Címjegyzék
KÉZILABDA VERSENYEK
HÍREK
FOTÓ
VIDEÓ
MŰSOR - EREDMÉNYEK
Leány Serdülő III. osztály Dél-Nyugat
2017. szeptember 14. csütörtök
16:00 Eötvös DSE Csurgó - Tam-Bau Tamási KC 12 - 25
2017. szeptember 15. péntek
16:00 Bajai KSE - Kozármisleny SE 17 - 44
16:15 DKKA II. - Tolna KC 30 - 19
17:00 Nemesnádudvari NKSZE - DKKA III 27 - 20
2017. szeptember 16. szombat
11:00 Balatonboglári SC - PSN Zrt. 10 - 40
2017. szeptember 17. vasárnap
12:00 Hévízi SK - Duna-Pent NKSE 22 - 15
2017. szeptember 19. kedd
17:00 Tolna KC - Eötvös DSE Csurgó 34 - 13
2017. szeptember 22. péntek
16:15 DKKA III - Bajai KSE 46 - 6
17:00 Tam-Bau Tamási KC - Nemesnádudvari NKSZE 24 - 24
2017. szeptember 23. szombat
11:00 Duna-Pent NKSE - DKKA II. 14 - 32
14:00 Kozármisleny SE - Balatonboglári SC 40 - 15
2017. szeptember 24. vasárnap
15:00 PSN Zrt. - Hévízi SK 24 - 18
2017. október 5. csütörtök
16:15 DKKA II. - PSN Zrt. 26 - 19
2017. október 6. péntek
16:15 DKKA III - Tam-Bau Tamási KC 24 - 11
17:00 Nemesnádudvari NKSZE - Tolna KC 34 - 25
2017. október 7. szombat
11:00 Eötvös DSE Csurgó - Duna-Pent NKSE 20 - 20
12:00 Hévízi SK - Kozármisleny SE 14 - 24
15:00 Balatonboglári SC - Bajai KSE 32 - 10
2017. október 11. szerda
16:00 Kozármisleny SE - DKKA II. 22 - 21
2017. október 12. csütörtök
15:30 PSN Zrt. - Eötvös DSE Csurgó 29 - 11
2017. október 13. péntek
16:00 Bajai KSE - Hévízi SK 13 - 22
2017. október 14. szombat
14:00 Tolna KC - Tam-Bau Tamási KC 16 - 25
15:00 Balatonboglári SC - DKKA III 12 - 28
2017. október 15. vasárnap
14:00 Duna-Pent NKSE - Nemesnádudvari NKSZE 26 - 38
2017. október 18. szerda
17:00 Nemesnádudvari NKSZE - PSN Zrt. 31 - 29
2017. október 19. csütörtök
16:15 DKKA II. - Bajai KSE 42 - 8
2017. október 20. péntek
16:15 DKKA III - Tolna KC 29 - 16
17:00 Eötvös DSE Csurgó - Kozármisleny SE 17 - 33
2017. október 21. szombat
14:00 Tam-Bau Tamási KC - Duna-Pent NKSE 28 - 10
2017. október 22. vasárnap
12:00 Hévízi SK - Balatonboglári SC 24 - 11
2017. október 24. kedd
15:30 PSN Zrt. - Tam-Bau Tamási KC 26 - 14
2017. október 25. szerda
17:25 Kozármisleny SE - Nemesnádudvari NKSZE 25 - 22
2017. október 27. péntek
16:00 Bajai KSE - Eötvös DSE Csurgó 17 - 31
2017. október 28. szombat
11:00 Balatonboglári SC - DKKA II. 7 - 36
11:00 Duna-Pent NKSE - Tolna KC 16 - 17
2017. október 29. vasárnap
12:00 Hévízi SK - DKKA III 9 - 23
2017. október 31. kedd
16:15 DKKA II. - Hévízi SK 33 - 9
2017. november 3. péntek
17:00 Nemesnádudvari NKSZE - Bajai KSE 40 - 14
2017. november 4. szombat
10:00 Eötvös DSE Csurgó - Balatonboglári SC 24 - 11
14:00 Tolna KC - PSN Zrt. 12 - 21
14:00 Tam-Bau Tamási KC - Kozármisleny SE 15 - 13
2017. november 5. vasárnap
11:00 DKKA III - Duna-Pent NKSE 36 - 12
2017. november 8. szerda
15:30 DKKA II. - DKKA III 22 - 24
15:30 PSN Zrt. - Duna-Pent NKSE 32 - 16
2017. november 10. péntek
16:00 Bajai KSE - Tam-Bau Tamási KC 13 - 34
2017. november 11. szombat
11:00 Balatonboglári SC - Nemesnádudvari NKSZE 11 - 39
16:00 Hévízi SK - Eötvös DSE Csurgó 22 - 12
16:00 Kozármisleny SE - Tolna KC 26 - 16
2017. november 14. kedd
17:00 Tolna KC - Bajai KSE 36 - 10
2017. november 15. szerda
17:00 Nemesnádudvari NKSZE - Hévízi SK 25 - 17
2017. november 16. csütörtök
16:15 DKKA III - PSN Zrt. 23 - 17
2017. november 17. péntek
17:00 Eötvös DSE Csurgó - DKKA II. 15 - 33
2017. november 18. szombat
14:00 Tam-Bau Tamási KC - Balatonboglári SC 34 - 7
2017. november 19. vasárnap
16:00 Duna-Pent NKSE - Kozármisleny SE 14 - 31
2017. november 22. szerda
16:00 Kozármisleny SE - PSN Zrt. 24 - 28
2017. november 23. csütörtök
17:15 Bajai KSE - Duna-Pent NKSE 13 - 18
2017. november 24. péntek
16:15 DKKA II. - Nemesnádudvari NKSZE 34 - 32
17:00 Eötvös DSE Csurgó - DKKA III 13 - 31
2017. november 25. szombat
11:00 Balatonboglári SC - Tolna KC 13 - 18
2017. november 26. vasárnap
12:00 Hévízi SK - Tam-Bau Tamási KC 11 - 21
2017. november 29. szerda
15:30 PSN Zrt. - Bajai KSE 37 - 4
2017. december 1. péntek
17:00 Nemesnádudvari NKSZE - Eötvös DSE Csurgó 27 - 19
2017. december 2. szombat
11:00 Duna-Pent NKSE - Balatonboglári SC 19 - 18
14:00 Tolna KC - Hévízi SK 22 - 17
14:00 Tam-Bau Tamási KC - DKKA II. 19 - 19
2017. december 6. szerda
16:15 DKKA III - Kozármisleny SE 27 - 25
2018. február 14. szerda
16:00 Kozármisleny SE - Bajai KSE 34 - 6
2018. február 15. csütörtök
17:00 Tam-Bau Tamási KC - Eötvös DSE Csurgó 34 - 13
2018. február 16. péntek
16:00 DKKA III - Nemesnádudvari NKSZE 31 - 25
17:00 Tolna KC - DKKA II. 19 - 20
2018. február 18. vasárnap
11:00 Duna-Pent NKSE - Hévízi SK 16 - 18
17:00 PSN Zrt. - Balatonboglári SC 42 - 12
2018. február 21. szerda
17:30 Balatonboglári SC - Kozármisleny SE 8 - 30
2018. február 23. péntek
15:00 DKKA II. - Duna-Pent NKSE 35 - 12
16:00 Bajai KSE - DKKA III 3 - 44
17:00 Eötvös DSE Csurgó - Tolna KC 14 - 23
17:00 Nemesnádudvari NKSZE - Tam-Bau Tamási KC 22 - 28
2018. február 24. szombat
12:00 Hévízi SK - PSN Zrt. 16 - 29
2018. március 1. csütörtök
15:30 PSN Zrt. - DKKA II. 25 - 24
2018. március 2. péntek
16:00 Bajai KSE - Balatonboglári SC 8 - 28
17:00 Tolna KC - Nemesnádudvari NKSZE 26 - 33
2018. március 3. szombat
14:15 Kozármisleny SE - Hévízi SK 21 - 14
2018. március 7. szerda
16:15 DKKA II. - Kozármisleny SE 25 - 26
17:00 Eötvös DSE Csurgó - PSN Zrt. 10 - 42
2018. március 8. csütörtök
17:00 Tam-Bau Tamási KC - Tolna KC 29 - 20
2018. március 9. péntek
16:15 DKKA III - Balatonboglári SC 46 - 9
17:00 Nemesnádudvari NKSZE - Duna-Pent NKSE 33 - 23
2018. március 10. szombat
14:00 Hévízi SK - Bajai KSE 26 - 8
2018. március 14. szerda
15:30 PSN Zrt. - Nemesnádudvari NKSZE 34 - 25
2018. március 16. péntek
16:00 Bajai KSE - DKKA II. 4 - 38
17:00 Tolna KC - DKKA III 17 - 28
2018. március 17. szombat
15:00 Balatonboglári SC - Hévízi SK 8 - 28
16:00 Kozármisleny SE - Eötvös DSE Csurgó 34 - 8
2018. március 18. vasárnap
17:00 Duna-Pent NKSE - Tam-Bau Tamási KC 17 - 32
2018. március 20. kedd
17:00 Tam-Bau Tamási KC - DKKA III 23 - 31
2018. március 23. péntek
15:00 Duna-Pent NKSE - Eötvös DSE Csurgó 18 - 13
2018. március 24. szombat
13:00 DKKA II. - Balatonboglári SC 34 - 13
2018. április 4. szerda
17:00 Nemesnádudvari NKSZE - Kozármisleny SE 31 - 20
2018. április 5. csütörtök
17:00 Tam-Bau Tamási KC - PSN Zrt. 18 - 17
2018. április 6. péntek
16:15 DKKA III - Hévízi SK 32 - 9
17:00 Eötvös DSE Csurgó - Bajai KSE 28 - 9
2018. április 7. szombat
14:00 Tolna KC - Duna-Pent NKSE 25 - 19
2018. április 11. szerda
15:30 PSN Zrt. - Tolna KC 29 - 26
2018. április 13. péntek
16:00 Bajai KSE - Nemesnádudvari NKSZE 6 - 36
2018. április 14. szombat
11:00 Balatonboglári SC - Eötvös DSE Csurgó 9 - 28
11:00 Duna-Pent NKSE - DKKA III 17 - 38
12:00 Hévízi SK - DKKA II. 18 - 25
2018. április 15. vasárnap
16:15 Kozármisleny SE - Tam-Bau Tamási KC 16 - 18
2018. április 19. csütörtök
17:00 Tam-Bau Tamási KC - Bajai KSE 25 - 13
2018. április 20. péntek
16:00 DKKA III - DKKA II. 33 - 28
18:00 Nemesnádudvari NKSZE - Balatonboglári SC 34 - 14
18:00 Eötvös DSE Csurgó - Hévízi SK 12 - 20
2018. április 21. szombat
16:00 Tolna KC - Kozármisleny SE 24 - 33
2018. április 22. vasárnap
14:00 Duna-Pent NKSE - PSN Zrt. 19 - 30
2018. április 24. kedd
17:15 Bajai KSE - Tolna KC 18 - 32
2018. április 25. szerda
16:00 Kozármisleny SE - Duna-Pent NKSE 34 - 15
2018. április 26. csütörtök
15:30 PSN Zrt. - DKKA III 25 - 24
2018. április 27. péntek
16:15 DKKA II. - Eötvös DSE Csurgó 31 - 15
2018. április 28. szombat
11:00 Balatonboglári SC - Tam-Bau Tamási KC 5 - 34
12:00 Hévízi SK - Nemesnádudvari NKSZE 17 - 20
2018. május 3. csütörtök
15:30 PSN Zrt. - Kozármisleny SE 19 - 20
16:15 DKKA III - Eötvös DSE Csurgó 29 - 9
2018. május 4. péntek
17:00 Nemesnádudvari NKSZE - DKKA II. 24 - 37
2018. május 5. szombat
14:00 Tam-Bau Tamási KC - Hévízi SK 16 - 15
16:00 Tolna KC - Balatonboglári SC 31 - 11
2018. május 6. vasárnap
11:00 Duna-Pent NKSE - Bajai KSE 25 - 13
2018. május 12. szombat
12:00 Hévízi SK - Tolna KC 21 - 21
15:00 Balatonboglári SC - Duna-Pent NKSE 20 - 23
2018. május 15. kedd
17:15 Bajai KSE - PSN Zrt. 9 - 38
2018. május 16. szerda
17:00 Kozármisleny SE - DKKA III 22 - 18
18:00 Eötvös DSE Csurgó - Nemesnádudvari NKSZE 16 - 34
2018. május 18. péntek
16:15 DKKA II. - Tam-Bau Tamási KC 17 - 20
TABELLA
hely csapat M GY D V LG KG GK PONT
1. DKKA III 22 19 0 3 665 357 308 38
2. Tam-Bau Tamási KC 22 17 2 3 527 361 166 36
3. PSN Zrt. 22 17 0 5 632 392 240 34
4. Kozármisleny SE 22 17 0 5 597 392 205 34
5. DKKA II. 22 15 1 6 642 397 245 31
6. Nemesnádudvari NKSZE 22 15 1 6 656 496 160 31
7. Tolna KC 22 9 1 12 495 489 6 19
8. Hévízi SK 22 8 1 13 387 431 -44 17
9. Duna-Pent NKSE 22 5 1 16 384 578 -194 11
10. Eötvös DSE Csurgó 22 4 1 17 353 565 -212 9
11. Balatonboglári SC 22 2 0 20 284 650 -366 4
12. Bajai KSE 22 0 0 22 222 736 -514 -1
BÜNTETŐ ÉS BÓNUSZPONTOK
csapat neve büntető pont bónusz pont
Bajai KSE -1
GÓLLÖVŐLISTA - MÉRKŐZÉSSZÁM
hely név csapat gól M gól M
1. KECSKÉS NOÉMI DKKA III 249 22
2. SIMON BLANKA Nemesnádudvari NKSZE 196 22
3. SZMACSKA LILIANA Tolna KC 170 22
4. KLEIN ANNA Nemesnádudvari NKSZE 137 21
5. CZUCZU ADRIENN Nemesnádudvari NKSZE 136 22
6. DÉZSI FANNI PSN Zrt. 126 21
7. PALACZKI LILLA LAURA PSN Zrt. 117 21
8. BALOGH BLANKA Hévízi SK 110 21
9. DAINESE JENNIFER Kozármisleny SE 109 19
10. BODAKI TITANILLA Duna-Pent NKSE 100 21
11. PAPP KITTI DKKA II. 100 17
12. GLÜCK ENIKŐ Duna-Pent NKSE 96 21
13. KERTÉSZ MÓNIKA Tam-Bau Tamási KC 96 20
14. GAJAI GRÉTA Tolna KC 92 19
15. GROSICS GRÉTA Kozármisleny SE 87 22
16. GYUGYI GRÉTA Tam-Bau Tamási KC 78 19
17. KAJDI KINGA Tam-Bau Tamási KC 78 20
18. LUJBER NIKOLETT Balatonboglári SC 78 16
19. VÁRADI HANNA DKKA III 78 19
20. KÁTAI EDINA DKKA II. 73 20
21. TAKÁCS IVETT Kozármisleny SE 71 16
22. BERÉNYI LÍVIA Duna-Pent NKSE 70 21
23. VARGA VIRÁG Eötvös DSE Csurgó 70 22
24. VARJAS LARA DKKA III 68 21
25. KERESZTES ELIZABET MAJA DKKA II. 67 19
26. BAJA ZSANETT Eötvös DSE Csurgó 64 22
27. SCHAUER FLÁVIA Nemesnádudvari NKSZE 61 22
28. HETYEI KATALIN KINCSŐ DKKA II. 60 20
29. DÉZSI NIKOL PSN Zrt. 59 18
30. PINTÉR MARIANN Tam-Bau Tamási KC 58 20
31. VEREBES LAURA Kozármisleny SE 57 21
32. GÁL BORBÁLA KINGA DKKA II. 55 19
33. WÉBER VERONIKA Kozármisleny SE 54 13
34. BANKÓ ZOÉ MERCÉDESZ DKKA III 53 22
35. SEMSEY SÁRA CSILLA Balatonboglári SC 52 13
36. VINCZE GRÉTA REGINA Tam-Bau Tamási KC 52 20
37. SALLAI PETRA Tolna KC 51 17
38. TILLMANN RÉKA Tam-Bau Tamási KC 51 20
39. MATUCZA DÓRA Hévízi SK 50 21
40. SZAKOS DOMINIKA Kozármisleny SE 50 20
41. KISS MELÁNIA Bajai KSE 48 17
42. BALOGH BIBORKA Eötvös DSE Csurgó 46 22
43. RUDOLF ADÉL FRANCISKA PSN Zrt. 46 12
44. HAJÓS PETRA Balatonboglári SC 44 14
45. JILLING LINETT DKKA II. 44 15
46. HALÁSZ LAURA Hévízi SK 43 21
47. KÁLMÁN VIKTÓRIA PSN Zrt. 43 15
48. KISS FLÓRA DKKA III 43 21
49. PETRICH DORINA Bajai KSE 43 14
50. JARJABKA JOHANNA Kozármisleny SE 42 20
51. BALOGH KINCSŐ Eötvös DSE Csurgó 41 22
52. FRITZ ÁGNES Balatonboglári SC 41 13
53. HLUSEK ENIKŐ Duna-Pent NKSE 40 19
54. CSEREPES LAURA DKKA II. 39 14
55. DOBOS HANNA DKKA III 39 15
56. DOMSA ÉVA Tolna KC 39 21
57. PÓK ÍRISZ PSN Zrt. 39 17
58. BIHARI FLÓRA Kozármisleny SE 38 17
59. LAKNER HÉDI Bajai KSE 38 20
60. LÁZÁR RÉKA Hévízi SK 38 22
61. BÁNYAI DIÁNA Bajai KSE 37 22
62. VARGYAS RÉKA DKKA II. 37 16
63. HADI SÁRA Eötvös DSE Csurgó 36 20
64. KORNFELD FANNI Kozármisleny SE 36 22
65. SZTANÓ KINCSŐ DKKA III 36 12
66. AGÓCS ALEXANDRA Tolna KC 34 18
67. BALOGH DÓRA ANNA DKKA III 34 21
68. MORÁCZ JULIANNA Hévízi SK 34 21
69. TANCSA KITTI DKKA II. 34 16
70. VÖRÖS SZONJA Hévízi SK 34 22
71. BARTÓK KLAUDIA PSN Zrt. 33 22
72. MOLNÁR SZONJA Nemesnádudvari NKSZE 32 19
73. SLETT ENIKŐ VIRÁG DKKA II. 32 19
74. KARÁCSONY ALEXANDRA Hévízi SK 31 21
75. SOMOGYI ANNA DKKA II. 31 20
76. BÁLVÁNYOS FANNI Kozármisleny SE 29 20
77. FARAGÓ REBEKA PSN Zrt. 29 22
78. RAUF CSENGE RÉKA Duna-Pent NKSE 29 12
79. HOLCZER ZSÓFIA Hévízi SK 28 11
80. RUSZKAI SÁRA PSN Zrt. 28 13
81. WENSZKY JANKA DKKA III 28 19
82. MISEI PANNA Eötvös DSE Csurgó 25 18
83. BARTÓK CSENGE DKKA II. 24 21
84. SCHERER LOTTI Nemesnádudvari NKSZE 24 9
85. VERSÁNSZKI ZSÓFIA Tolna KC 24 7
86. MÁTÉ ABIGÉL Eötvös DSE Csurgó 21 18
87. NAGY ZSÓFIA REGINA Tam-Bau Tamási KC 21 19
88. GYÖRE KINCSŐ PSN Zrt. 20 16
89. PROSZENYÁK ANNA Bajai KSE 20 20
90. TÉRMEG VIRÁG Tolna KC 19 14
91. BOSZNAI GRÉTA Eötvös DSE Csurgó 18 20
92. HÓLIK ANNA SÁRA DKKA III 18 20
93. JANKÓ ENIKŐ Tam-Bau Tamási KC 18 7
94. NAGY LILI Balatonboglári SC 18 7
95. VÁNYI LILI Tolna KC 18 6
96. JÁNOSHÁZI MÓNIKA DKKA II. 17 6
97. KOVÁCS VIVIEN Duna-Pent NKSE 17 22
98. LÉRÁNT KÁMEA PSN Zrt. 17 16
99. RIBÁNSZKI NÓRA Nemesnádudvari NKSZE 17 17
100. KOCSIS LUCA PSN Zrt. 16 9
101. PETRÓCZI VIKTÓRIA Tolna KC 16 19
102. POLGÁRDI LAURA SÁRA Balatonboglári SC 16 17
103. KOHL LAVÉNIA Nemesnádudvari NKSZE 15 19
104. KOCH GABRIELLA Nemesnádudvari NKSZE 14 11
105. VARGA REBEKA Duna-Pent NKSE 14 22
106. AGÓCS KATA Tam-Bau Tamási KC 13 7
107. JÁGER TILIA Balatonboglári SC 13 6
108. NÉMETH JÁZMIN Kozármisleny SE 13 22
109. KOCSIS KÍRA NOÉMI Tam-Bau Tamási KC 12 21
110. MÁCSIK NOÉMI Tolna KC 12 8
111. IMRE VIKTÓRIA DKKA III 11 22
112. NYIRATI VIRÁG Tam-Bau Tamási KC 11 14
113. SZŐCS VILLŐ PSN Zrt. 11 9
114. PAPP CSERNE PSN Zrt. 10 7
115. SZABÓ MÓNIKA Eötvös DSE Csurgó 10 18
116. BERÉNYI ZSÓFIA Bajai KSE 9 5
117. FODOR REBEKA Kozármisleny SE 9 9
118. GELENCSÉR LILI Hévízi SK 9 22
119. GYURÁSZOVICS LEILA BRIGITTA Nemesnádudvari NKSZE 9 14
120. KUTYIFA ADÉL Bajai KSE 9 17
121. MOLNÁR JÁZMIN PSN Zrt. 9 8
122. SZABÓ VIKTÓRIA Balatonboglári SC 9 8
123. TÓKA HAJNALKA ANNA Eötvös DSE Csurgó 9 13
124. ZENG XIÁO BÉI Tam-Bau Tamási KC 9 17
125. BAGÓ BOGLÁRKA Nemesnádudvari NKSZE 8 16
126. LUCZ LILLA Tolna KC 8 20
127. TABI RÉKA PSN Zrt. 8 10
128. CSONKA LILI Eötvös DSE Csurgó 7 11
129. MOLNÁR JÁZMIN ANNA Hévízi SK 7 17
130. CSONTOS MARION PSN Zrt. 6 13
131. FÜLÖP KORNÉLIA PSN Zrt. 6 3
132. PLISZ ADRIENN PSN Zrt. 6 17
133. SZAPPANOS VIVIEN Duna-Pent NKSE 6 20
134. TARAFÁS EMESE DKKA II. 6 8
135. DÖMÉNY ESZTER Tolna KC 5 18
136. ÉGI CSENGE Bajai KSE 5 10
137. GARBACZ PETRA DKKA III 5 17
138. KOPONYÁS LAURA Balatonboglári SC 5 4
139. SZÉCSÉNY DÓRA Bajai KSE 5 21
140. SZÉP ESZTER Tam-Bau Tamási KC 5 9
141. GÁL JANKA VIKTÓRIA Eötvös DSE Csurgó 4 9
142. KIEFER ANGELIKA Bajai KSE 4 19
143. MATUS REBEKA Bajai KSE 4 5
144. PÖRGYE DORINA Duna-Pent NKSE 4 21
145. SALAMON LINDA Tolna KC 4 11
146. CINGOLANI CLAUDIA Balatonboglári SC 3 18
147. FARKAS KITTI DKKA II. 3 14
148. NAGY LUCA Duna-Pent NKSE 3 15
149. PÁCZELT RÉKA Tam-Bau Tamási KC 3 9
150. PÓCS DORINA Nemesnádudvari NKSZE 3 18
151. PODMANICZKI EMMA Nemesnádudvari NKSZE 3 8
152. TURI KATA ALEXANDRA PSN Zrt. 3 5
153. BARTÓK DORINA Kozármisleny SE 2 19
154. BÜKFA DORINA Balatonboglári SC 2 15
155. KISS AMANDA Duna-Pent NKSE 2 22
156. MAYER VANDA Tolna KC 2 21
157. SOHAJDA SÁRA DKKA II. 2 15
158. BAKOS RAMÓNA Nemesnádudvari NKSZE 1 21
159. BREZOVSZKI ABIGÉL DKKA III 1 12
160. CSAPÓ CSILLAG DKKA III 1 3
161. FÜLÖP FANNI DKKA II. 1 20
162. HORVÁTH NIKOLETT Tam-Bau Tamási KC 1 1
163. KIS ALEXANDRA Balatonboglári SC 1 20
164. KISS DOMINIKA Duna-Pent NKSE 1 18
165. KUSZTOR VIRÁG MÁRIA Hévízi SK 1 13
166. LIGNER NOÉMI Hévízi SK 1 1
167. NAGYVIZELI JÁZMIN NOÉMI Eötvös DSE Csurgó 1 20
168. NYULI ADRIENN Duna-Pent NKSE 1 9
169. PAPP DOMINIKA Balatonboglári SC 1 22
170. SCHUCK DIÁNA Tolna KC 1 19
171. STANKA RÓZSA Balatonboglári SC 1 17
172. SZABÓ FANNI Duna-Pent NKSE 1 8
173. SZABÓ KLAUDIA Tam-Bau Tamási KC 1 1
174. SZÁNTÓ LILIÁNA Hévízi SK 1 18
175. VARGA ALÍZ Eötvös DSE Csurgó 1 15
176. VASZÓCSIK MÍRA DKKA III 1 9
177. ABONYI RÉKA DKKA III 0 7
178. ALMÁSI REGINA Balatonboglári SC 0 22
179. ANDRASOVITS ELINA Balatonboglári SC 0 2
180. BALOGH JANKA Hévízi SK 0 5
181. BARKÓCZI VALENTINA Tam-Bau Tamási KC 0 1
182. BARTÓK EVELIN PSN Zrt. 0 21
183. BOROS FIORELLA Eötvös DSE Csurgó 0 11
184. CSÉPLŐ SZIMONETTA Duna-Pent NKSE 0 8
185. DAVID HANGA NOÉMI Balatonboglári SC 0 16
186. DEME HANGA MÁRIA Hévízi SK 0 22
187. DI MAIO DÓRA Bajai KSE 0 5
188. FACSKÓ PETRA Bajai KSE 0 7
189. FARKAS VIVIEN Duna-Pent NKSE 0 15
190. FAZEKAS NIKOLETT Tolna KC 0 1
191. FEHÉR BRIGITTA Hévízi SK 0 18
192. GÁSPÁR VIRÁG Bajai KSE 0 2
193. GYURÓ NOÉMI PSN Zrt. 0 1
194. HÉGER HANNA CSENGE Tam-Bau Tamási KC 0 5
195. HÓDOSI KAMILLA DKKA III 0 18
196. HORVÁTH ZITA Duna-Pent NKSE 0 12
197. KAJDI ILONA Tam-Bau Tamási KC 0 20
198. KIRÁLY PÁLMA Hévízi SK 0 2
199. KISS LILLA Hévízi SK 0 1
200. KORB ESZTER ANNA PSN Zrt. 0 21
201. KOVÁCS FANNI Bajai KSE 0 1
202. KÖRÖSZTÖS MELINDA DKKA II. 0 4
203. KŐVÁRI HENRIETT Duna-Pent NKSE 0 16
204. LACZI CSENGE JOLÁN Bajai KSE 0 18
205. MARKOVICS JANKA Duna-Pent NKSE 0 17
206. MENYHÁRT ZORKA AJSA Balatonboglári SC 0 18
207. MÉSZÁROS PETRA PANNA Bajai KSE 0 4
208. MEZZŐ EMMA ZSÓKA Bajai KSE 0 20
209. NEBOJSZA CSENGE ÁGNES Bajai KSE 0 22
210. NIDLING LAURA PSN Zrt. 0 16
211. PÁLINKÁS RÉKA MARTINA Hévízi SK 0 3
212. PÉLI DOROTTYA DKKA III 0 17
213. RESZEGI DÓRA ERIKA DKKA II. 0 16
214. STUMMER BIANKA Tolna KC 0 1
215. SZABÓ LUCA Kozármisleny SE 0 20
216. SZABÓ MÁRTA DALMA DKKA III 0 8
217. SZAKÁCS PETRA Tolna KC 0 21
218. SZANISZLÓ NIKOLETTA Nemesnádudvari NKSZE 0 20
219. TIMM ALEXA Kozármisleny SE 0 2
220. TÓTH SZÓFIA LINETT DKKA II. 0 2
221. TÓTH TIFANI TÍMEA DKKA III 0 1
222. ZÓKA-GYŐRI VIKTÓRIA Balatonboglári SC 0 19
K&H FÉRFI KÉZILABDA LIGA
K&H NŐI KÉZILABDA LIGA
www.keziszovetseg.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Apparátus
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- MKSZ Szociális Alapítvány
- MKSZ Sporttudományi Tanácsadó Testület
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Játékvezetés Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Oktatás, képzés
- Szabályértelmező videóblokk
- Dokumentum
- Nemzetközi játékvezető, delegált
- Keret
- Bizottság
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó