Címjegyzék
KÉZILABDA VERSENYEK
HÍREK
FOTÓ
VIDEÓ
MŰSOR - EREDMÉNYEK
Baranya megyei női
2017. szeptember 20. szerda
18:30 Mohácsi TE II. - Kozármisleny SE III. 27 - 28
20:00 PTE-ÁOK Petőfi SE - MK Pelikán-Siklós KC 24 - 28
2017. szeptember 23. szombat
12:00 Kozármisleny SE Junior - Szentlőrinc SE 39 - 30
2017. szeptember 24. vasárnap
13:00 Komlói NKE - Vörös Meteor SK Pécs 23 - 25
15:00 Hosszúhetény SE - Pécsváradi Spartacus SE 23 - 26
2017. szeptember 30. szombat
13:00 MK Pelikán-Siklós KC - Kozármisleny SE III. 32 - 27
2017. október 1. vasárnap
14:00 Szentlőrinc SE - Komlói NKE 34 - 15
16:30 Vörös Meteor SK Pécs - PTE-ÁOK Petőfi SE 22 - 25
16:30 Pécsváradi Spartacus SE - Kozármisleny SE Junior 18 - 30
17:00 Mohácsi TE II. - Hosszúhetény SE 26 - 31
2017. október 4. szerda
17:00 Mohácsi TE II. - MK Pelikán-Siklós KC 43 - 24
2017. október 7. szombat
13:00 PTE-ÁOK Petőfi SE - Szentlőrinc SE 30 - 35
2017. október 8. vasárnap
10:00 Kozármisleny SE III. - Vörös Meteor SK Pécs 15 - 19
13:00 Komlói NKE - Pécsváradi Spartacus SE 30 - 26
17:00 Kozármisleny SE Junior - Hosszúhetény SE 23 - 22
2017. október 13. péntek
17:30 Pécsváradi Spartacus SE - PTE-ÁOK Petőfi SE 10 - 0
2017. október 14. szombat
11:00 Szentlőrinc SE - Kozármisleny SE III. 19 - 26
2017. október 15. vasárnap
11:00 Hosszúhetény SE - Komlói NKE 27 - 22
16:30 Vörös Meteor SK Pécs - MK Pelikán-Siklós KC 23 - 23
2017. október 22. vasárnap
18:00 Kozármisleny SE Junior - Mohácsi TE II.
2017. október 28. szombat
16:00 Kozármisleny SE III. - Pécsváradi Spartacus SE
18:00 PTE-ÁOK Petőfi SE - Hosszúhetény SE
2017. október 29. vasárnap
11:00 MK Pelikán-Siklós KC - Szentlőrinc SE
15:30 Mohácsi TE II. - Vörös Meteor SK Pécs
16:00 Komlói NKE - Kozármisleny SE Junior
2017. november 4. szombat
15:00 Kozármisleny SE Junior - PTE-ÁOK Petőfi SE
15:00 Mohácsi TE II. - Komlói NKE
17:00 Hosszúhetény SE - Kozármisleny SE III.
17:00 Szentlőrinc SE - Vörös Meteor SK Pécs
2017. november 5. vasárnap
16:30 Pécsváradi Spartacus SE - MK Pelikán-Siklós KC
2017. november 11. szombat
14:00 Kozármisleny SE III. - Kozármisleny SE Junior
2017. november 12. vasárnap
11:00 MK Pelikán-Siklós KC - Hosszúhetény SE
14:30 Mohácsi TE II. - Szentlőrinc SE
15:00 PTE-ÁOK Petőfi SE - Komlói NKE
16:30 Vörös Meteor SK Pécs - Pécsváradi Spartacus SE
2017. november 15. szerda
15:50 Kozármisleny SE Junior - MK Pelikán-Siklós KC
2017. november 18. szombat
12:00 Komlói NKE - Kozármisleny SE III.
16:00 PTE-ÁOK Petőfi SE - Mohácsi TE II.
16:00 Szentlőrinc SE - Pécsváradi Spartacus SE
17:30 Hosszúhetény SE - Vörös Meteor SK Pécs
2017. november 23. csütörtök
19:30 MK Pelikán-Siklós KC - Komlói NKE
2017. november 25. szombat
11:00 Kozármisleny SE III. - PTE-ÁOK Petőfi SE
2017. november 26. vasárnap
10:30 Pécsváradi Spartacus SE - Mohácsi TE II.
15:00 Szentlőrinc SE - Hosszúhetény SE
16:30 Vörös Meteor SK Pécs - Kozármisleny SE Junior
TABELLA
hely csapat M GY D V LG KG GK PONT
1. Kozármisleny SE Junior 3 3 0 0 92 70 22 6
2. Vörös Meteor SK Pécs 4 2 1 1 89 86 3 5
3. MK Pelikán-Siklós KC 4 2 1 1 107 117 -10 5
4. Szentlőrinc SE 4 2 0 2 118 110 8 4
5. Hosszúhetény SE 4 2 0 2 103 97 6 4
6. Kozármisleny SE III. 4 2 0 2 96 97 -1 4
7. Pécsváradi Spartacus SE 4 2 0 2 80 83 -3 4
8. Mohácsi TE II. 3 1 0 2 96 83 13 2
9. PTE-ÁOK Petőfi SE 4 1 0 3 79 95 -16 2
10. Komlói NKE 4 1 0 3 90 112 -22 2
GÓLLÖVŐLISTA - MÉRKŐZÉSSZÁM
hely név csapat gól M gól M
1. BAUMGARTNER KATA Szentlőrinc SE 39 4
2. STUDI-LUKÁCS TÍMEA Kozármisleny SE III. 37 4
3. JÁNOSA KITTI Komlói NKE 34 4
4. TAKÁCS LILLA Hosszúhetény SE 33 4
5. GYENIS REBEKA Szentlőrinc SE 28 4
6. KRESZ KÍRA Pécsváradi Spartacus 26 3
7. KOVÁCS DÓRA PTE-ÁOK Petőfi SE 22 3
8. RAPP KLAUDIA Hosszúhetény SE 22 4
9. KISS ZSÓFIA Szentlőrinc SE 20 4
10. KISS ZSUZSANNA Hosszúhetény SE 18 4
11. OSZLÁR ÁGNES Mohácsi TE II. 18 3
12. LAZIC VANJA Kozármisleny SE Juni 17 2
13. SZABÓ CSILLA KRISZTINA Szentlőrinc SE 17 4
14. TÖRÖK MÁRTA Komlói NKE 17 4
15. FLEDRICH DORINA Kozármisleny SE Juni 16 3
16. TEPPERT ÉVA MK Pelikán-Siklós KC 16 2
17. SZALAY BERNADETT Kozármisleny SE III. 15 4
18. GÁL PETRA Vörös Meteor SK Pécs 14 3
19. SZÉL ORSOLYA PTE-ÁOK Petőfi SE 14 3
20. SZÖLLŐSI BARBARA Pécsváradi Spartacus 14 3
21. GAJNOK LILIÁNA MK Pelikán-Siklós KC 13 3
22. BÁNFAI VIRÁG Kozármisleny SE Juni 12 2
23. HOLLEVIK JOHANNE PTE-ÁOK Petőfi SE 12 3
24. MOLNÁR LILLA Vörös Meteor SK Pécs 12 3
25. PÉTER SZABÓ LÍVIA Komlói NKE 12 4
26. CSAJKÁS ANNA Hosszúhetény SE 11 4
27. HORNICZ BERNADETT Kozármisleny SE III. 11 4
28. NAGY EVELIN Hosszúhetény SE 11 4
29. SEBESTYÉN IVETT Vörös Meteor SK Pécs 11 3
30. TÁBORI FLÓRA Mohácsi TE II. 11 2
31. TAKÓ GABRIELLA Mohácsi TE II. 11 2
32. HUSZÁR CSENGE PTE-ÁOK Petőfi SE 10 3
33. KECSKÉS RITA MK Pelikán-Siklós KC 10 2
34. LUKÁCS VIVIEN Pécsváradi Spartacus 10 3
35. BÓDI VIKTÓRIA MK Pelikán-Siklós KC 9 3
36. KERÉK DOMINIKA Mohácsi TE II. 9 3
37. NAGY ANETT Kozármisleny SE III. 9 4
38. NYITRAI ALEXANDRA Komlói NKE 9 4
39. POCSAY ESZTER Kozármisleny SE Juni 9 2
40. RITTLINGER LOTTI Mohácsi TE II. 9 1
41. BÓTOR ZITA Vörös Meteor SK Pécs 8 3
42. HORVÁTH ADÉL Mohácsi TE II. 8 2
43. KECSKÉS AMÁTA NÓRA MK Pelikán-Siklós KC 8 3
44. KÖRÖSZTÚRI SZILVIA Kozármisleny SE III. 8 4
45. RÓZSA ADRIENN Mohácsi TE II. 8 2
46. SZABÓ VIKTÓRIA BLANKA MK Pelikán-Siklós KC 8 2
47. BÉRCESI KRISZTINA Vörös Meteor SK Pécs 7 3
48. SÁRKÖZI DALIDA MK Pelikán-Siklós KC 7 3
49. SZIDONYA EMESE Mohácsi TE II. 7 1
50. BAJORICS EDINA Pécsváradi Spartacus 6 3
51. BRAND PETRA PTE-ÁOK Petőfi SE 6 3
52. ILLÉS ESZTER Szentlőrinc SE 6 4
53. ISTÓKOVICS LAURA Pécsváradi Spartacus 6 3
54. KÓSA RÉKA MK Pelikán-Siklós KC 6 3
55. SOLYMÁR TÍMEA Vörös Meteor SK Pécs 6 3
56. AMBRUSICS VIKTÓRIA Komlói NKE 5 4
57. CSORDÁS ANNA PTE-ÁOK Petőfi SE 5 3
58. DARABOS DANIELLA ANNA Vörös Meteor SK Pécs 5 2
59. DEVECSERI GERTRÚD PTE-ÁOK Petőfi SE 5 2
60. DOBI ÉVA MK Pelikán-Siklós KC 5 3
61. JANISCH KITTI Komlói NKE 5 2
62. KEMÉNYFI DOROTTYA Kozármisleny SE III. 5 4
63. KÖPÖSDI ZSÓFIA Kozármisleny SE Juni 5 2
64. MIKLÓS ERIKA Szentlőrinc SE 5 2
65. OLÁH RÉKA Mohácsi TE II. 5 1
66. SZKLENÁR JANKA Kozármisleny SE Juni 5 3
67. DANIS NIKOLETT Kozármisleny SE Juni 4 3
68. PÁHOR GABRIELLA Komlói NKE 4 4
69. SZABÓ FANNI Mohácsi TE II. 4 3
70. TÓTH VERONIKA Hosszúhetény SE 4 3
71. VÁRADI ZSÓFIA Kozármisleny SE Juni 4 2
72. ACSAI SAROLTA Kozármisleny SE Juni 3 1
73. BÁRÁNY BERNADETT Kozármisleny SE III. 3 4
74. FILÓ CSILLA Vörös Meteor SK Pécs 3 2
75. KAISER LAURA Pécsváradi Spartacus 3 2
76. KOVÁCS ENIKŐ Kozármisleny SE III. 3 2
77. KOVÁCS VÉDA Kozármisleny SE Juni 3 1
78. MÜLLERLEI BIANKA Kozármisleny SE Juni 3 3
79. VAS CSENGE Pécsváradi Spartacus 3 3
80. ANCIL FANNI Kozármisleny SE Juni 2 3
81. BÖDŐ ILDIKÓ Szentlőrinc SE 2 4
82. BUZÁDY HANGA Kozármisleny SE Juni 2 2
83. ERB EDINA Kozármisleny SE III. 2 3
84. GAYER TAMARA Mohácsi TE II. 2 1
85. HOFFMANN VIKTÓRIA Kozármisleny SE III. 2 3
86. KASZIBA BARBARA Kozármisleny SE Juni 2 3
87. KONDOR BIANKA MK Pelikán-Siklós KC 2 3
88. KORMOS EDINA PTE-ÁOK Petőfi SE 2 2
89. KŐMŰVES BOGLÁRKA Komlói NKE 2 4
90. LÁTSCHÁM LAURA Hosszúhetény SE 2 4
91. PAPP VIRGINIA Kozármisleny SE Juni 2 1
92. STUHLERT CAROLINE PTE-ÁOK Petőfi SE 2 2
93. BÁCSALMÁSI BLANKA Kozármisleny SE Juni 1 2
94. KAJOS DÓRA Mohácsi TE II. 1 2
95. KISS ZSÓFIA Kozármisleny SE III. 1 2
96. KOCSISNÉ KISS TERÉZIA Szentlőrinc SE 1 4
97. KRÉMER ZSANETT Mohácsi TE II. 1 1
98. LACZKÓNÉ SŐRE VIKTÓRIA Komlói NKE 1 1
99. LENGE PETRA Komlói NKE 1 2
100. MARJÁN DALMA Pécsváradi Spartacus 1 3
101. MÜLLER LUISA PTE-ÁOK Petőfi SE 1 2
102. NÉMETH NOÉMI Pécsváradi Spartacus 1 3
103. POLICSEK REBEKA Mohácsi TE II. 1 1
104. PUSZTAI BIANKA Kozármisleny SE Juni 1 1
105. SCHMIDT ERIKA Hosszúhetény SE 1 2
106. SZABÓ BERNADETT Kozármisleny SE Juni 1 1
107. TAKÁCS TÍMEA Hosszúhetény SE 1 2
108. WERNER ZITA Mohácsi TE II. 1 1
109. ALPÁR BERNADETT Hosszúhetény SE 0 4
110. AMBRÓZI ÉVA Kozármisleny SE III. 0 4
111. ANDRÁSSY BEÁTA Mohácsi TE II. 0 2
112. BAGÓ LUCA Hosszúhetény SE 0 1
113. BOCZ VIRÁG Hosszúhetény SE 0 2
114. BOCSKOR ANNA Kozármisleny SE Juni 0 2
115. BODA MIKLÓSNÉ Vörös Meteor SK Pécs 0 2
116. CZENTNER BLANKA Hosszúhetény SE 0 3
117. CSEREPES GRÉTA KATA Szentlőrinc SE 0 4
118. FARAGÓ EDINA Pécsváradi Spartacus 0 3
119. FARKAS DALMA Pécsváradi Spartacus 0 1
120. FARKAS ZSUZSANNA Vörös Meteor SK Pécs 0 3
121. FOCIC AIDA MK Pelikán-Siklós KC 0 3
122. GEBHARDT LAURA Pécsváradi Spartacus 0 3
123. HAUSZNEK HANNA Kozármisleny SE Juni 0 3
124. HAZENAUER FANNI SZILVIA Szentlőrinc SE 0 4
125. HESZBERGER VIKTÓRIA MK Pelikán-Siklós KC 0 1
126. ILLÉS KATALIN JÚLIA Komlói NKE 0 2
127. JÁGER ANIKÓ Hosszúhetény SE 0 1
128. KÁLMÁN DALMA Pécsváradi Spartacus 0 2
129. KISS NOÉMI Szentlőrinc SE 0 3
130. KOVÁCS KATA MK Pelikán-Siklós KC 0 2
131. LENDVAI ANIKÓ Vörös Meteor SK Pécs 0 2
132. LIEBER VIOLA Hosszúhetény SE 0 4
133. LUKÁCS ZSUZSANNA Vörös Meteor SK Pécs 0 3
134. MARTINOV LILI Mohácsi TE II. 0 1
135. PASKA PETRONELLA Komlói NKE 0 3
136. PETŐ KORNÉLIA Pécsváradi Spartacus 0 3
137. PODOLSZKI DÓRA Pécsváradi Spartacus 0 2
138. PÓTH PETRA Mohácsi TE II. 0 1
139. SOLLIE MIRIAM PTE-ÁOK Petőfi SE 0 2
140. SZABÓ ANNAMÁRIA Szentlőrinc SE 0 4
141. SZABÓ KINGA KLÁRA Pécsváradi Spartacus 0 2
142. SZABÓNÉ BALANYI ESZTER Hosszúhetény SE 0 3
143. SZIKLA ÉVA Kozármisleny SE III. 0 3
144. SZILVÁSI KATA LAURA MK Pelikán-Siklós KC 0 1
145. SZÍVÓS LAURA Komlói NKE 0 4
146. TÓTH SZILVIA Kozármisleny SE III. 0 3
147. TURBÉKI ANNA Vörös Meteor SK Pécs 0 1
148. VESZPRÉMI ZSANETT Szentlőrinc SE 0 1
149. VÓKÓ LILLA Komlói NKE 0 4
150. WICHMANN VIVIEN Kozármisleny SE Juni 0 3
K&H FÉRFI KÉZILABDA LIGA
K&H NŐI KÉZILABDA LIGA
www.keziszovetseg.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
- Küldés
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Apparátus
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó