Címjegyzék
KÉZILABDA VERSENYEK
HÍREK
FOTÓ
VIDEÓ
MŰSOR - EREDMÉNYEK
Baranya megyei női
2015. szeptember 19. szombat
14:00 Sellye VSK - Hegyhát KSE 26 - 20
2015. szeptember 20. vasárnap
15:00 Kozármisleny SE III. - Petőfi és Fia SE 20 - 21
16:00 Komlói NKE - Vörös Meteor SK Pécs 20 - 28
2015. szeptember 26. szombat
16:00 Kozármisleny SE III. - Komlói NKE 23 - 27
2015. szeptember 27. vasárnap
12:00 Hegyhát KSE - Petőfi és Fia SE 16 - 20
16:30 Vörös Meteor SK Pécs - Hosszúhetény SE 23 - 17
17:00 Pécsváradi Spartacus SE - Szentlőrinc SE 13 - 38
2015. október 3. szombat
15:00 Komlói NKE - Hegyhát KSE 27 - 14
2015. október 4. vasárnap
12:00 Petőfi és Fia SE - Sellye VSK 23 - 20
2015. október 6. kedd
18:30 Szentlőrinc SE - Vörös Meteor SK Pécs 30 - 13
2015. október 10. szombat
18:00 Kozármisleny SE III. - Szentlőrinc SE 10 - 27
2015. október 11. vasárnap
12:00 Hegyhát KSE - Hosszúhetény SE 21 - 18
13:00 Sellye VSK - Komlói NKE 30 - 23
16:30 Vörös Meteor SK Pécs - Pécsváradi Spartacus SE 33 - 12
2015. október 17. szombat
11:00 Szentlőrinc SE - Hegyhát KSE 28 - 9
15:00 Komlói NKE - Petőfi és Fia SE 16 - 26
16:00 Sellye VSK - Hosszúhetény SE 20 - 33
2015. október 18. vasárnap
10:00 Kozármisleny SE III. - Pécsváradi Spartacus SE 26 - 15
2015. október 24. szombat
17:00 Pécsváradi Spartacus SE - Hegyhát KSE 15 - 14
2015. október 25. vasárnap
15:30 Sellye VSK - Szentlőrinc SE 16 - 25
2015. november 3. kedd
18:00 Szentlőrinc SE - Petőfi és Fia SE 38 - 23
2015. november 7. szombat
18:00 Hosszúhetény SE - Komlói NKE 31 - 22
2015. november 8. vasárnap
16:30 Vörös Meteor SK Pécs - Hegyhát KSE 21 - 27
2015. november 14. szombat
15:00 Komlói NKE - Szentlőrinc SE 11 - 37
18:00 Petőfi és Fia SE - Pécsváradi Spartacus SE 25 - 16
2015. november 15. vasárnap
10:00 Kozármisleny SE III. - Hegyhát KSE 27 - 21
15:30 Sellye VSK - Vörös Meteor SK Pécs 25 - 27
2015. november 17. kedd
18:50 Petőfi és Fia SE - Hosszúhetény SE 26 - 30
2015. november 21. szombat
14:00 Kozármisleny SE III. - Sellye VSK 24 - 19
16:00 Szentlőrinc SE - Hosszúhetény SE 25 - 23
17:00 Pécsváradi Spartacus SE - Komlói NKE 22 - 26
2015. november 22. vasárnap
16:30 Vörös Meteor SK Pécs - Petőfi és Fia SE 22 - 24
2015. november 29. vasárnap
16:00 Pécsváradi Spartacus SE - Sellye VSK 21 - 24
2015. december 5. szombat
14:00 Kozármisleny SE III. - Vörös Meteor SK Pécs 30 - 19
17:00 Hosszúhetény SE - Pécsváradi Spartacus SE 30 - 20
2015. december 12. szombat
18:00 Hosszúhetény SE - Kozármisleny SE III. 29 - 29
2016. február 27. szombat
12:00 Petőfi és Fia SE - Kozármisleny SE III. 16 - 28
18:00 Pécsváradi Spartacus SE - Hosszúhetény SE 19 - 23
2016. március 3. csütörtök
18:30 Szentlőrinc SE - Pécsváradi Spartacus SE 31 - 8
2016. március 5. szombat
13:00 Komlói NKE - Kozármisleny SE III. 21 - 24
19:00 Hosszúhetény SE - Vörös Meteor SK Pécs 28 - 24
2016. március 6. vasárnap
12:00 Petőfi és Fia SE - Hegyhát KSE 24 - 20
2016. március 12. szombat
10:00 Kozármisleny SE III. - Hosszúhetény SE 15 - 21
11:00 Hegyhát KSE - Komlói NKE 15 - 19
16:30 Vörös Meteor SK Pécs - Szentlőrinc SE 9 - 33
2016. március 13. vasárnap
16:00 Sellye VSK - Petőfi és Fia SE 27 - 20
2016. március 19. szombat
16:00 Hosszúhetény SE - Hegyhát KSE 29 - 17
16:00 Komlói NKE - Sellye VSK 28 - 22
18:00 Pécsváradi Spartacus SE - Vörös Meteor SK Pécs 23 - 31
2016. március 20. vasárnap
15:00 Szentlőrinc SE - Kozármisleny SE III. 25 - 26
2016. április 2. szombat
11:00 Petőfi és Fia SE - Komlói NKE 24 - 20
16:00 Hosszúhetény SE - Sellye VSK 28 - 22
18:00 Pécsváradi Spartacus SE - Kozármisleny SE III. 21 - 29
2016. április 3. vasárnap
12:00 Hegyhát KSE - Szentlőrinc SE 16 - 21
2016. április 9. szombat
15:00 Szentlőrinc SE - Sellye VSK 34 - 19
2016. április 10. vasárnap
10:00 Hegyhát KSE - Pécsváradi Spartacus SE 21 - 15
16:30 Vörös Meteor SK Pécs - Kozármisleny SE III. 22 - 26
2016. április 16. szombat
15:00 Sellye VSK - Pécsváradi Spartacus SE 18 - 17
17:00 Komlói NKE - Hosszúhetény SE 24 - 33
2016. április 17. vasárnap
10:00 Hegyhát KSE - Vörös Meteor SK Pécs 21 - 14
17:00 Petőfi és Fia SE - Szentlőrinc SE 19 - 26
2016. április 19. kedd
18:30 Szentlőrinc SE - Komlói NKE 10 - 0
2016. április 23. szombat
18:00 Pécsváradi Spartacus SE - Petőfi és Fia SE 29 - 21
2016. április 24. vasárnap
12:00 Hegyhát KSE - Kozármisleny SE III. 21 - 20
16:30 Vörös Meteor SK Pécs - Sellye VSK 28 - 22
2016. április 25. hétfő
18:30 Hosszúhetény SE - Petőfi és Fia SE 33 - 29
2016. április 30. szombat
12:00 Petőfi és Fia SE - Vörös Meteor SK Pécs 26 - 24
2016. május 7. szombat
13:00 Komlói NKE - Pécsváradi Spartacus SE 23 - 20
15:00 Sellye VSK - Kozármisleny SE III. 30 - 24
16:00 Hosszúhetény SE - Szentlőrinc SE 25 - 26
2016. május 15. vasárnap
15:00 Hegyhát KSE - Sellye VSK 35 - 22
2016. május 22. vasárnap
16:30 Vörös Meteor SK Pécs - Komlói NKE 27 - 20
TABELLA
hely csapat M GY D V LG KG GK PONT
1. Szentlőrinc SE 16 15 0 1 454 240 214 30
2. Hosszúhetény SE 16 11 1 4 431 362 69 23
3. Kozármisleny SE III. 16 9 1 6 381 355 26 19
4. Petőfi és Fia SE 16 9 0 7 367 385 -18 18
5. Vörös Meteor SK Pécs 16 7 0 9 365 384 -19 14
6. Hegyhát KSE 16 6 0 10 308 346 -38 12
7. Sellye VSK 16 6 0 10 362 410 -48 12
8. Komlói NKE 16 6 0 10 327 386 -59 12
9. Pécsváradi Spartacus SE 16 2 0 14 286 413 -127 4
GÓLLÖVŐLISTA - MÉRKŐZÉSSZÁM
hely név csapat gól M gól M
1. ORLOVICS-VASS RITA Sellye VSK 113 16
2. BAUMGARTNER KATA Szentlőrinc SE 112 15
3. BODROGI GABRIELLA Kozármisleny SE III. 101 14
4. KUBINSZKY LEA Petőfi és Fia SE 101 12
5. SZÖLLŐSI BARBARA Pécsváradi Spartacus 96 16
6. GÉMES MÁRTA Vörös Meteor SK Pécs 92 13
7. STUDI-LUKÁCS TÍMEA Kozármisleny SE III. 86 15
8. JÁNOSA KITTI Komlói NKE 78 12
9. TAKÁCS LILLA Hosszúhetény SE 77 15
10. ELTER ANETT Hosszúhetény SE 73 15
11. SZABÓ CSILLA KRISZTINA Szentlőrinc SE 72 15
12. PASKA PETRONELLA Hegyhát KSE 71 15
13. KISS ZSÓFIA Szentlőrinc SE 69 15
14. CSAJKÁS ANNA Hosszúhetény SE 68 15
15. KISS ZSUZSANNA Hosszúhetény SE 67 13
16. STIX CSILLA Vörös Meteor SK Pécs 59 16
17. PÉTER SZABÓ LÍVIA Komlói NKE 58 14
18. NYITRAI ALEXANDRA Komlói NKE 56 15
19. CSORDÁS ANNA Petőfi és Fia SE 55 14
20. HORNICZ BERNADETT Kozármisleny SE III. 51 11
21. BAJORICS EDINA Pécsváradi Spartacus 49 12
22. PETÁK HAJNALKA Sellye VSK 48 16
23. SCHULLER KATA Hegyhát KSE 48 16
24. LUKÁCS VIVIEN Hosszúhetény SE 47 16
25. SZIPLNÉ DALMI KRISZTINA Sellye VSK 47 7
26. JOHN FLÓRA Petőfi és Fia SE 44 9
27. BOZÓ PETRA Szentlőrinc SE 42 15
28. KÖRÖSZTÚRI SZILVIA Kozármisleny SE III. 42 15
29. OTOTT KOVÁCS LINDA Hegyhát KSE 42 13
30. VASS TÍMEA Sellye VSK 42 15
31. MIKLÓS ERIKA Szentlőrinc SE 41 13
32. SCHVEDICS ORSOLYA Hosszúhetény SE 41 12
33. GYÖNGYÖSI ILDIKÓ Vörös Meteor SK Pécs 39 13
34. LACZKÓ DOROTTYA Hegyhát KSE 38 12
35. SZAKÁL EVELIN Szentlőrinc SE 38 13
36. TÖRÖK MÁRTA Komlói NKE 37 10
37. SEBESTYÉN IVETT Vörös Meteor SK Pécs 36 13
38. KŐMŰVES BOGLÁRKA Hegyhát KSE 34 14
39. KOVÁCS ENIKŐ Kozármisleny SE III. 33 11
40. TÓTH SZÓFIA Pécsváradi Spartacus 33 12
41. LENGE PETRA Hegyhát KSE 32 13
42. SOLYMÁR TÍMEA Vörös Meteor SK Pécs 31 15
43. HEIL LORETTA Hegyhát KSE 30 10
44. DÁVIDOVICS KATA Petőfi és Fia SE 29 16
45. PETHŐ ESZTER Komlói NKE 28 8
46. SZABÓ NIKOLETT Petőfi és Fia SE 28 16
47. ILLÉS DÓRA Szentlőrinc SE 27 9
48. SCHULDEISZ BARBARA Vörös Meteor SK Pécs 26 16
49. SOÓS BIANKA MÁRIA Komlói NKE 26 13
50. PATKÓ TÍMEA Sellye VSK 25 14
51. RAPP KLAUDIA Hosszúhetény SE 25 8
52. HOLLEVIK JOHANNE Petőfi és Fia SE 24 6
53. MATORICZ KRISZTINA Sellye VSK 24 9
54. GÁL PETRA Vörös Meteor SK Pécs 22 8
55. KÁLMÁN VIKTÓRIA Pécsváradi Spartacus 22 16
56. NAGY ANETT Kozármisleny SE III. 22 14
57. KISFALI KITTI Sellye VSK 21 11
58. SZÉL ORSOLYA Petőfi és Fia SE 21 10
59. SZÁNTÓ RENÁTA Pécsváradi Spartacus 20 7
60. MOLNÁR LILLA Vörös Meteor SK Pécs 19 8
61. BÖDŐ ILDIKÓ Szentlőrinc SE 18 11
62. BÁRÁNY BERNADETT Kozármisleny SE III. 17 15
63. SCHMIDT MÁRIA Hosszúhetény SE 17 15
64. KÁLMÁN DALMA Pécsváradi Spartacus 16 5
65. HERING MELINDA Komlói NKE 15 5
66. BÉRCESI KRISZTINA Vörös Meteor SK Pécs 13 13
67. MARJÁN DALMA Pécsváradi Spartacus 13 15
68. NÉMETH NOÉMI Pécsváradi Spartacus 13 16
69. KÁLMÁN RENÁTA Komlói NKE 12 14
70. SZALAY BERNADETT Kozármisleny SE III. 12 6
71. ALPÁR BERNADETT Hosszúhetény SE 11 15
72. HORVÁTH ZSUZSANNA Pécsváradi Spartacus 11 15
73. KNIESZ ADRIENN Hegyhát KSE 11 16
74. NAGY EVELIN Sellye VSK 11 14
75. VESZPRÉMI ZSANETT Szentlőrinc SE 11 14
76. FILÓ CSILLA Vörös Meteor SK Pécs 10 15
77. KORMOS EDINA Petőfi és Fia SE 10 10
78. MÜLLER LUISA Petőfi és Fia SE 10 7
79. PÁHOR GABRIELLA Komlói NKE 10 15
80. VAN GROENINGEN TEKLA Petőfi és Fia SE 10 8
81. BALOGH ADRIENN BARBARA Szentlőrinc SE 9 15
82. MARKÓ EDINA Sellye VSK 9 11
83. MONTANA SOLA NATALIA Petőfi és Fia SE 9 5
84. SCHPECHT ANDREA Vörös Meteor SK Pécs 9 12
85. RAFFAEL BIANKA Sellye VSK 7 5
86. TROOYEN MARTE Petőfi és Fia SE 7 4
87. FARAGÓ EDINA Pécsváradi Spartacus 6 15
88. GRÓB ANITA Kozármisleny SE III. 6 5
89. MARKOVICS ANETT Sellye VSK 6 3
90. STUHLERT CAROLINE Petőfi és Fia SE 6 4
91. DEVECSERI GERTRÚD Petőfi és Fia SE 5 2
92. SZATMÁRI RÉKA Pécsváradi Spartacus 5 1
93. LENDVAI ANIKÓ Vörös Meteor SK Pécs 4 8
94. PATAKI ÉVA Sellye VSK 4 14
95. SZOMOR JUDIT Vörös Meteor SK Pécs 4 14
96. HOFFMANN VIKTÓRIA Kozármisleny SE III. 3 8
97. ILLÉS ESZTER Szentlőrinc SE 3 4
98. NAGY JÁZMIN Petőfi és Fia SE 3 5
99. SANDVIK ANNE Petőfi és Fia SE 3 1
100. BÁNYAI LÁSZLÓNÉ Komlói NKE 2 3
101. CSÓTAI ÉVA Petőfi és Fia SE 2 6
102. ERDŐSI ÉVA Sellye VSK 2 3
103. GYENIS REBEKA Szentlőrinc SE 2 1
104. MARTIN MARTINA Komlói NKE 2 1
105. NAGY VIVIEN Kozármisleny SE III. 2 3
106. PISZKOR RÉKA Hegyhát KSE 2 15
107. SCHMIDT GRÉTA Komlói NKE 2 3
108. SEBES SAROLTA Sellye VSK 2 6
109. SZIKLA ÉVA Kozármisleny SE III. 2 13
110. TAKÁCS KLÁRA Hosszúhetény SE 2 9
111. FARKAS ZSUZSANNA Vörös Meteor SK Pécs 1 12
112. JUHÁSZ RÉKA ÁGNES Kozármisleny SE III. 1 12
113. KOVÁCS KRISZTINA Kozármisleny SE III. 1 6
114. KULUNCSICS FRANCISKA Komlói NKE 1 3
115. MRÁV MELINDA Kozármisleny SE III. 1 15
116. PETŐ VIKTÓRIA Pécsváradi Spartacus 1 2
117. SÁSDI BOGLÁRKA Hosszúhetény SE 1 3
118. SCHMIDT ERIKA Hosszúhetény SE 1 3
119. SIMON SZILVIA Kozármisleny SE III. 1 10
120. TÁSKAI FANNI Sellye VSK 1 2
121. TÓTH TAMARA SZANDRA Pécsváradi Spartacus 1 7
122. TÓTH VERONIKA Hosszúhetény SE 1 6
123. BERGER LUISA Petőfi és Fia SE 0 1
124. BOCZ VIRÁG Hosszúhetény SE 0 13
125. BODA MIKLÓSNÉ Vörös Meteor SK Pécs 0 16
126. BOJTOR ADRIENN Vörös Meteor SK Pécs 0 1
127. CZENTNER BLANKA Hosszúhetény SE 0 4
128. EIDEM BRITT IREN Petőfi és Fia SE 0 10
129. FARKAS DALMA Pécsváradi Spartacus 0 6
130. FISCHER VIVIEN Szentlőrinc SE 0 9
131. GEBHARDT LAURA Pécsváradi Spartacus 0 15
132. GUNGL GRÉTA Pécsváradi Spartacus 0 13
133. HARMATI KITTI Petőfi és Fia SE 0 1
134. HORVAI KATALIN Kozármisleny SE III. 0 14
135. IGNÁCZ MELINDA Hosszúhetény SE 0 3
136. KOCSISNÉ KISS TERÉZIA Szentlőrinc SE 0 15
137. KONCZ ORSOLYA Petőfi és Fia SE 0 5
138. KOVÁCS ANITA Sellye VSK 0 9
139. KOVÁCS ENIKŐ Hegyhát KSE 0 2
140. LIEBER VIOLA Hosszúhetény SE 0 2
141. LUKÁCS ZSUZSANNA Vörös Meteor SK Pécs 0 7
142. MAGASSY DÓRA Szentlőrinc SE 0 4
143. NIDLING LAURA Pécsváradi Spartacus 0 11
144. OPPERUD HELENE Petőfi és Fia SE 0 1
145. PÉNTEK VIRÁG Kozármisleny SE III. 0 3
146. PETŐ KORNÉLIA Pécsváradi Spartacus 0 16
147. PODOLSZKI DÓRA Pécsváradi Spartacus 0 13
148. SCHMIDT PATRÍCIA Szentlőrinc SE 0 2
149. SOLLIE MIRIAM Petőfi és Fia SE 0 11
150. SOÓS ADRIENN ÉVA Komlói NKE 0 15
151. SZABÓ ANNAMÁRIA Szentlőrinc SE 0 15
152. SZABÓ KINGA KLÁRA Pécsváradi Spartacus 0 8
153. SZABÓNÉ BALANYI ESZTER Hosszúhetény SE 0 8
154. SZAPPANOS ESZTER Hegyhát KSE 0 7
155. SZÍVÓS LAURA Komlói NKE 0 8
156. TÁSKAINÉ TURNAI MÓNIKA Sellye VSK 0 16
157. TÓTH SZILVIA Kozármisleny SE III. 0 16
158. UGOR EMESE Petőfi és Fia SE 0 5
159. VÓKÓ LILLA Komlói NKE 0 14
160. WIEDER LILLA Hegyhát KSE 0 8
K&H FÉRFI KÉZILABDA LIGA
K&H NŐI KÉZILABDA LIGA
www.keziszovetseg.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
- Küldés
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Apparátus
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó