Címjegyzék
KÉZILABDA VERSENYEK
HÍREK
FOTÓ
VIDEÓ
MŰSOR - EREDMÉNYEK
Férfi Ifjúsági II. osztály-Kelet
2017. szeptember 9. szombat
15:00 Törökszentmiklósi KE - Budai Farkasok NKFT 15 - 33
2017. szeptember 13. szerda
16:30 Mezőkövesdi KC - Törökszentmiklósi Székács 40 - 17
18:15 Mizse KC - Pick Szeged 27 - 29
2017. szeptember 17. vasárnap
14:00 Dabas KC VSE II. - Nyíregyházi SN KFT 25 - 25
14:00 VECSÉS SE-KSI-ÉL-TEAM - Balassagyarmati Kábel SE 23 - 26
15:00 ÓAM-Ózdi KC - ContiTech FKSE-Algyő 31 - 23
2017. szeptember 20. szerda
17:00 Balassagyarmati Kábel SE - Mezőkövesdi KC 28 - 36
17:30 Törökszentmiklósi Székács - ContiTech FKSE-Algyő 29 - 41
17:30 Pick Szeged - Budai Farkasok NKFT 21 - 30
2017. szeptember 23. szombat
12:00 Törökszentmiklósi KE - VECSÉS SE-KSI-ÉL-TEAM 26 - 23
16:00 ÓAM-Ózdi KC - Dabas KC VSE II. 28 - 27
16:00 Mizse KC - Nyíregyházi SN KFT 21 - 33
2017. szeptember 26. kedd
18:30 ContiTech FKSE-Algyő - Balassagyarmati Kábel SE 33 - 37
2017. szeptember 27. szerda
18:15 Mizse KC - ÓAM-Ózdi KC 30 - 34
2017. szeptember 29. péntek
18:00 Törökszentmiklósi KE - Pick Szeged 32 - 30
2017. szeptember 30. szombat
15:30 Mezőkövesdi KC - VECSÉS SE-KSI-ÉL-TEAM 40 - 25
15:45 Dabas KC VSE II. - Törökszentmiklósi Székács 40 - 19
2017. október 1. vasárnap
15:00 Budai Farkasok NKFT - Nyíregyházi SN KFT 26 - 34
2017. október 4. szerda
16:30 Mezőkövesdi KC - Törökszentmiklósi KE 36 - 24
17:30 Törökszentmiklósi Székács - Mizse KC 24 - 32
2017. október 5. csütörtök
16:00 Nyíregyházi SN KFT - Pick Szeged 35 - 24
2017. október 6. péntek
17:00 Balassagyarmati Kábel SE - Dabas KC VSE II. 29 - 35
2017. október 8. vasárnap
16:00 ÓAM-Ózdi KC - Budai Farkasok NKFT 35 - 23
17:00 VECSÉS SE-KSI-ÉL-TEAM - ContiTech FKSE-Algyő 29 - 26
2017. október 10. kedd
18:30 ContiTech FKSE-Algyő - Mezőkövesdi KC 27 - 44
2017. október 11. szerda
18:15 Mizse KC - Balassagyarmati Kábel SE 31 - 29
2017. október 12. csütörtök
18:00 Törökszentmiklósi KE - Nyíregyházi SN KFT 24 - 48
2017. október 14. szombat
16:00 Pick Szeged - ÓAM-Ózdi KC 23 - 32
2017. október 15. vasárnap
14:00 VECSÉS SE-KSI-ÉL-TEAM - Dabas KC VSE II. 30 - 43
15:00 Budai Farkasok NKFT - Törökszentmiklósi Székács 47 - 17
2017. október 17. kedd
18:30 ContiTech FKSE-Algyő - Törökszentmiklósi KE 31 - 37
2017. október 19. csütörtök
16:30 ÓAM-Ózdi KC - Nyíregyházi SN KFT 35 - 34
17:00 Balassagyarmati Kábel SE - Budai Farkasok NKFT 26 - 38
2017. október 21. szombat
14:00 Törökszentmiklósi Székács - Pick Szeged 20 - 35
2017. október 22. vasárnap
13:00 Mezőkövesdi KC - Dabas KC VSE II. 29 - 28
16:00 VECSÉS SE-KSI-ÉL-TEAM - Mizse KC 33 - 32
2017. október 28. szombat
16:00 Törökszentmiklósi KE - Törökszentmiklósi Székács 37 - 17
2017. november 8. szerda
17:45 Pick Szeged - Balassagyarmati Kábel SE 22 - 17
18:45 Mizse KC - Mezőkövesdi KC 23 - 40
2017. november 11. szombat
11:30 Törökszentmiklósi KE - ÓAM-Ózdi KC 31 - 32
16:00 Nyíregyházi SN KFT - Törökszentmiklósi Székács 44 - 19
2017. november 12. vasárnap
13:00 Dabas KC VSE II. - ContiTech FKSE-Algyő 40 - 27
15:00 Budai Farkasok NKFT - VECSÉS SE-KSI-ÉL-TEAM 46 - 26
2017. november 14. kedd
18:30 ContiTech FKSE-Algyő - Mizse KC 32 - 32
2017. november 16. csütörtök
17:00 Balassagyarmati Kábel SE - Nyíregyházi SN KFT 25 - 34
2017. november 18. szombat
10:00 Törökszentmiklósi Székács - ÓAM-Ózdi KC 31 - 46
13:30 Mezőkövesdi KC - Budai Farkasok NKFT 35 - 26
2017. november 19. vasárnap
13:00 Dabas KC VSE II. - Törökszentmiklósi KE 32 - 27
17:00 VECSÉS SE-KSI-ÉL-TEAM - Pick Szeged 26 - 22
2017. november 22. szerda
18:15 Mizse KC - Dabas KC VSE II. 27 - 24
2017. november 24. péntek
16:00 Nyíregyházi SN KFT - VECSÉS SE-KSI-ÉL-TEAM 36 - 28
2017. november 26. vasárnap
15:00 Budai Farkasok NKFT - ContiTech FKSE-Algyő 40 - 22
16:00 ÓAM-Ózdi KC - Balassagyarmati Kábel SE 32 - 26
16:00 Pick Szeged - Mezőkövesdi KC 17 - 22
2017. november 28. kedd
18:30 ContiTech FKSE-Algyő - Pick Szeged 18 - 23
2017. november 29. szerda
18:15 Mizse KC - Törökszentmiklósi KE 33 - 28
2017. december 1. péntek
15:30 Nyíregyházi SN KFT - Mezőkövesdi KC 31 - 30
2017. december 3. vasárnap
14:00 Dabas KC VSE II. - Budai Farkasok NKFT 21 - 31
16:00 VECSÉS SE-KSI-ÉL-TEAM - ÓAM-Ózdi KC 37 - 39
2017. december 6. szerda
17:45 Pick Szeged - Dabas KC VSE II. 25 - 24
2017. december 7. csütörtök
16:00 Nyíregyházi SN KFT - ContiTech FKSE-Algyő 43 - 22
2017. december 9. szombat
15:30 Törökszentmiklósi KE - Balassagyarmati Kábel SE 36 - 22
2017. december 10. vasárnap
11:30 ÓAM-Ózdi KC - Mezőkövesdi KC 40 - 33
15:00 Budai Farkasok NKFT - Mizse KC 37 - 31
2017. december 13. szerda
16:00 Törökszentmiklósi Székács - VECSÉS SE-KSI-ÉL-TEAM 18 - 38
2017. december 14. csütörtök
17:00 Balassagyarmati Kábel SE - Törökszentmiklósi Székács 47 - 25
2018. február 1. csütörtök
18:00 Nyíregyházi SN KFT - Dabas KC VSE II. 36 - 22
2018. február 7. szerda
17:45 Pick Szeged - Mizse KC 25 - 27
2018. február 8. csütörtök
17:00 Balassagyarmati Kábel SE - VECSÉS SE-KSI-ÉL-TEAM 31 - 34
2018. február 9. péntek
17:00 Nyíregyházi SN KFT - Mizse KC 39 - 15
2018. február 10. szombat
12:00 Törökszentmiklósi Székács - Mezőkövesdi KC 24 - 42
2018. február 11. vasárnap
11:00 ContiTech FKSE-Algyő - ÓAM-Ózdi KC 35 - 38
18:00 Budai Farkasok NKFT - Törökszentmiklósi KE 32 - 17
2018. február 13. kedd
18:30 ContiTech FKSE-Algyő - Törökszentmiklósi Székács 31 - 24
2018. február 15. csütörtök
16:30 Mezőkövesdi KC - Balassagyarmati Kábel SE 37 - 30
2018. február 17. szombat
13:45 Dabas KC VSE II. - ÓAM-Ózdi KC 29 - 32
14:00 Budai Farkasok NKFT - Pick Szeged 33 - 19
2018. február 18. vasárnap
16:00 VECSÉS SE-KSI-ÉL-TEAM - Törökszentmiklósi KE 33 - 27
2018. február 20. kedd
17:30 Törökszentmiklósi Székács - Dabas KC VSE II. 28 - 41
2018. február 21. szerda
17:45 Pick Szeged - Törökszentmiklósi KE 29 - 23
2018. február 22. csütörtök
16:00 Nyíregyházi SN KFT - Budai Farkasok NKFT 31 - 21
17:00 Balassagyarmati Kábel SE - ContiTech FKSE-Algyő 26 - 36
2018. február 25. vasárnap
14:00 VECSÉS SE-KSI-ÉL-TEAM - Mezőkövesdi KC 21 - 33
16:00 ÓAM-Ózdi KC - Mizse KC 39 - 33
2018. február 27. kedd
18:00 Törökszentmiklósi KE - Mezőkövesdi KC 25 - 30
2018. február 28. szerda
18:15 Mizse KC - Törökszentmiklósi Székács 46 - 18
2018. március 1. csütörtök
17:30 Dabas KC VSE II. - Balassagyarmati Kábel SE 38 - 32
2018. március 4. vasárnap
14:00 Pick Szeged - Nyíregyházi SN KFT 29 - 29
15:00 Budai Farkasok NKFT - ÓAM-Ózdi KC 26 - 28
2018. március 6. kedd
16:30 Mezőkövesdi KC - ContiTech FKSE-Algyő 48 - 35
2018. március 8. csütörtök
16:00 Törökszentmiklósi Székács - Budai Farkasok NKFT 20 - 40
16:00 Nyíregyházi SN KFT - Törökszentmiklósi KE 34 - 16
17:00 Balassagyarmati Kábel SE - Mizse KC 35 - 38
18:30 ContiTech FKSE-Algyő - VECSÉS SE-KSI-ÉL-TEAM 31 - 36
2018. március 11. vasárnap
14:00 Dabas KC VSE II. - VECSÉS SE-KSI-ÉL-TEAM 31 - 28
16:00 ÓAM-Ózdi KC - Pick Szeged 33 - 26
2018. március 13. kedd
18:00 Törökszentmiklósi KE - ContiTech FKSE-Algyő 42 - 29
2018. március 14. szerda
15:30 Nyíregyházi SN KFT - ÓAM-Ózdi KC 33 - 24
17:45 Pick Szeged - Törökszentmiklósi Székács 52 - 22
18:15 Mizse KC - VECSÉS SE-KSI-ÉL-TEAM 35 - 30
2018. március 18. vasárnap
16:30 Budai Farkasok NKFT - Balassagyarmati Kábel SE 40 - 20
2018. március 20. kedd
16:30 Mezőkövesdi KC - Mizse KC 41 - 25
2018. március 21. szerda
16:30 ÓAM-Ózdi KC - Törökszentmiklósi KE 44 - 24
2018. március 22. csütörtök
17:00 Balassagyarmati Kábel SE - Pick Szeged 18 - 21
2018. március 23. péntek
18:00 ContiTech FKSE-Algyő - Dabas KC VSE II. 26 - 36
2018. március 24. szombat
16:00 Törökszentmiklósi Székács - Nyíregyházi SN KFT 16 - 66
2018. március 25. vasárnap
18:00 VECSÉS SE-KSI-ÉL-TEAM - Budai Farkasok NKFT 29 - 42
2018. március 27. kedd
16:30 Dabas KC VSE II. - Mezőkövesdi KC 24 - 34
2018. április 3. kedd
18:30 ContiTech FKSE-Algyő - Nyíregyházi SN KFT 9 - 43
2018. április 11. szerda
18:15 Mizse KC - ContiTech FKSE-Algyő 35 - 24
2018. április 12. csütörtök
16:00 Nyíregyházi SN KFT - Balassagyarmati Kábel SE 36 - 21
18:00 Törökszentmiklósi KE - Dabas KC VSE II. 24 - 33
2018. április 13. péntek
16:30 ÓAM-Ózdi KC - Törökszentmiklósi Székács 51 - 26
17:45 Pick Szeged - VECSÉS SE-KSI-ÉL-TEAM 47 - 27
2018. április 15. vasárnap
15:30 Budai Farkasok NKFT - Mezőkövesdi KC 34 - 24
2018. április 17. kedd
18:30 ContiTech FKSE-Algyő - Budai Farkasok NKFT 26 - 29
2018. április 19. csütörtök
17:00 Balassagyarmati Kábel SE - ÓAM-Ózdi KC 34 - 40
18:00 Törökszentmiklósi Székács - Törökszentmiklósi KE 28 - 40
2018. április 21. szombat
17:00 Mezőkövesdi KC - Pick Szeged
2018. április 22. vasárnap
14:00 Dabas KC VSE II. - Mizse KC
17:00 VECSÉS SE-KSI-ÉL-TEAM - Nyíregyházi SN KFT
2018. április 25. szerda
17:45 Pick Szeged - ContiTech FKSE-Algyő
2018. április 26. csütörtök
18:00 Törökszentmiklósi KE - Mizse KC
2018. április 28. szombat
12:30 Budai Farkasok NKFT - Dabas KC VSE II.
16:00 Törökszentmiklósi Székács - Balassagyarmati Kábel SE
2018. április 29. vasárnap
15:30 Mezőkövesdi KC - Nyíregyházi SN KFT
16:00 ÓAM-Ózdi KC - VECSÉS SE-KSI-ÉL-TEAM
2018. május 5. szombat
15:45 Dabas KC VSE II. - Pick Szeged
2018. május 9. szerda
18:15 Mizse KC - Budai Farkasok NKFT
2018. május 10. csütörtök
17:00 Balassagyarmati Kábel SE - Törökszentmiklósi KE
2018. május 12. szombat
15:30 Mezőkövesdi KC - ÓAM-Ózdi KC
2018. május 13. vasárnap
17:00 VECSÉS SE-KSI-ÉL-TEAM - Törökszentmiklósi Székács
TABELLA
hely csapat M GY D V LG KG GK PONT
1. ÓAM-Ózdi KC 20 19 0 1 713 584 129 38
2. Nyíregyházi SN KFT 20 17 2 1 744 452 292 36
3. Mezőkövesdi KC 19 16 0 3 674 504 170 32
4. Budai Farkasok NKFT 20 15 0 5 674 497 177 30
5. Dabas KC VSE II. 19 10 1 8 593 537 56 21
6. Pick Szeged 19 9 1 9 519 495 24 19
7. Mizse KC 19 9 1 9 573 594 -21 19
8. Törökszentmiklósi KE 20 7 0 13 555 629 -74 13
9. VECSÉS SE-KSI-ÉL-TEAM 19 7 0 12 556 631 -75 13
10. ContiTech FKSE-Algyő 21 3 1 17 584 742 -158 7
11. Balassagyarmati Kábel SE 20 3 0 17 559 665 -106 6
12. Törökszentmiklósi Székács 20 0 0 20 442 856 -414 -1
BÜNTETŐ ÉS BÓNUSZPONTOK
csapat neve büntető pont bónusz pont
Törökszentmiklósi Kézilabda Egyesület -1
Törökszentmiklósi Székács KE -1
VECSÉS SE-KSI-ÉL-TEAM -1
GÓLLÖVŐLISTA - MÉRKŐZÉSSZÁM
hely név csapat gól M gól M
1. DOHÁNY RAJMUND Mezőkövesdi KC 175 19
2. FARKAS BENCE ÓAM-Ózdi KC 140 19
3. VASS PÉTER ContiTech FKSE-Algyő 133 14
4. SZABÓ DÁNIEL Mezőkövesdi KC 128 18
5. MATUSZKA BALÁZS Budai Farkasok NKFT 126 20
6. MARSI MIKLÓS ATTILA Törökszentmiklósi Sz 116 19
7. NYITRAI BENEDEK SOMA Mizse KC 112 19
8. SOLTÉSZ MÁRK Mizse KC 111 19
9. KISS PÉTER Dabas KC VSE II. 107 17
10. NYITRAI GÁBOR Mizse KC 107 17
11. HALÁSZ PATRIK Törökszentmiklósi Sz 106 17
12. MIKLÓS MÁRK ÓAM-Ózdi KC 101 18
13. KISS DÖME Törökszentmiklósi KE 99 15
14. BÁRDOS MÁTÉ ÓAM-Ózdi KC 97 18
15. MUSZTÁCS DÁNIEL VECSÉS SE-KSI-ÉL-TEA 97 9
16. FÓRIZS ROLAND Nyíregyházi SN KFT 96 19
17. DOBI SÁNDOR Nyíregyházi SN KFT 94 20
18. VESZELSZKI BENCE Mizse KC 92 19
19. KOMÁROMI ZOLTÁN Törökszentmiklósi KE 90 13
20. SIPEKI MARCELL Mezőkövesdi KC 90 14
21. KEREKES ROLAND ÓAM-Ózdi KC 89 11
22. GÁL KRISTÓF Balassagyarmati Kábe 88 19
23. KOCSIK DÁNIEL Pick Szeged 88 19
24. SZAKÁCS-ORHA APOR ERIK Dabas KC VSE II. 87 17
25. FÖLDI IMRE Pick Szeged 84 19
26. FARKAS SÁNDOR VECSÉS SE-KSI-ÉL-TEA 80 15
27. PAPP ROLAND VECSÉS SE-KSI-ÉL-TEA 77 16
28. KREMER ÁKOS ContiTech FKSE-Algyő 75 21
29. ÚJVÁRI ROLAND Dabas KC VSE II. 75 18
30. TAKÁCS ZALÁN Nyíregyházi SN KFT 74 17
31. VARGA ANDRÁS Törökszentmiklósi KE 74 18
32. FORRÓ LÁSZLÓ Balassagyarmati Kábe 72 17
33. HAVAS MÁTÉ BENDEGÚZ VECSÉS SE-KSI-ÉL-TEA 72 13
34. KOVÁCS KORNÉL ContiTech FKSE-Algyő 71 18
35. SZATHMÁRI CSABA Balassagyarmati Kábe 71 19
36. CSIKÓS PATRIK Nyíregyházi SN KFT 70 19
37. MÉSZÁROS VINCE Budai Farkasok NKFT 68 17
38. PAP NORBERT ContiTech FKSE-Algyő 67 18
39. TAMÁS MENYHÉRT LEVENTE Nyíregyházi SN KFT 67 17
40. KOLLÁR BALÁZS Dabas KC VSE II. 66 17
41. KISS MÁRK ContiTech FKSE-Algyő 65 20
42. NEUKUM CSANÁD Budai Farkasok NKFT 64 16
43. BAGYAL KORNÉL Balassagyarmati Kábe 63 19
44. TÓTH ÁDÁM ContiTech FKSE-Algyő 62 19
45. HOMOKI MARTIN Mizse KC 61 17
46. PRASZNA PÉTER Balassagyarmati Kábe 61 18
47. BARTÓK BOTOND Mezőkövesdi KC 60 18
48. TÓTH BENDEGÚZ Nyíregyházi SN KFT 58 18
49. TÓTH SOMA ÓAM-Ózdi KC 58 19
50. HORVÁTH BENDEGÚZ Nyíregyházi SN KFT 55 19
51. SZŐKE LEVENTE ZOLTÁN Pick Szeged 55 19
52. PÉCSI MÁTÉ Balassagyarmati Kábe 52 17
53. CZEGLÉDI NÁNDOR Mezőkövesdi KC 51 16
54. OLLÁRI SZABOLCS Törökszentmiklósi KE 51 13
55. HUNYADVÁRI HENRIK ZSOLT Budai Farkasok NKFT 50 16
56. MÉSZÁROS ÁKOS Nyíregyházi SN KFT 50 19
57. BOLYKI DÁNIEL Dabas KC VSE II. 48 18
58. MOLNÁR LEVENTE ÓAM-Ózdi KC 47 19
59. BIDLEK ZSOMBOR ÓAM-Ózdi KC 46 17
60. MÉSZÁROS CSONGOR ContiTech FKSE-Algyő 46 20
61. TÓTH ZSOLT Mezőkövesdi KC 46 15
62. GITAY-GORZÓ CSABA Pick Szeged 45 19
63. JANKOVITS DÁNIEL Dabas KC VSE II. 44 18
64. TÓTH-MOLNÁR GELLÉRT Pick Szeged 44 18
65. LOSONCZI PÉTER Nyíregyházi SN KFT 43 20
66. TÓTH ARNOLD Mezőkövesdi KC 43 16
67. SZTANKOVICS PATRIK Budai Farkasok NKFT 42 16
68. MIKLÓS ALEX Budai Farkasok NKFT 41 14
69. BERTA ERIK Törökszentmiklósi KE 39 17
70. BOGNÁR MÁTÉ VECSÉS SE-KSI-ÉL-TEA 38 8
71. BALLA BENEDEK Budai Farkasok NKFT 36 19
72. MRÁZ ZSOLT Dabas KC VSE II. 36 12
73. RÖFFLER DÁNIEL Balassagyarmati Kábe 36 18
74. DÓCZI BALAMBÉR MÁTYÁS Budai Farkasok NKFT 35 19
75. DÓCZI BOTOND Budai Farkasok NKFT 35 7
76. CZEGLÉDI PÉTER Nyíregyházi SN KFT 34 16
77. SZABÓ DÁNIEL ÓAM-Ózdi KC 32 17
78. FARKAS ÁDÁM Dabas KC VSE II. 31 14
79. ROZGONYI ÁKOS Budai Farkasok NKFT 31 16
80. BESZÉDES BENCE Pick Szeged 30 15
81. ORBÁN ISTVÁN Budai Farkasok NKFT 30 15
82. TUSJAK MIKLÓS Pick Szeged 30 19
83. MAKKAI FERENC Törökszentmiklósi Sz 29 17
84. KULIN KRISZTIÁN Budai Farkasok NKFT 28 20
85. SZŰCS MÁRK Dabas KC VSE II. 28 19
86. ÜVEGES KRISZTIÁN Mezőkövesdi KC 28 15
87. FÁBIÁN VINCE Nyíregyházi SN KFT 27 14
88. NÉMETH MARTIN Dabas KC VSE II. 27 19
89. BAGI NORBERT Törökszentmiklósi KE 26 14
90. BENYUS MÁRK Törökszentmiklósi KE 26 17
91. FARKAS BENCE Budai Farkasok NKFT 26 17
92. FISCHER NORBERT VECSÉS SE-KSI-ÉL-TEA 26 14
93. MOKCSAY DOMINIK Pick Szeged 26 14
94. TÓTH SZABOLCS Mizse KC 26 9
95. MOGYORÓSI GERGELY VECSÉS SE-KSI-ÉL-TEA 25 14
96. ORBÁN LÓRÁNT Budai Farkasok NKFT 25 18
97. SEBŐK KRISTÓF ÓAM-Ózdi KC 25 19
98. SZILÁGYI JÓZSEF Törökszentmiklósi KE 25 18
99. LŐRIK CSEGŐ Balassagyarmati Kábe 24 14
100. GERCSÓ BALÁZS Pick Szeged 23 19
101. RUZSINSZKI PATRIK Nyíregyházi SN KFT 23 12
102. TÓTH ÁDÁM Pick Szeged 23 16
103. SEJLINGER KOLOS Budai Farkasok NKFT 22 6
104. ANTAL MÁTÉ VECSÉS SE-KSI-ÉL-TEA 21 3
105. BEREZNAI ERIK Nyíregyházi SN KFT 21 19
106. KOVÁCS JÁNOS NORBERT Törökszentmiklósi Sz 21 19
107. MAJOROS LÁSZLÓ Törökszentmiklósi KE 21 10
108. SZABÓ KÁROLY Törökszentmiklósi KE 21 14
109. KOLLÁR MARTIN DÁNIEL ContiTech FKSE-Algyő 20 13
110. OLÁH TIBOR Balassagyarmati Kábe 20 14
111. BAGJOS ATTILA ZSOLT VECSÉS SE-KSI-ÉL-TEA 19 9
112. CSUTAK ÁDÁM Pick Szeged 19 3
113. KAPITÁNY MARCELL VECSÉS SE-KSI-ÉL-TEA 19 4
114. OKOLENSZKI PATRIK Balassagyarmati Kábe 19 17
115. PINTÉR PATRIK Törökszentmiklósi Sz 19 19
116. SEBESTYÉN BENCE Mizse KC 19 6
117. HEGYESI KRISTÓF Nyíregyházi SN KFT 18 12
118. TÚRI FERENC Törökszentmiklósi Sz 18 17
119. HORNACSEK DÁVID Mizse KC 17 15
120. GAJDÁCSI LEVENTE FERENC Mizse KC 16 17
121. KÓNYA DÁNIEL ÓAM-Ózdi KC 16 18
122. NÁDHÁZI FRANK Törökszentmiklósi Sz 16 19
123. SZILÁGYI TAMÁS Dabas KC VSE II. 16 17
124. BALOGH LÁSZLÓ TIBOR Törökszentmiklósi Sz 15 14
125. JUHÁSZ ANDRÁS Pick Szeged 15 14
126. KENYERES TIBOR Törökszentmiklósi Sz 15 4
127. LÉVAI DOMINIK ÓAM-Ózdi KC 14 14
128. TENGERI MARTIN Mezőkövesdi KC 14 17
129. BARANYI BENCE Törökszentmiklósi Sz 13 15
130. TARI ÁRON ContiTech FKSE-Algyő 13 21
131. TÓTH GERGŐ Mezőkövesdi KC 13 15
132. DEMECS BOTOND ContiTech FKSE-Algyő 12 1
133. HÁBLI TIBOR Dabas KC VSE II. 12 19
134. KÁDÁR GERGŐ Dabas KC VSE II. 12 11
135. PINTÉR MILÁN Törökszentmiklósi KE 11 12
136. VINCZE LÁSZLÓ VECSÉS SE-KSI-ÉL-TEA 11 9
137. KAPITÁNY KRISZTOFER VECSÉS SE-KSI-ÉL-TEA 10 5
138. SZABÓ BENCE BÁLINT Pick Szeged 10 4
139. PATÓ ÁKOS Törökszentmiklósi Sz 9 15
140. PONGRÁCZ DÁVID VECSÉS SE-KSI-ÉL-TEA 9 15
141. SCHNETTER KRISZTIÁN Törökszentmiklósi KE 9 6
142. BLASKÓ BENCE VECSÉS SE-KSI-ÉL-TEA 8 8
143. DEBIEC ZOLTÁN Törökszentmiklósi Sz 8 4
144. FÁKLYA ÁKOS ÓAM-Ózdi KC 8 14
145. FARAGÓ DÁNIEL Törökszentmiklósi KE 8 6
146. KELEMEN GERGŐ Balassagyarmati Kábe 8 16
147. KOZMA ATTILA VECSÉS SE-KSI-ÉL-TEA 8 7
148. LIPÁK FERENC Törökszentmiklósi Sz 8 19
149. SZÉKELY ERNŐ VECSÉS SE-KSI-ÉL-TEA 8 8
150. TEKNŐS KRISZTIÁN Balassagyarmati Kábe 8 17
151. CSÖRGŐ MÁRTON Budai Farkasok NKFT 7 13
152. FARKAS BENCE VECSÉS SE-KSI-ÉL-TEA 7 11
153. MIHALYI BÉLA Nyíregyházi SN KFT 7 2
154. MOLNÁR BENEDEK ContiTech FKSE-Algyő 7 21
155. MOLNÁR RICHÁRD KRISZTIÁN Pick Szeged 7 8
156. VERHÓCZKI BENCE Mezőkövesdi KC 7 9
157. FODOR FLÓRIÁN ContiTech FKSE-Algyő 6 19
158. HAJAS DÁVID Mezőkövesdi KC 6 19
159. JUHÁSZ ÁKOS GÁBOR Törökszentmiklósi KE 6 12
160. MAKULA BALÁZS Pick Szeged 6 19
161. NAGY ERIK Törökszentmiklósi Sz 6 2
162. STAAR ANDOR Mizse KC 6 18
163. SURI DÁNIEL VECSÉS SE-KSI-ÉL-TEA 6 4
164. BORBÉLY ANDRÁS Pick Szeged 5 3
165. HOLLÓ ÁDÁM Törökszentmiklósi Sz 5 3
166. KÓNYA ROLF ROLAND Nyíregyházi SN KFT 5 11
167. PATAKI DÁNIEL Mezőkövesdi KC 5 5
168. SÁFRÁNY BALÁZS ZSOLT VECSÉS SE-KSI-ÉL-TEA 5 9
169. SARKADI LÁSZLÓ Törökszentmiklósi KE 5 7
170. SZALAI ROLAND ContiTech FKSE-Algyő 5 9
171. BARCZA GÁBOR MARCELL Törökszentmiklósi Sz 4 5
172. HORVÁTH DONÁT Budai Farkasok NKFT 4 7
173. PÉTER ÁRPÁD Mizse KC 4 9
174. PURGEL DOMINIK Pick Szeged 4 8
175. ROMHÁNYI LEVENTE VECSÉS SE-KSI-ÉL-TEA 4 5
176. KOZMA BÁLINT Budai Farkasok NKFT 3 1
177. NAGY MIKLÓS Pick Szeged 3 3
178. NAGY ZSOLT Dabas KC VSE II. 3 6
179. PAP MARTIN LEON Mezőkövesdi KC 3 11
180. TORMA GYÖRGY VECSÉS SE-KSI-ÉL-TEA 3 5
181. BÁLINT ÁKOS ANDRÁS ContiTech FKSE-Algyő 2 18
182. KELEMEN PATRIK FERENC Törökszentmiklósi KE 2 4
183. KISS GERGŐ VECSÉS SE-KSI-ÉL-TEA 2 9
184. KORDICS BALÁZS Balassagyarmati Kábe 2 2
185. LENGYEL MÁRKÓ Törökszentmiklósi KE 2 9
186. NAGY ÁRPÁD TAMÁS Törökszentmiklósi Sz 2 6
187. PÁSZTOR ÁKOS Mezőkövesdi KC 2 5
188. RÁCZ CSABA Törökszentmiklósi Sz 2 5
189. ANDRÁS ÁDÁM VECSÉS SE-KSI-ÉL-TEA 1 6
190. BALLA GÁBOR Balassagyarmati Kábe 1 3
191. BARÁTH GERGŐ Nyíregyházi SN KFT 1 2
192. BARTÓK ÁKOS Mezőkövesdi KC 1 1
193. BELUSZ BÁLINT LÁSZLÓ Mizse KC 1 2
194. BOTH PÉTER Nyíregyházi SN KFT 1 7
195. CSÖRGŐ PÉTER Mezőkövesdi KC 1 2
196. DEBIEC GERGŐ Törökszentmiklósi Sz 1 1
197. HALÁSZ LORÁND Pick Szeged 1 2
198. HEGEDŰS MÁTÉ Törökszentmiklósi Sz 1 2
199. KOVÁCS JÓZSEF Mizse KC 1 19
200. SÓS BENCE Dabas KC VSE II. 1 5
201. TAJTI SÁNDOR Pick Szeged 1 7
202. TORMA BÁLINT Budai Farkasok NKFT 1 18
203. TÖRÖK LEVENTE Mezőkövesdi KC 1 5
204. ÁDÁM BENCE Balassagyarmati Kábe 0 4
205. BAGYAL BOTOND Balassagyarmati Kábe 0 3
206. BALOGH BENCE GÁBOR Nyíregyházi SN KFT 0 20
207. BARTÓK LEVENTE Mezőkövesdi KC 0 18
208. BERNÁTH PATRIK Balassagyarmati Kábe 0 18
209. BOA BENCE ContiTech FKSE-Algyő 0 10
210. BÓDOG ROLAND Mizse KC 0 19
211. BREDÁK ZOLTÁN Mezőkövesdi KC 0 16
212. BUGYI CSABA ATTILA Törökszentmiklósi KE 0 1
213. BUGYI GERGŐ Törökszentmiklósi KE 0 14
214. CZIKÓ LÁSZLÓ Törökszentmiklósi KE 0 19
215. CZINDLER ÁDÁM Dabas KC VSE II. 0 1
216. ENYEDY DÁNIEL MARCELL ÓAM-Ózdi KC 0 11
217. FÁBIÁN LÁSZLÓ Balassagyarmati Kábe 0 1
218. FECSKE ZOLTÁN Törökszentmiklósi Sz 0 3
219. GÉMES BENCE Pick Szeged 0 18
220. GÖŐZ RICHÁRD Törökszentmiklósi KE 0 8
221. HARAZIN DÁVID Dabas KC VSE II. 0 18
222. HERMANN ÁKOS Dabas KC VSE II. 0 13
223. HOSTISÓCZKI TAMÁS Mezőkövesdi KC 0 10
224. JOÓ ÁDÁM Mizse KC 0 1
225. JOÓ MÁRK ZOLTÁN Mizse KC 0 1
226. JURÁSZIK DÁVID VECSÉS SE-KSI-ÉL-TEA 0 6
227. KIS DÁNIEL Mizse KC 0 11
228. KIS ERIK Nyíregyházi SN KFT 0 10
229. KORMOS KRISZTIÁN Törökszentmiklósi KE 0 1
230. KOVÁCS PÉTER SÁNDOR Mizse KC 0 1
231. KÖKÉNY BENCE VECSÉS SE-KSI-ÉL-TEA 0 1
232. KŐVÁRI ÁDÁM Mizse KC 0 19
233. LANDESZ ZSOLT Balassagyarmati Kábe 0 19
234. LÁZÁR MÁRK ContiTech FKSE-Algyő 0 1
235. LENCSÉS LEVENTE JÓZSEF Nyíregyházi SN KFT 0 2
236. MOLDOVÁN ÁKOS VECSÉS SE-KSI-ÉL-TEA 0 1
237. NAGY TIBOR VECSÉS SE-KSI-ÉL-TEA 0 7
238. NAGYMIHÁLY BENCE Pick Szeged 0 14
239. NÉGYESI BENCE Törökszentmiklósi Sz 0 2
240. OROSZ GERGŐ Nyíregyházi SN KFT 0 4
241. PELYHE PATRIK JÓZSEF Mezőkövesdi KC 0 3
242. PINTÉR KRISZTIÁN ÓAM-Ózdi KC 0 17
243. PINTÉR LEVENTE Törökszentmiklósi KE 0 1
244. PUNKA BENJÁMIN ÓAM-Ózdi KC 0 19
245. SARUSI-KISS LÁSZLÓ Pick Szeged 0 13
246. SZABÓ MÁTÉ VECSÉS SE-KSI-ÉL-TEA 0 14
247. SZAKÁCS BÁLINT BENEDEK Budai Farkasok NKFT 0 20
248. SZÉLL GERGŐ ContiTech FKSE-Algyő 0 21
249. SZENTESI - KOVÁCS AMBRUS Mizse KC 0 7
250. SZERDAHELYI GERGŐ Budai Farkasok NKFT 0 2
251. SZERENCSÉS MÁTÉ VECSÉS SE-KSI-ÉL-TEA 0 9
252. TASI TAMÁS Törökszentmiklósi Sz 0 1
253. TÓTH OLIVÉR Törökszentmiklósi Sz 0 1
254. TÓTH TAMÁS ÓAM-Ózdi KC 0 1
255. TURNAI DÁNIEL ZOLTÁN VECSÉS SE-KSI-ÉL-TEA 0 2
256. VITÁLIS ANDRÁS Törökszentmiklósi Sz 0 3
K&H FÉRFI KÉZILABDA LIGA
K&H NŐI KÉZILABDA LIGA
www.keziszovetseg.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
- Küldés
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Apparátus
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- MKSZ Szociális Alapítvány
- MKSZ Sporttudományi Tanácsadó Testület
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda MKSZ - TESZT Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Játékvezetés felülete
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó