Címjegyzék
NAPI MŰSOR
előző nap
2018. november 8. csütörtök
következő nap
NB I férfi felnőtt NB I férfi felnőtt-Alapszakasz férfi felnőtt kézilabda MKSZ
18:00 Ceglédi KKSE - DVTK-Eger 30 - 29 Gál József Sportcsarnok
online
2700 Cegléd Rákóczi út 33.
Magyar Kupa női Magyar Kupa női-IV. forduló női felnőtt kézilabda MKSZ
18:30 Eu-Fire Mosonmagyaróvár - Alba Fehérvár KC 29 - 23 UFM Aréna
9200 Mosonmagyaróvár Gorkij utca 1.
Férfi Ifjúsági I. osztály Férfi Ifjúsági I. osztály-Kelet férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
16:00 HE-DO B. Braun Gyöngyös - Békéscsaba DKSE 38 - 28 Dr. Fejes András Sport és Rendezvénycsarnok
3200 Gyöngyös Gábor Áron út 2741/1/A
16:00 Ceglédi KKSE - DVTK-Eger 20 - 20 Gál József Sportcsarnok
2700 Cegléd Rákóczi út 33.
16:45 Orosházi FKSE-LINAMAR - Kecskeméti TE-Piroska szörp 21 - 20 Táncsics sportcsarnok
5900 Orosháza Táncsics utca 2-8.
18:00 DEAC NK KFT - Nyíregyházi SN KFT 21 - 20 Agrártudományi Egy. Spcs.
4032 Debrecen Böszörményi út 138.
Férfi Ifjúsági I. osztály Férfi Ifjúsági I. osztály-Nyugat férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
18:30 Várpalotai Bányász Sportkör - AGROFEED ETO-SZESE 15 - 26 Gál Gyula Sportcsarnok
8100 Várpalota Fehérvári út 9
Férfi Ifjúsági II. osztály Férfi Ifjúsági II. osztály-Kelet férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
16:45 Dabasi KC VSE II. - Balassagyarmati Kábel SE 29 - 36 OBO Aréna
2370 Dabas Iskola utca 5
17:30 Mikolik Sport School KFT - TFSE-KSA 29 - 22 MOM Sport
1123 Budapest Csörsz utca 12-14
18:00 Pick Szeged II. - Budapesti Honvéd SE 25 - 32 Városi stadion
6723 Szeged Etelka sor 1-3.
18:30 VS Dunakeszi - Mizse KC 28 - 26 Radnóti Miklós Gimn.
online
2120 Dunakeszi Bazsanth Vince utca 10
Női Ifjúsági II. osztály Női Ifjúsági II. osztály-Nyugat női ifjúsági kézilabda MKSZ
17:00 Siófok KTC KFT II. - DKKA NKFT II. 36 - 41 Munkacsarnok
8600 Siófok Déli utca 2
Férfi Ifjúsági III. osztály Férfi Ifjúsági III. osztály-Észak-Kelet férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
18:00 Miskolci VSI SC I. - Kisvárdai Kézilabda Club Sportegyesület 47 - 28 Hermann Gimnázium
3525 Miskolc Tizeshonvéd utca 21
Női Ifjúsági III. osztály Női Ifjúsági III. osztály-Észak-Nyugat női ifjúsági kézilabda MKSZ
18:00 Komárom VSE - Petőfi SK Lipót 19 - 17 Városi Sportcsarnok
2900 Komárom Czuczor utca 62
Női Ifjúsági III. osztály Női Ifjúsági III. osztály-Közép női ifjúsági kézilabda MKSZ
17:00 Moyra-Budaörs Handball II. - Domony KSE 24 - 21 Budaörs Városi Uszoda Sportcsarnok és Strand
2040 Budaörs Hársfa utca 6.
Fiú Serdülő I. osztály Fiú Serdülő I. osztály-Kelet férfi serdülő kézilabda MKSZ
14:00 HE-DO B. Braun Gyöngyös - Békéscsaba DKSE 23 - 29 Dr. Fejes András Sport és Rendezvénycsarnok
3200 Gyöngyös Gábor Áron út 2741/1/A
14:00 Ceglédi KKSE - DVTK-Eger 15 - 38 Gál József Sportcsarnok
2700 Cegléd Rákóczi út 33.
15:00 Orosházi FKSE-LINAMAR - Kecskeméti TE-KESI 28 - 32 Táncsics sportcsarnok
5900 Orosháza Táncsics utca 2-8.
16:30 DEAC NK KFT - Nyíregyházi SN KFT 16 - 14 Agrártudományi Egy. Spcs.
4032 Debrecen Böszörményi út 138.
Fiú Serdülő I. osztály Fiú Serdülő I. osztály-Nyugat férfi serdülő kézilabda MKSZ
16:00 Veszprémi KKFT Felsőörs - FTC KN KFT 23 - 19 Városi Sportcsarnok
8200 Veszprém Március 15. út 5.
17:00 NEKA II. - Moyra-Budaörs Handball 25 - 30 NEKA Csarnok
8630 Balatonboglár Gaál Gaszton utca 58.
Leány Serdülő II. osztály Leány Serdülő II. osztály-Nyugat női serdülő kézilabda MKSZ
14:00 Mosonmagyaróvári KC - Pázmánd NK KFT 15 - 14 UFM Aréna
9200 Mosonmagyaróvár Gorkij utca 1.
Fiú Serdülő III. osztály Fiú Serdülő III. osztály-Észak férfi serdülő kézilabda MKSZ
18:00 BVSC - Zugló - Gödöllői KC 23 - 46 BVSC-Zugló edzőcsarnok
1142 Budapest Szőnyi út 2.
Fiú Serdülő III. osztály Fiú Serdülő III. osztály-Észak-Kelet férfi serdülő kézilabda MKSZ
15:00 STAVMAT- Füzesabonyi SC - DEAC NK KFT II. 33 - 22 Teleki Blanka Ált.Isk.
3390 Füzesabony Szabadság utca 33
Fiú Serdülő III. osztály Fiú Serdülő III. osztály-Közép férfi serdülő kézilabda MKSZ
17:30 Esztergomi Vitézek RAFC - Főnix ISE 21 - 36 Pézsa Tibor Városi sportcsarnok
2500 Esztergom Helischer utca 5
Fiú Serdülő III. osztály Fiú Serdülő III. osztály-Dél férfi serdülő kézilabda MKSZ
17:30 Dunaújvárosi AC - Ráckeve VKSK 48 - 22 Arany János Ált.Isk. spcs.
2400 Dunaújváros Március 15 tér 6
Fiú Serdülő III. osztály Fiú Serdülő III. osztály-Dél-Kelet férfi serdülő kézilabda MKSZ
16:00 Makói KC - Békéscsaba DKSE II. 21 - 34 Erdei János sportcsarnok
6900 Makó Csanád Vezér tér 6
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály-Észak-Nyugat női serdülő kézilabda MKSZ
16:15 Kézilabda Klub Ajka - Tapolca VSE 27 - 19 Városi Sportcentrum
8400 Ajka Sport utca 23.
17:30 Egerszegi KK - Alba Fehérvár KC II. 11 - 21 Kölcsey Gimnázium
8900 Zalaegerszeg Rákóczi út 49-53
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály-Észak-Kelet női serdülő kézilabda MKSZ
12:00 Szalézi DSE Kazincbarcika - Bőcs Községi Sport Club 17 - 21 Don Bosco Szalézi Sportcsarnok
3700 Kazincbarcika Szent Erzsébet sétány 2.
14:30 DVSC SCHAEFFLER II. - Lóci DSE 30 - 24 Gizella utcai spcs.
4030 Debrecen Gizella utca 4/b
15:30 Miskolci VSC - Nyíregyházi SN KFT 24 - 34 Kertvárosi Ált.Isk.
4400 Nyíregyháza Könyök utca 1-3
17:00 Hajdúböszörményi TE - Kazincbarcikai KSE 17 - 19 Városi Sportcsarnok
4220 Hajdúböszörmény Vásár tér 27
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály-Közép-Dél női serdülő kézilabda MKSZ
16:00 Mikolik Sport School KFT - Sülysápi SE 33 - 26 MOM Sport
1123 Budapest Csörsz utca 12-14
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály-Dél női serdülő kézilabda MKSZ
15:00 Dabasi KC VSE II. - TFSE - Vámosgyörk 27 - 14 OBO Aréna
2370 Dabas Iskola utca 5
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály-Dél-Kelet női serdülő kézilabda MKSZ
17:30 Köröstarcsai DSE - Törökszentmiklósi Székács KE 12 - 46 Iskola sportcsarnok
5650 Mezőberény Luther tér 1
B-A-Z - Heves megyei férfi felnőtt férfi felnőtt kézilabda Borsod
18:00 Bőcs KSC - Sárospataki TC 34 - 24 Sportcsarnok
3574 Bőcs Delta köz 1
Csongrád megyei női-alapszakasz női felnőtt kézilabda Csongrád
19:45 Szegedi Rekreációs SC - Deszki SC 23 - 27 JGYPK Sportcsarnoka
6725 Szeged Topolya sor 3
Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei női női felnőtt kézilabda Szabolcs
18:00 Nyíregyházi Egyetemi Sportegyesület - Tiszavasvári SE 30 - 32 Atlétikai csarnok
4401 Nyíregyháza Sóstói utca 31/b
2018. november
H K Sze Cs P Szo V
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
FRISS HÍREK
A helyosztó a tét
2019.01.23. Férfi `A` válogatott
Szerdán 18 órától Norvégia ellen játssza utolsó középdöntőbeli mérkőzését a magyar válogatott a férfi világbajnokságon.
Szenior Versenykiírás 2019
2019.01.23. Versenyek
A Magyar Kézilabda Szövetség Szakmai- és Versenybizottsága elfogadta a 2019. évi Szenior bajnokság Versenykiírását. A Versenykiírás és a nevezési lap a mellékelt fájlokból tölthető le.
Egy gólos junior győzelem
2019.01.23. Versenyek
A magyar férfi junior válogatott felkészülési találkozón egy góllal legyőzte a Dabas csapatát Balatonbogláron.
Siófoki és mosonmagyaróvári győzelem
2019.01.23. Női NB I.
A K&H női liga szerdai játéknapján a Siófok nyolc góllal győzött Budaörsön, míg a Mosonmagyaróvár egy góllal nyert a Dunaújváros ellen.
A 10. helyen zárjuk a világbajnokságot
2019.01.23. Férfi `A` válogatott
A magyar válogatott utolsó középdöntőbeli találkozóján kilenc gólos vereséget szenvedett Norvégiától, így olimpiai selejtezős helye a következő egy év világversenyeinek eredményeitől függ.
Férfi vb: 12 gól és 2 pont a magyar válogatott előnye
2019.01.21. Férfi `A` válogatott
A férfi világbajnokság hétfői mérkőzésein a magyar válogatott csoportjában Norvégia legyőzte Svédországot, míg Dánia Egyiptomot.
Balogh és Bodó visszatér
2019.01.20. Férfi `A` válogatott
Szombaton késő este visszatért Dániában a magyar válogatotthoz Balogh Zsolt, aki még a Katar elleni mérkőzésen szenvedett bokasérülést, majd Magyarországon folytatódott kezelése.
Megszületett Lékai Máté gyermeke
2019.01.20. Férfi `A` válogatott
Vasárnap reggel megszületett a világbajnokságon szereplő irányító, Lékai Máté gyermeke, Noé.
Siker Tunézia ellen!
2019.01.20. Férfi `A` válogatott
Szünetben két góllal vezetett, végül Balogh, Lékai és Székely remeklésének köszönhetően öt góllal győzött a magyar válogatott a vb-középdöntőben Tunézia ellen, így újabb lépést tett az olimpiai selejt
Fazekas Gergő az Elit programban
2019.01.20. Szövetségi élet
A Magyar Kézilabda Szövetség – az Elit program keretében – szerződést kötött Fazekas Gergővel, és klubjával, a Veszprémi Kézilabda Kft.-vel.
www.keziszovetseg.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Apparátus
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- MKSZ Támogatói Alapítvány
- MKSZ Sporttudományi Tanácsadó Testület
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Edzőmérkőzések
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Játékvezetés Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Oktatás, képzés
- Szabályértelmező videóblokk
- Dokumentum
- Nemzetközi játékvezető, delegált
- Keret
- Bizottság
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó