Címjegyzék
NAPI MŰSOR
előző nap
2018. október 11. csütörtök
következő nap
Női edzőmérkőzések női felnőtt kézilabda MKSZ
19:00 Pázmánd NK KFT - Budaörs KSN KFT Ált. Isk. Sportcsarnok
2483 Gárdony Bóné Kálmán u. 14.
Férfi Ifjúsági I. osztály Férfi Ifjúsági I. osztály-Kelet férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
14:00 Békés-Drén KC - HE-DO B. Braun Gyöngyös 37 - 37 Városi Sportcsarnok
5630 Békés Csikos utca 4
16:00 DVTK-Eger - Balmazújvárosi KK 28 - 26 Kemény Ferenc Sportcsarnok
3300 Eger Stadion utca 8.
19:00 Kecskeméti TE-Piroska szörp - Dabasi KC VSE 23 - 30 II. Rákóczi Ferenc Ált. Isk. Sportcsarnok
6000 Kecskemét Tóth László sétány 2
Férfi Ifjúsági I. osztály Férfi Ifjúsági I. osztály-Nyugat férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
16:00 Balatonfüredi KSE - NEKA 22 - 26 Eötvös Sportcsarnok
8230 Balatonfüred Zrínyi utca 3.
17:30 AGROFEED ETO-SZESE - Sport36-Komló 34 - 25 Magvassy Mihály Sportcsarnok
9027 Győr Kiskút liget
Férfi Ifjúsági II. osztály Férfi Ifjúsági II. osztály-Kelet férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
18:30 VS Dunakeszi - Vecsési SE-KSA 45 - 27 Radnóti Miklós Gimn.
online
2120 Dunakeszi Bazsanth Vince utca 10
Női Ifjúsági II. osztály Női Ifjúsági II. osztály-Kelet női ifjúsági kézilabda MKSZ
13:00 Mikolik Sport School KFT - Eszterházy SC 26 - 42 Emszt Kálmánné spcs. (Siketek)
1097 Budapest Könyves K. krt 28
Férfi Ifjúsági III. osztály Férfi Ifjúsági III. osztály-Észak férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
18:00 FTC KN KFT II. - Komárom VSE 39 - 18 Népligeti Faház
1101 Budapest Vajda Péter utca
Férfi Ifjúsági III. osztály Férfi Ifjúsági III. osztály-Kelet férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
18:00 Miskolci VSI SC II. - Sárospataki TC 30 - 50 Hermann Gimnázium
3525 Miskolc Tizeshonvéd utca 21
Férfi Ifjúsági III. osztály Férfi Ifjúsági III. osztály-Dél-Nyugat férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
18:30 Kiskőrösi KS Kft - TUNGSRAM SE-Nagykanizsa 24 - 29 Városi Sportcsarnok,
6200 Kiskőrös Árpád utca 4
Női Ifjúsági III. osztály Női Ifjúsági III. osztály-Nyugat női ifjúsági kézilabda MKSZ
16:00 DKKA NKFT III. - Kaposvári ESE 33 - 20 Főiskolai spcs.
2400 Dunaújváros Táncsics M utca 1/a
Fiú Serdülő I. osztály Fiú Serdülő I. osztály-Kelet férfi serdülő kézilabda MKSZ
14:00 DVTK-Eger - Balmazújvárosi KK 19 - 22 Kemény Ferenc Sportcsarnok
3300 Eger Stadion utca 8.
16:00 Békés-Drén KC - HE-DO B. Braun Gyöngyös 31 - 17 Városi Sportcsarnok
5630 Békés Csikos utca 4
17:00 Kecskeméti TE-KESI - Dabasi KC VSE 22 - 28 II. Rákóczi Ferenc Ált. Isk. Sportcsarnok
6000 Kecskemét Tóth László sétány 2
Fiú Serdülő I. osztály Fiú Serdülő I. osztály-Nyugat férfi serdülő kézilabda MKSZ
15:45 AGROFEED ETO-SZESE - Sport36-Komló 30 - 20 Magvassy Mihály Sportcsarnok
9027 Győr Kiskút liget
18:00 Balatonfüredi KSE - NEKA I. 17 - 22 Eötvös Sportcsarnok
8230 Balatonfüred Zrínyi utca 3.
Leány Serdülő I. osztály Leány Serdülő I. osztály-Nyugat női serdülő kézilabda MKSZ
16:00 Bajnok DSE Nemesvámos - NEKA II. 24 - 21 Veszprém Aréna
8200 Veszprém Külső Kádártai út
Fiú Serdülő II. osztály Fiú Serdülő II. osztály-Nyugat férfi serdülő kézilabda MKSZ
17:00 Balatonfüredi KSE II. - Budai Farkasok NKFT 23 - 24 Lóczy Gimnázium
8230 Balatonfüred Ady Endre utca 40
Leány Serdülő II. osztály Leány Serdülő II. osztály-Kelet női serdülő kézilabda MKSZ
15:45 Hajdúnánás SK - Hódmezővásárhelyi LKC 24 - 17 Somorjai László Sportcsarnok
4080 Hajdúnánás Irányi utca 3
Leány Serdülő II. osztály Leány Serdülő II. osztály-Nyugat női serdülő kézilabda MKSZ
15:15 Szekszárdi FGKC - Dabasi KC VSE 19 - 16 Városi Sport és Szabadidőközpont
7100 Szekszárd Keselyűsi út 3
17:25 Csepel DSE - Mosonmagyaróvári KC 33 - 25 ÁMK sportcsarnok
1211 Budapest Simon Bolivár stny 1-3
Fiú Serdülő III. osztály Fiú Serdülő III. osztály-Észak-Kelet férfi serdülő kézilabda MKSZ
17:00 Fehérgyarmati VSE - DVTK-Eger II. 29 - 29 Városi Sportcsarnok
4900 Fehérgyarmat Iskola köz 2
17:00 Hajdúböszörményi TE - Szalézi DSE Kazincbarcika 31 - 22 Városi Sportcsarnok
4220 Hajdúböszörmény Vásár tér 27
Fiú Serdülő III. osztály Fiú Serdülő III. osztály-Közép férfi serdülő kézilabda MKSZ
17:30 Gyömrői Kézilabda Akadémia - Körte HVSE 28 - 24 Ignácz Ilona Sportcsarnok
2230 Gyömrő Szabadság tér 2
Fiú Serdülő III. osztály Fiú Serdülő III. osztály-Dél-Nyugat férfi serdülő kézilabda MKSZ
17:15 Kiskőrösi KS Kft - TUNGSRAM SE-Nagykanizsa 28 - 21 Városi Sportcsarnok,
6200 Kiskőrös Árpád utca 4
19:00 PSN Zrt. - Pécsi VSE-KE-SE 35 - 16 ANK sportcsarnok
7632 Pécs Apáczai Cs J körtér 1
Fiú Serdülő III. osztály Fiú Serdülő III. osztály-Dél-Kelet férfi serdülő kézilabda MKSZ
16:00 Makói KC - Szentesi FKC 29 - 21 Erdei János sportcsarnok
6900 Makó Csanád Vezér tér 6
17:30 HC Szarvas - Békéscsaba DKSE II. 23 - 32 Városi sportcsarnok
5540 Szarvas Alkotmány utca
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály-Észak női serdülő kézilabda MKSZ
16:30 Balassa SE Balassagyarmat - Madách Imre DSE 24 - 11 Városi Sportcsarnok
2660 Balassagyarmat Ipoly part út 5
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály-Észak-Kelet női serdülő kézilabda MKSZ
15:30 Füzesabonyi Sport Club - Miskolci VSC 17 - 30 Teleki Blanka Ált.Isk.
3390 Füzesabony Szabadság utca 33
16:00 Arany Sárkány Focisuli Nyírbátor SE - Hajdúböszörményi TE 16 - 20 Városi Sportcsarnok
4300 Nyírbátor Füveskert utca 9
17:00 Bőcs Községi Sport Club - Nyíregyházi SN KFT 15 - 28 Sportcsarnok
3574 Bőcs Delta köz 1
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály-Közép-Nyugat női serdülő kézilabda MKSZ
16:30 ÉRD II. - Budai Farkasok NKFT 31 - 18 Batthyányi Ált.Isk. spcs.
2030 Érd Fácán köz 2
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály-Közép-Dél női serdülő kézilabda MKSZ
15:00 FTC KN KFT II. - Mikolik Sport School KFT 34 - 11 Népligeti Faház
1101 Budapest Vajda Péter utca
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály-Dél-Nyugat női serdülő kézilabda MKSZ
15:30 PSN Zrt. 1 - Vonyarcvashegy SE 35 - 25 Lauber Dezső Városi Sportcsarnok
7633 Pécs Dr. Veress Endre utca 10
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály-Dél női serdülő kézilabda MKSZ
16:30 Szigetszentmiklós NKSE - BVSC - Zugló II. 37 - 6 Városi Sportcsarnok
2310 Szigetszentmiklós Szebeni utca 81.
B-A-Z megyei női felnőtt női felnőtt kézilabda Borsod
19:30 MEAFC - Mezőkeresztes VSE 25 - 23 Egyetemi Körcsarnok
3515 Miskolc Egyetemváros
Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei női női felnőtt kézilabda Szabolcs
18:00 Nyíregyházi Egyetemi Sportegyesület - Balkányi Ifjúsági SE 31 - 18 Atlétikai csarnok
4401 Nyíregyháza Sóstói utca 31/b
2018. október
H K Sze Cs P Szo V
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
FRISS HÍREK
Női Eb: Háfra Noémi az All Star-csapatban!
2018.12.16. Női `A` válogatott
Az Európai Kézilabda Szövetség a női Európa-bajnokság zárónapján közzétette a torna All Star-csapatát. A legjobbak között helyet kapott a magyar válogatott balátlövője, Háfra Noémi is.
Franciaország a női Európa-bajnok
2018.12.16. Női `A` válogatott
A vb-címvédő francia női válogatott nyerte Párizsban az Európa-bajnokságot, miután a fináléban három góllal legyőzte az olimpiai bajnok orosz együttest. A bronzérmet a holland csapat szerezte meg.
Biztos veszprémi győzelem
2018.12.16. Férfi NB I.
Tizennyolc gólos győzelmet aratott Cegléden a Telekom Veszprém a K&H férfi liga vasárnapi találkozóján.
Sorsoltak a női vb-selejtezőkre
2018.12.15. Női `A` válogatott
Párizsban kisorsolták a 2019-es női világbajnokság európai selejtezőinek párosítását: az 1. kalapból húzott magyar válogatott Ausztria ellen juthat ki a jövő decemberi tornára.
K&H férfi liga: Csurgón aratott győzelmet a címvédő
2018.12.15. Férfi NB I.
A férfi bajnokság 13. fordulójában a címvédő Szeged a Csurgót, a Gyöngyös a Vecsést, a Balatonfüred a Ferencvárost, a Tatabánya a Budakalászt, míg a Dabas a Mezőkövesdet győzte le.
Magyar játékvezetők az Eb-elődöntőn
2018.12.14. Női `A` válogatott
Rangos megbízatást kapott a Horváth Péter-Marton Balázs páros, a magyar játékvezetők dirigálják a női Európa-bajnokság orosz-román elődöntőjét.
Szoros mérkőzést nyert a Komló
2018.12.14. Férfi NB I.
A K&H férfi liga pénteki versenynapján a Komló kiélezett mérkőzésen két góllal győzött az Eger ellen.
Pozitív jelen – pozitív jövőkép
2018.12.14. Női `A` válogatott
Mérkőzéseinek kétharmadát megnyerve, az elődöntőtől kevéssel lemaradva a franciaországi Európa-bajnokság 7. helyén végzett a magyar együttes.
Orosz-francia döntő a női Eb-n
2018.12.14. Női `A` válogatott
Az olimpiai bajnok orosz és a vb-címvédő, házigazda francia válogatott jutott be a női Európa-bajnokság párizsi döntőjébe.
Női vb-selejtezők: 1. kalapban a magyar válogatott
2018.12.14. Női `A` válogatott
Az Európai Kézilabda Szövetség közzétette a 2019-es, Japánban sorra kerülő női világbajnokság európai pótselejtezőinek kiemelését.
www.keziszovetseg.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Apparátus
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- MKSZ Támogatói Alapítvány
- MKSZ Sporttudományi Tanácsadó Testület
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Edzőmérkőzések
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Játékvezetés Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Oktatás, képzés
- Szabályértelmező videóblokk
- Dokumentum
- Nemzetközi játékvezető, delegált
- Keret
- Bizottság
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó