Címjegyzék
NAPI MŰSOR
előző nap
2018. szeptember 14. péntek
következő nap
NB I férfi felnőtt NB I férfi felnőtt-Alapszakasz férfi felnőtt kézilabda MKSZ
18:00 Grundfos Tatabánya KC - Ferencvárosi TC 27 - 22 Földi Imre Sportcsarnok
online
2800 Tatabánya Szent Borbála út 19
NB I női felnőtt női felnőtt kézilabda MKSZ
18:00 Kisvárda Master Good SE - Moyra-Budaörs Handball 31 - 22 Városi Sportcsarnok
online
4600 Kisvárda Flórián tér 6.
NB I/B férfi felnőtt NB I/B férfi felnőtt-Kelet férfi felnőtt kézilabda MKSZ
19:00 Kecskeméti TE-Piroska szörp - Orosházi FKSE-LINAMAR 20 - 22 Messzi István Sportcsarnok
6000 Kecskemét Olimpia utca 1/A
19:00 Nyíregyházi SN KFT - DEAC NK KFT 22 - 25 Continental Aréna
4400 Nyíregyháza Géza utca 8-16
NB II férfi felnőtt NB II férfi felnőtt-Dél férfi felnőtt kézilabda MKSZ
18:30 Abonyi KC - PLER-Budapest U23 31 - 33 Varga István Városi Sportcsarnok
2740 Abony Kossuth tér 18
Férfi Ifjúsági I. osztály Férfi Ifjúsági I. osztály-Nyugat férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
15:00 Csurgói KK - Várpalotai Bányász Sportkör 35 - 26 Sótonyi László Sportcsarnok
8400 Csurgó Sárgáti út 18.
15:30 Grundfos Tatabánya KC - FTC - Diagnosticum 30 - 28 Földi Imre Sportcsarnok
2800 Tatabánya Szent Borbála út 19
Férfi Ifjúsági II. osztály Férfi Ifjúsági II. osztály-Kelet férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
16:30 Hajdúböszörményi TE - VS Dunakeszi 35 - 32 Városi Sportcsarnok
4220 Hajdúböszörmény Vásár tér 27
Férfi Ifjúsági III. osztály Férfi Ifjúsági III. osztály-Kelet férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
17:30 Alsózsolcai KSC - Szalézi DSE Kazincbarcika 10 - 58 Sportcsarnok
3571 Alsózsolca Ilona utca 4
Férfi Ifjúsági III. osztály Férfi Ifjúsági III. osztály-Közép férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
19:30 Gyömrő VSK - Domony KSE 33 - 32 Ignácz Ilona Sportcsarnok
2230 Gyömrő Szabadság tér 2
Női Ifjúsági III. osztály Női Ifjúsági III. osztály-Észak női ifjúsági kézilabda MKSZ
17:15 ASI-Vasas - XVI.kerületi KMSE 22 - 28 Vasas edzőcsarnok
1139 Budapest Fáy utca 58
Női Ifjúsági III. osztály Női Ifjúsági III. osztály-Nyugat női ifjúsági kézilabda MKSZ
16:00 DKKA NKFT III. - TUNGSRAM SE-Nagykanizsa 37 - 20 Főiskolai spcs.
2400 Dunaújváros Táncsics M utca 1/a
16:30 GÓNA SZKKE - Dunaújvárosi AC 35 - 10 Arany J. Ált.Isk. spcs.*
8960 Lenti Gyöngyvirág utca 2
Női Ifjúsági III. osztály Női Ifjúsági III. osztály-Közép női ifjúsági kézilabda MKSZ
16:30 Aranyszarvas SE - Pásztói KC 42 - 28 Sport és Tanuszoda
2711 Tápiószentmárton Bartók Béla utca 1
18:00 Főnix ISE - Kézilabda Sportakadémia Budapest 19 - 23 GEAC Sportcsarnok
2100 Gödöllő Páter Károly utca 1
Női Ifjúsági III. osztály Női Ifjúsági III. osztály-Dél-Kelet női ifjúsági kézilabda MKSZ
18:00 Túrkevei VSE - EUbility Group-Békéscsabai Előre NKSE 20 - 25 Sportcsarnok
5400 Túrkeve József A. utca 23
Fiú Serdülő I. osztály Fiú Serdülő I. osztály-Nyugat férfi serdülő kézilabda MKSZ
13:30 Grundfos Tatabánya KC - FTC-Pensio 23 - 19 Földi Imre Sportcsarnok
2800 Tatabánya Szent Borbála út 19
14:00 NEKA I. - NEKA II. 27 - 21 NEKA Csarnok
8630 Balatonboglár Gaál Gaszton utca 58.
Leány Serdülő I. osztály Leány Serdülő I. osztály-Kelet női serdülő kézilabda MKSZ
13:00 Szent István SE - EURONOVEX USE 23 - 19 Építők Sportcsarnok
1101 Budapest Vajda Péter utca
17:30 Oxxo Energy Orosházi NKC - DVSC SCHAEFFLER 18 - 20 Táncsics sportcsarnok
5900 Orosháza Táncsics utca 2-8.
Leány Serdülő I. osztály Leány Serdülő I. osztály-Nyugat női serdülő kézilabda MKSZ
16:00 NEKA II. - Szombathelyi KKA 28 - 27 NEKA Csarnok
8630 Balatonboglár Gaál Gaszton utca 58.
Fiú Serdülő II. osztály Fiú Serdülő II. osztály-Kelet férfi serdülő kézilabda MKSZ
18:30 Törökszentmiklósi Kézilabda Egyesület - Kézilabda Sportakadémia Budapest 13 - 22 Városi Sportcsarnok
5200 Törökszentmiklós Almássy utca 51
18:30 Budapesti Honvéd SE - Csepel DSE 28 - 31 Honvéd kézilabda csarnok
1134 Budapest Klapka utca 12
Fiú Serdülő II. osztály Fiú Serdülő II. osztály-Nyugat férfi serdülő kézilabda MKSZ
17:00 Tatai AC - Cunder TU Kézisuli 32 - 17 Güntner Aréna
2890 Tata Kőkút köz 2.
Leány Serdülő II. osztály Leány Serdülő II. osztály-Nyugat női serdülő kézilabda MKSZ
14:00 Mosonmagyaróvári KC - Gyömrő VSK 27 - 13 UFM Aréna
9200 Mosonmagyaróvár Gorkij utca 1.
Fiú Serdülő III. osztály Fiú Serdülő III. osztály-Észak-Nyugat férfi serdülő kézilabda MKSZ
15:15 Máriaujfalui SE-Szentgotthárd - Szentgotthárdi VSE 22 - 14 Széchenyi I. Ált.Isk. spcs.
9970 Szentgotthárd Füzesi utca 7
20:00 Lipóti SKFT - AGROFEED ETO-SZESE II. 15 - 41 Lipóti Sportcsarnok
9233 Lipót 653/4 hrsz.
Fiú Serdülő III. osztály Fiú Serdülő III. osztály-Észak férfi serdülő kézilabda MKSZ
18:00 BVSC - Zugló - VS Dunakeszi II. 21 - 34 BVSC-Zugló edzőcsarnok
1142 Budapest Szőnyi út 2.
Fiú Serdülő III. osztály Fiú Serdülő III. osztály-Észak-Kelet férfi serdülő kézilabda MKSZ
15:00 Kisvárdai Kézilabda Club Sportegyesület - DVTK-Eger II. 30 - 29 Szent László Gimnázium Tornacsarnok
4600 Kisvárda Flórián tér 3.
16:30 Sárospataki TC - Hajdúböszörményi TE 29 - 20 Árpád Vezér Gimn.
3950 Sárospatak Arany utca 3-7.
Fiú Serdülő III. osztály Fiú Serdülő III. osztály-Közép férfi serdülő kézilabda MKSZ
16:30 Főnix ISE - Szent István SE 32 - 20 GEAC Sportcsarnok
2100 Gödöllő Páter Károly utca 1
18:30 Veresegyház VSK - Mogyoródi KSK 37 - 22 Sportcsarnok*
2163 Vácrátót Petőfi tér 6-8.
Fiú Serdülő III. osztály Fiú Serdülő III. osztály-Dél-Nyugat férfi serdülő kézilabda MKSZ
17:00 TUNGSRAM SE-Nagykanizsa - Sugovica DSE 39 - 4 Zsigmondy sportcsarnok
8800 Nagykanizsa Hunyadi utca 18
Fiú Serdülő III. osztály Fiú Serdülő III. osztály-Dél férfi serdülő kézilabda MKSZ
16:30 Dunaújvárosi AC - Szolnoki KCSE 27 - 25 Arany János Ált.Isk. spcs.
2400 Dunaújváros Március 15 tér 6
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály-Észak-Nyugat női serdülő kézilabda MKSZ
18:00 Lébényi KSE - Szombathelyi KKA II. 21 - 19 Sportcsarnok
9245 Mosonszolnok Jókai utca 3.
18:00 Celldömölki VSE- Vulkán fürdő - Vasvár VSE 13 - 16 CVSE-Swietelsky Aréna
9500 Celldömölk József Attila utca 2.
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály-Észak-Kelet női serdülő kézilabda MKSZ
15:00 Arany Sárkány Focisuli Nyírbátor SE - DVSC SCHAEFFLER III. 9 - 13 Városi Sportcsarnok
4300 Nyírbátor Füveskert utca 9
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály-Dél-Nyugat női serdülő kézilabda MKSZ
16:30 Vonyarcvashegy SE - Siófok KTC KFT II. 40 - 10 Csokonai ÁMK
8360 Keszthely Fodor utca 43
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály-Dél női serdülő kézilabda MKSZ
17:55 Csepel DSE - Malév Sport Club II. 19 - 6 ÁMK sportcsarnok
1211 Budapest Simon Bolivár stny 1-3
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály-Dél-Kelet női serdülő kézilabda MKSZ
14:00 Szolnoki KCSE - Makói KC 10 - 21 Tiszavirág Aréna
5000 Szolnok Tiszaligeti sétány
Pest megyei női felnőtt Pest megyei női felnőtt -A csoport női felnőtt kézilabda Pest
18:30 Jászberényi NKE - Alsónémedi SE 20 - 30 LEHEL spcs
5100 Jászberény Gorjánc Ignác stny 5
Pest megyei női felnőtt Pest megyei női felnőtt -B csoport női felnőtt kézilabda Pest
18:00 Domony KSE - Inárcs-Örkény KC II. 19 - 26 Sportcsarnok
2173 Kartal Iskola tér 1
2018. szeptember
H K Sze Cs P Szo V
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
FRISS HÍREK
Strandkézilabda: balatonfüredi kvalifikáció
2019.06.24. Strandkézi - verseny
A strandkézilabda bajnokság hétvégi állomása Balatonfüred volt.
Női U19: hibátlan maradt a magyar együttes
2019.06.22. Női junior válogatott
Újra kiütéses győzelmet aratott Siófokon a női junior válogatott Szlovénia ellen szombaton.
Férfi U17: egy vereség, egy győzelem Németországban
2019.06.22. Férfi serdülő válogatott
A svédországi U17-es nyílt Európa-bajnokságra készülő férfi serdülő válogatott a németországi Ruhr Games nemzetközi tornán szerepel a hétvégén.
A 2019-2020-as idény Liga Kupa Versenykiírása
2019.06.21. Versenyek
A Magyar Kézilabda Szövetség Szakmai- és Versenybizottsága elfogadta a 2019-2020-as idény Liga Kupa Versenykiírását. A Versenykiírás letölthető a mellékelt dokumentumból.
Sorsoltak a női vb-re
2019.06.21. Női `A` válogatott
A 2. kalapból húzott magyar válogatott a C-csoportba került.
Élő: Szlovénia ellen készül a női U19-es válogatott
2019.06.21. Női junior válogatott
Pénteken és szombaton Szlovénia korosztályos csapata ellen játszik felkészülési mérkőzést a női U19-es válogatott Siófokon. A mérkőzések élőben követhetők.
Női európai kupák: magyar indulók
2019.06.21. Női BL
Az Európai Kézilabda Szövetség közzétette a 2019-2020-as női Bajnokok Ligája indulóinak listáját.
Idén is nagy sikert aratott a Sulikézi Fesztivál
2019.06.21. Sulikézi Fesztivál
Az elmúlt hétvégén rendezték a IV. TESCO Sulikézi Fesztivál záró játéknapjait Balatonbogláron.
Férfi kézi BL: szabadkártyás a Szeged
2019.06.21. Férfi BL
Az Európai Kézilabda-szövetség a női mellett közzétette a férfi Bajnokok Ligája 2019–2020-as kiírásánának indulóit is.
Vereséget szenvedett a férfi U21-es válogatott
2019.06.21. Férfi junior válogatott
Jól kezdte a találkozót a hazai csapat, ám a félidő végére két találattal a norvégok diadalmaskodtak és végül hat góllal nyerték a találkozót.
www.mksz.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Adatvédelmi szabályzat
- Apparátus
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- MKSZ Támogatói Alapítvány
- MKSZ Sporttudományi Tanácsadó Testület
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Edzőmérkőzések
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Játékvezetés Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Oktatás, képzés
- Szabályértelmező videóblokk
- Dokumentum
- Nemzetközi játékvezető, delegált
- Keret
- Bizottság
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
Velünk kerek a világ
- Főoldal
- Hírek
- Szakfelügyelők
- Dokumentum
- Fotó
- Videó
- Blog
- Szakmai anyag / dokumentum
- Szakmai anyag / videó