Címjegyzék
KÉZILABDA VERSENYEK
HÍREK
FOTÓ
VIDEÓ
MŰSOR - EREDMÉNYEK
Baranya megyei férfi
2015. szeptember 19. szombat
14:30 Petőfi és Fia SE - Motex KC 0 - 10
2015. szeptember 26. szombat
13:00 DÖKE Komló - Bácska SZSE 22 - 31
20:00 Motex KC - PEAC Junior 34 - 28
2015. szeptember 27. vasárnap
10:00 Mágocs KSK - Petőfi és Fia SE 18 - 25
16:00 Harkány SE - PEAC 29 - 26
2015. október 3. szombat
17:00 Bácska SZSE - Harkány SE 18 - 26
2015. október 4. vasárnap
14:00 Petőfi és Fia SE - Hosszúhetény SE 0 - 10
16:00 PEAC Junior - Mágocs KSK 24 - 30
18:00 PEAC - Motex KC 22 - 21
2015. október 9. péntek
19:30 Hosszúhetény SE - PEAC Junior 32 - 30
2015. október 10. szombat
17:00 Harkány SE - DÖKE Komló 41 - 29
2015. október 11. vasárnap
10:00 Mágocs KSK - PEAC 30 - 28
11:00 Motex KC - Bácska SZSE 31 - 17
2015. október 15. csütörtök
18:50 PEAC Junior - Petőfi és Fia SE 31 - 19
2015. október 16. péntek
20:00 DÖKE Komló - Motex KC 24 - 22
2015. október 17. szombat
11:00 PEAC - Hosszúhetény SE 27 - 28
12:45 PEAC Junior - Harkány SE 29 - 29
17:30 Bácska SZSE - Mágocs KSK 21 - 25
2015. október 20. kedd
18:50 Petőfi és Fia SE - PEAC 22 - 26
2015. október 25. vasárnap
10:00 Mágocs KSK - DÖKE Komló 25 - 20
10:30 Hosszúhetény SE - Bácska SZSE 37 - 28
2015. november 5. csütörtök
18:50 PEAC - PEAC Junior 34 - 34
2015. november 7. szombat
15:00 Bácska SZSE - Petőfi és Fia SE 23 - 29
17:00 Mágocs KSK - Harkány SE 18 - 27
20:15 DÖKE Komló - Hosszúhetény SE 33 - 34
2015. november 13. péntek
19:30 Hosszúhetény SE - Harkány SE 15 - 23
2015. november 14. szombat
15:00 PEAC Junior - Bácska SZSE 45 - 27
16:40 Petőfi és Fia SE - DÖKE Komló 35 - 30
2015. november 15. vasárnap
19:00 Motex KC - Mágocs KSK 19 - 22
2015. november 20. péntek
19:30 DÖKE Komló - PEAC Junior 28 - 31
2015. november 22. vasárnap
11:00 Bácska SZSE - PEAC 25 - 29
2015. november 28. szombat
15:00 PEAC - DÖKE Komló 35 - 24
19:00 Motex KC - Harkány SE 21 - 23
2015. november 29. vasárnap
11:00 Hosszúhetény SE - Mágocs KSK 25 - 23
2015. december 5. szombat
20:30 Motex KC - Hosszúhetény SE 19 - 26
2015. december 12. szombat
17:00 Harkány SE - Petőfi és Fia SE 10 - 0
2016. február 26. péntek
19:30 DÖKE Komló - PEAC 23 - 28
2016. február 27. szombat
20:00 Motex KC - Petőfi és Fia SE 20 - 24
2016. március 6. vasárnap
14:00 Petőfi és Fia SE - Mágocs KSK 26 - 24
2016. március 11. péntek
19:30 Hosszúhetény SE - Petőfi és Fia SE 10 - 0
2016. március 12. szombat
17:00 Harkány SE - Bácska SZSE 37 - 22
2016. március 14. hétfő
15:00 Bácska SZSE - DÖKE Komló 32 - 28
2016. március 19. szombat
14:00 Bácska SZSE - Motex KC 25 - 29
17:00 PEAC - Mágocs KSK 34 - 28
2016. április 1. péntek
19:30 Hosszúhetény SE - PEAC 30 - 36
2016. április 2. szombat
18:00 Motex KC - DÖKE Komló 27 - 24
2016. április 3. vasárnap
10:00 Mágocs KSK - Bácska SZSE 28 - 25
2016. április 5. kedd
18:45 PEAC - Petőfi és Fia SE 27 - 27
2016. április 9. szombat
17:00 Bácska SZSE - Hosszúhetény SE 27 - 32
17:00 Harkány SE - Motex KC 25 - 19
2016. április 15. péntek
19:30 Hosszúhetény SE - DÖKE Komló 33 - 22
2016. április 16. szombat
17:00 Harkány SE - Mágocs KSK 34 - 26
2016. április 17. vasárnap
15:00 Petőfi és Fia SE - Bácska SZSE 34 - 23
2016. április 22. péntek
19:30 DÖKE Komló - Petőfi és Fia SE 23 - 31
2016. április 23. szombat
17:00 Harkány SE - Hosszúhetény SE 23 - 19
2016. április 24. vasárnap
10:00 Mágocs KSK - Motex KC 26 - 27
2016. április 30. szombat
10:00 Petőfi és Fia SE - Harkány SE 25 - 23
15:00 DÖKE Komló - Mágocs KSK 10 - 0
2016. május 4. szerda
19:15 Motex KC - PEAC 22 - 27
2016. május 6. péntek
19:30 DÖKE Komló - Harkány SE 27 - 37
19:30 Hosszúhetény SE - Motex KC 25 - 22
2016. május 7. szombat
16:00 PEAC - Bácska SZSE 43 - 30
2016. május 12. csütörtök
18:30 PEAC - Harkány SE 27 - 23
2016. május 21. szombat
14:00 Mágocs KSK - Hosszúhetény SE
TABELLA
hely csapat M GY D V LG KG GK PONT
1. Harkány SE 12 10 0 2 320 248 72 20
2. PEAC 12 9 1 2 353 304 49 19
3. Hosszúhetény SE 12 9 0 3 299 260 39 18
4. Petőfi és Fia SE 12 6 1 5 227 235 -8 11
5. Motex KC 12 4 0 8 263 262 1 8
6. Bácska SZSE 12 2 0 10 301 377 -76 4
7. DÖKE Komló 12 1 0 11 309 386 -77 2
8. Mágocs KSK (TÖRÖLVE)
9. PEAC Junior (TÖRÖLVE)
BÜNTETŐ ÉS BÓNUSZPONTOK
csapat neve büntető pont bónusz pont
Petőfi és Fia SE -2
GÓLLÖVŐLISTA - MÉRKŐZÉSSZÁM
hely név csapat gól M gól M
1. SIPOS KÁROLY Mágocs KSK 112 13
2. GADÁNYI TAMÁS Motex KC 109 14
3. PAP BALÁZS DÖKE Komló 97 15
4. TÓTH ATTILA Harkány SE 90 14
5. NAGY SÁNDOR Mágocs KSK 84 12
6. CSIMMA LÁSZLÓ PEAC 31 6 76 14
PEAC Junior 45 8
7. FARKAS GÁBOR PEAC 36 5 76 11
PEAC Junior 40 6
8. TAMÁS GÁBOR Harkány SE 69 13
9. BŐSZ GÁBOR DÖKE Komló 68 15
10. SÁRKÖZI DONÁT Bácska SZSE 67 15
11. SERES DÁVID Hosszúhetény SE 66 13
12. LIPCSIK ZOLTÁN PEAC 65 15
13. KEMENES PÉTER PEAC 63 14
14. PINTÉR ÁRMIN DÖKE Komló 56 14
15. FODOR NORBERT PEAC Junior 54 7
16. CSAJKÁS MÁRTON Hosszúhetény SE 53 11
17. SZEDLÁK BALÁZS Harkány SE 53 14
18. CSIBA LÁSZLÓ Motex KC 52 11
19. GALÁCZ MÁTÉ Hosszúhetény SE 51 13
20. KOCHENDOERFER FELIX Petőfi és Fia SE 51 7
21. BESZKID ATTILA PEAC Junior 50 8
22. KLEMENT MÁTÉ Bácska SZSE 50 9
23. BIEN PÉTER Hosszúhetény SE 49 13
24. BERGER FELIX Petőfi és Fia SE 45 7
25. HOFFMANN ÁKOS PEAC 43 13
26. VARGA CSABA PEAC 43 15
27. RENDEKI PÉTER DÖKE Komló 42 15
28. STUHLERT FLORIAN Petőfi és Fia SE 42 6
29. SZAJKÓ JÁNOS PEAC 42 9
30. DEÁK ZSOLT Hosszúhetény SE 41 9
31. MARCSEK SZABOLCS Bácska SZSE 41 11
32. OSZLÁR GERGELY Motex KC 39 14
33. BÁNHIDI PÁL PEAC 38 13
34. NAGY ZSOLT PEAC 38 12
35. BODOR BALÁZS Motex KC 36 13
36. SINGOVSZKY ANDRÁS DÖKE Komló 36 15
37. HEGYHÁTI ATTILA Harkány SE 35 13
38. GADÁNYI GÁBOR Motex KC 32 8
39. BOOLZEN ARNE Petőfi és Fia SE 31 5
40. KONTÁR GERGŐ Mágocs KSK 30 6
41. ORBÁN GERGŐ Bácska SZSE 30 13
42. DRÜSZLER GÁBOR Mágocs KSK 29 13
43. GAÁL TAMÁS Bácska SZSE 29 13
44. MAJOR KRISTÓF Bácska SZSE 28 11
45. BARTA DÁVID Bácska SZSE 27 5
46. GAÁL PÉTER Bácska SZSE 27 7
47. VARNYU FERENC Harkány SE 27 10
48. HÍZ SZABOLCS Hosszúhetény SE 26 8
49. DIRR VALERIAN ALEXANDER Petőfi és Fia SE 25 4
50. GYARMATI ÁDÁM PEAC Junior 24 6
51. JANKOVITS DÁNIEL Bácska SZSE 23 12
52. BARTHA BALÁZS Petőfi és Fia SE 22 7
53. BENKŐ TAMÁS Harkány SE 22 7
54. WEINGARTNER MAX Petőfi és Fia SE 21 8
55. FEHÉR ÁKOS PEAC Junior 20 5
56. MOLNÁR LÓRÁNT Mágocs KSK 20 10
57. OTA ENZO Petőfi és Fia SE 20 5
58. GELB ZOLTÁN PEAC 19 9
59. ERDÉLYI BALÁZS Harkány SE 18 7
60. KISPÁL PÉTER DÖKE Komló 18 9
61. MOLNÁR ANTAL Harkány SE 18 6
62. KANIZSAI MÁRK Bácska SZSE 16 10
63. PRESSMAYER BENJAMIN DÖKE Komló 16 14
64. SZÁSZFAI CSABA Hosszúhetény SE 16 6
65. ZÁDORI ZSOLT Harkány SE 16 14
66. HOSSZÚ GÁBOR Mágocs KSK 15 12
67. SZENDRŐ ZSOLT Motex KC 15 14
68. TISLÉR GÁBOR Mágocs KSK 14 12
69. MONORI TAMÁS DR. PEAC 13 13
70. KUTASI GÉZA Motex KC 12 11
71. SZÁSZFAI DOMINIK Hosszúhetény SE 12 3
72. BACHMANN TAMÁS Harkány SE 11 8
73. NAGY GYŐZŐ Bácska SZSE 11 6
74. PÓK CSABA PEAC 11 10
75. SALACZ ATTILA Motex KC 11 13
76. SZABÓ GERGELY Motex KC 11 11
77. HEGEDŰS PÉTER ZSOMBOR Petőfi és Fia SE 10 3
78. KISS GERGELY PEAC 2 5 10 8
PEAC Junior 8 3
79. MÜLLER LÁSZLÓ Harkány SE 10 11
80. SZABÓ MÁTÉ Mágocs KSK 10 2
81. VARGA KORNÉL Harkány SE 10 5
82. BARTHA SÁMUEL GERGELY Petőfi és Fia SE 9 6
83. KEPNER DÁNIEL Motex KC 9 5
84. KISSZABÓ ISTVÁN Bácska SZSE 9 3
85. MÁGÓ MARTIN Petőfi és Fia SE 9 2
86. VARGA PÉTER Harkány SE 8 4
87. KROLL MARCEL ALEXANDER Petőfi és Fia SE 7 5
88. SIPOS PÉTER Mágocs KSK 7 13
89. ERDEI BENEDEK Hosszúhetény SE 6 10
90. GADÁNYI ISTVÁN Motex KC 6 8
91. KUSZ BALÁZS DÖKE Komló 6 13
92. MIHÓ TAMÁS Bácska SZSE 6 4
93. SZABÓ GERGŐ DÖKE Komló 6 2
94. SZOMMER ROLAND Harkány SE 6 7
95. ZÖRGŐ RÓBERT Hosszúhetény SE 6 2
96. DOBÓCZY LÁSZLÓ PEAC 2 5 5 9
PEAC Junior 3 4
97. ORBÁN ISTVÁN Bácska SZSE 5 11
98. ERDŐS JÁNOS Harkány SE 4 1
99. FARKAS JÁNOS PEAC Junior 4 5
100. GAJDÓCSI LÁSZLÓ Hosszúhetény SE 4 11
101. LÁCZA ANDRÁS ISTVÁN DÖKE Komló 3 7
102. SZAPPANOS SZABOLCS PEAC 3 5
103. FORGÁCS LEVENTE Petőfi és Fia SE 2 2
104. HERKE MILÁN DÖKE Komló 2 8
105. LOVÁSZ GÁBOR Bácska SZSE 2 5
106. MAGYAR DÁVID Harkány SE 2 11
107. MIKLÓS BÁLINT Hosszúhetény SE 2 12
108. MIKLÓS ZSOLT DÖKE Komló 2 10
109. MIKÓ JÓZSEF PEAC Junior 2 2
110. PERNEKKER ÁKOS Hosszúhetény SE 2 3
111. SUHAJDA KORNÉL DÖKE Komló 2 3
112. SZOPORI ISTVÁN DÖKE Komló 2 2
113. TÓTH MARCELL JÓZSEF Petőfi és Fia SE 2 2
114. BOGÁR ZSOLT Harkány SE 1 6
115. CSANÁLOSI GERGŐ PEAC 0 7 1 14
PEAC Junior 1 7
116. DEÁK ANDRÁS SÁNDOR Petőfi és Fia SE 1 2
117. DUDÁS GERGELY Motex KC 1 12
118. KASZNAI KÁROLY Bácska SZSE 1 1
119. LIPCSEI DÁVID PEAC Junior 1 1
120. MÉDER DÁVID Hosszúhetény SE 1 8
121. MEDZIHORSZKI ZOLTÁN Bácska SZSE 1 7
122. ÖRDÖG MÁTÉ Bácska SZSE 1 8
123. RADÓ BENCE Hosszúhetény SE 1 6
124. SRAJ JÁNOS Mágocs KSK 1 12
125. SZABÓ FERENC Mágocs KSK 1 13
126. VÁCZI LÁSZLÓ DÖKE Komló 1 4
127. BODA MIKSA Hosszúhetény SE 0 6
128. DANI GÁBOR DÖKE Komló 0 6
129. FRÁNYÓ GÁBOR Bácska SZSE 0 14
130. FRICK FERENC Hosszúhetény SE 0 5
131. FÜLÖP ISTVÁN Petőfi és Fia SE 0 11
132. GADÁNYI ATTILA Motex KC 0 9
133. HERMANN JÁNOS Mágocs KSK 0 7
134. JÁGER ZOLTÁN Motex KC 0 3
135. JUHÁSZ BENCE Bácska SZSE 0 8
136. JUHÁSZ PÉTER Mágocs KSK 0 2
137. KÁLMÁN ÁRPÁD Mágocs KSK 0 8
138. KASZÁS KEVIN Bácska SZSE 0 1
139. KOZMÁRY BENEDEK Hosszúhetény SE 0 4
140. LIPTÁK ZSOLT DÖKE Komló 0 13
141. MEZEI RÓBERT Harkány SE 0 1
142. MIHÓ PATRIK Bácska SZSE 0 10
143. MILOJEV ISTVÁN Bácska SZSE 0 6
144. MOJZES TAMÁS Harkány SE 0 13
145. PATAKFALVI ATTILA PEAC 0 4
146. PATONAI ZOLTÁN Motex KC 0 3
147. TASNÁDI LÁSZLÓ Hosszúhetény SE 0 6
148. TEPPERT GÁBOR Harkány SE 0 2
149. TISLÉR ÁDÁM Mágocs KSK 0 2
150. TOLNAI TAMÁS Harkány SE 0 8
151. VÖŐ ADRIÁN Bácska SZSE 0 3
K&H FÉRFI KÉZILABDA LIGA
K&H NŐI KÉZILABDA LIGA
www.keziszovetseg.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
- Küldés
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Apparátus
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó