Címjegyzék
NAPI MŰSOR
előző nap
2018. szeptember 2. vasárnap
következő nap
NB I férfi felnőtt NB I férfi felnőtt-Alapszakasz férfi felnőtt kézilabda MKSZ
13:00 Grundfos Tatabánya KC - Balatonfüredi KSE 22 - 18 Földi Imre Sportcsarnok
M4 SPORT
online
2800 Tatabánya Szent Borbála út 19
NB I női felnőtt női felnőtt kézilabda MKSZ
17:00 Kisvárda Master Good SE - EU-FIRE Mosonmagyaróvári KC SE 19 - 16 Városi Sportcsarnok
online
4600 Kisvárda Flórián tér 6.
Magyar Kupa férfi Magyar Kupa férfi-előselejtező férfi felnőtt kézilabda MKSZ
16:00 Dél Takarék Mecseknádasd - Kalocsai Kézilabda Club 20 - 21 Városi Sportcsarnok,
7695 Mecseknádasd Liszt F utca 75
18:00 Mikolik Sport School KFT - Pénzügyőr SE 29 - 31 Emszt Kálmánné spcs. (Siketek)
1097 Budapest Könyves K. krt 28
Női edzőmérkőzések női felnőtt kézilabda MKSZ
10:00 Fiatal Kézilabdások SE - Inárcs-Örkény KC Somorjai László Sportcsarnok
4080 Hajdúnánás Irányi utca 3
11:45 Szeged KKSE - Szentendrei NKE Somorjai László Sportcsarnok
4080 Hajdúnánás Irányi utca 3
13:30 Kispest NKK - Hajdúnánás SK Somorjai László Sportcsarnok
4080 Hajdúnánás Irányi utca 3
Férfi Ifjúsági I. osztály Férfi Ifjúsági I. osztály-Nyugat férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
17:30 Grundfos Tatabánya KC - Balatonfüredi KSE 19 - 23 Földi Imre Sportcsarnok
2800 Tatabánya Szent Borbála út 19
18:00 Váci KSE - Rév TSC 32 - 19 Városi Sportcsarnok
2600 Vác Bán Márton út 3.
Női Ifjúsági I. osztály Női Ifjúsági I. osztály-Kelet női ifjúsági kézilabda MKSZ
16:00 Hajdúnánás SK - Kecskeméti NKSE 28 - 30 Somorjai László Sportcsarnok
4080 Hajdúnánás Irányi utca 3
16:00 Csepel DSE - DVSC SCHAEFFLER 28 - 39 ÁMK sportcsarnok
1211 Budapest Simon Bolivár stny 1-3
Női Ifjúsági I. osztály Női Ifjúsági I. osztály-Nyugat női ifjúsági kézilabda MKSZ
18:00 Bajnok DSE Nemesvámos - DKKA NKFT 24 - 33 Veszprém Aréna
8200 Veszprém Külső Kádártai út
Fiú Serdülő I. osztály Fiú Serdülő I. osztály-Nyugat férfi serdülő kézilabda MKSZ
15:30 Grundfos Tatabánya KC - Balatonfüredi KSE 16 - 26 Földi Imre Sportcsarnok
2800 Tatabánya Szent Borbála út 19
16:00 Váci KSE - NEKA II. 22 - 19 Városi Sportcsarnok
2600 Vác Bán Márton út 3.
Leány Serdülő I. osztály Leány Serdülő I. osztály-Nyugat női serdülő kézilabda MKSZ
14:00 Pénzügyőr SE - Budaörs KSN KFT 23 - 15 Pénzügyőr Sportcsarnok
1103 Budapest Kőér utca 1/A
16:00 Bajnok DSE Nemesvámos - DKKA NKFT 32 - 29 Veszprém Aréna
8200 Veszprém Külső Kádártai út
VIII. Veresegyházi Kézilabda torna U14,15 Vácrátót Petőfi Sándor Általános I. Tornacsarnok
U15 A csoport férfi U-15
10:30 Veresegyház VSK - Százhalombattai VUK SE 11 - 10 Sportcsarnok*
online
2163 Vácrátót Petőfi tér 6-8.
12:45 Százhalombattai VUK SE - Salgótarjáni Strandépítők KC 12 - 17 Sportcsarnok*
online
2163 Vácrátót Petőfi tér 6-8.
15:00 Salgótarjáni Strandépítők KC - Veresegyház VSK 21 - 15 Sportcsarnok*
online
2163 Vácrátót Petőfi tér 6-8.
U15 B csoport férfi U-15
09:00 Vecsési SE - Mogyoródi KSK 7 - 12 Sportcsarnok*
online
2163 Vácrátót Petőfi tér 6-8.
09:45 Dabasi KC VSE - Pilisvörösvári KSK 15 - 15 Sportcsarnok*
online
2163 Vácrátót Petőfi tér 6-8.
11:15 Mogyoródi KSK - Dabasi KC VSE 7 - 22 Sportcsarnok*
online
2163 Vácrátót Petőfi tér 6-8.
12:00 Pilisvörösvári KSK - Vecsési SE 13 - 10 Sportcsarnok*
online
2163 Vácrátót Petőfi tér 6-8.
13:30 Mogyoródi KSK - Pilisvörösvári KSK 6 - 29 Sportcsarnok*
online
2163 Vácrátót Petőfi tér 6-8.
14:15 Vecsési SE - Dabasi KC VSE 11 - 22 Sportcsarnok*
online
2163 Vácrátót Petőfi tér 6-8.
U15 Helyosztó 5. helyért férfi U-15
16:15 Mogyoródi KSK - Százhalombattai VUK SE 14 - 15 Sportcsarnok*
online
2163 Vácrátót Petőfi tér 6-8.
U15 Helyosztó 3. helyért férfi U-15
17:00 Veresegyház VSK - Pilisvörösvári KSK 14 - 10 Sportcsarnok*
online
2163 Vácrátót Petőfi tér 6-8.
U15 Helyosztó 1. helyért férfi U-15
15:30 Dabasi KC VSE - Salgótarjáni Strandépítők KC 22 - 23 Sportcsarnok*
online
2163 Vácrátót Petőfi tér 6-8.
8. Mátra Kupa Gyöngyös
U14 Helyosztó 10-12 férfi U-14
08:50 Debreceni Sportcentrum KN KFT - Eger Eszterházy SZSE 15 - 16 Vályi-Nagy Károly Tornacsarnok
online
3200 Gyöngyös Kossuth L út 33
10:30 Gyömrő AK - Debreceni Sportcentrum KN KFT 22 - 12 Vályi-Nagy Károly Tornacsarnok
online
3200 Gyöngyös Kossuth L út 33
12:10 Eger Eszterházy SZSE - Gyömrő AK 18 - 13 Vályi-Nagy Károly Tornacsarnok
online
3200 Gyöngyös Kossuth L út 33
U14 Helyosztó 7-9 férfi U-14
08:00 Törökszentmiklósi Kézilabda Egyesület - Bp. Elektromos SE 16 - 14 Vályi-Nagy Károly Tornacsarnok
online
3200 Gyöngyös Kossuth L út 33
09:40 Bp. Elektromos SE - Salgótarjáni Strandépítők KC 18 - 17 Vályi-Nagy Károly Tornacsarnok
online
3200 Gyöngyös Kossuth L út 33
11:20 Salgótarjáni Strandépítők KC - Törökszentmiklósi Kézilabda Egyesület 20 - 26 Vályi-Nagy Károly Tornacsarnok
online
3200 Gyöngyös Kossuth L út 33
U14 Helyosztó 4-6 férfi U-14
13:00 Egri VSI - Budapesti Honvéd SE 14 - 16 Vályi-Nagy Károly Tornacsarnok
online
3200 Gyöngyös Kossuth L út 33
14:40 Kézilabda Utánpótlás KFT - Egri VSI 36 - 13 Vályi-Nagy Károly Tornacsarnok
online
3200 Gyöngyös Kossuth L út 33
16:20 Budapesti Honvéd SE - Kézilabda Utánpótlás KFT 19 - 27 Vályi-Nagy Károly Tornacsarnok
online
3200 Gyöngyös Kossuth L út 33
U14 Helyosztó 1-3 férfi U-14
13:50 Békés-Drén KC - Gyöngyösi KK 16 - 10 Vályi-Nagy Károly Tornacsarnok
online
3200 Gyöngyös Kossuth L út 33
15:30 Kecskeméti Junior SN KFT - Békés-Drén KC 20 - 19 Vályi-Nagy Károly Tornacsarnok
online
3200 Gyöngyös Kossuth L út 33
17:10 Gyöngyösi KK - Kecskeméti Junior SN KFT 18 - 25 Vályi-Nagy Károly Tornacsarnok
online
3200 Gyöngyös Kossuth L út 33
U14 L U 14 női U-14
08:00 Gyöngyösi KK - Dabasi KC VSE 3 - 24 Dr. Fejes András Sport és Rendezvénycsarnok
online
3200 Gyöngyös Gábor Áron út 2741/1/A
08:50 Egri VSI - Salgótarjáni Strandépítők KC 21 - 11 Dr. Fejes András Sport és Rendezvénycsarnok
online
3200 Gyöngyös Gábor Áron út 2741/1/A
11:20 Gyömrői Kézilabda Akadémia - Gyöngyösi KK 18 - 12 Dr. Fejes András Sport és Rendezvénycsarnok
online
3200 Gyöngyös Gábor Áron út 2741/1/A
12:10 Jászberényi TF DSE - Salgótarjáni Strandépítők KC 0 - 10 Dr. Fejes András Sport és Rendezvénycsarnok
3200 Gyöngyös Gábor Áron út 2741/1/A
14:40 Dabasi KC VSE - Gyömrői Kézilabda Akadémia 21 - 18 Dr. Fejes András Sport és Rendezvénycsarnok
online
3200 Gyöngyös Gábor Áron út 2741/1/A
15:30 Gyöngyösi KK - Egri VSI 17 - 14 Dr. Fejes András Sport és Rendezvénycsarnok
online
3200 Gyöngyös Gábor Áron út 2741/1/A
U13 F U 13 férfi U-13
08:00 VS Dunakeszi - Bp. Elektromos SE 31 - 15 Kálváriaparti Ált.Isk.
online
3200 Gyöngyös Kócsag utca 36-38
08:50 Debreceni Sportcentrum KN KFT - Gyöngyösi KK 21 - 23 Kálváriaparti Ált.Isk.
online
3200 Gyöngyös Kócsag utca 36-38
09:40 VS Dunakeszi - Eger Eszterházy SZSE 21 - 16 Kálváriaparti Ált.Isk.
online
3200 Gyöngyös Kócsag utca 36-38
10:30 Gyöngyösi KK - Bp. Elektromos SE 27 - 20 Kálváriaparti Ált.Isk.
online
3200 Gyöngyös Kócsag utca 36-38
11:20 Kecskeméti Junior SN KFT - Debreceni Sportcentrum KN KFT 13 - 15 Kálváriaparti Ált.Isk.
online
3200 Gyöngyös Kócsag utca 36-38
12:10 Eger Eszterházy SZSE - Kézilabda Utánpótlás KFT 2 - 35 Kálváriaparti Ált.Isk.
online
3200 Gyöngyös Kócsag utca 36-38
13:00 Kecskeméti Junior SN KFT - Gyöngyösi KK 17 - 21 Kálváriaparti Ált.Isk.
online
3200 Gyöngyös Kócsag utca 36-38
13:50 Kézilabda Utánpótlás KFT - VS Dunakeszi 35 - 7 Kálváriaparti Ált.Isk.
online
3200 Gyöngyös Kócsag utca 36-38
U13 L U 13 női U-13
09:40 EURONOVEX USE - Kecskeméti Junior SN KFT 6 - 14 Dr. Fejes András Sport és Rendezvénycsarnok
online
3200 Gyöngyös Gábor Áron út 2741/1/A
10:30 Eszterházy SC - Balmazújvárosi LKSE 4 - 23 Dr. Fejes András Sport és Rendezvénycsarnok
online
3200 Gyöngyös Gábor Áron út 2741/1/A
13:00 Gyöngyösi KK - Kecskeméti Junior SN KFT 15 - 19 Dr. Fejes András Sport és Rendezvénycsarnok
online
3200 Gyöngyös Gábor Áron út 2741/1/A
13:50 Eszterházy SC - EURONOVEX USE 11 - 23 Dr. Fejes András Sport és Rendezvénycsarnok
online
3200 Gyöngyös Gábor Áron út 2741/1/A
16:20 Balmazújvárosi LKSE - Dabasi KC VSE 12 - 24 Dr. Fejes András Sport és Rendezvénycsarnok
online
3200 Gyöngyös Gábor Áron út 2741/1/A
17:10 EURONOVEX USE - Gyöngyösi KK 9 - 10 Dr. Fejes András Sport és Rendezvénycsarnok
online
3200 Gyöngyös Gábor Áron út 2741/1/A
U12 Helyosztó 1-2 férfi U-12
17:10 Békés-Drén KC - Kézilabda Utánpótlás KFT 12 - 13 Kálváriaparti Ált.Isk.
online
3200 Gyöngyös Kócsag utca 36-38
U12 Helyosztó 3-4 férfi U-12
16:40 Gyöngyösi KK - Mezőkövesdi KC 19 - 14 Kálváriaparti Ált.Isk.
online
3200 Gyöngyös Kócsag utca 36-38
U12 Helyosztó 5-6 férfi U-12
15:30 Debreceni Sportcentrum KN KFT - Egri VSI 13 - 14 Kálváriaparti Ált.Isk.
online
3200 Gyöngyös Kócsag utca 36-38
U12 Helyosztó 7-8 férfi U-12
14:40 Gyömrő AK - Salgótarjáni Strandépítők KC 27 - 20 Kálváriaparti Ált.Isk.
online
3200 Gyöngyös Kócsag utca 36-38
U12 L U 12 női U-12
08:50 Eszterházy SC - EURONOVEX USE 3 - 30 Kodály Z. Ált.Isk.
online
3000 Hatvan Géza Fejedelem utca 2
09:40 Balmazújvárosi LKSE - Beszterce DSE 20 - 17 Kodály Z. Ált.Isk.
online
3000 Hatvan Géza Fejedelem utca 2
10:30 Aranyszarvas SE - Kézilabda Utánpótlás KFT 39 - 11 Kodály Z. Ált.Isk.
online
3000 Hatvan Géza Fejedelem utca 2
11:20 Balmazújvárosi LKSE - Eszterházy SC 16 - 8 Kodály Z. Ált.Isk.
online
3000 Hatvan Géza Fejedelem utca 2
12:10 EURONOVEX USE - Gyöngyösi KK 16 - 8 Kodály Z. Ált.Isk.
online
3000 Hatvan Géza Fejedelem utca 2
13:00 Kézilabda Utánpótlás KFT - Eszterházy SC 17 - 5 Kodály Z. Ált.Isk.
online
3000 Hatvan Géza Fejedelem utca 2
13:50 Gyöngyösi KK - Beszterce DSE 16 - 5 Kodály Z. Ált.Isk.
online
3000 Hatvan Géza Fejedelem utca 2
2018. szeptember
H K Sze Cs P Szo V
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
FRISS HÍREK
Játékvezetői tanfolyam: Tolna megye
2018.09.18. Játékvezető tanfolyam
A Tolna megyei Kézilabda Szövetség játékvezetői tanfolyamot indít októberben.
Sorsoltak a női Magyar Kupában
2018.09.18. Női Magyar Kupa
A Magyar Kézilabda Szövetségben kisorsolták a női Magyar Kupa 2. fordulójának párosítását.
Halottak napi koszorúzás
2018.09.17. Szövetségi élet
Az MKSZ idén is megkoszorúzza a volt válogatott és világversenyen érmet nyert, valamint a kézilabdázás területén más kiemelkedő tevékenységet végzett vezető elhunyt sportemberek sírjait.
Női válogatott: jegyek a Montenegró elleni mérkőzésekre
2018.09.17. Női `A` válogatott
Montenegró ellen készül a női válogatott szeptember végén.
K&H női liga: magabiztos győzelmet aratott a Győr
2018.09.16. Női NB I.
Tizenegy találattal győzte le a Győr a Debrecent.
Női EHF-kupa: biztos váci továbbjutás
2018.09.16. Női EHF
Az 1. mérkőzést követően a visszavágón is biztos, 18 gólos győzelmet aratott a Vác a női EHF-kupa 1. fordulójában az izraeli Maccabi Ramat Gan ellen.
K&H férfi liga: otthon tartotta a pontokat a Gyöngyös
2018.09.16. Férfi NB I.
Szünetben még három gólos hátrányban volt a hazai együttes, végül öt találattal győzte le a Ceglédet.
Izgalmas meccsen idegenbeli Szeged-siker
2018.09.16. Férfi BL
Nagy küzdelemben a hajrában jobban koncentrált a Szeged a BL 1. fordulójában a Zágráb vendégeként Eszéken, és a magyar bajnok egy gólos győzelmet aratott.
Női EHF-kupa: eldöntötte a Vác
2018.09.15. Női EHF
Tizenkét gólos győzelmet aratott a Vác az izraeli Maccabi Arazim Ramat Gan együttese ellen a női EHF-kupa 1. fordulójának 1. mérkőzésén.
K&H női liga: nem volt veszélyben az FTC győzelme
2018.09.15. Női NB I.
Tizenegy góllal győzték le az Alba Fehérvárt.
www.keziszovetseg.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Apparátus
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- MKSZ Támogatói Alapítvány
- MKSZ Sporttudományi Tanácsadó Testület
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Edzőmérkőzések
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Játékvezetés Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Oktatás, képzés
- Szabályértelmező videóblokk
- Dokumentum
- Nemzetközi játékvezető, delegált
- Keret
- Bizottság
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó