Címjegyzék
KISISKOLÁS BAJNOKSÁG
HÍREK
DOKUMENTUM
FOTÓ
VIDEÓ
Facebook
MŰSOR - EREDMÉNYEK
Csiszár László régió
2016. október 8. szombat
Dorog, Eötvös József Ált. Isk.*
09:00 Dorogi ESE I. - Tatabányai SC 9 - 2
09:40 Dorogi ESE II. - Tatai AC I. 9 - 12
10:20 Kőkúti Sasok DSE - Dorogi ESE I. 19 - 12
11:00 Tatai AC I. - Tatabányai SC 7 - 19
11:40 Kőkúti Sasok DSE - Dorogi ESE II. 30 - 8
12:20 Dorogi ESE I. - Dorogi ESE II. 19 - 2
2016. november 19. szombat
Tata, Kőkúti Ált. Isk.*
09:00 Tatabányai SC - Tatai AC II. 31 - 2
09:40 AFKC II. - Dorogi ESE II. 8 - 14
10:20 Tatai AC I. - Komárom VSE 14 - 1
11:00 Dorogi ESE I. - Hét Vezér SE 17 - 3
11:40 Tatai AC II. - AFKC II. 7 - 5
12:20 Dorogi ESE II. - Komárom VSE 19 - 4
13:00 Kőkúti Sasok DSE - Hét Vezér SE 20 - 3
13:40 Tatai AC I. - Dorogi ESE I. 7 - 13
14:20 Tatabányai SC - Kőkúti Sasok DSE 7 - 15
2016. november 20. vasárnap
Tamási, Würtz Ádám Ált. Isk. Kézilabda Csarnok
09:00 Kocsolai SC - Tolna KC 3 - 12
09:40 DKKA NKFT - Szekszárdi FGKC 8 - 14
10:20 AFKC I. - Tolna KC 12 - 11
11:00 Szekszárdi FGKC - Kocsolai SC 16 - 1
11:40 AFKC I. - DKKA NKFT 12 - 10
12:20 Szekszárdi FGKC - Tolna KC 11 - 7
13:00 Kocsolai SC - DKKA NKFT 6 - 13
13:40 Szekszárdi FGKC - AFKC I. 14 - 9
2016. december 3. szombat
Esztergom, Vitéz János Katolikus Ált. Isk.*
09:00 Hét Vezér SE - Komárom VSE 15 - 1
09:40 AFKC I. - Dorogi ESE II. 26 - 1
10:20 Martonvásár - Tatai AC I. 0 - 11
11:00 Tatai AC II. - Dorogi ESE I. 5 - 28
11:40 Martonvásár - AFKC I. 0 - 29
12:20 Dorogi ESE I. - Komárom VSE 33 - 1
13:00 Hét Vezér SE - Tatai AC I. 8 - 6
13:40 Dorogi ESE II. - Tatai AC II. 11 - 11
2016. december 4. vasárnap
Tolna, Városi Sportcsarnok,
09:00 Tolna KC - Szekszárdi FGKC 10 - 16
09:40 Szekszárdi FGKC - DKKA NKFT 18 - 7
10:20 DKKA NKFT - Tolna KC 5 - 12
2017. január 29. vasárnap
Martonvásár, Tóth Iván sportcsarnok
09:00 Martonvásár - Tolna KC 1 - 15
09:40 DKKA NKFT - Dorogi ESE I. 4 - 12
10:20 Kőkúti Sasok DSE - Dorogi ESE II. 32 - 7
11:00 Tolna KC - Dorogi ESE I. 11 - 6
11:40 Martonvásár - Dorogi ESE II. 6 - 12
12:20 Kőkúti Sasok DSE - DKKA NKFT 17 - 11
13:40 Kocsolai SC - Bábolna SE 7 - 5
14:20 Komárom VSE - AFKC II. 2 - 8
15:00 AFKC II. - Bábolna SE 4 - 5
15:40 Komárom VSE - Kocsolai SC 0 - 21
2017. február 25. szombat
Tata, Kőkúti Ált. Isk.*
09:00 Tatai AC I. - Dorogi ESE II. 12 - 11
09:40 AFKC II. - Hét Vezér SE 3 - 11
10:20 Kocsolai SC - Martonvásár 8 - 3
11:00 Bábolna SE - Dorogi ESE II. 7 - 7
11:40 Komárom VSE - Tatai AC I. 0 - 17
12:20 AFKC II. - Kocsolai SC 9 - 11
13:00 Martonvásár - Hét Vezér SE 2 - 8
13:40 Komárom VSE - Bábolna SE 0 - 12
Tata, Vaszary János Ált. Isk.*
14:00 Kőkúti Sasok DSE - AFKC I. 27 - 9
15:20 DKKA NKFT - Tatabányai SC 7 - 22
16:00 AFKC I. - Tatai AC II. 27 - 2
17:20 Dorogi ESE I. - DKKA NKFT 22 - 10
18:00 Tatai AC II. - Tatabányai SC 0 - 27
2017. március 25. szombat
Szekszárd, Baka István Ált. Isk.*
09:00 Martonvásár - Kocsolai SC 3 - 11
09:40 AFKC I. - Tamási KC 17 - 9
10:20 Martonvásár - AFKC II. 3 - 7
11:00 Szekszárdi FGKC - Tolna KC 18 - 3
11:40 AFKC II. - Kocsolai SC 8 - 9
12:20 DKKA NKFT - Tamási KC 10 - 12
13:00 AFKC I. - Tolna KC 17 - 5
13:40 Szekszárdi FGKC - DKKA NKFT 22 - 9
2017. március 26. vasárnap
Dorog, Eötvös József Ált. Isk.*
09:00 Dorogi ESE I. - Hét Vezér SE 13 - 5
09:40 Tatai AC I. - Dorogi ESE II. 12 - 12
10:20 Dorogi ESE I. - Bábolna SE 14 - 2
11:00 Kőkúti Sasok DSE - Tatai AC II. 26 - 4
11:40 Hét Vezér SE - Komárom VSE 19 - 1
12:20 Tatai AC I. - Kőkúti Sasok DSE 7 - 24
13:00 Tatai AC II. - Bábolna SE 10 - 15
13:40 Dorogi ESE II. - Komárom VSE 20 - 3
2017. április 22. szombat
Szekszárd, Dienes Valéria Ált. Isk.*
09:00 Szekszárdi FGKC - Tamási KC 20 - 10
09:40 Kocsolai SC - Tolna KC 5 - 11
10:20 Tatabányai SC - Tamási KC 21 - 7
11:00 Kocsolai SC - DKKA NKFT 13 - 15
11:40 Tatabányai SC - AFKC I. 15 - 15
12:20 Tolna KC - AFKC II. 18 - 4
Esztergom, Vitéz János Katolikus Ált. Isk.*
13:00 Hét Vezér SE - Dorogi ESE II. 9 - 2
Szekszárd, Dienes Valéria Ált. Isk.*
13:00 AFKC I. - DKKA NKFT 6 - 22
13:40 Szekszárdi FGKC - AFKC II. 35 - 3
Esztergom, Vitéz János Katolikus Ált. Isk.*
14:20 Dorogi ESE I. - Hét Vezér SE 8 - 4
15:00 Komárom VSE - Dorogi ESE II. 2 - 16
2017. május 20. szombat
Tatabánya, Dózsa Gy. Ált.Isk spcs.*
09:00 Dorogi ESE I. - Tatabányai SC 9 - 16
09:40 Dorogi ESE II. - Bábolna SE 17 - 5
10:20 Hét Vezér SE - Dorogi ESE I. 3 - 10
11:00 Dorogi ESE II. - Tatabányai SC 5 - 24
11:40 Hét Vezér SE - Bábolna SE 15 - 3
2017. május 21. vasárnap
Martonvásár, Tóth Iván sportcsarnok
09:00 Martonvásár - AFKC I. 2 - 37
09:40 DKKA NKFT - Szekszárdi FGKC 11 - 17
10:20 Tamási KC - AFKC I. 6 - 24
11:00 DKKA NKFT - Tolna KC 12 - 13
11:40 Martonvásár - Szekszárdi FGKC 3 - 27
12:20 Tolna KC - Tamási KC 13 - 11
RÉSZTVEVŐ GYERMEKEK
név csapat M
ABSI NESRIN Tatabányai SC 8
ÁGOSTON ZSÓFIA Tamási KC 6
ANGYALI DALMA ZSÓFIA AFKC I. 11
APRÓ NAPSUGÁR Bábolna SE 8
BADACSONYI PETRA DKKA NKFT 8
BALOGH BORÓKA AFKC I. 11
BALOGH RÉKA HANNA Hét Vezér SE 12
BÁNSÁGI LIZA Hét Vezér SE 12
BARABÁS LILIÁNA Szekszárdi FGKC 10
BARTA ALEXA RÓZA Tamási KC 4
BAUMANN RÉKA Hét Vezér SE 12
BENCSIK LILI Tatai AC II. 8
BENEDEK ANNA AFKC I. 13
BÉRES BOGLÁRKA Dorogi ESE II. 15
BÍRÓ LARA Hét Vezér SE 8
BÓDI ABIGÉL EMMA Dorogi ESE II. 15
BOGDOLA DÓRA KÍRA Tatai AC I. 8
BÓKA BOGLÁRKA Tamási KC 2
BORBÉLY ANITA SÁRA Martonvásár 10
BOROS KRISZTINA Szekszárdi FGKC 10
BOROS LINDA Tatabányai SC 3
BROSCH BETTINA Dorogi ESE I. 14
BUBÁLIK NÓRA Martonvásár 6
BURJÁN KINCSŐ Tatai AC I. 10
CÖVEK KITTI AFKC II. 10
CZÁKLER RAMÓNA Tamási KC 6
CZAKÓ ESZTER Tatai AC I. 6
CSÁNYI GEORGINA Komárom VSE 11
CSAPÓ LARA Tatai AC II. 6
CSERHÁTI MIRA SZÓFIA DKKA NKFT 5
CSERI BARBARA DKKA NKFT 4
CSIKÓS LILIÁNA Tolna KC 13
CSILLAG VIKTÓRIA Szekszárdi FGKC 3
CSILLÁR HANNA HEIDI Martonvásár 6
CSIZMADIA HANNA Szekszárdi FGKC 12
CSORBA KITTI Szekszárdi FGKC 8
DE GASPARI LARA ISABEL DKKA NKFT 11
DITTRICH TÜNDE Tatabányai SC 7
DOBIN KINGA Dorogi ESE II. 11
DOBOS EDINA AFKC I. 8
DOMBOVÁRI GRÉTA Dorogi ESE I. 15
DOMOKOS ANNA DÓRA Dorogi ESE II. 15
DÓSAI-MOLNÁR RÉKA DKKA NKFT 15
DÖMÖTÖR AMANDA RAMÓNA Kocsolai SC 11
ECSŐDI AMANDA KATALIN DKKA NKFT 13
EGEJURU EUNIKÉ SÁRA DKKA NKFT 13
ÉLIÁS ANITA ANIKÓ Tatai AC I. 2
ERDEI ZITA DORKA AFKC I. 9
ÉVA NIKOLETT Kocsolai SC 10
FACKLMANN ZITA ILDIKÓ Martonvásár 10
FARBINGER KÍRA AMINA Bábolna SE 2
FARKAS RÉKA Dorogi ESE I. 15
FARKASDI RÉKA BLANKA Bábolna SE 4
FEKETE ZITA Szekszárdi FGKC 11
FERENCI LILLA DKKA NKFT 15
FERI BRIGITTA Kocsolai SC 11
FISCHL EMMA Martonvásár 8
FLÓRIÁN FRUZSINA Tatabányai SC 10
FODOR-ADORJÁNI ZSÓFIA Martonvásár 8
FORGÁCS TÍMEA REGINA Dorogi ESE I. 12
FÖLDES RÉKA Dorogi ESE II. 13
FRANKOVSZKY ESZTER Tolna KC 11
GÁL SZONJA Hét Vezér SE 12
GALOVSZKY FANNI AFKC I. 9
GÁSPÁR NOÉMI Kocsolai SC 7
GERGELY ZSANETT MIA AFKC I. 11
GODA BOGLÁRKA Dorogi ESE II. 4
GODINA DORKA Kőkúti Sasok DSE 9
GÖTTLINGER HANNA Tamási KC 6
GRÚBER ESZTER TÍMEA Komárom VSE 4
GULD DÓRA Tolna KC 13
GYÖRGY REBEKA ANNA DKKA NKFT 13
GYÖRKI ELIZABET NAPSUGÁR AFKC II. 9
HALTRICH LUCA Tatabányai SC 3
HARGITAI ALEXA RÉKA Tatai AC I. 4
HARGITAI ESZTER Tatabányai SC 10
HATVANI DÓRA Tatai AC I. 10
HESZLER ZSÓFIA Bábolna SE 6
HIMER LAURA Kőkúti Sasok DSE 9
HOLCZER SZONJA Komárom VSE 5
HORVÁTH ÁGNES AFKC II. 7
HORVÁTH EMMA Szekszárdi FGKC 12
HORVÁTH ESZTER DKKA NKFT 7
HORVÁTH VIRGÍNIA Tamási KC 6
JELUSICS BETTINA Szekszárdi FGKC 4
JÓ- DOBRONYA ÉVA Hét Vezér SE 12
JUHOS ZITA Kocsolai SC 11
KABÓK ANIKÓ Dorogi ESE I. 9
KALÁCSKA ANNA IZABELL Bábolna SE 6
KÁLDI PETRA MÁRIA Dorogi ESE II. 15
KANÁSZ KITTI Tolna KC 13
KENYERES BOGLÁRKA DKKA NKFT 2
KÉPES NIKOLETT Dorogi ESE II. 13
KEPICS LILIEN Szekszárdi FGKC 6
KERNER LUCA Tolna KC 11
KERTÉSZ DÓRA Dorogi ESE II. 13
KISS KINGA DKKA NKFT 2
KNAPP LUCA Kőkúti Sasok DSE 9
KÓCZ KARINA AFKC I. 9
KÓSA BRIGITTA ANNA Tatai AC I. 9
KOVÁCS HANNA Dorogi ESE I. 15
KOVÁCS INEZ AFKC II. 10
KOVÁCS JANKA RENÁTA Bábolna SE 8
KOVÁCS PANNA DKKA NKFT 9
KÖVECSES KATALIN LILLA Martonvásár 10
KUGLER DORKA Tolna KC 13
LAKI CSENGE FANNI Tolna KC 13
LANDENBERGER LUCA Martonvásár 8
LAPPÓ AMANDA Dorogi ESE II. 15
LÁZÁR DÓRA Komárom VSE 7
MATBURGER JÁZMIN KLOÉ Kocsolai SC 5
MÁZSI LAURA Hét Vezér SE 10
MIKÓ NIKOLETT AFKC I. 8
MOCSÁRI HANNA Komárom VSE 9
MOLNÁR MELISSZA DKKA NKFT 6
MOTIL RÉKA Tatai AC II. 8
MÜLLER DORINA Tamási KC 6
NAGY PANKA DKKA NKFT 7
NAGY RÉKA Tatabányai SC 10
NAGY VERONIKA AFKC II. 10
NAGY VIVIEN Dorogi ESE II. 17
NÉNYEI LARA Kőkúti Sasok DSE 4
OLÁH RÉKA DKKA NKFT 4
OLAH SZABINA Hét Vezér SE 4
ORBÁN EMMA Szekszárdi FGKC 8
ORBÁN KITTI Martonvásár 10
ORSÓS REGINA Tamási KC 2
OSVALD ESZTER Tatai AC II. 6
PAIZS PANNA AFKC I. 7
PAJOR JÁZMIN CSENGE Dorogi ESE II. 8
PAKULÁR PETRA Szekszárdi FGKC 5
PÁLFI VIKTÓRIA Tatai AC I. 8
PÁLFI-LÁNCHIDI HANNA Dorogi ESE II. 17
PAPP ZSÓFIA Kőkúti Sasok DSE 9
PARÁK IVETT Hét Vezér SE 12
PATAKI NIKOLETT Szekszárdi FGKC 12
PÉCSI PANNA Tolna KC 13
PEI SI HAN Tatai AC I. 4
PÉTI ANNA Szekszárdi FGKC 12
PONGRÁCZ FRIDA Bábolna SE 6
PRETZ DORKA Kocsolai SC 2
PRIBÉK ALEXA HAJNALKA DKKA NKFT 8
PRUZSINA PETRA Tolna KC 13
PURCSEL NÓRA Martonvásár 2
PURCSEL VIOLA Martonvásár 2
RADA ORSOLYA EMMA Tatabányai SC 8
RÁDI LUCA Komárom VSE 10
RADOVICS RÉKA Tamási KC 2
RANGA KINCSŐ KITTI AFKC II. 8
RIHÓ ZÓJA Martonvásár 10
ROHODI RENÁTA Kőkúti Sasok DSE 9
RÓZSAHEGYI BLANKA Bábolna SE 8
RÓZSAHEGYI PETRA Komárom VSE 9
RUZICSKA FLÓRA Tatai AC I. 10
SACHS DÓRA Martonvásár 4
SÁROSSY ZSÓFIA Szekszárdi FGKC 10
SÁTEK HILÁRIA KENDRA Dorogi ESE I. 15
SERES BOGLÁRKA Martonvásár 4
SIMON LÍDIA DKKA NKFT 13
SIMON TÍMEA Komárom VSE 8
SKORCZE VIVIEN Kőkúti Sasok DSE 9
SOMODI ANNA Komárom VSE 11
SZABÓ LUCA Komárom VSE 10
SZABÓ REBEKA Tolna KC 2
SZABÓ ZITA DALMA Kőkúti Sasok DSE 9
SZABÓ-BACZONI CSENGE AFKC II. 10
SZÁMADÓ TÍMEA Tatabányai SC 2
SZAPPANOS PETRA Szekszárdi FGKC 9
SZEDERKÉNYI SZONJA Dorogi ESE I. 11
SZEGEDI FRUZSINA Kocsolai SC 5
SZEIBERT ANNA REBEKA Kőkúti Sasok DSE 9
SZÉLL BERNADETT Martonvásár 4
SZENTIRMAI SÁFÉLY CSILLAG Tatabányai SC 10
SZILÁGYI DORINA Tatabányai SC 7
SZILÁGYI SÁRA Komárom VSE 9
SZILI DÓRA Tamási KC 6
SZILIKA TAMARA ANNA Martonvásár 4
SZITA FLÓRA AFKC I. 13
SZOMBATI KATALIN ZSUZSANNA AFKC I. 13
SZÓRÁDI CSENGE VIVIEN Dorogi ESE II. 9
SZTOJKA JÁZMIN DKKA NKFT 2
SZTOJKA VERONIKA JOHANNA DKKA NKFT 8
SZŰCS MERCÉDESZ Dorogi ESE I. 13
SZŰCS NÓRA Komárom VSE 8
TAKÁCS SZÁVA FANNI AFKC I. 11
TAMÁS JÁZMIN Tatai AC II. 6
TATÁR ENNA Dorogi ESE I. 15
TIBA ZSÓFIA Tatai AC I. 2
TILLICH TAMARA Dorogi ESE I. 15
TOLNAI-HALÁSZ ESZTER Szekszárdi FGKC 1
TÓTH ANNA SÁRA DKKA NKFT 6
TÓTH EVELIN Tatabányai SC 6
TÓTH LARA Dorogi ESE I. 5
TÓTH MIRIAM Dorogi ESE I. 10
TÖRÖK ADÉL ZSELYKE Tatai AC I. 2
TRAPP TEODÓRA Szekszárdi FGKC 2
TRESCH ERZSÉBET Kocsolai SC 11
TULOK VANDA BIANKA Kocsolai SC 10
UNGER HEIDI Tatai AC II. 8
VADÁSZ DORINA AFKC II. 10
VAKÁN ANNA Hét Vezér SE 4
VÁNYOLOS NIKOLETT Bábolna SE 6
VARGA ESZTER Tamási KC 6
VARGA IRMA Tatai AC I. 4
VARGA KINCSŐ ERZSÉBET Tatai AC I. 8
VARGA VANESSZA AMIRA Tamási KC 4
VARGA VANESSZA KLAUDIA Kocsolai SC 9
VARGA VIKTÓRIA Dorogi ESE II. 4
VARSÁNYI ZSÓFIA DORKA Kőkúti Sasok DSE 8
VAS BOGLÁRKA AFKC I. 11
VILFINGER ZSÓFI Kocsolai SC 7
VILLÁM ZSÓFIA MERCÉDESZ Komárom VSE 9
VIRGA JÁZMIN Tatabányai SC 4
VÖRÖS VIKTÓRIA CSENGE AFKC II. 10
ZÁMBÓ LAURA Komárom VSE 8
www.keziszovetseg.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
- Küldés
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Apparátus
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezilabdaeredmenyek.hu
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó