Címjegyzék
KÉZILABDA VERSENYEK
HÍREK
FOTÓ
VIDEÓ
MŰSOR - EREDMÉNYEK
Fiú Serdülő II. osztály-Kelet
2017. szeptember 13. szerda
14:30 Mezőkövesdi KC - Törökszentmiklósi Székács 32 - 23
16:45 Mizse KC - Pick Szeged II. 23 - 23
17:00 PLER-Budapest II. - Törökszentmiklósi KE 35 - 23
2017. szeptember 14. csütörtök
18:00 Kecskeméti Sportiskola - Nyíregyházi SN KFT 21 - 37
2017. szeptember 15. péntek
17:20 Vecsés SE - Balassagyarmati Kábel SE 11 - 29
2017. szeptember 17. vasárnap
13:00 ÓAM-Ózdi KC - FKSE-Kiskunmajsa 25 - 22
2017. szeptember 20. szerda
15:00 Balassagyarmati Kábel SE - Mezőkövesdi KC 20 - 32
16:00 Törökszentmiklósi Székács - FKSE-Kiskunmajsa 20 - 27
16:15 Pick Szeged II. - PLER-Budapest II. 31 - 19
2017. szeptember 23. szombat
14:00 ÓAM-Ózdi KC - Kecskeméti Sportiskola 30 - 28
14:00 Mizse KC - Nyíregyházi SN KFT 25 - 17
14:00 Törökszentmiklósi KE - Vecsés SE 37 - 13
2017. szeptember 27. szerda
16:45 Mizse KC - ÓAM-Ózdi KC 30 - 16
16:45 Mezőkövesdi KC - Vecsés SE 55 - 17
17:00 PLER-Budapest II. - Nyíregyházi SN KFT 26 - 16
2017. szeptember 28. csütörtök
18:00 Kecskeméti Sportiskola - Törökszentmiklósi Székács 28 - 25
2017. szeptember 29. péntek
16:00 FKSE-Kiskunmajsa - Balassagyarmati Kábel SE 31 - 22
16:30 Törökszentmiklósi KE - Pick Szeged II. 16 - 32
2017. október 4. szerda
14:30 Mezőkövesdi KC - Törökszentmiklósi KE 29 - 20
16:00 Törökszentmiklósi Székács - Mizse KC 25 - 38
2017. október 5. csütörtök
17:30 Nyíregyházi SN KFT - Pick Szeged II. 23 - 34
2017. október 6. péntek
15:00 Balassagyarmati Kábel SE - Kecskeméti Sportiskola 31 - 19
17:20 Vecsés SE - FKSE-Kiskunmajsa 27 - 41
2017. október 8. vasárnap
14:00 ÓAM-Ózdi KC - PLER-Budapest II. 10 - 0
2017. október 11. szerda
16:45 Mizse KC - Balassagyarmati Kábel SE 34 - 16
17:00 PLER-Budapest II. - Törökszentmiklósi Székács 39 - 27
2017. október 12. csütörtök
16:30 Törökszentmiklósi KE - Nyíregyházi SN KFT 24 - 19
17:00 FKSE-Kiskunmajsa - Mezőkövesdi KC 23 - 31
18:00 Kecskeméti Sportiskola - Vecsés SE 33 - 15
2017. október 14. szombat
14:00 Pick Szeged II. - ÓAM-Ózdi KC 37 - 19
2017. október 19. csütörtök
15:00 Balassagyarmati Kábel SE - PLER-Budapest II. 25 - 36
15:00 ÓAM-Ózdi KC - Nyíregyházi SN KFT 18 - 24
2017. október 20. péntek
16:00 FKSE-Kiskunmajsa - Törökszentmiklósi KE 21 - 26
17:20 Vecsés SE - Mizse KC 12 - 50
2017. október 21. szombat
12:00 Törökszentmiklósi Székács - Pick Szeged II. 23 - 46
2017. október 22. vasárnap
16:00 Mezőkövesdi KC - Kecskeméti Sportiskola 37 - 18
2017. október 28. szombat
14:00 Törökszentmiklósi KE - Törökszentmiklósi Székács 36 - 17
2017. november 8. szerda
16:15 Pick Szeged II. - Balassagyarmati Kábel SE 30 - 16
16:45 Mizse KC - Mezőkövesdi KC 28 - 26
17:00 PLER-Budapest II. - Vecsés SE 40 - 16
2017. november 9. csütörtök
18:00 Kecskeméti Sportiskola - FKSE-Kiskunmajsa 34 - 27
2017. november 11. szombat
10:00 Törökszentmiklósi KE - ÓAM-Ózdi KC 27 - 22
14:00 Nyíregyházi SN KFT - Törökszentmiklósi Székács 38 - 18
2017. november 15. szerda
16:45 Mezőkövesdi KC - PLER-Budapest II. 35 - 16
2017. november 16. csütörtök
15:00 Balassagyarmati Kábel SE - Nyíregyházi SN KFT 19 - 27
18:00 Kecskeméti Sportiskola - Törökszentmiklósi KE 14 - 31
2017. november 17. péntek
16:00 FKSE-Kiskunmajsa - Mizse KC 25 - 21
17:20 Vecsés SE - Pick Szeged II. 19 - 43
2017. november 18. szombat
12:00 Törökszentmiklósi Székács - ÓAM-Ózdi KC 26 - 33
2017. november 22. szerda
16:45 Mizse KC - Kecskeméti Sportiskola 45 - 21
17:00 PLER-Budapest II. - FKSE-Kiskunmajsa 25 - 28
2017. november 24. péntek
17:30 Nyíregyházi SN KFT - Vecsés SE 39 - 10
2017. november 26. vasárnap
14:00 ÓAM-Ózdi KC - Balassagyarmati Kábel SE 22 - 19
14:00 Pick Szeged II. - Mezőkövesdi KC 32 - 26
2017. november 29. szerda
16:45 Mizse KC - Törökszentmiklósi KE 27 - 20
2017. november 30. csütörtök
16:45 Mezőkövesdi KC - Nyíregyházi SN KFT 20 - 26
18:00 Kecskeméti Sportiskola - PLER-Budapest II. 26 - 34
2017. december 1. péntek
16:00 FKSE-Kiskunmajsa - Pick Szeged II. 18 - 31
17:20 Vecsés SE - ÓAM-Ózdi KC 33 - 29
2017. december 5. kedd
18:00 PLER-Budapest II. - Mizse KC 31 - 29
2017. december 6. szerda
16:15 Pick Szeged II. - Kecskeméti Sportiskola 43 - 11
2017. december 7. csütörtök
17:30 Nyíregyházi SN KFT - FKSE-Kiskunmajsa 27 - 20
2017. december 9. szombat
14:00 Törökszentmiklósi Székács - Vecsés SE 27 - 27
14:00 Törökszentmiklósi KE - Balassagyarmati Kábel SE 34 - 16
2017. december 10. vasárnap
10:00 ÓAM-Ózdi KC - Mezőkövesdi KC 28 - 36
2017. december 14. csütörtök
15:00 Balassagyarmati Kábel SE - Törökszentmiklósi Székács 26 - 24
2018. február 7. szerda
16:15 Pick Szeged II. - Mizse KC 27 - 20
2018. február 8. csütörtök
15:00 Balassagyarmati Kábel SE - Vecsés SE 34 - 19
17:30 Nyíregyházi SN KFT - Kecskeméti Sportiskola 31 - 17
2018. február 10. szombat
10:00 Törökszentmiklósi Székács - Mezőkövesdi KC 21 - 37
2018. február 11. vasárnap
13:00 FKSE-Kiskunmajsa - ÓAM-Ózdi KC 21 - 21
2018. február 13. kedd
17:30 FKSE-Kiskunmajsa - Törökszentmiklósi Székács 32 - 22
18:00 PLER-Budapest II. - Pick Szeged II. 21 - 25
2018. február 15. csütörtök
14:30 Mezőkövesdi KC - Balassagyarmati Kábel SE 42 - 20
17:00 Törökszentmiklósi KE - PLER-Budapest II. 22 - 23
17:30 Nyíregyházi SN KFT - Mizse KC 22 - 23
18:00 Kecskeméti Sportiskola - ÓAM-Ózdi KC 23 - 22
2018. február 18. vasárnap
14:00 Vecsés SE - Törökszentmiklósi KE 27 - 28
2018. február 20. kedd
16:00 Törökszentmiklósi Székács - Kecskeméti Sportiskola 30 - 35
2018. február 21. szerda
16:15 Pick Szeged II. - Törökszentmiklósi KE 30 - 13
2018. február 22. csütörtök
15:00 Balassagyarmati Kábel SE - FKSE-Kiskunmajsa 22 - 20
17:30 Nyíregyházi SN KFT - PLER-Budapest II. 34 - 19
2018. február 23. péntek
17:20 Vecsés SE - Mezőkövesdi KC 24 - 39
2018. február 25. vasárnap
14:00 ÓAM-Ózdi KC - Mizse KC 19 - 38
2018. február 27. kedd
16:30 Törökszentmiklósi KE - Mezőkövesdi KC 26 - 28
2018. február 28. szerda
16:45 Mizse KC - Törökszentmiklósi Székács 39 - 17
17:00 PLER-Budapest II. - ÓAM-Ózdi KC 30 - 25
2018. március 2. péntek
18:00 Kecskeméti Sportiskola - Balassagyarmati Kábel SE 27 - 25
2018. március 4. vasárnap
10:30 FKSE-Kiskunmajsa - Vecsés SE 39 - 28
16:00 Pick Szeged II. - Nyíregyházi SN KFT 33 - 22
2018. március 8. csütörtök
15:00 Balassagyarmati Kábel SE - Mizse KC 15 - 26
16:30 Mezőkövesdi KC - FKSE-Kiskunmajsa 38 - 26
17:30 Nyíregyházi SN KFT - Törökszentmiklósi KE 24 - 25
2018. március 9. péntek
17:20 Vecsés SE - Kecskeméti Sportiskola 27 - 34
2018. március 10. szombat
14:00 Törökszentmiklósi Székács - PLER-Budapest II. 25 - 33
2018. március 11. vasárnap
14:00 ÓAM-Ózdi KC - Pick Szeged II. 30 - 31
2018. március 13. kedd
16:30 Törökszentmiklósi KE - FKSE-Kiskunmajsa 26 - 22
18:00 PLER-Budapest II. - Balassagyarmati Kábel SE 36 - 21
2018. március 14. szerda
16:15 Pick Szeged II. - Törökszentmiklósi Székács 35 - 14
16:45 Mizse KC - Vecsés SE 38 - 25
17:30 Nyíregyházi SN KFT - ÓAM-Ózdi KC 31 - 24
18:00 Kecskeméti Sportiskola - Mezőkövesdi KC 26 - 38
2018. március 20. kedd
14:30 Mezőkövesdi KC - Mizse KC 18 - 26
2018. március 22. csütörtök
15:00 Balassagyarmati Kábel SE - Pick Szeged II. 18 - 29
2018. március 23. péntek
16:00 FKSE-Kiskunmajsa - Kecskeméti Sportiskola 32 - 29
17:20 Vecsés SE - PLER-Budapest II. 22 - 35
2018. március 24. szombat
14:00 Törökszentmiklósi Székács - Nyíregyházi SN KFT 17 - 34
2018. április 4. szerda
15:00 ÓAM-Ózdi KC - Törökszentmiklósi KE 32 - 31
2018. április 10. kedd
18:00 PLER-Budapest II. - Mezőkövesdi KC 31 - 34
2018. április 11. szerda
16:45 Mizse KC - FKSE-Kiskunmajsa 30 - 25
2018. április 12. csütörtök
16:30 Törökszentmiklósi KE - Kecskeméti Sportiskola 28 - 20
17:30 Nyíregyházi SN KFT - Balassagyarmati Kábel SE 31 - 18
2018. április 13. péntek
15:00 ÓAM-Ózdi KC - Törökszentmiklósi Székács 25 - 15
16:15 Pick Szeged II. - Vecsés SE 54 - 14
2018. április 19. csütörtök
15:00 Balassagyarmati Kábel SE - ÓAM-Ózdi KC 24 - 26
16:30 Törökszentmiklósi Székács - Törökszentmiklósi KE 18 - 33
18:00 Kecskeméti Sportiskola - Mizse KC 24 - 32
2018. április 20. péntek
16:00 FKSE-Kiskunmajsa - PLER-Budapest II.
17:20 Vecsés SE - Nyíregyházi SN KFT
2018. április 21. szombat
15:00 Mezőkövesdi KC - Pick Szeged II.
2018. április 25. szerda
16:15 Pick Szeged II. - FKSE-Kiskunmajsa
17:00 PLER-Budapest II. - Kecskeméti Sportiskola
2018. április 26. csütörtök
16:30 Törökszentmiklósi KE - Mizse KC
17:30 Nyíregyházi SN KFT - Mezőkövesdi KC
2018. április 28. szombat
14:00 Törökszentmiklósi Székács - Balassagyarmati Kábel SE
2018. április 29. vasárnap
14:00 ÓAM-Ózdi KC - Vecsés SE
2018. május 9. szerda
15:30 Mezőkövesdi KC - ÓAM-Ózdi KC
16:45 Mizse KC - PLER-Budapest II.
2018. május 10. csütörtök
15:00 Balassagyarmati Kábel SE - Törökszentmiklósi KE
18:00 Kecskeméti Sportiskola - Pick Szeged II.
2018. május 11. péntek
16:00 FKSE-Kiskunmajsa - Nyíregyházi SN KFT
17:20 Vecsés SE - Törökszentmiklósi Székács
TABELLA
hely csapat M GY D V LG KG GK PONT
1. Pick Szeged II. 19 18 1 0 646 365 281 37
2. Mizse KC 20 16 1 3 622 424 198 33
3. Mezőkövesdi KC 19 15 0 4 633 451 182 30
4. Nyíregyházi SN KFT 19 12 0 7 522 411 111 24
5. Törökszentmiklósi KE 20 12 0 8 526 469 57 24
6. PLER-Budapest II. 19 12 0 7 529 474 55 24
7. ÓAM-Ózdi KC 20 8 1 11 476 526 -50 17
8. FKSE-Kiskunmajsa 19 8 1 10 500 505 -5 16
9. Kecskeméti Sportiskola 20 7 0 13 488 620 -132 14
10. Balassagyarmati Kábel SE 20 5 0 15 436 556 -120 9
11. Vecsés SE 19 1 1 17 386 724 -338 2
12. Törökszentmiklósi Székács 20 0 1 19 434 673 -239 -1
BÜNTETŐ ÉS BÓNUSZPONTOK
csapat neve büntető pont bónusz pont
Balassagyarmati Kábel SE -1
FKSE-Kiskunmajsa -1
Törökszentmiklósi Székács KE -2
VECSÉS SE ÉL-TEAM -1
GÓLLÖVŐLISTA - MÉRKŐZÉSSZÁM
hely név csapat gól M gól M
1. KOVÁCS LÁSZLÓ ÓAM-Ózdi KC 202 18
2. HORVÁTH RUBEN FKSE-Kiskunmajsa 164 19
3. NYITRAI BENEDEK SOMA Mizse KC 152 19
4. HOMOKI MARTIN Mizse KC 147 18
5. PÉTER ÁRPÁD Mizse KC 131 18
6. OKOLENSZKI PATRIK Balassagyarmati Kábe 123 19
7. KÓNYA DÁNIEL ÓAM-Ózdi KC 121 17
8. CSÖRGŐ KRISTÓF Mezőkövesdi KC 114 19
9. SÁROSI BALÁZS Mezőkövesdi KC 112 13
10. KUKLIS ÁDÁM FKSE-Kiskunmajsa 107 19
11. NAGY ZSOMBOR Kecskeméti Sportisko 103 17
12. TÓTH ARNOLD Mezőkövesdi KC 98 17
13. BAKÓ BENCE NORBERT Mezőkövesdi KC 95 17
14. BARKÓ CSABA DÁVID Nyíregyházi SN KFT 90 17
15. HAVAS PATRIK Vecsés SE 90 19
16. FODOR ZALÁN Kecskeméti Sportisko 87 18
17. HEGEDÜS GERGELY Nyíregyházi SN KFT 85 17
18. DEÁK MILÁN Kecskeméti Sportisko 83 19
19. BAKOS LÁSZLÓ Törökszentmiklósi KE 81 19
20. TÓTH OLIVÉR Törökszentmiklósi Sz 81 16
21. ALMÁSI GERGŐ Kecskeméti Sportisko 76 17
22. TÓTH SZABOLCS Mizse KC 73 16
23. BENCSIK LÁSZLÓ Törökszentmiklósi Sz 72 15
24. HEGEDŰS OLIVÉR PLER-Budapest II. 72 10
25. SZILÁGYI JÓZSEF Törökszentmiklósi KE 72 19
26. DANCSIK BARNABÁS Pick Szeged II. 69 17
27. CSAMANGÓ ZSOMBOR Pick Szeged II. 68 16
28. CSENGERI HUNÓR Pick Szeged II. 68 16
29. DOLGOS BENCE LÁSZLÓ Nyíregyházi SN KFT 68 19
30. NAGY ERIK Törökszentmiklósi Sz 68 16
31. ANDRÁS ÁDÁM Vecsés SE 67 12
32. TURCSÁNY SZABOLCS FKSE-Kiskunmajsa 67 19
33. BARÁTH GERGŐ Nyíregyházi SN KFT 66 19
34. KASZÁS ERIK Pick Szeged II. 66 17
35. PINTÉR MILÁN Törökszentmiklósi KE 66 16
36. RIGÓ BALÁZS Balassagyarmati Kábe 61 14
37. LŐRIK CSEGŐ Balassagyarmati Kábe 60 19
38. FODOR MARTIN PLER-Budapest II. 59 14
39. FALUSI DÁNIEL Törökszentmiklósi KE 58 13
40. CSÁKAY BOTOND PLER-Budapest II. 55 15
41. KERTÉSZ ATILLA Nyíregyházi SN KFT 55 19
42. TÓTH ZSOLT Mezőkövesdi KC 55 16
43. CSÁSZÁR NORBERT Pick Szeged II. 53 17
44. GÁNCS GERGELY Vecsés SE 53 18
45. SCHNETTER KRISZTIÁN Törökszentmiklósi KE 53 16
46. HORNYÁK NORBERT FKSE-Kiskunmajsa 50 16
47. SARKADI LÁSZLÓ Törökszentmiklósi KE 50 18
48. SOÓS RÓBERT Pick Szeged II. 49 15
49. SZTRAKA DÁNIEL PLER-Budapest II. 49 16
50. SZABÓ MARTIN ÓAM-Ózdi KC 47 18
51. NOSKA SZABOLCS Pick Szeged II. 45 17
52. SZABÓ KRISZTIÁN DÁVID Nyíregyházi SN KFT 45 17
53. FEKETE ÁDÁM PLER-Budapest II. 44 16
54. SOMODI MÁRK PLER-Budapest II. 44 15
55. JUHÁSZ FERENC Vecsés SE 43 18
56. SZŐKE BARNABÁS PLER-Budapest II. 42 14
57. BELLER VENCEL Mezőkövesdi KC 40 17
58. BALOGH LÁSZLÓ TIBOR Törökszentmiklósi Sz 39 19
59. SZEMÁN LEVENTE Pick Szeged II. 39 14
60. BOZSIK ADRIÁN Törökszentmiklósi KE 37 17
61. TÓTH DÁVID FKSE-Kiskunmajsa 37 18
62. TÓTH ZALÁN PLER-Budapest II. 35 13
63. BARANYI BENCE Törökszentmiklósi Sz 34 17
64. KRICHENBAUM MÁRK PLER-Budapest II. 34 17
65. SZŰCS TIBOR FKSE-Kiskunmajsa 33 19
66. BARTA ÁBEL PLER-Budapest II. 31 16
67. JURÁSZIK DÁVID Vecsés SE 31 11
68. ÉRCES KORNÉL Pick Szeged II. 30 12
69. SZLADOVICS MÁTÉ Balassagyarmati Kábe 30 16
70. BÁRDOS BÁLINT ÓAM-Ózdi KC 29 18
71. ZÖLDI MÁRTON Pick Szeged II. 29 19
72. JUHÁSZ KRISTÓF Pick Szeged II. 28 16
73. LENGYEL ÁKOS Nyíregyházi SN KFT 28 18
74. BALLA GÁBOR Balassagyarmati Kábe 27 19
75. TÖRÖK LEVENTE Mezőkövesdi KC 27 15
76. BELUSZ BÁLINT LÁSZLÓ Mizse KC 26 19
77. MAGYARI MIKES Kecskeméti Sportisko 26 17
78. MÍG TAMÁS Pick Szeged II. 26 17
79. LENGYEL MÁRKÓ Törökszentmiklósi KE 25 19
80. SZIGETVÁRI NORBERT Vecsés SE 24 18
81. BARCZA GÁBOR MARCELL Törökszentmiklósi Sz 23 18
82. BARTÓK ÁKOS Mezőkövesdi KC 22 12
83. FÁBIÁN LÁSZLÓ Balassagyarmati Kábe 22 19
84. FARAGÓ ALEX Kecskeméti Sportisko 22 15
85. GYÖNGYÖSI MILÁN FKSE-Kiskunmajsa 22 18
86. JOÓ ÁDÁM Mizse KC 22 16
87. SÁNDOR TAMÁS Vecsés SE 22 16
88. SZALAI PATRIK Pick Szeged II. 22 12
89. BARTA LEVENTE TIBOR Törökszentmiklósi Sz 20 10
90. CSONKA BENCE Nyíregyházi SN KFT 20 18
91. PAP BENJÁMIN NOEL Mezőkövesdi KC 20 17
92. BAK DÁVID Nyíregyházi SN KFT 19 7
93. FORRÓ MARTIN Balassagyarmati Kábe 18 13
94. JUHÁSZ ÁKOS GÁBOR Törökszentmiklósi KE 18 16
95. TORMA GYÖRGY Vecsés SE 17 16
96. BAGYAL BOTOND Balassagyarmati Kábe 16 8
97. BOLDOCZKI BOTOND PLER-Budapest II. 15 4
98. NÉMETH ÁBEL Balassagyarmati Kábe 15 16
99. PATÓ ÁKOS Törökszentmiklósi Sz 15 12
100. NAGY ÁRPÁD TAMÁS Törökszentmiklósi Sz 14 10
101. SZEPESI ZSOMBOR Mezőkövesdi KC 14 14
102. KOVÁCS ADRIÁN ÓAM-Ózdi KC 13 17
103. LENTI ZSOMBOR Kecskeméti Sportisko 13 2
104. MEZŐSI MILÁN Nyíregyházi SN KFT 13 16
105. TÓTOK ADRIÁN Pick Szeged II. 13 16
106. VÁRSZEGI CSONGOR PLER-Budapest II. 13 5
107. ÁDÁNY BALÁZS Kecskeméti Sportisko 12 19
108. BÉNYEI BALÁZS ÓAM-Ózdi KC 12 15
109. BIRGÉS DÁVID Törökszentmiklósi Sz 12 9
110. FEHÉR SZABOLCS FKSE-Kiskunmajsa 12 19
111. KORMOS KRISZTIÁN Törökszentmiklósi KE 12 16
112. KOVÁCS TAMÁS Törökszentmiklósi KE 12 19
113. VAS TITUSZ Balassagyarmati Kábe 12 17
114. DEÁK BARNABÁS Pick Szeged II. 11 6
115. FEKETE BÁLINT Kecskeméti Sportisko 11 9
116. HODÁSZI MÁTÉ Balassagyarmati Kábe 11 15
117. HRUTKA BALÁZS Vecsés SE 11 16
118. KAKUCSI MÁTÉ ATTILA Vecsés SE 11 18
119. KOVÁCS KRISZTIÁN PLER-Budapest II. 11 5
120. PATAKI DÁNIEL Mezőkövesdi KC 11 4
121. CZIRA TAMÁS Kecskeméti Sportisko 10 15
122. HEGEDŰS MÁTÉ Törökszentmiklósi Sz 10 4
123. KIRAN DENIZ PLER-Budapest II. 10 14
124. PAP MARTIN LEON Mezőkövesdi KC 10 16
125. VITÁLIS ANDRÁS Törökszentmiklósi Sz 10 10
126. ALMÁSI JÁNOS BENCE Mizse KC 9 8
127. HEGEDŰS PATRIK Pick Szeged II. 9 4
128. HORVÁTH CSABA Kecskeméti Sportisko 9 17
129. TÓTH ALEX Mezőkövesdi KC 9 10
130. BARTÓK TAMÁS PLER-Budapest II. 8 16
131. KALMÁR DONÁT Nyíregyházi SN KFT 8 9
132. SZÓRÁD ALEX ATTILA Mizse KC 8 5
133. ÁDÁM BENCE Balassagyarmati Kábe 7 17
134. ADU GÁBOR PLER-Budapest II. 7 14
135. JANECSKÓ MÁRK MÁTÉ Pick Szeged II. 7 15
136. MOLNÁR RICHÁRD KRISZTIÁN Pick Szeged II. 7 5
137. PANYÁK MARTIN ÓAM-Ózdi KC 7 15
138. ARANY RÓBERT Törökszentmiklósi KE 6 9
139. BALIS DOMINIK Kecskeméti Sportisko 6 15
140. KÁLLAI DÁNIEL Törökszentmiklósi Sz 6 7
141. KUCZI LEVENTE Vecsés SE 6 13
142. MAKAI ZOLTÁN Mizse KC 6 8
143. PÁSZTOR GERGŐ Törökszentmiklósi Sz 6 18
144. CENTERI LEVENTE Nyíregyházi SN KFT 5 9
145. IVÁNKAI ZSOLT Mezőkövesdi KC 5 11
146. KÓNYA ROLF ROLAND Nyíregyházi SN KFT 5 2
147. KORDICS BALÁZS Balassagyarmati Kábe 5 7
148. ZSIGA KRISZTIÁN Mizse KC 5 16
149. CSEH KRISZTIÁN Balassagyarmati Kábe 4 19
150. DÓCS ÁRPÁD Nyíregyházi SN KFT 4 2
151. NAGY KENDE JÓZSEF Pick Szeged II. 4 7
152. NAGY KORNÉL Kecskeméti Sportisko 4 7
153. OROSZ MARTIN Törökszentmiklósi Sz 4 16
154. PÁLINKÓ LÁSZLÓ KRISZTIÁN FKSE-Kiskunmajsa 4 7
155. BRÜNNER PÉTER Vecsés SE 3 17
156. CSÓTI KRISTÓF Pick Szeged II. 3 2
157. GÓG MARTIN Mizse KC 3 16
158. JUHÁSZ ERIK Vecsés SE 3 12
159. MAKULA JÓZSEF ÓAM-Ózdi KC 3 12
160. MOLDOVÁN ÁKOS Vecsés SE 3 1
161. OROSZ ÁKOS Nyíregyházi SN KFT 3 7
162. RÁVAI KRISTÓF FKSE-Kiskunmajsa 3 18
163. RÉKASI KRISTÓF RAJMUND Törökszentmiklósi KE 3 8
164. VÁSÁRECZKI TIBOR Mizse KC 3 7
165. DANOK BENEDEK Vecsés SE 2 6
166. ENYEDY DÁNIEL MARCELL ÓAM-Ózdi KC 2 11
167. HALMOS BALÁZS Nyíregyházi SN KFT 2 2
168. HORVÁTH ALEX Nyíregyházi SN KFT 2 3
169. HORVÁTH JÓZSEF PATRIK Mizse KC 2 16
170. KENYERES TIBOR Törökszentmiklósi Sz 2 2
171. KISS BENCE ÓAM-Ózdi KC 2 13
172. KISS KEVIN Kecskeméti Sportisko 2 9
173. TOMASOVSZKI ADRIÁN Nyíregyházi SN KFT 2 7
174. VARGA LÁSZLÓ VIKTOR Mizse KC 2 2
175. BERNÁTH PATRIK Balassagyarmati Kábe 1 19
176. HERINGH ATTILA Nyíregyházi SN KFT 1 3
177. LENCSÉS LEVENTE JÓZSEF Nyíregyházi SN KFT 1 18
178. MEZŐ BENCE Mezőkövesdi KC 1 3
179. POLÁK MÁRTON ÓAM-Ózdi KC 1 6
180. SERFŐZŐ ROLAND Mizse KC 1 2
181. SZŰCS SZABOLCS FKSE-Kiskunmajsa 1 18
182. ZSIGRAY MÁRTON ÓAM-Ózdi KC 1 12
183. ACZÉL DÁNIEL ANDRÁS Mizse KC 0 7
184. ÁCS BARNABÁS MÓZES Nyíregyházi SN KFT 0 3
185. ÁGOSTON MÁTÉ Törökszentmiklósi Sz 0 4
186. BALI LEVENTE Kecskeméti Sportisko 0 3
187. BALOGH DÁVID Nyíregyházi SN KFT 0 16
188. BOTLIK ZSOLT Törökszentmiklósi Sz 0 2
189. BUJKÓ PÉTER ÓAM-Ózdi KC 0 7
190. CZIKÓ LÁSZLÓ Törökszentmiklósi KE 0 19
191. DEÁK BENEDEK Törökszentmiklósi KE 0 1
192. DEBIEC GERGŐ Törökszentmiklósi Sz 0 1
193. DOBÁK LÁSZLÓ FKSE-Kiskunmajsa 0 9
194. DOBÓ JÁNOS MÁTÉ FKSE-Kiskunmajsa 0 19
195. DORKA TAMÁS Törökszentmiklósi KE 0 2
196. FARKAS MARCELL Kecskeméti Sportisko 0 12
197. FÓTI KRISTÓF KÁROLY Kecskeméti Sportisko 0 6
198. GAJDÁCSI TAMÁS Mizse KC 0 1
199. HAJNAL BENCE Törökszentmiklósi KE 0 6
200. HALÁSZ CSABA FKSE-Kiskunmajsa 0 7
201. HANGA MÁTYÁS FKSE-Kiskunmajsa 0 8
202. HARMATI BERTALAN MÓRIC Pick Szeged II. 0 7
203. HINDULÁK HUBA Mezőkövesdi KC 0 3
204. HÓDI RICHÁRD Pick Szeged II. 0 16
205. HOLIK KRISTÓF FKSE-Kiskunmajsa 0 4
206. HORACSEK BENCE ÓAM-Ózdi KC 0 10
207. HORVÁTH DÁVID Törökszentmiklósi KE 0 11
208. ILLÉS NÁNDOR Nyíregyházi SN KFT 0 2
209. IZSÓF JÁNOS Mezőkövesdi KC 0 3
210. JACZKÓ MÁTÉ ÓAM-Ózdi KC 0 11
211. JÁNOSIK DOMINIK ÓAM-Ózdi KC 0 10
212. KEREK ZALÁN PLER-Budapest II. 0 14
213. KIS DÁNIEL Mizse KC 0 19
214. KISS BÁLINT Nyíregyházi SN KFT 0 1
215. KÓSA PÉTER Kecskeméti Sportisko 0 1
216. KOVÁCS GÁBOR BENDEGÚZ Mezőkövesdi KC 0 1
217. KOVÁCS ZSOMBOR PLER-Budapest II. 0 10
218. KUCSERA BALÁZS Pick Szeged II. 0 17
219. KUN LEVENTE Mizse KC 0 12
220. MAKAI BARNABÁS Kecskeméti Sportisko 0 1
221. MAKÁNY MÁTÉ Kecskeméti Sportisko 0 7
222. NAGY BALÁZS PLER-Budapest II. 0 12
223. NAGY PÉTER ÓAM-Ózdi KC 0 18
224. OKOLENSZKI MARTIN Balassagyarmati Kábe 0 19
225. OROSZ GERGŐ Nyíregyházi SN KFT 0 9
226. PELYHE PATRIK JÓZSEF Mezőkövesdi KC 0 19
227. PERGE TAMÁS Törökszentmiklósi Sz 0 17
228. PÉTER DOMINIK Kecskeméti Sportisko 0 9
229. POGONYI SEBESTYÉN Kecskeméti Sportisko 0 9
230. RÁCZ ANTAL Törökszentmiklósi KE 0 4
231. SEBŐK MÁTÉ JÁNOS ÓAM-Ózdi KC 0 11
232. SENÁNSZKY ALÁRD PÉTER Mezőkövesdi KC 0 15
233. SUSKOVICS LEVENTE IMRE Vecsés SE 0 18
234. SZAKÁLLAS BOTOND ATTILA Pick Szeged II. 0 1
235. SZÁSZ IMRE Vecsés SE 0 17
236. SZATMÁRI DÁVID Mizse KC 0 2
237. SZÉCSI PÁL Törökszentmiklósi Sz 0 7
238. SZEGI BERTALAN Törökszentmiklósi KE 0 8
239. SZENTESI - KOVÁCS AMBRUS Mizse KC 0 18
240. SZŐRÖS MARTIN Mizse KC 0 1
241. SZŐRÖS RÓBERT Mizse KC 0 3
242. TÁRNOKI ÁRPÁD ATTILA FKSE-Kiskunmajsa 0 1
243. TASI TAMÁS Törökszentmiklósi Sz 0 3
244. TOMONY MÁRK Balassagyarmati Kábe 0 2
245. TÓTH TAMÁS ÓAM-Ózdi KC 0 3
246. TÓTH VILMOS Mezőkövesdi KC 0 1
247. TYUKODI SÁNDOR PATRIK Törökszentmiklósi Sz 0 2
248. VACZULI KORNÉL Kecskeméti Sportisko 0 11
249. VARGA DÁNIEL VIKTOR Mizse KC 0 3
250. VARGA RICHÁRD Kecskeméti Sportisko 0 11
251. VELKEY JÁNOS Balassagyarmati Kábe 0 1
K&H FÉRFI KÉZILABDA LIGA
K&H NŐI KÉZILABDA LIGA
www.keziszovetseg.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
- Küldés
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Apparátus
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- MKSZ Szociális Alapítvány
- MKSZ Sporttudományi Tanácsadó Testület
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda MKSZ - TESZT Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Játékvezetés felülete
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó