Címjegyzék
KISISKOLÁS BAJNOKSÁG
HÍREK
DOKUMENTUM
FOTÓ
VIDEÓ
Facebook
MŰSOR - EREDMÉNYEK
Csiszár László régió
2016. október 2. vasárnap
Dorog, Városi Sportcsarnok
09:00 Dorogi ESE - Kőkúti Sasok DSE 11 - 13
09:40 Tarján SE - Tatai AC 7 - 15
10:20 Kőkúti Sasok DSE - Tarján SE 30 - 4
11:00 Tatai AC - Dorogi ESE 7 - 18
11:40 Tatai AC - Kőkúti Sasok DSE 11 - 22
12:20 Tarján SE - Dorogi ESE 5 - 24
2016. november 12. szombat
Tarján, Községi Sportcsarnok
09:00 AFKC I. - Tarján SE 25 - 9
09:40 Tatai AC - AFKC III. 5 - 8
10:20 Kőkúti Sasok DSE - AFKC IV. 20 - 12
11:00 Dorogi ESE - AFKC I. 17 - 11
11:40 AFKC III. - Tatai AC 7 - 4
12:20 AFKC I. - Kőkúti Sasok DSE 8 - 16
13:00 AFKC IV. - Dorogi ESE 6 - 9
13:40 AFKC III. - Tarján SE 17 - 9
Szekszárd, Garay János Ált.Isk.
09:00 Szekszárdi FGKC - Tolna KC 13 - 9
09:40 DKKA NKFT - Tamási KC 7 - 9
10:20 Dunaújvárosi AC - Tolna KC 0 - 10
11:00 Tamási KC - Szekszárdi FGKC 9 - 12
11:40 Dunaújvárosi AC - DKKA NKFT 0 - 10
12:20 Tolna KC - Tamási KC 15 - 15
13:00 Szekszárdi FGKC - DKKA NKFT 20 - 11
13:40 Tamási KC - Dunaújvárosi AC 10 - 0
2016. december 10. szombat
Tarján, Községi Sportcsarnok
09:00 Tarján SE - AFKC IV. 9 - 19
09:40 Tatai AC - AFKC I. 13 - 11
10:20 Dorogi ESE - AFKC III. 17 - 3
11:00 AFKC IV. - Tatai AC 16 - 15
11:40 AFKC III. - Pázmánd SE 33 - 0
12:20 AFKC II. - Dorogi ESE 1 - 21
13:00 AFKC I. - Pázmánd SE 34 - 4
13:40 AFKC II. - Tarján SE 8 - 10
2016. december 11. vasárnap
Tamási, Würtz Ádám Ált. Isk. Kézilabda Csarnok
09:00 Tamási KC - Dunaújvárosi AC 17 - 2
09:40 DKKA NKFT - Tolna KC 7 - 12
10:20 Kőkúti Sasok DSE - Szekszárdi FGKC 15 - 18
11:00 Tamási KC - DKKA NKFT 15 - 11
11:40 Dunaújvárosi AC - Kőkúti Sasok DSE 2 - 18
12:20 Tolna KC - Szekszárdi FGKC 13 - 17
2017. január 15. vasárnap
Tata, Eötvös J. Gimnázium Sportcsarnok
09:00 Kőkúti Sasok DSE - AFKC III. 22 - 6
09:40 Dorogi ESE - AFKC IV. 11 - 7
10:20 AFKC II. - Bábolna SE 6 - 7
11:00 Dorogi ESE - Pázmánd SE 37 - 2
11:40 AFKC II. - Tatai AC 2 - 25
12:20 Tarján SE - AFKC III. 8 - 18
13:00 AFKC IV. - Bábolna SE 19 - 3
13:40 Pázmánd SE - Tarján SE 7 - 20
14:20 Kőkúti Sasok DSE - Tatai AC 18 - 16
2017. február 12. vasárnap
Dunaújváros, Főiskolai spcs.
09:00 DKKA NKFT - AFKC I. 22 - 11
09:40 Szekszárdi FGKC - AFKC II. 25 - 6
10:20 Tarján SE - Tolna KC 9 - 18
11:00 DKKA NKFT - Szekszárdi FGKC 9 - 11
11:40 AFKC I. - Tarján SE 18 - 7
12:20 AFKC II. - Tolna KC 3 - 24
13:00 Dunaújvárosi AC - Pázmánd SE 18 - 3
13:40 Tamási KC - AFKC III. 21 - 10
14:20 Pázmánd SE - Dorogi ESE 2 - 24
15:00 Dunaújvárosi AC - Tamási KC 6 - 24
15:40 AFKC III. - Dorogi ESE 11 - 15
2017. március 11. szombat
Tolna, Városi Sportcsarnok,
09:00 DKKA NKFT - Tolna KC 8 - 17
09:40 AFKC I. - Tamási KC 8 - 20
10:20 Dunaújvárosi AC - DKKA NKFT 3 - 25
11:00 Szekszárdi FGKC - AFKC I. 12 - 8
11:40 Tolna KC - Tamási KC 14 - 13
12:20 Szekszárdi FGKC - Dunaújvárosi AC 23 - 2
2017. március 12. vasárnap
Tata, Kőkúti Ált. Isk.*
09:00 Kőkúti Sasok DSE - Tatai AC 18 - 12
09:40 Pázmánd SE - AFKC II. 4 - 15
10:20 AFKC III. - Bábolna SE 13 - 2
11:00 AFKC IV. - Pázmánd SE 26 - 4
11:40 Dorogi ESE - Kőkúti Sasok DSE 7 - 23
12:20 AFKC III. - Tatai AC 11 - 14
13:00 AFKC IV. - Tarján SE 20 - 8
13:40 Dorogi ESE - AFKC II. 20 - 9
14:20 Tarján SE - Bábolna SE 12 - 8
2017. április 8. szombat
Dunaújváros, Városi Sportcsarnok
09:00 DKKA NKFT - AFKC II. 28 - 6
09:40 Dunaújvárosi AC - AFKC IV. 8 - 19
10:20 AFKC I. - Bábolna SE 18 - 6
11:00 Kőkúti Sasok DSE - AFKC II. 25 - 6
11:40 DKKA NKFT - AFKC IV. 15 - 13
12:20 AFKC I. - Pázmánd SE 27 - 3
13:00 AFKC III. - Kőkúti Sasok DSE 11 - 25
13:40 Dunaújvárosi AC - Bábolna SE 10 - 12
14:20 AFKC III. - Pázmánd SE 17 - 5
Szekszárd, Garay János Ált.Isk.
09:00 Szekszárdi FGKC - Tamási KC 6 - 13
09:40 Tolna KC - Szekszárdi FGKC 12 - 18
10:20 Tamási KC - Tolna KC 18 - 6
2017. május 6. szombat
Dunaújváros, Városi Sportcsarnok
09:00 Dunaújvárosi AC - AFKC I. 10 - 22
09:40 DKKA NKFT - Pázmánd SE 18 - 0
10:20 AFKC I. - Szekszárdi FGKC 8 - 9
11:00 AFKC II. - Tolna KC 2 - 22
11:40 Dunaújvárosi AC - Pázmánd SE 14 - 4
12:20 DKKA NKFT - Tolna KC 14 - 14
13:00 Szekszárdi FGKC - AFKC II. 29 - 6
Dorog, Városi Sportcsarnok
09:00 Dorogi ESE - AFKC IV. 11 - 12
09:40 Tatai AC - Bábolna SE 19 - 8
10:20 Dorogi ESE - Kőkúti Sasok DSE 15 - 20
11:00 Tarján SE - Tatai AC 11 - 17
11:40 AFKC IV. - Bábolna SE 27 - 0
12:20 Tarján SE - Kőkúti Sasok DSE 13 - 24
RÉSZTVEVŐ GYERMEKEK
név csapat M
ÁDÁM VIKTÓRIA ADA Dunaújvárosi AC 8
ANDORKA ZSEJKE Szekszárdi FGKC 10
ANGYALI DALMA ZSÓFIA AFKC I. 13
ANTAL VIRÁG AFKC III. 11
APRÓ NAPSUGÁR Bábolna SE 4
ARANY ADÉL Dunaújvárosi AC 10
ÁRVA CSENGE Dunaújvárosi AC 10
BADACSONYI EDINA Szekszárdi FGKC 4
BALI BOGLÁRKA AFKC IV. 12
BÁLINT HAJNA Pázmánd SE 6
BALOGH BETTINA Dorogi ESE 13
BALOGH BORÓKA AFKC I. 8
BÁNÁTI BOGLÁRKA DOMINIKA AFKC II. 8
BÁNFALVI NAPSUGÁR Pázmánd SE 8
BARABÁS LILIÁNA Szekszárdi FGKC 8
BARTA ALEXA RÓZA Tamási KC 7
BARTHA JÚLIA MENTA AFKC III. 11
BARTOS BORA Pázmánd SE 12
BATI NIKOLETT Tamási KC 9
BAUMGARTNER GRÉTA Tatai AC 10
BÉCSI LAURA DKKA NKFT 12
BERÉNYI ANNA DKKA NKFT 4
BERTA BERNADETT Szekszárdi FGKC 11
BOCK ADA Szekszárdi FGKC 12
BORDA EMESE Tolna KC 8
BORZÁSI BORÓKA Kőkúti Sasok DSE 13
BROSCH BETTINA Dorogi ESE 13
BUCHHOLZ HANNA Tamási KC 11
BUCSKÓ GABRIELLA BARBARA Szekszárdi FGKC 4
BUDAI ANNA Tarján SE 9
BUTTINGER IVETT Dorogi ESE 15
CÖVEK KITTI AFKC II. 12
CZAKÓ BORI AFKC IV. 10
CZAKÓ ESZTER Tatai AC 2
CZIRÁKI- LANTAI TINA Kőkúti Sasok DSE 15
CSORBA KITTI Szekszárdi FGKC 8
CSÓTI ESZTER Szekszárdi FGKC 13
DARADICS EMMA Szekszárdi FGKC 2
DÉRI LARA Dorogi ESE 15
DOBOS EDINA AFKC I. 6
DOMAVÁRI HANNA AFKC III. 2
DOMBOVÁRI GRÉTA Dorogi ESE 10
DOROGI ANNA DIÁNA Tatai AC 10
DÖBRÖSY ANNA BORBÁLA Bábolna SE 8
DÖMSÖDI VANDA Pázmánd SE 6
ERDEI ZITA DORKA AFKC I. 13
FARKAS BOGLÁRKA Bábolna SE 8
FARKASDI RÉKA BLANKA Bábolna SE 6
FEHÉR BEATRIX AFKC IV. 8
FELLINGER SAROLTA Tamási KC 11
FERENCI LILLA DKKA NKFT 4
FOJTYIK MELÁNIA AFKC III. 13
FOLNY SARAH Kőkúti Sasok DSE 15
FORGÁCS TÍMEA REGINA Dorogi ESE 12
GALOVSZKY FANNI AFKC I. 11
GÁNCS HANNA REBEKA Tatai AC 11
GARDA ZSÓFIA MÁRIA Dunaújvárosi AC 4
GERGELY ZSANETT MIA AFKC I. 13
GÖMÖRI ZSÓFIA Tatai AC 2
GÖNDÖR SZABINA ANDREA AFKC IV. 4
GÖTTLINGER HANNA Tamási KC 11
GULD DÓRA Tolna KC 12
GYŐRI NATÁLIA Tolna KC 8
GYÖRKI ELIZABET NAPSUGÁR AFKC II. 8
HAJDU LUCA Pázmánd SE 8
HARTMANN PETRA Dorogi ESE 11
HASZNOS LUCA LILI Tarján SE 12
HAVASI VIRÁG Szekszárdi FGKC 11
HEDLING NÓRA Tatai AC 13
HEKFUSZ DOMINIKA Tolna KC 10
HERNÁDI BONITA Tarján SE 10
HETÉNYI JÁZMIN Tatai AC 11
HIMER LAURA Kőkúti Sasok DSE 15
HOMOR LILI Tamási KC 8
HORVÁTH ÁGNES AFKC II. 10
HORVÁTH BERNADETT Tamási KC 9
HORVÁTH DZSESSZIKA Tamási KC 11
HORVÁTH EMMA Kőkúti Sasok DSE 10
HORVÁTH MELISSZA PÉNELOPÉ Tamási KC 7
HORVÁTH VIRGÍNIA Tamási KC 11
ILLÉS VANDA Dorogi ESE 11
IZELI BERNADETT Tarján SE 13
JÓBI ANNA Tarján SE 13
JURÁCSIK LILI KATA Dorogi ESE 13
KÁHN BOGLÁRKA Tarján SE 5
KALÁCSKA ANNA IZABELL Bábolna SE 4
KAMARAI VANESSZA Dunaújvárosi AC 10
KANÁSZ KITTI Tolna KC 10
KAPUSI PETRA DKKA NKFT 12
KARASZI ÉVA LILI Szekszárdi FGKC 13
KEINDL TÍMEA Tarján SE 15
KERSÁNSZKI RÉKA Dorogi ESE 3
KLINGER KATALIN Tarján SE 2
KÓCZ KARINA AFKC I. 13
KOMÁROMI EMMA VIKTÓRIA Tatai AC 12
KONTÁR BOGLÁRKA Dorogi ESE 13
KÓSA BRIGITTA ANNA Tatai AC 8
KOVÁCS EMMA Dunaújvárosi AC 1
KOVÁCS GABRIELLA Tamási KC 2
KOVÁCS HANNA Dorogi ESE 8
KOVÁCS INEZ AFKC II. 12
KOVÁCS JANKA RENÁTA Bábolna SE 8
KOVÁCS KÁKA EMESE DKKA NKFT 6
KOVÁCS LÉNA Tarján SE 8
KOVÁCS LÉNA ADÉL Tolna KC 10
KOVÁCS ZSÓFIA DKKA NKFT 4
KŐHORDÓ SÁRA Tatai AC 6
KRATANCSIK RAMÓNA Pázmánd SE 6
KRIEGER RAMÓNA Dorogi ESE 3
KUGLER DORKA Tolna KC 10
KUN GRÉTA LILLA Dunaújvárosi AC 10
KUTAI DORKA AFKC IV. 10
LAMBERT VIOLA Szekszárdi FGKC 9
LÁSZLÓ HELGA NAPSUGÁR Pázmánd SE 8
LINK ALEXA PETRA Tolna KC 12
LUCZ DÓRA Tolna KC 11
LUKÁCS NOÉMI Tamási KC 11
MAGYARI MÍRA AFKC III. 13
MALICH-MASZLAVÉR JUDIT Tatai AC 6
MÁLLI BRIGITTA Tarján SE 11
MANKOVICS MAJA DKKA NKFT 10
MÁTÉ HENRIETTA DÓRA Dunaújvárosi AC 10
MIKLÓS BOGLÁRKA NÓRA AFKC IV. 4
MIKÓ NIKOLETT AFKC I. 8
MISKOLCZI VIRÁG Tolna KC 12
MOHAROS PETRA AFKC II. 8
MONOSTORI LILIANA Szekszárdi FGKC 9
MÓROCZ IZABELLA Tatai AC 13
MÜLLER KATA Szekszárdi FGKC 9
NAGY VERONIKA AFKC II. 12
NAGY VIVIEN DKKA NKFT 4
NAGY-LUDASSY KATICA Pázmánd SE 10
NÉMETH ANNA Pázmánd SE 10
NÉMETH MÁRIA Dunaújvárosi AC 1
NÉMETH NATÁLIA Dunaújvárosi AC 10
OGONOVSZKY LUCA ANNA Kőkúti Sasok DSE 15
OLÁH VIRÁG Tatai AC 2
OROSZ BARBARA Dunaújvárosi AC 10
ÖRDÖG BOGLÁRKA Tatai AC 8
PAGURKA KORNÉLIA Dorogi ESE 11
PAIZS PANNA AFKC I. 7
PÁLFI VIKTÓRIA Tatai AC 3
PÁLINKÁS NINA AFKC IV. 4
PÁLINKÁS PANNA AFKC IV. 6
PÁLMAI LIZA Kőkúti Sasok DSE 11
PAP ANDREA Kőkúti Sasok DSE 2
PATAKI NIKOLETT Szekszárdi FGKC 11
PEGLER RÉKA Szekszárdi FGKC 3
PEKÁR FANNI Tarján SE 2
PFEIFER DANIELLA Tamási KC 2
PINTÉR NOÉMI AFKC IV. 10
POLÁNYI DÓRA DKKA NKFT 6
PÓSA HAJNALKA Pázmánd SE 10
PÓSA KAMILLA Pázmánd SE 10
PRUZSINA PETRA Tolna KC 12
PUPLÉR DORINA AFKC II. 12
RÁCZ NATÁLIA AFKC III. 13
RAJCSÁNYI ALEXANDRA DKKA NKFT 12
RANGA KINCSŐ KITTI AFKC II. 10
RIGÓ ADRIENN Tarján SE 15
RIGÓ RENÁTA Tarján SE 15
RÓZSA EMESE MÁRIA Tatai AC 3
RÓZSAHEGYI BLANKA Bábolna SE 8
SARMON GERDA SÁRA Tamási KC 4
SÁROSI ZSÓFIA PANNA Szekszárdi FGKC 12
SARUS RÉKA Tatai AC 5
SARUS ZSANETT Tatai AC 5
SÁS ROBERTA Tatai AC 7
SASS MOLLI Pázmánd SE 10
SÁTEK HILÁRIA KENDRA Dorogi ESE 2
SCHÄFFER DORINA Tatai AC 7
SCHATTINGER DORKA AFKC III. 9
SCHILLER FANNI ESZTER Tarján SE 8
SCHMIDT LAURA AFKC IV. 12
SCHMIDT REBEKA Tarján SE 5
SCHNEIDER EVELIN AFKC IV. 10
SCHULLER ADÉL Pázmánd SE 4
SIMON KITTI Kőkúti Sasok DSE 13
SIPOS DOROTTYA Dunaújvárosi AC 4
SOMOGYI AISA DKKA NKFT 10
SULYOK DORINA Bábolna SE 8
SULYOK VIKTÓRIA Bábolna SE 8
SZABÓ LÍVIA Kőkúti Sasok DSE 11
SZABÓ REGINA ILONA Dunaújvárosi AC 10
SZABÓ-BACZONI CSENGE AFKC II. 12
SZALAI SZABINA Szekszárdi FGKC 13
SZEDERKÉNYI SZONJA Dorogi ESE 8
SZEIBERT ANNA REBEKA Kőkúti Sasok DSE 15
SZÉKELY RÉKA GYÖRGYI Dorogi ESE 11
SZEKERES KAMILLA VIRÁG DKKA NKFT 4
SZELLE PETRA AFKC IV. 10
SZILÁGYI PANNA Pázmánd SE 2
SZILI DÓRA Tamási KC 11
SZITA FLÓRA AFKC I. 11
SZKOK JÁZMIN AFKC III. 11
SZOLIK LUCA Dorogi ESE 9
SZOMBATI KATALIN ZSUZSANNA AFKC I. 13
TAKÁCS NIKOLETT ÉVA Dunaújvárosi AC 2
TAKÁCS REGINA ANNA Dunaújvárosi AC 1
TAKÁCS SZÁVA FANNI AFKC I. 11
TAMASOVICS JÁZMIN ANNA Pázmánd SE 12
TATÁR ENNA Dorogi ESE 6
TÍMÁR ESZTER ANA Dunaújvárosi AC 10
TOLNAI KATA Tolna KC 12
TÓTH ANITA Dunaújvárosi AC 10
TÓTH EMMA DKKA NKFT 8
TÓTH PETRA Tatai AC 10
TÖRÖK PETRA KATALIN DKKA NKFT 12
TÖRÖK TAMARA IZABELLA DKKA NKFT 12
TURI RENÁTA ADRIENN DKKA NKFT 10
UBORNYÁK CSENGE Tatai AC 12
UNGOR GRÉTA Tatai AC 11
VADÁSZ DORINA AFKC II. 12
VÁNYOLOS NIKOLETT Bábolna SE 4
VARGA CSENGE DKKA NKFT 12
VARGA ESZTER Tamási KC 9
VARGA LELLE HANNA DKKA NKFT 10
VÁRKONYI KRISZTINA AFKC II. 12
VAS BOGLÁRKA AFKC I. 13
VAS KITTI Tolna KC 12
VASKÓ LARA DKKA NKFT 4
VÉGH VILLŐ DKKA NKFT 10
VESZELOVSZKI RÉKA Pázmánd SE 12
VESZELOVSZKI VILLŐ Pázmánd SE 9
VÖLGYI JÁZMIN AFKC III. 13
VÖRÖS ADRIENN AFKC III. 4
VÖRÖS VIKTÓRIA CSENGE AFKC II. 2
WEILAND ALEXA AFKC III. 13
ZELIZI NATÁLIA AFKC IV. 10
ZSÉDELY TÍMEA AFKC III. 11
www.keziszovetseg.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
- Küldés
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Apparátus
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó