Címjegyzék
NAPI MŰSOR
előző nap
2018. augusztus 31. péntek
következő nap
NB I férfi felnőtt NB I férfi felnőtt-Alapszakasz férfi felnőtt kézilabda MKSZ
18:00 HE-DO B. Braun Gyöngyös - Sport36-Komló 32 - 22 Dr. Fejes András Sport és Rendezvénycsarnok
online
3200 Gyöngyös Gábor Áron út 2741/1/A
Férfi edzőmérkőzések férfi felnőtt kézilabda MKSZ
11:00 Veszprém Handball Zrt. U22 - Pécsi VSE DEVM Közhasznú Alapítvány Sportcsarnok
8200 Veszprém Tüzér utca 42.
17:00 Telekom Veszprém - RK Celje Pivovarna Lasko Veszprém Aréna
8200 Veszprém Külső Kádártai út
18:00 PLER KKFT - Kecskeméti TE Sportkastély
1188 Budapest Kisfaludy utca 33/C
18:00 Orosházi FKSE - Váci KSE Városi Sportcsarnok
5900 Orosháza Eötvös tér 2
18:00 SZESE Győr - Veszprémi KKFT Felsőörs DEVM Közhasznú Alapítvány Sportcsarnok
8200 Veszprém Tüzér utca 42.
18:30 Békési FK KFT - Fiatal Kézilabdások SE Városi Sportcsarnok
5630 Békés Csikos utca 4
Női edzőmérkőzések női felnőtt kézilabda MKSZ
11:00 Mohácsi TE - Kecskeméti NKSE Városi Sportcsarnok
7700 Mohács Sport utca 1.
15:00 Hajdúnánás SK - Inárcs-Örkény KC Somorjai László Sportcsarnok
4080 Hajdúnánás Irányi utca 3
16:00 Mohácsi TE - Orosházi NKC Városi Sportcsarnok
7700 Mohács Sport utca 1.
16:45 Fiatal Kézilabdások SE - Szeged KKSE Somorjai László Sportcsarnok
4080 Hajdúnánás Irányi utca 3
18:30 Szentendrei NKE - Hajdúnánás SK Somorjai László Sportcsarnok
4080 Hajdúnánás Irányi utca 3
Férfi Ifjúsági I. osztály Férfi Ifjúsági I. osztály-Kelet férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
16:00 HE-DO B. Braun Gyöngyös - Orosházi FKSE-LINAMAR 40 - 23 Dr. Fejes András Sport és Rendezvénycsarnok
3200 Gyöngyös Gábor Áron út 2741/1/A
17:45 DEAC NK KFT - Ceglédi KKSE 15 - 16 Agrártudományi Egy. Spcs.
4032 Debrecen Böszörményi út 138.
Női Ifjúsági I. osztály Női Ifjúsági I. osztály-Nyugat női ifjúsági kézilabda MKSZ
16:00 NEKA II. - ÉRD 32 - 25 NEKA Csarnok
8630 Balatonboglár Gaál Gaszton utca 58.
17:30 Kozármisleny Sportegyesület - Mosonmagyaróvári KC 21 - 30 Városi Sportcsarnok
7761 Kozármisleny Alkotmány tér 55.
Fiú Serdülő I. osztály Fiú Serdülő I. osztály-Kelet férfi serdülő kézilabda MKSZ
14:00 HE-DO B. Braun Gyöngyös - Orosházi FKSE-LINAMAR 31 - 21 Dr. Fejes András Sport és Rendezvénycsarnok
3200 Gyöngyös Gábor Áron út 2741/1/A
16:00 DEAC NK KFT - Ceglédi KKSE 33 - 14 Agrártudományi Egy. Spcs.
4032 Debrecen Böszörményi út 138.
Fiú Serdülő I. osztály Fiú Serdülő I. osztály-Nyugat férfi serdülő kézilabda MKSZ
13:00 Éles KISE - Veszprémi KKFT Felsőörs 20 - 30 Városi Sportcsarnok
8200 Veszprém Március 15. út 5.
Leány Serdülő I. osztály Leány Serdülő I. osztály-Nyugat női serdülő kézilabda MKSZ
14:00 NEKA II. - ÉRD 42 - 25 NEKA Csarnok
8630 Balatonboglár Gaál Gaszton utca 58.
8. Mátra Kupa Gyöngyös
U14 F U 14 A csoport férfi U-14
08:00 Gyöngyösi KK - Gyömrő AK 23 - 15 Vályi-Nagy Károly Tornacsarnok
online
3200 Gyöngyös Kossuth L út 33
08:50 Bp. Elektromos SE - Budapesti Honvéd SE 18 - 18 Vályi-Nagy Károly Tornacsarnok
online
3200 Gyöngyös Kossuth L út 33
15:30 Gyömrő AK - Bp. Elektromos SE 17 - 26 Vályi-Nagy Károly Tornacsarnok
online
3200 Gyöngyös Kossuth L út 33
U14 F U 14 B csoport férfi U-14
09:40 Salgótarjáni Strandépítők KC - Egri VSI 10 - 17 Vályi-Nagy Károly Tornacsarnok
online
3200 Gyöngyös Kossuth L út 33
10:30 Debreceni Sportcentrum KN KFT - Békés-Drén KC 14 - 31 Vályi-Nagy Károly Tornacsarnok
online
3200 Gyöngyös Kossuth L út 33
U14 F U 14 C csoport férfi U-14
11:20 Kézilabda Utánpótlás KFT - Törökszentmiklósi Kézilabda Egyesület 24 - 19 Vályi-Nagy Károly Tornacsarnok
online
3200 Gyöngyös Kossuth L út 33
12:10 Eger Eszterházy SZSE - Kecskeméti Junior SN KFT 11 - 28 Vályi-Nagy Károly Tornacsarnok
online
3200 Gyöngyös Kossuth L út 33
19:40 Kecskeméti Junior SN KFT - Kézilabda Utánpótlás KFT 29 - 19 Vályi-Nagy Károly Tornacsarnok
online
3200 Gyöngyös Kossuth L út 33
U14 L U 14 női U-14
08:50 Dabasi KC VSE - Egri VSI 28 - 8 Dr. Fejes András Sport és Rendezvénycsarnok
online
3200 Gyöngyös Gábor Áron út 2741/1/A
09:40 Gyöngyösi KK - Jászberényi TF DSE 10 - 0 Dr. Fejes András Sport és Rendezvénycsarnok
3200 Gyöngyös Gábor Áron út 2741/1/A
12:10 Salgótarjáni Strandépítők KC - Gyömrői Kézilabda Akadémia 8 - 30 Dr. Fejes András Sport és Rendezvénycsarnok
online
3200 Gyöngyös Gábor Áron út 2741/1/A
U13 F U 13 férfi U-13
08:00 Gyöngyösi KK - VS Dunakeszi 29 - 15 Mátraházi edzőtábor
online
3233 Mátraháza Kékes-alja út 3.
09:40 Kézilabda Utánpótlás KFT - Gyöngyösi KK 25 - 14 Mátraházi edzőtábor
online
3233 Mátraháza Kékes-alja út 3.
11:20 Kecskeméti Junior SN KFT - Eger Eszterházy SZSE 28 - 22 Mátraházi edzőtábor
online
3233 Mátraháza Kékes-alja út 3.
13:50 Eger Eszterházy SZSE - Bp. Elektromos SE 16 - 19 Mátraházi edzőtábor
online
3233 Mátraháza Kékes-alja út 3.
14:40 Debreceni Sportcentrum KN KFT - Kézilabda Utánpótlás KFT 5 - 23 Mátraházi edzőtábor
online
3233 Mátraháza Kékes-alja út 3.
15:30 VS Dunakeszi - Kecskeméti Junior SN KFT 21 - 19 Mátraházi edzőtábor
online
3233 Mátraháza Kékes-alja út 3.
19:40 Bp. Elektromos SE - Debreceni Sportcentrum KN KFT 15 - 21 Mátraházi edzőtábor
online
3233 Mátraháza Kékes-alja út 3.
U13 L U 13 női U-13
08:00 Eszterházy SC - Gyöngyösi KK 2 - 17 Dr. Fejes András Sport és Rendezvénycsarnok
online
3200 Gyöngyös Gábor Áron út 2741/1/A
10:30 Balmazújvárosi LKSE - EURONOVEX USE 10 - 14 Dr. Fejes András Sport és Rendezvénycsarnok
online
3200 Gyöngyös Gábor Áron út 2741/1/A
11:20 Kecskeméti Junior SN KFT - Dabasi KC VSE 15 - 19 Dr. Fejes András Sport és Rendezvénycsarnok
online
3200 Gyöngyös Gábor Áron út 2741/1/A
U12 F U 12 A csoport férfi U-12
08:50 Egri VSI - Gyöngyösi KK 19 - 23 Mátraházi edzőtábor
online
3233 Mátraháza Kékes-alja út 3.
10:30 Gyöngyösi KK - Kézilabda Utánpótlás KFT 15 - 24 Mátraházi edzőtábor
online
3233 Mátraháza Kékes-alja út 3.
16:20 Salgótarjáni Strandépítők KC - Egri VSI 2 - 14 Mátraházi edzőtábor
online
3233 Mátraháza Kékes-alja út 3.
18:00 Kézilabda Utánpótlás KFT - Salgótarjáni Strandépítők KC 25 - 6 Mátraházi edzőtábor
online
3233 Mátraháza Kékes-alja út 3.
U12 F U 12 B csoport férfi U-12
12:10 Békés-Drén KC - Debreceni Sportcentrum KN KFT 18 - 10 Mátraházi edzőtábor
online
3233 Mátraháza Kékes-alja út 3.
13:00 Gyömrő AK - Mezőkövesdi KC 13 - 27 Mátraházi edzőtábor
online
3233 Mátraháza Kékes-alja út 3.
17:10 Mezőkövesdi KC - Békés-Drén KC 8 - 23 Mátraházi edzőtábor
online
3233 Mátraháza Kékes-alja út 3.
18:50 Debreceni Sportcentrum KN KFT - Gyömrő AK 31 - 13 Mátraházi edzőtábor
online
3233 Mátraháza Kékes-alja út 3.
U12 L U 12 női U-12
13:00 Balmazújvárosi LKSE - Gyöngyösi KK 13 - 16 Vályi-Nagy Károly Tornacsarnok
online
3200 Gyöngyös Kossuth L út 33
13:50 Eszterházy SC - Beszterce DSE 5 - 18 Vályi-Nagy Károly Tornacsarnok
online
3200 Gyöngyös Kossuth L út 33
14:40 Kézilabda Utánpótlás KFT - EURONOVEX USE 18 - 25 Vályi-Nagy Károly Tornacsarnok
online
3200 Gyöngyös Kossuth L út 33
16:20 EURONOVEX USE - Aranyszarvas SE 23 - 29 Vályi-Nagy Károly Tornacsarnok
online
3200 Gyöngyös Kossuth L út 33
17:10 Gyöngyösi KK - Eszterházy SC 29 - 5 Vályi-Nagy Károly Tornacsarnok
online
3200 Gyöngyös Kossuth L út 33
18:00 Beszterce DSE - Kézilabda Utánpótlás KFT 19 - 13 Vályi-Nagy Károly Tornacsarnok
online
3200 Gyöngyös Kossuth L út 33
18:50 Aranyszarvas SE - Balmazújvárosi LKSE 21 - 13 Vályi-Nagy Károly Tornacsarnok
online
3200 Gyöngyös Kossuth L út 33
Buzási József Utánpótlás Kézilabda Torna Dorog
U9 Buzási U9 torna női U-9
09:00 Dorogi ESE - Hét Vezér SE 0 - 0 Eötvös József Ált. Isk.*
2510 Dorog Borbála ltp. 8
09:30 Tarján SE - Érdi Sport KFT 0 - 0 Eötvös József Ált. Isk.*
2510 Dorog Borbála ltp. 8
10:00 Ácsi Kinizsi - Dorogi ESE 0 - 0 Eötvös József Ált. Isk.*
2510 Dorog Borbála ltp. 8
10:30 Tarján SE - Hét Vezér SE 0 - 0 Eötvös József Ált. Isk.*
2510 Dorog Borbála ltp. 8
11:00 Érdi Sport KFT - Ácsi Kinizsi 0 - 0 Eötvös József Ált. Isk.*
2510 Dorog Borbála ltp. 8
11:30 Dorogi ESE - Tarján SE 0 - 0 Eötvös József Ált. Isk.*
2510 Dorog Borbála ltp. 8
12:00 Hét Vezér SE - Érdi Sport KFT 0 - 0 Eötvös József Ált. Isk.*
2510 Dorog Borbála ltp. 8
12:30 Tarján SE - Ácsi Kinizsi 0 - 0 Eötvös József Ált. Isk.*
2510 Dorog Borbála ltp. 8
13:00 Érdi Sport KFT - Dorogi ESE 0 - 0 Eötvös József Ált. Isk.*
2510 Dorog Borbála ltp. 8
13:30 Ácsi Kinizsi - Hét Vezér SE 0 - 0 Eötvös József Ált. Isk.*
2510 Dorog Borbála ltp. 8
2018. augusztus
H K Sze Cs P Szo V
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
FRISS HÍREK
Élőben az ifjúsági és serdülő Final4!
2019.05.25. Versenyek
Szombaton mérkőznek meg az alapszakasz során legjobb teljesítményt nyújtó férfi és női csapatok az ifjúsági és serdülő Final4-ban, amiket élőben követhetnek.
Svéd játékvezetők a bajnoki döntő visszavágóján
2019.05.24. Férfi NB I.
A svéd Mirza Kurtagic-Mattias Wettervik kettős kapott játékvezető-küldést a K&H férfi kézilabda liga döntőjének május 26-i visszavágójára, a MOL-Pick Szeged–Telekom Veszprém találkozóra.
Liga Kupa: a Gyöngyös a kupagyőztes
2019.05.24. Versenyek
Kettős győzelemmel a Gyöngyös érdemelte ki az elsőséget.
Közel a bajnoki címhez a Veszprém
2019.05.23. Férfi NB I.
Szünetbeli egy gólos hátrányát a mérkőzés végére nagy előnnyé változtatva 11 találattal győzte le a MOL-Pick Szegedet a Telekom Veszprém a K&H férfi liga döntőjének 1. mérkőzésén.
Élő: a Budakalász ellen folytatják a felkészülést a juniorok
2019.05.22. Versenyek
A mérkőzésre a belépés ingyenes!
Magabiztos junior győzelem
2019.05.22. Versenyek
A nyári U21-es világbajnokságra készülő nemzeti együttes nyolc gólos győzelmet aratott.
Dán játékvezetők a bajnoki döntő 1. mérkőzésén
2019.05.21. Férfi NB I.
A dán Martin Gjeding-Mads Hansen dán kettős kapott játékvezető-küldést a K&H férfi kézilabda liga döntőjének május 23-i, 1. mérkőzésre, a Telekom Veszprém–MOL-Pick Szeged találkozóra.
Sorsoltak a férfi junior vb-re
2019.05.21. Férfi junior válogatott
A Nemzetközi Kézilabda Szövetség kisorsolta a nyári, spanyolországi férfi U21-es világbajnokság csoportbeosztását.
Liga Kupa: három gólos gyöngyösi előny
2019.05.21. Versenyek
A házigazda Gyöngyös három góllal legyőzte a Csurgót a férfi Liga Kupa döntőjének 1. mérkőzésén.
Juniorok felkészülése az Eger ellen
2019.05.21. Férfi junior válogatott
Kedden Balatonbogláron az Eger együttese ellen lépett pályára a nyári U21-es világbajnokságra készülő magyar férfi junior válogatott.
www.mksz.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Adatvédelmi szabályzat
- Apparátus
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- MKSZ Támogatói Alapítvány
- MKSZ Sporttudományi Tanácsadó Testület
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Edzőmérkőzések
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Játékvezetés Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Oktatás, képzés
- Szabályértelmező videóblokk
- Dokumentum
- Nemzetközi játékvezető, delegált
- Keret
- Bizottság
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
Velünk kerek a világ
- Főoldal
- Hírek
- Szakfelügyelők
- Dokumentum
- Fotó
- Videó
- Blog
- Szakmai anyag / dokumentum
- Szakmai anyag / videó