25. NAGY RÉKA Miskolci VSC 57 12
26. FORGÁCS CSENGE Hajdúböszörményi TE 56 12
27. DEÁK KLAUDIA RÉKA Kazincbarcikai KSE 55 8
28. SÁRI KATA Hajdúböszörményi TE 52 12
29. TÓTH ÁGNES Püspökladányi KE 51 10
30. LENGYEL TAMARA VIRÁG Mezőkeresztes VSE 50 9
31. REPÁK VIKTÓRIA DVSC-TVP II. 50 12
32. BALOGH ALEXA Mezőkeresztes VSE 49 12
33. RAGÓ REBEKA DVSC-TVP II. 47 12
34. ROKONAY SZONJA Miskolci VSC 47 11
35. SÁRI JANKA Hajdúböszörményi TE 47 12
36. SIMON KARINA Mezőkeresztes VSE 47 12
37. BALOGH DORINA Kölcsey DSE Nyíregyh 46 11
38. CSÁKI LILLA Miskolci VSC 45 10
39. CSEKE BENIGNA CSENGE DVSC-TVP III. 45 9
40. LAKATOS VIRGÍNIA Vitka SE 44 12
41. GÁSPÁR DÓRA DVSC-TVP II. 42 11
42. KATONA BEÁTA Kölcsey DSE Nyíregyh 42 12
43. BEKE GABRIELLA Vitka SE 41 10
44. CZIER NIKOLETT Mátészalkai MTK 41 11
45. TÓTH GRÉTA Kölcsey DSE Nyíregyh 41 12
46. HUSZÁR ÁGNES Bőcs KSC 40 11
47. TÓTH SZABINA DVSC-TVP II. 38 12
48. SZABÓ REBEKA Hajdúböszörményi TE 36 12
49. BALLAGÓ LILIÁNA DVSC-TVP III. 34 7
50. TOÓK VIVIEN Mátészalkai MTK 34 4
51. TŐKE VIVIEN RÉKA Püspökladányi KE 34 12
52. KOÓS MARTINA Kölcsey DSE Nyíregyh 32 12
53. DOMOKOS SZONJA Miskolci VSC 31 12
54. VARGA DIÁNA Kölcsey DSE Nyíregyh 31 12
55. FILEK KORNÉLIA DVSC-TVP III. 29 11
56. NAGY LAURA Vitka SE 29 10
57. PETŐ KATA Miskolci VSC 29 9
58. SIDLOVICS ESZTER Miskolci VSC 29 12
59. VÁMOSI ANNA DVSC-TVP III. 29 6
60. FODOR FRUZSINA Kazincbarcikai KSE 28 11
61. HOGYA GABRIELLA SZEPA KSE 27 12
62. NAGY BOGLÁRKA Püspökladányi KE 27 12
63. HADI MELINDA Mezőkeresztes VSE 25 10
64. MÓRÉ JUDIT Mátészalkai MTK 24 10
65. ÉLES MÓNIKA Mátészalkai MTK 22 12
66. KOÓS RÉKA Lóci DSE 22 12
67. MADÁR RÉKA Vitka SE 22 12
68. PORKOLÁB ZSÓFIA DVSC-TVP III. 22 7
69. DIENES HANNA KLÁRA DVSC-TVP II. 20 12
70. HERNÁDI KÍRA Kazincbarcikai KSE 20 10
71. TOKAI PANNA DVSC-TVP III. 20 12
72. TÓTH ENIKŐ Kazincbarcikai KSE 20 11
73. BALLA VIKTÓRIA Hajdúböszörményi TE 19 12
74. CSERKUTI KRISZTINA DVSC-TVP III. 19 6
75. ERDŐDI HELGA KINCSŐ DVSC-TVP III. 19 12
76. KORCSMÁR RÉKA DVSC-TVP II. 19 11
77. PETŐ FANNI Mezőkeresztes VSE 19 12
78. BERTÓK TAMARA Mezőkeresztes VSE 18 12
79. FERENCZIK ANNA Püspökladányi KE 18 12
80. TAR DOMINIKA DÓRA Vitka SE 18 12
81. DOLHAI LILLA Vitka SE 17 11
82. NAGY KÍRA EDINA SZEPA KSE 17 7
83. SZABÓ ANNA Bőcs KSC 17 10
84. SZALÓCZI EDINA Püspökladányi KE 17 11
85. SZEGEDI ESZTER Hajdúböszörményi TE 17 10
86. ANTAL ZSÓFIA Bőcs KSC 16 10
87. LAKATOS VIKTÓRIA Bőcs KSC 16 9
88. LISKÁNY CSENGE REGINA DVSC-TVP II. 16 12
89. SZARVAS ADÉL SZEPA KSE 16 10
90. SZERENCSE NAPSUGÁR Kazincbarcikai KSE 15 12
91. BÉRES ESZTER FANNI Miskolci VSC 14 8
92. HAJDÚ VIKTÓRIA ZSUZSANNA Püspökladányi KE 14 9
93. CZAP DALMA SZEPA KSE 13 7
94. BARAKSÓ ESZTER Kölcsey DSE Nyíregyh 12 6
95. MÓRÉ ILDIKÓ Mátészalkai MTK 12 6
96. PEIMLI DORKA Kölcsey DSE Nyíregyh 12 12
97. VERES IVETT Kazincbarcikai KSE 12 11
98. BENCZE RAMÓNA SZEPA KSE 11 12
99. CSOKÁN FANNI DVSC-TVP II. 11 12
100. KISS ANNA DVSC-TVP II. 11 11
101. KÓSA ZSÓFIA Kölcsey DSE Nyíregyh 11 12
102. KOVÁCS ESZTER Vitka SE 11 12
103. ZSIKLA DÓRA Püspökladányi KE 11 5
104. FARKAS PATRÍCIA Lóci DSE 10 3
105. SZILÁGYI ZSÓFIA DVSC-TVP III. 10 6
106. UZONYI ANNA Hajdúböszörményi TE 10 12
107. DUBAY SÁRA SAROLTA Kölcsey DSE Nyíregyh 9 12
108. HOMOKI VIKTÓRIA Bőcs KSC 9 10
109. SZABÓ ADRIENN Mezőkeresztes VSE 9 11
110. SZABÓ SZONJA Hajdúböszörményi TE 9 12
111. BANCSÓK KLAUDIA Bőcs KSC 8 7
112. GYŐRFI BOGLÁRKA DVSC-TVP III. 8 5
113. HORVÁTH FANNI Kazincbarcikai KSE 8 12
114. PÉCHY ORSOLYA BRIGITTA Vitka SE 8 6
115. SÓVÁRI VANDA Kölcsey DSE Nyíregyh 8 4
116. SZABÓ LILI Miskolci VSC 8 10
117. SZALÓKI RENÁTA DVSC-TVP III. 8 9
118. DAJKA DORINA GERDA Püspökladányi KE 7 12
119. FLASKÓ LILIAN Lóci DSE 7 8
120. JUHÁSZ TÍMEA ANNA Kölcsey DSE Nyíregyh 7 8
121. KISS GRÉTA EMESE Hajdúböszörményi TE 7 11
122. KRAJNYÁK NOÉMI VANDA Kazincbarcikai KSE 7 10
123. MILLER BARBARA Lóci DSE 7 11
124. BACSIK BRIGITTA Mezőkeresztes VSE 6 3
125. KÓSA ANDREA Kölcsey DSE Nyíregyh 6 12
126. FIÁK PATRÍCIA Kazincbarcikai KSE 5 7
127. PARDI DÓRA DORINA Mátészalkai MTK 5 6
128. SZABÓ ALEXANDRA Mezőkeresztes VSE 5 4
129. ZAKAR PANNA DVSC-TVP III. 5 10
130. HEVELE HANNA Mátészalkai MTK 4 8
131. HUSZÁR ANETT Miskolci VSC 4 4
132. KUN VIKTÓRIA Kazincbarcikai KSE 4 9
133. NAGY DIÁNA Hajdúböszörményi TE 4 12
134. SIMON TAMARA JUDIT DVSC-TVP III. 4 11
135. SZEREMI CINTIA Vitka SE 4 3
136. BODNÁR BOGLÁRKA Bőcs KSC 3 4
137. GELETA GRÉTA Kazincbarcikai KSE 3 1
138. KLEINHEISLER DÓRA Bőcs KSC 3 6
139. NÁNÁSI NIKOLETT Bőcs KSC 3 4
140. ORGONA VANESSZA Kazincbarcikai KSE 3 6
141. SATTMANN JULIANNA ILONA Mezőkeresztes VSE 3 12
142. TAMÁS KORINA VIKTORIA DVSC-TVP II. 3 1
143. CSUTORÁS VIKTÓRIA JÚLIA Bőcs KSC 2 6
144. DRÓTOS FLÓRA ANETT Lóci DSE 2 12
145. JÓNÁS KRISZTINA ZSUZSANNA Vitka SE 2 9
146. LAKATOS PAULINA Mátészalkai MTK 2 10
147. LÖRINCZ KINGA Kazincbarcikai KSE 2 6
148. PÁLFI PETRA Püspökladányi KE 2 11
149. PIPICZ PETRA Miskolci VSC 2 6
150. RAGÓ LILI Bőcs KSC 2 6
151. TÓTH DZSESSZIKA NIKOL Kazincbarcikai KSE 2 10
152. BALOGH PETRA Püspökladányi KE 1 8
153. CSORBA DORINA Kazincbarcikai KSE 1 5
154. HORVÁTH PETRA Miskolci VSC 1 1
155. KISS DOMINIKA Lóci DSE 1 6
156. KOVÁCS KITTI Hajdúböszörményi TE 1 12
157. NAGY ESZTER Vitka SE 1 1
158. NÉMETI NÓRA DVSC-TVP II. 1 8
159. PEREVERZIA PETRA Hajdúböszörményi TE 1 12
160. RÁCZ JANKA ZSÓFIA DVSC-TVP III. 1 10
161. SZABÓ KRISZTINA Mátészalkai MTK 1 11
162. SZÉLL NÓRA Kölcsey DSE Nyíregyh 1 7
163. VASS VIRÁG Lóci DSE 1 3
164. BAKÓ ANITA DVSC-TVP III. 0 7
165. BALOG BIANKA SZEPA KSE 0 3
166. BALOGH BIANKA Miskolci VSC 0 1
167. BALOGH ESZTER DVSC-TVP III. 0 3
168. BALOGH NIKOLETTA Hajdúböszörményi TE 0 11
169. BARÁTH ARMANDINA Vitka SE 0 5
170. BARNA ANGÉLA IBOLYA Bőcs KSC 0 2
171. BODÓ GABRIELLA DVSC-TVP II. 0 7
172. BORI PANNA STELLA SZEPA KSE 0 12
173. CZICZÁS NÓRA Püspökladányi KE 0 12
174. CSÁTI ERIKA Püspökladányi KE 0 1
175. CSIKÓS BOGLÁRKA Kölcsey DSE Nyíregyh 0 10
176. CSORBA RENÁTA SZEPA KSE 0 4
177. CSURKA ANNA ANDREA DVSC-TVP III. 0 2
178. DÓSA ZSÓFIA Kazincbarcikai KSE 0 1
179. DRÓTOS ANNABELLA Lóci DSE 0 6
180. HARSÁNYI DORINA SZEPA KSE 0 1
181. HORVÁTH LETÍCIA Kazincbarcikai KSE 0 11
182. HÜTTER FANNY Miskolci VSC 0 12
183. KIS TITANILLA Miskolci VSC 0 1
184. KISS LILLA DVSC-TVP II. 0 2
185. KOCSIS VIKTÓRIA Vitka SE 0 1
186. KÓNYA LAURA Mátészalkai MTK 0 11
187. KOVÁCS ALEXA JUDIT Kazincbarcikai KSE 0 2
188. KOVÁCS BIANKA DVSC-TVP II. 0 12
189. LÁSZLÓ MERCÉDESZ SZEPA KSE 0 8
190. LÁZÁR LILLA BETTINA Lóci DSE 0 1
191. LIPPAI ERIKA DZSENIFER Bőcs KSC 0 11
192. MÁTYÁS LAURA DVSC-TVP III. 0 5
193. MÉSZÁROS VERONIKA SZEPA KSE 0 12
194. MUNKÁCSI BETTINA DVSC-TVP II. 0 2
195. NAGY DEBÓRA ANNA DVSC-TVP III. 0 9
196. PÉTER DÓRA SZEPA KSE 0 1
197. PRACZU LUCA DVSC-TVP III. 0 10
198. RÁCZ HANNA VIKTÓRIA DVSC-TVP III. 0 5
199. RUSZÓ DÖNIZ Bőcs KSC 0 9
200. SIRA FRUZSINA Vitka SE 0 1
201. SZŐCS EMESE ÉVA Bőcs KSC 0 1
202. TENGELY ANNABELLA Lóci DSE 0 12
203. TORKOS HANNA Kölcsey DSE Nyíregyh 0 11
204. TÓTH RÉKA Mezőkeresztes VSE 0 12
205. TÓTH RENÁTA KATALIN Mezőkeresztes VSE 0 1
206. TÓTH RITA Kazincbarcikai KSE 0 4
207. TUSZ VIKTÓRIA DVSC-TVP II. 0 10
208. VARGA FRUZSINA Kölcsey DSE Nyíregyh 0 10
K&H FÉRFI KÉZILABDA LIGA
K&H NŐI KÉZILABDA LIGA
www.keziszovetseg.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
- Küldés
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Apparátus
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- MKSZ Sporttudományi Tanácsadó Testület
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó