Címjegyzék
KÉZILABDA VERSENYEK
HÍREK
FOTÓ
VIDEÓ
MŰSOR - EREDMÉNYEK
Bp. III.o. női felnőtt
2017. szeptember 16. szombat
19:00 FSzSE II. - Szigetszentmiklós NKSE II 14 - 23
2017. szeptember 17. vasárnap
09:15 Rév TSC II - Emericus KSE 20 - 37
13:45 Convalexius SE - BRSE 17 - 21
2017. szeptember 23. szombat
09:15 Kőbánya SC II. - Emericus KSE 20 - 20
2017. szeptember 24. vasárnap
08:45 BRSE - Rév TSC II 20 - 20
11:45 Szigetszentmiklós NKSE II - Convalexius SE 33 - 9
17:45 Kőbánya SC III. - FSzSE II. 21 - 20
2017. szeptember 27. szerda
18:15 Kőbánya SC II. - Kőbánya SC III. 17 - 18
2017. szeptember 30. szombat
09:15 BRSE - Kőbánya SC II. 15 - 21
16:45 Szigetszentmiklós NKSE II - Rév TSC II 25 - 27
2017. október 1. vasárnap
12:15 Kőbánya SC III. - Convalexius SE 25 - 19
16:45 FSzSE II. - Emericus KSE 18 - 18
2017. október 8. vasárnap
09:15 Kőbánya SC II. - Szigetszentmiklós NKSE II 24 - 19
12:15 Rév TSC II - Kőbánya SC III. 18 - 26
16:45 FSzSE II. - BRSE 15 - 19
18:15 Convalexius SE - Emericus KSE 18 - 23
2017. október 14. szombat
09:15 Kőbánya SC II. - Rév TSC II 18 - 20
2017. október 15. vasárnap
08:45 BRSE - Emericus KSE 14 - 28
11:45 FSzSE II. - Convalexius SE 26 - 13
13:15 Szigetszentmiklós NKSE II - Kőbánya SC III. 31 - 18
2017. október 28. szombat
09:15 Rév TSC II - FSzSE II. 17 - 21
12:45 Szigetszentmiklós NKSE II - Emericus KSE 23 - 20
2017. október 29. vasárnap
13:15 Convalexius SE - Kőbánya SC II. 13 - 17
17:45 Kőbánya SC III. - BRSE 15 - 17
2017. november 4. szombat
14:45 Kőbánya SC II. - FSzSE II. 18 - 13
16:15 Kőbánya SC III. - Emericus KSE 21 - 23
2017. november 5. vasárnap
09:15 Rév TSC II - Convalexius SE 23 - 20
10:00 Szigetszentmiklós NKSE II - BRSE 22 - 19
2017. november 8. szerda
18:15 Kőbánya SC III. - Kőbánya SC II. 15 - 19
2017. november 11. szombat
09:15 BRSE - Convalexius SE 18 - 12
2017. november 12. vasárnap
15:00 Emericus KSE - Rév TSC II 25 - 31
16:45 Szigetszentmiklós NKSE II - FSzSE II. 24 - 23
2017. november 18. szombat
09:15 Rév TSC II - BRSE 12 - 18
2017. november 19. vasárnap
13:15 Convalexius SE - Szigetszentmiklós NKSE II 23 - 34
15:00 Emericus KSE - Kőbánya SC II. 30 - 20
17:45 FSzSE II. - Kőbánya SC III. 19 - 13
2017. november 25. szombat
09:15 Kőbánya SC II. - BRSE 23 - 14
2017. november 26. vasárnap
10:15 Rév TSC II - Szigetszentmiklós NKSE II 16 - 27
14:45 Convalexius SE - Kőbánya SC III. 23 - 25
15:00 Emericus KSE - FSzSE II. 26 - 19
2017. december 3. vasárnap
10:00 Szigetszentmiklós NKSE II - Kőbánya SC II. 19 - 22
14:45 Kőbánya SC III. - Rév TSC II 28 - 24
15:00 Emericus KSE - Convalexius SE 29 - 20
16:15 BRSE - FSzSE II. 15 - 21
2018. február 24. szombat
15:45 Rév TSC II - Kőbánya SC II. 21 - 19
2018. február 25. vasárnap
13:45 Kőbánya SC III. - Szigetszentmiklós NKSE II 24 - 25
15:00 Emericus KSE - BRSE 29 - 18
15:15 Convalexius SE - FSzSE II. 12 - 17
2018. március 3. szombat
09:15 BRSE - Kőbánya SC III. 11 - 23
2018. március 4. vasárnap
09:15 Kőbánya SC II. - Convalexius SE 20 - 15
15:00 Emericus KSE - Szigetszentmiklós NKSE II 0 - 10
16:45 FSzSE II. - Rév TSC II 20 - 13
2018. március 7. szerda
18:15 FSzSE II. - Kőbánya SC II. 19 - 25
19:45 Convalexius SE - Rév TSC II 17 - 16
2018. március 11. vasárnap
15:00 Emericus KSE - Kőbánya SC III. 38 - 20
16:15 BRSE - Szigetszentmiklós NKSE II 12 - 33
TABELLA
hely csapat M GY D V LG KG GK PONT
1. Szigetszentmiklós NKSE II 14 11 0 3 348 251 97 22
2. Kőbánya SC II. 14 9 1 4 283 251 32 19
3. Emericus KSE 14 9 2 3 346 272 74 18
4. Kőbánya SC III. 14 7 0 7 292 304 -12 14
5. FSzSE II. 14 6 1 7 265 257 8 13
6. Rév TSC II 14 5 1 8 278 321 -43 11
7. BRSE 14 5 1 8 231 291 -60 11
8. Convalexius SE 14 1 0 13 231 327 -96 2
BÜNTETŐ ÉS BÓNUSZPONTOK
csapat neve büntető pont bónusz pont
Emericus KSE -2
GÓLLÖVŐLISTA - MÉRKŐZÉSSZÁM
hely név csapat gól M gól M
1. NAGY KRISZTINA Rév TSC II 93 13
2. BAYER BORBÁLA Emericus KSE 86 12
3. BÁLINT ANDREA Szigetszentmiklós NK 78 13
4. ORSOLITS BARBARA Kőbánya SC III. 77 11
5. MIHALOVICS ÁGNES FSzSE II. 73 12
6. SZÉP GABRIELLA FSzSE II. 73 13
7. VASS ÉVA Convalexius SE 71 14
8. ROZGICS KLAUDIA Szigetszentmiklós NK 69 12
9. KURUCZ ESZTER Emericus KSE 66 13
10. WEHNER LUCA Emericus KSE 62 12
11. SIMKÓ JUDIT Convalexius SE 59 13
12. VARRÓ ILDIKÓ Convalexius SE 59 14
13. EGYED EMMA Kőbánya SC II. 56 13
14. KERKOVITS KINGA Emericus KSE 51 12
15. SERFLEK ZSÓFIA Kőbánya SC III. 51 11
16. RATKAINÉ NAGY VIKTÓRIA BRSE 48 10
17. KISS VIVIEN Kőbánya SC III. 47 12
18. NEMES SZABINA BRSE 45 10
19. SÁROSI SZILVIA Rév TSC II 44 14
20. SZABÓ ANNA Kőbánya SC II. 42 13
21. TÖRÖK RAMÓNA Rév TSC II 40 8
22. NYILAS SZANDRA Kőbánya SC II. 38 7
23. TÓTHNÉ SINDLER KATALIN Szigetszentmiklós NK 37 13
24. KOVÁCS ANDREA Szigetszentmiklós NK 36 13
25. SALÁTA GIZELLA Kőbánya SC III. 35 14
26. SZOBOSZLAI ANIKÓ BRSE 33 12
27. VUKOV MÁRIA Szigetszentmiklós NK 32 12
28. SZABÓ ÉVA Kőbánya SC II. 30 14
29. KOVÁCS BRIGITTA Convalexius SE 28 6
30. STRIHÓ ÁGNES ZSUZSANNA BRSE 28 10
31. BACH ERIKA Szigetszentmiklós NK 27 9
32. MOLNÁR BOGLÁRKA Rév TSC II 27 13
33. KENÉZ ERIKA Szigetszentmiklós NK 26 8
34. VÉG KRISZTINA Kőbánya SC III. 25 11
35. HUSZÁNK DANIELLA FSzSE II. 23 13
36. BARTHA ANIKÓ Kőbánya SC II. 22 10
37. FELLAI ANETT FSzSE II. 22 12
38. GYULAI FARKAS REBEKA Rév TSC II 21 14
39. GYURCSOVICS NOÉMI Emericus KSE 20 12
40. KASZAB GEORGINA ANNA Rév TSC II 19 14
41. RÁCZNÉ SIPOS EDINA Kőbánya SC II. 19 9
42. BÁBIK ERIKA Kőbánya SC II. 18 14
43. HARKAI HILDA FSzSE II. 18 13
44. PÁLINKÁS HENRIETTA Kőbánya SC II. 18 12
45. VÁMOS VIVIEN BEATRIX Rév TSC II 17 9
46. VARRÓ EMERENCIA Kőbánya SC III. 16 14
47. FÖLDESI KATALIN Szigetszentmiklós NK 15 12
48. KOVÁCS TIBORNÉ FSzSE II. 15 14
49. DÓSA EDIT BRSE 13 7
50. MÉRÉSZ ANDREA BRSE 12 6
51. NEMES ANNAMÁRIA Kőbánya SC III. 12 7
52. HUSZÁNK ÁGNES FSzSE II. 11 12
53. JÓNÁS TÍMEA BRSE 11 12
54. KELEMENNÉ MACZKAI ÉVA BRSE 11 14
55. BIRKLNÉ FARKAS ZULEJKA Kőbánya SC II. 10 14
56. KURUCZ JANKA REGINA Emericus KSE 10 4
57. MAGOS IRÉN Szigetszentmiklós NK 10 9
58. VELLADICS TERÉZIA Convalexius SE 10 13
59. ZSEBE ANDREA LÚCIA Emericus KSE 10 8
60. DEMETER ÉVA KATALIN BRSE 9 7
61. ÉHEN ANIKÓ Kőbánya SC III. 9 10
62. GÁL JÁNOSNÉ Kőbánya SC II. 9 7
63. GARAINÉ NAGY KATALIN Kőbánya SC II. 9 11
64. BÁNFALVI SZILVIA Kőbánya SC III. 8 9
65. CSÁNYI SÁRA Emericus KSE 8 11
66. MAGYARI TÍMEA FSzSE II. 8 8
67. SOLTI KATALIN BRSE 8 14
68. VADAS ESZTER Rév TSC II 8 12
69. BÁBIK KATALIN Kőbánya SC II. 7 12
70. BÖRCSÖK ANNA Emericus KSE 7 3
71. HULKÓ ENIKŐ FSzSE II. 7 7
72. VÁMOS REBEKA Rév TSC II 7 11
73. CSERHÁTI ILONA BRSE 6 12
74. KAFFKA BERNADETT Emericus KSE 6 6
75. CSÁSZÁR TÍMEA FSzSE II. 5 13
76. KISNÉ SZAKOLCZAI ANNAMÁRIA Kőbánya SC II. 5 12
77. UGRON RÉKA Emericus KSE 5 3
78. VÁSÁRHELYI ZSÓFIA Emericus KSE 5 10
79. BÉRES KATALIN Szigetszentmiklós NK 4 11
80. GÖNCZ EMMA BOGLÁRKA FSzSE II. 4 3
81. MANNINGER ANNA Emericus KSE 4 4
82. RÁTÓDI KRISZTINA Kőbánya SC III. 4 13
83. SINKOVITS LÁSZLÓNÉ BRSE 4 12
84. SZÁVULY IZABELLA FSzSE II. 4 2
85. BERÉNYI GYÖNGYI Kőbánya SC III. 3 12
86. CZOTTER ÉVA Kőbánya SC III. 3 10
87. KISS-SZEMÁN JOHANNA MÁRIA Emericus KSE 3 10
88. LAMBERG-LISZKAY MELINDA BRSE 3 6
89. NAGY TEODÓRA Szigetszentmiklós NK 3 8
90. BESZEDICSNÉ CSIMA SZILVIA Kőbánya SC III. 2 13
91. FENT BORÓKA EMÍLIA Rév TSC II 2 12
92. TÓTH KATALIN FSzSE II. 2 14
93. BÖRCSÖK TEODÓRA Emericus KSE 1 4
94. BRESÁK-VARGA JUDIT Convalexius SE 1 8
95. CSICSICS BARBARA Szigetszentmiklós NK 1 7
96. GULYÁS LÍVIA RITA Convalexius SE 1 2
97. ISA KRISZTINA Convalexius SE 1 2
98. KÖLLÖD LUCA Emericus KSE 1 6
99. SZŐKE VIKTÓRIA Convalexius SE 1 9
100. WEHNER ZITA OTILIA Emericus KSE 1 9
101. BELÁKOVICS VIRÁG ESZTER Emericus KSE 0 1
102. CZÍMER GÁBORNÉ BRSE 0 9
103. CSERNYU ADRIENN Kőbánya SC III. 0 6
104. CSÍK KATA ESZTER Rév TSC II 0 12
105. CSŐSZ LAJOSNÉ Szigetszentmiklós NK 0 6
106. DRAHOS NIKOLETT Rév TSC II 0 5
107. FÁBIÁN ANNA Convalexius SE 0 11
108. HORVÁTH LUJZA Convalexius SE 0 3
109. HORVÁTH SÁRA Emericus KSE 0 1
110. HUSZÁR ZSÓFIA ÉVA Kőbánya SC III. 0 1
111. KASNYÁNÉ SACKL KLAUDIA MÁRIA Szigetszentmiklós NK 0 13
112. KATONA RÓBERTNÉ BRSE 0 8
113. KOCZKA ZSUZSANNA BEATRIX Rév TSC II 0 13
114. KOSIK ZSÓFIA KATALIN Emericus KSE 0 12
115. KRAUSZ GÁBORNÉ Convalexius SE 0 12
116. MÁRKI TÍMEA Kőbánya SC III. 0 8
117. MOLNÁR ILDIKÓ FSzSE II. 0 5
118. NAGY IZABELLA Rév TSC II 0 4
119. NÉMETH IBOLYA FSzSE II. 0 9
120. OZSVÁTH RÉKA Convalexius SE 0 1
121. SIPOS ANDREA Kőbánya SC III. 0 1
122. SZLÁVIK LINDA Kőbánya SC II. 0 14
123. TAKSONYI RITA FSzSE II. 0 3
124. TÓTH CSILLA Kőbánya SC III. 0 12
125. VIZ VIKTÓRIA Rév TSC II 0 7
126. VUKOV ZSUZSANNA Szigetszentmiklós NK 0 12
127. ZSIGUS KRISZTINA Kőbánya SC III. 0 1
K&H FÉRFI KÉZILABDA LIGA
K&H NŐI KÉZILABDA LIGA
www.keziszovetseg.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Apparátus
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- MKSZ Támogatói Alapítvány
- MKSZ Sporttudományi Tanácsadó Testület
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Játékvezetés Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Oktatás, képzés
- Szabályértelmező videóblokk
- Dokumentum
- Nemzetközi játékvezető, delegált
- Keret
- Bizottság
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó