Címjegyzék
KÉZILABDA VERSENYEK
HÍREK
FOTÓ
VIDEÓ
MŰSOR - EREDMÉNYEK
Baranya megyei női
2017. szeptember 20. szerda
18:30 Mohácsi TE II. - Kozármisleny SE III. 27 - 28
20:00 PTE-ÁOK Petőfi SE - MK Pelikán-Siklós KC 24 - 28
2017. szeptember 23. szombat
12:00 Kozármisleny SE Junior - Szentlőrinc SE 39 - 30
2017. szeptember 24. vasárnap
13:00 Komlói NKE - Vörös Meteor SK Pécs 23 - 25
15:00 Hosszúhetény SE - Pécsváradi Spartacus SE 23 - 26
2017. szeptember 30. szombat
13:00 MK Pelikán-Siklós KC - Kozármisleny SE III. 32 - 27
2017. október 1. vasárnap
14:00 Szentlőrinc SE - Komlói NKE 34 - 15
16:30 Vörös Meteor SK Pécs - PTE-ÁOK Petőfi SE 22 - 25
16:30 Pécsváradi Spartacus SE - Kozármisleny SE Junior 18 - 30
17:00 Mohácsi TE II. - Hosszúhetény SE 26 - 31
2017. október 4. szerda
17:00 Mohácsi TE II. - MK Pelikán-Siklós KC 43 - 24
2017. október 7. szombat
13:00 PTE-ÁOK Petőfi SE - Szentlőrinc SE 30 - 35
2017. október 8. vasárnap
10:00 Kozármisleny SE III. - Vörös Meteor SK Pécs 15 - 19
13:00 Komlói NKE - Pécsváradi Spartacus SE 30 - 26
17:00 Kozármisleny SE Junior - Hosszúhetény SE 23 - 22
2017. október 13. péntek
17:30 Pécsváradi Spartacus SE - PTE-ÁOK Petőfi SE 10 - 0
2017. október 14. szombat
11:00 Szentlőrinc SE - Kozármisleny SE III. 19 - 26
2017. október 15. vasárnap
11:00 Hosszúhetény SE - Komlói NKE 27 - 22
16:30 Vörös Meteor SK Pécs - MK Pelikán-Siklós KC 23 - 23
2017. október 22. vasárnap
18:00 Kozármisleny SE Junior - Mohácsi TE II. 41 - 25
2017. október 28. szombat
16:00 Kozármisleny SE III. - Pécsváradi Spartacus SE 17 - 29
18:00 PTE-ÁOK Petőfi SE - Hosszúhetény SE 17 - 25
2017. október 29. vasárnap
11:00 MK Pelikán-Siklós KC - Szentlőrinc SE 20 - 25
15:30 Mohácsi TE II. - Vörös Meteor SK Pécs 32 - 28
16:00 Komlói NKE - Kozármisleny SE Junior 18 - 32
2017. november 4. szombat
15:00 Kozármisleny SE Junior - PTE-ÁOK Petőfi SE 44 - 27
15:00 Mohácsi TE II. - Komlói NKE 22 - 22
17:00 Szentlőrinc SE - Vörös Meteor SK Pécs 36 - 21
2017. november 5. vasárnap
16:30 Pécsváradi Spartacus SE - MK Pelikán-Siklós KC 21 - 25
2017. november 11. szombat
14:00 Kozármisleny SE III. - Kozármisleny SE Junior 27 - 31
2017. november 12. vasárnap
11:00 MK Pelikán-Siklós KC - Hosszúhetény SE 32 - 23
14:30 Mohácsi TE II. - Szentlőrinc SE 30 - 20
15:00 PTE-ÁOK Petőfi SE - Komlói NKE 33 - 19
16:30 Vörös Meteor SK Pécs - Pécsváradi Spartacus SE 19 - 21
2017. november 18. szombat
10:00 Komlói NKE - Kozármisleny SE III. 27 - 33
16:00 PTE-ÁOK Petőfi SE - Mohácsi TE II. 28 - 32
16:00 Szentlőrinc SE - Pécsváradi Spartacus SE 23 - 26
2017. november 19. vasárnap
17:00 Hosszúhetény SE - Vörös Meteor SK Pécs 33 - 33
2017. november 23. csütörtök
19:30 MK Pelikán-Siklós KC - Komlói NKE 34 - 25
2017. november 25. szombat
15:00 Kozármisleny SE III. - PTE-ÁOK Petőfi SE 25 - 24
2017. november 26. vasárnap
10:30 Pécsváradi Spartacus SE - Mohácsi TE II. 28 - 26
15:00 Szentlőrinc SE - Hosszúhetény SE 19 - 27
16:30 Vörös Meteor SK Pécs - Kozármisleny SE Junior 26 - 35
2017. december 6. szerda
18:45 Kozármisleny SE Junior - MK Pelikán-Siklós KC 32 - 26
2017. december 10. vasárnap
11:00 Hosszúhetény SE - Kozármisleny SE III. 41 - 22
TABELLA
hely csapat M GY D V LG KG GK PONT
1. Kozármisleny SE Junior 9 9 0 0 307 219 88 18
2. Pécsváradi Spartacus SE 9 6 0 3 205 193 12 12
3. Hosszúhetény SE 9 5 1 3 252 220 32 11
4. MK Pelikán-Siklós KC 9 5 1 3 244 243 1 11
5. Mohácsi TE II. 9 4 1 4 263 250 13 9
6. Szentlőrinc SE 9 4 0 5 241 234 7 8
7. Kozármisleny SE III. 9 4 0 5 220 249 -29 8
8. Vörös Meteor SK Pécs 9 2 2 5 216 243 -27 6
9. PTE-ÁOK Petőfi SE 9 2 0 7 208 240 -32 4
10. Komlói NKE 9 1 1 7 201 266 -65 3
GÓLLÖVŐLISTA - MÉRKŐZÉSSZÁM
hely név csapat gól M gól M
1. TAKÁCS LILLA Hosszúhetény SE 74 9
2. JÁNOSA KITTI Komlói NKE 73 9
3. BAUMGARTNER KATA Szentlőrinc SE 69 9
4. GYENIS REBEKA Szentlőrinc SE 56 9
5. RAPP KLAUDIA Hosszúhetény SE 56 9
6. TEPPERT ÉVA MK Pelikán-Siklós KC 55 7
7. STUDI-LUKÁCS TÍMEA Kozármisleny SE III. 53 8
8. KRESZ KÍRA Pécsváradi Spartacus 51 9
9. KECSKÉS RITA MK Pelikán-Siklós KC 44 8
10. STIX CSILLA Vörös Meteor SK Pécs 43 5
11. SZÖLLŐSI BARBARA Pécsváradi Spartacus 41 9
12. RÓZSA ADRIENN Mohácsi TE II. 39 8
13. CSORDÁS ANNA PTE-ÁOK Petőfi SE 37 8
14. GÁL PETRA Vörös Meteor SK Pécs 37 9
15. SZÉL ORSOLYA PTE-ÁOK Petőfi SE 37 8
16. FLEDRICH DORINA Kozármisleny SE Juni 35 9
17. KISS ZSUZSANNA Hosszúhetény SE 35 9
18. KOVÁCS DÓRA PTE-ÁOK Petőfi SE 35 6
19. OSZLÁR ÁGNES Mohácsi TE II. 35 8
20. SZABÓ CSILLA KRISZTINA Szentlőrinc SE 35 8
21. BÁNFAI VIRÁG Kozármisleny SE Juni 34 6
22. KISS ZSÓFIA Szentlőrinc SE 33 9
23. KOVÁCS VÉDA Kozármisleny SE Juni 33 4
24. NYITRAI ALEXANDRA Komlói NKE 33 9
25. LAZIC VANJA Kozármisleny SE Juni 32 5
26. KECSKÉS AMÁTA NÓRA MK Pelikán-Siklós KC 31 8
27. NAGY ANETT Kozármisleny SE III. 31 9
28. KERÉK DOMINIKA Mohácsi TE II. 30 7
29. MOLNÁR LILLA Vörös Meteor SK Pécs 30 6
30. HORNICZ BERNADETT Kozármisleny SE III. 29 9
31. GAJNOK LILIÁNA MK Pelikán-Siklós KC 28 8
32. SEBESTYÉN IVETT Vörös Meteor SK Pécs 28 9
33. HORVÁTH ADÉL Mohácsi TE II. 27 7
34. NAGY EVELIN Hosszúhetény SE 27 9
35. KEMÉNYFI DOROTTYA Kozármisleny SE III. 26 9
36. LUKÁCS VIVIEN Pécsváradi Spartacus 26 9
37. SZALAY BERNADETT Kozármisleny SE III. 25 8
38. SZIDONYA EMESE Mohácsi TE II. 25 3
39. BAJORICS EDINA Pécsváradi Spartacus 23 8
40. BÓTOR ZITA Vörös Meteor SK Pécs 23 9
41. SZABÓ VIKTÓRIA BLANKA MK Pelikán-Siklós KC 23 8
42. TAKÓ GABRIELLA Mohácsi TE II. 23 6
43. PÉTER SZABÓ LÍVIA Komlói NKE 22 7
44. POCSAY ESZTER Kozármisleny SE Juni 22 6
45. SOLYMÁR TÍMEA Vörös Meteor SK Pécs 21 9
46. ANCIL FANNI Kozármisleny SE Juni 20 8
47. OLÁH RÉKA Mohácsi TE II. 20 4
48. DOBI ÉVA MK Pelikán-Siklós KC 19 8
49. BÉRCESI KRISZTINA Vörös Meteor SK Pécs 18 9
50. SZABÓ FANNI Mohácsi TE II. 18 9
51. CSAJKÁS ANNA Hosszúhetény SE 17 8
52. KÖPÖSDI ZSÓFIA Kozármisleny SE Juni 17 7
53. TÖRÖK MÁRTA Komlói NKE 17 4
54. AMBRUSICS VIKTÓRIA Komlói NKE 16 8
55. KÖRÖSZTÚRI SZILVIA Kozármisleny SE III. 16 9
56. HOLLEVIK JOHANNE PTE-ÁOK Petőfi SE 15 4
57. HUSZÁR CSENGE PTE-ÁOK Petőfi SE 15 5
58. SÁRKÖZI DALIDA MK Pelikán-Siklós KC 15 9
59. TAKÁCS TÍMEA Hosszúhetény SE 15 7
60. CSERNELA ZSÓFIA PTE-ÁOK Petőfi SE 14 2
61. KÓSA RÉKA MK Pelikán-Siklós KC 14 8
62. MÜLLER LUISA PTE-ÁOK Petőfi SE 13 7
63. MÜLLERLEI BIANKA Kozármisleny SE Juni 13 6
64. VAS CSENGE Pécsváradi Spartacus 13 9
65. BÖDŐ ILDIKÓ Szentlőrinc SE 12 9
66. DEVECSERI GERTRÚD PTE-ÁOK Petőfi SE 12 6
67. KÁLMÁN DALMA Pécsváradi Spartacus 12 7
68. NÉMETH NOÉMI Pécsváradi Spartacus 12 9
69. BÓDI VIKTÓRIA MK Pelikán-Siklós KC 11 4
70. ILLÉS PÁLMA ENIKŐ Szentlőrinc SE 11 5
71. JANISCH KITTI Komlói NKE 11 4
72. KOVÁCS ENIKŐ Kozármisleny SE III. 11 5
73. PÁHOR GABRIELLA Komlói NKE 11 9
74. TÁBORI FLÓRA Mohácsi TE II. 11 2
75. BÁCSALMÁSI BLANKA Kozármisleny SE Juni 10 6
76. LÁTSCHÁM LAURA Hosszúhetény SE 10 9
77. ACSAI SAROLTA Kozármisleny SE Juni 9 3
78. BRAND PETRA PTE-ÁOK Petőfi SE 9 7
79. LEITNER DORINA Kozármisleny SE Juni 9 4
80. PASKA PETRONELLA Komlói NKE 9 7
81. RITTLINGER LOTTI Mohácsi TE II. 9 1
82. TAKÁCS VIVIEN Kozármisleny SE Juni 9 4
83. TÓTH VERONIKA Hosszúhetény SE 9 6
84. BÁRÁNY BERNADETT Kozármisleny SE III. 8 9
85. DARABOS DANIELLA ANNA Vörös Meteor SK Pécs 8 5
86. ERB EDINA Kozármisleny SE III. 8 8
87. ILLÉS ESZTER Szentlőrinc SE 8 9
88. ISTÓKOVICS LAURA Pécsváradi Spartacus 8 5
89. KRÉMER ZSANETT Mohácsi TE II. 8 6
90. SZABÓ BERNADETT Kozármisleny SE Juni 8 4
91. SZKLENÁR JANKA Kozármisleny SE Juni 8 6
92. FILÓ CSILLA Vörös Meteor SK Pécs 7 5
93. KISS ZSÓFIA Kozármisleny SE III. 7 6
94. KORMOS EDINA PTE-ÁOK Petőfi SE 7 5
95. SCHUSZTER NIKOLETT Kozármisleny SE Juni 7 1
96. ZENTE EDINA ANNA Kozármisleny SE Juni 7 2
97. BUZÁDY HANGA Kozármisleny SE Juni 6 7
98. HOFFMANN VIKTÓRIA Kozármisleny SE III. 6 7
99. KAISER LAURA Pécsváradi Spartacus 6 8
100. KOVÁCS VIVIEN Szentlőrinc SE 6 5
101. MENYHEI CSENGE Kozármisleny SE Juni 6 2
102. RÉTI KLAUDIA EVELIN Kozármisleny SE Juni 6 1
103. STUHLERT CAROLINE PTE-ÁOK Petőfi SE 6 5
104. DANIS NIKOLETT Kozármisleny SE Juni 5 5
105. DÖMSE ZITA Mohácsi TE II. 5 2
106. LASSZINGER LILLA Mohácsi TE II. 5 3
107. LIEBER VIOLA Hosszúhetény SE 5 9
108. MIKLÓS ERIKA Szentlőrinc SE 5 2
109. PETÁK HAJNALKA Szentlőrinc SE 5 5
110. KNAPP ESZTER PTE-ÁOK Petőfi SE 4 4
111. KŐMŰVES BOGLÁRKA Komlói NKE 4 7
112. LENGE PETRA Komlói NKE 4 5
113. UHL CAROLINE PTE-ÁOK Petőfi SE 4 1
114. VÁRADI ZSÓFIA Kozármisleny SE Juni 4 2
115. KASZIBA BARBARA Kozármisleny SE Juni 3 6
116. PAPP VIRGINIA Kozármisleny SE Juni 3 2
117. WERNER ZITA Mohácsi TE II. 3 4
118. GAYER TAMARA Mohácsi TE II. 2 1
119. KONDOR BIANKA MK Pelikán-Siklós KC 2 6
120. KOVÁCS DÓRA MK Pelikán-Siklós KC 2 3
121. POLICSEK REBEKA Mohácsi TE II. 2 2
122. SZABÓ KINGA KLÁRA Pécsváradi Spartacus 2 7
123. ALPÁR BERNADETT Hosszúhetény SE 1 9
124. JÁGER ANIKÓ Hosszúhetény SE 1 5
125. KAJOS DÓRA Mohácsi TE II. 1 3
126. KOCSISNÉ KISS TERÉZIA Szentlőrinc SE 1 9
127. LACZKÓNÉ SŐRE VIKTÓRIA Komlói NKE 1 1
128. LENDVAI ANIKÓ Vörös Meteor SK Pécs 1 6
129. MARJÁN DALMA Pécsváradi Spartacus 1 3
130. PUSZTAI BIANKA Kozármisleny SE Juni 1 1
131. SÁSDI BOGLÁRKA Hosszúhetény SE 1 2
132. SCHMIDT ERIKA Hosszúhetény SE 1 2
133. AMBRÓZI ÉVA Kozármisleny SE III. 0 5
134. ANDRÁSSY BEÁTA Mohácsi TE II. 0 4
135. BAGÓ LUCA Hosszúhetény SE 0 2
136. BOCZ VIRÁG Hosszúhetény SE 0 5
137. BOCSKOR ANNA Kozármisleny SE Juni 0 6
138. BODA MIKLÓSNÉ Vörös Meteor SK Pécs 0 4
139. CZENTNER BLANKA Hosszúhetény SE 0 8
140. CSEREPES GRÉTA KATA Szentlőrinc SE 0 9
141. FARAGÓ EDINA Pécsváradi Spartacus 0 8
142. FARKAS DALMA Pécsváradi Spartacus 0 5
143. FARKAS ZSUZSANNA Vörös Meteor SK Pécs 0 8
144. FOCIC AIDA MK Pelikán-Siklós KC 0 9
145. GEBHARDT LAURA Pécsváradi Spartacus 0 9
146. HAUSZNEK HANNA Kozármisleny SE Juni 0 9
147. HAZENAUER FANNI SZILVIA Szentlőrinc SE 0 8
148. HESZBERGER VIKTÓRIA MK Pelikán-Siklós KC 0 1
149. HOHMANN FANNI Mohácsi TE II. 0 2
150. ILLÉS KATALIN JÚLIA Komlói NKE 0 4
151. JÁNI FANNI PTE-ÁOK Petőfi SE 0 3
152. JEFTUHOV VIKTÓRIA Hosszúhetény SE 0 1
153. JUHÁSZ RÉKA ÁGNES Vörös Meteor SK Pécs 0 4
154. KISS NOÉMI Szentlőrinc SE 0 8
155. KOVÁCS KATA MK Pelikán-Siklós KC 0 8
156. LUKÁCS ZSUZSANNA Vörös Meteor SK Pécs 0 8
157. MARTINOV LILI Mohácsi TE II. 0 2
158. PETŐ KORNÉLIA Pécsváradi Spartacus 0 9
159. PODOLSZKI DÓRA Pécsváradi Spartacus 0 8
160. PÓTH PETRA Mohácsi TE II. 0 5
161. SOLLIE MIRIAM PTE-ÁOK Petőfi SE 0 3
162. SÓLYOMVÁRI CSENGE PTE-ÁOK Petőfi SE 0 2
163. SZABÓ ANNAMÁRIA Szentlőrinc SE 0 9
164. SZABÓNÉ BALANYI ESZTER Hosszúhetény SE 0 8
165. SZIKLA ÉVA Kozármisleny SE III. 0 7
166. SZILVÁSI KATA LAURA MK Pelikán-Siklós KC 0 2
167. SZÍVÓS LAURA Komlói NKE 0 6
168. TÓTH SZILVIA Kozármisleny SE III. 0 7
169. TURBÉKI ANNA Vörös Meteor SK Pécs 0 1
170. VESZPRÉMI ZSANETT Szentlőrinc SE 0 1
171. VÓKÓ LILLA Komlói NKE 0 9
172. WICHMANN VIVIEN Kozármisleny SE Juni 0 9
K&H FÉRFI KÉZILABDA LIGA
K&H NŐI KÉZILABDA LIGA
www.keziszovetseg.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
- Küldés
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Apparátus
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó