Címjegyzék
NAPI MŰSOR
előző nap
2018. szeptember 1. szombat
következő nap
NB I férfi felnőtt NB I férfi felnőtt-Alapszakasz férfi felnőtt kézilabda MKSZ
17:00 Mezőkövesdi KC - Ceglédi KKSE 22 - 24 Városi Sportcsarnok
online
3400 Mezőkövesd Kavicsos tó út 9.
18:00 Vecsési SE - Dabasi KC VSE 20 - 24 Monor Városi Sportcsarnok
online
2200 Monor Balassi Bálint utca 25.
18:00 MOL-PICK SZEGED - CYEB Budakalász 29 - 20 Városi Sportcsarnok
online
6726 Szeged Temesvári körút 33
18:00 Ferencvárosi TC - DVTK-Eger 30 - 18 Elek Gyula Aréna
online
1101 Budapest Kőbányai út 47/B
NB I női felnőtt női felnőtt kézilabda MKSZ
18:00 Eszterházy SC - ÉRD 28 - 33 Eszterházy Főiskola Sportcsarnok
online
3300 Eger Leányka út 6.
18:00 MTK Budapest - FTC - Rail Cargo Hungaria 25 - 35 Elektromos csarnok
online
1138 Budapest Népfürdő út 18-20.
18:00 Győri Audi ETO KC - Alba Fehérvár KC 38 - 26 Audi Aréna
online
9027 Győr Kiskút liget
18:00 EUbility Group-Békéscsabai Előre NKSE - Moyra-Budaörs Handball 31 - 29 Városi Sportcsarnok
online
5600 Békéscsaba Gyulai út 44.
18:00 Siófok KTC KFT - DVSC SCHAEFFLER 35 - 18 Kiss Szilárd Sportcsarnok
online
8600 Siófok Szekrényessy Kálmán utca 1.
18:00 GVM Europe-Vác - DKKA NKFT 29 - 24 Városi Sportcsarnok
online
2600 Vác Bán Márton út 3.
Férfi edzőmérkőzések férfi felnőtt kézilabda MKSZ
10:00 Pécsi VSE - Veszprémi KKFT Felsőörs DEVM Közhasznú Alapítvány Sportcsarnok
8200 Veszprém Tüzér utca 42.
10:00 Nyíregyházi SN KFT - GSP Algeria König Rendezvényközpont
4060 Balmazújváros Kastélykert utca 1-2
11:00 Orosházi FKSE - Váci KSE Városi Sportcsarnok
5900 Orosháza Eötvös tér 2
12:00 SZESE Győr - Veszprém Handball Zrt. U22 DEVM Közhasznú Alapítvány Sportcsarnok
8200 Veszprém Tüzér utca 42.
12:00 Balmazújvárosi KK - Törökszentmiklósi Székács KE König Rendezvényközpont
4060 Balmazújváros Kastélykert utca 1-2
17:00 SZESE Győr - Pécsi VSE DEVM Közhasznú Alapítvány Sportcsarnok
8200 Veszprém Tüzér utca 42.
17:00 Nyíregyházi SN KFT - Törökszentmiklósi Székács KE
19:00 Veszprém Handball Zrt. U22 - Veszprémi KKFT Felsőörs DEVM Közhasznú Alapítvány Sportcsarnok
8200 Veszprém Tüzér utca 42.
19:00 Balmazújvárosi KK - GSP Algeria König Rendezvényközpont
4060 Balmazújváros Kastélykert utca 1-2
Női edzőmérkőzések női felnőtt kézilabda MKSZ
09:30 Szekszárdi FGKC - PEAC Városi Sport és Szabadidőközpont
7100 Szekszárd Keselyűsi út 3
10:30 Kispest NKK - Fiatal Kézilabdások SE Somorjai László Sportcsarnok
4080 Hajdúnánás Irányi utca 3
11:00 Kozármisleny SE - Orosházi NKC Városi Sportcsarnok,
7761 Kozármisleny Alkotmány tér 55
12:15 PEAC - Rinyamenti KC Városi Sport és Szabadidőközpont
7100 Szekszárd Keselyűsi út 3
12:15 Inárcs-Örkény KC - Szentendrei NKE Somorjai László Sportcsarnok
4080 Hajdúnánás Irányi utca 3
14:00 Szeged KKSE - Kispest NKK Somorjai László Sportcsarnok
4080 Hajdúnánás Irányi utca 3
15:10 Rinyamenti KC - Szekszárdi FGKC Városi Sport és Szabadidőközpont
7100 Szekszárd Keselyűsi út 3
17:00 Kozármisleny SE - Hódmezővásárhelyi LKC Városi Sportcsarnok,
7761 Kozármisleny Alkotmány tér 55
Férfi Ifjúsági I. osztály Férfi Ifjúsági I. osztály-Nyugat férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
15:45 FTC - Diagnosticum - Szigetszentmiklósi KSK 40 - 31 Elek Gyula Aréna
1101 Budapest Kőbányai út 47/B
Női Ifjúsági I. osztály Női Ifjúsági I. osztály-Kelet női ifjúsági kézilabda MKSZ
14:00 EUbility Group-Békéscsabai Előre NKSE - Vasas SC 26 - 27 Városi Sportcsarnok
5600 Békéscsaba Gyulai út 44.
16:00 MTK Budapest - FTC KN KFT 29 - 38 Elektromos csarnok
1138 Budapest Népfürdő út 18-20.
16:00 GVM Europe-Vác - Dunakanyar Kézilabda Akadémia 34 - 23 Városi Sportcsarnok
online
2600 Vác Bán Márton út 3.
Női Ifjúsági I. osztály Női Ifjúsági I. osztály-Nyugat női ifjúsági kézilabda MKSZ
12:00 TFSE-KSA - Budaörs KSN KFT 20 - 26 Emszt Kálmánné spcs. (Siketek)
1097 Budapest Könyves K. krt 28
16:00 Győri Audi ETO KC - Alba Fehérvár KC 46 - 19 Audi Aréna
9027 Győr Kiskút liget
Fiú Serdülő I. osztály Fiú Serdülő I. osztály-Kelet férfi serdülő kézilabda MKSZ
18:00 Pick Szeged II. - DVTK-Eger 23 - 18 Városi stadion
6723 Szeged Etelka sor 1-3.
Fiú Serdülő I. osztály Fiú Serdülő I. osztály-Nyugat férfi serdülő kézilabda MKSZ
14:00 FTC KN KFT - Moyra-Budaörs Handball 24 - 25 Elek Gyula Aréna
1101 Budapest Kőbányai út 47/B
Leány Serdülő I. osztály Leány Serdülő I. osztály-Kelet női serdülő kézilabda MKSZ
14:00 MTK Budapest - FTC KN KFT 17 - 29 Elektromos csarnok
1138 Budapest Népfürdő út 18-20.
14:00 Kézilabda Sportakadémia Budapest - DVSC SCHAEFFLER 15 - 22 Emszt Kálmánné spcs. (Siketek)
1097 Budapest Könyves K. krt 28
14:00 GVM Europe-Vác - Dunakanyar Kézilabda Akadémia 23 - 21 Városi Sportcsarnok
2600 Vác Bán Márton út 3.
16:00 EUbility Group-Békéscsabai Előre NKSE - ASI-Vasas 21 - 16 Városi Sportcsarnok
5600 Békéscsaba Gyulai út 44.
Leány Serdülő I. osztály Leány Serdülő I. osztály-Nyugat női serdülő kézilabda MKSZ
14:00 Győri Audi ETO KC I. - Alba Fehérvár KC 25 - 11 Audi Aréna
9027 Győr Kiskút liget
15:30 Siófok KTC KFT - Dorogi Egyetértés Sportegyesület 25 - 23 Kiss Szilárd Sportcsarnok
online
8600 Siófok Szekrényessy Kálmán utca 1.
VIII. Veresegyházi Kézilabda torna U14,15 Vácrátót Petőfi Sándor Általános I. Tornacsarnok
U14 U14 körmérkőzés férfi U-14
09:00 Veresegyház VSK - Pilisvörösvári KSK 5 - 15 Sportcsarnok*
online
2163 Vácrátót Petőfi tér 6-8.
09:45 Pilisvörösvári KSK - Százhalombattai VUK SE 15 - 16 Sportcsarnok*
online
2163 Vácrátót Petőfi tér 6-8.
10:30 Százhalombattai VUK SE - Veresegyház VSK 12 - 17 Sportcsarnok*
online
2163 Vácrátót Petőfi tér 6-8.
11:15 Pilisvörösvári KSK - Veresegyház VSK 15 - 9 Sportcsarnok*
online
2163 Vácrátót Petőfi tér 6-8.
12:00 Százhalombattai VUK SE - Pilisvörösvári KSK 17 - 18 Sportcsarnok*
online
2163 Vácrátót Petőfi tér 6-8.
12:45 Veresegyház VSK - Százhalombattai VUK SE 14 - 21 Sportcsarnok*
online
2163 Vácrátót Petőfi tér 6-8.
PickBall U15 Szeged, Városi Sportcsarnok
U15 I. mérkőzés férfi U-15
09:00 Pick Szeged - Kiskunfélegyházi HTK 21 - 5 Városi Sportcsarnok
online
6726 Szeged Temesvári körút 33
U15 II. mérkőzés férfi U-15
10:00 Kiskunmajsai KC - Kecskeméti Junior SN KFT 12 - 33 Városi Sportcsarnok
online
6726 Szeged Temesvári körút 33
U15 III. mérkőzés férfi U-15
11:15 Kiskunfélegyházi HTK - Kecskeméti Junior SN KFT 4 - 34 Városi Sportcsarnok
online
6726 Szeged Temesvári körút 33
U15 IV. mérkőzés férfi U-15
12:15 Pick Szeged - Kiskunmajsai KC 19 - 18 Városi Sportcsarnok
online
6726 Szeged Temesvári körút 33
U15 V. mérkőzés férfi U-15
13:30 Kiskunfélegyházi HTK - Kiskunmajsai KC 11 - 27 Városi Sportcsarnok
online
6726 Szeged Temesvári körút 33
U15 VI. mérkőzés férfi U-15
14:30 Pick Szeged - Kecskeméti Junior SN KFT 15 - 34 Városi Sportcsarnok
online
6726 Szeged Temesvári körút 33
Aqua Kupa Gyula
Ifjúsági Aqua Kupa női ifjúsági
09:00 Felföldi István SE - Gyulasport NKFT 18 - 19 Prohászka Zsolt Városi Tornacsarnok
online
5700 Gyula Ajtóssy A. utca 2-10
10:00 Gyomaendrődi NKSE - Dabasi KC VSE 10 - 26 Prohászka Zsolt Városi Tornacsarnok
online
5700 Gyula Ajtóssy A. utca 2-10
11:00 Gyulasport NKFT - Gyomaendrődi NKSE 34 - 19 Prohászka Zsolt Városi Tornacsarnok
online
5700 Gyula Ajtóssy A. utca 2-10
12:00 Dabasi KC VSE - Felföldi István SE 25 - 14 Prohászka Zsolt Városi Tornacsarnok
online
5700 Gyula Ajtóssy A. utca 2-10
13:00 Gyomaendrődi NKSE - Felföldi István SE 20 - 22 Prohászka Zsolt Városi Tornacsarnok
online
5700 Gyula Ajtóssy A. utca 2-10
14:00 Dabasi KC VSE - Gyulasport NKFT 23 - 23 Prohászka Zsolt Városi Tornacsarnok
online
5700 Gyula Ajtóssy A. utca 2-10
8. Mátra Kupa Gyöngyös
U14 F U 14 A csoport férfi U-14
08:00 Budapesti Honvéd SE - Gyöngyösi KK 17 - 20 Vályi-Nagy Károly Tornacsarnok
online
3200 Gyöngyös Kossuth L út 33
13:50 Gyömrő AK - Budapesti Honvéd SE 15 - 23 Vályi-Nagy Károly Tornacsarnok
online
3200 Gyöngyös Kossuth L út 33
14:40 Gyöngyösi KK - Bp. Elektromos SE 24 - 17 Vályi-Nagy Károly Tornacsarnok
online
3200 Gyöngyös Kossuth L út 33
U14 F U 14 B csoport férfi U-14
08:50 Egri VSI - Debreceni Sportcentrum KN KFT 18 - 8 Vályi-Nagy Károly Tornacsarnok
online
3200 Gyöngyös Kossuth L út 33
09:40 Békés-Drén KC - Salgótarjáni Strandépítők KC 25 - 19 Vályi-Nagy Károly Tornacsarnok
online
3200 Gyöngyös Kossuth L út 33
15:30 Egri VSI - Békés-Drén KC 16 - 25 Vályi-Nagy Károly Tornacsarnok
online
3200 Gyöngyös Kossuth L út 33
16:20 Salgótarjáni Strandépítők KC - Debreceni Sportcentrum KN KFT 24 - 9 Vályi-Nagy Károly Tornacsarnok
online
3200 Gyöngyös Kossuth L út 33
U14 F U 14 C csoport férfi U-14
10:30 Törökszentmiklósi Kézilabda Egyesület - Eger Eszterházy SZSE 20 - 16 Vályi-Nagy Károly Tornacsarnok
online
3200 Gyöngyös Kossuth L út 33
17:10 Törökszentmiklósi Kézilabda Egyesület - Kecskeméti Junior SN KFT 13 - 25 Vályi-Nagy Károly Tornacsarnok
online
3200 Gyöngyös Kossuth L út 33
18:00 Kézilabda Utánpótlás KFT - Eger Eszterházy SZSE 26 - 8 Vályi-Nagy Károly Tornacsarnok
online
3200 Gyöngyös Kossuth L út 33
U14 L U 14 női U-14
09:40 Jászberényi TF DSE - Gyömrői Kézilabda Akadémia 0 - 10 Dr. Fejes András Sport és Rendezvénycsarnok
3200 Gyöngyös Gábor Áron út 2741/1/A
10:30 Salgótarjáni Strandépítők KC - Gyöngyösi KK 10 - 18 Dr. Fejes András Sport és Rendezvénycsarnok
online
3200 Gyöngyös Gábor Áron út 2741/1/A
13:00 Salgótarjáni Strandépítők KC - Dabasi KC VSE 3 - 21 Dr. Fejes András Sport és Rendezvénycsarnok
online
3200 Gyöngyös Gábor Áron út 2741/1/A
13:50 Gyömrői Kézilabda Akadémia - Egri VSI 29 - 10 Dr. Fejes András Sport és Rendezvénycsarnok
online
3200 Gyöngyös Gábor Áron út 2741/1/A
16:20 Dabasi KC VSE - Jászberényi TF DSE 10 - 0 Dr. Fejes András Sport és Rendezvénycsarnok
3200 Gyöngyös Gábor Áron út 2741/1/A
18:00 Egri VSI - Jászberényi TF DSE 10 - 0 Dr. Fejes András Sport és Rendezvénycsarnok
3200 Gyöngyös Gábor Áron út 2741/1/A
U13 F U 13 férfi U-13
11:20 Kézilabda Utánpótlás KFT - Kecskeméti Junior SN KFT 34 - 13 Kálváriaparti Ált.Isk.
online
3200 Gyöngyös Kócsag utca 36-38
12:10 Eger Eszterházy SZSE - Debreceni Sportcentrum KN KFT 13 - 20 Kálváriaparti Ált.Isk.
online
3200 Gyöngyös Kócsag utca 36-38
13:00 Bp. Elektromos SE - Kézilabda Utánpótlás KFT 3 - 40 Kálváriaparti Ált.Isk.
online
3200 Gyöngyös Kócsag utca 36-38
13:50 Debreceni Sportcentrum KN KFT - VS Dunakeszi 20 - 15 Kálváriaparti Ált.Isk.
online
3200 Gyöngyös Kócsag utca 36-38
14:40 Gyöngyösi KK - Eger Eszterházy SZSE 34 - 14 Kálváriaparti Ált.Isk.
online
3200 Gyöngyös Kócsag utca 36-38
15:30 Bp. Elektromos SE - Kecskeméti Junior SN KFT 24 - 38 Kálváriaparti Ált.Isk.
online
3200 Gyöngyös Kócsag utca 36-38
U13 L U 13 női U-13
08:00 Gyöngyösi KK - Dabasi KC VSE 20 - 19 Dr. Fejes András Sport és Rendezvénycsarnok
online
3200 Gyöngyös Gábor Áron út 2741/1/A
08:50 Kecskeméti Junior SN KFT - Balmazújvárosi LKSE 22 - 18 Dr. Fejes András Sport és Rendezvénycsarnok
online
3200 Gyöngyös Gábor Áron út 2741/1/A
11:20 Kecskeméti Junior SN KFT - Eszterházy SC 20 - 5 Dr. Fejes András Sport és Rendezvénycsarnok
online
3200 Gyöngyös Gábor Áron út 2741/1/A
12:10 Dabasi KC VSE - EURONOVEX USE 22 - 20 Dr. Fejes András Sport és Rendezvénycsarnok
online
3200 Gyöngyös Gábor Áron út 2741/1/A
15:30 Dabasi KC VSE - Eszterházy SC 24 - 12 Dr. Fejes András Sport és Rendezvénycsarnok
online
3200 Gyöngyös Gábor Áron út 2741/1/A
18:50 Balmazújvárosi LKSE - Gyöngyösi KK 9 - 15 Dr. Fejes András Sport és Rendezvénycsarnok
online
3200 Gyöngyös Gábor Áron út 2741/1/A
U12 F U 12 A csoport férfi U-12
08:00 Egri VSI - Kézilabda Utánpótlás KFT 15 - 26 Kálváriaparti Ált.Isk.
online
3200 Gyöngyös Kócsag utca 36-38
08:50 Salgótarjáni Strandépítők KC - Gyöngyösi KK 15 - 26 Kálváriaparti Ált.Isk.
online
3200 Gyöngyös Kócsag utca 36-38
U12 Keresztjáték 1 férfi U-12
16:20 Kézilabda Utánpótlás KFT - Mezőkövesdi KC 24 - 10 Kálváriaparti Ált.Isk.
online
3200 Gyöngyös Kócsag utca 36-38
U12 Keresztjáték 2 férfi U-12
17:01 Békés-Drén KC - Gyöngyösi KK 18 - 13 Kálváriaparti Ált.Isk.
online
3200 Gyöngyös Kócsag utca 36-38
U12 Keresztjáték 3 férfi U-12
18:00 Egri VSI - Gyömrő AK 10 - 0 Kálváriaparti Ált.Isk.
3200 Gyöngyös Kócsag utca 36-38
U12 Keresztjáték 4 férfi U-12
18:50 Salgótarjáni Strandépítők KC - Debreceni Sportcentrum KN KFT 12 - 26 Kálváriaparti Ált.Isk.
online
3200 Gyöngyös Kócsag utca 36-38
U12 F U 12 B csoport férfi U-12
09:40 Mezőkövesdi KC - Debreceni Sportcentrum KN KFT 19 - 10 Kálváriaparti Ált.Isk.
online
3200 Gyöngyös Kócsag utca 36-38
10:30 Gyömrő AK - Békés-Drén KC 10 - 29 Kálváriaparti Ált.Isk.
online
3200 Gyöngyös Kócsag utca 36-38
U12 L U 12 női U-12
11:20 Beszterce DSE - Aranyszarvas SE 11 - 24 Vályi-Nagy Károly Tornacsarnok
online
3200 Gyöngyös Kossuth L út 33
12:10 Gyöngyösi KK - Kézilabda Utánpótlás KFT 19 - 9 Vályi-Nagy Károly Tornacsarnok
online
3200 Gyöngyös Kossuth L út 33
13:00 Eszterházy SC - Aranyszarvas SE 6 - 46 Vályi-Nagy Károly Tornacsarnok
online
3200 Gyöngyös Kossuth L út 33
14:40 EURONOVEX USE - Balmazújvárosi LKSE 19 - 17 Dr. Fejes András Sport és Rendezvénycsarnok
online
3200 Gyöngyös Gábor Áron út 2741/1/A
17:10 Beszterce DSE - EURONOVEX USE 11 - 28 Dr. Fejes András Sport és Rendezvénycsarnok
online
3200 Gyöngyös Gábor Áron út 2741/1/A
18:50 Aranyszarvas SE - Gyöngyösi KK 15 - 9 Vályi-Nagy Károly Tornacsarnok
online
3200 Gyöngyös Kossuth L út 33
19:40 Kézilabda Utánpótlás KFT - Balmazújvárosi LKSE 11 - 16 Vályi-Nagy Károly Tornacsarnok
online
3200 Gyöngyös Kossuth L út 33
Buzási József Utánpótlás Kézilabda Torna Dorog
U11 Buzási U11 torna női U-11
09:00 Dorogi ESE - Hét Vezér SE 13 - 16 Eötvös József Ált. Isk.*
2510 Dorog Borbála ltp. 8
09:40 DKKA NKFT A - Tarján SE 9 - 17 Eötvös József Ált. Isk.*
2510 Dorog Borbála ltp. 8
10:20 Dorogi ESE - DKKA NKFT B 11 - 1 Eötvös József Ált. Isk.*
2510 Dorog Borbála ltp. 8
11:00 DKKA NKFT A - Hét Vezér SE 7 - 7 Eötvös József Ált. Isk.*
2510 Dorog Borbála ltp. 8
11:40 DKKA NKFT B - Tarján SE 5 - 15 Eötvös József Ált. Isk.*
2510 Dorog Borbála ltp. 8
12:20 Dorogi ESE - DKKA NKFT A 9 - 6 Eötvös József Ált. Isk.*
2510 Dorog Borbála ltp. 8
13:00 Tarján SE - Hét Vezér SE 16 - 14 Eötvös József Ált. Isk.*
2510 Dorog Borbála ltp. 8
13:40 DKKA NKFT B - DKKA NKFT A 9 - 17 Eötvös József Ált. Isk.*
2510 Dorog Borbála ltp. 8
14:20 Tarján SE - Dorogi ESE 24 - 22 Eötvös József Ált. Isk.*
2510 Dorog Borbála ltp. 8
15:00 Hét Vezér SE - DKKA NKFT B 12 - 2 Eötvös József Ált. Isk.*
2510 Dorog Borbála ltp. 8
2018. szeptember
H K Sze Cs P Szo V
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
FRISS HÍREK
Női Eb: Háfra Noémi az All Star-csapatban!
2018.12.16. Női `A` válogatott
Az Európai Kézilabda Szövetség a női Európa-bajnokság zárónapján közzétette a torna All Star-csapatát. A legjobbak között helyet kapott a magyar válogatott balátlövője, Háfra Noémi is.
Franciaország a női Európa-bajnok
2018.12.16. Női `A` válogatott
A vb-címvédő francia női válogatott nyerte Párizsban az Európa-bajnokságot, miután a fináléban három góllal legyőzte az olimpiai bajnok orosz együttest. A bronzérmet a holland csapat szerezte meg.
Biztos veszprémi győzelem
2018.12.16. Férfi NB I.
Tizennyolc gólos győzelmet aratott Cegléden a Telekom Veszprém a K&H férfi liga vasárnapi találkozóján.
Sorsoltak a női vb-selejtezőkre
2018.12.15. Női `A` válogatott
Párizsban kisorsolták a 2019-es női világbajnokság európai selejtezőinek párosítását: az 1. kalapból húzott magyar válogatott Ausztria ellen juthat ki a jövő decemberi tornára.
K&H férfi liga: Csurgón aratott győzelmet a címvédő
2018.12.15. Férfi NB I.
A férfi bajnokság 13. fordulójában a címvédő Szeged a Csurgót, a Gyöngyös a Vecsést, a Balatonfüred a Ferencvárost, a Tatabánya a Budakalászt, míg a Dabas a Mezőkövesdet győzte le.
Magyar játékvezetők az Eb-elődöntőn
2018.12.14. Női `A` válogatott
Rangos megbízatást kapott a Horváth Péter-Marton Balázs páros, a magyar játékvezetők dirigálják a női Európa-bajnokság orosz-román elődöntőjét.
Szoros mérkőzést nyert a Komló
2018.12.14. Férfi NB I.
A K&H férfi liga pénteki versenynapján a Komló kiélezett mérkőzésen két góllal győzött az Eger ellen.
Pozitív jelen – pozitív jövőkép
2018.12.14. Női `A` válogatott
Mérkőzéseinek kétharmadát megnyerve, az elődöntőtől kevéssel lemaradva a franciaországi Európa-bajnokság 7. helyén végzett a magyar együttes.
Orosz-francia döntő a női Eb-n
2018.12.14. Női `A` válogatott
Az olimpiai bajnok orosz és a vb-címvédő, házigazda francia válogatott jutott be a női Európa-bajnokság párizsi döntőjébe.
Női vb-selejtezők: 1. kalapban a magyar válogatott
2018.12.14. Női `A` válogatott
Az Európai Kézilabda Szövetség közzétette a 2019-es, Japánban sorra kerülő női világbajnokság európai pótselejtezőinek kiemelését.
www.keziszovetseg.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Apparátus
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- MKSZ Támogatói Alapítvány
- MKSZ Sporttudományi Tanácsadó Testület
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Edzőmérkőzések
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Játékvezetés Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Oktatás, képzés
- Szabályértelmező videóblokk
- Dokumentum
- Nemzetközi játékvezető, delegált
- Keret
- Bizottság
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó