KÉZILABDA VERSENYEK - K&H NŐI KÉZILABDA LIGA - 2016-2017
K&H női liga: könnyed fehérvári győzelem
Tízeznhét gólos győzelmet aratott a Fehérvár.
K&H női liga: két gólos győzelmet aratott a Budaörs
2017.11.18. Női NB I.
Két gólos győzelmet aratott a Budaörs idegenben.
Negyven fölött a Siófok
2017.11.17. Női NB I.
A K&H női liga 8. fordulójának pénteki mérkőzésén a Siófok több mint húsz góllal győzte le a Kecskemétet.
Rangadót nyert az FTC
2017.11.15. Női NB I.
Három gólos győzelmet aratott Érden az FTC a K&H női kézilabda liga rangadóján, így nagy lépést tett a bajnokság első két helye felé, és egyedüli hibátlan csapatként vezeti a tabellát.
Két gólos győzelmet aratott a Kecskemét
2017.11.05. Női NB I.
Fordított a Kecskemét és két gólos győzelmet aratott.
FRISS FOTÓ
Mosonmagyaróvár-Győri Audi ETO 21-41
2016.02.24. Női NB I.
A K&H női kézilabda liga 18. fordulójának utolsó mérkőzésén a Győr biztosan győzött a Mosonmagyaróvár vendégeként.
DVSC-TVP - Ipress Center-Vác
2016.01.08. Női NB I.
Magabiztosan győzött a DVSC a Vác ellen a női kézilabda NB I pénteki mérkőzésén.
EGYÉB KAPCSOLÓDÓ HÍREK
Érdi győzelemmel ért véget a K&H női liga
2017.05.28. Női NB I.
Vasárnap három mérkőzéssel befejeződött a K&H női kézilabda liga 2016/17-es szezonja.
Vácon is nyert a bajnok Győr
2017.05.27. Női NB I.
Szép sikerrel búcsúzott az idénytől a Győr, amely bajnokként 35-28-ra nyert a Vác otthonában K&H női kézilabda liga utolsó fordulójában.
Győzelemmel zárt az FTC
2017.05.26. Női NB I.
Tizennégy gólos győzelmet aratott a K&H női kézilabda liga utolsó fordulójának nyitómérkőzésén a Ferencváros a Békéscsaba ellen.
K&H női liga: nyílt a harc a bennmaradásért
2017.05.24. Női NB I.
A K&H női kézilabda liga szerdai versenynapján a Mosonmagyaróvár meglepetésre győzni tudott Érden, így életben tartotta bennmaradási esélyeit.
Döntetlen Békéscsabán
2017.05.23. Női NB I.
A K&H női kézilabda liga keddi játéknapján a Ferencváros az MTK-t, a Győr a Siófokot győzte le biztosan, a Békéscsaba és a Kisvárda pedig fordulatos találkozón megosztoztak a pontokon.
Ezüstérmes az FTC, bronzérmes az Érd
2017.05.20. Női NB I.
Bebiztosította 2. helyét az FTC és 3. helyét az Érd a K&H kézilabda ligában.
Budapesten nyert a Fehérvár
2017.05.17. Női NB I.
Biztos, 17 gólos győzelmet aratott az Alba Fehérvár a Kispest otthonában a K&H női kézilabda ligában.
Ismét bajnok a Győri Audi ETO
2017.05.16. Női NB I.
A Mosonmagyaróvár elleni sikerével három fordulóval a zárás előtt bebiztosította újabb bajnoki címét a Győri Audi ETO a K&H női kézilabda ligában.
Siófokon győzött a Ferencváros
2017.05.13. Női NB I.
Nem kímélte a hazai pályán szereplő Siófokot az FTC a K&H női liga 20. fordulójából elhalasztott mérkőzésen: a zöld-fehérek 34-21-re nyertek idegenben.
BL-győztesként is nyert a Győr
2017.05.12. Női NB I.
A K&H női liga pénteki játéknapján a friss BL-győztes Győr biztosan győzte le a Dunaújvárost, a Mosonmagyaróvár pedig nyolc góllal verte a kieső Kispestet.
K&H női liga: fordított a Csaba
2017.05.06. Női NB I.
A K&H női kézilabda liga 23. fordulójának szombati találkozóin
Legyőzte az Újváros a Fradit
2017.05.05. Női NB I.
Biztos, kilenc gólos győzelmet aratott a Ferencváros ellen a Dunaújváros a K&H női kézilabda liga 23. fordulójában. A Debrecen a Kisvárdát, a Fehérvár pedig a Budaörsöt múlta felül.
Siófoki és érdi győzelem
2017.05.03. Női NB I.
A Siófok az MTK ellen hazai pályán, míg az Érd a Kispest otthonában győzött a K&H női kézilabda liga szerdai versenynapján.
Biztos újvárosi győzelem
2017.04.30. Női NB I.
Biztosan, 16 góllal győzött a Dunaújváros a Kispest vendégeként a K&H női kézilabda liga 22. fordulójának vasárnapi mérkőzésén.
Biztosan nyert az ETO
2017.04.29. Női NB I.
Könnyedén, 11 góllal nyerte meg a TIPPMIX EHF FINAL4 előtti utolsó mérkőzését a Győr a K&H női kézilabda ligában, az ETO ráadásul a 3. helyezett Érd otthonában győzött nagy különbséggel.
Budaörsi siker idegenben
2017.04.28. Női NB I.
A Mosonmagyaróvár hazai pályán nem bírt a Budaörssel: a házigazda már a félidei szünetre hátrányba került, végül 27-23-ra kikapott a női K&H kézilabda liga 22. fordulójában.
Nem kímélte az FTC a Vácot
2017.04.22. Női NB I.
Csak az Érd nyert idegenben a K&H női kézilabda liga 21. fordulójában: Szabó Edináék Budaörsről hozták el a pontokat. A Ferencváros 16 góllal múlta felül a Vácot.
Döntetlen Debrecenben
2017.04.21. Női NB I.
Döntetlenre végzett Debrecenben a Siófok a K&H női kézilabda liga 21. fordulójának pénteki mérkőzésén.
Magabiztosan nyertek az éllovasok
2017.04.19. Női NB I.
A Ferencváros tizenegy góllal győzött a Fehérvár ellen, míg a Győr 21 góllal verte a Kispestet a K&H női kézilabda liga szerdai játéknapján.
K&H női liga: igazságos döntetlen
2017.04.16. Női NB I.
Döntetlennel zárult a Kispest és a Budaörs Húsvét vasárnap lejátszott bajnoki találkozója.
K&H női liga: biztos hazai győzelmek
2017.04.15. Női NB I.
A Vác a Kisvárdát, az Érd pedig a Békéscsabát verte biztosan a K&H női kézilabda liga 20. fordulójának szombati játéknapján.
MTK- és Fehérvár-siker
2017.04.14. Női NB I.
A K&H női kézilabda liga pénteki versenynapján az MTK Mosonmagyaróváron, a Fehérvár pedig hazai pályán a Debrecen ellen győzött.
Nagy lépés a 4. hely felé
2017.04.08. Női NB I.
A K&H női kézilabda liga szombati játéknapján a Dunaújváros öt góllal nyert a Vác ellen.
K&H női liga: debreceni vereség
2017.04.07. Női NB I.
A K&H női kézilabda liga pénteki találkozóin a Kisvárda szoros csatában nyert a Siófok ellen, a Debrecen pedig hazai pályán szenvedett vereséget a Mosonmagyaróvártól.
K&H női liga: nyertek az esélyesek
2017.03.29. Női NB I.
Nyertek az esélyesek a K&H női kézilabda liga 18. fordulójában: az Érd a Debrecent, a Vác a Siófokot, az FTC a Mosonmagyaróvárt, a Fehérvár a Kisvárdát, a Győr a Békéscsabát győzte le.
FTC-lépés az ezüstérem felé
2017.03.25. Női NB I.
A K&H női kézilabda liga szombati versenynapján az FTC hat góllal legyőzte az Érdet, így nagy lépést tett a bajnoki ezüstérem felé.
Budaörsi siker Békéscsabán
2017.03.24. Női NB I.
A Budaörs idegenben győzte le a Békéscsabát a K&H női kézilabda liga 17. fordulójában, így értékes két ponttal utazik haza. A Kisvárda és a Debrecen hazai pályán diadalmaskodott.
Egy híján 20-szal nyert az FTC
2017.03.22. Női NB I.
A félidőre már hat gólos előnyt építettek ki a zöld-fehérek, akik a második játékrészben ezt tovább tudták növelni főleg az utolsó negyed órában és végül 44-25-re felülmúlták az újonc Kispestet.
Győri kilences
2017.03.08. Női NB I.
A K&H női kézilabda liga 16. fordulójának szerdai találkozóján a Győr kilenc góllal győzött a Debrecen ellen.
Meglepte a Vác az Érdet
2017.03.04. Női NB I.
A K&H női kézilabda liga 15. fordulójában csapott össze a Vác együttese az Érddel és talán némi meglepetésre otthon tartotta a két pontot.
Hazai győzelmek a női élvonalban
2017.03.03. Női NB I.
A K&H női kézilabda liga 15. fordulójának pénteki versenynapján a Kisvárda a Kispestet, a Debrecen pedig a Budaörsöt győzte le házigazdaként.
Döntetlen a zöld-fehér rangadón
2017.03.01. Női NB I.
Végig szoros találkozón döntetlen született a K&H női kézilabda 15. fordulójának rangadóján.
K&H női liga: szűk érdi siker
2017.02.24. Női NB I.
A K&H női kézilabda liga e heti egyetlen mérkőzésén az Érd szoros csatában egy gólos sikert aratott a Fehérvár ellen. A győztes gólt az 59. perc végén Kiss Nikolett szerezte.
Gólzáporos érdi, magabiztos győri siker
2017.02.19. Női NB I.
Klivinyi Kinga ellenállhatatlan volt, tizenegy találatig jutott a Siófok ellen a K&H női kézilabda liga 14. fordulójában, csapata, az Érd pedig gólzáporos, 36-29-es sikert aratott.
Tízzel győzött a Győr
2017.02.15. Női NB I.
A K&H női kézilabda liga szerdai mérkőzésén tíz gólos győzelmet aratott a Győr a Budaörs otthonában.
Gólrekord Siófokon
2017.02.11. Női NB I.
Az első félidőben 28, a másodikban 27 gólt elérve KO-győzelmet aratott a Siófok a Kispest ellen a K&H női kézilabda liga szombati játéknapján.
Otthon tartotta a Budaörs a pontokat
2017.02.09. Női NB I.
Bár a szünetben még vezetett a Kisvárda a Budaörs otthonában a K&H női kézilabda liga 13. fordulójában, a második félidőben a házigazda fordított, s 29-24-re nyert.
Győzelemmel hangolt a Győr
2017.02.08. Női NB I.
A hétvégi BL fordulóra győzelemmel hangolt a Győri Audi ETO csapata. A Vác ellen könnyedén sikerült nyernie a címvédőnek 11 góllal.
K&H liga: Érd-győzelem Újvárosban
2017.02.01. Női NB I.
Az érdiek ugyan nem kezdték jól a találkozót, de miután védekezésben sikerült feljavulniuk, hét góllal győzték le a Dunaújvárost.
K&H női liga: otthon tartotta a pontokat a Vác
2017.01.28. Női NB I.
A Vác hazai pályán 30-26-ra győzött a Budaörs ellen a K&H női kézilabda liga 12. fordulójának utolsó mérkőzésén. A hazaiaknál Temes Bernadett, míg a vendégeknél Juhos Kata jutott kilenc gólig.
Döntetlen Kisvárdán
2017.01.27. Női NB I.
Döntetlen játszott a Kisvárda és a Békéscsaba a K&H női kézilabda liga 12. fordulójának pénteki találkozóján.
K&H liga: Fehérvár és Érd győzelem
2017.01.25. Női NB I.
A Fehérvár hét góllal a Kispestet, az Érd három góllal a Mosonmagyaróvárt múlta felül a K&H női kézilabda liga 12. fordulójában.
K&H liga: Fradi és DVSC győzelem
2017.01.24. Női NB I.
A K&H női kézilabda liga 12. fordulójában a Ferencváros az MTK ellen, míg a Debrecen a Dunaújváros ellen tudott nyerni.
Női NB I: FTC-siker Békéscsabán
2017.01.21. Női NB I.
Magabiztosan, 35-25-re győzött az FTC a Békéscsaba otthonában a K&H női kézilabda liga 11. fordulójában. Az MTK Budapest a félidőben még döntetlenre állt az újonc Kisvárda ellen, végül 27-25-re nyert.
Idegenben nyert a Győr
2017.01.20. Női NB I.
Ugyan félidőben még 2 góllal a Siófok vezetett, a második játékrészben hengert a Győr csupán 6 gólt engedélyezve a hazai alakulatnak. Végül 29-20 arányban a vendég csapat nyert.
SIma Fehérvár-győzelem
2017.01.18. Női NB I.
Könnyedén, 12 góllal nyert hazai pályán a Fehérvár együttese a Budaörs ellen.
Hét gólos Mosonmagyaróvári siker
2017.01.15. Női NB I.
Magabiztosan győzött a Mosonmagyaróvár a Kispest vendégeként a 11. fordulóban. A félidőre már 6 gólos vezetéssel mehettek pihenni a vendégek, akik végül 7 góllal győzték le a fővárosiakat.
Fontos békéscsabai pontok
2017.01.14. Női NB I.
Fontos győzelmet aratott hazai pályán a Békéscsaba a K&H női kézilabda ligában, miután 23-22-re legyűrte a Vácot. A Siófok kellemetlen pofonba szaladt bele Budaörsön, 24-19-re kapott ki.
Debrecenben győzött az FTC
2017.01.13. Női NB I.
A zöld-fehérek magabiztosan játszva könnyedén nyerték meg a találkozót 9 góllal és fontos ké pontot szereztek a Debrecen otthonában.
Biztos győri győzelem
2017.01.10. Női NB I.
Szünetben hét góllal vezetett a Győr a Fehérvár ellen a K&H női kézilabda liga 11. fordulójában, végül a bajnoki címvédő tizennégy gólos sikert aratott.
Ferencvárosi siker a Dunaújváros ellen
2017.01.07. Női NB I.
A Ferencváros szinte végig vezetve 27-23-ra nyerte meg a K&H női kézilabda liga 10. fordulójának a rangadóját.
Biztosan verte a Győr az Érdet
2016.12.30. Női NB I.
Könnyed, 15 gólos győzelmet aratott a Győr az Érd ellen a K&H női kézilabda liga 9. fordulójában.
Szünet után állt talpra a Debrecen
2016.11.19. Női NB I.
Döntetlen született a K&H női kézilabda ligában a Debrecen siófoki vendégjátékán.
K&H női liga: fordulatok után döntetlen
2016.11.18. Női NB I.
Fordulatos mérkőzésen döntetlen született a Mosonmagyaróvár és a Békéscsaba mérkőzésén a K&H női kézilabda liga 8. fordulójában.
Meggyőző FTC és Fehérvár
2016.11.16. Női NB I.
Egy vendég és egy hazai siker született a szerdai játéknapon. Az FTC a Vácot győzte le, míg a Fehérvár az MTK-t.
K&H női liga: nagy arányú sikerek
2016.11.15. Női NB I.
Nagy arányú sikereket hozott a 8. forduló keddi mérkőzésnapja. Az Érd 11, míg a Győr nem kevesebb mint 23 góllal nyert soros ellenfeleik ellen.
K&H női liga: sikeresebb vendégek
2016.11.12. Női NB I.
A Mosonmagyaróvár az MTK otthonában győzött, a Kispest pedig Budaörsön szerzett pontot a K&H női kézilabda liga 7. fordulójának szombati játéknapján.
Szoros lett a vége Kisvárdán
2016.11.11. Női NB I.
Szünetre hét gólos előnyt szerzett a Vác a K&H női kézilabda liga pénteki mérkőzésén Kisvárdán, és végül győzött is.
Hazai győzelmek a K&H ligában
2016.11.09. Női NB I.
Otthon tartotta a két pontot a Debrecen és a Ferencváros is a 7. forduló küzdelmei során.
Győri siker Újvárosban
2016.11.08. Női NB I.
Heidi Löke nélkül is nyerni tudott Dunaújvárosban a címvédő csapat.
Fehérvári és érdi sikerek
2016.11.06. Női NB I.
A K&H női kézilabda liga 1. fordulójának elhalasztott mérkőzésén fehérvári siker, míg a 7. fordulójának találkozóján érdi győzelem született.
Dunaújvárosi siker Kisvárdán
2016.11.05. Női NB I.
A Dunaújváros magabiztosan, 37-28-ra győzött az újonc Kisvárda otthonában a K&H női kézilabda liga 8. fordulójában.
Békéscsabai pontok
2016.10.30. Női NB I.
A Békéscsaba megszerezte első pontjait az újonc Kispest otthonában a 6. fordulóban.. A bajnokság másik vasárnapi mérkőzésén az Érd 38-24-re múlta felül az
Siófoki győzelem
2016.10.29. Férfi NB I.
Hat góllal győzte le a Kisvárdát a Siófok a női NB I 6. fordulójának szombati mérkőzésén.
Váci győzelem, Loki-vereség
2016.10.28. Női NB I.
Három gólos győzelmet aratott a Vác a Dunaújváros ellen a női NB I pénteki játéknapján, a Debrecen pedig egy góllal kikapott a Mosonmagyaróvár otthonában.
Hétközi FTC győzelem
2016.10.26. Női NB I.
4 gólos vendég siker született Fehérvárott, győzelemmel hangolt a Ferencváros a hétvégi Bajnokok Ligája találkozóra.
20 gólos győri siker
2016.10.25. Női NB I.
A Győri Audi ETO nem kímélte ellenfelét és magabiztosan, 40-20 arányban múlta felül a Budaörsöt hazai pályán.
Pontosztoszkodás Debrecenben
2016.10.12. Női NB I.
A női NB I 5. fordulója a Kisvárda és a Győr sikerét hozta. Debrecenben döntetlen született a Debrecen-Érd találkozón.
Budaörsi győzelem
2016.10.02. Női NB I.
A női NB I 4. fordulójának utolsó mérkőzésén a Budaörs négy góllal győzte le a Békéscsabát.
Izgalmas rangadót nyert az Érd
2016.10.01. Női NB I.
Szünetben még négy góllal vezetett Érden a Ferencváros a női NB I-ben, ám a 2. félidőben feljavult a hazaiak játéka, és Janurik védéseivel, majd a hajrában Krpez-Slezak góljaival fordított
Győri tizes Debrecenben
2016.09.28. Női NB I.
A Debrecen otthonában is magabiztosan győzött a Győri Audi ETO a női NB I 3. fordulójában. Az MTK Budapest jelentős előnyt leadva ért el döntetlent a Budaörs ellen.
Kisvárdai siker az újoncok meccsén
2016.09.25. Női NB I.
Megszerezte első győzelmét az élvonalban a Kisvárda, az újoncok csatáját Kovács Péter együttese nyerte a Kispest otthonában.
Magabiztos győri siker
2016.09.24. Női NB I.
Az első félidőben éles csatát hozott a Győr-Ferencváros bajnoki mérkőzés a női NB I-ben: a vendégek a szünetben vezettek, ám végül a házigazda 28-19-re diadalmaskodott.
Vendéggyőzelmek a női NB I-ben
2016.09.23. Női NB I.
Pénteken három mérkőzésre került sor a női NB I 2. fordulójában, és a vendégcsapatok örülhettek: a Siófok a Mosonmagyaróvár otthonában, a Debrecen Budaörsön, az MTK pedig Békéscsabán győzött.
Gólözön Vácott
2016.09.17. Női NB I.
Három mérkőzéssel folyatódott a női NB I nyitófordulója. A Ferencváros a 2. félidőben tudta maga javára fordította az eredményt a Budaörs otthonában.
Könnyed győri és debreceni siker
2016.09.16. Női NB I.
Két mérkőzéssel megkezdődött a női NB I 2016-17. évi idénye. A bajnoki címvédő Győr az újonc Kisvárda otthonában győzött, míg a Debrecen magabiztosan verte a Békéscsabát.
5. Siófok KTC KFT 8 5 0 3 240 215 25 10
6. DKKA 8 4 1 3 220 200 20 9
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő