Címjegyzék
KÉZILABDA VERSENYEK
HÍREK
FOTÓ
VIDEÓ
MŰSOR - EREDMÉNYEK
Női Ifjúsági III. osztály Észak-Kelet
2017. szeptember 13. szerda
18:00 Püspökladányi KE - DVSC-TVP III. 18 - 22
2017. szeptember 16. szombat
18:00 Lóci DSE - Mátészalkai MTK 27 - 28
2017. szeptember 17. vasárnap
13:00 Vitka SE - DVSC-TVP II. 29 - 30
14:00 Hajdúböszörményi TE - Miskolci VSC 25 - 22
15:30 Mezőkeresztes VSE - Bőcs KSC 66 - 23
17:00 SZEPA KSE - Kazincbarcikai KSE 42 - 30
2017. szeptember 20. szerda
17:00 Mátészalkai MTK - Püspökladányi KE 47 - 21
2017. szeptember 21. csütörtök
17:30 Hajdúböszörményi TE - DVSC-TVP III. 30 - 23
2017. szeptember 23. szombat
12:00 Kazincbarcikai KSE - Lóci DSE 6 - 38
15:00 Bőcs KSC - Hajdúböszörményi TE 6 - 37
17:00 Mátészalkai MTK - Vitka SE 41 - 35
2017. szeptember 24. vasárnap
13:00 Kölcsey DSE Nyíregyháza - SZEPA KSE 42 - 28
18:00 DVSC-TVP II. - Mezőkeresztes VSE 52 - 19
2017. szeptember 30. szombat
18:00 Lóci DSE - Mezőkeresztes VSE 49 - 34
2017. október 1. vasárnap
11:00 Mezőkeresztes VSE - Püspökladányi KE 26 - 17
11:00 DVSC-TVP III. - Vitka SE 25 - 28
2017. október 4. szerda
18:00 Püspökladányi KE - DVSC-TVP II. 15 - 36
2017. október 7. szombat
12:00 Kazincbarcikai KSE - Kölcsey DSE Nyíregyháza 11 - 42
15:00 Vitka SE - Lóci DSE 39 - 38
15:30 SZEPA KSE - Miskolci VSC 38 - 46
2017. október 8. vasárnap
14:00 Hajdúböszörményi TE - DVSC-TVP II. 19 - 27
15:30 Mezőkeresztes VSE - Mátészalkai MTK 30 - 45
2017. október 10. kedd
15:30 DVSC-TVP III. - Mátészalkai MTK 22 - 36
2017. október 11. szerda
16:30 Lóci DSE - Püspökladányi KE 34 - 15
2017. október 14. szombat
10:30 Miskolci VSC - Kölcsey DSE Nyíregyháza 23 - 36
12:00 Bőcs KSC - SZEPA KSE 24 - 41
17:00 Mátészalkai MTK - Hajdúböszörményi TE 36 - 29
2017. október 15. vasárnap
13:00 Vitka SE - Kazincbarcikai KSE 51 - 21
2017. október 19. csütörtök
15:30 DVSC-TVP III. - Kazincbarcikai KSE 30 - 19
2017. október 21. szombat
12:00 Kazincbarcikai KSE - Miskolci VSC 13 - 45
13:30 Kölcsey DSE Nyíregyháza - Bőcs KSC 61 - 5
14:00 Hajdúböszörményi TE - Lóci DSE 20 - 25
17:00 SZEPA KSE - DVSC-TVP II. 18 - 45
2017. október 22. vasárnap
15:30 Mezőkeresztes VSE - Vitka SE 20 - 31
2017. október 28. szombat
15:00 Bőcs KSC - Miskolci VSC 12 - 48
17:00 Mátészalkai MTK - SZEPA KSE 43 - 31
2017. október 29. vasárnap
13:00 Vitka SE - Hajdúböszörményi TE 26 - 24
15:30 Mezőkeresztes VSE - Kazincbarcikai KSE 36 - 14
17:00 SZEPA KSE - DVSC-TVP III. 45 - 39
18:00 DVSC-TVP II. - Kölcsey DSE Nyíregyháza 27 - 27
2017. november 2. csütörtök
15:30 DVSC-TVP III. - Miskolci VSC 31 - 46
16:30 Püspökladányi KE - Kazincbarcikai KSE 21 - 13
2017. november 4. szombat
12:00 Kazincbarcikai KSE - Bőcs KSC 0 - 10
13:00 Vitka SE - Püspökladányi KE 33 - 15
14:00 Hajdúböszörményi TE - Mezőkeresztes VSE 26 - 21
17:00 SZEPA KSE - Lóci DSE 30 - 30
17:00 Miskolci VSC - DVSC-TVP II. 35 - 41
2017. november 5. vasárnap
15:00 Kölcsey DSE Nyíregyháza - Mátészalkai MTK 31 - 23
2017. november 8. szerda
17:00 Bőcs KSC - DVSC-TVP III. 15 - 32
2017. november 11. szombat
14:00 Hajdúböszörményi TE - Kazincbarcikai KSE 33 - 10
14:00 Mátészalkai MTK - Miskolci VSC 37 - 42
2017. november 12. vasárnap
13:00 Vitka SE - SZEPA KSE 49 - 37
13:00 Lóci DSE - Kölcsey DSE Nyíregyháza 31 - 27
16:00 DVSC-TVP II. - Bőcs KSC 46 - 7
2017. november 14. kedd
14:00 DVSC-TVP III. - DVSC-TVP II. 19 - 42
2017. november 15. szerda
15:45 Kölcsey DSE Nyíregyháza - Püspökladányi KE 36 - 14
2017. november 17. péntek
16:15 Kölcsey DSE Nyíregyháza - Vitka SE 26 - 27
2017. november 18. szombat
12:00 Kazincbarcikai KSE - DVSC-TVP II. 6 - 43
17:00 SZEPA KSE - Mezőkeresztes VSE 31 - 20
18:00 Miskolci VSC - Lóci DSE 33 - 40
2017. november 19. vasárnap
17:00 Püspökladányi KE - SZEPA KSE 30 - 38
2017. november 22. szerda
16:30 Lóci DSE - DVSC-TVP III. 40 - 28
2017. november 23. csütörtök
16:00 Bőcs KSC - Mátészalkai MTK 24 - 74
2017. november 25. szombat
17:00 Hajdúböszörményi TE - SZEPA KSE 40 - 24
17:00 Mátészalkai MTK - DVSC-TVP II. 32 - 37
18:00 Lóci DSE - Bőcs KSC 51 - 23
2017. november 26. vasárnap
13:00 Vitka SE - Miskolci VSC 52 - 45
15:30 Mezőkeresztes VSE - Kölcsey DSE Nyíregyháza 21 - 34
2017. november 29. szerda
18:00 Püspökladányi KE - Miskolci VSC 20 - 33
2017. december 2. szombat
12:00 Bőcs KSC - Vitka SE 16 - 46
12:00 Miskolci VSC - Mezőkeresztes VSE 35 - 13
14:00 Kazincbarcikai KSE - Mátészalkai MTK 22 - 55
2017. december 3. vasárnap
14:15 Kölcsey DSE Nyíregyháza - Hajdúböszörményi TE 31 - 19
16:00 DVSC-TVP II. - Lóci DSE 41 - 34
2017. december 7. csütörtök
15:30 DVSC-TVP III. - Kölcsey DSE Nyíregyháza 22 - 38
2017. december 8. péntek
17:30 Hajdúböszörményi TE - Püspökladányi KE 29 - 15
2017. december 10. vasárnap
13:00 Mezőkeresztes VSE - DVSC-TVP III. 25 - 23
2017. december 17. vasárnap
13:00 Püspökladányi KE - Bőcs KSC 38 - 9
2018. február 15. csütörtök
15:30 DVSC-TVP III. - Püspökladányi KE 25 - 21
2018. február 17. szombat
13:00 Kazincbarcikai KSE - SZEPA KSE 22 - 36
16:00 Miskolci VSC - Hajdúböszörményi TE 29 - 19
2018. február 18. vasárnap
13:00 DVSC-TVP II. - Vitka SE 33 - 29
15:00 Bőcs KSC - Mezőkeresztes VSE 22 - 31
2018. február 21. szerda
18:00 Püspökladányi KE - Mátészalkai MTK 28 - 51
2018. február 22. csütörtök
15:30 DVSC-TVP III. - Hajdúböszörményi TE 18 - 31
2018. február 24. szombat
16:00 Lóci DSE - Kazincbarcikai KSE 45 - 18
18:00 Hajdúböszörményi TE - Bőcs KSC 37 - 8
2018. február 25. vasárnap
13:00 Vitka SE - Mátészalkai MTK 30 - 45
15:30 Mezőkeresztes VSE - DVSC-TVP II. 15 - 34
18:00 SZEPA KSE - Kölcsey DSE Nyíregyháza 26 - 51
2018. március 1. csütörtök
15:30 DVSC-TVP II. - Püspökladányi KE 40 - 14
17:00 Mátészalkai MTK - DVSC-TVP III. 38 - 20
2018. március 3. szombat
11:00 Bőcs KSC - Püspökladányi KE 16 - 17
14:00 Miskolci VSC - SZEPA KSE 38 - 37
14:00 Lóci DSE - Vitka SE 50 - 31
17:00 Mátészalkai MTK - Mezőkeresztes VSE 33 - 26
18:00 DVSC-TVP II. - Hajdúböszörményi TE 41 - 28
2018. március 4. vasárnap
12:45 Kölcsey DSE Nyíregyháza - Kazincbarcikai KSE 44 - 11
2018. március 7. szerda
17:00 Vitka SE - DVSC-TVP III. 44 - 21
18:00 Püspökladányi KE - Lóci DSE 16 - 35
2018. március 10. szombat
11:00 Kölcsey DSE Nyíregyháza - Miskolci VSC 43 - 37
17:00 SZEPA KSE - Bőcs KSC 40 - 19
2018. március 11. vasárnap
12:00 Kazincbarcikai KSE - Vitka SE 14 - 47
15:30 Mezőkeresztes VSE - Lóci DSE 26 - 46
18:00 Hajdúböszörményi TE - Mátészalkai MTK 26 - 21
2018. március 14. szerda
17:00 Mátészalkai MTK - Lóci DSE 27 - 25
2018. március 16. péntek
18:00 Kazincbarcikai KSE - DVSC-TVP III. 14 - 31
2018. március 17. szombat
12:00 Bőcs KSC - Kölcsey DSE Nyíregyháza 16 - 47
16:00 Miskolci VSC - Kazincbarcikai KSE 47 - 17
2018. március 21. szerda
18:00 Püspökladányi KE - Vitka SE 23 - 42
2018. március 22. csütörtök
15:30 DVSC-TVP III. - Mezőkeresztes VSE 35 - 22
2018. március 24. szombat
13:00 Lóci DSE - Hajdúböszörményi TE 40 - 32
2018. március 25. vasárnap
13:00 Vitka SE - Bőcs KSC 48 - 17
2018. március 28. szerda
18:00 Püspökladányi KE - Hajdúböszörményi TE 20 - 32
2018. március 29. csütörtök
16:30 Vitka SE - Mezőkeresztes VSE 38 - 19
18:00 DVSC-TVP II. - SZEPA KSE 47 - 25
2018. április 5. csütörtök
15:30 DVSC-TVP III. - SZEPA KSE 41 - 39
2018. április 7. szombat
13:00 Kazincbarcikai KSE - Mezőkeresztes VSE 14 - 32
17:00 SZEPA KSE - Mátészalkai MTK 30 - 36
2018. április 8. vasárnap
13:00 Kölcsey DSE Nyíregyháza - DVSC-TVP II. 30 - 29
18:00 Hajdúböszörményi TE - Vitka SE 27 - 29
2018. április 9. hétfő
18:00 Miskolci VSC - Bőcs KSC 51 - 10
2018. április 11. szerda
14:30 DVSC-TVP II. - Miskolci VSC 42 - 39
2018. április 12. csütörtök
18:00 Kazincbarcikai KSE - Püspökladányi KE 14 - 20
2018. április 14. szombat
12:00 Bőcs KSC - Kazincbarcikai KSE 20 - 21
17:00 Mátészalkai MTK - Kölcsey DSE Nyíregyháza 35 - 31
18:00 Lóci DSE - SZEPA KSE 41 - 26
2018. április 15. vasárnap
13:30 Miskolci VSC - DVSC-TVP III. 42 - 27
15:00 Mezőkeresztes VSE - Hajdúböszörményi TE 24 - 29
2018. április 18. szerda
18:00 Püspökladányi KE - Mezőkeresztes VSE 17 - 20
2018. április 19. csütörtök
15:30 DVSC-TVP III. - Bőcs KSC 38 - 15
2018. április 21. szombat
17:00 Miskolci VSC - Mátészalkai MTK 36 - 48
2018. április 22. vasárnap
12:00 Kazincbarcikai KSE - Hajdúböszörményi TE 17 - 31
12:00 Bőcs KSC - DVSC-TVP II. 13 - 49
16:30 Kölcsey DSE Nyíregyháza - Lóci DSE 20 - 31
17:00 SZEPA KSE - Vitka SE 39 - 44
2018. április 26. csütörtök
14:00 DVSC-TVP II. - DVSC-TVP III. 40 - 35
2018. április 28. szombat
14:00 Lóci DSE - Miskolci VSC 36 - 30
17:00 SZEPA KSE - Püspökladányi KE 27 - 28
17:00 Mátészalkai MTK - Bőcs KSC 10 - 0
2018. április 29. vasárnap
13:00 Vitka SE - Kölcsey DSE Nyíregyháza 32 - 39
13:00 DVSC-TVP II. - Kazincbarcikai KSE 43 - 11
15:00 Mezőkeresztes VSE - SZEPA KSE 35 - 34
2018. május 2. szerda
14:30 DVSC-TVP III. - Lóci DSE 29 - 37
17:00 Püspökladányi KE - Kölcsey DSE Nyíregyháza 18 - 41
17:00 Miskolci VSC - Vitka SE 35 - 40
2018. május 5. szombat
13:00 Kölcsey DSE Nyíregyháza - Mezőkeresztes VSE 41 - 28
17:00 SZEPA KSE - Hajdúböszörményi TE 34 - 34
2018. május 6. vasárnap
12:00 Bőcs KSC - Lóci DSE 18 - 44
2018. május 10. csütörtök
14:30 DVSC-TVP II. - Mátészalkai MTK 47 - 39
2018. május 13. vasárnap
14:00 Miskolci VSC - Püspökladányi KE 33 - 25
17:00 Mátészalkai MTK - Kazincbarcikai KSE 54 - 15
2018. május 15. kedd
16:00 Lóci DSE - DVSC-TVP II. 31 - 30
2018. május 19. szombat
18:00 Hajdúböszörményi TE - Kölcsey DSE Nyíregyháza 28 - 35
2018. május 20. vasárnap
10:00 Mezőkeresztes VSE - Miskolci VSC 35 - 39
2018. május 22. kedd
14:30 Kölcsey DSE Nyíregyháza - DVSC-TVP III. 46 - 28
TABELLA
hely csapat M GY D V LG KG GK PONT
1. DVSC-TVP II. 24 21 1 2 942 569 373 43
2. Lóci DSE 24 19 1 4 898 627 271 39
3. Kölcsey DSE Nyíregyháza 24 19 1 4 899 570 329 39
4. Mátészalkai MTK 24 19 0 5 934 665 269 37
5. Vitka SE 24 18 0 6 900 700 200 36
6. Miskolci VSC 24 14 0 10 909 737 172 28
7. Hajdúböszörményi TE 24 13 1 10 685 582 103 27
8. SZEPA KSE 24 7 2 15 796 874 -78 16
9. DVSC-TVP III. 24 8 0 16 664 771 -107 16
10. Mezőkeresztes VSE 24 8 0 16 644 762 -118 16
11. Püspökladányi KE 24 5 0 19 486 732 -246 9
12. Kazincbarcikai KSE 24 1 0 23 353 896 -543 2
13. Bőcs KSC 24 1 0 23 348 973 -625 -2
14. Tiszaújvárosi SC (TÖRÖLVE)
BÜNTETŐ ÉS BÓNUSZPONTOK
csapat neve büntető pont bónusz pont
Bőcs KSC -4
Mátészalkai MTK -1
Püspökladányi KE -1
GÓLLÖVŐLISTA - MÉRKŐZÉSSZÁM
hely név csapat gól M gól M
1. HORVÁTH FRUZSINA Lóci DSE 344 24
2. HRABINA INEZ Kölcsey DSE Nyíregyh 335 23
3. KOCSIS NIKOLETT SZEPA KSE 259 24
4. KUI ERIKA SZEPA KSE 240 22
5. FEKETE FRUZSINA Mezőkeresztes VSE 215 24
6. POZSGAI FANNI Miskolci VSC 209 22
7. DEME BARBARA Mátészalkai MTK 204 23
8. HARASZTI DZSENIFER Vitka SE 190 24
9. REPÁK DÓRA DVSC-TVP II. 175 24
10. DEME FANNI Mátészalkai MTK 172 23
11. MILÁNIK KATALIN DVSC-TVP II. 171 19
12. RÓZSA NIKOLETTA Vitka SE 154 23
13. DEME VIVIEN Mátészalkai MTK 150 23
14. BUDAI FRUZSINA Lóci DSE 146 24
15. TARDI ZSUZSANNA Hajdúböszörményi TE 140 23
16. OLÁH LILI Miskolci VSC 139 24
17. CSÁKI LILLA Miskolci VSC 137 22
18. SAFFARIK MIRTILL Lóci DSE 137 24
19. VASS BIANKA DIÁNA Vitka SE 126 22
20. KOVÁCS KRISZTINA Lóci DSE 121 21
21. FORGÁCS CSENGE Hajdúböszörményi TE 119 21
22. ERDŐDI GRÉTA DVSC-TVP III. 117 24
23. LENGYEL TAMARA VIRÁG Mezőkeresztes VSE 116 19
24. TOÓK VIVIEN Mátészalkai MTK 115 13
25. SÁRI KATA Hajdúböszörményi TE 111 24
26. RAGÓ REBEKA DVSC-TVP II. 107 22
27. BUKTA BEÁTA SZEPA KSE 104 22
28. KÁROLYI ORSOLYA PETRA Püspökladányi KE 104 23
29. SÁRI JANKA Hajdúböszörményi TE 103 23
30. TÓTH GRÉTA Kölcsey DSE Nyíregyh 103 23
31. KATONA BEÁTA Kölcsey DSE Nyíregyh 101 23
32. TŐKE VIVIEN RÉKA Püspökladányi KE 101 23
33. TÓTH ÁGNES Püspökladányi KE 98 22
34. LAKATOS VIRGÍNIA Vitka SE 97 24
35. REPÁK VIKTÓRIA DVSC-TVP II. 97 23
36. BEKE GABRIELLA Vitka SE 96 22
37. MÁNDI ESZTER Mátészalkai MTK 96 22
38. NAGY RÉKA Miskolci VSC 96 22
39. TÓTH SZABINA DVSC-TVP II. 94 24
40. BALOGH ALEXA Mezőkeresztes VSE 93 24
41. GÁSPÁR DÓRA DVSC-TVP II. 91 23
42. HORVÁTH DALMA PATRICIA Bőcs KSC 84 21
43. ROKONAY SZONJA Miskolci VSC 82 23
44. SIMON KARINA Mezőkeresztes VSE 81 24
45. BALOGH DORINA Kölcsey DSE Nyíregyh 78 18
46. BALLAGÓ LILIÁNA DVSC-TVP III. 77 14
47. FARKAS PATRÍCIA Lóci DSE 76 15
48. OVSZIJENKO DORINA DVSC-TVP III. 74 11
49. HOGYA GABRIELLA SZEPA KSE 71 24
50. VARGA DIÁNA Kölcsey DSE Nyíregyh 71 24
51. KOÓS MARTINA Kölcsey DSE Nyíregyh 68 23
52. FILEK KORNÉLIA DVSC-TVP III. 66 22
53. HUSZÁR ÁGNES Bőcs KSC 66 19
54. DEÁK KLAUDIA RÉKA Kazincbarcikai KSE 65 16
55. VÁMOSI ANNA DVSC-TVP III. 65 14
56. SZEREMI CINTIA Vitka SE 60 15
57. SZABÓ REBEKA Hajdúböszörményi TE 58 24
58. ERDŐDI HELGA KINCSŐ DVSC-TVP III. 56 24
59. CZIER NIKOLETT Mátészalkai MTK 54 19
60. SZALÓCZI EDINA Püspökladányi KE 54 23
61. TÓTH ENIKŐ Kazincbarcikai KSE 53 22
62. CZAKÓ BOGLÁRKA DVSC-TVP II. 52 12
63. CZAP DALMA SZEPA KSE 50 19
64. HERNÁDI KÍRA Kazincbarcikai KSE 49 21
65. TOKAI PANNA DVSC-TVP III. 49 24
66. PETŐ KATA Miskolci VSC 47 18
67. CSEKE BENIGNA CSENGE DVSC-TVP III. 46 10
68. MÓRÉ JUDIT Mátészalkai MTK 45 18
69. DOMOKOS SZONJA Miskolci VSC 44 16
70. NAGY BOGLÁRKA Püspökladányi KE 44 24
71. SIDLOVICS ESZTER Miskolci VSC 44 23
72. SZABÓ ANNA Bőcs KSC 44 16
73. SZEGEDI ESZTER Hajdúböszörményi TE 44 21
74. ÉLES MÓNIKA Mátészalkai MTK 41 23
75. BÉRES ESZTER FANNI Miskolci VSC 40 18
76. GELETA GRÉTA Kazincbarcikai KSE 40 9
77. MADÁR RÉKA Vitka SE 40 24
78. DIENES HANNA KLÁRA DVSC-TVP II. 39 24
79. DOLHAI LILLA Vitka SE 38 22
80. HADI MELINDA Mezőkeresztes VSE 38 20
81. LAKATOS VIKTÓRIA Bőcs KSC 38 19
82. SZARVAS ADÉL SZEPA KSE 37 20
83. BALLA VIKTÓRIA Hajdúböszörményi TE 36 22
84. KOÓS RÉKA Lóci DSE 35 24
85. NAGY LAURA Vitka SE 35 15
86. FODOR FRUZSINA Kazincbarcikai KSE 34 22
87. VERES IVETT Kazincbarcikai KSE 34 22
88. PORKOLÁB ZSÓFIA DVSC-TVP III. 33 14
89. LISKÁNY CSENGE REGINA DVSC-TVP II. 32 23
90. CSUTORÁS VIKTÓRIA JÚLIA Bőcs KSC 31 16
91. KORCSMÁR RÉKA DVSC-TVP II. 31 21
92. BALOGH DOMINIKA Bőcs KSC 30 10
93. PEIMLI DORKA Kölcsey DSE Nyíregyh 30 24
94. HASILLÓ LAURA Miskolci VSC 29 8
95. PETŐ FANNI Mezőkeresztes VSE 29 24
96. FERENCZIK ANNA Püspökladányi KE 28 23
97. TAR DOMINIKA DÓRA Vitka SE 28 23
98. ANTAL ZSÓFIA Bőcs KSC 27 17
99. HAJDÚ VIKTÓRIA ZSUZSANNA Püspökladányi KE 26 20
100. JUHÁSZ TÍMEA ANNA Kölcsey DSE Nyíregyh 26 19
101. SZABÓ SZONJA Hajdúböszörményi TE 26 24
102. BERTÓK TAMARA Mezőkeresztes VSE 25 22
103. CSOKÁN FANNI DVSC-TVP II. 25 24
104. KÓSA ANDREA Kölcsey DSE Nyíregyh 25 24
105. SZABÓ ADRIENN Mezőkeresztes VSE 25 22
106. CSERKUTI KRISZTINA DVSC-TVP III. 24 7
107. FLASKÓ LILIAN Lóci DSE 22 20
108. HORVÁTH FANNI Kazincbarcikai KSE 22 22
109. KÓSA ZSÓFIA Kölcsey DSE Nyíregyh 22 24
110. MÓRÉ ILDIKÓ Mátészalkai MTK 22 13
111. SZERENCSE NAPSUGÁR Kazincbarcikai KSE 20 18
112. DUBAY SÁRA SAROLTA Kölcsey DSE Nyíregyh 19 23
113. KUN VIKTÓRIA Kazincbarcikai KSE 18 18
114. UZONYI ANNA Hajdúböszörményi TE 18 23
115. NAGY KÍRA EDINA SZEPA KSE 17 7
116. BENCZE RAMÓNA SZEPA KSE 16 24
117. NAGY DIÁNA Hajdúböszörményi TE 15 24
118. SZILÁGYI ZSÓFIA DVSC-TVP III. 15 8
119. KARÁCSONY KITTI Vitka SE 13 8
120. KRAJNYÁK NOÉMI VANDA Kazincbarcikai KSE 13 22
121. BARAKSÓ ESZTER Kölcsey DSE Nyíregyh 12 6
122. HORVÁTH PETRA Miskolci VSC 12 8
123. KISS GRÉTA EMESE Hajdúböszörményi TE 12 22
124. SZABÓ ALEXANDRA Mezőkeresztes VSE 12 7
125. BANCSÓK KLAUDIA Bőcs KSC 11 10
126. GYŐRFI BOGLÁRKA DVSC-TVP III. 11 7
127. HOMOKI VIKTÓRIA Bőcs KSC 11 13
128. KISS ANNA DVSC-TVP II. 11 11
129. KOVÁCS ESZTER Vitka SE 11 12
130. NÉMETI NÓRA DVSC-TVP II. 11 19
131. PARDI DÓRA DORINA Mátészalkai MTK 11 13
132. PIPICZ PETRA Miskolci VSC 11 18
133. ZSIKLA DÓRA Püspökladányi KE 11 5
134. MILLER BARBARA Lóci DSE 10 23
135. BALOGH PETRA Püspökladányi KE 9 19
136. DAJKA DORINA GERDA Püspökladányi KE 9 23
137. HUSZÁR ANETT Miskolci VSC 9 9
138. HEVELE HANNA Mátészalkai MTK 8 14
139. MÁTYÁS LAURA DVSC-TVP III. 8 16
140. PÉCHY ORSOLYA BRIGITTA Vitka SE 8 6
141. SÓVÁRI VANDA Kölcsey DSE Nyíregyh 8 4
142. SZABÓ LILI Miskolci VSC 8 10
143. SZALÓKI RENÁTA DVSC-TVP III. 8 9
144. BACSIK BRIGITTA Mezőkeresztes VSE 6 3
145. NÁNÁSI NIKOLETT Bőcs KSC 6 9
146. SIMON TAMARA JUDIT DVSC-TVP III. 6 16
147. TAMÁS KORINA VIKTORIA DVSC-TVP II. 6 3
148. ZAKAR PANNA DVSC-TVP III. 6 14
149. CSORBA DORINA Kazincbarcikai KSE 5 6
150. DÓSA ZSÓFIA Kazincbarcikai KSE 5 5
151. FIÁK PATRÍCIA Kazincbarcikai KSE 5 7
152. TÓTH DZSESSZIKA NIKOL Kazincbarcikai KSE 5 21
153. BODNÁR BOGLÁRKA Bőcs KSC 3 4
154. JÓNÁS KRISZTINA ZSUZSANNA Vitka SE 3 11
155. KLEINHEISLER DÓRA Bőcs KSC 3 14
156. ORGONA VANESSZA Kazincbarcikai KSE 3 6
157. RÁCZ JANKA ZSÓFIA DVSC-TVP III. 3 21
158. RAGÓ LILI Bőcs KSC 3 14
159. SATTMANN JULIANNA ILONA Mezőkeresztes VSE 3 23
160. SZABÓ KRISZTINA Mátészalkai MTK 3 20
161. DRÓTOS FLÓRA ANETT Kazincbarcikai KSE 0 5 2 17
Lóci DSE 2 12
162. KISS DOMINIKA Lóci DSE 2 9
163. KOVÁCS KITTI Hajdúböszörményi TE 2 22
164. LAKATOS PAULINA Mátészalkai MTK 2 15
165. LÖRINCZ KINGA Kazincbarcikai KSE 2 13
166. PÁLFI PETRA Püspökladányi KE 2 14
167. VASS VIRÁG Lóci DSE 2 9
168. BERENGYÁN ADRIENN Mezőkeresztes VSE 1 2
169. CSIBI MÓNIKA BARBARA Miskolci VSC 1 4
170. GÁSPÁR LILI SZEPA KSE 1 11
171. HÜTTER FANNY Miskolci VSC 1 24
172. KABAI GABRIELLA SZEPA KSE 1 11
173. NAGY ESZTER Vitka SE 1 2
174. PAPP RENÁTA Mátészalkai MTK 1 2
175. PEREVERZIA PETRA Hajdúböszörményi TE 1 24
176. SZÉLL NÓRA Kölcsey DSE Nyíregyh 1 16
177. TENGELY ANNABELLA Lóci DSE 1 24
178. BAKÓ ANITA DVSC-TVP III. 0 18
179. BALOG BIANKA SZEPA KSE 0 13
180. BALOG ZSÓFIA Mezőkeresztes VSE 0 3
181. BALOGH BIANKA Miskolci VSC 0 1
182. BALOGH ESZTER DVSC-TVP III. 0 3
183. BALOGH NIKOLETTA Hajdúböszörményi TE 0 14
184. BARÁTH ARMANDINA Vitka SE 0 5
185. BARNA ANGÉLA IBOLYA Bőcs KSC 0 2
186. BODNÁR BETTINA BOGLÁRKA Kazincbarcikai KSE 0 5
187. BODÓ GABRIELLA DVSC-TVP II. 0 10
188. BORI PANNA STELLA SZEPA KSE 0 12
189. CZICZÁS NÓRA Püspökladányi KE 0 24
190. CSÁTI ERIKA Püspökladányi KE 0 2
191. CSIKÓS BOGLÁRKA Kölcsey DSE Nyíregyh 0 21
192. CSORBA RENÁTA SZEPA KSE 0 4
193. CSURKA ANNA ANDREA DVSC-TVP III. 0 2
194. DRÓTOS ANNABELLA Lóci DSE 0 6
195. HARSÁNYI DORINA SZEPA KSE 0 1
196. HORVÁTH HENRIETTA SZEPA KSE 0 8
197. HORVÁTH LETÍCIA Kazincbarcikai KSE 0 11
198. KIS TITANILLA Miskolci VSC 0 1
199. KISS LILLA DVSC-TVP II. 0 2
200. KOCSIS VIKTÓRIA Vitka SE 0 1
201. KÓNYA LAURA Mátészalkai MTK 0 19
202. KOVÁCS ALEXA JUDIT Kazincbarcikai KSE 0 2
203. KOVÁCS BIANKA DVSC-TVP II. 0 24
204. LÁSZLÓ MERCÉDESZ SZEPA KSE 0 8
205. LÁZÁR LILLA BETTINA Lóci DSE 0 5
206. LIPPAI ERIKA DZSENIFER Bőcs KSC 0 16
207. MÉSZÁROS VERONIKA SZEPA KSE 0 20
208. MUNKÁCSI BETTINA DVSC-TVP II. 0 2
209. NAGY DEBÓRA ANNA DVSC-TVP III. 0 9
210. ÖLVETI BOGLÁRKA Lóci DSE 0 3
211. PESTI CINTIA Vitka SE 0 1
212. PÉTER DÓRA SZEPA KSE 0 1
213. PRACZU LUCA DVSC-TVP III. 0 20
214. PUSKÁS MÓNIKA Vitka SE 0 11
215. RÁCZ HANNA VIKTÓRIA DVSC-TVP III. 0 16
216. RUSZÓ DÖNIZ Bőcs KSC 0 16
217. SIRA FRUZSINA Vitka SE 0 2
218. SZOMBATI VIKTÓRIA Lóci DSE 0 2
219. SZŐCS EMESE ÉVA Bőcs KSC 0 2
220. TORKOS HANNA Kölcsey DSE Nyíregyh 0 23
221. TÓTH BOGLÁRKA SÁRA DVSC-TVP II. 0 5
222. TÓTH DOMINIKA Bőcs KSC 0 9
223. TÓTH KINGA DVSC-TVP II. 0 1
224. TÓTH RÉKA Mezőkeresztes VSE 0 22
225. TÓTH RENÁTA KATALIN Mezőkeresztes VSE 0 4
226. TÓTH RITA Kazincbarcikai KSE 0 5
227. TUSZ VIKTÓRIA DVSC-TVP II. 0 18
228. VARGA FRUZSINA Kölcsey DSE Nyíregyh 0 20
K&H FÉRFI KÉZILABDA LIGA
K&H NŐI KÉZILABDA LIGA
www.keziszovetseg.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Apparátus
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- MKSZ Támogatói Alapítvány
- MKSZ Sporttudományi Tanácsadó Testület
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Játékvezetés Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Oktatás, képzés
- Szabályértelmező videóblokk
- Dokumentum
- Nemzetközi játékvezető, delegált
- Keret
- Bizottság
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó