Címjegyzék
NAPI MŰSOR
előző nap
2018. november 9. péntek
következő nap
NB I/B férfi felnőtt NB I/B férfi felnőtt-Kelet férfi felnőtt kézilabda MKSZ
18:00 Balmazújvárosi KK - DEAC NK KFT 28 - 28 König Rendezvényközpont
4060 Balmazújváros Kastélykert utca 1-2
20:00 Kecskeméti TE-Piroska szörp - Törökszentmiklósi Székács Kézilabda Egyesület 31 - 19 Messzi István Sportcsarnok
6000 Kecskemét Olimpia utca 1/A
NB I/B női felnőtt NB I/B női felnőtt-Kelet női felnőtt kézilabda MKSZ
18:30 Kispest NKK Endo + Service - Gödi SE 25 - 24 Soroksári Sportcsarnok
1239 Budapest Szentlőrinci út- Nyír utca
NB I/B női felnőtt NB I/B női felnőtt-Nyugat női felnőtt kézilabda MKSZ
16:00 NEKA - DKKA NKFT U19 24 - 21 NEKA Csarnok
8630 Balatonboglár Gaál Gaszton utca 58.
Férfi Ifjúsági I. osztály Férfi Ifjúsági I. osztály-Nyugat férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
15:00 Csurgói KK - Balatonfüredi KSE 15 - 30 Sótonyi László Sportcsarnok
8400 Csurgó Sárgáti út 18.
Női Ifjúsági II. osztály Női Ifjúsági II. osztály-Kelet női ifjúsági kézilabda MKSZ
18:30 Mikolik Sport School KFT - NKK Balmazújváros 16 - 52 MOM Sport
1123 Budapest Csörsz utca 12-14
Férfi Ifjúsági III. osztály Férfi Ifjúsági III. osztály-Kelet férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
16:00 Szalézi DSE Kazincbarcika - Alsózsolcai KSC 83 - 11 Don Bosco Szalézi Sportcsarnok
3700 Kazincbarcika Szent Erzsébet sétány 2.
Férfi Ifjúsági III. osztály Férfi Ifjúsági III. osztály-Közép férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
17:30 ESMTK - Martonvásári KSE 15 - 32 Kruj Iván spcs.
1202 Budapest Mártírok útja 205
Férfi Ifjúsági III. osztály Férfi Ifjúsági III. osztály-Dél-Nyugat férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
17:00 Bácska Szabadidősport Egyesület - Hőgyészi SC 49 - 31 Városi Sportcsarnok,
6453 Bácsbokod Hősök tere 5
Női Ifjúsági III. osztály Női Ifjúsági III. osztály-Közép női ifjúsági kézilabda MKSZ
15:30 Főnix ISE - Kóka KSK 36 - 30 GEAC Sportcsarnok
2100 Gödöllő Páter Károly utca 1
16:30 Aranyszarvas SE - GVM Europe-Vác II. 40 - 32 Sport és Tanuszoda
2711 Tápiószentmárton Bartók Béla utca 1
Női Ifjúsági III. osztály Női Ifjúsági III. osztály-Közép-Dél női ifjúsági kézilabda MKSZ
16:00 Bajai KSE - Tigrisek Csongrádi KSE 13 - 40 MNÁMK sportcsarnok
6500 Baja Duna utca 33.
Fiú Serdülő I. osztály Fiú Serdülő I. osztály-Nyugat férfi serdülő kézilabda MKSZ
19:00 Éles KISE - AGROFEED ETO-SZESE 27 - 28 Városi Sportcsarnok
8200 Veszprém Március 15. út 5.
Fiú Serdülő II. osztály Fiú Serdülő II. osztály-Kelet férfi serdülő kézilabda MKSZ
16:00 Gézengúz UKC - Balassagyarmati Kábel SE 26 - 15 Városi Sportcsarnok,
6300 Kalocsa Martinovics utca 2
16:20 Kézilabda Sportakadémia Budapest - Mizse KC 35 - 28 Emszt Kálmánné spcs. (Siketek)
1097 Budapest Könyves K. krt 28
18:30 Törökszentmiklósi Kézilabda Egyesület - Törökszentmiklósi Székács Kézilabda Egyesület 24 - 26 Városi Sportcsarnok
5200 Törökszentmiklós Almássy utca 51
Fiú Serdülő II. osztály Fiú Serdülő II. osztály-Nyugat férfi serdülő kézilabda MKSZ
15:00 Éles KISE - Cunder TU Kézisuli 32 - 21 ÉKI sportcsarnok
8200 Veszprém Házgyári út 22.
Fiú Serdülő III. osztály Fiú Serdülő III. osztály-Észak férfi serdülő kézilabda MKSZ
17:00 Solymári SC - Mikolik Sport School KFT 55 - 41 PEMÜ Sportcsanok
2080 Solymár Tersztyánszky utca 89
Fiú Serdülő III. osztály Fiú Serdülő III. osztály-Észak-Kelet férfi serdülő kézilabda MKSZ
15:00 Kisvárdai Kézilabda Club Sportegyesület - Hajdúböszörményi TE 36 - 23 Szent László Gimnázium Tornacsarnok
4600 Kisvárda Flórián tér 3.
16:30 Sárospataki TC - Szalézi DSE Kazincbarcika 30 - 22 SRK Wáberer Sportcentrum
3950 Sárospatak Tompa M. út 1
Fiú Serdülő III. osztály Fiú Serdülő III. osztály-Közép férfi serdülő kézilabda MKSZ
18:00 Mogyoródi KSK - Szent István SE 22 - 25 Szent László Ált.Isk. spcs.
2146 Mogyoród Iskola utca
18:30 Veresegyház VSK - Domony KSE 34 - 20 Sportcsarnok*
2163 Vácrátót Petőfi tér 6-8.
Fiú Serdülő III. osztály Fiú Serdülő III. osztály-Dél-Nyugat férfi serdülő kézilabda MKSZ
19:00 PSN Zrt. - TUNGSRAM SE-Nagykanizsa 32 - 27 ANK sportcsarnok
7632 Pécs Apáczai Cs J körtér 1
Fiú Serdülő III. osztály Fiú Serdülő III. osztály-Dél férfi serdülő kézilabda MKSZ
16:30 Rácalmás SE - Rév-OKSI 31 - 27 Rácalmási Rendezvényközpont és Sportcsarnok
2459 Rácalmás Sport utca 1
Fiú Serdülő III. osztály Fiú Serdülő III. osztály-Dél-Kelet férfi serdülő kézilabda MKSZ
17:30 Szentesi FKC - Tisza Volán SC 24 - 42 Városi Sportcsarnok
6600 Szentes Jövendő utca 1
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály-Észak-Nyugat női serdülő kézilabda MKSZ
17:30 Körmendi DMTE - Büki TK 36 - 14 Rendészeti SZKI
9900 Körmend Alkotmány utca 1
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály-Észak-Kelet női serdülő kézilabda MKSZ
15:00 Arany Sárkány Focisuli Nyírbátor SE - Nyíradony VVTK 21 - 15 Városi Sportcsarnok
4300 Nyírbátor Füveskert utca 9
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály-Közép-Dél női serdülő kézilabda MKSZ
17:30 Gyöngyösi KK - Jászberényi TF DSE 24 - 18 Kálváriaparti Ált.Isk.
3200 Gyöngyös Kócsag utca 36-38
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály-Közép-Kelet női serdülő kézilabda MKSZ
16:00 Kiskőrösi NKSZSE - Kiskunhalas UKSC 13 - 18 Városi Sportcsarnok,
6200 Kiskőrös Árpád utca 4
17:15 Tiszakécske VSE - Mizse KC 5 - 33 Városi Sportcsarnok,
6060 Tiszakécske Templom tér 3
17:30 Kecskeméti NKSE II. - FKSE-Algyő 12 - 35 Lánchíd utcai sportcsarnok
6000 Kecskemét Lánchíd utca 18
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály-Dél-Nyugat női serdülő kézilabda MKSZ
16:30 Vonyarcvashegy SE - Kozármisleny Sportegyesület II. 22 - 30 Csokonai ÁMK
8360 Keszthely Fodor utca 43
16:45 Komló Sport KC - PSN Zrt. 1 12 - 38 Sportközpont
7300 Komló Eszperantó tér 1
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály-Dél-Kelet női serdülő kézilabda MKSZ
14:00 Szolnoki KCSE - Gyomaendrődi NKSE 14 - 29 Tiszavirág Aréna
5000 Szolnok Tiszaligeti sétány
15:00 Szeghalmi NKC - Berettyó MSE 19 - 31 Városi sportcsarnok
5525 Füzesgyarmat Széchenyi utca 1-3.
15:00 Makói KC - Tisza Volán SC 22 - 23 Erdei János sportcsarnok
6900 Makó Csanád Vezér tér 6
Bács-Kiskun megyei női női felnőtt kézilabda Bács
19:00 Balogh Tészta TVSE - Mizse KC 30 - 35 Városi Sportcsarnok,
6060 Tiszakécske Templom tér 3
Baranya megyei férfi férfi felnőtt kézilabda Baranya
19:30 DÖKE Komlói KC - PTE-ÁOK Petőfi SE 32 - 32 Gagarin Ált. Isk. sportcsarnok
7300 Komló Bányász utca 1
Békés megyei női felnőtt női felnőtt kézilabda Békés
18:00 Békéscsabai BDSK - Szeghalmi NKC 29 - 39 Evangélikus Gimnázium Sportcsarnok
5600 Békéscsaba Luther utca 1.
B-A-Z megyei női felnőtt női felnőtt kézilabda Borsod
18:15 Szepa KSE II. - Szerencs VSE 26 - 27 Rendezvények háza
3561 Felsőzsolca Sport utca 1
Budapest Férfi Felnőtt Bp. II. o. férfi felnőtt férfi felnőtt kézilabda Budapest
19:30 HORT SE II - ÖTE 19 - 28 Kruj Iván spcs.
online
1202 Budapest Mártírok útja 205
Jász-Nagykun-Szolnok megyei férfi férfi felnőtt kézilabda Jász
19:30 Szolnoki KCSE II. - Martfűi FKE 22 - 30 Városi Ált.Isk. spcs.
5435 Martfű Mártírok útja 4
Jász-Nagykun-Szolnok megyei női női felnőtt kézilabda Jász
19:00 Túrkevei VSE - Fegyvernek VSE 25 - 15 Városi sportcsarnok
5340 Kunhegyes Kunmadarasi út 1.
2018. november
H K Sze Cs P Szo V
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
FRISS HÍREK
Női BL: vereségével 3. helyen jutott tovább az FTC
2018.11.17. Női BL
Nyolc gólos vereséget szenvedett Norvégiában a Ferencváros a női Bajnokok Ligája D-csoportjának zárófordulójában.
K&H női liga: fehérvári és egri öröm
2018.11.17. Női NB I.
Rangadót nyert a Fehérvár, megszerezte első pontjait az Eger.
Leány ORV: a csehek is kipipálva
2018.11.17. Női ifjúsági válogatott
A szlovákok után a cseheket is magabiztosan verte a leány serdülőválogatott a kecskeméti ORV-n.
Fölényes sikerrel zárt az ETO
2018.11.17. Női BL
Könnyed, húsz gólos győzelemmel zárt a horvát Podravka ellen a női BL C-csoportjában a Győri Audi ETO, így pontveszteség nélkül jutott a középdöntőbe.
Férfi BL: visszavágott a Veszprém
2018.11.17. Férfi BL
Végig vezetve győzött, s vágott a svéd Kristianstadnak a Telekom Veszprém együttese a múlt hét végi vereségért.
Sikeres a kültéri pályaépítési program
2018.11.16. Szövetségi élet
A Magyar Kézilabda Szövetség és a kormányzat kültéri pályaépítési programjának első ütemében már a 2018-as esztendőben 81 pálya átadásra kerülhet, nagy részük már el is készült.
MKSZ-részvétel a határon túli kézilabdázás fejlesztésében
2018.11.16. Szövetségi élet
Ilyés Ferenc válogatott játékos az MKSZ elnöki megbízottjaként, Jakab Árpád pedig főtitkári megbízottként dolgozik.
Leány ORV: fölényes siker a nyitányon
2018.11.16. Női ifjúsági válogatott
Tizenöt gólos győzelmet aratott a kecskeméti Olimpiai Reménységek Versenyének 1. fordulójában a magyar női ifjúsági válogatott Szlovákia korosztályos együttese ellen.
Beszélgetés Bencsik Ottóval
2018.11.15. Szövetségi élet
Interjú Bencsik Ottóval, az 1958-ban világbajnoki 7. helyezett magyar válogatott tagjával.
Hétvégén rajtol a leány ORV
2018.11.15. Női ifjúsági válogatott
A magyar csapat Csehország, Szlovákia és Lengyelország korosztályos válogatottjai ellen küzd az elsőségért.
www.keziszovetseg.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Apparátus
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- MKSZ Támogatói Alapítvány
- MKSZ Sporttudományi Tanácsadó Testület
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Edzőmérkőzések
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Játékvezetés Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Oktatás, képzés
- Szabályértelmező videóblokk
- Dokumentum
- Nemzetközi játékvezető, delegált
- Keret
- Bizottság
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó