Címjegyzék
NAPI MŰSOR
előző nap
2018. február 21. szerda
következő nap
Férfi Ifjúsági I. osztály Férfi Ifjúsági I. osztály-Nyugat férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
15:00 Grundfos Tatabánya KC - AGROFEED ETO SZESE 30 - 30 Földi Imre Sportcsarnok
2800 Tatabánya Szent Borbála út 19
15:00 Csurgói KK - Sport36-Komló 27 - 21 Sótonyi László Sportcsarnok
8400 Csurgó Sárgáti út 18.
18:00 NEKA - Veszprémi KKFT Felsőörs 37 - 23 NEKA Csarnok
8630 Balatonboglár Gaál Gaszton utca 58.
Női Ifjúsági I. osztály Női Ifjúsági I. osztály-Kelet női ifjúsági kézilabda MKSZ
13:30 Hajdúnánás SK - DVSC-TVP 28 - 34 Somorjai László Sportcsarnok
4080 Hajdúnánás Irányi utca 3
18:15 Hufbau-Akker Kecskeméti NKSE - Budaörs KSN KFT 32 - 35 II. Rákóczi Ferenc Ált. Isk. Sportcsarnok
6000 Kecskemét Tóth László sétány 2
Női Ifjúsági I. osztály Női Ifjúsági I. osztály-Nyugat női ifjúsági kézilabda MKSZ
17:00 ÉRD - Swietelsky-Szombathelyi KKA 43 - 32 Érd Aréna
2030 Érd Velencei út 39-41
17:00 Siófok KTC KFT - Mosonmagyaróvári KC SE 37 - 29 Munkacsarnok
8600 Siófok Déli utca 2
18:00 DKKA - NEKA II. 26 - 25 Városi Sportcsarnok
2400 Dunaújváros Eszperantó út 4.
18:45 Alba Fehérvár KC - Bajnok DSE Nemesvámos 32 - 29 KÖFÉM Sportcsarnok
8000 Székesfehérvár Verseci út 1-15.
Férfi Ifjúsági II. osztály Férfi Ifjúsági II. osztály-Kelet férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
17:45 Pick Szeged - Törökszentmiklósi Kézilabda Egyesület 29 - 23 Csonka János SzKI
6726 Szeged Temesvári krt 38.
Férfi Ifjúsági III. osztály Férfi Ifjúsági III. osztály Dél férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
18:00 FTC II.-Pensio - VSK Tököl 43 - 25 Népligeti Faház
1101 Budapest Vajda Péter utca
Női Ifjúsági III. osztály Női Ifjúsági III. osztály Észak-Kelet női ifjúsági kézilabda MKSZ
18:00 Püspökladányi KE - Mátészalkai MTK 28 - 51 Gellér Sándor Sportcentrum
4150 Püspökladány Petőfi út 71-75
Női Ifjúsági III. osztály Női Ifjúsági III. osztály Közép női ifjúsági kézilabda MKSZ
17:00 ÉRD II - Kiskőrösi NKSZSE 34 - 19 Treff Sportcsarnok
2030 Érd Piroska utca 6.
Fiú Serdülő I. osztály Fiú Serdülő I. osztály-Nyugat férfi serdülő kézilabda MKSZ
13:00 Csurgói KK - Sport36-Komló 18 - 24 Sótonyi László Sportcsarnok
8400 Csurgó Sárgáti út 18.
16:00 NEKA - Veszprémi KKFT Felsőörs 27 - 28 NEKA Csarnok
8630 Balatonboglár Gaál Gaszton utca 58.
Leány Serdülő I. osztály Leány Serdülő I. osztály-Kelet női serdülő kézilabda MKSZ
16:30 KNKSE-Kecskeméti Sportiskola - Budaörs KSN KFT 21 - 28 II. Rákóczi Ferenc Ált. Isk. Sportcsarnok
6000 Kecskemét Tóth László sétány 2
17:30 EURONOVEX USE - GVM Europe-Vác 32 - 20 Sportcsarnok *
2766 Tápiószele Liliom u. 11.
Leány Serdülő I. osztály Leány Serdülő I. osztály-Nyugat női serdülő kézilabda MKSZ
16:00 DKKA NKFT - KSI Kézilabda Akadémia 29 - 20 Városi Sportcsarnok
2400 Dunaújváros Eszperantó út 4.
17:00 Alba Fehérvár KC - Bajnok DSE Nemesvámos 18 - 19 KÖFÉM Sportcsarnok
8000 Székesfehérvár Verseci út 1-15.
19:00 ÉRD - Swietelsky-Szombathelyi KKA 30 - 44 Érd Aréna
2030 Érd Velencei út 39-41
Fiú Serdülő II. osztály Fiú Serdülő II. osztály-Kelet férfi serdülő kézilabda MKSZ
16:15 Pick Szeged II. - Törökszentmiklósi Kézilabda Egyesület 30 - 13 Csonka János SzKI
6726 Szeged Temesvári krt 38.
Fiú Serdülő II. osztály Fiú Serdülő II. osztály-Nyugat férfi serdülő kézilabda MKSZ
16:30 Telekom Veszprém II. - LE BELIER-KK Ajka 37 - 14 DEVM Közhasznú Alapítvány Sportcsarnok
8200 Veszprém Tüzér utca 42.
Leány Serdülő II. osztály Leány Serdülő II. osztály-Kelet női serdülő kézilabda MKSZ
14:45 Debreceni Sportcentrum KN KFT - Pénzügyőr SE 22 - 21 Hódos Imre Sportcsarnok
4028 Debrecen Kassai út 32-34.
Leány Serdülő II. osztály Leány Serdülő II. osztály-Nyugat női serdülő kézilabda MKSZ
16:00 Pilisvörösvári KSK - Mohácsi Torna Egylet 1888 17 - 28 PEMÜ Sportcsanok
2080 Solymár Tersztyánszky utca 89
Fiú Serdülő III. osztály Fiú Serdülő III. osztály Észak-Nyugat férfi serdülő kézilabda MKSZ
16:00 Máriaújfalui SE - Bakonyerdő Pápa 37 - 13 Széchenyi I. Ált.Isk. spcs.
9970 Szentgotthárd Füzesi utca 7
16:00 Cunder TU Kézisuli - Várpalotai BSK 24 - 26 Videoton Oktatási Központ
8000 Székesfehérvár Berényi utca 72-100
Fiú Serdülő III. osztály Fiú Serdülő III. osztály Észak férfi serdülő kézilabda MKSZ
17:00 Főnix ISE - Budapesti Honvéd SE 21 - 37 GEAC Sportcsarnok
2100 Gödöllő Páter Károly utca 1
Fiú Serdülő III. osztály Fiú Serdülő III. osztály Dél-Nyugat férfi serdülő kézilabda MKSZ
17:00 Satelit FC Somogytarnóca - Bácska SZSE 35 - 24 Deák Ferenc spcs.
7570 Barcs Kossuth utca 2
Fiú Serdülő III. osztály Fiú Serdülő III. osztály Dél-Kelet férfi serdülő kézilabda MKSZ
14:00 Szolnoki KCSE - Soltvadkerti KUSE 21 - 31 Tiszavirág Aréna
5000 Szolnok Tiszaligeti sétány
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály Észak-Nyugat női serdülő kézilabda MKSZ
18:00 Körmendi DMTE - Vonyarcvashegy SE 25 - 26 Rendészeti SZKI
9900 Körmend Alkotmány utca 1
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály Észak női serdülő kézilabda MKSZ
17:00 Balassa SE Balassagyarmat - Gyöngyösi KK 7 - 19 Városi Sportcsarnok
2660 Balassagyarmat Ipoly part út 5
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály Észak-Kelet női serdülő kézilabda MKSZ
16:30 VKK Nyírbátor - Nyíregyházi SN KFT 7 - 42 Városi Sportcsarnok
4300 Nyírbátor Füveskert utca 9
17:45 Sárospataki Utánpótlásnevelő Sportiskola Egyesület - DVSC-TVP III. 20 - 35 Árpád Vezér Gimn.
3950 Sárospatak Arany utca 3-7.
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály Közép női serdülő kézilabda MKSZ
16:30 ESMTK - XVI.kerületi KMSE 2 18 - 16 Kruj Iván spcs.
1202 Budapest Mártírok útja 205
16:30 FTC II.-Debt Invest - BVSC - Zugló 34 - 7 Népligeti Faház
1101 Budapest Vajda Péter utca
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály Dél-Nyugat női serdülő kézilabda MKSZ
17:30 Balatonboglári SC - Kozármisleny SE 8 - 30 Urányi János Sportcsarnok
8630 Balatonboglár Gaál Gaszton utca 58
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály Dél női serdülő kézilabda MKSZ
18:30 Vecsés SE Jusec - Szigetszentmiklós Női Kézilabda Sportegyesület 38 - 25 Városi Sportcsarnok
2220 Vecsés Fő út 90-92
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály Dél-Kelet női serdülő kézilabda MKSZ
17:30 PC TRADE Szeged KKSE II. - Szeghalmi NKC 22 - 33 Fodor József Élelmiszeripari Szkisk. Spcs.
6725 Szeged Szabadka út 3
Baranya megyei női női felnőtt kézilabda Baranya
19:00 Mohácsi TE II. - Kozármisleny SE III. 22 - 22 Városi Sportcsarnok
7700 Mohács Sport utca 1.
Budapest Férfi Felnőtt Bp. I.o. férfi felnőtt férfi felnőtt kézilabda Budapest
19:30 Tempo KSE - Rév TSC II-BOB 31 - 20 Szentlőrinc Tempo Kézilabda Csarnok
online
1183 Budapest Gyöngyvirág utca 43.
Csongrád megyei férfi Csongrád megyei férfi- felsőház férfi felnőtt kézilabda Csongrád
18:00 Tigrisek Csongrádi KSE - ESK Kiskundorozsma 26 - 25 Sághy Mihály Szakképző Isk. spcs.
6640 Csongrád Gyöngyvirág utca 18
Csongrád megyei női Csongrád megyei női- felsőház női felnőtt kézilabda Csongrád
18:00 Szeged KKSE II. - Kisteleki KK 25 - 24 Déri Miksa SzKI
6724 Szeged Kálvária tér 7
2018. február
H K Sze Cs P Szo V
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
FRISS HÍREK
Dolgozz önkéntesként a magyar válogatott mérkőzésein!
2018.09.19. Női `A` válogatott
A Sport-önként Egyesület szervezésében megkezdődött az önkéntesek toborzása a szeptember 28-29-i győri Magyarország-Montenegró női válogatott mérkőzésekre.
Kerekesszékes kézilabda-bemutató az Elek Gyula Arénában
2018.09.19. Csörgőlabda
örténelmi mérkőzést rendeznek szeptember 26-án, 16.30-kor az Elek Gyula Arénában.
MKSZ-küldöttgyűlés november 8-án
2018.09.19. Szövetségi élet
A Magyar Kézilabda Szövetség Elnöksége a testület szeptember 19-i ülésén 2018. november 8-ára összehívta az MKSZ Küldöttgyűlését.
K&H női liga: gólzáporos FTC-siker
2018.09.19. Női NB I.
Tizenhárom találattal győzte le a Dunaújvárost az FTC.
Játékvezetői tanfolyam: Tolna megye
2018.09.18. Játékvezető tanfolyam
A Tolna megyei Kézilabda Szövetség játékvezetői tanfolyamot indít októberben.
Sorsoltak a női Magyar Kupában
2018.09.18. Női Magyar Kupa
A Magyar Kézilabda Szövetségben kisorsolták a női Magyar Kupa 2. fordulójának párosítását.
A hónap kézisei: augusztus
2018.09.18. Velünk kerek a világ!
A hónap kézisei program keretében az Alsónémedi SE U11-es leány csapatát és edzőjét mutatjuk be.
K&H férfi liga: biztosan nyertek a BL-csapatok
2018.09.18. Férfi NB I.
A K&H férfi liga keddi versenynapján a Veszprém idegenben, a Szeged hazai pályán győzött nagy különbséggel.
Halottak napi koszorúzás
2018.09.17. Szövetségi élet
Az MKSZ idén is megkoszorúzza a volt válogatott és világversenyen érmet nyert, valamint a kézilabdázás területén más kiemelkedő tevékenységet végzett vezető elhunyt sportemberek sírjait.
Női válogatott: jegyek a Montenegró elleni mérkőzésekre
2018.09.17. Női `A` válogatott
Montenegró ellen készül a női válogatott szeptember végén.
www.keziszovetseg.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Apparátus
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- MKSZ Támogatói Alapítvány
- MKSZ Sporttudományi Tanácsadó Testület
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Edzőmérkőzések
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Játékvezetés Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Oktatás, képzés
- Szabályértelmező videóblokk
- Dokumentum
- Nemzetközi játékvezető, delegált
- Keret
- Bizottság
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó