Címjegyzék
NAPI MŰSOR
előző nap
2018. november 18. vasárnap
következő nap
NB I női felnőtt női felnőtt kézilabda MKSZ
17:00 MTK Budapest - GVM Europe-Vác 24 - 25 Elektromos csarnok
online
1138 Budapest Népfürdő út 18-20.
NB I/B férfi felnőtt NB I/B férfi felnőtt-Nyugat férfi felnőtt kézilabda MKSZ
18:00 AGROFEED ETO-SZESE - Budai Farkasok NKFT 30 - 25 Magvassy Mihály Sportcsarnok
9027 Győr Kiskút liget
18:00 Tatai AC - Váci KSE 28 - 32 Güntner Aréna
2890 Tata Kőkút köz 2.
NB I/B női felnőtt NB I/B női felnőtt-Kelet női felnőtt kézilabda MKSZ
17:00 Nyíradony VVTK - Kecskeméti NKSE 33 - 22 Harangi Imre Rendezvénycsarnok
4254 Nyíradony Milleniumi sétány 1.
17:00 Levendula Hotel FKSE-Algyő - Szent István SE-OTP Bank 19 - 29 Fehér Ignác Ált. Isk. Sportcsarnok
6750 Algyő Sport utca 5
18:00 Gödi SE - Oxxo Energy Orosházi NKC 35 - 30 Balázsovits János spcs.
online
2132 Göd József utca 3
18:30 NKK Balmazújváros - Szentendrei NKE 28 - 23 Somorjai László Sportcsarnok
4080 Hajdúnánás Irányi utca 3
NB I/B női felnőtt NB I/B női felnőtt-Nyugat női felnőtt kézilabda MKSZ
16:00 Dorogi Egyetértés Sportegyesület - Szombathelyi KKA 29 - 37 Eötvös J. Gimnázium Sportcsarnok
2890 Tata Tanoda tér 5
18:00 DKKA NKFT U19 - Szekszárdi FGKC 31 - 24 Városi Sportcsarnok
2400 Dunaújváros Eszperantó út 4.
NB II férfi felnőtt NB II férfi felnőtt-Észak-nyugat férfi felnőtt kézilabda MKSZ
16:00 Győrújbaráti `FaDo` TK - Bajnok DSE Nemesvámos 21 - 42 Sportcsarnok
9081 Győrújbarát Veres P. utca 126
18:00 Telekom Veszprém U23 - Várpalotai Bányász Sportkör 23 - 22 DEVM Közhasznú Alapítvány Sportcsarnok
8200 Veszprém Tüzér utca 42.
NB II férfi felnőtt NB II férfi felnőtt-Észak férfi felnőtt kézilabda MKSZ
16:00 Pilisvörösvári KSK - Gödöllői KC 31 - 30 PEMÜ Sportcsanok
2080 Solymár Tersztyánszky utca 89
17:30 Csömöri SSZN KFT - MAFC 33 - 19 Sportcsarnok
2141 Csömör Major utca 7-9.
18:00 TFSE - Budakalászi SC 32 - 31 Semmelweis Egyetem
1107 Budapest Zágrábi utca 14
NB II férfi felnőtt NB II férfi felnőtt-Észak-kelet férfi felnőtt kézilabda MKSZ
16:00 Csépe Salgótarjáni SKC - Kazincbarcikai KSE 37 - 31 Városi Sportcsarnok
3100 Salgótarján Kassay sor 84
18:00 Kisvárdai Kézilabda Club Sportegyesület - Fehérgyarmati VSE 24 - 22 Városi Sportcsarnok
4600 Kisvárda Flórián tér 6.
NB II férfi felnőtt NB II férfi felnőtt-Dél-nyugat férfi felnőtt kézilabda MKSZ
16:00 Bajai KSE - Satelit FC Somogytarnóca 30 - 31 Pósta Sándor sportcsarnok
6500 Baja Szabadka utca 1
16:00 MK Pelikán-Siklós KC - Kalocsai Kézilabda Club 38 - 30 Táncsics M. Gimn. sportcsarnok
7800 Siklós Gyüdi út 2
16:00 Hőgyészi SC - Sport36-Komló U23 35 - 32 Vályi P. SzKI
7900 Tamási Deák Ferenc utca 6-8.
16:00 Dél Takarék Mecseknádasd - Rinyamenti Kézilabda Club 10 - 0 Városi Sportcsarnok,
7695 Mecseknádasd Liszt F utca 75
NB II férfi felnőtt NB II férfi felnőtt-Dél férfi felnőtt kézilabda MKSZ
16:00 KIKI SKFT - Szolnoki KCSE 24 - 21 Táncsics Mihály Általános Iskola Sportcsarnok
6070 Izsák Kossuth Lajos utca 39.
16:00 VSK Tököl - PLER-Budapest U23 28 - 21 Sportcsarnok
2316 Tököl Aradi utca 56
17:00 Abonyi KC - Tempo KSE 35 - 30 Varga István Városi Sportcsarnok
2740 Abony Kossuth tér 18
NB II férfi felnőtt NB II férfi felnőtt-Dél-kelet férfi felnőtt kézilabda MKSZ
18:00 Makói KC - Pick Szeged U23 24 - 30 Erdei János sportcsarnok
6900 Makó Csanád Vezér tér 6
NB II női felnőtt NB II női felnőtt-Észak-nyugat női felnőtt kézilabda MKSZ
13:00 Szombathelyi KKA U22 - Körmendi DMTE 41 - 21 Egyetemi Sportcsarnok
9700 Szombathely Károlyi Gáspár tér 4.
16:00 SZESE Győr - Sárvári Kinizsi SE 18 - 21 Egyetemi Csarnok
9026 Győr Egyetem tér 1
17:00 Celldömölki VSE- Vulkán fürdő - Mosonmagyaróvári KC U22 31 - 39 CVSE-Swietelsky Aréna
9500 Celldömölk József Attila utca 2.
NB II női felnőtt NB II női felnőtt-Észak női felnőtt kézilabda MKSZ
12:00 Vasas SC U22 - Kinizsi TTK 44 - 35 Vasas edzőcsarnok
1139 Budapest Fáy utca 58
14:00 Csépe Salgótarjáni SKC - Solymári SC 31 - 28 Városi Sportcsarnok
3100 Salgótarján Kassay sor 84
14:30 XVI.kerületi KMSE - Tatabányai Sport Club 28 - 22 Kistarcsa Városi Sportközpont
2143 Kistarcsa Ifjúság tér 3.
16:00 Esztergomi Vitézek RAFC - Budakalászi SC 27 - 30 Dobó Katalin Gimn. spcs.
2500 Esztergom Bánomi út 8
NB II női felnőtt NB II női felnőtt-Észak-kelet női felnőtt kézilabda MKSZ
11:00 Vitka SE - Szepa KSE 48 - 19 Városi Sportcsarnok
4800 Vásárosnamény Kossuth út 19.
17:00 Juhász `99 Füzesabonyi SC - DVSC U22 38 - 29 Teleki Blanka Ált.Isk.
3390 Füzesabony Szabadság utca 33
NB II női felnőtt NB II női felnőtt-Dél-nyugat női felnőtt kézilabda MKSZ
14:00 Duna-Pent NKSE - Bajnok DSE Nemesvámos 32 - 31 Városi Sportcsarnok
2400 Dunaújváros Eszperantó út 4.
17:00 Csurgói NKC - Tolna KC 43 - 22 Sótonyi László Sportcsarnok
8400 Csurgó Sárgáti út 18.
17:00 Veszprém Pannon Sport Egyesület - Tamási KC 27 - 24 Wartha sportcsarnok
8200 Veszprém Wartha V utca 3
NB II női felnőtt NB II női felnőtt-Dél női felnőtt kézilabda MKSZ
14:00 Szigetszentmiklós NKSE - Ceglédi KCSE 30 - 36 Városi Sportcsarnok
2310 Szigetszentmiklós Szebeni utca 81.
14:00 VSK Tököl - ÉRD U22 28 - 21 Sportcsarnok
2316 Tököl Aradi utca 56
16:00 Csepel DSE - Inárcs-Örkény KC 22 - 26 ÁMK sportcsarnok
1211 Budapest Simon Bolivár stny 1-3
NB II női felnőtt NB II női felnőtt-Dél-kelet női felnőtt kézilabda MKSZ
16:00 PC Trade Szeged KKSE U22 - Szarvasi NKK 21 - 35 Ács Géza Sportcsarnok
6791 Szeged-Kiskundorozsma Szent János tér 2-4.
Női Ifjúsági I. osztály Női Ifjúsági I. osztály-Kelet női ifjúsági kézilabda MKSZ
13:45 MTK Budapest - GVM Europe-Vác 30 - 41 Elektromos csarnok
1138 Budapest Népfürdő út 18-20.
Női Ifjúsági I. osztály Női Ifjúsági I. osztály-Nyugat női ifjúsági kézilabda MKSZ
11:00 Győri Audi ETO KC II. - TFSE-KSA 37 - 22 Audi Aréna
9027 Győr Kiskút liget
Férfi Ifjúsági II. osztály Férfi Ifjúsági II. osztály-Kelet férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
16:00 Budapesti Honvéd SE - Hajdúböszörményi TE 29 - 16 Honvéd kézilabda csarnok
1134 Budapest Klapka utca 12
Férfi Ifjúsági II. osztály Férfi Ifjúsági II. osztály-Nyugat férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
12:00 Tatai AC - Éles KISE 31 - 28 Güntner Aréna
2890 Tata Kőkút köz 2.
16:00 Balatonfüredi KSE II. - CYEB Budakalász II. 46 - 15 Eötvös Sportcsarnok
8230 Balatonfüred Zrínyi utca 3.
Női Ifjúsági II. osztály Női Ifjúsági II. osztály-Kelet női ifjúsági kézilabda MKSZ
12:00 Szigetszentmiklós NKSE - DVSC SCHAEFFLER II. 32 - 31 Városi Sportcsarnok
2310 Szigetszentmiklós Szebeni utca 81.
12:45 Eszterházy SC - K. Szeged SE 47 - 42 Eszterházy Főiskola Sportcsarnok
3300 Eger Leányka út 6.
15:15 NKK Balmazújváros - ÉRD II. 46 - 23 Somorjai László Sportcsarnok
4080 Hajdúnánás Irányi utca 3
15:40 Gödi SE - Oxxo Energy Orosházi NKC 23 - 34 Balázsovits János spcs.
2132 Göd József utca 3
Női Ifjúsági II. osztály Női Ifjúsági II. osztály-Nyugat női ifjúsági kézilabda MKSZ
11:00 Pázmánd NK KFT - Siófok KTC KFT II. 35 - 29 Ált. Isk. Sportcsarnok
2483 Gárdony Bóné Kálmán u. 14.
14:00 Dorogi Egyetértés Sportegyesület - Szombathelyi KKA 27 - 32 Eötvös J. Gimnázium Sportcsarnok
2890 Tata Tanoda tér 5
15:00 Mohácsi Torna Egylet 1888 - Gyömrő VSK 31 - 21 Városi Sportcsarnok
7700 Mohács Sport utca 1.
15:00 Győri Audi ETO KC III. - Rinyamenti Kézilabda Club 24 - 36 Audi Aréna
9027 Győr Kiskút liget
16:00 DKKA NKFT II. - Szekszárdi FGKC 26 - 28 Városi Sportcsarnok
2400 Dunaújváros Eszperantó út 4.
Férfi Ifjúsági III. osztály Férfi Ifjúsági III. osztály-Észak-Nyugat férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
18:00 Győrújbaráti `FaDo` TK - Cunder TU Kézisuli 19 - 31 Sportcsarnok
9081 Győrújbarát Veres P. utca 126
18:00 Máriaujfalui SE-Szentgotthárd - Veszprémi KKFT Felsőörs III. 28 - 37 Széchenyi I. Ált.Isk. spcs.
9970 Szentgotthárd Füzesi utca 7
Férfi Ifjúsági III. osztály Férfi Ifjúsági III. osztály-Észak férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
12:00 Solymári SC - Budakalászi SC 33 - 35 PEMÜ Sportcsanok
2080 Solymár Tersztyánszky utca 89
15:00 Komárom VSE - Pásztói KC 25 - 23 Városi Sportcsarnok
2900 Komárom Czuczor utca 62
18:00 Pilisvörösvári KSK - Gödöllői KC 10 - 0 PEMÜ Sportcsanok
2080 Solymár Tersztyánszky utca 89
Férfi Ifjúsági III. osztály Férfi Ifjúsági III. osztály-Észak-Kelet férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
16:00 Kisvárdai Kézilabda Club Sportegyesület - Fehérgyarmati VSE 33 - 28 Városi Sportcsarnok
4600 Kisvárda Flórián tér 6.
18:00 Csépe Salgótarjáni SKC - Kazincbarcikai KSE 41 - 24 Városi Sportcsarnok
3100 Salgótarján Kassay sor 84
Férfi Ifjúsági III. osztály Férfi Ifjúsági III. osztály-Közép férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
11:00 Csepel DSE - Albertirsa SE 47 - 18 ÁMK sportcsarnok
1211 Budapest Simon Bolivár stny 1-3
15:00 Domony KSE - Bp. Elektromos SE 25 - 27 Sportcsarnok
2173 Kartal Iskola tér 1
Férfi Ifjúsági III. osztály Férfi Ifjúsági III. osztály-Dél-Nyugat férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
14:00 Bajai KSE - Satelit FC Somogytarnóca 35 - 46 Pósta Sándor sportcsarnok
6500 Baja Szabadka utca 1
14:00 MK Pelikán-Siklós KC - Kalocsai Kézilabda Club 23 - 21 Táncsics M. Gimn. sportcsarnok
7800 Siklós Gyüdi út 2
14:00 Hőgyészi SC - Sport36-Komló 26 - 49 Vályi P. SzKI
7900 Tamási Deák Ferenc utca 6-8.
14:00 Dél Takarék Mecseknádasd - Rinyamenti Kézilabda Club 27 - 24 Városi Sportcsarnok,
7695 Mecseknádasd Liszt F utca 75
Férfi Ifjúsági III. osztály Férfi Ifjúsági III. osztály-Dél férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
15:00 Abonyi KC - Tempo KSE-BVSC 36 - 27 Varga István Városi Sportcsarnok
2740 Abony Kossuth tér 18
17:45 KIKI SKFT - Szolnoki KCSE 0 - 10 Táncsics Mihály Általános Iskola Sportcsarnok
6070 Izsák Kossuth Lajos utca 39.
Férfi Ifjúsági III. osztály Férfi Ifjúsági III. osztály-Dél-Kelet férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
16:00 Makói KC - FKSE-Algyő 26 - 30 Erdei János sportcsarnok
6900 Makó Csanád Vezér tér 6
Női Ifjúsági III. osztály Női Ifjúsági III. osztály-Észak-Nyugat női ifjúsági kézilabda MKSZ
14:00 SZESE Győr - Sárvári Kinizsi SE 30 - 24 Egyetemi Csarnok
9026 Győr Egyetem tér 1
15:00 Celldömölki VSE- Vulkán fürdő - Kézilabda Klub Ajka 22 - 27 CVSE-Swietelsky Aréna
9500 Celldömölk József Attila utca 2.
16:00 Tatai AC - VKL SE Győr 23 - 32 Güntner Aréna
2890 Tata Kőkút köz 2.
Női Ifjúsági III. osztály Női Ifjúsági III. osztály-Észak női ifjúsági kézilabda MKSZ
10:00 ASI-Vasas - Kinizsi TTK 28 - 30 Vasas edzőcsarnok
1139 Budapest Fáy utca 58
12:00 Csépe Salgótarjáni SKC - Solymári SC 30 - 33 Városi Sportcsarnok
3100 Salgótarján Kassay sor 84
14:00 Esztergomi Vitézek RAFC - Budakalászi SC 23 - 21 Dobó Katalin Gimn. spcs.
2500 Esztergom Bánomi út 8
16:15 XVI.kerületi KMSE - Tatabányai Sport Club 34 - 34 Kistarcsa Városi Sportközpont
2143 Kistarcsa Ifjúság tér 3.
Női Ifjúsági III. osztály Női Ifjúsági III. osztály-Észak-Kelet női ifjúsági kézilabda MKSZ
13:00 Vitka SE - Szepa KSE 34 - 13 Városi Sportcsarnok
4800 Vásárosnamény Kossuth út 19.
15:00 Juhász `99 Füzesabonyi SC - DVSC SCHAEFFLER III. 29 - 26 Teleki Blanka Ált.Isk.
3390 Füzesabony Szabadság utca 33
Női Ifjúsági III. osztály Női Ifjúsági III. osztály-Nyugat női ifjúsági kézilabda MKSZ
10:00 Dunaújvárosi AC - Kaposvári ESE 27 - 17 Városi Sportcsarnok
2400 Dunaújváros Eszperantó út 4.
Női Ifjúsági III. osztály Női Ifjúsági III. osztály-Közép női ifjúsági kézilabda MKSZ
11:00 Kóka KSK - Aranyszarvas SE 24 - 42 Sportcsarnok
2243 Kóka Dózsa Gy
11:00 Domony KSE - Százhalombattai KE 24 - 18 Sportcsarnok
2173 Kartal Iskola tér 1
16:00 GVM Europe-Vác II. - Mogyoródi KSK 31 - 34 Városi Sportcsarnok
2600 Vác Bán Márton út 3.
Női Ifjúsági III. osztály Női Ifjúsági III. osztály-Közép-Dél női ifjúsági kézilabda MKSZ
15:00 Levendula Hotel FKSE-Algyő - Gézengúz UKC 30 - 27 Fehér Ignác Ált. Isk. Sportcsarnok
6750 Algyő Sport utca 5
16:00 Kiskunhalas UKSC - Kiskunmajsai KC 25 - 29 Bibó István Gimnázium sportcsarnok
6400 Kiskunhalas Szász K. utca 21
Női Ifjúsági III. osztály Női Ifjúsági III. osztály-Dél-Nyugat női ifjúsági kézilabda MKSZ
15:00 Csurgói NKC - Tolna KC 38 - 26 Sótonyi László Sportcsarnok
8400 Csurgó Sárgáti út 18.
15:00 Veszprém Pannon Sport Egyesület - Tamási KC 39 - 20 Wartha sportcsarnok
8200 Veszprém Wartha V utca 3
Női Ifjúsági III. osztály Női Ifjúsági III. osztály-Dél női ifjúsági kézilabda MKSZ
12:00 Budafoki KSE - Inárcs-Örkény KC 29 - 25 BMTE sportcsarnok (Törley)
1222 Budapest Promontor utca 89/a
12:00 VSK Tököl - Malév Sport Club 17 - 37 Sportcsarnok
2316 Tököl Aradi utca 56
Női Ifjúsági III. osztály Női Ifjúsági III. osztály-Dél-Kelet női ifjúsági kézilabda MKSZ
14:00 PC TRADE Szeged KKSE II. - Szarvasi NKK 27 - 28 Ács Géza Sportcsarnok
6791 Szeged-Kiskundorozsma Szent János tér 2-4.
17:00 Békési NKTE - Makói KC 15 - 38 Városi Sportcsarnok
5630 Békés Csikos utca 4
Leány Serdülő I. osztály Leány Serdülő I. osztály-Kelet női serdülő kézilabda MKSZ
12:00 MTK Budapest - GVM Europe-Vác 25 - 23 Elektromos csarnok
1138 Budapest Népfürdő út 18-20.
15:00 EURONOVEX USE - Kézilabda Sportakadémia Budapest 25 - 19 Sport és Tanuszoda
2711 Tápiószentmárton Bartók Béla utca 1
Fiú Serdülő II. osztály Fiú Serdülő II. osztály-Nyugat férfi serdülő kézilabda MKSZ
18:00 Tatai AC - Éles KISE 28 - 25 Eötvös J. Gimnázium Sportcsarnok
2890 Tata Tanoda tér 5
Leány Serdülő II. osztály Leány Serdülő II. osztály-Kelet női serdülő kézilabda MKSZ
11:00 Eszterházy SC - K. Szeged SE 22 - 26 Eszterházy Főiskola Sportcsarnok
3300 Eger Leányka út 6.
14:00 Gödi SE - Balmazújvárosi LKSE 24 - 26 Balázsovits János spcs.
online
2132 Göd József utca 3
17:00 NKK Balmazújváros - Szentendrei NKE 26 - 6 Somorjai László Sportcsarnok
4080 Hajdúnánás Irányi utca 3
Leány Serdülő II. osztály Leány Serdülő II. osztály-Nyugat női serdülő kézilabda MKSZ
13:00 Mohácsi Torna Egylet 1888 - Gyömrő VSK 19 - 12 Városi Sportcsarnok
7700 Mohács Sport utca 1.
13:00 Győri Audi ETO KC III. - Rinyamenti Kézilabda Club 25 - 26 Audi Aréna
9027 Győr Kiskút liget
14:00 DKKA NKFT II. - Szekszárdi FGKC 19 - 25 Arany János Ált.Isk. spcs.
2400 Dunaújváros Március 15 tér 6
Fiú Serdülő III. osztály Fiú Serdülő III. osztály-Észak-Nyugat férfi serdülő kézilabda MKSZ
15:00 Szombathelyi Egyetemi SE - Várpalotai Bányász Sportkör II. 28 - 33 Egyetemi Sportcsarnok
9700 Szombathely Károlyi Gáspár tér 4.
Fiú Serdülő III. osztály Fiú Serdülő III. osztály-Közép férfi serdülő kézilabda MKSZ
09:00 Domony KSE - Esztergomi Vitézek RAFC 29 - 25 Sportcsarnok
2173 Kartal Iskola tér 1
Fiú Serdülő III. osztály Fiú Serdülő III. osztály-Dél férfi serdülő kézilabda MKSZ
13:00 Abonyi KC - Rácalmás SE 22 - 21 Varga István Városi Sportcsarnok
2740 Abony Kossuth tér 18
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály-Észak-Nyugat női serdülő kézilabda MKSZ
13:00 Celldömölki VSE- Vulkán fürdő - Kézilabda Klub Ajka 12 - 20 CVSE-Swietelsky Aréna
9500 Celldömölk József Attila utca 2.
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály-Észak női serdülő kézilabda MKSZ
10:00 Salgótarjáni Strandépítők KC - Solymári SC 22 - 22 Városi Sportcsarnok
3100 Salgótarján Kassay sor 84
14:00 Angyalföldi Sportiskola - Balassa SE Balassagyarmat 27 - 18 Vasas edzőcsarnok
1139 Budapest Fáy utca 58
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály-Közép-Nyugat női serdülő kézilabda MKSZ
14:00 Martonvásári KSE - Budai Farkasok NKFT 12 - 34 Tóth Iván sportcsarnok
2462 Martonvásár Szent László út 2.
19:00 Gödöllői SE - Alsónémedi SE 41 - 32 Szent László Ált.Isk. spcs.
2146 Mogyoród Iskola utca
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály-Közép-Kelet női serdülő kézilabda MKSZ
13:00 FKSE-Algyő - Gézengúz UKC 38 - 14 Fehér Ignác Ált. Isk. Sportcsarnok
6750 Algyő Sport utca 5
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály-Dél-Nyugat női serdülő kézilabda MKSZ
12:00 Duna-Pent NKSE - Vonyarcvashegy SE 24 - 23 Városi Sportcsarnok
2400 Dunaújváros Eszperantó út 4.
13:00 Csurgói NKC - Tolna KC 24 - 25 Sótonyi László Sportcsarnok
8400 Csurgó Sárgáti út 18.
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály-Dél női serdülő kézilabda MKSZ
15:00 REAC - BVSC - Zugló II. 3 - 42 Szent László Ált.Isk. spcs.
2146 Mogyoród Iskola utca
17:00 TFSE - Vámosgyörk - Vecsési SE 17 - 34 Kálváriaparti Ált.Isk.
3200 Gyöngyös Kócsag utca 36-38
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály-Dél-Kelet női serdülő kézilabda MKSZ
11:00 Deszki SC - Szolnoki KCSE 9 - 31 Sportcsarnok
6772 Deszk Móra utca 2
Gyermekbajnokság FU15 1. osztály FU15 1. osztály Kelet férfi U-15 kézilabda MKSZ
09:00 DVTK-Eger - Salgótarjáni Strandépítők KC 24 - 19 Kemény Ferenc Sportcsarnok
online
3300 Eger Stadion utca 8.
10:00 Balmazújvárosi KK - Pick Szeged 18 - 23 Kemény Ferenc Sportcsarnok
online
3300 Eger Stadion utca 8.
11:00 Békés-Drén KC - Salgótarjáni Strandépítők KC 0 - 10 Kemény Ferenc Sportcsarnok
online
3300 Eger Stadion utca 8.
12:00 Balmazújvárosi KK - Orosházi FKSE- LINAMAR 25 - 18 Kemény Ferenc Sportcsarnok
online
3300 Eger Stadion utca 8.
13:00 Gyöngyösi KK - Kecskeméti Junior SN KFT 31 - 26 Kemény Ferenc Sportcsarnok
online
3300 Eger Stadion utca 8.
14:00 Békés-Drén KC - Pick Szeged 0 - 10 Kemény Ferenc Sportcsarnok
online
3300 Eger Stadion utca 8.
15:00 Gyöngyösi KK - Orosházi FKSE- LINAMAR 22 - 18 Kemény Ferenc Sportcsarnok
online
3300 Eger Stadion utca 8.
16:00 DVTK-Eger - Kecskeméti Junior SN KFT 24 - 18 Kemény Ferenc Sportcsarnok
online
3300 Eger Stadion utca 8.
Gyermekbajnokság FU15 2. osztály FU15 2. osztály Kelet A csoport férfi U-15 kézilabda MKSZ
10:00 Nyíregyházi SN KFT - Kazincbarcikai KSE 37 - 11 Don Bosco Szalézi Sportcsarnok
online
3700 Kazincbarcika Szent Erzsébet sétány 2.
11:00 Főnix ISE - PLER-Budapest 0 - 10 Don Bosco Szalézi Sportcsarnok
online
3700 Kazincbarcika Szent Erzsébet sétány 2.
12:00 Pénzügyőr SE - Nyíregyházi SN KFT 17 - 25 Don Bosco Szalézi Sportcsarnok
online
3700 Kazincbarcika Szent Erzsébet sétány 2.
13:00 Főnix ISE - Dabasi KC VSE 13 - 26 Don Bosco Szalézi Sportcsarnok
online
3700 Kazincbarcika Szent Erzsébet sétány 2.
14:00 PLER-Budapest - Pénzügyőr SE 21 - 28 Don Bosco Szalézi Sportcsarnok
online
3700 Kazincbarcika Szent Erzsébet sétány 2.
15:00 Dabasi KC VSE - Kazincbarcikai KSE 29 - 13 Don Bosco Szalézi Sportcsarnok
online
3700 Kazincbarcika Szent Erzsébet sétány 2.
Gyermekbajnokság FU15 2. osztály FU15 2. osztály Kelet B csoport férfi U-15 kézilabda MKSZ
09:00 Tisza Volán SC - KIKI SKFT 20 - 16 Táncsics Mihály Általános Iskola Sportcsarnok
online
6070 Izsák Kossuth Lajos utca 39.
10:00 Gézengúz UKC - Dunaújvárosi AC 20 - 19 Táncsics Mihály Általános Iskola Sportcsarnok
online
6070 Izsák Kossuth Lajos utca 39.
11:00 Kiskunhalas UKSC - Tisza Volán SC 29 - 15 Táncsics Mihály Általános Iskola Sportcsarnok
online
6070 Izsák Kossuth Lajos utca 39.
12:00 Gézengúz UKC - Békéscsaba DKSE 22 - 24 Táncsics Mihály Általános Iskola Sportcsarnok
online
6070 Izsák Kossuth Lajos utca 39.
13:00 Dunaújvárosi AC - Kiskunhalas UKSC 20 - 21 Táncsics Mihály Általános Iskola Sportcsarnok
online
6070 Izsák Kossuth Lajos utca 39.
14:00 Békéscsaba DKSE - KIKI SKFT 19 - 18 Táncsics Mihály Általános Iskola Sportcsarnok
online
6070 Izsák Kossuth Lajos utca 39.
Gyermekbajnokság FU15 2. osztály FU15 2. osztály Nyugat C csoport férfi U-15 kézilabda MKSZ
09:00 Alsóörsért Közalapítvány - Éles KISE 22 - 14 Lóczy Gimnázium
online
8230 Balatonfüred Ady Endre utca 40
10:00 Tatai AC - Balatonfüredi KSE 23 - 28 Lóczy Gimnázium
online
8230 Balatonfüred Ady Endre utca 40
11:00 Alsóörsért Közalapítvány - Alba Regia KSE 35 - 14 Lóczy Gimnázium
online
8230 Balatonfüred Ady Endre utca 40
12:00 Cunder TU Kézisuli - Tatai AC 17 - 16 Lóczy Gimnázium
online
8230 Balatonfüred Ady Endre utca 40
13:00 Alba Regia KSE - Balatonfüredi KSE 13 - 30 Lóczy Gimnázium
online
8230 Balatonfüred Ady Endre utca 40
14:00 Éles KISE - Cunder TU Kézisuli 20 - 16 Lóczy Gimnázium
online
8230 Balatonfüred Ady Endre utca 40
Gyermekbajnokság FU15 2. osztály FU15 2. osztály Nyugat D csoport férfi U-15 kézilabda MKSZ
10:30 Budai Farkasok NKFT - PSN ZRT 25 - 26 Lauber Dezső Városi Sportcsarnok
online
7633 Pécs Dr. Veress Endre utca 10
11:30 Százhalombattai VUK SE - CYEB Budakalász 17 - 20 Lauber Dezső Városi Sportcsarnok
online
7633 Pécs Dr. Veress Endre utca 10
12:30 Budai Farkasok NKFT - Angyalföldi Sportiskola 17 - 13 Lauber Dezső Városi Sportcsarnok
online
7633 Pécs Dr. Veress Endre utca 10
13:30 Pilisvörösvári KSK - Százhalombattai VUK SE 21 - 17 Lauber Dezső Városi Sportcsarnok
online
7633 Pécs Dr. Veress Endre utca 10
14:30 Angyalföldi Sportiskola - CYEB Budakalász 14 - 24 Lauber Dezső Városi Sportcsarnok
online
7633 Pécs Dr. Veress Endre utca 10
15:30 PSN ZRT - Pilisvörösvári KSK 21 - 24 Lauber Dezső Városi Sportcsarnok
online
7633 Pécs Dr. Veress Endre utca 10
Gyermekbajnokság FU15 3. osztály Badó László régió B csoport férfi U-15 kézilabda MKSZ
09:00 Gyulai SE - HC Szarvas 11 - 19 Városi sportcsarnok
online
5540 Szarvas Alkotmány utca
10:00 Orosházi FKSE- LINAMAR - Békéscsabai BDSK 3 - 16 Városi sportcsarnok
online
5540 Szarvas Alkotmány utca
11:00 HC Szarvas - Felföldi István SE 25 - 19 Városi sportcsarnok
online
5540 Szarvas Alkotmány utca
12:00 Orosházi FKSE- LINAMAR - Gyulai SE 10 - 22 Városi sportcsarnok
online
5540 Szarvas Alkotmány utca
13:00 Békéscsabai BDSK - Felföldi István SE 25 - 28 Városi sportcsarnok
online
5540 Szarvas Alkotmány utca
Gyermekbajnokság FU15 3. osztály Kulcsár Anita régió férfi U-15 kézilabda MKSZ
09:00 Tiszavasvári SE - Hajdúszoboszlói KSKE 20 - 18 Városi Sportház
online
4200 Hajdúszoboszló Rákóczi utca 44
10:00 Kispályás Műfüves NKFT I. - Berettyó MSE 21 - 24 Városi Sportház
online
4200 Hajdúszoboszló Rákóczi utca 44
11:00 Sárospataki TC - Bőcs Községi Sport Club 36 - 23 Városi Sportház
online
4200 Hajdúszoboszló Rákóczi utca 44
12:00 Kispályás Műfüves NKFT II - Berettyó MSE 6 - 34 Városi Sportház
online
4200 Hajdúszoboszló Rákóczi utca 44
13:00 Tiszavasvári SE - Kispályás Műfüves NKFT I. 24 - 19 Városi Sportház
online
4200 Hajdúszoboszló Rákóczi utca 44
14:00 Kispályás Műfüves NKFT II - Bőcs Községi Sport Club 17 - 40 Városi Sportház
online
4200 Hajdúszoboszló Rákóczi utca 44
15:00 Sárospataki TC - Hajdúszoboszlói KSKE 21 - 21 Városi Sportház
online
4200 Hajdúszoboszló Rákóczi utca 44
Gyermekbajnokság FU15 3. osztály Kovács László régió B csoport férfi U-15 kézilabda MKSZ
09:00 Vecsési SE - Gyáli BKSE 19 - 20 Városi Sportcsarnok
online
2225 Üllő Árpád Fejedelem utca 1
10:00 Gödöllői KC - Kozik Szervíz_Füzesabonyi Sport Club 28 - 13 Városi Sportcsarnok
online
2225 Üllő Árpád Fejedelem utca 1
11:00 Csömöri SSZN KFT - Gyáli BKSE 15 - 27 Városi Sportcsarnok
online
2225 Üllő Árpád Fejedelem utca 1
12:00 Kozik Szervíz_Füzesabonyi Sport Club - Hatvani KSZSE 23 - 17 Városi Sportcsarnok
online
2225 Üllő Árpád Fejedelem utca 1
13:00 Gödöllői KC - Csömöri SSZN KFT 32 - 12 Városi Sportcsarnok
online
2225 Üllő Árpád Fejedelem utca 1
14:00 Hatvani KSZSE - Vecsési SE 21 - 16 Városi Sportcsarnok
online
2225 Üllő Árpád Fejedelem utca 1
Gyermekbajnokság FU15 3. osztály Nyugat (Csiszár-Tóth-Zákányi) férfi U-15 kézilabda MKSZ
10:00 Cunder TU Kézisuli - Dél Takarék Mecseknádasd 18 - 12 Zákányi Bálint spcs.
online
8640 Fonyód József A. utca 21
11:00 Szentgotthárdi VSE - Satelit FC Somogytarnóca 30 - 14 Zákányi Bálint spcs.
online
8640 Fonyód József A. utca 21
12:00 Lipóti SKFT - Dél Takarék Mecseknádasd 14 - 16 Zákányi Bálint spcs.
online
8640 Fonyód József A. utca 21
13:00 Szentgotthárdi VSE - Cunder TU Kézisuli 26 - 15 Zákányi Bálint spcs.
online
8640 Fonyód József A. utca 21
14:00 Paksi Kézilabda SE - Győri FKKA 19 - 17 Zákányi Bálint spcs.
online
8640 Fonyód József A. utca 21
15:00 Satelit FC Somogytarnóca - Kilián DSE Pápa 14 - 18 Zákányi Bálint spcs.
online
8640 Fonyód József A. utca 21
16:00 Lipóti SKFT - Paksi Kézilabda SE 15 - 32 Zákányi Bálint spcs.
online
8640 Fonyód József A. utca 21
17:00 Kilián DSE Pápa - Győri FKKA 17 - 42 Zákányi Bálint spcs.
online
8640 Fonyód József A. utca 21
Gyermekbajnokság LU13 Adorján János régió női U-13 kézilabda MKSZ
12:30 Malév Sport Club - HORT SE 17 - 24 Lőrinci Sportcsarnok
1183 Budapest Thököly utca 5
13:25 Csepel DSE - TFSE - Vámosgyörk 27 - 7 Lőrinci Sportcsarnok
1183 Budapest Thököly utca 5
14:20 HORT SE - Emericus KSE 22 - 12 Lőrinci Sportcsarnok
1183 Budapest Thököly utca 5
15:15 Csepel DSE - VAMA Handball SKFT 37 - 4 Lőrinci Sportcsarnok
1183 Budapest Thököly utca 5
16:10 TFSE - Vámosgyörk - Emericus KSE 32 - 16 Lőrinci Sportcsarnok
1183 Budapest Thököly utca 5
17:05 VAMA Handball SKFT - Malév Sport Club 19 - 25 Lőrinci Sportcsarnok
1183 Budapest Thököly utca 5
Gyermekbajnokság LU13 Badó László régió női U-13 kézilabda MKSZ
09:00 Szentesi FKC - Szarvasi NKK 11 - 16 Városi Sportcsarnok
6600 Szentes Jövendő utca 1
09:00 Szeghalmi NKC - Békési NKTE 9 - 8 Városi sportcsarnok
5520 Szeghalom Szabolcs utca 3
09:55 Hódmezővásárhelyi LKC - K. Szeged SE 18 - 15 Városi Sportcsarnok
6600 Szentes Jövendő utca 1
09:55 Csorvási SK - EUbility Group-Békéscsabai Előre NKSE 4 - 21 Városi sportcsarnok
5520 Szeghalom Szabolcs utca 3
10:50 Szarvasi NKK - ESK Kiskundorozsma 28 - 11 Városi Sportcsarnok
6600 Szentes Jövendő utca 1
10:50 Békési NKTE - Oxxo Energy Orosházi NKC II. 11 - 13 Városi sportcsarnok
5520 Szeghalom Szabolcs utca 3
11:45 Makói KC - K. Szeged SE 12 - 28 Városi Sportcsarnok
6600 Szentes Jövendő utca 1
11:45 Békéscsabai BDSK - Csorvási SK 7 - 14 Városi sportcsarnok
5520 Szeghalom Szabolcs utca 3
12:40 ESK Kiskundorozsma - Hódmezővásárhelyi LKC 3 - 36 Városi Sportcsarnok
6600 Szentes Jövendő utca 1
12:40 Oxxo Energy Orosházi NKC II. - Gyulasport NKFT 25 - 21 Városi sportcsarnok
5520 Szeghalom Szabolcs utca 3
13:35 Tisza Volán SC - Kisteleki KK 17 - 13 Városi Sportcsarnok
6600 Szentes Jövendő utca 1
13:35 EUbility Group-Békéscsabai Előre NKSE - Oxxo Energy Orosházi NKC I. 14 - 5 Városi sportcsarnok
5520 Szeghalom Szabolcs utca 3
14:30 FKSE-Algyő - Makói KC 12 - 18 Városi Sportcsarnok
6600 Szentes Jövendő utca 1
14:30 Gyulasport NKFT - Békéscsabai BDSK 25 - 9 Városi sportcsarnok
5520 Szeghalom Szabolcs utca 3
15:25 Kisteleki KK - Tisza Volán SC 23 - 22 Városi Sportcsarnok
6600 Szentes Jövendő utca 1
15:25 Oxxo Energy Orosházi NKC I. - Szeghalmi NKC 16 - 16 Városi sportcsarnok
5520 Szeghalom Szabolcs utca 3
16:20 FKSE-Algyő - Szentesi FKC 18 - 8 Városi Sportcsarnok
6600 Szentes Jövendő utca 1
Gyermekbajnokság LU13 Csiszár László régió női U-13 kézilabda MKSZ
09:00 ALBA FEHÉRVÁR KC 1 - DKKA I. 13 - 24 KÖFÉM Sportcsarnok
8000 Székesfehérvár Verseci út 1-15.
09:55 ALBA FEHÉRVÁR KC 2. - DKKA II. Mezőszilas 22 - 16 KÖFÉM Sportcsarnok
8000 Székesfehérvár Verseci út 1-15.
10:50 DKKA I. - Tamási KC 17 - 11 KÖFÉM Sportcsarnok
8000 Székesfehérvár Verseci út 1-15.
11:45 ALBA FEHÉRVÁR KC 2. - Komárom VSE 17 - 5 KÖFÉM Sportcsarnok
8000 Székesfehérvár Verseci út 1-15.
12:40 Tolna KC - DKKA II. Mezőszilas 9 - 12 KÖFÉM Sportcsarnok
8000 Székesfehérvár Verseci út 1-15.
13:35 Tamási KC - Kőkúti Sasok DSE 27 - 11 KÖFÉM Sportcsarnok
8000 Székesfehérvár Verseci út 1-15.
14:30 Komárom VSE - Szekszárdi FGKC 1 - 31 KÖFÉM Sportcsarnok
8000 Székesfehérvár Verseci út 1-15.
15:25 Kőkúti Sasok DSE - Tolna KC 15 - 12 KÖFÉM Sportcsarnok
8000 Székesfehérvár Verseci út 1-15.
16:20 Szekszárdi FGKC - ALBA FEHÉRVÁR KC 1 29 - 9 KÖFÉM Sportcsarnok
8000 Székesfehérvár Verseci út 1-15.
Gyermekbajnokság LU13 Kovács László régió női U-13 kézilabda MKSZ
09:00 Alsónémedi SE - Gyáli BKSE 18 - 5 Széchenyi I. Ált.Isk. spcs.
2351 Alsónémedi Iskola utca 1
09:00 Sülysápi SE - Nagykáta SE 17 - 17 Tornacsarnok
2252 Tóalmás Béke utca 27
09:00 VS Dunakeszi - Farkasvár DSE 1 - 35 Radnóti Miklós Gimn.
2120 Dunakeszi Bazsanth Vince utca 10
09:55 Szigetszentmiklós NKSE - Dömsödi USE 21 - 22 Széchenyi I. Ált.Isk. spcs.
2351 Alsónémedi Iskola utca 1
09:55 Dabasi KC VSE I. - Vecsési SE 15 - 14 Tornacsarnok
2252 Tóalmás Béke utca 27
09:55 Solymári SC - Kántor Anikó SE 7 - 34 Radnóti Miklós Gimn.
2120 Dunakeszi Bazsanth Vince utca 10
10:50 Százhalombattai VUK SE - Érdi Sport KFT 17 - 20 Széchenyi I. Ált.Isk. spcs.
2351 Alsónémedi Iskola utca 1
10:50 Nagykáta SE - Dabasi KC VSE II. 9 - 12 Tornacsarnok
2252 Tóalmás Béke utca 27
10:50 Farkasvár DSE - GVM Europe-Vác 37 - 8 Radnóti Miklós Gimn.
2120 Dunakeszi Bazsanth Vince utca 10
11:45 Dömsödi USE - Gyáli BKSE 24 - 11 Széchenyi I. Ált.Isk. spcs.
2351 Alsónémedi Iskola utca 1
11:45 Albertirsa SE - Dabasi KC VSE I. 6 - 27 Tornacsarnok
2252 Tóalmás Béke utca 27
11:45 Solymári SC - Gödi SE 23 - 8 Radnóti Miklós Gimn.
2120 Dunakeszi Bazsanth Vince utca 10
12:40 Budai Farkasok NKFT - Szigetszentmiklós NKSE 19 - 16 Széchenyi I. Ált.Isk. spcs.
2351 Alsónémedi Iskola utca 1
12:40 Vecsési SE - EURONOVEX USE 17 - 29 Tornacsarnok
2252 Tóalmás Béke utca 27
12:40 Kántor Anikó SE - Szentendrei NKE 41 - 5 Radnóti Miklós Gimn.
2120 Dunakeszi Bazsanth Vince utca 10
13:35 Érdi Sport KFT - Budaörsi KSE 18 - 13 Széchenyi I. Ált.Isk. spcs.
2351 Alsónémedi Iskola utca 1
13:35 Dabasi KC VSE II. - Aranyszarvas SE 6 - 36 Tornacsarnok
2252 Tóalmás Béke utca 27
13:35 GVM Europe-Vác - Dunakanyar Kézilabda Akadémia 17 - 12 Radnóti Miklós Gimn.
2120 Dunakeszi Bazsanth Vince utca 10
14:30 Százhalombattai VUK SE - Budai Farkasok NKFT 22 - 17 Széchenyi I. Ált.Isk. spcs.
2351 Alsónémedi Iskola utca 1
14:30 EURONOVEX USE - Albertirsa SE 38 - 3 Tornacsarnok
2252 Tóalmás Béke utca 27
14:30 Gödi SE - Szentendrei NKE 15 - 13 Radnóti Miklós Gimn.
2120 Dunakeszi Bazsanth Vince utca 10
15:25 Budaörsi KSE - Alsónémedi SE 28 - 14 Széchenyi I. Ált.Isk. spcs.
2351 Alsónémedi Iskola utca 1
15:25 Aranyszarvas SE - Sülysápi SE 42 - 10 Tornacsarnok
2252 Tóalmás Béke utca 27
15:25 Dunakanyar Kézilabda Akadémia - VS Dunakeszi 10 - 7 Radnóti Miklós Gimn.
2120 Dunakeszi Bazsanth Vince utca 10
Gyermekbajnokság LU13 Kulcsár Anita régió női U-13 kézilabda MKSZ
09:00 Hajdúböszörményi TE - Kalmár Zoltán DSE 5 - 19 Városi Sportcsarnok
4220 Hajdúböszörmény Vásár tér 27
09:55 Tiszavasvári SE - Balmazújvárosi LKSE 7 - 18 Városi Sportcsarnok
4220 Hajdúböszörmény Vásár tér 27
10:50 Kalmár Zoltán DSE - Kazincbarcikai KSE 25 - 16 Városi Sportcsarnok
4220 Hajdúböszörmény Vásár tér 27
11:45 Lóci DSE - Tiszavasvári SE 8 - 21 Városi Sportcsarnok
4220 Hajdúböszörmény Vásár tér 27
12:40 Kazincbarcikai KSE - Mezőkövesdi KC 33 - 3 Városi Sportcsarnok
4220 Hajdúböszörmény Vásár tér 27
13:35 Balmazújvárosi LKSE - Miskolci VSC 25 - 9 Városi Sportcsarnok
4220 Hajdúböszörmény Vásár tér 27
14:30 Tokaji DSE - Lóci DSE 10 - 12 Városi Sportcsarnok
4220 Hajdúböszörmény Vásár tér 27
15:25 Mezőkövesdi KC - Miskolci VSC 7 - 20 Városi Sportcsarnok
4220 Hajdúböszörmény Vásár tér 27
16:20 Tokaji DSE - Hajdúböszörményi TE 14 - 16 Városi Sportcsarnok
4220 Hajdúböszörmény Vásár tér 27
Gyermekbajnokság LU13 Sterbinszky Amália régió női U-13 kézilabda MKSZ
13:00 Törökszentmiklósi Székács KE I - Túrkevei VSE 20 - 9 Székács spcs.
5200 Törökszentmiklós Almássy utca 50
13:55 Jászberényi TF DSE - Törökszentmiklósi Székács KE II 13 - 25 Székács spcs.
5200 Törökszentmiklós Almássy utca 50
14:50 Túrkevei VSE - Szolnoki Kézilabda Club Sportegyesület 11 - 10 Székács spcs.
5200 Törökszentmiklós Almássy utca 50
15:45 Törökszentmiklósi Székács KE II - Karcagi SE 16 - 19 Székács spcs.
5200 Törökszentmiklós Almássy utca 50
16:40 Szolnoki Kézilabda Club Sportegyesület - Jászberényi TF DSE 10 - 15 Székács spcs.
5200 Törökszentmiklós Almássy utca 50
17:35 Karcagi SE - Törökszentmiklósi Székács KE I 11 - 18 Székács spcs.
5200 Törökszentmiklós Almássy utca 50
Gyermekbajnokság LU13 Tóth László régió női U-13 kézilabda MKSZ
08:30 Tapolca VSE - KK AJKA 14 - 16 Csermák József Rendezvénycsarnok
8300 Tapolca Alkotmány utca 7
09:00 KSE Bősárkány - Mosonmagyaróvári KC SE 4 - 26 Lipóti Sportcsarnok
9233 Lipót 653/4 hrsz.
09:20 Győri ETO KC II. - Bajnok DSE Nemesvámos 25 - 14 Csermák József Rendezvénycsarnok
8300 Tapolca Alkotmány utca 7
09:55 Szombathelyi KKA II. - Lébényi KSE 21 - 12 Lipóti Sportcsarnok
9233 Lipót 653/4 hrsz.
10:10 KK AJKA - Győri ETO KC IV. 2 - 26 Csermák József Rendezvénycsarnok
8300 Tapolca Alkotmány utca 7
10:50 Mosonmagyaróvári KC SE - Szombathelyi KKA I. 17 - 22 Lipóti Sportcsarnok
9233 Lipót 653/4 hrsz.
11:00 Bajnok DSE Nemesvámos - Győri ETO KC I. 31 - 20 Csermák József Rendezvénycsarnok
8300 Tapolca Alkotmány utca 7
11:45 Lébényi KSE - Szombathelyi Haladás 20 - 6 Lipóti Sportcsarnok
9233 Lipót 653/4 hrsz.
11:50 Győri ETO KC III. - Tapolca VSE 38 - 3 Csermák József Rendezvénycsarnok
8300 Tapolca Alkotmány utca 7
12:40 Büki TK - KSE Bősárkány 12 - 7 Lipóti Sportcsarnok
9233 Lipót 653/4 hrsz.
12:40 Győri ETO KC II. - Éles KISE 42 - 12 Csermák József Rendezvénycsarnok
8300 Tapolca Alkotmány utca 7
13:30 Győri ETO KC IV. - Győri ETO KC III. 21 - 18 Csermák József Rendezvénycsarnok
8300 Tapolca Alkotmány utca 7
13:35 Szombathelyi KKA II. - Répcelaki SE 28 - 15 Lipóti Sportcsarnok
9233 Lipót 653/4 hrsz.
14:20 Éles KISE - Győri ETO KC I. 22 - 26 Csermák József Rendezvénycsarnok
8300 Tapolca Alkotmány utca 7
14:30 Büki TK - Szombathelyi KKA I. 8 - 29 Lipóti Sportcsarnok
9233 Lipót 653/4 hrsz.
15:25 Szombathelyi Haladás - Répcelaki SE 11 - 29 Lipóti Sportcsarnok
9233 Lipót 653/4 hrsz.
Gyermekbajnokság FU13 Adorján János régió férfi U-13 kézilabda MKSZ
09:00 Körte HVSE - Csepel DSE 14 - 21 Semmelweis Egyetem
1107 Budapest Zágrábi utca 14
09:55 Pénzügyőr SE - HORT SE 36 - 13 Semmelweis Egyetem
1107 Budapest Zágrábi utca 14
10:50 Csepel DSE - Utánpótlás Akadémia KISTEXT Sportegyesület 31 - 8 Semmelweis Egyetem
1107 Budapest Zágrábi utca 14
11:45 Angyalföldi Sportiskola - Pénzügyőr SE 15 - 22 Semmelweis Egyetem
1107 Budapest Zágrábi utca 14
12:40 Rákosmenti KSK - HORT SE 6 - 35 Semmelweis Egyetem
1107 Budapest Zágrábi utca 14
13:35 Angyalföldi Sportiskola - Utánpótlás Akadémia KISTEXT Sportegyesület 28 - 4 Semmelweis Egyetem
1107 Budapest Zágrábi utca 14
14:30 Rákosmenti KSK - Körte HVSE 2 - 37 Semmelweis Egyetem
1107 Budapest Zágrábi utca 14
Gyermekbajnokság FU13 Badó László régió férfi U-13 kézilabda MKSZ
09:00 Kiskunmajsai KC - P P Kiskunfélegyházi HTK 29 - 13 Városi Sportcsarnok,
6120 Kiskunmajsa Iskola utca 17
10:00 Kiskunhalas UKSC - Kecskeméti Junior SN KFT 10 - 25 Városi Sportcsarnok,
6120 Kiskunmajsa Iskola utca 17
11:00 P P Kiskunfélegyházi HTK - Kiskőrösi KS Kft 19 - 10 Városi Sportcsarnok,
6120 Kiskunmajsa Iskola utca 17
12:00 Kecskeméti Junior SN KFT - Bácska Szabadidősport Egyesület 35 - 25 Városi Sportcsarnok,
6120 Kiskunmajsa Iskola utca 17
13:00 Kiskőrösi KS Kft - Kiskunhalas UKSC 16 - 20 Városi Sportcsarnok,
6120 Kiskunmajsa Iskola utca 17
14:00 Bácska Szabadidősport Egyesület - Kiskunmajsai KC 19 - 23 Városi Sportcsarnok,
6120 Kiskunmajsa Iskola utca 17
Gyermekbajnokság FU13 Kovács László régió férfi U-13 kézilabda MKSZ
09:00 Százhalombattai VUK SE - Diósdi DSE 15 - 19 Városi Szabadidő Központ
2440 Százhalombatta Vasút utca 42.
09:55 Budaörsi KSE - Dabasi KC VSE I. 20 - 14 Városi Szabadidő Központ
2440 Százhalombatta Vasút utca 42.
10:50 Diósdi DSE - VSK Tököl 26 - 25 Városi Szabadidő Központ
2440 Százhalombatta Vasút utca 42.
11:45 Budaörsi KSE - Gyömrői Kézilabda Akadémia 31 - 17 Városi Szabadidő Központ
2440 Százhalombatta Vasút utca 42.
12:40 Dabasi KC VSE I. - Dabasi KC VSE II. 27 - 25 Városi Szabadidő Központ
2440 Százhalombatta Vasút utca 42.
13:35 VSK Tököl - Szigetszentmiklósi KSK 17 - 23 Városi Szabadidő Központ
2440 Százhalombatta Vasút utca 42.
14:30 Gyömrői Kézilabda Akadémia - Ráckeve VKSK 32 - 20 Városi Szabadidő Központ
2440 Százhalombatta Vasút utca 42.
15:25 Szigetszentmiklósi KSK - Dabasi KC VSE II. 38 - 20 Városi Szabadidő Központ
2440 Százhalombatta Vasút utca 42.
16:20 Ráckeve VKSK - Százhalombattai VUK SE 19 - 20 Városi Szabadidő Központ
2440 Százhalombatta Vasút utca 42.
Gyermekbajnokság FU13 Kulcsár Anita régió férfi U-13 kézilabda MKSZ
09:00 Kispályás Műfüves NKFT - KH East Fighters SE 32 - 8 Somorjai László Sportcsarnok
4080 Hajdúnánás Irányi utca 3
10:00 Hajdúszoboszlói KSKE - Tiszavasvári SE 14 - 27 Somorjai László Sportcsarnok
4080 Hajdúnánás Irányi utca 3
11:00 Hajdúböszörményi TE - KH East Fighters SE 23 - 21 Somorjai László Sportcsarnok
4080 Hajdúnánás Irányi utca 3
12:00 Tiszavasvári SE - Mezőkövesdi KC 14 - 24 Somorjai László Sportcsarnok
4080 Hajdúnánás Irányi utca 3
13:00 Hajdúszoboszlói KSKE - Hajdúböszörményi TE 26 - 19 Somorjai László Sportcsarnok
4080 Hajdúnánás Irányi utca 3
14:00 Mezőkövesdi KC - Kispályás Műfüves NKFT 23 - 13 Somorjai László Sportcsarnok
4080 Hajdúnánás Irányi utca 3
Gyermekbajnokság FU13 Sterbinszky Amália régió férfi U-13 kézilabda MKSZ
00:00 Mezőtúri AFC-Syngenta - Karcagi SE Városi Sportcsarnok
2660 Balassagyarmat Ipoly part út 5
00:00 Karcagi SE - Tiszaföldvár VSE Városi Sportcsarnok
2660 Balassagyarmat Ipoly part út 5
09:00 Palóc Pumák - Salgótarjáni Strandépítők KC 28 - 10 Városi Sportcsarnok
2660 Balassagyarmat Ipoly part út 5
10:00 Gyöngyösi KK - Mezőtúri AFC-Syngenta 30 - 7 Városi Sportcsarnok
2660 Balassagyarmat Ipoly part út 5
11:00 Salgótarjáni Strandépítők KC - Hatvani KSZSE 20 - 10 Városi Sportcsarnok
2660 Balassagyarmat Ipoly part út 5
12:00 Tiszaföldvár VSE - Gyöngyösi KK 15 - 34 Városi Sportcsarnok
2660 Balassagyarmat Ipoly part út 5
13:00 Mezőtúri AFC-Syngenta - DVTK-Eger 6 - 25 Városi Sportcsarnok
2660 Balassagyarmat Ipoly part út 5
14:00 Hatvani KSZSE - Tiszaföldvár VSE 8 - 36 Városi Sportcsarnok
2660 Balassagyarmat Ipoly part út 5
15:00 DVTK-Eger - Palóc Pumák 14 - 23 Városi Sportcsarnok
2660 Balassagyarmat Ipoly part út 5
Gyermekbajnokság FU13 Tóth László régió férfi U-13 kézilabda MKSZ
09:00 Várpalotai Bányász Sportkör - Éles KISE 2 27 - 30 Gál Gyula Sportcsarnok
8100 Várpalota Fehérvári út 9
10:00 Telekom Veszprém - Balatonfüredi KSE-Eötvös 26 - 22 Gál Gyula Sportcsarnok
8100 Várpalota Fehérvári út 9
11:00 Éles KISE 2 - Szentgotthárdi VSE 37 - 15 Gál Gyula Sportcsarnok
8100 Várpalota Fehérvári út 9
12:00 Balatonfüredi KSE-Eötvös - Haladás VSE SKFT 37 - 21 Gál Gyula Sportcsarnok
8100 Várpalota Fehérvári út 9
13:00 Győri FKKA - Telekom Veszprém 14 - 37 Gál Gyula Sportcsarnok
8100 Várpalota Fehérvári út 9
14:00 Szentgotthárdi VSE - Veszprémi KKFT Felsőörs 33 - 15 Gál Gyula Sportcsarnok
8100 Várpalota Fehérvári út 9
15:00 Haladás VSE SKFT - Éles KISE 1 12 - 35 Gál Gyula Sportcsarnok
8100 Várpalota Fehérvári út 9
16:00 Győri FKKA - Veszprémi KKFT Felsőörs 39 - 10 Gál Gyula Sportcsarnok
8100 Várpalota Fehérvári út 9
17:00 Éles KISE 1 - Várpalotai Bányász Sportkör 37 - 21 Gál Gyula Sportcsarnok
8100 Várpalota Fehérvári út 9
Gyermekbajnokság FU13 Zákányi Bálint régió férfi U-13 kézilabda MKSZ
09:00 RINYAMENTI KÉZILABDA CLUB - TUNGSRAM SE 17 - 23 Bárdos Lajos Ált.Isk. spcs.
7500 Nagyatád Baross Gábor utca 4
10:00 BBSC Balatonboglár - Georgikon DSE 15 - 30 Bárdos Lajos Ált.Isk. spcs.
7500 Nagyatád Baross Gábor utca 4
11:00 TUNGSRAM SE - PSN ZRT 1 21 - 29 Bárdos Lajos Ált.Isk. spcs.
7500 Nagyatád Baross Gábor utca 4
12:00 Hosszúhetény SE - BBSC Balatonboglár 30 - 5 Bárdos Lajos Ált.Isk. spcs.
7500 Nagyatád Baross Gábor utca 4
13:00 Komló Sport KC - Georgikon DSE 25 - 12 Bárdos Lajos Ált.Isk. spcs.
7500 Nagyatád Baross Gábor utca 4
14:00 PSN ZRT 1 - PSN ZRT 2 35 - 14 Bárdos Lajos Ált.Isk. spcs.
7500 Nagyatád Baross Gábor utca 4
15:00 Komló Sport KC - Hosszúhetény SE 20 - 20 Bárdos Lajos Ált.Isk. spcs.
7500 Nagyatád Baross Gábor utca 4
16:00 PSN ZRT 2 - RINYAMENTI KÉZILABDA CLUB 15 - 17 Bárdos Lajos Ált.Isk. spcs.
7500 Nagyatád Baross Gábor utca 4
Gyermekbajnokság LU11 Adorján János régió női U-11 kézilabda MKSZ
09:00 BVSC - Zugló - TFSE - Vámosgyörk 6 - 11 BVSC-Zugló edzőcsarnok
1142 Budapest Szőnyi út 2.
09:45 HORT SE - Utánpótlás Akadémia KISTEXT Sportegyesület 6 - 21 BVSC-Zugló edzőcsarnok
1142 Budapest Szőnyi út 2.
10:30 TFSE - Vámosgyörk - Kézilabda Utánpótlás KFT 5 - 20 BVSC-Zugló edzőcsarnok
1142 Budapest Szőnyi út 2.
11:15 Csepel DSE - HORT SE 11 - 14 BVSC-Zugló edzőcsarnok
1142 Budapest Szőnyi út 2.
12:00 Utánpótlás Akadémia KISTEXT Sportegyesület - NOVA Kézisuli KFT 14 - 1 BVSC-Zugló edzőcsarnok
1142 Budapest Szőnyi út 2.
12:45 Kézilabda Utánpótlás KFT - Emericus KSE 25 - 1 BVSC-Zugló edzőcsarnok
1142 Budapest Szőnyi út 2.
13:30 NOVA Kézisuli KFT - Csepel DSE 9 - 17 BVSC-Zugló edzőcsarnok
1142 Budapest Szőnyi út 2.
14:15 Emericus KSE - BVSC - Zugló 11 - 12 BVSC-Zugló edzőcsarnok
1142 Budapest Szőnyi út 2.
Gyermekbajnokság LU11 Badó László régió női U-11 kézilabda MKSZ
09:00 Tompai SE - Tisza Volán SC ZS-Z-P 5 - 9 Kelebia Városi Sportcsarnok
6423 Kelebia Bajcsy-Zsilinszky utca 43.
09:00 Békéscsaba DKSE - Békéscsabai BDSK 19 - 3 Kazinczy Iskola sportcsarnok
5600 Békéscsaba Irányi utca 7
09:00 Oxxo Energy Orosházi NKC I. - Oxxo Energy Orosházi NKC II. 17 - 4 Városi Sportcsarnok
5900 Orosháza Eötvös tér 2
09:45 Kelebia KNSK - Kiskunhalas UKSC 1 - 26 Kelebia Városi Sportcsarnok
6423 Kelebia Bajcsy-Zsilinszky utca 43.
09:45 K. Szeged SE - FKSE-Algyő 11 - 10 Kazinczy Iskola sportcsarnok
5600 Békéscsaba Irányi utca 7
09:45 Tisza Volán SC Sándorfalva - Kecskeméti NKSE II. 4 - 12 Városi Sportcsarnok
5900 Orosháza Eötvös tér 2
10:30 Tisza Volán SC ZS-Z-P - D-V SE Csávoly 26 - 0 Kelebia Városi Sportcsarnok
6423 Kelebia Bajcsy-Zsilinszky utca 43.
10:30 Békéscsabai BDSK - PC Trade Szeged KKSE 4 - 27 Kazinczy Iskola sportcsarnok
5600 Békéscsaba Irányi utca 7
10:30 Kecskeméti NKSE I. - Oxxo Energy Orosházi NKC I. 11 - 14 Városi Sportcsarnok
5900 Orosháza Eötvös tér 2
11:15 Miklós KC - Tompai SE 8 - 8 Kelebia Városi Sportcsarnok
6423 Kelebia Bajcsy-Zsilinszky utca 43.
11:15 Hódmezővásárhelyi LKC - FKSE-Algyő 6 - 14 Kazinczy Iskola sportcsarnok
5600 Békéscsaba Irányi utca 7
11:15 Kecskeméti Junior SN KFT 2 - Tisza Volán SC Sándorfalva 23 - 1 Városi Sportcsarnok
5900 Orosháza Eötvös tér 2
12:00 Kiskunhalas UKSC - Gézengúz UKC 9 - 4 Kelebia Városi Sportcsarnok
6423 Kelebia Bajcsy-Zsilinszky utca 43.
12:00 K. Szeged SE - PC Trade Szeged KKSE 12 - 9 Kazinczy Iskola sportcsarnok
5600 Békéscsaba Irányi utca 7
12:00 Kecskeméti NKSE II. - Fekete István SE Lajosmizse 3 - 10 Városi Sportcsarnok
5900 Orosháza Eötvös tér 2
12:45 Makói KC - Kelebia KNSK 16 - 3 Kelebia Városi Sportcsarnok
6423 Kelebia Bajcsy-Zsilinszky utca 43.
12:45 Hódmezővásárhelyi LKC - Békéscsaba DKSE 11 - 11 Kazinczy Iskola sportcsarnok
5600 Békéscsaba Irányi utca 7
12:45 Kecskeméti Junior SN KFT 1 - Kecskeméti NKSE I. 14 - 7 Városi Sportcsarnok
5900 Orosháza Eötvös tér 2
13:30 Miklós KC - D-V SE Csávoly 18 - 1 Kelebia Városi Sportcsarnok
6423 Kelebia Bajcsy-Zsilinszky utca 43.
13:30 Fekete István SE Lajosmizse - Kecskeméti Junior SN KFT 2 9 - 14 Városi Sportcsarnok
5900 Orosháza Eötvös tér 2
14:15 Gézengúz UKC - Makói KC 20 - 2 Kelebia Városi Sportcsarnok
6423 Kelebia Bajcsy-Zsilinszky utca 43.
14:15 Oxxo Energy Orosházi NKC II. - Kecskeméti Junior SN KFT 1 4 - 17 Városi Sportcsarnok
5900 Orosháza Eötvös tér 2
Gyermekbajnokság LU11 Csiszár László régió női U-11 kézilabda MKSZ
09:00 Ácsi Kinizsi - Kisbér KC 26 - 1 Városi Sportcsarnok
2941 Ács Fő út 90