Címjegyzék
KÉZILABDA VERSENYEK
HÍREK
FOTÓ
VIDEÓ
MŰSOR - EREDMÉNYEK
Férfi Ifjúsági II. osztály-Kelet
2017. szeptember 9. szombat
15:00 Törökszentmiklósi KE - Budai Farkasok NKFT 15 - 33
2017. szeptember 13. szerda
16:30 Mezőkövesdi KC - Törökszentmiklósi Székács 40 - 17
18:15 Mizse KC - Pick Szeged 27 - 29
2017. szeptember 17. vasárnap
14:00 Dabas KC VSE II. - Nyíregyházi SN KFT 25 - 25
14:00 VECSÉS SE-KSI-ÉL-TEAM - Balassagyarmati Kábel SE 23 - 26
15:00 ÓAM-Ózdi KC - ContiTech FKSE-Algyő 31 - 23
2017. szeptember 20. szerda
17:00 Balassagyarmati Kábel SE - Mezőkövesdi KC 28 - 36
17:30 Törökszentmiklósi Székács - ContiTech FKSE-Algyő 29 - 41
17:30 Pick Szeged - Budai Farkasok NKFT 21 - 30
2017. szeptember 23. szombat
12:00 Törökszentmiklósi KE - VECSÉS SE-KSI-ÉL-TEAM 26 - 23
16:00 ÓAM-Ózdi KC - Dabas KC VSE II. 28 - 27
16:00 Mizse KC - Nyíregyházi SN KFT 21 - 33
2017. szeptember 26. kedd
18:30 ContiTech FKSE-Algyő - Balassagyarmati Kábel SE 33 - 37
2017. szeptember 27. szerda
18:15 Mizse KC - ÓAM-Ózdi KC 30 - 34
2017. szeptember 29. péntek
18:00 Törökszentmiklósi KE - Pick Szeged 32 - 30
2017. szeptember 30. szombat
15:30 Mezőkövesdi KC - VECSÉS SE-KSI-ÉL-TEAM 40 - 25
15:45 Dabas KC VSE II. - Törökszentmiklósi Székács 40 - 19
2017. október 1. vasárnap
15:00 Budai Farkasok NKFT - Nyíregyházi SN KFT 26 - 34
2017. október 4. szerda
16:30 Mezőkövesdi KC - Törökszentmiklósi KE 36 - 24
17:30 Törökszentmiklósi Székács - Mizse KC 24 - 32
2017. október 5. csütörtök
16:00 Nyíregyházi SN KFT - Pick Szeged 35 - 24
2017. október 6. péntek
17:00 Balassagyarmati Kábel SE - Dabas KC VSE II. 29 - 35
2017. október 8. vasárnap
16:00 ÓAM-Ózdi KC - Budai Farkasok NKFT 35 - 23
17:00 VECSÉS SE-KSI-ÉL-TEAM - ContiTech FKSE-Algyő 29 - 26
2017. október 10. kedd
18:30 ContiTech FKSE-Algyő - Mezőkövesdi KC 27 - 44
2017. október 11. szerda
18:15 Mizse KC - Balassagyarmati Kábel SE 31 - 29
2017. október 12. csütörtök
18:00 Törökszentmiklósi KE - Nyíregyházi SN KFT 24 - 48
2017. október 14. szombat
16:00 Pick Szeged - ÓAM-Ózdi KC 23 - 32
2017. október 15. vasárnap
14:00 VECSÉS SE-KSI-ÉL-TEAM - Dabas KC VSE II. 30 - 43
15:00 Budai Farkasok NKFT - Törökszentmiklósi Székács 47 - 17
2017. október 17. kedd
18:30 ContiTech FKSE-Algyő - Törökszentmiklósi KE 31 - 37
2017. október 19. csütörtök
16:30 ÓAM-Ózdi KC - Nyíregyházi SN KFT 35 - 34
17:00 Balassagyarmati Kábel SE - Budai Farkasok NKFT 26 - 38
2017. október 21. szombat
14:00 Törökszentmiklósi Székács - Pick Szeged 20 - 35
2017. október 22. vasárnap
13:00 Mezőkövesdi KC - Dabas KC VSE II. 29 - 28
16:00 VECSÉS SE-KSI-ÉL-TEAM - Mizse KC 33 - 32
2017. október 28. szombat
16:00 Törökszentmiklósi KE - Törökszentmiklósi Székács 37 - 17
2017. november 8. szerda
17:45 Pick Szeged - Balassagyarmati Kábel SE 22 - 17
18:45 Mizse KC - Mezőkövesdi KC 23 - 40
2017. november 11. szombat
11:30 Törökszentmiklósi KE - ÓAM-Ózdi KC 31 - 32
16:00 Nyíregyházi SN KFT - Törökszentmiklósi Székács 44 - 19
2017. november 12. vasárnap
13:00 Dabas KC VSE II. - ContiTech FKSE-Algyő 40 - 27
15:00 Budai Farkasok NKFT - VECSÉS SE-KSI-ÉL-TEAM 46 - 26
2017. november 14. kedd
18:30 ContiTech FKSE-Algyő - Mizse KC 32 - 32
2017. november 16. csütörtök
17:00 Balassagyarmati Kábel SE - Nyíregyházi SN KFT 25 - 34
2017. november 18. szombat
10:00 Törökszentmiklósi Székács - ÓAM-Ózdi KC 31 - 46
13:30 Mezőkövesdi KC - Budai Farkasok NKFT 35 - 26
2017. november 19. vasárnap
13:00 Dabas KC VSE II. - Törökszentmiklósi KE 32 - 27
17:00 VECSÉS SE-KSI-ÉL-TEAM - Pick Szeged 26 - 22
2017. november 22. szerda
18:15 Mizse KC - Dabas KC VSE II. 27 - 24
2017. november 24. péntek
16:00 Nyíregyházi SN KFT - VECSÉS SE-KSI-ÉL-TEAM 36 - 28
2017. november 26. vasárnap
15:00 Budai Farkasok NKFT - ContiTech FKSE-Algyő 40 - 22
16:00 ÓAM-Ózdi KC - Balassagyarmati Kábel SE 32 - 26
16:00 Pick Szeged - Mezőkövesdi KC 17 - 22
2017. november 28. kedd
18:30 ContiTech FKSE-Algyő - Pick Szeged 18 - 23
2017. november 29. szerda
18:15 Mizse KC - Törökszentmiklósi KE 33 - 28
2017. december 1. péntek
15:30 Nyíregyházi SN KFT - Mezőkövesdi KC 31 - 30
2017. december 3. vasárnap
14:00 Dabas KC VSE II. - Budai Farkasok NKFT 21 - 31
16:00 VECSÉS SE-KSI-ÉL-TEAM - ÓAM-Ózdi KC 37 - 39
2017. december 6. szerda
17:45 Pick Szeged - Dabas KC VSE II. 25 - 24
2017. december 7. csütörtök
16:00 Nyíregyházi SN KFT - ContiTech FKSE-Algyő 43 - 22
2017. december 9. szombat
15:30 Törökszentmiklósi KE - Balassagyarmati Kábel SE 36 - 22
2017. december 10. vasárnap
11:30 ÓAM-Ózdi KC - Mezőkövesdi KC 40 - 33
15:00 Budai Farkasok NKFT - Mizse KC 37 - 31
2017. december 13. szerda
16:00 Törökszentmiklósi Székács - VECSÉS SE-KSI-ÉL-TEAM 18 - 38
2017. december 14. csütörtök
17:00 Balassagyarmati Kábel SE - Törökszentmiklósi Székács 47 - 25
2018. február 1. csütörtök
18:00 Nyíregyházi SN KFT - Dabas KC VSE II.
2018. február 7. szerda
17:45 Pick Szeged - Mizse KC
2018. február 8. csütörtök
17:00 Balassagyarmati Kábel SE - VECSÉS SE-KSI-ÉL-TEAM
2018. február 9. péntek
17:00 Nyíregyházi SN KFT - Mizse KC
2018. február 10. szombat
16:00 Törökszentmiklósi Székács - Mezőkövesdi KC
2018. február 11. vasárnap
11:00 Budai Farkasok NKFT - Törökszentmiklósi KE
11:00 ContiTech FKSE-Algyő - ÓAM-Ózdi KC
2018. február 13. kedd
18:30 ContiTech FKSE-Algyő - Törökszentmiklósi Székács
2018. február 14. szerda
16:30 Mezőkövesdi KC - Balassagyarmati Kábel SE
2018. február 17. szombat
13:45 Dabas KC VSE II. - ÓAM-Ózdi KC
14:00 Budai Farkasok NKFT - Pick Szeged
2018. február 18. vasárnap
17:00 VECSÉS SE-KSI-ÉL-TEAM - Törökszentmiklósi KE
2018. február 20. kedd
17:30 Törökszentmiklósi Székács - Dabas KC VSE II.
2018. február 21. szerda
17:45 Pick Szeged - Törökszentmiklósi KE
2018. február 22. csütörtök
16:00 Nyíregyházi SN KFT - Budai Farkasok NKFT
17:00 Balassagyarmati Kábel SE - ContiTech FKSE-Algyő
2018. február 25. vasárnap
14:00 VECSÉS SE-KSI-ÉL-TEAM - Mezőkövesdi KC
16:00 ÓAM-Ózdi KC - Mizse KC
2018. február 28. szerda
18:15 Mizse KC - Törökszentmiklósi Székács
2018. március 1. csütörtök
18:00 Törökszentmiklósi KE - Mezőkövesdi KC
2018. március 2. péntek
16:30 Dabas KC VSE II. - Balassagyarmati Kábel SE
18:30 ContiTech FKSE-Algyő - VECSÉS SE-KSI-ÉL-TEAM
2018. március 4. vasárnap
14:00 Pick Szeged - Nyíregyházi SN KFT
15:00 Budai Farkasok NKFT - ÓAM-Ózdi KC
2018. március 8. csütörtök
16:00 Törökszentmiklósi Székács - Budai Farkasok NKFT
16:00 Nyíregyházi SN KFT - Törökszentmiklósi KE
16:30 Mezőkövesdi KC - ContiTech FKSE-Algyő
17:00 Balassagyarmati Kábel SE - Mizse KC
2018. március 11. vasárnap
14:00 Dabas KC VSE II. - VECSÉS SE-KSI-ÉL-TEAM
16:00 ÓAM-Ózdi KC - Pick Szeged
2018. március 14. szerda
17:45 Pick Szeged - Törökszentmiklósi Székács
18:00 Törökszentmiklósi KE - ContiTech FKSE-Algyő
18:15 Mizse KC - VECSÉS SE-KSI-ÉL-TEAM
2018. március 16. péntek
16:00 Nyíregyházi SN KFT - ÓAM-Ózdi KC
2018. március 18. vasárnap
Budai Farkasok NKFT - Balassagyarmati Kábel SE
14:00 Dabas KC VSE II. - Mezőkövesdi KC
2018. március 20. kedd
16:30 Mezőkövesdi KC - Mizse KC
2018. március 22. csütörtök
17:00 Balassagyarmati Kábel SE - Pick Szeged
2018. március 23. péntek
18:00 ContiTech FKSE-Algyő - Dabas KC VSE II.
2018. március 24. szombat
16:00 Törökszentmiklósi Székács - Nyíregyházi SN KFT
2018. március 25. vasárnap
16:00 ÓAM-Ózdi KC - Törökszentmiklósi KE
17:00 VECSÉS SE-KSI-ÉL-TEAM - Budai Farkasok NKFT
2018. április 3. kedd
18:30 ContiTech FKSE-Algyő - Nyíregyházi SN KFT
2018. április 11. szerda
18:15 Mizse KC - ContiTech FKSE-Algyő
2018. április 12. csütörtök
16:00 Nyíregyházi SN KFT - Balassagyarmati Kábel SE
18:00 Törökszentmiklósi KE - Dabas KC VSE II.
2018. április 13. péntek
17:45 Pick Szeged - VECSÉS SE-KSI-ÉL-TEAM
2018. április 15. vasárnap
15:30 Budai Farkasok NKFT - Mezőkövesdi KC
16:00 ÓAM-Ózdi KC - Törökszentmiklósi Székács
2018. április 17. kedd
18:30 ContiTech FKSE-Algyő - Budai Farkasok NKFT
2018. április 19. csütörtök
17:00 Balassagyarmati Kábel SE - ÓAM-Ózdi KC
2018. április 20. péntek
17:30 Törökszentmiklósi Székács - Törökszentmiklósi KE
2018. április 21. szombat
17:00 Mezőkövesdi KC - Pick Szeged
2018. április 22. vasárnap
14:00 Dabas KC VSE II. - Mizse KC
17:00 VECSÉS SE-KSI-ÉL-TEAM - Nyíregyházi SN KFT
2018. április 25. szerda
17:45 Pick Szeged - ContiTech FKSE-Algyő
2018. április 26. csütörtök
18:00 Törökszentmiklósi KE - Mizse KC
2018. április 28. szombat
16:00 Törökszentmiklósi Székács - Balassagyarmati Kábel SE
2018. április 29. vasárnap
14:00 Budai Farkasok NKFT - Dabas KC VSE II.
15:30 Mezőkövesdi KC - Nyíregyházi SN KFT
16:00 ÓAM-Ózdi KC - VECSÉS SE-KSI-ÉL-TEAM
2018. május 5. szombat
15:45 Dabas KC VSE II. - Pick Szeged
2018. május 9. szerda
18:15 Mizse KC - Budai Farkasok NKFT
2018. május 10. csütörtök
17:00 Balassagyarmati Kábel SE - Törökszentmiklósi KE
2018. május 12. szombat
15:30 Mezőkövesdi KC - ÓAM-Ózdi KC
2018. május 13. vasárnap
17:00 VECSÉS SE-KSI-ÉL-TEAM - Törökszentmiklósi Székács
TABELLA
hely csapat M GY D V LG KG GK PONT
1. ÓAM-Ózdi KC 11 11 0 0 384 318 66 22
2. Nyíregyházi SN KFT 11 9 1 1 397 279 118 19
3. Mezőkövesdi KC 11 9 0 2 385 286 99 18
4. Budai Farkasok NKFT 11 8 0 3 377 283 94 16
5. Dabas KC VSE II. 11 5 1 5 339 297 42 11
6. Pick Szeged 11 5 0 6 271 283 -12 10
7. Törökszentmiklósi KE 11 5 0 6 317 337 -20 10
8. Mizse KC 11 4 1 6 319 343 -24 9
9. VECSÉS SE-KSI-ÉL-TEAM 11 4 0 7 318 354 -36 7
10. Balassagyarmati Kábel SE 11 3 0 8 312 345 -33 6
11. ContiTech FKSE-Algyő 11 1 1 9 302 385 -83 3
12. Törökszentmiklósi Székács 11 0 0 11 236 447 -211 -1
BÜNTETŐ ÉS BÓNUSZPONTOK
csapat neve büntető pont bónusz pont
Törökszentmiklósi Székács KE -1
VECSÉS SE-KSI-ÉL-TEAM -1
GÓLLÖVŐLISTA - MÉRKŐZÉSSZÁM
hely név csapat gól M gól M
1. VASS PÉTER ContiTech FKSE-Algyő 111 11
2. DOHÁNY RAJMUND Mezőkövesdi KC 95 11
3. FARKAS BENCE ÓAM-Ózdi KC 86 11
4. SZABÓ DÁNIEL Mezőkövesdi KC 82 11
5. SIPEKI MARCELL Mezőkövesdi KC 77 11
6. HALÁSZ PATRIK Törökszentmiklósi Sz 74 11
7. KEREKES ROLAND ÓAM-Ózdi KC 72 8
8. MATUSZKA BALÁZS Budai Farkasok NKFT 71 11
9. KISS DÖME Törökszentmiklósi KE 67 10
10. KISS PÉTER Dabas KC VSE II. 64 11
11. KOMÁROMI ZOLTÁN Törökszentmiklósi KE 62 9
12. HAVAS MÁTÉ BENDEGÚZ VECSÉS SE-KSI-ÉL-TEA 61 10
13. MARSI MIKLÓS ATTILA Törökszentmiklósi Sz 60 11
14. DOBI SÁNDOR Nyíregyházi SN KFT 59 11
15. NYITRAI BENEDEK SOMA Mizse KC 58 11
16. TAKÁCS ZALÁN Nyíregyházi SN KFT 55 10
17. BÁRDOS MÁTÉ ÓAM-Ózdi KC 53 10
18. FORRÓ LÁSZLÓ Balassagyarmati Kábe 53 11
19. SOLTÉSZ MÁRK Mizse KC 53 11
20. FÖLDI IMRE Pick Szeged 52 11
21. GÁL KRISTÓF Balassagyarmati Kábe 52 11
22. HOMOKI MARTIN Mizse KC 52 11
23. MIKLÓS MÁRK ÓAM-Ózdi KC 50 10
24. SZAKÁCS-ORHA APOR ERIK Dabas KC VSE II. 50 10
25. VESZELSZKI BENCE Mizse KC 49 11
26. MUSZTÁCS DÁNIEL VECSÉS SE-KSI-ÉL-TEA 47 5
27. BAGYAL KORNÉL Balassagyarmati Kábe 46 11
28. FÓRIZS ROLAND Nyíregyházi SN KFT 46 11
29. NYITRAI GÁBOR Mizse KC 44 9
30. CSIKÓS PATRIK Nyíregyházi SN KFT 42 10
31. VARGA ANDRÁS Törökszentmiklósi KE 41 10
32. NEUKUM CSANÁD Budai Farkasok NKFT 40 9
33. FARKAS SÁNDOR VECSÉS SE-KSI-ÉL-TEA 39 8
34. KOLLÁR BALÁZS Dabas KC VSE II. 39 10
35. PAP NORBERT ContiTech FKSE-Algyő 37 10
36. TÓTH ZSOLT Mezőkövesdi KC 37 10
37. KOCSIK DÁNIEL Pick Szeged 36 11
38. KOVÁCS KORNÉL ContiTech FKSE-Algyő 35 8
39. MÉSZÁROS VINCE Budai Farkasok NKFT 35 10
40. PÉCSI MÁTÉ Balassagyarmati Kábe 33 10
41. TAMÁS MENYHÉRT LEVENTE Nyíregyházi SN KFT 33 8
42. MIKLÓS ALEX Budai Farkasok NKFT 32 10
43. TÓTH ÁDÁM ContiTech FKSE-Algyő 32 10
44. PAPP ROLAND VECSÉS SE-KSI-ÉL-TEA 31 9
45. SZATHMÁRI CSABA Balassagyarmati Kábe 31 11
46. TÓTH BENDEGÚZ Nyíregyházi SN KFT 31 10
47. ÚJVÁRI ROLAND Dabas KC VSE II. 31 11
48. BIDLEK ZSOMBOR ÓAM-Ózdi KC 30 10
49. JANKOVITS DÁNIEL Dabas KC VSE II. 29 10
50. MRÁZ ZSOLT Dabas KC VSE II. 29 8
51. BERTA ERIK Törökszentmiklósi KE 28 11
52. BOLYKI DÁNIEL Dabas KC VSE II. 28 11
53. TÓTH SOMA ÓAM-Ózdi KC 27 11
54. BARTÓK BOTOND Mezőkövesdi KC 26 11
55. MÉSZÁROS ÁKOS Nyíregyházi SN KFT 26 10
56. SZŐKE LEVENTE ZOLTÁN Pick Szeged 26 11
57. SZTANKOVICS PATRIK Budai Farkasok NKFT 26 8
58. BOGNÁR MÁTÉ VECSÉS SE-KSI-ÉL-TEA 25 5
59. TÓTH-MOLNÁR GELLÉRT Pick Szeged 25 10
60. BALLA BENEDEK Budai Farkasok NKFT 24 11
61. MOLNÁR LEVENTE ÓAM-Ózdi KC 24 11
62. GITAY-GORZÓ CSABA Pick Szeged 23 11
63. HORVÁTH BENDEGÚZ Nyíregyházi SN KFT 23 10
64. KISS MÁRK ContiTech FKSE-Algyő 23 10
65. PRASZNA PÉTER Balassagyarmati Kábe 23 10
66. RÖFFLER DÁNIEL Balassagyarmati Kábe 23 10
67. TÓTH ARNOLD Mezőkövesdi KC 23 9
68. CZEGLÉDI NÁNDOR Mezőkövesdi KC 22 8
69. HUNYADVÁRI HENRIK ZSOLT Budai Farkasok NKFT 22 9
70. KREMER ÁKOS ContiTech FKSE-Algyő 22 11
71. LOSONCZI PÉTER Nyíregyházi SN KFT 22 11
72. OLLÁRI SZABOLCS Törökszentmiklósi KE 22 6
73. SEJLINGER KOLOS Budai Farkasok NKFT 22 6
74. MAKKAI FERENC Törökszentmiklósi Sz 20 10
75. ORBÁN LÓRÁNT Budai Farkasok NKFT 20 11
76. SZABÓ KÁROLY Törökszentmiklósi KE 20 9
77. TÓTH SZABOLCS Mizse KC 20 6
78. FISCHER NORBERT VECSÉS SE-KSI-ÉL-TEA 19 9
79. KAPITÁNY MARCELL VECSÉS SE-KSI-ÉL-TEA 19 4
80. ORBÁN ISTVÁN Budai Farkasok NKFT 19 11
81. BESZÉDES BENCE Pick Szeged 18 9
82. FARKAS ÁDÁM Dabas KC VSE II. 18 8
83. OLÁH TIBOR Balassagyarmati Kábe 18 8
84. CZEGLÉDI PÉTER Nyíregyházi SN KFT 17 8
85. DÓCZI BALAMBÉR MÁTYÁS Budai Farkasok NKFT 17 11
86. KOLLÁR MARTIN DÁNIEL ContiTech FKSE-Algyő 17 7
87. MAJOROS LÁSZLÓ Törökszentmiklósi KE 17 7
88. BAGI NORBERT Törökszentmiklósi KE 16 7
89. MOKCSAY DOMINIK Pick Szeged 15 9
90. NÉMETH MARTIN Dabas KC VSE II. 15 11
91. ROZGONYI ÁKOS Budai Farkasok NKFT 15 11
92. SEBESTYÉN BENCE Mizse KC 15 4
93. BALOGH LÁSZLÓ TIBOR Törökszentmiklósi Sz 14 10
94. BENYUS MÁRK Törökszentmiklósi KE 14 9
95. CSUTAK ÁDÁM Pick Szeged 14 2
96. KULIN KRISZTIÁN Budai Farkasok NKFT 14 11
97. LŐRIK CSEGŐ Balassagyarmati Kábe 14 6
98. SEBŐK KRISTÓF ÓAM-Ózdi KC 14 11
99. KOVÁCS JÁNOS NORBERT Törökszentmiklósi Sz 13 11
100. RUZSINSZKI PATRIK Nyíregyházi SN KFT 13 7
101. TÓTH ÁDÁM Pick Szeged 13 10
102. BAGJOS ATTILA ZSOLT VECSÉS SE-KSI-ÉL-TEA 12 5
103. FARKAS BENCE Budai Farkasok NKFT 12 8
104. HORNACSEK DÁVID Mizse KC 12 10
105. ANTAL MÁTÉ VECSÉS SE-KSI-ÉL-TEA 11 2
106. FÁBIÁN VINCE Nyíregyházi SN KFT 11 9
107. PINTÉR PATRIK Törökszentmiklósi Sz 11 11
108. SZABÓ DÁNIEL ÓAM-Ózdi KC 11 9
109. SZŰCS MÁRK Dabas KC VSE II. 11 11
110. TUSJAK MIKLÓS Pick Szeged 11 11
111. BEREZNAI ERIK Nyíregyházi SN KFT 10 10
112. KAPITÁNY KRISZTOFER VECSÉS SE-KSI-ÉL-TEA 10 5
113. SZILÁGYI TAMÁS Dabas KC VSE II. 10 10
114. GERCSÓ BALÁZS Pick Szeged 9 11
115. JUHÁSZ ANDRÁS Pick Szeged 9 6
116. MOGYORÓSI GERGELY VECSÉS SE-KSI-ÉL-TEA 9 10
117. TARI ÁRON ContiTech FKSE-Algyő 9 11
118. TÚRI FERENC Törökszentmiklósi Sz 9 10
119. ÜVEGES KRISZTIÁN Mezőkövesdi KC 9 8
120. DEBIEC ZOLTÁN Törökszentmiklósi Sz 8 3
121. FARAGÓ DÁNIEL Törökszentmiklósi KE 8 6
122. GAJDÁCSI LEVENTE FERENC Mizse KC 7 10
123. NÁDHÁZI FRANK Törökszentmiklósi Sz 7 11
124. OKOLENSZKI PATRIK Balassagyarmati Kábe 7 9
125. PONGRÁCZ DÁVID VECSÉS SE-KSI-ÉL-TEA 7 10
126. SZILÁGYI JÓZSEF Törökszentmiklósi KE 7 10
127. TEKNŐS KRISZTIÁN Balassagyarmati Kábe 7 11
128. BARANYI BENCE Törökszentmiklósi Sz 6 9
129. FÁKLYA ÁKOS ÓAM-Ózdi KC 6 7
130. KÁDÁR GERGŐ Dabas KC VSE II. 6 8
131. KOZMA ATTILA VECSÉS SE-KSI-ÉL-TEA 6 4
132. LÉVAI DOMINIK ÓAM-Ózdi KC 6 9
133. LIPÁK FERENC Törökszentmiklósi Sz 6 11
134. TÓTH GERGŐ Mezőkövesdi KC 6 8
135. BORBÉLY ANDRÁS Pick Szeged 5 3
136. CSÖRGŐ MÁRTON Budai Farkasok NKFT 5 7
137. FODOR FLÓRIÁN ContiTech FKSE-Algyő 5 11
138. HÁBLI TIBOR Dabas KC VSE II. 5 11
139. JUHÁSZ ÁKOS GÁBOR Törökszentmiklósi KE 5 8
140. KÓNYA DÁNIEL ÓAM-Ózdi KC 5 10
141. KÓNYA ROLF ROLAND Nyíregyházi SN KFT 5 11
142. MOLNÁR BENEDEK ContiTech FKSE-Algyő 5 11
143. PATAKI DÁNIEL Mezőkövesdi KC 5 5
144. SCHNETTER KRISZTIÁN Törökszentmiklósi KE 5 4
145. STAAR ANDOR Mizse KC 5 10
146. MÉSZÁROS CSONGOR ContiTech FKSE-Algyő 4 10
147. MOLNÁR RICHÁRD KRISZTIÁN Pick Szeged 4 4
148. PURGEL DOMINIK Pick Szeged 4 7
149. SZÉKELY ERNŐ VECSÉS SE-KSI-ÉL-TEA 4 5
150. VINCZE LÁSZLÓ VECSÉS SE-KSI-ÉL-TEA 4 5
151. FARKAS BENCE VECSÉS SE-KSI-ÉL-TEA 3 7
152. HEGYESI KRISTÓF Nyíregyházi SN KFT 3 7
153. KOZMA BÁLINT Budai Farkasok NKFT 3 1
154. MAKULA BALÁZS Pick Szeged 3 11
155. NAGY MIKLÓS Pick Szeged 3 3
156. NAGY ZSOLT Dabas KC VSE II. 3 3
157. PÉTER ÁRPÁD Mizse KC 3 5
158. ROMHÁNYI LEVENTE VECSÉS SE-KSI-ÉL-TEA 3 1
159. BÁLINT ÁKOS ANDRÁS ContiTech FKSE-Algyő 2 10
160. KELEMEN GERGŐ Balassagyarmati Kábe 2 8
161. KISS GERGŐ VECSÉS SE-KSI-ÉL-TEA 2 6
162. KORDICS BALÁZS Balassagyarmati Kábe 2 2
163. LENGYEL MÁRKÓ Törökszentmiklósi KE 2 5
164. NAGY ÁRPÁD TAMÁS Törökszentmiklósi Sz 2 6
165. PATÓ ÁKOS Törökszentmiklósi Sz 2 8
166. RÁCZ CSABA Törökszentmiklósi Sz 2 5
167. SÁFRÁNY BALÁZS ZSOLT VECSÉS SE-KSI-ÉL-TEA 2 5
168. SARKADI LÁSZLÓ Törökszentmiklósi KE 2 3
169. TORMA GYÖRGY VECSÉS SE-KSI-ÉL-TEA 2 2
170. BALLA GÁBOR Balassagyarmati Kábe 1 3
171. BARÁTH GERGŐ Nyíregyházi SN KFT 1 2
172. BARCZA GÁBOR MARCELL Törökszentmiklósi Sz 1 1
173. BLASKÓ BENCE VECSÉS SE-KSI-ÉL-TEA 1 4
174. DEBIEC GERGŐ Törökszentmiklósi Sz 1 1
175. HALÁSZ LORÁND Pick Szeged 1 2
176. KOVÁCS JÓZSEF Mizse KC 1 11
177. PAP MARTIN LEON Mezőkövesdi KC 1 9
178. PINTÉR MILÁN Törökszentmiklósi KE 1 6
179. SÓS BENCE Dabas KC VSE II. 1 5
180. SURI DÁNIEL VECSÉS SE-KSI-ÉL-TEA 1 1
181. TENGERI MARTIN Mezőkövesdi KC 1 10
182. TÖRÖK LEVENTE Mezőkövesdi KC 1 4
183. ÁDÁM BENCE Balassagyarmati Kábe 0 3
184. ANDRÁS ÁDÁM VECSÉS SE-KSI-ÉL-TEA 0 1
185. BAGYAL BOTOND Balassagyarmati Kábe 0 2
186. BALOGH BENCE GÁBOR Nyíregyházi SN KFT 0 11
187. BARTÓK LEVENTE Mezőkövesdi KC 0 11
188. BERNÁTH PATRIK Balassagyarmati Kábe 0 10
189. BOA BENCE ContiTech FKSE-Algyő 0 2
190. BÓDOG ROLAND Mizse KC 0 11
191. BREDÁK ZOLTÁN Mezőkövesdi KC 0 10
192. BUGYI CSABA ATTILA Törökszentmiklósi KE 0 1
193. BUGYI GERGŐ Törökszentmiklósi KE 0 9
194. CZIKÓ LÁSZLÓ Törökszentmiklósi KE 0 11
195. CZINDLER ÁDÁM Dabas KC VSE II. 0 1
196. CSÖRGŐ PÉTER Mezőkövesdi KC 0 1
197. ENYEDY DÁNIEL MARCELL ÓAM-Ózdi KC 0 6
198. FÁBIÁN LÁSZLÓ Balassagyarmati Kábe 0 1
199. GÉMES BENCE Pick Szeged 0 11
200. GÖŐZ RICHÁRD Törökszentmiklósi KE 0 8
201. HAJAS DÁVID Mezőkövesdi KC 0 11
202. HARAZIN DÁVID Dabas KC VSE II. 0 11
203. HERMANN ÁKOS Dabas KC VSE II. 0 7
204. HOSTISÓCZKI TAMÁS Mezőkövesdi KC 0 3
205. JURÁSZIK DÁVID VECSÉS SE-KSI-ÉL-TEA 0 1
206. KENYERES TIBOR Törökszentmiklósi Sz 0 2
207. KIS DÁNIEL Mizse KC 0 5
208. KIS ERIK Nyíregyházi SN KFT 0 9
209. KORMOS KRISZTIÁN Törökszentmiklósi KE 0 1
210. KŐVÁRI ÁDÁM Mizse KC 0 11
211. LANDESZ ZSOLT Balassagyarmati Kábe 0 11
212. LENCSÉS LEVENTE JÓZSEF Nyíregyházi SN KFT 0 2
213. MOLDOVÁN ÁKOS VECSÉS SE-KSI-ÉL-TEA 0 1
214. NAGY TIBOR VECSÉS SE-KSI-ÉL-TEA 0 3
215. NAGYMIHÁLY BENCE Pick Szeged 0 8
216. NÉGYESI BENCE Törökszentmiklósi Sz 0 2
217. PÁSZTOR ÁKOS Mezőkövesdi KC 0 4
218. PELYHE PATRIK JÓZSEF Mezőkövesdi KC 0 2
219. PINTÉR KRISZTIÁN ÓAM-Ózdi KC 0 10
220. PINTÉR LEVENTE Törökszentmiklósi KE 0 1
221. PUNKA BENJÁMIN ÓAM-Ózdi KC 0 11
222. SARUSI-KISS LÁSZLÓ Pick Szeged 0 10
223. SZABÓ MÁTÉ VECSÉS SE-KSI-ÉL-TEA 0 9
224. SZAKÁCS BÁLINT BENEDEK Budai Farkasok NKFT 0 11
225. SZALAI ROLAND ContiTech FKSE-Algyő 0 8
226. SZÉLL GERGŐ ContiTech FKSE-Algyő 0 11
227. SZENTESI - KOVÁCS AMBRUS Mizse KC 0 5
228. SZERENCSÉS MÁTÉ VECSÉS SE-KSI-ÉL-TEA 0 5
229. TORMA BÁLINT Budai Farkasok NKFT 0 11
230. TÓTH OLIVÉR Törökszentmiklósi Sz 0 1
231. TURNAI DÁNIEL ZOLTÁN VECSÉS SE-KSI-ÉL-TEA 0 2
232. VERHÓCZKI BENCE Mezőkövesdi KC 0 2
K&H FÉRFI KÉZILABDA LIGA
K&H NŐI KÉZILABDA LIGA
www.keziszovetseg.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
- Küldés
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Apparátus
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- MKSZ Sporttudományi Tanácsadó Testület
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó