Címjegyzék
KÉZILABDA VERSENYEK
HÍREK
FOTÓ
VIDEÓ
MŰSOR - EREDMÉNYEK
Győr-Moson-Sopron megyei női
2017. szeptember 23. szombat
18:00 Petőfi SK Lipót - Győrújbaráti TK 14 - 17
18:00 Lébényi KSE - Fertőmenti KC 21 - 30
2017. szeptember 24. vasárnap
11:00 Répcelaki SE - Győrzámoly KC 29 - 13
15:00 Csornai SE - Mosonmagyaróvári KC SE II 12 - 46
16:00 Győrszemere KSK - Fertőszentmiklósi KC 15 - 28
16:30 Öttevényi KSE - KSE Bősárkány 26 - 23
2017. szeptember 30. szombat
15:00 Fertőmenti KC - Csornai SE 43 - 19
2017. október 1. vasárnap
10:00 KSE Bősárkány - Koroncó KSSZE 26 - 31
10:00 Győrzámoly KC - Petőfi SK Lipót 24 - 18
11:00 Mosonmagyaróvári KC SE II - Öttevényi KSE 21 - 19
11:00 Répcelaki SE - Győrszemere KSK 22 - 18
16:00 Győrújbaráti TK - Szany SE 32 - 18
18:00 Fertőszentmiklósi KC - Lébényi KSE 38 - 23
2017. október 6. péntek
17:30 Csornai SE - Fertőszentmiklósi KC 30 - 45
2017. október 7. szombat
15:30 Koroncó KSSZE - Mosonmagyaróvári KC SE II 20 - 28
18:00 Répcelaki SE - KSE Bősárkány 24 - 17
18:00 Lébényi KSE - Győrszemere KSK 29 - 23
2017. október 8. vasárnap
14:00 Szany SE - Győrzámoly KC 20 - 20
16:30 Öttevényi KSE - Fertőmenti KC 25 - 30
2017. október 13. péntek
19:00 Mosonmagyaróvári KC SE II - Répcelaki SE 34 - 13
2017. október 14. szombat
17:00 KSE Bősárkány - Petőfi SK Lipót 18 - 20
18:00 Fertőmenti KC - Koroncó KSSZE 32 - 17
2017. október 15. vasárnap
10:00 Győrzámoly KC - Győrújbaráti TK 18 - 39
16:00 Fertőszentmiklósi KC - Öttevényi KSE 30 - 17
17:00 Győrszemere KSK - Csornai SE 31 - 27
2017. október 26. csütörtök
18:00 Öttevényi KSE - Győrszemere KSK 23 - 25
2017. október 28. szombat
18:00 Szany SE - KSE Bősárkány 21 - 27
18:00 Petőfi SK Lipót - Mosonmagyaróvári KC SE II 13 - 36
18:30 Fertőmenti KC - Répcelaki SE 32 - 17
2017. október 29. vasárnap
15:00 Csornai SE - Lébényi KSE 28 - 33
15:30 Koroncó KSSZE - Fertőszentmiklósi KC 17 - 24
2017. november 3. péntek
18:00 Fertőszentmiklósi KC - Répcelaki SE 29 - 20
2017. november 4. szombat
16:00 Mosonmagyaróvári KC SE II - Szany SE 39 - 14
18:00 Lébényi KSE - Öttevényi KSE 26 - 20
2017. november 5. vasárnap
10:00 KSE Bősárkány - Győrújbaráti TK 31 - 30
10:00 Győrzámoly KC - Csornai SE 27 - 27
16:00 Petőfi SK Lipót - Fertőmenti KC 24 - 26
17:00 Győrszemere KSK - Koroncó KSSZE 27 - 25
2017. november 10. péntek
18:30 Győrújbaráti TK - Mosonmagyaróvári KC SE II 11 - 31
2017. november 11. szombat
15:30 Koroncó KSSZE - Lébényi KSE 16 - 16
17:00 Petőfi SK Lipót - Fertőszentmiklósi KC 19 - 31
18:00 Szany SE - Fertőmenti KC 29 - 38
2017. november 12. vasárnap
10:00 Győrzámoly KC - KSE Bősárkány 25 - 24
16:30 Öttevényi KSE - Csornai SE 32 - 15
2017. november 18. szombat
17:00 Petőfi SK Lipót - Győrszemere KSK 20 - 21
18:00 Lébényi KSE - Répcelaki SE 21 - 22
18:00 Fertőszentmiklósi KC - Szany SE 36 - 20
18:00 Fertőmenti KC - Győrújbaráti TK 28 - 27
2017. november 19. vasárnap
Mosonmagyaróvári KC SE II - Győrzámoly KC
15:00 Csornai SE - Koroncó KSSZE 21 - 33
2017. november 25. szombat
18:00 Szany SE - Győrszemere KSK 19 - 24
18:00 Répcelaki SE - Csornai SE 38 - 23
2017. november 26. vasárnap
10:00 Győrzámoly KC - Fertőmenti KC 22 - 26
15:00 Petőfi SK Lipót - Lébényi KSE 26 - 35
17:30 Koroncó KSSZE - Öttevényi KSE 22 - 20
2017. december 2. szombat
11:00 Mosonmagyaróvári KC SE II - KSE Bősárkány 29 - 12
17:00 Győrszemere KSK - Győrújbaráti TK 45 - 37
18:00 Lébényi KSE - Szany SE 34 - 28
2017. december 3. vasárnap
Fertőszentmiklósi KC - Győrzámoly KC
15:00 Csornai SE - Petőfi SK Lipót 29 - 36
16:30 Öttevényi KSE - Répcelaki SE 27 - 24
2017. december 9. szombat
17:00 Koroncó KSSZE - Répcelaki SE 25 - 21
18:00 Szany SE - Csornai SE 36 - 26
2017. december 10. vasárnap
10:00 KSE Bősárkány - Fertőmenti KC 29 - 25
10:00 Győrzámoly KC - Győrszemere KSK 15 - 13
16:00 Petőfi SK Lipót - Öttevényi KSE 17 - 23
16:00 Győrújbaráti TK - Lébényi KSE 30 - 24
2017. december 16. szombat
18:00 Lébényi KSE - Győrzámoly KC 24 - 21
18:00 Fertőmenti KC - Mosonmagyaróvári KC SE II
2017. december 17. vasárnap
11:00 Öttevényi KSE - Szany SE
15:00 Csornai SE - Győrújbaráti TK
15:30 Koroncó KSSZE - Petőfi SK Lipót
16:00 Fertőszentmiklósi KC - KSE Bősárkány
2018. január 7. vasárnap
16:00 Győrújbaráti TK - Fertőszentmiklósi KC
2018. január 12. péntek
18:00 Mosonmagyaróvári KC SE II - Fertőszentmiklósi KC
2018. január 13. szombat
16:00 Petőfi SK Lipót - Répcelaki SE
2018. január 14. vasárnap
Szany SE - Koroncó KSSZE
Győrújbaráti TK - Öttevényi KSE
10:00 KSE Bősárkány - Győrszemere KSK
2018. január 20. szombat
18:00 Répcelaki SE - Szany SE
18:00 Lébényi KSE - KSE Bősárkány
18:00 Fertőszentmiklósi KC - Fertőmenti KC
2018. január 21. vasárnap
Koroncó KSSZE - Győrújbaráti TK
Győrszemere KSK - Mosonmagyaróvári KC SE II
16:30 Öttevényi KSE - Győrzámoly KC
2018. január 28. vasárnap
Szany SE - Petőfi SK Lipót
Fertőmenti KC - Győrszemere KSK
Győrzámoly KC - Koroncó KSSZE
Győrújbaráti TK - Répcelaki SE
10:00 KSE Bősárkány - Csornai SE
16:00 Mosonmagyaróvári KC SE II - Lébényi KSE
2018. február 3. szombat
18:00 Mosonmagyaróvári KC SE II - Csornai SE
18:00 Fertőmenti KC - Lébényi KSE
2018. február 4. vasárnap
Győrújbaráti TK - Petőfi SK Lipót
Győrzámoly KC - Répcelaki SE
10:00 KSE Bősárkány - Öttevényi KSE
16:00 Fertőszentmiklósi KC - Győrszemere KSK
2018. február 10. szombat
18:00 Lébényi KSE - Fertőszentmiklósi KC
2018. február 11. vasárnap
Koroncó KSSZE - KSE Bősárkány
Petőfi SK Lipót - Győrzámoly KC
Szany SE - Győrújbaráti TK
15:00 Csornai SE - Fertőmenti KC
16:30 Öttevényi KSE - Mosonmagyaróvári KC SE II
2018. február 17. szombat
16:00 Mosonmagyaróvári KC SE II - Koroncó KSSZE
18:00 Fertőmenti KC - Öttevényi KSE
18:00 Fertőszentmiklósi KC - Csornai SE
2018. február 18. vasárnap
Győrzámoly KC - Szany SE
Győrszemere KSK - Lébényi KSE
10:00 KSE Bősárkány - Répcelaki SE
2018. február 24. szombat
16:00 Petőfi SK Lipót - KSE Bősárkány
18:00 Répcelaki SE - Mosonmagyaróvári KC SE II
2018. február 25. vasárnap
Koroncó KSSZE - Fertőmenti KC
Győrújbaráti TK - Győrzámoly KC
16:30 Öttevényi KSE - Fertőszentmiklósi KC
2018. március 3. szombat
15:30 Mosonmagyaróvári KC SE II - Petőfi SK Lipót
18:00 Répcelaki SE - Fertőmenti KC
18:00 Fertőszentmiklósi KC - Koroncó KSSZE
18:00 Lébényi KSE - Csornai SE
2018. március 4. vasárnap
Győrszemere KSK - Öttevényi KSE
10:00 KSE Bősárkány - Szany SE
2018. március 10. szombat
18:00 Répcelaki SE - Fertőszentmiklósi KC
18:00 Fertőmenti KC - Petőfi SK Lipót
2018. március 11. vasárnap
Koroncó KSSZE - Győrszemere KSK
Szany SE - Mosonmagyaróvári KC SE II
Győrújbaráti TK - KSE Bősárkány
16:30 Öttevényi KSE - Lébényi KSE
2018. március 17. szombat
18:00 Fertőmenti KC - Szany SE
18:00 Fertőszentmiklósi KC - Petőfi SK Lipót
18:00 Lébényi KSE - Koroncó KSSZE
2018. március 18. vasárnap
Győrszemere KSK - Répcelaki SE
10:00 KSE Bősárkány - Győrzámoly KC
11:00 Mosonmagyaróvári KC SE II - Győrújbaráti TK
15:00 Csornai SE - Öttevényi KSE
2018. március 24. szombat
18:00 Répcelaki SE - Lébényi KSE
18:00 Szany SE - Fertőszentmiklósi KC
2018. március 25. vasárnap
Koroncó KSSZE - Csornai SE
Petőfi SK Lipót - Győrszemere KSK
Győrújbaráti TK - Fertőmenti KC
Győrzámoly KC - Mosonmagyaróvári KC SE II
2018. április 7. szombat
16:00 Csornai SE - Répcelaki SE
18:00 Lébényi KSE - Petőfi SK Lipót
18:00 Fertőmenti KC - Győrzámoly KC
18:00 Fertőszentmiklósi KC - Győrújbaráti TK
2018. április 8. vasárnap
Győrszemere KSK - Szany SE
16:30 Öttevényi KSE - Koroncó KSSZE
2018. április 14. szombat
16:00 Petőfi SK Lipót - Csornai SE
18:00 Répcelaki SE - Öttevényi KSE
2018. április 15. vasárnap
Szany SE - Lébényi KSE
Győrújbaráti TK - Győrszemere KSK
10:00 KSE Bősárkány - Mosonmagyaróvári KC SE II
11:00 Győrzámoly KC - Fertőszentmiklósi KC
2018. április 21. szombat
16:00 Csornai SE - Szany SE
18:00 Répcelaki SE - Koroncó KSSZE
18:00 Fertőmenti KC - KSE Bősárkány
18:00 Lébényi KSE - Győrújbaráti TK
2018. április 22. vasárnap
Győrszemere KSK - Győrzámoly KC
16:30 Öttevényi KSE - Petőfi SK Lipót
2018. április 28. szombat
16:00 Petőfi SK Lipót - Koroncó KSSZE
18:00 Mosonmagyaróvári KC SE II - Fertőmenti KC
2018. április 29. vasárnap
Szany SE - Öttevényi KSE
Győrújbaráti TK - Csornai SE
Győrzámoly KC - Lébényi KSE
10:00 KSE Bősárkány - Fertőszentmiklósi KC
2018. május 5. szombat
16:00 Csornai SE - Győrzámoly KC
18:00 Répcelaki SE - Petőfi SK Lipót
18:00 Fertőszentmiklósi KC - Mosonmagyaróvári KC SE II
2018. május 6. vasárnap
Koroncó KSSZE - Szany SE
Győrszemere KSK - KSE Bősárkány
16:30 Öttevényi KSE - Győrújbaráti TK
2018. május 12. szombat
11:00 Mosonmagyaróvári KC SE II - Győrszemere KSK
18:00 Fertőmenti KC - Fertőszentmiklósi KC
2018. május 13. vasárnap
Szany SE - Répcelaki SE
Győrújbaráti TK - Koroncó KSSZE
Győrzámoly KC - Öttevényi KSE
10:00 KSE Bősárkány - Lébényi KSE
2018. május 19. szombat
16:00 Csornai SE - Győrszemere KSK
2018. május 26. szombat
16:00 Petőfi SK Lipót - Szany SE
16:00 Csornai SE - KSE Bősárkány
17:00 Győrszemere KSK - Fertőmenti KC
18:00 Lébényi KSE - Mosonmagyaróvári KC SE II
18:00 Répcelaki SE - Győrújbaráti TK
2018. május 27. vasárnap
Koroncó KSSZE - Győrzámoly KC
TABELLA
hely csapat M GY D V LG KG GK PONT
1. Fertőmenti KC 10 9 0 1 310 230 80 18
2. Mosonmagyaróvári KC SE II 8 8 0 0 264 114 150 16
3. Fertőszentmiklósi KC 8 8 0 0 261 161 100 16
4. Lébényi KSE 11 6 1 4 286 282 4 13
5. Győrszemere KSK 10 6 0 4 242 245 -3 12
6. Répcelaki SE 10 5 0 5 230 239 -9 10
7. Koroncó KSSZE 9 4 1 4 206 215 -9 9
8. Győrújbaráti TK 8 4 0 4 223 209 14 8
9. Öttevényi KSE 10 4 0 6 232 233 -1 8
10. Győrzámoly KC 9 3 2 4 185 220 -35 8
11. KSE Bősárkány 9 3 0 6 207 231 -24 6
12. Petőfi SK Lipót 10 2 0 8 207 260 -53 4
13. Szany SE 9 1 1 7 205 276 -71 3
14. Csornai SE 11 0 1 10 257 400 -143 1
15. Kimle KSE (TÖRÖLVE)
GÓLLÖVŐLISTA - MÉRKŐZÉSSZÁM
hely név csapat gól M gól M
1. PŐDÖR PETRA Csornai SE 87 11
2. KELEMEN HANNA Fertőmenti KC 84 9
3. VALKÓ-SZABÓ NIKOLETT Koroncó KSSZE 77 8
4. MARKÓ RÉKA Fertőszentmiklósi KC 69 8
5. HORVÁTH FLÓRA ANNA Csornai SE 65 11
6. BEDŐ VIOLA Petőfi SK Lipót 55 10
7. TÖRÖK NÁRCISZ KSE Bősárkány 54 7
8. MÓRICZ VIRÁG Répcelaki SE 53 10
9. ALBRECHT ORSOLYA Győrújbaráti TK 52 6
10. PÖNTÖR-MARCZALI MARTINA Győrszemere KSK 52 9
11. TAMÁS LILLA KRISZTINA Lébényi KSE 52 7
12. TÓTH DOROTTYA Fertőszentmiklósi KC 51 8
13. MÉSZÁROS VARGA BRIGITTA Répcelaki SE 49 10
14. MARKÓ DÓRA Fertőszentmiklósi KC 45 8
15. SZABÓ HAJNALKA Győrújbaráti TK 44 7
16. NAGY ZSUZSANNA Lébényi KSE 42 8
17. PARÁDI ZSUZSANNA Öttevényi KSE 42 10
18. SZALAI LAURA Győrszemere KSK 40 9
19. KOLLERNÉ BARA KRISZTINA Öttevényi KSE 39 9
20. RÓKA VANESSZA Fertőmenti KC 38 9
21. FERSTL ANDREA Koroncó KSSZE 37 8
22. KELEMEN FANNI Fertőmenti KC 37 9
23. CSISZÁR REBEKA Lébényi KSE 36 9
24. SZIJÁRTÓ EDINA Szany SE 36 9
25. CZANK ADRIENN Öttevényi KSE 35 10
26. KUCZORA EVELIN KSE Bősárkány 34 7
27. FEKETE EVELIN Győrzámoly KC 32 7
28. NÉMETH ANITA Lébényi KSE 31 9
29. TIBOLD ENIKŐ Petőfi SK Lipót 31 8
30. DOBOS SZILVIA Fertőmenti KC 30 9
31. HORVÁTH LILI Mosonmagyaróvári KC 30 7
32. KELEMEN MÓNIKA Koroncó KSSZE 30 9
33. VARGA EDINA Répcelaki SE 30 10
34. PÓCZIK VANESSZA Csornai SE 29 10
35. BLAHOVITS ESZTER Petőfi SK Lipót 28 10
36. HABUCZKI-MÖRTEL RENÁTA Győrszemere KSK 28 6
37. KISS ZSANETT Fertőszentmiklósi KC 28 7
38. TATAI DORINA ANNA Győrzámoly KC 28 6
39. GYŐRVÁRI RÉKA Répcelaki SE 27 9
40. MÉSZÁROS ESZTER KINGA Mosonmagyaróvári KC 27 8
41. FÁBIÁN ÁGNES Petőfi SK Lipót 26 8
42. HORVÁTH DORI RITA Fertőmenti KC 26 7
43. DOBOZY ALEXANDRA Öttevényi KSE 24 8
44. LÁZÁR JÁZMIN Mosonmagyaróvári KC 24 8
45. PELLES MARTINA Győrújbaráti TK 24 7
46. SZAKÁCS EDINA Szany SE 24 9
47. LAKICS MÁRIA Győrszemere KSK 23 9
48. SIPOS PATRÍCIA Répcelaki SE 23 6
49. SZERZŐ LAURA Mosonmagyaróvári KC 23 7
50. MOLNÁR ANNA DORINA Petőfi SK Lipót 22 10
51. DOMBI PETRA Szany SE 20 8
52. RUZSIK FANNI Csornai SE 20 10
53. SZABÓNÉ GŐSI JUDIT Győrújbaráti TK 19 7
54. VAS NIKOLETTA Mosonmagyaróvári KC 19 8
55. HEGYI ILDIKÓ Győrzámoly KC 18 7
56. NÉMETH DZSENIFER MAGDOLNA Győrzámoly KC 18 7
57. BORBÉLY ALEXANDRA Szany SE 17 9
58. HORVÁTH LÍVIA Fertőszentmiklósi KC 17 7
59. NÉMETH DOROTTYA Csornai SE 17 9
60. NÉMETHNÉ ENESSEY KATALIN Répcelaki SE 17 4
61. SÁRVÁRI PATRÍCIA Szany SE 17 7
62. TUBÁNÉ STEININGER BEÁTA Öttevényi KSE 17 7
63. VARGA VIKTÓRIA KSE Bősárkány 17 7
64. CSISZÉR CSILLA Győrzámoly KC 16 6
65. HORVÁTH ENIKŐ Fertőmenti KC 16 9
66. KELEMEN ALEXANDRA Mosonmagyaróvári KC 16 8
67. KOLLÁR KRISZTINA KSE Bősárkány 16 8
68. KOVÁCS ILDIKÓ Szany SE 16 6
69. LADOCSI-TÓTH MÓNIKA Győrújbaráti TK 16 7
70. PÁLFI ADRIENN Koroncó KSSZE 16 8
71. PECZÁR ANITA Öttevényi KSE 16 9
72. STINNER-RÁCZ DÓRA Lébényi KSE 16 7
73. SZÉLL ANNA Szany SE 16 6
74. BARABÁS RÉKA Öttevényi KSE 15 10
75. FUTÓ PATRÍCIA Győrszemere KSK 15 8
76. KISS ESZTER Szany SE 15 9
77. KOVÁCS PANKA Mosonmagyaróvári KC 15 8
78. SZIGETHI ANNA Fertőmenti KC 15 7
79. VARGA VIKTÓRIA Mosonmagyaróvári KC 15 3
80. GOMBÁS MARIETTA Győrzámoly KC 14 5
81. HEGYI LILLA Fertőmenti KC 14 9
82. RUZSICS ADRIENN Szany SE 14 9
83. SCHWANNERNÉ FÜCSÖK VIKTÓRIA Petőfi SK Lipót 14 9
84. SZALAI TAMARA Győrszemere KSK 14 8
85. PFEFFERNÉ ZSÉDELY VALÉRIA Győrszemere KSK 13 9
86. SOÓS NIKOLETTA Répcelaki SE 13 10
87. HATOS ZSUZSANNA Koroncó KSSZE 12 5
88. KÁLMÁN PETRA KSE Bősárkány 12 7
89. KOVÁCS GEORGINA Fertőszentmiklósi KC 12 7
90. NAGY KINGA PETRA Mosonmagyaróvári KC 12 5
91. PAÁR ZITA Győrszemere KSK 12 8
92. SIMON CSENGE ANNA Lébényi KSE 12 9
93. SINKA DALMA Lébényi KSE 12 7
94. FUTÓ LORETTA Győrszemere KSK 11 7
95. HORVÁTH ESZTER Fertőszentmiklósi KC 11 6
96. KOVÁCS KINGA KSE Bősárkány 11 3
97. VARGA DÓRA Mosonmagyaróvári KC 11 2
98. BARTALIS KATALIN Szany SE 10 7
99. KISS LILLA Mosonmagyaróvári KC 10 3
100. KONYECZKY SZILVIA Öttevényi KSE 10 3
101. LUFT ALIZ KSE Bősárkány 10 8
102. REGNERNÉ HALÁSZ RENÁTA Győrújbaráti TK 10 6
103. SZÉKELY RÓBERTNÉ Győrszemere KSK 10 9
104. SZENDREI TERÉZ HELÉN Koroncó KSSZE 10 7
105. FÜSI RENÁTA Lébényi KSE 9 8
106. GARTNER ANDREA Öttevényi KSE 9 7
107. KÁLMÁN ESZTER Öttevényi KSE 9 6
108. KISS BRIGITTA ABIGÉL Mosonmagyaróvári KC 9 7
109. MAKRAY TEKLA GIZELLA Csornai SE 9 9
110. MOLNÁR PETRA Szany SE 9 3
111. VARJASI LILI Mosonmagyaróvári KC 9 4
112. HANICHNÉ FRANK ANETT Győrszemere KSK 8 8
113. HODOLI KATALIN Öttevényi KSE 8 9
114. PARÓCZAI ESZTER ANNAMÁRIA Mosonmagyaróvári KC 8 6
115. PREINER SÁRA Fertőszentmiklósi KC 8 8
116. SZABÓ REBEKA KSE Bősárkány 8 3
117. TÓTH ALEXANDRA Lébényi KSE 8 2
118. ANGYAL LÁSZLÓNÉ Koroncó KSSZE 7 9
119. GERENCSÉR KLAUDIA Szany SE 7 6
120. KARSA ANNA ERZSÉBET Csornai SE 7 11
121. KORMOS KLAUDIA Lébényi KSE 7 8
122. NAGY SZABINA Petőfi SK Lipót 7 9
123. PÁPAI VIRGÍNIA Mosonmagyaróvári KC 7 5
124. PULAI SAROLTA ILONA Győrzámoly KC 7 6
125. SOÓSNÉ KISS CSILLA Győrújbaráti TK 7 5
126. SZABÓ FANNI Fertőmenti KC 7 7
127. TÓTH VIVIEN Fertőmenti KC 7 9
128. VARGA SZTELLA Lébényi KSE 7 1
129. ÁBRAHÁM VIRÁG DR. Fertőmenti KC 6 4
130. BUDAY ZSÓFIA NINA Győrzámoly KC 6 6
131. CSOKNYAI ANETT Petőfi SK Lipót 6 8
132. FEKETE TÍMEA Fertőszentmiklósi KC 6 8
133. HORVÁTH LÁSZLÓNÉ Koroncó KSSZE 6 6
134. HORVÁTH LUCA Lébényi KSE 6 7
135. HORVÁTH NÓRA KSE Bősárkány 6 8
136. KARÁCSONY RÉKA LILI Petőfi SK Lipót 6 8
137. KECSKÉSNÉ HORVÁTH HENRIETTA Győrújbaráti TK 6 5
138. MARKÓ BETTINA Petőfi SK Lipót 6 9
139. TÓTH-HARDI RÉKA Győrújbaráti TK 6 5
140. GOMBÁS LAURA Répcelaki SE 5 10
141. ŐRI SZANDRA Koroncó KSSZE 5 1
142. PICZINGER REBEKA Fertőszentmiklósi KC 5 7
143. SZABÓ KATALIN Répcelaki SE 5 9
144. SZALAI ZSUZSANNA Mosonmagyaróvári KC 5 1
145. BARA ZSUZSANNA Öttevényi KSE 4 9
146. BORJIGIN GANZORIG ANUJIN Mosonmagyaróvári KC 4 6
147. CZEGLÉDI-THIESZ PANNA Fertőmenti KC 4 2
148. FENESI RENÁTA Mosonmagyaróvári KC 4 1
149. HÉCZ GABRIELLA JULIANNA Győrzámoly KC 4 7
150. KÁROLYI LAURA Csornai SE 4 10
151. KOVÁCS DÓRA Csornai SE 4 10
152. KRONEKKERNÉ MARÁCZI ANITA Répcelaki SE 4 10
153. PAP BARBARA Répcelaki SE 4 9
154. PRÁGER BRIGITTA Győrújbaráti TK 4 6
155. SZABÓ CSENGE Mosonmagyaróvári KC 4 3
156. SZEMES JÁZMIN Mosonmagyaróvári KC 4 2
157. TATAI TAMARA HANNA Győrzámoly KC 4 6
158. TÓTH VALENTINA KSE Bősárkány 4 5
159. VESZELOVSZKY ANETT Mosonmagyaróvári KC 4 1
160. WERTÁN BORBÁLA Fertőszentmiklósi KC 4 4
161. BALASSA ADÉL Csornai SE 3 11
162. FARKAS BOGLÁRKA Csornai SE 3 8
163. KOVÁCS JÚLIA Fertőszentmiklósi KC 3 6
164. MÉSZÁROS VIKTÓRIA KSE Bősárkány 3 8
165. NÉMETH MARINA VIRÁG Csornai SE 3 9
166. PÁPAI NIKOLETT Öttevényi KSE 3 6
167. VARGA JÚLIA KSE Bősárkány 3 6
168. VARGA NOÉMI Csornai SE 3 5
169. VARGA ZSANETT Szany SE 3 4
170. VÍGH MIKLÓSNÉ Koroncó KSSZE 3 8
171. BURNÓCZKI NÓRA Petőfi SK Lipót 2 9
172. FODOR BOGLÁRKA DOMINIKA Fertőszentmiklósi KC 2 5
173. GAZDIG NOÉMI Győrzámoly KC 2 5
174. JUHÁSZNÉ NÉMETH IBOLYA Koroncó KSSZE 2 3
175. KISS VIRÁG Győrújbaráti TK 2 6
176. KOVÁCS ADRIENN Győrújbaráti TK 2 5
177. MÁTYUS BOGLÁRKA GABRIELLA Petőfi SK Lipót 2 8
178. PÁL REGINA ILDIKÓ Mosonmagyaróvári KC 2 2
179. RUZSIK FLÓRA Csornai SE 2 6
180. WERTÁL DÓRA Petőfi SK Lipót 2 4
181. BÖDECS ADRIENN Koroncó KSSZE 1 9
182. GŐSI LUCA Mosonmagyaróvári KC 1 1
183. JAKAB BEATRIX Mosonmagyaróvári KC 1 7
184. KECSKÉS KATA Győrszemere KSK 1 5
185. KOVÁCS KITTI Győrújbaráti TK 1 5
186. MÁRFI ANNA Győrszemere KSK 1 4
187. NAGY BRIGITTA Csornai SE 1 3
188. NÉMETH OLÍVIA Szany SE 1 4
189. PFEFFER JOVITA Győrszemere KSK 1 8
190. RUDINSZKI ADRIENN Öttevényi KSE 1 6
191. SZÖLLŐSI ALEXANDRA Fertőmenti KC 1 7
192. ANGYAL ALEXANDRA Petőfi SK Lipót 0 4
193. BALLA EDIT Öttevényi KSE 0 10
194. BANYÓ KORINA Lébényi KSE 0 4
195. BARTI NIKOLETT Mosonmagyaróvári KC 0 7
196. BOTH LILI Fertőszentmiklósi KC 0 1
197. BURNÓCZKI RÉKA Petőfi SK Lipót 0 10
198. BÜKI BARBARA KSE Bősárkány 0 8
199. CSALÁNÉ GYÖMÖREI KITTI Győrzámoly KC 0 3
200. CSERESZNYÉS BERNADETT Koroncó KSSZE 0 9
201. CSIGÓ KATA Csornai SE 0 10
202. CSIZMADIA ÍRISZ Petőfi SK Lipót 0 7
203. ÉLŐ TAMARA KSE Bősárkány 0 2
204. FEKETE KLAUDIA KSE Bősárkány 0 7
205. GŐSI ALEXANDRA Fertőszentmiklósi KC 0 7
206. HEIZER NATÁLIA Lébényi KSE 0 5
207. HIDEGHÉTY ZSÓFIA Petőfi SK Lipót 0 8
208. HOLPER LUCA ROZÁLIA Fertőmenti KC 0 5
209. HORVÁTH KATA Fertőmenti KC 0 9
210. HORVÁTH VIRÁG Mosonmagyaróvári KC 0 1
211. KECSKÉS KINGA Győrszemere KSK 0 6
212. KELLERMANN RÉKA Mosonmagyaróvári KC 0 1
213. KIRÁLYNÉ VARGA ANGÉLA Győrzámoly KC 0 6
214. KLUJBER DORINA Lébényi KSE 0 1
215. KOLLÁR BIANKA KSE Bősárkány 0 5
216. KONDOR KATALIN Répcelaki SE 0 9
217. KOPF ANIKÓ Petőfi SK Lipót 0 1
218. KOVÁCS KATALIN Győrszemere KSK 0 9
219. KOVÁCS NIKOLETT DZSENIFER KSE Bősárkány 0 8
220. LENGYEL KLAUDIA Répcelaki SE 0 10
221. LUDVÁN ANITA MÁRIA Öttevényi KSE 0 4
222. MAGYARÓVÁRI ADRIENNE Koroncó KSSZE 0 5
223. MÁRFI KATA Győrszemere KSK 0 3
224. MÁRK KLAUDIA Fertőmenti KC 0 8
225. MÁTYUS LILLA ANGELIKA Petőfi SK Lipót 0 1
226. MAYER ERZSÉBET KSE Bősárkány 0 3
227. MAYER REBEKA FRUZSINA Mosonmagyaróvári KC 0 1
228. MISKEI RENÁTA Szany SE 0 5
229. MODROVICH KATALIN Öttevényi KSE 0 10
230. MOLNÁR ALIZ DIÁNA Petőfi SK Lipót 0 5
231. MOLNÁR ZSUZSANNA Petőfi SK Lipót 0 1
232. NAGY ÁGNES ANNA Győrújbaráti TK 0 7
233. NAGY DÓRA CSILLA Győrújbaráti TK 0 6
234. NAGY TAMARA Csornai SE 0 4
235. NÉMETH ANNAMÁRIA Lébényi KSE 0 9
236. NÉMETH ESZTER DR. Győrzámoly KC 0 5
237. NÉMETH MÓNIKA KSE Bősárkány 0 8
238. NÉMETHNÉ SZABÓ ANITA Lébényi KSE 0 7
239. PINTÉR BOGLÁRKA Petőfi SK Lipót 0 1
240. RIBÁRNÉ SÜTÖRI IBOLYA Koroncó KSSZE 0 4
241. RIHA GABRIELLA Petőfi SK Lipót 0 6
242. RUGLI ADRIENN Szany SE 0 9
243. SÁNDOR ÁGOTA JULIANNA Répcelaki SE 0 10
244. SCHREINER KLAUDIA Győrzámoly KC 0 7
245. SEBŐKNÉ SZALAI CSILLA Győrújbaráti TK 0 5
246. SOÓS ÉVA Szany SE 0 7
247. SOÓS NOÉMI Koroncó KSSZE 0 9
248. SZABÓ JENIFER Győrújbaráti TK 0 3
249. SZABÓNÉ WÖLFINGER JUDIT ÁGNES Koroncó KSSZE 0 1
250. SZALAI ANETT Petőfi SK Lipót 0 3
251. TAKÁCS FLÓRA Lébényi KSE 0 5
252. TAKÁCSNÉ HORVÁTH PETRA Győrszemere KSK 0 5
253. TÓTH EVELIN Lébényi KSE 0 7
254. TÓTH MAJA Fertőszentmiklósi KC 0 1
255. TURÁNY JUDIT Petőfi SK Lipót 0 2
256. VARGA ADRIENN Koroncó KSSZE 0 4
257. VARGA-KOVÁCS KRISZTINA KSE Bősárkány 0 5
258. VÖRÖS TÍMEA Győrújbaráti TK 0 2
259. WUNDER ESZTER Koroncó KSSZE 0 7
260. ZSUGONITS ZSOLTNÉ Fertőszentmiklósi KC 0 7
K&H FÉRFI KÉZILABDA LIGA
K&H NŐI KÉZILABDA LIGA
www.keziszovetseg.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
- Küldés
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Apparátus
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó