Címjegyzék
NAPI MŰSOR
előző nap
2017. december 16. szombat
következő nap
NB I férfi felnőtt NB I férfi felnőtt-alapszakasz férfi felnőtt kézilabda MKSZ
13:00 B.Braun Gyöngyös - Váci KSE 27 - 33 Dr. Fejes András Sport és Rendezvénycsarnok
M4 SPORT
online
3200 Gyöngyös Gábor Áron út 2741/1/A
17:00 FTC KN KFT - Ceglédi KKSE 23 - 21 Elek Gyula Aréna
online
1101 Budapest Kőbányai út 47/B
18:00 CYEB Budakalász - Balatonfüredi KSE 29 - 25 Sportcsarnok
online
2011 Budakalász Omszk park 1.
NB I/B férfi felnőtt NB I/B férfi felnőtt kelet férfi felnőtt kézilabda MKSZ
18:00 ContiTech FKSE-Algyő - Törökszentmiklósi Székács KE 35 - 28 Fehér Ignác Ált. Isk. Sportcsarnok
6750 Algyő Sport utca 5
18:00 ÓAM-Ózdi KC - Mezőkövesdi Kézilabda Club 30 - 27 Marosi István Városi Sportcsarnok
3600 Ózd Brassói út 2
NB I/B férfi felnőtt NB I/B férfi felnőtt nyugat férfi felnőtt kézilabda MKSZ
17:00 AGROFEED ETO SZESE - LE BELIER-KK Ajka 28 - 21 Magvassy Mihály Sportcsarnok
9027 Győr Kiskút liget
18:00 Veszprémi KKFT Felsőörs - Grundfos Tatabánya KC U20 36 - 25 Városi Sportcsarnok
8200 Veszprém Március 15. út 5.
NB II férfi felnőtt NB II férfi felnőtt Észak-kelet férfi felnőtt kézilabda MKSZ
16:00 Hajdúnánás KSE - Juhász `99 Füzesabonyi SC 26 - 20 Somorjai László Sportcsarnok
4080 Hajdúnánás Irányi utca 3
17:00 Berettyó MSE - Nyírbátori SC 32 - 26 Kabos Endre spcs.
4100 Berettyóújfalu Lehel utca 1
18:00 Tiszavasvári SE - Hajdúböszörményi TE 32 - 26 Városi Sportcsarnok
4440 Tiszavasvári Petőfi utca 1-3.
Férfi Ifjúsági III. osztály Férfi Ifjúsági III. osztály Észak-Kelet férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
15:00 Berettyó MSE - Nyírbátori SC 36 - 25 Kabos Endre spcs.
4100 Berettyóújfalu Lehel utca 1
16:00 Tiszavasvári SE - Hajdúböszörményi TE 38 - 42 Városi Sportcsarnok
4440 Tiszavasvári Petőfi utca 1-3.
16:00 Sárospataki TC - Hanyi Travel Hevesi SE 35 - 29 Városi Sportcsarnok
3980 Sátoraljaújhely Liget tér 3
18:00 Hajdúnánás KSE - Juhász `99 Füzesabonyi SC 33 - 25 Somorjai László Sportcsarnok
4080 Hajdúnánás Irányi utca 3
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály Közép női serdülő kézilabda MKSZ
10:00 Malév Sport Club - Emericus KSE 32 - 13 Lőrinci Sportcsarnok
1183 Budapest Thököly utca 5
Gyermekbajnokság FU12 Adorján János régió A csoport férfi U-12 kézilabda MKSZ
09:00 XVI.kerületi KMSE 2005 - Pénzügyőr SE 22 - 27 Pénzügyőr Sportcsarnok
1103 Budapest Kőér utca 1/A
10:00 Kézilabda Utánpótlás KFT 1 - Kézilabda Utánpótlás KFT 2006 15 - 15 Pénzügyőr Sportcsarnok
1103 Budapest Kőér utca 1/A
11:00 XVI.kerületi KMSE 2005 - Budapesti Honvéd SE 22 - 28 Pénzügyőr Sportcsarnok
1103 Budapest Kőér utca 1/A
12:00 Kézilabda Utánpótlás KFT 2006 - FTC KN KFT I. 11 - 19 Pénzügyőr Sportcsarnok
1103 Budapest Kőér utca 1/A
13:00 Kézilabda Utánpótlás KFT 1 - FTC KN KFT II. 18 - 10 Pénzügyőr Sportcsarnok
1103 Budapest Kőér utca 1/A
14:00 HORT SE - FTC KN KFT I. 4 - 32 Pénzügyőr Sportcsarnok
1103 Budapest Kőér utca 1/A
15:00 Budapesti Honvéd SE - FTC KN KFT II. 29 - 10 Pénzügyőr Sportcsarnok
1103 Budapest Kőér utca 1/A
16:00 Pénzügyőr SE - HORT SE 43 - 4 Pénzügyőr Sportcsarnok
1103 Budapest Kőér utca 1/A
Gyermekbajnokság FU12 Adorján János régió B csoport férfi U-12 kézilabda MKSZ
09:00 MAFC - Bp. Elektromos SE 18 - 24 SPORT11
1112 Budapest Kánai utca 2.
10:00 KSI SE - Csepel DSE 15 - 31 SPORT11
1112 Budapest Kánai utca 2.
11:00 Angyalföldi Sportiskola - Bp. Elektromos SE 10 - 13 SPORT11
1112 Budapest Kánai utca 2.
12:00 PLER-Budapest - KSI SE 31 - 10 SPORT11
1112 Budapest Kánai utca 2.
13:00 ÓKSI SE - Csepel DSE 26 - 34 SPORT11
1112 Budapest Kánai utca 2.
14:00 Tempo KSE - Angyalföldi Sportiskola 12 - 18 SPORT11
1112 Budapest Kánai utca 2.
15:00 MAFC - ÓKSI SE 34 - 33 SPORT11
1112 Budapest Kánai utca 2.
16:00 Tempo KSE - PLER-Budapest 16 - 29 SPORT11
1112 Budapest Kánai utca 2.
Gyermekbajnokság FU12 Adorján János régió C csoport férfi U-12 kézilabda MKSZ
09:00 Mikolik Sport School KFT - Csepeli KSE 31 - 16 Újlak utcai Ált.Isk. spcs.
1173 Budapest Újlak utca 110
10:00 Körte HVSE - Kispest NKK 2 - 22 Újlak utcai Ált.Isk. spcs.
1173 Budapest Újlak utca 110
11:00 XVI.kerületi KMSE 2006 - VAMA Handball SKFT 31 - 5 Újlak utcai Ált.Isk. spcs.
1173 Budapest Újlak utca 110
12:00 Mikolik Sport School KFT - Körte HVSE 31 - 8 Újlak utcai Ált.Isk. spcs.
1173 Budapest Újlak utca 110
13:00 VAMA Handball SKFT - Kispest NKK 4 - 31 Újlak utcai Ált.Isk. spcs.
1173 Budapest Újlak utca 110
14:00 Csepeli KSE - XVI.kerületi KMSE 2006 5 - 39 Újlak utcai Ált.Isk. spcs.
1173 Budapest Újlak utca 110
Gyermekbajnokság FU12 Badó László régió A csoport férfi U-12 kézilabda MKSZ
09:00 Gézengúz UKC - Soltvadkerti KUSE 22 - 17 Városi Sportcsarnok,
6230 Soltvadkert Bocskai utca 2
10:00 Lajosmizsei UKC - Kecskeméti Sportiskola II. 20 - 28 Városi Sportcsarnok,
6230 Soltvadkert Bocskai utca 2
11:00 Gézengúz UKC - Kecskeméti Sportiskola I. 7 - 25 Városi Sportcsarnok,
6230 Soltvadkert Bocskai utca 2
12:00 Pick Szeged III. - Pick Szeged IV. 14 - 24 Városi Sportcsarnok,
6230 Soltvadkert Bocskai utca 2
13:00 Soltvadkerti KUSE - Lajosmizsei UKC 24 - 20 Városi Sportcsarnok,
6230 Soltvadkert Bocskai utca 2
14:00 Pick Szeged III. - Kecskeméti Sportiskola II. 12 - 24 Városi Sportcsarnok,
6230 Soltvadkert Bocskai utca 2
15:00 Pick Szeged IV. - Kecskeméti Sportiskola I. 5 - 38 Városi Sportcsarnok,
6230 Soltvadkert Bocskai utca 2
Gyermekbajnokság FU12 Badó László régió B csoport férfi U-12 kézilabda MKSZ
09:00 Pick Szeged I. - Tigrisek Csongrádi KSE 28 - 7 Csonka János SzKI
6726 Szeged Temesvári krt 38.
10:00 Orosházi FKSE LINAMAR I. - FKSE-Algyő 24 - 20 Csonka János SzKI
6726 Szeged Temesvári krt 38.
11:00 Békéscsaba DKSE - Tigrisek Csongrádi KSE 25 - 15 Csonka János SzKI
6726 Szeged Temesvári krt 38.
12:00 FKSE-Algyő - Békés-Drén KC 30 - 24 Csonka János SzKI
6726 Szeged Temesvári krt 38.
13:00 Pick Szeged I. - Pick Szeged II. 32 - 14 Csonka János SzKI
6726 Szeged Temesvári krt 38.
14:00 Orosházi FKSE LINAMAR I. - Békéscsaba DKSE 22 - 13 Csonka János SzKI
6726 Szeged Temesvári krt 38.
15:00 Pick Szeged II. - Békés-Drén KC 14 - 19 Csonka János SzKI
6726 Szeged Temesvári krt 38.
Gyermekbajnokság FU12 Badó László régió C csoport férfi U-12 kézilabda MKSZ
09:00 FKSE-Kiskunmajsa - KIKI SKFT 12 - 18 Városi Sportcsarnok,
6070 Izsák Csokonai u. 14/a
10:00 Mizse KC - Kiskunfélegyházi HTK 11 - 17 Városi Sportcsarnok,
6070 Izsák Csokonai u. 14/a
11:00 Kiskunhalas UKSC 1 - Kiskunhalas UKSC 2 28 - 10 Városi Sportcsarnok,
6070 Izsák Csokonai u. 14/a
12:00 Kiskunfélegyházi HTK - Kiskőrösi KS Kft 6 - 27 Városi Sportcsarnok,
6070 Izsák Csokonai u. 14/a
13:00 FKSE-Kiskunmajsa - Mizse KC 23 - 19 Városi Sportcsarnok,
6070 Izsák Csokonai u. 14/a
14:00 Kiskunhalas UKSC 2 - Kiskőrösi KS Kft 11 - 26 Városi Sportcsarnok,
6070 Izsák Csokonai u. 14/a
15:00 Kiskunhalas UKSC 1 - KIKI SKFT 15 - 14 Városi Sportcsarnok,
6070 Izsák Csokonai u. 14/a
Gyermekbajnokság FU12 Badó László régió D csoport férfi U-12 kézilabda MKSZ
09:00 Békéscsabai Belvárosi Diáksport Klub - Gyulai SE 19 - 20 Evangélikus Gimnázium Sportcsarnok
5600 Békéscsaba Luther utca 1.
10:00 Orosházi FKSE LINAMAR II. - HC Szarvas 3 - 26 Evangélikus Gimnázium Sportcsarnok
5600 Békéscsaba Luther utca 1.
11:00 Szentesi FKC - Gyulai SE 9 - 29 Evangélikus Gimnázium Sportcsarnok
5600 Békéscsaba Luther utca 1.
12:00 Tisza Volán SC - Orosházi FKSE LINAMAR II. 32 - 6 Evangélikus Gimnázium Sportcsarnok
5600 Békéscsaba Luther utca 1.
13:00 Újkígyósi KC - HC Szarvas 8 - 20 Evangélikus Gimnázium Sportcsarnok
5600 Békéscsaba Luther utca 1.
14:00 Makói KC - Tisza Volán SC 24 - 26 Evangélikus Gimnázium Sportcsarnok
5600 Békéscsaba Luther utca 1.
15:00 Szentesi FKC - Újkígyósi KC 20 - 20 Evangélikus Gimnázium Sportcsarnok
5600 Békéscsaba Luther utca 1.
16:00 Makói KC - Békéscsabai Belvárosi Diáksport Klub 15 - 26 Evangélikus Gimnázium Sportcsarnok
5600 Békéscsaba Luther utca 1.
Gyermekbajnokság FU12 Csiszár László régió B csoport férfi U-12 kézilabda MKSZ
10:00 Tamási KC - Móri KSC 38 - 7 Würtz Ádám Ált. Isk. Kézilabda Csarnok
7900 Tamási Szabadság utca 38-40
11:00 Simontornyai KK - Duna-Pent NKSE 29 - 7 Würtz Ádám Ált. Isk. Kézilabda Csarnok
7900 Tamási Szabadság utca 38-40
12:00 Kisbér KC - Esztergomi Vitézek RAFC 4 - 14 Würtz Ádám Ált. Isk. Kézilabda Csarnok
7900 Tamási Szabadság utca 38-40
13:00 Móri KSC - Simontornyai KK 13 - 32 Würtz Ádám Ált. Isk. Kézilabda Csarnok
7900 Tamási Szabadság utca 38-40
14:00 Esztergomi Vitézek RAFC - Duna-Pent NKSE 19 - 18 Würtz Ádám Ált. Isk. Kézilabda Csarnok
7900 Tamási Szabadság utca 38-40
15:00 Kisbér KC - Tamási KC 4 - 30 Würtz Ádám Ált. Isk. Kézilabda Csarnok
7900 Tamási Szabadság utca 38-40
Gyermekbajnokság FU12 Kovács László régió C csoport férfi U-12 kézilabda MKSZ
09:00 Ráckeve VKSK - Gyáli BKSE 20 - 18 Dömsöd Sportközpont
2344 Dömsöd Széchenyi utca 9
10:00 VSK Tököl - Dabas KC VSE 19 - 31 Dömsöd Sportközpont
2344 Dömsöd Széchenyi utca 9
11:00 Ceglédi KKSE - Vecsési SE 28 - 17 Dömsöd Sportközpont
2344 Dömsöd Széchenyi utca 9
12:00 Gyáli BKSE - Dabas KC VSE 10 - 36 Dömsöd Sportközpont
2344 Dömsöd Széchenyi utca 9
13:00 Vecsési SE - VSK Tököl 23 - 20 Dömsöd Sportközpont
2344 Dömsöd Széchenyi utca 9
14:00 Ráckeve VKSK - Ceglédi KKSE 16 - 29 Dömsöd Sportközpont
2344 Dömsöd Széchenyi utca 9
Gyermekbajnokság FU12 Kovács László régió D csoport férfi U-12 kézilabda MKSZ
08:30 Városi Sportegyesület Dunakeszi - Veresegyház VSK 7 - 44 Szent István Általános Iskola Sportcsarnok
2120 Dunakeszi Repülőtéri út 3.
09:30 Kántor Anikó SE - Főnix ISE 17 - 19 Szent István Általános Iskola Sportcsarnok
2120 Dunakeszi Repülőtéri út 3.
10:30 Váci KSE - CYEB Budakalász 26 - 21 Szent István Általános Iskola Sportcsarnok
2120 Dunakeszi Repülőtéri út 3.
11:30 Veresegyház VSK - Főnix ISE 48 - 11 Szent István Általános Iskola Sportcsarnok
2120 Dunakeszi Repülőtéri út 3.
12:30 Váci KSE - Kántor Anikó SE 27 - 9 Szent István Általános Iskola Sportcsarnok
2120 Dunakeszi Repülőtéri út 3.
13:30 CYEB Budakalász - Városi Sportegyesület Dunakeszi 23 - 26 Szent István Általános Iskola Sportcsarnok
2120 Dunakeszi Repülőtéri út 3.
Gyermekbajnokság FU12 Kulcsár Anita régió C csoport férfi U-12 kézilabda MKSZ
09:00 Mátészalkai MTK - Fehérgyarmati VSE 12 - 11 Városi Sportcsarnok
4700 Mátészalka Kazinczy út 6
10:00 Kállósemjéni SZSE - Arany Sárkány Focisuli Nyírbátor SE 6 - 28 Városi Sportcsarnok
4700 Mátészalka Kazinczy út 6
11:00 Nyíregyházi SN KFT 2. - Fehérgyarmati VSE 12 - 21 Városi Sportcsarnok
4700 Mátészalka Kazinczy út 6
12:00 Arany Sárkány Focisuli Nyírbátor SE - Kisvárdai KC 20 - 25 Városi Sportcsarnok
4700 Mátészalka Kazinczy út 6
13:00 Kállósemjéni SZSE - Nyíregyházi SN KFT 2. 1 - 28 Városi Sportcsarnok
4700 Mátészalka Kazinczy út 6
14:00 Kisvárdai KC - Mátészalkai MTK 15 - 11 Városi Sportcsarnok
4700 Mátészalka Kazinczy út 6
Gyermekbajnokság FU12 Kulcsár Anita régió D csoport férfi U-12 kézilabda MKSZ
09:00 Szivacs KC - Debreceni Sportcentrum KN KFT 1 19 - 13 Wesselényi M. Szakközépi.
4400 Nyíregyháza Dugonics utca 10-12
10:00 Kispályás Műfüves NKFT II - Nyíregyházi SN KFT 1. 10 - 26 Wesselényi M. Szakközépi.
4400 Nyíregyháza Dugonics utca 10-12
11:00 Hajdúböszörményi TE II. - Debreceni Sportcentrum KN KFT 1 2 - 37 Wesselényi M. Szakközépi.
4400 Nyíregyháza Dugonics utca 10-12
12:00 Nyíregyházi SN KFT 1. - Balkányi Ifjúsági SE 33 - 6 Wesselényi M. Szakközépi.
4400 Nyíregyháza Dugonics utca 10-12
13:00 Kispályás Műfüves NKFT II - Hajdúböszörményi TE II. 17 - 12 Wesselényi M. Szakközépi.
4400 Nyíregyháza Dugonics utca 10-12
14:00 Balkányi Ifjúsági SE - Szivacs KC 16 - 32 Wesselényi M. Szakközépi.
4400 Nyíregyháza Dugonics utca 10-12
Gyermekbajnokság FU12 Sterbinszky Amália régió B csoport férfi U-12 kézilabda MKSZ
09:00 Szolnoki KCSE - Petőfi DSE Túrkeve 12 - 20 Homoki spcs.
5430 Tiszaföldvár Döbrei utca 151
10:00 Karcagi SE - Tiszaföldvár VSE 5 - 18 Homoki spcs.
5430 Tiszaföldvár Döbrei utca 151
11:00 Petőfi DSE Túrkeve - Mezőtúri AFC - SYNGENTA 29 - 7 Homoki spcs.
5430 Tiszaföldvár Döbrei utca 151
12:00 Tiszaföldvár VSE - Törökszentmiklósi Kézilabda Egyesület 20 - 17 Homoki spcs.
5430 Tiszaföldvár Döbrei utca 151
13:00 Szolnoki KCSE - Karcagi SE 16 - 13 Homoki spcs.
5430 Tiszaföldvár Döbrei utca 151
14:00 Törökszentmiklósi Kézilabda Egyesület - Mezőtúri AFC - SYNGENTA 23 - 6 Homoki spcs.
5430 Tiszaföldvár Döbrei utca 151
Gyermekbajnokság FU12 Tóth László régió A csoport férfi U-12 kézilabda MKSZ
09:00 Éles KISE 1 - DEVM Kézilabda Alapítvány Veszprém 41 - 1 DEVM Közhasznú Alapítvány Sportcsarnok
8200 Veszprém Tüzér utca 42.
10:00 Éles KISE 2 - Balatonfüredi KSE-Eötvös 34 - 20 DEVM Közhasznú Alapítvány Sportcsarnok
8200 Veszprém Tüzér utca 42.
11:00 Szombathelyi Haladás - Alsóörsért Közalapítvány 25 - 18 DEVM Közhasznú Alapítvány Sportcsarnok
8200 Veszprém Tüzér utca 42.
12:00 Győri FKKA II. - Éles KISE 1 20 - 17 DEVM Közhasznú Alapítvány Sportcsarnok
8200 Veszprém Tüzér utca 42.
13:00 Alsóörsért Közalapítvány - Balatonfüredi KSE-Eötvös 16 - 32 DEVM Közhasznú Alapítvány Sportcsarnok
8200 Veszprém Tüzér utca 42.
14:00 Éles KISE 2 - Győri FKKA I. 36 - 24 DEVM Közhasznú Alapítvány Sportcsarnok
8200 Veszprém Tüzér utca 42.
15:00 Szombathelyi Haladás - Győri FKKA II. 23 - 19 DEVM Közhasznú Alapítvány Sportcsarnok
8200 Veszprém Tüzér utca 42.
16:00 Győri FKKA I. - DEVM Kézilabda Alapítvány Veszprém 42 - 4 DEVM Közhasznú Alapítvány Sportcsarnok
8200 Veszprém Tüzér utca 42.
Gyermekbajnokság FU12 Tóth László régió B csoport férfi U-12 kézilabda MKSZ
09:00 Veszprém Handball Zrt. Veszprém - Veszprém Handball Zrt. Tapolca 17 - 11 Csermák József Rendezvénycsarnok
8300 Tapolca Alkotmány utca 7
10:00 Ajkai Trampolin SE 2 - Ajkai Trampolin SE 1 29 - 24 Csermák József Rendezvénycsarnok
8300 Tapolca Alkotmány utca 7
11:00 Várpalotai BSK - Máriaújfalui SE 38 - 12 Csermák József Rendezvénycsarnok
8300 Tapolca Alkotmány utca 7
12:00 Veszprém Handball Zrt. Veszprém - Ajkai Trampolin SE 2 25 - 20 Csermák József Rendezvénycsarnok
8300 Tapolca Alkotmány utca 7
13:00 UFC Kőszeg - Ajkai Trampolin SE 1 11 - 34 Csermák József Rendezvénycsarnok
8300 Tapolca Alkotmány utca 7
14:00 Szentgotthárdi VSE - Máriaújfalui SE 18 - 15 Csermák József Rendezvénycsarnok
8300 Tapolca Alkotmány utca 7
15:00 UFC Kőszeg - Várpalotai BSK 11 - 30 Csermák József Rendezvénycsarnok
8300 Tapolca Alkotmány utca 7
16:00 Veszprém Handball Zrt. Tapolca - Szentgotthárdi VSE 14 - 24 Csermák József Rendezvénycsarnok
8300 Tapolca Alkotmány utca 7
Gyermekbajnokság FU12 Zákányi Bálint régió A csoport férfi U-12 kézilabda MKSZ
09:00 PSN ZRT 2 - Dél Takarék Mecseknádasd 13 - 13 Városi Sportcsarnok,
7695 Mecseknádasd Liszt F utca 75
10:00 PSN ZRT 1 - Komló Sport KC 23 - 24 Városi Sportcsarnok,
7695 Mecseknádasd Liszt F utca 75
11:00 Bácska Szabadidősport Egyesület - PSN ZRT 2 20 - 28 Városi Sportcsarnok,
7695 Mecseknádasd Liszt F utca 75
12:00 MK Pelikán-Siklós KC - Hosszúhetény SE 4 - 26 Városi Sportcsarnok,
7695 Mecseknádasd Liszt F utca 75
13:00 Dél Takarék Mecseknádasd - PSN ZRT 1 10 - 21 Városi Sportcsarnok,
7695 Mecseknádasd Liszt F utca 75
14:00 Komló Sport KC - MK Pelikán-Siklós KC 36 - 8 Városi Sportcsarnok,
7695 Mecseknádasd Liszt F utca 75
15:00 Hosszúhetény SE - Bácska Szabadidősport Egyesület 28 - 15 Városi Sportcsarnok,
7695 Mecseknádasd Liszt F utca 75
Gyermekbajnokság FU12 Zákányi Bálint régió B csoport férfi U-12 kézilabda MKSZ
09:00 Szigetvári KSE - Csurgói KK 11 - 40 Sótonyi László Sportcsarnok
8400 Csurgó Sárgáti út 18.
10:00 Nagykanizsai Izzó SE - BBSC Balatonboglár 22 - 12 Sótonyi László Sportcsarnok
8400 Csurgó Sárgáti út 18.
11:00 Rinyamenti Kézilabda Club - Szigetvári KSE 35 - 13 Sótonyi László Sportcsarnok
8400 Csurgó Sárgáti út 18.
12:00 Nagykanizsai Izzó SE - Georgikon DSE 30 - 8 Sótonyi László Sportcsarnok
8400 Csurgó Sárgáti út 18.
13:00 BBSC Balatonboglár - Rinyamenti Kézilabda Club 8 - 34 Sótonyi László Sportcsarnok
8400 Csurgó Sárgáti út 18.
14:00 Georgikon DSE - Csurgói KK 5 - 39 Sótonyi László Sportcsarnok
8400 Csurgó Sárgáti út 18.
Gyermekbajnokság LU11 Adorján János régió A csoport női U-11 kézilabda MKSZ
09:00 Malév Sport Club - Csepel DSE 7 - 22 ÁMK sportcsarnok
1211 Budapest Simon Bolivár stny 1-3
10:00 XVI.kerületi KMSE 1 - FTC KN KFT II.-Mivitotal 17 - 20 ÁMK sportcsarnok
1211 Budapest Simon Bolivár stny 1-3
11:00 FTC KN KFT I.-ZÖFE - Malév Sport Club 25 - 20 ÁMK sportcsarnok
1211 Budapest Simon Bolivár stny 1-3
12:00 FTC KN KFT II.-Mivitotal - ÓKSI SE 25 - 11 ÁMK sportcsarnok
1211 Budapest Simon Bolivár stny 1-3
13:00 Angyalföldi Sportiskola - XVI.kerületi KMSE 1 14 - 20 ÁMK sportcsarnok
1211 Budapest Simon Bolivár stny 1-3
14:00 ÓKSI SE - FTC KN KFT I.-ZÖFE 25 - 16 ÁMK sportcsarnok
1211 Budapest Simon Bolivár stny 1-3
15:00 Csepel DSE - Angyalföldi Sportiskola 15 - 15 ÁMK sportcsarnok
1211 Budapest Simon Bolivár stny 1-3
Gyermekbajnokság LU11 Badó László régió A csoport női U-11 kézilabda MKSZ
09:00 Lajosmizsei UKC - Kecskeméti Sportiskola 6 - 21 Polyák Imre Sportcsarnok
6050 Lajosmizse Szabadság tér 13
10:00 Kiskunhalas UKSC - Kecskeméti NKSE 23 - 14 Polyák Imre Sportcsarnok
6050 Lajosmizse Szabadság tér 13
11:00 Kiskőrösi NKSZSE - Hódmezővásárhelyi LKC 8 - 43 Polyák Imre Sportcsarnok
6050 Lajosmizse Szabadság tér 13
12:00 Kecskeméti Sportiskola - Kecskeméti NKSE 26 - 9 Polyák Imre Sportcsarnok
6050 Lajosmizse Szabadság tér 13
13:00 FKSE-Algyő - Hódmezővásárhelyi LKC 6 - 26 Polyák Imre Sportcsarnok
6050 Lajosmizse Szabadság tér 13
14:00 Kiskőrösi NKSZSE - Kiskunhalas UKSC 13 - 24 Polyák Imre Sportcsarnok
6050 Lajosmizse Szabadság tér 13
15:00 Lajosmizsei UKC - FKSE-Algyő 20 - 22 Polyák Imre Sportcsarnok
6050 Lajosmizse Szabadság tér 13
Gyermekbajnokság LU11 Badó László régió C csoport női U-11 kézilabda MKSZ
09:00 Miklós KC - KIKI SKFT 3 - 29 Városi Sportcsarnok,
6090 Kunszentmiklós Kálvin tér 17
10:00 Kisteleki KK - Kiskunmajsai KC 14 - 18 Városi Sportcsarnok,
6090 Kunszentmiklós Kálvin tér 17
11:00 Hajós FC - KIKI SKFT 8 - 20 Városi Sportcsarnok,
6090 Kunszentmiklós Kálvin tér 17
12:00 Tompai SE - Kisteleki KK 11 - 18 Városi Sportcsarnok,
6090 Kunszentmiklós Kálvin tér 17
13:00 Nemesnádudvari NKSZE - Kiskunmajsai KC 20 - 26 Városi Sportcsarnok,
6090 Kunszentmiklós Kálvin tér 17
14:00 Hajós FC - Tompai SE 17 - 11 Városi Sportcsarnok,
6090 Kunszentmiklós Kálvin tér 17
15:00 Miklós KC - Nemesnádudvari NKSZE 9 - 17 Városi Sportcsarnok,
6090 Kunszentmiklós Kálvin tér 17
Gyermekbajnokság LU11 Badó László régió D csoport női U-11 kézilabda MKSZ
09:00 Békéscsaba DKSE - Békési NKTE 9 - 10 Kazinczy Iskola sportcsarnok
5600 Békéscsaba Irányi utca 7
10:00 Tisza Volán SC - Csorvási SK 13 - 8 Kazinczy Iskola sportcsarnok
5600 Békéscsaba Irányi utca 7
11:00 Szarvasi NKK - Békési NKTE 7 - 22 Kazinczy Iskola sportcsarnok
5600 Békéscsaba Irányi utca 7
12:00 Szentesi FKC - Csorvási SK 15 - 11 Kazinczy Iskola sportcsarnok
5600 Békéscsaba Irányi utca 7
13:00 Makói KC - Tisza Volán SC 19 - 16 Kazinczy Iskola sportcsarnok
5600 Békéscsaba Irányi utca 7
14:00 Szarvasi NKK - Szentesi FKC 17 - 19 Kazinczy Iskola sportcsarnok
5600 Békéscsaba Irányi utca 7
15:00 Makói KC - Békéscsaba DKSE 12 - 15 Kazinczy Iskola sportcsarnok
5600 Békéscsaba Irányi utca 7
Gyermekbajnokság LU11 Csiszár László régió A csoport női U-11 kézilabda MKSZ
09:00 Tolna KC - Tamási KC 12 - 25 Városi Sportcsarnok
7130 Tolna Sport utca 15/a
10:00 DKKA NKFT - DKKA 0 - 28 Városi Sportcsarnok
7130 Tolna Sport utca 15/a
11:00 Szekszárdi FGKC - DKKA NKFT 30 - 8 Városi Sportcsarnok
7130 Tolna Sport utca 15/a
12:00 DKKA - Tamási KC 14 - 16 Városi Sportcsarnok
7130 Tolna Sport utca 15/a
13:00 Dunaújvárosi AC - Szekszárdi FGKC 7 - 42 Városi Sportcsarnok
7130 Tolna Sport utca 15/a
14:00 DKKA NKFT - DKKA NKFT 22 - 1 Városi Sportcsarnok
7130 Tolna Sport utca 15/a
15:00 Tolna KC - Dunaújvárosi AC 18 - 9 Városi Sportcsarnok
7130 Tolna Sport utca 15/a
Gyermekbajnokság LU11 Csiszár László régió B csoport női U-11 kézilabda MKSZ
09:00 Alba Fehérvár KC - AFKC-Bakonycsernye 33 - 10 KÖFÉM Sportcsarnok
8000 Székesfehérvár Verseci út 1-15.
10:00 Tarján SE - Komárom VSE 28 - 6 KÖFÉM Sportcsarnok
8000 Székesfehérvár Verseci út 1-15.
11:00 Kőkúti Sasok DSE - AFKC-Bakonycsernye 35 - 9 KÖFÉM Sportcsarnok
8000 Székesfehérvár Verseci út 1-15.
12:00 Tatai AC - Tarján SE 22 - 14 KÖFÉM Sportcsarnok
8000 Székesfehérvár Verseci út 1-15.
13:00 Komárom VSE - Dorogi ESE 0 - 33 KÖFÉM Sportcsarnok
8000 Székesfehérvár Verseci út 1-15.
14:00 Kőkúti Sasok DSE - Pázmánd SE 14 - 7 KÖFÉM Sportcsarnok
8000 Székesfehérvár Verseci út 1-15.
15:00 Tatai AC - Alba Fehérvár KC 14 - 17 KÖFÉM Sportcsarnok
8000 Székesfehérvár Verseci út 1-15.
16:00 Pázmánd SE - Dorogi ESE 5 - 14 KÖFÉM Sportcsarnok
8000 Székesfehérvár Verseci út 1-15.
Gyermekbajnokság LU11 Kovács László régió C csoport női U-11 kézilabda MKSZ
09:00 Inárcs-Örkény KC - Gödöllői SE 26 - 9 Szent László Ált.Isk. spcs.
2146 Mogyoród Iskola utca
10:00 Dabas KC VSE - Solymári SC 22 - 2 Szent László Ált.Isk. spcs.
2146 Mogyoród Iskola utca
11:00 Vecsési SE - Dömsödi USE 14 - 9 Szent László Ált.Isk. spcs.
2146 Mogyoród Iskola utca
12:00 Inárcs-Örkény KC - Dabas KC VSE 12 - 25 Szent László Ált.Isk. spcs.
2146 Mogyoród Iskola utca
13:00 Solymári SC - Vecsési SE 3 - 21 Szent László Ált.Isk. spcs.
2146 Mogyoród Iskola utca
14:00 Gödöllői SE - Dömsödi USE 8 - 17 Szent László Ált.Isk. spcs.
2146 Mogyoród Iskola utca
Gyermekbajnokság LU11 Kovács László régió D csoport női U-11 kézilabda MKSZ
EURONOVEX USE - Ceglédi KCSE Sportcsarnok *
2766 Tápiószele Liliom u. 11.
Alsónémedi SE - GYÖMRŐI KÉZILABDA AKADÉMIA Sportcsarnok *
2766 Tápiószele Liliom u. 11.
Sülysápi SE - Aranyszarvas SE Sportcsarnok *
2766 Tápiószele Liliom u. 11.
EURONOVEX USE - Alsónémedi SE Sportcsarnok *
2766 Tápiószele Liliom u. 11.
Ceglédi KCSE - Aranyszarvas SE Sportcsarnok *
2766 Tápiószele Liliom u. 11.
GYÖMRŐI KÉZILABDA AKADÉMIA - Sülysápi SE Sportcsarnok *
2766 Tápiószele Liliom u. 11.
Gyermekbajnokság LU11 Kulcsár Anita régió A csoport női U-11 kézilabda MKSZ
09:00 Lóci DSE - Kazincbarcikai KSE 8 - 21 Kazinczy Sportcsarnok
3700 Kazincbarcika Herbolyai út 5.
10:00 Bőcs KSC - Debreceni Sportcentrum KN KFT 2 12 - 23 Kazinczy Sportcsarnok
3700 Kazincbarcika Herbolyai út 5.
11:00 Tiszavasvári SE - Lóci DSE 15 - 15 Kazinczy Sportcsarnok
3700 Kazincbarcika Herbolyai út 5.
12:00 Miskolci VSC - Debreceni Sportcentrum KN KFT 2 17 - 10 Kazinczy Sportcsarnok
3700 Kazincbarcika Herbolyai út 5.
13:00 Hajdúnánás SK - Bőcs KSC 6 - 22 Kazinczy Sportcsarnok
3700 Kazincbarcika Herbolyai út 5.
14:00 Miskolci VSC - Sárospataki USI 23 - 13 Kazinczy Sportcsarnok
3700 Kazincbarcika Herbolyai út 5.
15:00 Hajdúnánás SK - Tiszavasvári SE 7 - 28 Kazinczy Sportcsarnok
3700 Kazincbarcika Herbolyai út 5.
16:00 Sárospataki USI - Kazincbarcikai KSE 7 - 27 Kazinczy Sportcsarnok
3700 Kazincbarcika Herbolyai út 5.
Gyermekbajnokság LU11 Tóth László régió A csoport női U-11 kézilabda MKSZ
09:00 Celldömölki VSE - Sárvári Kinizsi SE 3 - 33 Nádasdy Tamás Ált.Isk. spcs.
9600 Sárvár Alkotmány utca 22
10:00 Lébényi KSE - Bajnok DSE Nemesvámos 5 - 32 Nádasdy Tamás Ált.Isk. spcs.
9600 Sárvár Alkotmány utca 22
11:00 Győri Audi ETO KC - Celldömölki VSE 51 - 0 Nádasdy Tamás Ált.Isk. spcs.
9600 Sárvár Alkotmány utca 22
12:00 Bajnok DSE Nemesvámos - Sárvári Kinizsi SE 25 - 10 Nádasdy Tamás Ált.Isk. spcs.
9600 Sárvár Alkotmány utca 22
13:00 Lébényi KSE - Győri Audi ETO KC 8 - 43 Nádasdy Tamás Ált.Isk. spcs.
9600 Sárvár Alkotmány utca 22
Gyermekbajnokság LU11 Tóth László régió B csoport női U-11 kézilabda MKSZ
09:00 Szombathelyi Kézilabda Klub és Akadémia II. - Szombathelyi Kézilabda Klub és Akadémia I. 8 - 30 Egyetemi Sportcsarnok
9700 Szombathely Károlyi Gáspár tér 4.
10:00 Büki TK - Tapolca VSE 17 - 15 Egyetemi Sportcsarnok
9700 Szombathely Károlyi Gáspár tér 4.
11:00 Szombathelyi Kézilabda Klub és Akadémia I. - Büki TK Csepreg 44 - 1 Egyetemi Sportcsarnok
9700 Szombathely Károlyi Gáspár tér 4.
12:00 Szombathelyi Kézilabda Klub és Akadémia II. - Büki TK 19 - 13 Egyetemi Sportcsarnok
9700 Szombathely Károlyi Gáspár tér 4.
13:00 Büki TK Csepreg - Tapolca VSE 5 - 20 Egyetemi Sportcsarnok
9700 Szombathely Károlyi Gáspár tér 4.
Gyermekbajnokság LU11 Zákányi Bálint régió B csoport női U-11 kézilabda MKSZ
09:00 GÓNA SZKKE - Eötvös DSE Csurgó 24 - 10 Arany J. Ált.Isk. spcs.*
8960 Lenti Gyöngyvirág utca 2
10:00 Nagykanizsai Izzó SE - Csurgói NKC 19 - 11 Arany J. Ált.Isk. spcs.*
8960 Lenti Gyöngyvirág utca 2
11:00 Eötvös DSE Csurgó - Rinyamenti Kézilabda Club 16 - 16 Arany J. Ált.Isk. spcs.*
8960 Lenti Gyöngyvirág utca 2
12:00 Nagykanizsai Izzó SE - GÓNA SZKKE 11 - 15 Arany J. Ált.Isk. spcs.*
8960 Lenti Gyöngyvirág utca 2
13:00 Csurgói NKC - Rinyamenti Kézilabda Club 12 - 16 Arany J. Ált.Isk. spcs.*
8960 Lenti Gyöngyvirág utca 2
Gyermekbajnokság LU11 Zákányi Bálint régió C csoport női U-11 kézilabda MKSZ
09:00 Siófok KTC KFT - Siófok KCSE 24 - 12 Munkacsarnok
8600 Siófok Déli utca 2
10:00 Marcali VSZSE - Zalaszentgróti KC 13 - 11 Munkacsarnok
8600 Siófok Déli utca 2
11:00 Siófok KTC KFT - Egerszegi KK 23 - 9 Munkacsarnok
8600 Siófok Déli utca 2
12:00 Egerszegi KK - Zalaszentgróti KC 15 - 29 Munkacsarnok
8600 Siófok Déli utca 2
13:00 Siófok KCSE - Marcali VSZSE 20 - 11 Munkacsarnok
8600 Siófok Déli utca 2
Csongrád megyei női női felnőtt kézilabda Csongrád
17:00 Bordány SK - Szegedi Rekreációs SC 52 - 32 Sportcsarnok
6795 Bordány Park tér
Győr-Moson-Sopron megyei női női felnőtt kézilabda Győr
18:00 Lébényi KSE - Győrzámoly KC 24 - 21 Ált. Isk. sportcsarnok*
9155 Lébény Iskola köz 1.
18:00 Fertőmenti KC - Mosonmagyaróvári KC SE II. 22 - 34 Sportcsarnok*
9437 Hegykő Iskola út 1.
Pest megyei férfi felnőtt Pest megyei férfi felnőtt-A csoport férfi felnőtt kézilabda Pest
13:00 Dunavarsányi TE - Veresegyház VSK 34 - 32 Árpád Fejedelem Ált.Isk.
2336 Dunavarsány Árpád utca 12
17:30 Tápiószelei SE - VSK Tököl II. 34 - 46 Sportcsarnok *
2766 Tápiószele Liliom u. 11.
18:00 Abonyi KC - Pásztói Kézilabda Club 25 - 13 Varga István Városi Sportcsarnok
2740 Abony Kossuth tér 18
Pest megyei férfi felnőtt Pest megyei férfi felnőtt-B csoport férfi felnőtt kézilabda Pest
18:00 Bugyi SE - Vecsési SE II. 29 - 35 Sportcsarnok
2347 Bugyi Sport út 8.
18:00 Százhalombattai KE II. - DKSK - Budakalászi SC II. 40 - 28 Városi Szabadidő Központ
2440 Százhalombatta Vasút utca 42.
19:00 Mogyoródi KSK II. - Aranyszarvas SE 26 - 32 Szent László Ált.Isk. spcs.
2146 Mogyoród Iskola utca
Pest megyei férfi ifjúsági férfi ifjúsági kézilabda Pest
11:00 Dunavarsányi TE - Veresegyház VSK 27 - 47 Árpád Fejedelem Ált.Isk.
2336 Dunavarsány Árpád utca 12
15:30 Tápiószelei SE - VSK Tököl II. 33 - 34 Sportcsarnok *
2766 Tápiószele Liliom u. 11.
16:00 TKE-Abonyi KC - ESMTK 36 - 18 Varga István Városi Sportcsarnok
2740 Abony Kossuth tér 18
Tolna megyei férfi férfi felnőtt kézilabda Tolna
09:00 Holler UFC II. - Hőgyészi SC II. 23 - 20 Városi Sportcsarnok
7081 Simontornya Hunyadi utca 16
10:00 Simontornyai KK - Paksi KSE 23 - 23 Városi Sportcsarnok
7081 Simontornya Hunyadi utca 16
11:00 Madocsa SE - Hőgyészi SC II. 16 - 24 Városi Sportcsarnok
7081 Simontornya Hunyadi utca 16
12:00 Holler UFC II. - Paksi KSE 20 - 14 Városi Sportcsarnok
7081 Simontornya Hunyadi utca 16
13:00 Simontornyai KK - Madocsa SE 33 - 20 Városi Sportcsarnok
7081 Simontornya Hunyadi utca 16
2017. december
H K Sze Cs P Szo V
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
FRISS HÍREK
Kiválasztó a Dunakanyar Kézilabda Akadémián
2018.10.23. Gyermekkézilabda
A váci Dunakanyar Kézilabda Akadémia kiválasztójának felhívása.
Női EHF-kupa: kihívás a magyar csapatoknak
2018.10.23. Női EHF
Kedden Bécsben kisorsolták a 3. forduló párosítását a női EHF-kupában.
Új sorozat kezdetén
2018.10.23. Férfi `A` válogatott
Szerdán Érden Szlovákia ellen kezdi meg szereplését a magyar férfi válogatott a 2020-es norvég-osztrák-svéd közös rendezésű Európa-bajnokság selejtezőin.
Hengerelt a Győr a Thüringer HC otthonában
2018.10.21. Női BL
Tizenhat találatos győri siker.
Fontos győzelmet aratott az FTC
2018.10.21. Női BL
Három találattal győzte le a német Bietigheimet.
Veszprémben győzött a Szeged
2018.10.21. Férfi NB I.
A férfi bajnokság szuperrangdóján szünet után ellenállhatatlan volt a Szeged, és Veszprémben is győzni tudott öt góllal.
A Barca nyerte a klubvilágbajnokságot
2018.10.20. Férfi BL
Katarban a Barcelona győzelmével zárult az IHF Super Globe, azaz a klubvilágbajnokság.
Biztosan győzött a Fehérvár
2018.10.20. Női NB I.
A K&H női liga 6. fordulójának szombati mérkőzésén az Alba Fehérvár nyolc gólos győzelmet aratott a Mosonmagyaróvár ellen.
Női EHF-kupa: hengerelt az Újváros, továbbjutott a Siófok
2018.10.20. Női EHF
29 gólos győzelmet aratott a Dunaújváros a svájci Spono Eagles ellen a női EHF-kupa 2. fordulójának visszavágóján, így kettős győzelemmel, 43 gólos különbséggel jutott tovább.
Győzött a Tatabánya és a Füred
2018.10.20. Férfi NB I.
Idegenben győzött a Tatabánya és a Balatonfüred a K&H férfi liga szombati játéknapján, akárcsak a Ferencváros Vecsésen. A Komló és a Csurgó megosztoztak a pontokon.
www.keziszovetseg.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Apparátus
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- MKSZ Támogatói Alapítvány
- MKSZ Sporttudományi Tanácsadó Testület
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Edzőmérkőzések
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Játékvezetés Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Oktatás, képzés
- Szabályértelmező videóblokk
- Dokumentum
- Nemzetközi játékvezető, delegált
- Keret
- Bizottság
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó