Címjegyzék
KÉZILABDA VERSENYEK
HÍREK
FOTÓ
VIDEÓ
MŰSOR - EREDMÉNYEK
Győr-Moson-Sopron megyei férfi
2017. szeptember 30. szombat
16:00 Győrújbaráti FADO TK II. - Máriaujfalui SE 11 - 28
18:00 Győrújbaráti FADO TK I. - Dunaszerdahelyi SK 26 - 20
18:30 Koroncó KSSZE - Lukács DSE Győr 30 - 22
2017. október 1. vasárnap
16:00 Kapuvári KSZSE - Fertőmenti KC 25 - 21
18:00 Lipóti SKFT - Szentgotthárdi VSE 25 - 33
18:30 Téti KSE - Győri ETO KSZE 29 - 24
2017. október 5. csütörtök
19:30 Győri ETO KSZE - Lipóti SKFT 34 - 26
2017. október 7. szombat
11:00 Máriaujfalui SE - Kapuvári KSZSE 28 - 16
16:00 Dunaszerdahelyi SK - Győrújbaráti FADO TK II. 44 - 21
18:00 Fertőmenti KC - Koroncó KSSZE 32 - 19
18:00 Szentgotthárdi VSE - Győrújbaráti FADO TK I. 34 - 21
2017. október 8. vasárnap
18:00 Lukács DSE Győr - Téti KSE 15 - 33
2017. október 12. csütörtök
20:00 Győrújbaráti FADO TK I. - Győri ETO KSZE 33 - 26
2017. október 14. szombat
16:00 Dunaszerdahelyi SK - Szentgotthárdi VSE 19 - 34
18:00 Koroncó KSSZE - Máriaujfalui SE 19 - 32
2017. október 15. vasárnap
16:00 Győrújbaráti FADO TK II. - Kapuvári KSZSE 17 - 25
18:00 Lipóti SKFT - Lukács DSE Győr 31 - 18
18:30 Téti KSE - Fertőmenti KC 39 - 30
2017. október 26. csütörtök
18:30 Lukács DSE Győr - Győrújbaráti FADO TK I. 24 - 34
2017. november 4. szombat
18:00 Győri ETO KSZE - Szentgotthárdi VSE 19 - 29
2017. november 5. vasárnap
16:00 Kapuvári KSZSE - Dunaszerdahelyi SK 29 - 26
18:00 Lipóti SKFT - Fertőmenti KC 23 - 28
18:30 Győrújbaráti FADO TK II. - Koroncó KSSZE 24 - 26
18:30 Téti KSE - Máriaujfalui SE 22 - 25
2017. november 11. szombat
17:30 Téti KSE - Győrújbaráti FADO TK II. 37 - 27
2017. november 12. vasárnap
Dunaszerdahelyi SK - Győri ETO KSZE
16:00 Koroncó KSSZE - Kapuvári KSZSE 27 - 26
17:00 Lipóti SKFT - Máriaujfalui SE 23 - 31
18:00 Győrújbaráti FADO TK I. - Fertőmenti KC 33 - 27
2017. november 16. csütörtök
18:30 Lukács DSE Győr - Győri ETO KSZE 27 - 25
2017. november 18. szombat
11:00 Máriaujfalui SE - Győrújbaráti FADO TK I. 26 - 26
16:00 Koroncó KSSZE - Dunaszerdahelyi SK 23 - 26
2017. november 19. vasárnap
16:00 Kapuvári KSZSE - Téti KSE 24 - 21
16:00 Győrújbaráti FADO TK II. - Lipóti SKFT 14 - 25
18:00 Fertőmenti KC - Szentgotthárdi VSE 27 - 38
2017. november 23. csütörtök
18:30 Lukács DSE Győr - Dunaszerdahelyi SK 17 - 36
20:00 Győrújbaráti FADO TK I. - Győrújbaráti FADO TK II. 39 - 27
2017. november 25. szombat
16:00 Győri ETO KSZE - Fertőmenti KC 27 - 31
18:00 Szentgotthárdi VSE - Máriaujfalui SE 26 - 20
2017. november 26. vasárnap
17:00 Lipóti SKFT - Kapuvári KSZSE 19 - 19
18:30 Téti KSE - Koroncó KSSZE 35 - 20
2017. november 30. csütörtök
18:30 Lukács DSE Győr - Fertőmenti KC 18 - 42
2017. december 2. szombat
14:00 Máriaujfalui SE - Győri ETO KSZE 36 - 19
16:00 Győrújbaráti FADO TK II. - Szentgotthárdi VSE 12 - 44
18:30 Koroncó KSSZE - Lipóti SKFT 24 - 36
2017. december 3. vasárnap
18:00 Kapuvári KSZSE - Győrújbaráti FADO TK I. 31 - 26
18:30 Téti KSE - Dunaszerdahelyi SK 22 - 27
2017. december 7. csütörtök
19:30 Győri ETO KSZE - Győrújbaráti FADO TK II. 34 - 30
2017. december 9. szombat
17:00 Dunaszerdahelyi SK - Fertőmenti KC 36 - 26
2017. december 10. vasárnap
18:00 Győrújbaráti FADO TK I. - Koroncó KSSZE 37 - 18
18:00 Lipóti SKFT - Téti KSE 18 - 20
2017. december 12. kedd
19:30 Győrújbaráti FADO TK II. - Lukács DSE Győr 29 - 19
2018. február 10. szombat
16:00 Kapuvári KSZSE - Szentgotthárdi VSE 21 - 39
2018. február 17. szombat
17:00 Koroncó KSSZE - Szentgotthárdi VSE 25 - 41
2018. február 18. vasárnap
14:00 Máriaujfalui SE - Fertőmenti KC 32 - 27
16:00 Kapuvári KSZSE - Győri ETO KSZE 18 - 24
18:00 Lipóti SKFT - Dunaszerdahelyi SK 26 - 26
18:30 Téti KSE - Győrújbaráti FADO TK I. 30 - 27
2018. február 24. szombat
18:00 Fertőmenti KC - Győrújbaráti FADO TK II. 48 - 23
18:00 Dunaszerdahelyi SK - Máriaujfalui SE 22 - 27
2018. február 25. vasárnap
Lukács DSE Győr - Kapuvári KSZSE
15:00 Koroncó KSSZE - Győri ETO KSZE 23 - 24
18:00 Győrújbaráti FADO TK I. - Lipóti SKFT 28 - 23
18:30 Téti KSE - Szentgotthárdi VSE 26 - 39
2018. március 1. csütörtök
18:30 Lukács DSE Győr - Máriaujfalui SE 23 - 37
19:30 Győri ETO KSZE - Téti KSE 31 - 23
2018. március 4. vasárnap
15:00 Dunaszerdahelyi SK - Győrújbaráti FADO TK I. 25 - 32
16:00 Szentgotthárdi VSE - Lipóti SKFT 33 - 20
18:00 Fertőmenti KC - Kapuvári KSZSE 34 - 27
18:00 Lukács DSE Győr - Koroncó KSSZE 29 - 29
2018. március 8. csütörtök
18:30 Lukács DSE Győr - Lipóti SKFT 18 - 37
19:30 Győri ETO KSZE - Győrújbaráti FADO TK I. 25 - 21
2018. március 10. szombat
16:00 Győrújbaráti FADO TK I. - Szentgotthárdi VSE 22 - 43
18:00 Koroncó KSSZE - Fertőmenti KC 16 - 30
18:30 Téti KSE - Lukács DSE Győr 35 - 17
2018. március 11. vasárnap
16:00 Kapuvári KSZSE - Máriaujfalui SE 19 - 36
2018. március 18. vasárnap
14:00 Máriaujfalui SE - Koroncó KSSZE 34 - 15
16:00 Szentgotthárdi VSE - Dunaszerdahelyi SK 29 - 22
18:00 Fertőmenti KC - Téti KSE 26 - 30
2018. március 20. kedd
19:30 Győrújbaráti FADO TK I. - Lukács DSE Győr 40 - 36
2018. március 24. szombat
14:30 Dunaszerdahelyi SK - Kapuvári KSZSE 29 - 19
18:00 Szentgotthárdi VSE - Győri ETO KSZE 39 - 19
18:00 Fertőmenti KC - Lipóti SKFT 45 - 28
2018. március 25. vasárnap
Máriaujfalui SE - Téti KSE
2018. április 6. péntek
18:30 Máriaujfalui SE - Lukács DSE Győr 39 - 16
2018. április 7. szombat
17:00 Szentgotthárdi VSE - Lukács DSE Győr 53 - 20
17:00 Győri ETO KSZE - Dunaszerdahelyi SK 30 - 26
2018. április 8. vasárnap
14:00 Máriaujfalui SE - Lipóti SKFT 31 - 24
18:00 Fertőmenti KC - Győrújbaráti FADO TK I. 32 - 32
18:00 Kapuvári KSZSE - Koroncó KSSZE 28 - 14
2018. április 12. csütörtök
19:30 Győri ETO KSZE - Lukács DSE Győr 27 - 19
2018. április 13. péntek
19:00 Dunaszerdahelyi SK - Koroncó KSSZE
2018. április 14. szombat
18:00 Téti KSE - Kapuvári KSZSE 29 - 20
18:00 Fertőmenti KC - Szentgotthárdi VSE 25 - 37
2018. április 15. vasárnap
18:00 Győrújbaráti FADO TK I. - Máriaujfalui SE 26 - 26
19:00 Lipóti SKFT - Győri ETO KSZE 27 - 22
2018. április 21. szombat
16:00 Dunaszerdahelyi SK - Lukács DSE Győr
2018. április 22. vasárnap
Kapuvári KSZSE - Lipóti SKFT
15:30 Fertőmenti KC - Győri ETO KSZE
16:00 Máriaujfalui SE - Szentgotthárdi VSE
18:00 Koroncó KSSZE - Téti KSE
2018. április 26. csütörtök
19:30 Győri ETO KSZE - Máriaujfalui SE
2018. április 28. szombat
16:00 Dunaszerdahelyi SK - Téti KSE
2018. április 29. vasárnap
18:00 Fertőmenti KC - Lukács DSE Győr
18:00 Győrújbaráti FADO TK I. - Kapuvári KSZSE
19:00 Lipóti SKFT - Koroncó KSSZE
2018. május 6. vasárnap
18:00 Fertőmenti KC - Dunaszerdahelyi SK
2018. május 12. szombat
18:00 Szentgotthárdi VSE - Kapuvári KSZSE
2018. május 13. vasárnap
18:30 Téti KSE - Lipóti SKFT
18:30 Koroncó KSSZE - Győrújbaráti FADO TK I.
2018. május 18. péntek
18:00 Lukács DSE Győr - Szentgotthárdi VSE
2018. május 19. szombat
17:00 Győri ETO KSZE - Kapuvári KSZSE
18:00 Szentgotthárdi VSE - Koroncó KSSZE
2018. május 20. vasárnap
Dunaszerdahelyi SK - Lipóti SKFT
18:00 Fertőmenti KC - Máriaujfalui SE
18:00 Győrújbaráti FADO TK I. - Téti KSE
2018. május 26. szombat
18:00 Koroncó KSSZE - Győri ETO KSZE
18:00 Téti KSE - Szentgotthárdi VSE
2018. május 27. vasárnap
Máriaujfalui SE - Dunaszerdahelyi SK
16:00 Kapuvári KSZSE - Lukács DSE Győr
19:00 Lipóti SKFT - Győrújbaráti FADO TK I.
TABELLA
hely csapat M GY D V LG KG GK PONT
1. Szentgotthárdi VSE 15 15 0 0 547 331 216 30
2. Máriaujfalui SE 15 12 2 1 460 323 137 26
3. Győrújbaráti FADO TK I. 16 8 3 5 464 446 18 19
4. Téti KSE 14 9 0 5 394 343 51 18
5. Fertőmenti KC 16 7 1 8 483 460 23 15
6. Győri ETO KSZE 15 7 0 8 376 407 -31 14
7. Dunaszerdahelyi SK 13 5 1 7 340 340 0 11
8. Kapuvári KSZSE 14 5 1 8 322 373 -51 11
9. Lipóti SKFT 15 4 2 9 386 410 -24 10
10. Koroncó KSSZE 14 2 1 11 302 432 -130 5
11. Lukács DSE Győr 15 1 1 13 319 528 -209 3
12. Győrújbaráti FADO TK II. (TÖRÖLVE)
GÓLLÖVŐLISTA - MÉRKŐZÉSSZÁM
hely név csapat gól M gól M
1. LŐCSE NORBERT Fertőmenti KC 111 12
2. CSELEI ZOLTÁN SÁNDOR Lukács DSE Győr 102 12
3. HEGEDŰS DÁNIEL Kapuvári KSZSE 92 14
4. GÁNCS PÉTER Koroncó KSSZE 83 15
5. HORVÁTH DÁNIEL Győrújbaráti FADO TK 77 14
6. ADORJÁN BENCE Győrújbaráti FADO TK 0 1 67 10
Győrújbaráti FADO TK 67 9
7. CZINCZÁS OLIVÉR Győri ETO KSZE 66 6
8. JÁSZ PATRIK Győrújbaráti FADO TK 66 14
9. NÉMETH DÁVID Szentgotthárdi VSE 66 13
10. KONDOR KRISTÓF Koroncó KSSZE 61 15
11. SZAKÁCS MÁTÉ Szentgotthárdi VSE 61 13
12. SZŰCS SÁNDOR Kapuvári KSZSE 60 12
13. KOVÁCS TAMÁS Téti KSE 59 12
14. KOZÁK TAMÁS Szentgotthárdi VSE 59 14
15. GALGÓCZI BENCE Lipóti SKFT 58 13
16. HORVÁTH NORBERT Győri ETO KSZE 57 13
17. WEIDL ÁKOS Máriaujfalui SE 56 10
18. KÁROLYFI KRISTÓF Máriaujfalui SE 53 13
19. CSIPSZER PÉTER Szentgotthárdi VSE 52 12
20. LÁSZLÓ PÉTER Győri ETO KSZE 51 6
21. NÉMETH ZSOLT Lipóti SKFT 51 13
22. OROSS GERGŐ Fertőmenti KC 50 11
23. POLGÁR PATRIK Győrújbaráti FADO TK 50 13
24. VARGA SZABOLCS Győrújbaráti FADO TK 49 11
25. RÓKA LÁSZLÓ Fertőmenti KC 48 11
26. WIEDEMANN VIKTOR Lipóti SKFT 48 12
27. KATONA DÁNIEL Szentgotthárdi VSE 46 14
28. SZABÓ PÉTER GÁBOR Győrújbaráti FADO TK 46 9
29. HEGYI GERGELY Szentgotthárdi VSE 45 11
30. HAÁZ GYULA Téti KSE 44 11
31. BOUTI BENCE Szentgotthárdi VSE 43 14
32. HERTELENDY BENCE Máriaujfalui SE 43 9
33. TEMPFLI MÁRK ISTVÁN Koroncó KSSZE 43 15
34. BARANYAI RICHÁRD Téti KSE 40 12
35. CSÁSZÁR LEVENTE Máriaujfalui SE 40 9
36. HACKENBERGER ERIK Lipóti SKFT 40 12
37. MÁKOS MÁRK Szentgotthárdi VSE 40 10
38. KÁROLYFI VIKTOR Máriaujfalui SE 38 12
39. JÓZSA DÁVID Koroncó KSSZE 37 6
40. SZALAI DÁNIEL Lipóti SKFT 37 10
41. VISI GÁBOR Kapuvári KSZSE 36 14
42. KOMONDI MÁRK Győrújbaráti FADO TK 35 14
43. KOCSIS ANDRÁS Győri ETO KSZE 34 12
44. MÉSZÁROS ROLAND Téti KSE 34 11
45. NAGY KRISZTOFER Győrújbaráti FADO TK 0 2 33 11
Győrújbaráti FADO TK 33 9
46. NÉMETH RENÁTÓ Téti KSE 33 8
47. RÉPÁS LÁSZLÓ Kapuvári KSZSE 33 12
48. HÁKLÁR MARCELL Szentgotthárdi VSE 32 14
49. TRESTYÉN GYÖRGY Lipóti SKFT 32 13
50. VARGA IMRE Koroncó KSSZE 32 10
51. KOLOZSVÁRI BENCE Máriaujfalui SE 31 12
52. CSER LÁSZLÓ Győri ETO KSZE 30 11
53. NOVÁK TIBOR Téti KSE 30 10
54. ZSÁMÁR ATTILA Koroncó KSSZE 29 11
55. MITTLER SZABOLCS Fertőmenti KC 28 9
56. FODOR BÁLINT Máriaujfalui SE 27 10
57. GÁCSIG DÁNIEL Koroncó KSSZE 27 13
58. RÖCK DÁVID Győrújbaráti FADO TK 27 11
59. TORZSA GERGELY ZOLTÁN Fertőmenti KC 27 9
60. BARAKSÓ PÉTER Téti KSE 25 11
61. GONDÁR BENCE Lukács DSE Győr 25 11
62. VÉGH IMRE Győri ETO KSZE 25 9
63. HÁRI PÉTER Lukács DSE Győr 24 8
64. REIDER KRISTÓF Győrújbaráti FADO TK 24 10
65. JÁSZBERÉNYI KRISZTIÁN Szentgotthárdi VSE 23 13
66. KAPUVÁRI ÁRON Győrújbaráti FADO TK 22 7
67. LUDÁNYI BÉLA Győri ETO KSZE 22 13
68. VILICS LÓRÁND Szentgotthárdi VSE 21 10
69. LISZKAI BÁLINT Lukács DSE Győr 20 8
70. ZENGŐ FERENC Lipóti SKFT 20 14
71. ADORJÁN BALÁZS Győrújbaráti FADO TK 19 9
72. SZÖLLŐSI BENEDEK Fertőmenti KC 19 9
73. MÓRÓCZ LÁSZLÓ Téti KSE 18 8
74. NAGY FÉLIX Máriaujfalui SE 17 13
75. NÉMETH MÁTÉ Lukács DSE Győr 17 9
76. POZSGAY ISTVÁN Kapuvári KSZSE 17 5
77. BERCSÉNYI GERGŐ Győri ETO KSZE 16 14
78. FÜLÖP MÁRK LÁSZLÓ Fertőmenti KC 16 7
79. HALÁSZ ERIK Lipóti SKFT 16 14
80. KALÓ ALEX Lipóti SKFT 16 11
81. NÉMETH MÁTÉ Kapuvári KSZSE 16 12
82. TÓTH RÓBERT Máriaujfalui SE 16 6
83. WERDNIK CSABA Fertőmenti KC 16 12
84. CSENDES GERGŐ Győrújbaráti FADO TK 15 12
85. KALMÁR MÁTÉ Győrújbaráti FADO TK 15 5
86. MÉSZÁROS DÁNIEL Győri ETO KSZE 15 14
87. PUSZTAI BALÁZS Győri ETO KSZE 15 14
88. TAKÁCS ANTAL PATRIK Lukács DSE Győr 15 10
89. TÓTH LIONEL Fertőmenti KC 15 9
90. GYŐRY PATRIK Lipóti SKFT 14 11
91. HORVÁTH GÁBOR Győrújbaráti FADO TK 14 4
92. MOLNÁR GERGELY Téti KSE 14 7
93. MÉNESI ZSOLT Lukács DSE Győr 13 9
94. NEUSCHEL ÁBEL Lukács DSE Győr 13 13
95. NEUSCHEL ÁRON Lukács DSE Győr 13 12
96. REMETE RÓBERT Kapuvári KSZSE 13 4
97. CSESZREGI BALÁZS Győri ETO KSZE 12 5
98. POSZAVECZ LÁSZLÓ Máriaujfalui SE 12 11
99. VARGA ÁDÁM Máriaujfalui SE 12 6
100. DOMINEK GYŐZŐ Kapuvári KSZSE 11 4
101. KURUCZ PÉTER Győrújbaráti FADO TK 11 5
102. VARGA DÁVID Kapuvári KSZSE 11 14
103. ÁRVAI MÁTÉ ZSOLT Kapuvári KSZSE 10 12
104. ERDŐS MIKLÓS Fertőmenti KC 10 3
105. IVÁNKOVICS JÓZSEF Kapuvári KSZSE 10 13
106. KÓBOR MÁTÉ Fertőmenti KC 10 11
107. MOLNÁR PATRIK Máriaujfalui SE 10 9
108. SEJ LÁSZLÓ Lukács DSE Győr 10 2
109. BARTOVICS BOTOND Téti KSE 9 3
110. LANG ZALÁN Máriaujfalui SE 9 9
111. PÁLFI SZILÁRD Koroncó KSSZE 9 15
112. ROZSITS ÁKOS Kapuvári KSZSE 9 7
113. VADÁSZ LEVENTE Máriaujfalui SE 9 5
114. VARJU BENJAMIN Téti KSE 9 8
115. BÍRÓ BÁLINT Lukács DSE Győr 8 6
116. DEMJÉN TIBOR Téti KSE 8 12
117. NAGY TIBOR LÁSZLÓ Fertőmenti KC 8 12
118. VÉGH PÉTER Szentgotthárdi VSE 8 10
119. WANDRASCHEK BENCE Lipóti SKFT 8 14
120. IMRE DÁVID Győrújbaráti FADO TK 1 3 7 8
Győrújbaráti FADO TK 6 5
121. VÖRÖS-TORMA IMRE Koroncó KSSZE 7 8
122. CSŐRE TIBOR Fertőmenti KC 6 4
123. DOMBI KRISZTIÁN Lukács DSE Győr 6 10
124. ERNST PÉTER Máriaujfalui SE 6 9
125. JÁRDÁN ZSOLT Lipóti SKFT 6 12
126. CZEIZER ZSOLT Győri ETO KSZE 5 2
127. ERNST ATTILA Máriaujfalui SE 5 7
128. JENEY GÁBOR Téti KSE 5 12
129. MAJOR NORBERT Fertőmenti KC 5 9
130. NÉMETH MÁRK Lipóti SKFT 5 7
131. SIMON GERGELY Győri ETO KSZE 5 3
132. HEGYI ALEX Lipóti SKFT 4 1
133. NAGY SZABOLCS Győri ETO KSZE 4 5
134. VADÁSZ HUNOR Máriaujfalui SE 4 3
135. VASZILKÓ JÁNOS Győrújbaráti FADO TK 4 8
136. BOGDÁN MILÁN Győrújbaráti FADO TK 0 3 3 10
Győrújbaráti FADO TK 3 7
137. FALB DÁNIEL Győrújbaráti FADO TK 3 1
138. FARKAS DÁVID Téti KSE 3 9
139. JELENCSIK BARNABÁS Téti KSE 3 10
140. KOCSIS TAMÁS Szentgotthárdi VSE 3 6
141. MOLNÁR DÁNIEL Kapuvári KSZSE 3 13
142. VÁGI ZSOLT Győrújbaráti FADO TK 0 3 3 12
Győrújbaráti FADO TK 3 9
143. ZÉKÁNY NORBERT Kapuvári KSZSE 3 4
144. BANA KRISZTIÁN Győri ETO KSZE 2 1
145. BOKOR GÁBOR Szentgotthárdi VSE 2 3
146. GÁL DÁVID Máriaujfalui SE 2 7
147. ŐSZE DOMINIK Kapuvári KSZSE 2 12
148. TÓTH ANDRÁS Lipóti SKFT 2 8
149. WOTH PÉTER Máriaujfalui SE 2 1
150. ADAMEK ISTVÁN Győri ETO KSZE 1 5
151. BERSZÁN PATRIK Lipóti SKFT 1 1
152. FERENCZI KÁROLY Téti KSE 1 11
153. ORBÁN ZOLTÁN Győri ETO KSZE 1 1
154. RIGÓ RICHÁRD ZSOLT Lipóti SKFT 1 6
155. ROSTA MÁTÉ Lipóti SKFT 1 3
156. ÁRPÁSI GERGŐ Győrújbaráti FADO TK 0 1 0 7
Győrújbaráti FADO TK 0 6
157. BOKSÁN KÁROLY Fertőmenti KC 0 8
158. BORDÁCS TAMÁS Lipóti SKFT 0 8
159. BURZÁN BENCE Lukács DSE Győr 0 3
160. CSIKÓS MARTIN RENÁTÓ Lukács DSE Győr 0 3
161. CSIZMAZIA DÁVID Téti KSE 0 1
162. DANCSECS MÁTYÁS Máriaujfalui SE 0 11
163. DANYI GÁBOR Győrújbaráti FADO TK 0 3 0 12
Győrújbaráti FADO TK 0 9
164. FÁBIÁNKOVITS MÁRK Fertőmenti KC 0 7
165. FARKAS GERGELY Győrújbaráti FADO TK 0 1 0 2
Győrújbaráti FADO TK 0 1
166. FODOR ÁKOS Máriaujfalui SE 0 1
167. GYÖNGYÖSI TAMÁS GERGŐ IFJ. Győri ETO KSZE 0 1
168. HEGEDŰS ADRIÁN Fertőmenti KC 0 2
169. HOFFMANN ÁKOS Győri ETO KSZE 0 5
170. JENEI BARNA Győrújbaráti FADO TK 0 14
171. KANICS MILÁN Máriaujfalui SE 0 7
172. KOSZÁR PATRIK Máriaujfalui SE 0 1
173. KOVÁCS BALÁZS Téti KSE 0 3
174. KOVÁCS DÁVID Lipóti SKFT 0 3
175. KÖNYE MÁTÉ Máriaujfalui SE 0 2
176. KRÁNITZ ROLAND Fertőmenti KC 0 10
177. KUTAS GÁBOR Máriaujfalui SE 0 6
178. LIGMOND JÁNOS Koroncó KSSZE 0 1
179. MAGAI VALTER Lukács DSE Győr 0 4
180. NAGY NOEL Máriaujfalui SE 0 1
181. NAGY TAMÁS Győrújbaráti FADO TK 0 1 0 6
Győrújbaráti FADO TK 0 5
182. NÉMETH GERGELY Győrújbaráti FADO TK 0 12
183. NÉMETH IMRE Kapuvári KSZSE 0 11
184. ONÓDI DOMINIK Lipóti SKFT 0 10
185. PENCZ KEVIN Máriaujfalui SE 0 1
186. POÓR BOTOND LÁSZLÓ Fertőmenti KC 0 12
187. RUZSA DÁNIEL Lipóti SKFT 0 14
188. SALLAI TAMÁS Koroncó KSSZE 0 14
189. SOPRONI BARNA Kapuvári KSZSE 0 12
190. SURÁNYI ISTVÁN Szentgotthárdi VSE 0 13
191. SURÁNYI KRISTÓF Szentgotthárdi VSE 0 13
192. SZEMETI MÁRK ISTVÁN Lukács DSE Győr 0 12
193. SZOTÁK PÉTER Szentgotthárdi VSE 0 8
194. TUBA CSABA Győri ETO KSZE 0 13
195. VARGA ZOLTÁN Koroncó KSSZE 0 13
196. VESZPRÉMI ATTILA Lipóti SKFT 0 1
197. VÖRÖS GERGŐ Máriaujfalui SE 0 1
198. VÖRÖS-TORMA ATTILA Koroncó KSSZE 0 14
K&H FÉRFI KÉZILABDA LIGA
K&H NŐI KÉZILABDA LIGA
www.keziszovetseg.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
- Küldés
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Apparátus
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- MKSZ Szociális Alapítvány
- MKSZ Sporttudományi Tanácsadó Testület
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda MKSZ - TESZT Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Játékvezetés felülete
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó