Címjegyzék
KÉZILABDA VERSENYEK
HÍREK
FOTÓ
VIDEÓ
MŰSOR - EREDMÉNYEK
Leány Serdülő III. osztály Észak-Kelet
2017. szeptember 14. csütörtök
15:30 Balmazújvárosi LKSE - Kisvárdai KC II. 59 - 6
15:30 Hajdúszoboszlói KSKE - DVSC-TVP II. 8 - 34
17:00 Hajdúböszörményi TE - Miskolci VSC 16 - 13
2017. szeptember 16. szombat
14:00 Sárospataki USI - Kazincbarcikai KSE 23 - 19
14:00 Lóci DSE - VKK Nyírbátor 30 - 12
2017. szeptember 17. vasárnap
13:30 Mezőkeresztes VSE - Berettyó MSE 17 - 24
16:00 Sárospataki USI - Nyíregyházi SN KFT 19 - 21
2017. szeptember 19. kedd
15:30 Balmazújvárosi LKSE - DVSC-TVP III. 59 - 21
2017. szeptember 20. szerda
15:00 DVSC-TVP III. - Sárospataki USI 23 - 22
15:30 DVSC-TVP II. - Mezőkeresztes VSE 36 - 7
16:00 VKK Nyírbátor - Hajdúszoboszlói KSKE 18 - 21
18:00 Kazincbarcikai KSE - Lóci DSE 12 - 30
2017. szeptember 21. csütörtök
15:00 Nyíregyházi SN KFT - VKK Nyírbátor 32 - 8
2017. szeptember 22. péntek
15:00 Berettyó MSE - Hajdúböszörményi TE 22 - 22
16:00 Kisvárdai KC II. - Sárospataki USI 16 - 32
2017. szeptember 23. szombat
15:00 Miskolci VSC - Balmazújvárosi LKSE 11 - 30
2017. szeptember 27. szerda
14:30 DVSC-TVP II. - DVSC-TVP III. 51 - 20
2017. szeptember 29. péntek
14:00 DVSC-TVP III. - Hajdúböszörményi TE 35 - 27
2017. szeptember 30. szombat
14:00 Lóci DSE - Mezőkeresztes VSE 26 - 19
2017. október 4. szerda
16:30 Kazincbarcikai KSE - Kisvárdai KC II. 12 - 12
2017. október 5. csütörtök
15:00 Nyíregyházi SN KFT - DVSC-TVP III. 22 - 22
15:30 Balmazújvárosi LKSE - Berettyó MSE 44 - 17
15:30 Hajdúszoboszlói KSKE - Lóci DSE 26 - 36
16:30 Hajdúböszörményi TE - DVSC-TVP II. 13 - 30
2017. október 8. vasárnap
13:30 Mezőkeresztes VSE - VKK Nyírbátor 34 - 14
16:00 Sárospataki USI - Miskolci VSC 18 - 21
2017. október 9. hétfő
18:00 Kazincbarcikai KSE - DVSC-TVP III. 11 - 41
2017. október 10. kedd
16:00 Berettyó MSE - Sárospataki USI 36 - 20
2017. október 11. szerda
14:30 Lóci DSE - Nyíregyházi SN KFT 26 - 24
16:00 VKK Nyírbátor - Hajdúböszörményi TE 7 - 35
2017. október 12. csütörtök
15:30 Hajdúszoboszlói KSKE - Kazincbarcikai KSE 25 - 14
15:30 DVSC-TVP II. - Balmazújvárosi LKSE 18 - 21
2017. október 14. szombat
12:00 Miskolci VSC - Kisvárdai KC II. 32 - 3
2017. október 17. kedd
16:00 Sárospataki USI - DVSC-TVP II. 21 - 37
2017. október 18. szerda
15:00 DVSC-TVP III. - Kisvárdai KC II. 37 - 17
18:00 Kazincbarcikai KSE - Miskolci VSC 7 - 30
2017. október 19. csütörtök
15:30 Balmazújvárosi LKSE - VKK Nyírbátor 56 - 2
16:30 Hajdúböszörményi TE - Lóci DSE 20 - 16
2017. október 20. péntek
15:00 Kisvárdai KC II. - Berettyó MSE 14 - 28
2017. október 22. vasárnap
13:30 Mezőkeresztes VSE - Hajdúszoboszlói KSKE 28 - 9
15:00 Nyíregyházi SN KFT - Kazincbarcikai KSE 24 - 5
2017. október 25. szerda
14:30 DVSC-TVP II. - Kisvárdai KC II. 50 - 8
16:00 VKK Nyírbátor - Sárospataki USI 9 - 34
2017. október 26. csütörtök
15:30 Hajdúszoboszlói KSKE - Nyíregyházi SN KFT 14 - 26
17:00 Miskolci VSC - DVSC-TVP III. 32 - 28
2017. október 27. péntek
15:00 Berettyó MSE - Miskolci VSC 29 - 19
2017. október 28. szombat
14:00 Lóci DSE - Balmazújvárosi LKSE 15 - 34
18:00 Hajdúszoboszlói KSKE - Hajdúböszörményi TE 10 - 19
2017. október 29. vasárnap
13:30 Mezőkeresztes VSE - Kazincbarcikai KSE 35 - 7
2017. október 31. kedd
14:00 DVSC-TVP III. - Berettyó MSE 27 - 24
2017. november 2. csütörtök
14:00 DVSC-TVP II. - Miskolci VSC 35 - 21
15:00 Nyíregyházi SN KFT - Kisvárdai KC II. 27 - 9
15:30 Balmazújvárosi LKSE - Hajdúszoboszlói KSKE 47 - 5
16:30 Hajdúböszörményi TE - Mezőkeresztes VSE 21 - 20
2017. november 3. péntek
15:00 Kisvárdai KC II. - VKK Nyírbátor 17 - 14
16:30 Kazincbarcikai KSE - Berettyó MSE 9 - 28
2017. november 5. vasárnap
14:30 Sárospataki USI - Lóci DSE 27 - 42
2017. november 8. szerda
16:00 VKK Nyírbátor - Miskolci VSC 19 - 41
2017. november 9. csütörtök
15:30 DVSC-TVP II. - Berettyó MSE 32 - 17
16:30 Hajdúböszörményi TE - Kazincbarcikai KSE 23 - 15
17:00 Mezőkeresztes VSE - Nyíregyházi SN KFT 15 - 23
2017. november 11. szombat
14:00 Lóci DSE - Kisvárdai KC II. 34 - 13
2017. november 12. vasárnap
13:30 Mezőkeresztes VSE - Balmazújvárosi LKSE 19 - 37
14:00 Hajdúszoboszlói KSKE - Sárospataki USI 7 - 27
2017. november 15. szerda
15:00 DVSC-TVP III. - VKK Nyírbátor 46 - 17
16:00 DVSC-TVP II. - Kazincbarcikai KSE 48 - 8
2017. november 16. csütörtök
15:00 Nyíregyházi SN KFT - Miskolci VSC 23 - 21
15:30 Balmazújvárosi LKSE - Hajdúböszörményi TE 39 - 18
2017. november 17. péntek
15:00 Berettyó MSE - VKK Nyírbátor 34 - 17
15:00 Kisvárdai KC II. - Hajdúszoboszlói KSKE 18 - 17
18:00 Miskolci VSC - Lóci DSE 35 - 22
2017. november 19. vasárnap
14:30 Sárospataki USI - Mezőkeresztes VSE 26 - 23
2017. november 21. kedd
16:30 Hajdúböszörményi TE - Nyíregyházi SN KFT 18 - 19
2017. november 22. szerda
14:30 Lóci DSE - DVSC-TVP III. 24 - 32
16:00 VKK Nyírbátor - DVSC-TVP II. 4 - 39
2017. november 23. csütörtök
15:30 Balmazújvárosi LKSE - Kazincbarcikai KSE 43 - 7
15:30 Hajdúszoboszlói KSKE - Miskolci VSC 6 - 33
16:30 Hajdúböszörményi TE - Sárospataki USI 31 - 23
2017. november 25. szombat
14:00 Lóci DSE - Berettyó MSE 23 - 28
2017. november 26. vasárnap
13:30 Mezőkeresztes VSE - Kisvárdai KC II. 41 - 14
2017. november 28. kedd
16:00 Berettyó MSE - Hajdúszoboszlói KSKE 37 - 5
2017. november 29. szerda
14:15 DVSC-TVP III. - Hajdúszoboszlói KSKE 37 - 12
15:30 DVSC-TVP II. - Lóci DSE 29 - 12
18:00 Kazincbarcikai KSE - VKK Nyírbátor 29 - 11
2017. november 30. csütörtök
15:00 Nyíregyházi SN KFT - Berettyó MSE 15 - 20
2017. december 1. péntek
15:00 Kisvárdai KC II. - Hajdúböszörményi TE 17 - 31
2017. december 2. szombat
14:00 Miskolci VSC - Mezőkeresztes VSE 26 - 32
2017. december 3. vasárnap
15:00 Sárospataki USI - Balmazújvárosi LKSE 27 - 39
2017. december 7. csütörtök
15:30 Balmazújvárosi LKSE - Nyíregyházi SN KFT 40 - 19
2017. december 10. vasárnap
11:00 Mezőkeresztes VSE - DVSC-TVP III. 18 - 38
2017. december 14. csütörtök
15:00 Nyíregyházi SN KFT - DVSC-TVP II. 13 - 24
2018. február 14. szerda
14:30 DVSC-TVP III. - Balmazújvárosi LKSE 19 - 28
15:30 DVSC-TVP II. - Hajdúszoboszlói KSKE 40 - 9
16:30 VKK Nyírbátor - Lóci DSE 13 - 33
18:00 Kazincbarcikai KSE - Sárospataki USI 23 - 34
2018. február 15. csütörtök
15:00 Nyíregyházi SN KFT - Sárospataki USI 24 - 14
2018. február 16. péntek
15:00 Kisvárdai KC II. - Balmazújvárosi LKSE 11 - 36
15:00 Berettyó MSE - Mezőkeresztes VSE 34 - 17
2018. február 17. szombat
14:00 Miskolci VSC - Hajdúböszörményi TE 21 - 20
2018. február 18. vasárnap
14:00 Sárospataki USI - Kisvárdai KC II. 31 - 15
2018. február 20. kedd
15:30 Balmazújvárosi LKSE - Miskolci VSC 42 - 20
2018. február 21. szerda
16:30 VKK Nyírbátor - Nyíregyházi SN KFT
17:45 Sárospataki USI - DVSC-TVP III.
2018. február 22. csütörtök
16:30 Hajdúböszörményi TE - Berettyó MSE
17:00 Mezőkeresztes VSE - DVSC-TVP II.
2018. február 23. péntek
19:30 Hajdúszoboszlói KSKE - VKK Nyírbátor
2018. február 24. szombat
12:00 Lóci DSE - Kazincbarcikai KSE
2018. február 28. szerda
14:00 DVSC-TVP II. - Hajdúböszörményi TE
14:30 DVSC-TVP III. - Nyíregyházi SN KFT
16:30 VKK Nyírbátor - Mezőkeresztes VSE
2018. március 2. péntek
15:00 Berettyó MSE - Balmazújvárosi LKSE
15:00 Kisvárdai KC II. - Kazincbarcikai KSE
2018. március 3. szombat
12:00 Lóci DSE - Hajdúszoboszlói KSKE
2018. március 4. vasárnap
11:00 Miskolci VSC - Sárospataki USI
2018. március 7. szerda
15:00 Nyíregyházi SN KFT - Lóci DSE
15:30 Balmazújvárosi LKSE - DVSC-TVP II.
18:00 Kazincbarcikai KSE - Hajdúszoboszlói KSKE
2018. március 8. csütörtök
14:30 DVSC-TVP III. - Kazincbarcikai KSE
16:30 Hajdúböszörményi TE - VKK Nyírbátor
2018. március 9. péntek
15:00 Kisvárdai KC II. - Miskolci VSC
2018. március 11. vasárnap
13:30 Mezőkeresztes VSE - Lóci DSE
14:00 Sárospataki USI - Berettyó MSE
2018. március 13. kedd
16:00 Berettyó MSE - Kisvárdai KC II.
2018. március 14. szerda
14:00 DVSC-TVP II. - Sárospataki USI
15:00 Kisvárdai KC II. - DVSC-TVP III.
16:30 VKK Nyírbátor - Balmazújvárosi LKSE
18:00 Kazincbarcikai KSE - Nyíregyházi SN KFT
2018. március 16. péntek
19:30 Hajdúszoboszlói KSKE - Mezőkeresztes VSE
2018. március 18. vasárnap
12:00 Lóci DSE - Hajdúböszörményi TE
14:00 Miskolci VSC - Kazincbarcikai KSE
2018. március 21. szerda
15:00 DVSC-TVP III. - DVSC-TVP II.
2018. március 29. csütörtök
16:30 Hajdúböszörményi TE - DVSC-TVP III.
2018. április 4. szerda
15:00 Kisvárdai KC II. - DVSC-TVP II.
15:00 Nyíregyházi SN KFT - Hajdúszoboszlói KSKE
2018. április 5. csütörtök
14:00 DVSC-TVP III. - Miskolci VSC
15:30 Balmazújvárosi LKSE - Lóci DSE
16:30 Hajdúböszörményi TE - Hajdúszoboszlói KSKE
2018. április 7. szombat
11:00 Kazincbarcikai KSE - Mezőkeresztes VSE
14:00 Miskolci VSC - Berettyó MSE
2018. április 8. vasárnap
14:00 Sárospataki USI - VKK Nyírbátor
2018. április 10. kedd
16:00 Berettyó MSE - DVSC-TVP III.
2018. április 11. szerda
16:30 VKK Nyírbátor - Kisvárdai KC II.
2018. április 12. csütörtök
18:00 Miskolci VSC - DVSC-TVP II.
2018. április 13. péntek
15:00 Berettyó MSE - Kazincbarcikai KSE
15:00 Kisvárdai KC II. - Nyíregyházi SN KFT
19:30 Hajdúszoboszlói KSKE - Balmazújvárosi LKSE
2018. április 14. szombat
14:00 Lóci DSE - Sárospataki USI
2018. április 15. vasárnap
13:00 Mezőkeresztes VSE - Hajdúböszörményi TE
2018. április 18. szerda
18:00 Kazincbarcikai KSE - Hajdúböszörményi TE
2018. április 19. csütörtök
15:00 Nyíregyházi SN KFT - Mezőkeresztes VSE
15:30 Balmazújvárosi LKSE - Mezőkeresztes VSE
15:30 Berettyó MSE - DVSC-TVP II.
2018. április 20. péntek
15:00 Kisvárdai KC II. - Lóci DSE
2018. április 21. szombat
15:00 Miskolci VSC - VKK Nyírbátor
2018. április 22. vasárnap
14:00 Sárospataki USI - Hajdúszoboszlói KSKE
2018. április 25. szerda
16:30 VKK Nyírbátor - Berettyó MSE
18:00 Kazincbarcikai KSE - DVSC-TVP II.
2018. április 26. csütörtök
16:30 Hajdúböszörményi TE - Balmazújvárosi LKSE
18:00 Miskolci VSC - Nyíregyházi SN KFT
2018. április 27. péntek
16:30 VKK Nyírbátor - DVSC-TVP III.
19:30 Hajdúszoboszlói KSKE - Kisvárdai KC II.
2018. április 28. szombat
12:00 Lóci DSE - Miskolci VSC
2018. április 29. vasárnap
13:00 Mezőkeresztes VSE - Sárospataki USI
2018. május 2. szerda
13:00 DVSC-TVP III. - Lóci DSE
18:00 Kazincbarcikai KSE - Balmazújvárosi LKSE
2018. május 3. csütörtök
14:30 DVSC-TVP II. - VKK Nyírbátor
15:00 Nyíregyházi SN KFT - Hajdúböszörményi TE
2018. május 4. péntek
15:00 Berettyó MSE - Lóci DSE
16:30 Kisvárdai KC II. - Mezőkeresztes VSE
2018. május 6. vasárnap
11:00 Miskolci VSC - Hajdúszoboszlói KSKE
14:00 Sárospataki USI - Hajdúböszörményi TE
2018. május 9. szerda
14:30 DVSC-TVP II. - Nyíregyházi SN KFT
16:00 DVSC-TVP III. - Mezőkeresztes VSE
2018. május 11. péntek
19:30 Hajdúszoboszlói KSKE - DVSC-TVP III.
2018. május 15. kedd
15:30 Berettyó MSE - Nyíregyházi SN KFT
2018. május 16. szerda
15:00 Nyíregyházi SN KFT - Balmazújvárosi LKSE
16:30 VKK Nyírbátor - Kazincbarcikai KSE
17:00 Lóci DSE - DVSC-TVP II.
2018. május 17. csütörtök
15:30 Balmazújvárosi LKSE - Sárospataki USI
16:30 Hajdúböszörményi TE - Kisvárdai KC II.
2018. május 18. péntek
19:30 Hajdúszoboszlói KSKE - Berettyó MSE
2018. május 20. vasárnap
10:00 Mezőkeresztes VSE - Miskolci VSC
TABELLA
hely csapat M GY D V LG KG GK PONT
1. Balmazújvárosi LKSE 16 16 0 0 654 235 419 32
2. DVSC-TVP II. 14 13 0 1 503 182 321 26
3. Berettyó MSE 14 10 1 3 378 281 97 21
4. DVSC-TVP III. 14 9 1 4 426 364 62 19
5. Nyíregyházi SN KFT 14 9 1 4 312 255 57 19
6. Hajdúböszörményi TE 14 8 1 5 314 287 27 17
7. Miskolci VSC 15 8 0 7 376 330 46 16
8. Lóci DSE 14 8 0 6 369 324 45 16
9. Sárospataki USI 16 7 0 9 398 386 12 14
10. Mezőkeresztes VSE 14 5 0 9 325 335 -10 10
11. Kisvárdai KC II. 15 2 1 12 190 481 -291 5
12. Kazincbarcikai KSE 14 1 1 12 178 407 -229 3
13. VKK Nyírbátor 14 0 0 14 165 481 -316 -1
14. Hajdúszoboszlói KSKE 14 2 0 12 174 414 -240 -10
BÜNTETŐ ÉS BÓNUSZPONTOK
csapat neve büntető pont bónusz pont
Hajdúszoboszlói KSKE -14
VKK Nyírbátor -1
GÓLLÖVŐLISTA - MÉRKŐZÉSSZÁM
hely név csapat gól M gól M
1. KOVÁCS LOLA Balmazújvárosi LKSE 131 15
2. TAMÁS KORINA VIKTORIA DVSC-TVP III. 128 12
3. BÉRES ESZTER FANNI Miskolci VSC 121 13
4. KOVÁCS KRISZTINA Lóci DSE 116 13
5. LENGYEL TAMARA VIRÁG Mezőkeresztes VSE 110 13
6. KOVÁCS ESZTER Sárospataki USI 106 16
7. ZAGYVA LUCA Hajdúszoboszlói KSKE 101 11
8. BALOGH REBEKA ZSÓFI Hajdúböszörményi TE 96 13
9. MILTÉNYI LILI Balmazújvárosi LKSE 94 15
10. BALLAGÓ LILIÁNA DVSC-TVP II. 93 14
11. DANKA EDINA DVSC-TVP III. 87 14
12. VÁMOSI ANNA DVSC-TVP II. 85 14
13. BABOS DORINA Miskolci VSC 84 14
14. HOLCZER LÍVIA Balmazújvárosi LKSE 84 15
15. KISS PANNA Berettyó MSE 79 11
16. BELLÉR PANNA Lóci DSE 72 13
17. MUDRÓCZKI LILLA Sárospataki USI 71 12
18. BUDAI FRUZSINA Lóci DSE 68 14
19. CSERKUTI KRISZTINA DVSC-TVP II. 67 13
20. GYÖRFI FANNI Balmazújvárosi LKSE 66 13
21. SZABÓ ALEXANDRA Mezőkeresztes VSE 66 13
22. TORKOS LILLA Nyíregyházi SN KFT 66 14
23. CSEKE FLÓRA Sárospataki USI 64 14
24. NAGY BOGLÁRKA Balmazújvárosi LKSE 61 15
25. NAGY VIVIEN Berettyó MSE 59 13
26. BERE EDIT Berettyó MSE 58 14
27. MAKKAI KITTI Nyíregyházi SN KFT 58 13
28. CZINA ESZTER DVSC-TVP III. 55 12
29. CSEKE BENIGNA CSENGE DVSC-TVP II. 55 13
30. BIRTA BOGLÁRKA VKK Nyírbátor 54 12
31. REPÁK VIKTÓRIA DVSC-TVP III. 54 7
32. GÖTZ PANNA Sárospataki USI 53 16
33. BORDÁS ODETT Balmazújvárosi LKSE 52 14
34. PORKOLÁB ZSÓFIA DVSC-TVP II. 52 13
35. BODNÁR LEA Sárospataki USI 48 16
36. KOSTYÓ PANNI Nyíregyházi SN KFT 48 14
37. SIMON KARINA Mezőkeresztes VSE 48 12
38. VERES GRÉTA Kisvárdai KC II. 44 13
39. KOVÁCS NAPSUGÁR Nyíregyházi SN KFT 43 14
40. POCZETNYIK DÓRA LISA Hajdúböszörményi TE 43 10
41. BALOGH PETRA ERIKA DVSC-TVP III. 39 13
42. MUCZA INEZ Balmazújvárosi LKSE 39 15
43. BALÁZS ESZTER Berettyó MSE 38 11
44. KISS KÍRA DORKA Berettyó MSE 38 12
45. DOMOKOS SZONJA Miskolci VSC 37 12
46. GÁL BOGLÁRKA ADRIENN DVSC-TVP II. 37 11
47. RÁCZ PANNA DVSC-TVP II. 35 14
48. KOÓS RÉKA Lóci DSE 34 13
49. FARMOSI LAURA PANNA Mezőkeresztes VSE 32 14
50. KEREKES ZSÓFIA Balmazújvárosi LKSE 32 10
51. KARAF DINA Nyíregyházi SN KFT 31 10
52. SZABÓ ADRIENN Mezőkeresztes VSE 31 13
53. SZABÓ SZONJA Hajdúböszörményi TE 31 9
54. ASZTALOS DÓRA Lóci DSE 30 12
55. ROKONAY SZONJA Miskolci VSC 29 8
56. TÓTH ENIKŐ Kazincbarcikai KSE 29 11
57. VASS PANNA VIRÁG Kisvárdai KC II. 29 13
58. PETRÓ STEFÁNIA Kazincbarcikai KSE 28 14
59. ESZENYI GRÉTA Hajdúböszörményi TE 27 13
60. ÓNADI-KIS KAMILLA Hajdúszoboszlói KSKE 27 14
61. GYŐRFI BOGLÁRKA DVSC-TVP II. 26 10
62. HAJZER ANNA Berettyó MSE 26 13
63. SZERENCSE NAPSUGÁR Kazincbarcikai KSE 26 12
64. HADI MELINDA Mezőkeresztes VSE 25 8
65. TAKÁCS ORSOLYA Hajdúböszörményi TE 24 9
66. VARGA LÍDIA Balmazújvárosi LKSE 22 14
67. VINKLER GRÉTA VKK Nyírbátor 22 14
68. GERCSÁK VANDA Balmazújvárosi LKSE 21 13
69. OLÁH DALMA Miskolci VSC 20 13
70. VERES KRISZTINA Berettyó MSE 20 13
71. DOBÁK AMINA Lóci DSE 19 11
72. HERNÁDI KÍRA Kazincbarcikai KSE 19 5
73. KURUCZ ADRIENN DVSC-TVP III. 19 10
74. MIKULIK VIKTÓRIA VKK Nyírbátor 19 3
75. TAKÁCS ORSOLYA VKK Nyírbátor 19 10
76. PAP ZSÓFI Nyíregyházi SN KFT 18 13
77. PAPP BIANKA VKK Nyírbátor 18 12
78. RÁK ORSOLYA Sárospataki USI 18 15
79. VERES IVETT Kazincbarcikai KSE 18 13
80. ARNÓCZ NIKOLETT Hajdúböszörményi TE 17 10
81. GONCALVES LIA REBEKA Hajdúszoboszlói KSKE 17 14
82. KÖRTVÉLYESI DÓRA Berettyó MSE 17 11
83. PIPICZ PETRA Miskolci VSC 17 10
84. PRACZU LÉNA DVSC-TVP II. 17 10
85. FAZEKAS CSENGE Kisvárdai KC II. 16 11
86. GYÖNGYÖSI PETRA DVSC-TVP III. 15 14
87. NAGY JUDIT LEA Kisvárdai KC II. 15 11
88. UZONYI ZSÓFIA Hajdúböszörményi TE 15 10
89. VASKÓ CSENGE Sárospataki USI 15 13
90. DÓSA ZSÓFIA Kazincbarcikai KSE 14 11
91. GERGELY PETRA NIKOLETTA Nyíregyházi SN KFT 14 12
92. MOLNÁR ANNA Kisvárdai KC II. 14 13
93. PETŐ ZSÓFIA Lóci DSE 14 14
94. BARZÓ PANNA Nyíregyházi SN KFT 13 13
95. CSORBA DORINA Kazincbarcikai KSE 13 12
96. BATTA GRÉTA Kisvárdai KC II. 12 13
97. KOVÁCS LILI Hajdúböszörményi TE 12 8
98. PERÉNYI ANNA Sárospataki USI 12 16
99. SZILÁGYI ZSÓFIA DVSC-TVP II. 12 14
100. FIÁK PATRÍCIA Kazincbarcikai KSE 11 7
101. FÓNYAD KATINKA VIKTÓRIA Berettyó MSE 11 9
102. HÓDOS CSENGE Kisvárdai KC II. 11 14
103. HORVÁTH PETRA Miskolci VSC 11 6
104. NAGY FRUZSINA Hajdúszoboszlói KSKE 11 12
105. HERINGH VIKTÓRIA DOMINIKA Nyíregyházi SN KFT 10 11
106. TURÓCZI ALEXANDRA Miskolci VSC 10 14
107. ORSÓ SZABINA DVSC-TVP III. 9 13
108. ROZA PETRA Berettyó MSE 9 14
109. ZAKOR ÁGOTA Kisvárdai KC II. 9 10
110. BODNÁR KAROLINA Berettyó MSE 8 14
111. GÁSPÁR LÉDA Miskolci VSC 8 12
112. KEREZSI ESZTER Kisvárdai KC II. 8 14
113. NAGY JÁZMIN Hajdúszoboszlói KSKE 8 14
114. SIMON FANNI DVSC-TVP III. 8 11
115. SITKU ESZTER VKK Nyírbátor 8 14
116. SZÁSZ KLAUDIA VKK Nyírbátor 8 4
117. ZAVECZKI ALEXANDRA Hajdúböszörményi TE 8 11
118. HUSZÁR ANETT Miskolci VSC 7 9
119. KECSKEMÉTI BEATRIX Berettyó MSE 7 12
120. KUN VIKTÓRIA Kazincbarcikai KSE 7 8
121. LAKATOS EMESE MÁRTA DVSC-TVP II. 7 5
122. SZABÓ ZSANETT Balmazújvárosi LKSE 7 13
123. DOBRAI ALEXANDRA Kisvárdai KC II. 6 1
124. FRÁJTER DZSENIFER Hajdúböszörményi TE 6 7
125. KIS FANNI VIVIEN Lóci DSE 6 11
126. KISS DOMINIKA Lóci DSE 6 7
127. NAGY RÉKA Miskolci VSC 6 1
128. NEMES VIVIEN Hajdúszoboszlói KSKE 6 8
129. ORGONA VANESSZA Kazincbarcikai KSE 6 3
130. SITKU FANNI VKK Nyírbátor 6 13
131. SZABÓ KRISZTA Hajdúböszörményi TE 6 6
132. SZERENCSI ANNA ESZTER Sárospataki USI 6 9
133. UZONYI ANNA Hajdúböszörményi TE 6 4
134. BAKSA AMANDA Kisvárdai KC II. 5 12
135. BERKI VIRÁG LILI DVSC-TVP II. 5 9
136. DOMOKOS BIANKA ANETT VKK Nyírbátor 5 13
137. KISS PETRA ADRIENN Nyíregyházi SN KFT 5 10
138. ORTÓ RÉKA Miskolci VSC 5 8
139. KÓSA FLÓRA Kisvárdai KC II. 4 7
140. MÁRTHA GABRIELLA Lóci DSE 4 11
141. PAPP GRÉTA VKK Nyírbátor 4 11
142. TÓTH RENÁTA KATALIN Mezőkeresztes VSE 4 12
143. VARGA LILI Balmazújvárosi LKSE 4 8
144. VETÉSI VIKTÓRIA Berettyó MSE 4 4
145. ASZTALOS DÓRA Nyíregyházi SN KFT 3 8
146. HORVÁTH ZSUZSANNA VIVIEN Mezőkeresztes VSE 3 13
147. KOMORÓCZY GRÉTA Hajdúböszörményi TE 3 6
148. KONCZ KITTI DVSC-TVP II. 3 1
149. MOLNÁR PANNA DVSC-TVP III. 3 10
150. NÓGRÁDI PETRA Mezőkeresztes VSE 3 8
151. SZEMERE GABRIELLA Kazincbarcikai KSE 3 1
152. BAGLYOS ESZTER Kisvárdai KC II. 2 13
153. BORDÁS BERNADETT Balmazújvárosi LKSE 2 4
154. DOBI BOGLÁRKA DVSC-TVP III. 2 12
155. ÉLES ZSÓFIA JUDIT DVSC-TVP III. 2 12
156. ERDEI KITTY DVSC-TVP III. 2 9
157. FEHÉR LILI Nyíregyházi SN KFT 2 5
158. GYÖRGY HENRIETTA DOROTTYA DVSC-TVP II. 2 3
159. JUHÁSZ PANNI Berettyó MSE 2 8
160. KAZSIMÉRSZKI LÍVIA Sárospataki USI 2 6
161. KIS VIRÁG Balmazújvárosi LKSE 2 5
162. KISS DOMINIKA VKK Nyírbátor 2 12
163. MORONG PETRA Kazincbarcikai KSE 2 12
164. SATTMANN JULIANNA ILONA Mezőkeresztes VSE 2 13
165. SZABÓ PATRÍCIA DVSC-TVP II. 2 6
166. SZEJCSI LAURA ZOLTANYIVNA Hajdúszoboszlói KSKE 2 9
167. SZOBOSZLAI ANIKÓ RENÁTA Hajdúszoboszlói KSKE 2 14
168. TÓTH LÍVIA DVSC-TVP III. 2 4
169. VÉRTESI VIKTÓRIA DVSC-TVP II. 2 4
170. ZILAHI ZOÉ Kisvárdai KC II. 2 10
171. ABLONCZY LILI Kisvárdai KC II. 1 3
172. ARANY RENÁTA LILI DVSC-TVP III. 1 10
173. BIÁTH ESZTER ANETT Mezőkeresztes VSE 1 2
174. BRAUN BIRI BORI Sárospataki USI 1 6
175. CSIZMÁR PETRA Sárospataki USI 1 16
176. ÉLES BOGLÁRKA Berettyó MSE 1 1
177. FEHÉR VIRÁG Nyíregyházi SN KFT 1 6
178. LIPCSÁK FRANKA ESZTER Kisvárdai KC II. 1 6
179. PALUSKA BOGLÁRKA DVSC-TVP II. 1 3
180. PÓCSI ENIKŐ DVSC-TVP II. 1 2
181. PUTNOKI LAURA Kazincbarcikai KSE 1 1
182. SIMON DORINA Balmazújvárosi LKSE 1 4
183. SÓS BERNADETT LILI DVSC-TVP II. 1 1
184. TORONYI DANIÉLA Sárospataki USI 1 12
185. TÓTH RITA Kazincbarcikai KSE 1 4
186. VERES FRUZSINA Berettyó MSE 1 13
187. BAGI BOGLÁRKA DVSC-TVP III. 0 1
188. BALOG ZSÓFIA Mezőkeresztes VSE 0 9
189. BALOGH ÁGNES Kisvárdai KC II. 0 2
190. BEKE JÁZMIN DORINA VKK Nyírbátor 0 11
191. BERE KATA Berettyó MSE 0 13
192. BIRÓ VIKTÓRIA ANGÉLA Kazincbarcikai KSE 0 4
193. BODNÁR BETTINA BOGLÁRKA Kazincbarcikai KSE 0 14
194. BÖSZÖRMÉNYI LOTTI VKK Nyírbátor 0 8
195. BUDAI ZSÓFIA CSENGE Kazincbarcikai KSE 0 8
196. BUS NÓRA DVSC-TVP II. 0 4
197. CSELE NOEL LAURA Lóci DSE 0 1
198. CSELE NOÉMI Lóci DSE 0 6
199. CSONTOS DORINA DVSC-TVP II. 0 1
200. DEÁK BORBÁLA Kisvárdai KC II. 0 1
201. DEDICS REGINA Kazincbarcikai KSE 0 2
202. DÓSA ANNA Kazincbarcikai KSE 0 10
203. DUDÁS BOGLÁRKA Nyíregyházi SN KFT 0 14
204. FARKAS ÁGNES Berettyó MSE 0 14
205. FARKAS DÓRA Kazincbarcikai KSE 0 3
206. FARKAS KAMILLA Kazincbarcikai KSE 0 1
207. FEGYVERES FLÓRA Hajdúböszörményi TE 0 4
208. FERENCZI PETRA Balmazújvárosi LKSE 0 13
209. FIGNÁR KINGA VKK Nyírbátor 0 10
210. FRÁJTER KITTI Hajdúböszörményi TE 0 4
211. GÁL NIKOLETT DVSC-TVP II. 0 12
212. GERGÁCZ ÉVA EMESE Sárospataki USI 0 16
213. HANZÉROS ANIKÓ Hajdúszoboszlói KSKE 0 1
214. HEGEDŰS FANNI Hajdúböszörményi TE 0 11
215. HORVÁTH BARBARA VKK Nyírbátor 0 9
216. HORVÁTH RÉKA Balmazújvárosi LKSE 0 13
217. JÁNVÁRI ZSUZSANNA Kisvárdai KC II. 0 14
218. JENCSIK JÚLIA Kisvárdai KC II. 0 14
219. KÉKI ZSÓFIA BEÁTA DVSC-TVP II. 0 5
220. KIS-OROSZ VIKTÓRIA Miskolci VSC 0 6
221. KISS PETRA Hajdúböszörményi TE 0 8
222. KISS ZSUZSA DVSC-TVP III. 0 1
223. KOVÁCS FLÓRA Lóci DSE 0 2
224. KOVÁCS NIKOLETTA Kazincbarcikai KSE 0 1
225. KÖNCZÖL ÁGNES Hajdúböszörményi TE 0 5
226. KRUJ LEONA Lóci DSE 0 7
227. LAKATOS RÉKA Miskolci VSC 0 10
228. LÖKÖS LAURA Berettyó MSE 0 1
229. LÖRINCZ KINGA Kazincbarcikai KSE 0 11
230. MARINOV LILI Kazincbarcikai KSE 0 1
231. MUNKÁCSI BRIGITTA Hajdúböszörményi TE 0 3
232. NÁDASI DÓRA Miskolci VSC 0 2
233. NAGY ZSÓFIA Berettyó MSE 0 1
234. NÁNÁSI FRUZSINA Lóci DSE 0 2
235. ÖTVÖS KINGA DVSC-TVP III. 0 5
236. PEREVERZIA PETRA Hajdúböszörményi TE 0 5
237. PRACZU LILI DVSC-TVP II. 0 12
238. REMENYIK LILLA Hajdúszoboszlói KSKE 0 13
239. RÓDE ZITA Miskolci VSC 0 12
240. ROZSNYAI LUCA ANNA VKK Nyírbátor 0 6
241. SIMON DORINA Mezőkeresztes VSE 0 13
242. SZERENCSI DORINA Kazincbarcikai KSE 0 3
243. TÁLYAI RENÁTA Hajdúböszörményi TE 0 5
244. TAMÁS PETRA VKK Nyírbátor 0 3
245. TÓTH BOGLÁRKA SÁRA DVSC-TVP III. 0 12
246. TÓTH IZABELLA Hajdúböszörményi TE 0 1
247. TÓTH KAMILLA Lóci DSE 0 4
248. VADÁSZI KINCSŐ EMESE Miskolci VSC 0 1
249. VÁRKONDI KIARA Nyíregyházi SN KFT 0 11
250. ZSÁMBOK ANNA Lóci DSE 0 12
K&H FÉRFI KÉZILABDA LIGA
K&H NŐI KÉZILABDA LIGA
www.keziszovetseg.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
- Küldés
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Apparátus
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- MKSZ Sporttudományi Tanácsadó Testület
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó