Címjegyzék
NAPI MŰSOR
előző nap
2018. november 24. szombat
következő nap
NB I férfi felnőtt NB I férfi felnőtt-Alapszakasz férfi felnőtt kézilabda MKSZ
15:00 Ferencvárosi TC - Ceglédi KKSE 28 - 19 Elek Gyula Aréna
online
1101 Budapest Kőbányai út 47/B
15:30 Telekom Veszprém - Vecsési SE 42 - 22 Veszprém Aréna
online
8200 Veszprém Külső Kádártai út
NB I/B férfi felnőtt NB I/B férfi felnőtt-Kelet férfi felnőtt kézilabda MKSZ
18:00 Békés-Drén KC - Nyíregyházi SN KFT 22 - 20 Városi Sportcsarnok
5630 Békés Csikos utca 4
18:00 PLER-Budapest - Balassagyarmati Kábel SE 32 - 19 Sportkastély
1188 Budapest Kisfaludy utca 33/C
19:00 Orosházi FKSE-LINAMAR - Törökszentmiklósi Székács Kézilabda Egyesület 30 - 22 Városi Sportcsarnok
5900 Orosháza Eötvös tér 2
NB I/B férfi felnőtt NB I/B férfi felnőtt-Nyugat férfi felnőtt kézilabda MKSZ
13:00 Veszprémi KKFT Felsőörs - Százhalombattai KE 32 - 26 Városi Sportcsarnok
8200 Veszprém Március 15. út 5.
18:00 AGROFEED ETO-SZESE - Balatonfüredi KSE U21 27 - 20 Magvassy Mihály Sportcsarnok
9027 Győr Kiskút liget
18:00 Váci KSE - Budai Farkasok NKFT 26 - 25 Városi Sportcsarnok
2600 Vác Bán Márton út 3.
NB I/B női felnőtt NB I/B női felnőtt-Kelet női felnőtt kézilabda MKSZ
11:00 Szentendrei NKE - Levendula Hotel FKSE-Algyő 27 - 22 Móricz Zsigmond Gimnázium
2000 Szentendre Kálvária utca 16.
17:00 Szent István SE-OTP Bank - Nyíradony VVTK 32 - 26 Építők Sportcsarnok
1101 Budapest Vajda Péter utca
NB I/B női felnőtt NB I/B női felnőtt-Nyugat női felnőtt kézilabda MKSZ
11:00 Pénzügyőr SE - DKKA NKFT U19 26 - 28 Pénzügyőr Sportcsarnok
1103 Budapest Kőér utca 1/A
18:00 Rinyamenti Kézilabda Club - Mohácsi Torna Egylet 1888 23 - 30 Városi Sportcsarnok
7500 Nagyatád Szent István park 2
18:00 Kozármisleny Sportegyesület - Szombathelyi Haladás 22 - 20 Városi Sportcsarnok,
7761 Kozármisleny Alkotmány tér 55
NB II férfi felnőtt NB II férfi felnőtt-Észak-nyugat férfi felnőtt kézilabda MKSZ
15:00 Veszprémi KKFT Felsőörs U23 - Ácsi Kinizsi Sport Club 32 - 30 Városi Sportcsarnok
8200 Veszprém Március 15. út 5.
16:00 AGROFEED ETO-SZESE U23 - Szentgotthárdi VSE 32 - 24 Magvassy Mihály Sportcsarnok
9027 Győr Kiskút liget
18:00 Kézilabda Klub Ajka - Balatonfüredi KSE U23 34 - 25 Városi Sportcentrum
8400 Ajka Sport utca 23.
18:00 Várpalotai Bányász Sportkör - Tarján SE 32 - 23 Gál Gyula Sportcsarnok
8100 Várpalota Fehérvári út 9
NB II férfi felnőtt NB II férfi felnőtt-Észak férfi felnőtt kézilabda MKSZ
17:45 Rákosmenti KSK - TFSE 21 - 28 Újlak utcai Ált.Isk. spcs.
1173 Budapest Újlak utca 110
18:00 VS Dunakeszi - Pilisvörösvári KSK 29 - 33 Radnóti Miklós Gimn.
2120 Dunakeszi Bazsanth Vince utca 10
NB II férfi felnőtt NB II férfi felnőtt-Észak-kelet férfi felnőtt kézilabda MKSZ
17:00 Juhász `99 Füzesabonyi SC - OKTAT60 Hatvani KSZSE 24 - 26 Teleki Blanka Ált.Isk.
3390 Füzesabony Szabadság utca 33
18:00 Fehérgyarmati VSE - Nyírbátori SC 24 - 37 Városi Sportcsarnok
4900 Fehérgyarmat Iskola köz 2
18:00 Hajdúböszörményi TE - Nádudvari ASK 30 - 26 Városi Sportcsarnok
4220 Hajdúböszörmény Vásár tér 27
18:00 Tiszavasvári SE - Csépe Salgótarjáni SKC 25 - 26 Városi Sportcsarnok
4440 Tiszavasvári Petőfi utca 1-3.
18:00 Kazincbarcikai KSE - Hajdúnánás KSE 33 - 23 Don Bosco Szalézi Sportcsarnok
3700 Kazincbarcika Szent Erzsébet sétány 2.
18:00 Berettyó MSE - Kisvárdai Kézilabda Club Sportegyesület 24 - 31 Kabos Endre spcs.
4100 Berettyóújfalu Lehel utca 1
NB II férfi felnőtt NB II férfi felnőtt-Dél-nyugat férfi felnőtt kézilabda MKSZ
16:00 Kalocsai Kézilabda Club - Kiskőrösi KS Kft 30 - 21 Városi Sportcsarnok,
6300 Kalocsa Martinovics utca 2
16:00 Rinyamenti Kézilabda Club - Hőgyészi SC 31 - 23 Városi Sportcsarnok
7500 Nagyatád Szent István park 2
17:00 Kiskunhalas UKSC - Dél Takarék Mecseknádasd 23 - 30 Bibó István Gimnázium sportcsarnok
6400 Kiskunhalas Szász K. utca 21
NB II férfi felnőtt NB II férfi felnőtt-Dél férfi felnőtt kézilabda MKSZ
12:00 Dunaújvárosi AC - Abonyi KC 31 - 29 Városi Sportcsarnok
2400 Dunaújváros Eszperantó út 4.
16:00 Rév TSC - VSK Tököl 29 - 21 Városi Sportcsarnok
2225 Üllő Árpád Fejedelem utca 1
19:00 Szolnoki KCSE - Kiskunfélegyházi HTK 25 - 36 Tiszavirág Aréna
5000 Szolnok Tiszaligeti sétány
NB II férfi felnőtt NB II férfi felnőtt-Dél-kelet férfi felnőtt kézilabda MKSZ
14:00 Pick Szeged U23 - Kiskunmajsai KC 39 - 25 Városi stadion
6723 Szeged Etelka sor 1-3.
16:00 Békéscsabai BDSK - Makói KC 32 - 23 Evangélikus Gimnázium Sportcsarnok
5600 Békéscsaba Luther utca 1.
18:00 Felföldi István SE - Békéscsaba DKSE 21 - 24 Felföldi I. tornaterem
5661 Újkígyós Petőfi út 45
18:00 Túrkevei VSE - Köröstarcsai KSK 26 - 35 Sportcsarnok
5400 Túrkeve József A. utca 23
18:00 UniTurn Kunszentmárton - Mezőtúri AFC - Syngenta 27 - 32 Sportcsarnok
5440 Kunszentmárton Kossuth utca 40
18:15 Kondorosi KK - Tigrisek Csongrádi KSE 38 - 23 Petőfi István Ált.Isk. sportcsarnok
5553 Kondoros Iskola utca 2
NB II női felnőtt NB II női felnőtt-Észak-nyugat női felnőtt kézilabda MKSZ
14:00 Egerszegi KK - Celldömölki VSE- Vulkán fürdő 31 - 22 Kölcsey Gimnázium
8900 Zalaegerszeg Rákóczi út 49-53
14:00 Körmendi DMTE - Komárom VSE 26 - 17 Rendészeti SZKI
9900 Körmend Alkotmány utca 1
16:00 Büki TK - SZESE Győr 30 - 27 Városi Sportcsarnok
9737 Bük Eötvös utca 7
17:00 Sárvári Kinizsi SE - Vady Mosonszolnok 33 - 27 Nádasdy Tamás Ált.Isk. spcs.
9600 Sárvár Alkotmány utca 22
NB II női felnőtt NB II női felnőtt-Észak női felnőtt kézilabda MKSZ
14:00 Budakalászi SC - XVI.kerületi KMSE 30 - 21 Sportcsarnok
2011 Budakalász Omszk park 1.
16:00 Rákosmenti KSK - Vasas SC U22 35 - 30 Újlak utcai Ált.Isk. spcs.
1173 Budapest Újlak utca 110
17:00 Kinizsi TTK - Csépe Salgótarjáni SKC 31 - 30 Treff Sportcsarnok
2030 Érd Piroska utca 6.
NB II női felnőtt NB II női felnőtt-Dél-nyugat női felnőtt kézilabda MKSZ
14:00 Hévízi SK - Duna-Pent NKSE 36 - 25 Városi Sportcsarnok
8380 Hévíz Széchenyi utca
16:00 Tamási KC - Marcali VSZSE 29 - 19 Würtz Ádám Ált. Isk. Kézilabda Csarnok
7900 Tamási Szabadság utca 38-40
18:00 Tolna KC - PEAC 19 - 22 Városi Sportcsarnok
7130 Tolna Sport utca 15/a
NB II női felnőtt NB II női felnőtt-Dél női felnőtt kézilabda MKSZ
13:00 Gyömrő VSK - VSK Tököl 25 - 27 Ignácz Ilona Sportcsarnok
2230 Gyömrő Szabadság tér 2
18:00 Inárcs-Örkény KC - Tempo KSE 23 - 20 Huszka Hermina Ált. Isk. Tornacsarnoka
2377 Örkény Bartók Béla utca 43
NB II női felnőtt NB II női felnőtt-Dél-kelet női felnőtt kézilabda MKSZ
16:00 Csorvási SK - EUbility Group-Békéscsabai Előre NKSE U21 28 - 30 Kazinczy Iskola sportcsarnok
5600 Békéscsaba Irányi utca 7
16:00 Bácsalmási PVSE - K. Szeged SE 29 - 37 Kelebia Városi Sportcsarnok
online
6423 Kelebia Bajcsy-Zsilinszky utca 43.
17:00 Szarvasi NKK - Gyulasport NKFT 25 - 34 Városi sportcsarnok
5540 Szarvas Alkotmány utca
17:30 Hódmezővásárhelyi LKC - Felföldi István SE 43 - 27 Balogh Imsi spcs.
6800 Hódmezővásárhely Szegfű utca 6/a
18:00 Mezőtúri AFC - Syngenta - PC Trade Szeged KKSE U22 29 - 24 Városi Sportcsarnok
5400 Mezőtúr Szolnoki út 15
Férfi Ifjúsági I. osztály Férfi Ifjúsági I. osztály-Kelet férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
14:00 Békés-Drén KC - Kecskeméti TE-Piroska szörp 34 - 26 Városi Sportcsarnok
5630 Békés Csikos utca 4
Férfi Ifjúsági I. osztály Férfi Ifjúsági I. osztály-Nyugat férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
16:00 Váci KSE - Sport36-Komló 24 - 21 Városi Sportcsarnok
2600 Vác Bán Márton út 3.
Női Ifjúsági I. osztály Női Ifjúsági I. osztály-Kelet női ifjúsági kézilabda MKSZ
16:00 Hajdúnánás SK - MTK Budapest 34 - 27 Somorjai László Sportcsarnok
4080 Hajdúnánás Irányi utca 3
Női Ifjúsági I. osztály Női Ifjúsági I. osztály-Nyugat női ifjúsági kézilabda MKSZ
11:00 NEKA I. - TFSE-KSA 35 - 14 NEKA Csarnok
8630 Balatonboglár Gaál Gaszton utca 58.
Férfi Ifjúsági II. osztály Férfi Ifjúsági II. osztály-Nyugat férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
11:00 Veszprémi KKFT Felsőörs II. - Százhalombattai KE 35 - 31 Városi Sportcsarnok
8200 Veszprém Március 15. út 5.
15:45 Kézilabda Klub Ajka - Balatonfüredi KSE II. 28 - 39 Városi Sportcentrum
8400 Ajka Sport utca 23.
Női Ifjúsági II. osztály Női Ifjúsági II. osztály-Kelet női ifjúsági kézilabda MKSZ
17:00 ÉRD II. - Szeghalmi NKC 36 - 40 Batthyányi Ált.Isk. spcs.
2030 Érd Fácán köz 2
Női Ifjúsági II. osztály Női Ifjúsági II. osztály-Nyugat női ifjúsági kézilabda MKSZ
13:00 Pénzügyőr SE - DKKA NKFT II. 40 - 32 Pénzügyőr Sportcsarnok
1103 Budapest Kőér utca 1/A
17:30 Siófok KTC KFT II. - Dorogi Egyetértés Sportegyesület 27 - 37 Munkacsarnok
8600 Siófok Déli utca 2
18:00 Szombathelyi KKA - Győri Audi ETO KC III. 29 - 19 Egyetemi Sportcsarnok
9700 Szombathely Károlyi Gáspár tér 4.
Férfi Ifjúsági III. osztály Férfi Ifjúsági III. osztály-Észak-Nyugat férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
11:00 Cunder TU Kézisuli - Szombathelyi Egyetemi SE 25 - 24 Videoton Oktatási Központ
8000 Székesfehérvár Berényi utca 72-100
13:00 Veszprémi KKFT Felsőörs III. - Ácsi Kinizsi 72 - 15 ÉKI sportcsarnok
8200 Veszprém Házgyári út 22.
Férfi Ifjúsági III. osztály Férfi Ifjúsági III. osztály-Észak férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
12:30 Rákosmenti KSK - Solymári SC 30 - 38 Újlak utcai Ált.Isk. spcs.
1173 Budapest Újlak utca 110
Férfi Ifjúsági III. osztály Férfi Ifjúsági III. osztály-Észak-Kelet férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
15:00 Juhász `99 Füzesabonyi SC - OKTAT60 Hatvani KSZSE 25 - 31 Teleki Blanka Ált.Isk.
3390 Füzesabony Szabadság utca 33
16:00 Fehérgyarmati VSE - Nyírbátori SC 42 - 27 Városi Sportcsarnok
4900 Fehérgyarmat Iskola köz 2
16:00 Tiszavasvári SE - Csépe Salgótarjáni SKC 37 - 32 Városi Sportcsarnok
4440 Tiszavasvári Petőfi utca 1-3.
16:00 Kazincbarcikai KSE - Hajdúnánás KSE 30 - 29 Don Bosco Szalézi Sportcsarnok
3700 Kazincbarcika Szent Erzsébet sétány 2.
16:00 Berettyó MSE - Kisvárdai Kézilabda Club Sportegyesület 31 - 34 Kabos Endre spcs.
4100 Berettyóújfalu Lehel utca 1
Férfi Ifjúsági III. osztály Férfi Ifjúsági III. osztály-Kelet férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
15:00 Sárospataki TC - Szalézi DSE Kazincbarcika 23 - 22 SRK Wáberer Sportcentrum
3950 Sárospatak Tompa M. út 1
Férfi Ifjúsági III. osztály Férfi Ifjúsági III. osztály-Közép férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
14:00 Martonvásári KSE - Albertirsa SE 43 - 30 Tóth Iván sportcsarnok
2462 Martonvásár Szent László út 2.
Férfi Ifjúsági III. osztály Férfi Ifjúsági III. osztály-Dél-Nyugat férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
14:00 Rinyamenti Kézilabda Club - Hőgyészi SC 29 - 26 Városi Sportcsarnok
7500 Nagyatád Szent István park 2
15:00 Kiskunhalas UKSC - Dél Takarék Mecseknádasd 31 - 32 Bibó István Gimnázium sportcsarnok
6400 Kiskunhalas Szász K. utca 21
16:00 Satelit FC Somogytarnóca - MEZDEPO Holler UFC 51 - 10 Dráva Völgy Középiskola
7570 Barcs Szent László utca 13.
18:00 Kalocsai Kézilabda Club - Kiskőrösi KS Kft 24 - 24 Városi Sportcsarnok,
6300 Kalocsa Martinovics utca 2
Férfi Ifjúsági III. osztály Férfi Ifjúsági III. osztály-Dél férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
14:00 Dunaújvárosi AC - Abonyi KC 30 - 37 Városi Sportcsarnok
2400 Dunaújváros Eszperantó út 4.
14:00 Bácsalmási PVSE - KIKI SKFT 30 - 38 Kelebia Városi Sportcsarnok
6423 Kelebia Bajcsy-Zsilinszky utca 43.
17:00 Szolnoki KCSE - Kiskunfélegyházi HTK 28 - 31 Tiszavirág Aréna
5000 Szolnok Tiszaligeti sétány
Férfi Ifjúsági III. osztály Férfi Ifjúsági III. osztály-Dél-Kelet férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
16:00 Túrkevei VSE - Köröstarcsai KSK 26 - 24 Sportcsarnok
5400 Túrkeve József A. utca 23
16:00 Kunszentmárton KSK - Mezőtúri AFC - Syngenta 21 - 46 Sportcsarnok
5440 Kunszentmárton Kossuth utca 40
16:15 Kondorosi KK - Tigrisek Csongrádi KSE 24 - 33 Petőfi István Ált.Isk. sportcsarnok
5553 Kondoros Iskola utca 2
18:00 Békéscsabai BDSK - Makói KC 36 - 28 Evangélikus Gimnázium Sportcsarnok
5600 Békéscsaba Luther utca 1.
Női Ifjúsági III. osztály Női Ifjúsági III. osztály-Észak-Nyugat női ifjúsági kézilabda MKSZ
12:00 Kézilabda Klub Ajka - Tatai AC 32 - 12 Városi Sportcentrum
8400 Ajka Sport utca 23.
15:00 Sárvári Kinizsi SE - Vady Mosonszolnok 22 - 30 Nádasdy Tamás Ált.Isk. spcs.
9600 Sárvár Alkotmány utca 22
16:00 Egerszegi KK - Celldömölki VSE- Vulkán fürdő 37 - 24 Kölcsey Gimnázium
8900 Zalaegerszeg Rákóczi út 49-53
16:00 Körmendi DMTE - Komárom VSE 28 - 18 Rendészeti SZKI
9900 Körmend Alkotmány utca 1
18:00 Büki TK - SZESE Győr 23 - 29 Városi Sportcsarnok
9737 Bük Eötvös utca 7
Női Ifjúsági III. osztály Női Ifjúsági III. osztály-Észak női ifjúsági kézilabda MKSZ
12:00 Budakalászi SC - XVI.kerületi KMSE 16 - 54 Sportcsarnok
2011 Budakalász Omszk park 1.
14:15 Rákosmenti KSK - ASI-Vasas 11 - 58 Újlak utcai Ált.Isk. spcs.
1173 Budapest Újlak utca 110
15:00 Kinizsi TTK - Csépe Salgótarjáni SKC 29 - 36 Treff Sportcsarnok
2030 Érd Piroska utca 6.
Női Ifjúsági III. osztály Női Ifjúsági III. osztály-Észak-Kelet női ifjúsági kézilabda MKSZ
16:00 Hajdúböszörményi TE - Vitka SE 35 - 34 Városi Sportcsarnok
4220 Hajdúböszörmény Vásár tér 27
Női Ifjúsági III. osztály Női Ifjúsági III. osztály-Kelet női ifjúsági kézilabda MKSZ
16:00 Hajdúszoboszlói KSKE - Sárospataki USI- EKESC 13 - 34 Árpád Vezér Gimn.
3950 Sárospatak Arany utca 3-7.
16:00 Alsózsolcai KSC - VKK Nyírbátor 14 - 29 Sportcsarnok
3571 Alsózsolca Ilona utca 4
Női Ifjúsági III. osztály Női Ifjúsági III. osztály-Nyugat női ifjúsági kézilabda MKSZ
12:00 Satelit FC Somogytarnóca - Dunaújvárosi AC 23 - 22 Dráva Völgy Középiskola
7570 Barcs Szent László utca 13.
14:00 TUNGSRAM SE-Nagykanizsa - Kaposvári ESE 43 - 16 Zsigmondy sportcsarnok
8800 Nagykanizsa Hunyadi utca 18
Női Ifjúsági III. osztály Női Ifjúsági III. osztály-Közép női ifjúsági kézilabda MKSZ
11:00 Százhalombattai KE - Csömöri SSZN KFT 45 - 22 Városi Szabadidő Központ
2440 Százhalombatta Vasút utca 42.
Női Ifjúsági III. osztály Női Ifjúsági III. osztály-Dél-Nyugat női ifjúsági kézilabda MKSZ
16:00 Hévízi SK - Duna-Pent NKSE 26 - 30 Városi Sportcsarnok
8380 Hévíz Széchenyi utca
16:00 Tolna KC - PEAC 16 - 35 Városi Sportcsarnok
7130 Tolna Sport utca 15/a
18:00 Tamási KC - Marcali VSZSE 31 - 29 Würtz Ádám Ált. Isk. Kézilabda Csarnok
7900 Tamási Szabadság utca 38-40
Női Ifjúsági III. osztály Női Ifjúsági III. osztály-Dél női ifjúsági kézilabda MKSZ
12:00 BVSC - Zugló - VSK Tököl 32 - 13 BVSC-Zugló edzőcsarnok
1142 Budapest Szőnyi út 2.
16:00 Inárcs-Örkény KC - Tempo KSE-BVSC 24 - 28 Huszka Hermina Ált. Isk. Tornacsarnoka
2377 Örkény Bartók Béla utca 43
Női Ifjúsági III. osztály Női Ifjúsági III. osztály-Dél-Kelet női ifjúsági kézilabda MKSZ
10:00 Békési NKTE - Köröstarcsai DSE 29 - 26 Városi Sportcsarnok
5630 Békés Csikos utca 4
15:00 Szarvasi NKK - Gyulasport NKFT 44 - 29 Városi sportcsarnok
5540 Szarvas Alkotmány utca
16:00 Mezőtúri AFC - Syngenta - PC TRADE Szeged KKSE II. 21 - 28 Városi Sportcsarnok
5400 Mezőtúr Szolnoki út 15
18:00 Csorvási SK - EUbility Group-Békéscsabai Előre NKSE 23 - 34 Kazinczy Iskola sportcsarnok
5600 Békéscsaba Irányi utca 7
18:00 Bácsalmási PVSE - Túrkevei VSE 31 - 27 Kelebia Városi Sportcsarnok
6423 Kelebia Bajcsy-Zsilinszky utca 43.
Fiú Serdülő I. osztály Fiú Serdülő I. osztály-Kelet férfi serdülő kézilabda MKSZ
12:00 Pick Szeged II. - Ceglédi KKSE 28 - 20 Városi stadion
6723 Szeged Etelka sor 1-3.
16:00 Pick Szeged I. - HE-DO B. Braun Gyöngyös 30 - 21 Városi stadion
6723 Szeged Etelka sor 1-3.
16:00 Békés-Drén KC - Kecskeméti TE-KESI 25 - 20 Városi Sportcsarnok
5630 Békés Csikos utca 4
Fiú Serdülő I. osztály Fiú Serdülő I. osztály-Nyugat férfi serdülő kézilabda MKSZ
14:00 Váci KSE - Sport36-Komló 24 - 20 Városi Sportcsarnok
2600 Vác Bán Márton út 3.
Leány Serdülő I. osztály Leány Serdülő I. osztály-Kelet női serdülő kézilabda MKSZ
18:00 Kézilabda Sportakadémia Budapest - MTK Budapest 23 - 22 Emszt Kálmánné spcs. (Siketek)
1097 Budapest Könyves K. krt 28
Fiú Serdülő II. osztály Fiú Serdülő II. osztály-Kelet férfi serdülő kézilabda MKSZ
12:00 Gézengúz UKC - Budapesti Honvéd SE 19 - 27 Városi Sportcsarnok,
6300 Kalocsa Martinovics utca 2
Fiú Serdülő II. osztály Fiú Serdülő II. osztály-Nyugat férfi serdülő kézilabda MKSZ
14:00 Kézilabda Klub Ajka - Balatonfüredi KSE II. 21 - 22 Városi Sportcentrum
8400 Ajka Sport utca 23.
16:00 Várpalotai Bányász Sportkör - Százhalombattai KE 32 - 18 Gál Gyula Sportcsarnok
8100 Várpalota Fehérvári út 9
Leány Serdülő II. osztály Leány Serdülő II. osztály-Kelet női serdülő kézilabda MKSZ
13:45 Szentendrei NKE - Szeghalmi NKC 13 - 32 Móricz Zsigmond Gimnázium
2000 Szentendre Kálvária utca 16.
Fiú Serdülő III. osztály Fiú Serdülő III. osztály-Észak-Nyugat férfi serdülő kézilabda MKSZ
10:00 Egerszegi KK - Máriaujfalui SE-Szentgotthárd 21 - 47 Kölcsey Gimnázium
8900 Zalaegerszeg Rákóczi út 49-53
13:30 Alba Regia KSE - Szombathelyi Egyetemi SE 23 - 14 Videoton Oktatási Központ
8000 Székesfehérvár Berényi utca 72-100
Fiú Serdülő III. osztály Fiú Serdülő III. osztály-Közép férfi serdülő kézilabda MKSZ
10:00 Körte HVSE - Főnix ISE 28 - 24 Buborék (Ciszteri) spcs.
1114 Budapest Villányi út 27
Fiú Serdülő III. osztály Fiú Serdülő III. osztály-Dél-Nyugat férfi serdülő kézilabda MKSZ
11:00 Bácska Szabadidősport Egyesület - Kiskőrösi KS Kft 27 - 31 Városi Sportcsarnok,
6453 Bácsbokod Hősök tere 5
13:00 Kiskunhalas UKSC - Pécsi VSE-KE-SE 33 - 15 Bibó István Gimnázium sportcsarnok
6400 Kiskunhalas Szász K. utca 21
Fiú Serdülő III. osztály Fiú Serdülő III. osztály-Dél férfi serdülő kézilabda MKSZ
10:00 Dunaújvárosi AC - Abonyi KC 26 - 26 Arany János Ált.Isk. spcs.
2400 Dunaújváros Március 15 tér 6
12:00 Bácsalmási PVSE - KIKI SKFT 11 - 33 Kelebia Városi Sportcsarnok
6423 Kelebia Bajcsy-Zsilinszky utca 43.
15:30 Rév-OKSI - VSK Tököl 36 - 19 Kerék u. Ált. Isk. spcs.
1036 Budapest Kerék utca 18-20
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály-Észak-Nyugat női serdülő kézilabda MKSZ
11:00 Lébényi KSE - Tapolca VSE 25 - 17 Sportcsarnok
9245 Mosonszolnok Jókai utca 3.
12:00 Egerszegi KK - Celldömölki VSE- Vulkán fürdő 17 - 24 Kölcsey Gimnázium
8900 Zalaegerszeg Rákóczi út 49-53
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály-Észak-Kelet női serdülő kézilabda MKSZ
11:00 Kazincbarcikai KSE - Balkányi Ifjúsági SE 34 - 5 Kazinczy Sportcsarnok
3700 Kazincbarcika Herbolyai út 5.
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály-Közép-Nyugat női serdülő kézilabda MKSZ
11:00 Budai Farkasok NKFT - Bugyi SE 27 - 21 Treff Sportcsarnok
2030 Érd Piroska utca 6.
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály-Közép-Dél női serdülő kézilabda MKSZ
14:00 Gyöngyösi KK - Mikolik Sport School KFT 38 - 15 Kálváriaparti Ált.Isk.
3200 Gyöngyös Kócsag utca 36-38
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály-Dél-Nyugat női serdülő kézilabda MKSZ
12:00 Hévízi SK - Duna-Pent NKSE 18 - 23 Városi Sportcsarnok
8380 Hévíz Széchenyi utca
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály-Dél női serdülő kézilabda MKSZ
09:00 Malév Sport Club II. - TFSE - Vámosgyörk 19 - 20 Sportkastély
1188 Budapest Kisfaludy utca 33/C
10:00 BVSC - Zugló II. - VSK Tököl 13 - 10 BVSC-Zugló edzőcsarnok
1142 Budapest Szőnyi út 2.
Gyermekbajnokság LU14 1. osztály LU14 1. osztály Nyugat női U-14 kézilabda MKSZ
09:00 DKKA NKFT - Siófok KTC KFT 26 - 15 Munkacsarnok
online
8600 Siófok Déli utca 2
10:00 Alba Fehérvár KC - Győri ETO KC 12 - 26 Munkacsarnok
online
8600 Siófok Déli utca 2
11:00 Szombathelyi KKA - DKKA NKFT 15 - 28 Munkacsarnok
online
8600 Siófok Déli utca 2
12:00 Kozármisleny Sportegyesület - Alba Fehérvár KC 26 - 11 Munkacsarnok
online
8600 Siófok Déli utca 2
13:00 Győri ETO KC - Érdi Sport KFT 25 - 24 Munkacsarnok
online
8600 Siófok Déli utca 2
14:00 Angyalföldi Sportiskola - Kozármisleny Sportegyesület 16 - 29 Munkacsarnok
online
8600 Siófok Déli utca 2
15:00 Érdi Sport KFT - Szombathelyi KKA 34 - 26 Munkacsarnok
online
8600 Siófok Déli utca 2
16:00 Siófok KTC KFT - Angyalföldi Sportiskola 24 - 19 Munkacsarnok
online
8600 Siófok Déli utca 2
Gyermekbajnokság LU14 2. osztály LU14 2.osztály Kelet A csoport női U-14 kézilabda MKSZ
12:00 Gyömrői Kézilabda Akadémia - Szigetszentmiklós NKSE I. 26 - 16 Sportcsarnok
online
2316 Tököl Aradi utca 56
13:00 Szigetszentmiklós NKSE II. - Dabasi KC VSE 23 - 22 Sportcsarnok
online
2316 Tököl Aradi utca 56
14:00 Malév Sport Club - Gyömrői Kézilabda Akadémia 19 - 41 Sportcsarnok
online
2316 Tököl Aradi utca 56
15:00 Dabasi KC VSE - GVM Europe-Vác 15 - 25 Sportcsarnok
online
2316 Tököl Aradi utca 56
16:00 Szigetszentmiklós NKSE II. - Malév Sport Club 24 - 31 Sportcsarnok
online
2316 Tököl Aradi utca 56
17:00 Szigetszentmiklós NKSE I. - GVM Europe-Vác 20 - 25 Sportcsarnok
online
2316 Tököl Aradi utca 56
Gyermekbajnokság LU14 2. osztály LU14 2. osztály Kelet B csoport női U-14 kézilabda MKSZ
09:00 Debreceni Sportcentrum KN KFT - Balmazújvárosi LKSE 14 - 14 Gizella utcai spcs.
online
4030 Debrecen Gizella utca 4/b
10:00 Hajdúnánás SK - Törökszentmiklósi Székács KE 13 - 15 Gizella utcai spcs.
online
4030 Debrecen Gizella utca 4/b
11:00 Balmazújvárosi LKSE - Gyöngyösi KK 14 - 21 Gizella utcai spcs.
online
4030 Debrecen Gizella utca 4/b
12:00 Tiszavasvári SE - Hajdúnánás SK 17 - 9 Gizella utcai spcs.
online
4030 Debrecen Gizella utca 4/b
13:00 Törökszentmiklósi Székács KE - Gyöngyösi KK 13 - 21 Gizella utcai spcs.
online
4030 Debrecen Gizella utca 4/b
14:00 Debreceni Sportcentrum KN KFT - Tiszavasvári SE 9 - 19 Gizella utcai spcs.
online
4030 Debrecen Gizella utca 4/b
Gyermekbajnokság LU14 2. osztály LU14 2. osztály Nyugat C csoport női U-14 kézilabda MKSZ
09:00 Bajnok DSE Nemesvámos - Tatabányai SC 19 - 20 Wartha sportcsarnok
online
8200 Veszprém Wartha V utca 3
10:00 Győri ETO KC II. - Győri ETO KC I. 20 - 29 Wartha sportcsarnok
online
8200 Veszprém Wartha V utca 3
11:00 Tatabányai SC - Tatai AC 29 - 19 Wartha sportcsarnok
online
8200 Veszprém Wartha V utca 3
12:00 Mosonmagyaróvári KC SE - Győri ETO KC II. 23 - 20 Wartha sportcsarnok
online
8200 Veszprém Wartha V utca 3
13:00 Tatai AC - Győri ETO KC I. 23 - 29 Wartha sportcsarnok
online
8200 Veszprém Wartha V utca 3
14:00 Mosonmagyaróvári KC SE - Bajnok DSE Nemesvámos 13 - 26 Wartha sportcsarnok
online
8200 Veszprém Wartha V utca 3
Gyermekbajnokság LU14 3. osztály Adorján János régió A csoport női U-14 kézilabda MKSZ
09:15 VAMA Handball SKFT - Szent István SE 12 - 23 Építők Sportcsarnok
online
1101 Budapest Vajda Péter utca
10:15 BVSC - Zugló - Pénzügyőr SE 6 - 26 Építők Sportcsarnok
online
1101 Budapest Vajda Péter utca
11:15 Szent István SE - HORT SE 21 - 15 Építők Sportcsarnok
online
1101 Budapest Vajda Péter utca
12:15 Kispest NKK Endo + Service - BVSC - Zugló 18 - 14 Építők Sportcsarnok
online
1101 Budapest Vajda Péter utca
13:15 HORT SE - Pénzügyőr SE 17 - 32 Építők Sportcsarnok
online
1101 Budapest Vajda Péter utca
14:15 Kispest NKK Endo + Service - VAMA Handball SKFT 22 - 14 Építők Sportcsarnok
online
1101 Budapest Vajda Péter utca
Gyermekbajnokság LU14 3. osztály Adorján János régió B csoport női U-14 kézilabda MKSZ
09:00 ÓKSI SE - Budafoki KSE 25 - 7 Kerék u. Ált. Isk. spcs.
online
1036 Budapest Kerék utca 18-20
10:00 Mikolik Sport School KFT - Emericus KSE 14 - 12 Kerék u. Ált. Isk. spcs.
online
1036 Budapest Kerék utca 18-20
11:00 Budafoki KSE - Utánpótlás Akadémia KISTEXT Sportegyesület 7 - 16 Kerék u. Ált. Isk. spcs.
online
1036 Budapest Kerék utca 18-20
12:00 ÓKSI SE - Mikolik Sport School KFT 24 - 21 Kerék u. Ált. Isk. spcs.
online
1036 Budapest Kerék utca 18-20
13:00 Emericus KSE - Utánpótlás Akadémia KISTEXT Sportegyesület 20 - 14 Kerék u. Ált. Isk. spcs.
online
1036 Budapest Kerék utca 18-20
Gyermekbajnokság LU14 3. osztály Kovács László régió B csoport női U-14 kézilabda MKSZ
09:00 Gödi SE - Mogyoródi KSK 26 - 7 Balázsovits János spcs.
online
2132 Göd József utca 3
10:00 Dunakanyar Kézilabda Akadémia - Szentendrei NKE 13 - 10 Balázsovits János spcs.
online
2132 Göd József utca 3
11:00 Kóka KSK - Pilisvörösvári KSK 11 - 18 Balázsovits János spcs.
online
2132 Göd József utca 3
12:00 Mogyoródi KSK - Szentendrei NKE 22 - 22 Balázsovits János spcs.
online
2132 Göd József utca 3
13:00 Domony KSE - Pilisvörösvári KSK 9 - 21 Balázsovits János spcs.
online
2132 Göd József utca 3
14:00 Dunakanyar Kézilabda Akadémia - Kóka KSK 9 - 14 Balázsovits János spcs.
online
2132 Göd József utca 3
15:00 Domony KSE - Gödi SE 13 - 32 Balázsovits János spcs.
online
2132 Göd József utca 3
Gyermekbajnokság LU14 3. osztály Kulcsár Anita régió A csoport női U-14 kézilabda MKSZ
09:00 Kazincbarcikai KSE - Mezőkeresztes VSE 29 - 13 Általános Iskola Sportcsarnok
online
3441 Mezőkeresztes Összekötő út 28.
10:00 Bőcs KSC - Tiszalöki VSE 13 - 18 Általános Iskola Sportcsarnok
online
3441 Mezőkeresztes Összekötő út 28.
11:00 Miskolci VSC - Kazincbarcikai KSE 33 - 16 Általános Iskola Sportcsarnok
online
3441 Mezőkeresztes Összekötő út 28.
12:00 Tiszalöki VSE - Lóci DSE 16 - 26 Általános Iskola Sportcsarnok
online
3441 Mezőkeresztes Összekötő út 28.
13:00 Berettyó MSE - Bőcs KSC 23 - 8 Általános Iskola Sportcsarnok
online
3441 Mezőkeresztes Összekötő út 28.
14:00 Lóci DSE - Miskolci VSC 18 - 27 Általános Iskola Sportcsarnok
online
3441 Mezőkeresztes Összekötő út 28.
15:00 Mezőkeresztes VSE - Berettyó MSE 14 - 26 Általános Iskola Sportcsarnok
online
3441 Mezőkeresztes Összekötő út 28.
Gyermekbajnokság LU14 3. osztály Sterbinszky Amália régió női U-14 kézilabda MKSZ
09:00 Jászárokszállás VSE - Jászfényszaru VSE 3 - 23 LEHEL spcs
online
5100 Jászberény Gorjánc Ignác stny 5
10:00 Mezőtúri AFC - Syngenta - Hevesi SE 11 - 20 LEHEL spcs
online
5100 Jászberény Gorjánc Ignác stny 5
11:00 Madách Imre DSE - Jászárokszállás VSE 19 - 4 LEHEL spcs
online
5100 Jászberény Gorjánc Ignác stny 5
12:00 Egri Városi Sportiskola - Mezőtúri AFC - Syngenta 34 - 14 LEHEL spcs
online
5100 Jászberény Gorjánc Ignác stny 5
13:00 Balassa SE Balassagyarmat - Salgótarjáni Strandépítők KC 10 - 30 LEHEL spcs
online
5100 Jászberény Gorjánc Ignác stny 5
14:00 Hevesi SE - Madách Imre DSE 19 - 6 LEHEL spcs
online
5100 Jászberény Gorjánc Ignác stny 5
15:00 Balassa SE Balassagyarmat - Jászberényi TF DSE 14 - 19 LEHEL spcs
online
5100 Jászberény Gorjánc Ignác stny 5
16:00 Salgótarjáni Strandépítők KC - Egri Városi Sportiskola 20 - 19 LEHEL spcs
online
5100 Jászberény Gorjánc Ignác stny 5
17:00 Jászfényszaru VSE - Jászberényi TF DSE 10 - 22 LEHEL spcs
online
5100 Jászberény Gorjánc Ignác stny 5
Gyermekbajnokság FU14 1. osztály FU14 1. osztály Nyugat férfi U-14 kézilabda MKSZ
09:00 Éles KISE - Telekom Veszprém 35 - 12 DEVM Közhasznú Alapítvány Sportcsarnok
online
8200 Veszprém Tüzér utca 42.
10:00 FTC KN KFT - PSN ZRT 37 - 16 DEVM Közhasznú Alapítvány Sportcsarnok
online
8200 Veszprém Tüzér utca 42.
11:00 Budaörsi KSE - Telekom Veszprém 25 - 16 DEVM Közhasznú Alapítvány Sportcsarnok
online
8200 Veszprém Tüzér utca 42.
12:00 Bp. Elektromos SE - PSN ZRT 25 - 20 DEVM Közhasznú Alapítvány Sportcsarnok
online
8200 Veszprém Tüzér utca 42.
13:00 Budaörsi KSE - SZESE Győr 25 - 14 DEVM Közhasznú Alapítvány Sportcsarnok
online
8200 Veszprém Tüzér utca 42.
14:00 FTC KN KFT - Grundfos Tatabánya KC 29 - 19 DEVM Közhasznú Alapítvány Sportcsarnok
online
8200 Veszprém Tüzér utca 42.
15:00 Bp. Elektromos SE - SZESE Győr 27 - 18 DEVM Közhasznú Alapítvány Sportcsarnok
online
8200 Veszprém Tüzér utca 42.
16:00 Éles KISE - Grundfos Tatabánya KC 40 - 18 DEVM Közhasznú Alapítvány Sportcsarnok
online
8200 Veszprém Tüzér utca 42.
Gyermekbajnokság FU14 2. osztály FU14 2. osztály Kelet A csoport férfi U-14 kézilabda MKSZ
10:00 Tiszaföldvár VSE - Gézengúz UKC 30 - 24 Homoki Sportcsarnok
online
5461 Tiszaföldvár Döbrei utca 133.
11:00 Arany Sárkány Focisuli Nyírbátor SE - Orosházi FKSE- LINAMAR 21 - 32 Homoki Sportcsarnok
online
5461 Tiszaföldvár Döbrei utca 133.
12:00 Ceglédi KKSE - Gézengúz UKC 23 - 14 Homoki Sportcsarnok
online
5461 Tiszaföldvár Döbrei utca 133.
13:00 Orosházi FKSE- LINAMAR - Hajdúböszörményi TE 33 - 18 Homoki Sportcsarnok
online
5461 Tiszaföldvár Döbrei utca 133.
14:00 Arany Sárkány Focisuli Nyírbátor SE - Ceglédi KKSE 19 - 28 Homoki Sportcsarnok
online
5461 Tiszaföldvár Döbrei utca 133.
15:00 Hajdúböszörményi TE - Tiszaföldvár VSE 16 - 34 Homoki Sportcsarnok
online
5461 Tiszaföldvár Döbrei utca 133.
Gyermekbajnokság FU14 2. osztály FU14 2. osztály Nyugat C csoport férfi U-14 kézilabda MKSZ
11:00 CYEB Budakalász - Pilisvörösvári KSK 20 - 29 PEMÜ Sportcsanok
online
2080 Solymár Tersztyánszky utca 89
12:00 Budai Farkasok NKFT - Kézilabda Utánpótlás KFT 17 - 28 PEMÜ Sportcsanok
online
2080 Solymár Tersztyánszky utca 89
13:00 Mikolik Sport School KFT - Százhalombattai VUK SE 14 - 32 PEMÜ Sportcsanok
online
2080 Solymár Tersztyánszky utca 89
14:00 CYEB Budakalász - Budai Farkasok NKFT 22 - 27 PEMÜ Sportcsanok
online
2080 Solymár Tersztyánszky utca 89
15:00 Százhalombattai VUK SE - Kézilabda Utánpótlás KFT 19 - 32 PEMÜ Sportcsanok
online
2080 Solymár Tersztyánszky utca 89
16:00 Pilisvörösvári KSK - Mikolik Sport School KFT 42 - 22 PEMÜ Sportcsanok
online
2080 Solymár Tersztyánszky utca 89
Gyermekbajnokság FU14 2. osztály FU14 2. osztály Nyugat D csoport férfi U-14 kézilabda MKSZ
10:00 Komló Sport KC - Csurgói KK 18 - 23 Sportközpont
online
7300 Komló Eszperantó tér 1
11:00 Ajkai Trampolin SE - Cunder TU Kézisuli 21 - 15 Sportközpont
online
7300 Komló Eszperantó tér 1
12:00 Csurgói KK - RINYAMENTI KÉZILABDA CLUB 23 - 22 Sportközpont
online
7300 Komló Eszperantó tér 1
13:00 Alsóörsért Közalapítvány - Ajkai Trampolin SE 28 - 17 Sportközpont
online
7300 Komló Eszperantó tér 1
14:00 RINYAMENTI KÉZILABDA CLUB - Cunder TU Kézisuli 23 - 28 Sportközpont
online
7300 Komló Eszperantó tér 1
15:00 Alsóörsért Közalapítvány - Komló Sport KC 25 - 25 Sportközpont
online
7300 Komló Eszperantó tér 1
Gyermekbajnokság FU14 3. osztály Csiszár László régió férfi U-14 kézilabda MKSZ
09:00 Duna-Pent NKSE - Rácalmás SE 18 - 25 Rácalmási Rendezvényközpont és Sportcsarnok
online
2459 Rácalmás Sport utca 1
10:00 Dunaújvárosi AC - Tamási KC 15 - 41 Rácalmási Rendezvényközpont és Sportcsarnok
online
2459 Rácalmás Sport utca 1
11:00 Esztergomi Vitézek RAFC - Simontornyai KK 14 - 40 Rácalmási Rendezvényközpont és Sportcsarnok
online
2459 Rácalmás Sport utca 1
12:00 Duna-Pent NKSE - Tamási KC 12 - 45 Rácalmási Rendezvényközpont és Sportcsarnok
online
2459 Rácalmás Sport utca 1
13:00 Komárom VSE - Móri KSC 38 - 4 Rácalmási Rendezvényközpont és Sportcsarnok
online
2459 Rácalmás Sport utca 1
14:00 Dunaújvárosi AC - Simontornyai KK 23 - 33 Rácalmási Rendezvényközpont és Sportcsarnok
online
2459 Rácalmás Sport utca 1
15:00 Esztergomi Vitézek RAFC - Móri KSC 31 - 17 Rácalmási Rendezvényközpont és Sportcsarnok
online
2459 Rácalmás Sport utca 1
16:00 Komárom VSE - Rácalmás SE 25 - 21 Rácalmási Rendezvényközpont és Sportcsarnok
online
2459 Rácalmás Sport utca 1
Gyermekbajnokság FU14 3. osztály Kovács László régió B csoport férfi U-14 kézilabda MKSZ
09:00 Veresegyház VSK - Váci KSE 15 - 19 Sportcsarnok
online
2173 Kartal Iskola tér 1
10:00 Hevesi SE - VS Dunakeszi 20 - 19 Sportcsarnok
online
2173 Kartal Iskola tér 1
11:00 Budakalászi SC - Váci KSE 24 - 25 Sportcsarnok
online
2173 Kartal Iskola tér 1
12:00 VS Dunakeszi - Nagykovácsi Sólymok SE 23 - 20 Sportcsarnok
online
2173 Kartal Iskola tér 1
13:00 Hevesi SE - Budakalászi SC 21 - 16 Sportcsarnok
online
2173 Kartal Iskola tér 1
14:00 Nagykovácsi Sólymok SE - Veresegyház VSK 12 - 29 Sportcsarnok
online
2173 Kartal Iskola tér 1
Gyermekbajnokság FU14 3. osztály Tóth László-Zákányi Bálint régió férfi U-14 kézilabda MKSZ
09:00 Hosszúhetény SE - BBSC Balatonboglár 36 - 10 Városi Sportcsarnok,
online
7720 Pécsvárad Kossuth utca 31
10:00 Szigetvári KSE - Haladás VSE SKFT 13 - 32 Városi Sportcsarnok,
online
7720 Pécsvárad Kossuth utca 31
11:00 Máriaujfalui SE - BBSC Balatonboglár 33 - 16 Városi Sportcsarnok,
online
7720 Pécsvárad Kossuth utca 31
12:00 Szigetvári KSE - Dél Takarék Mecseknádasd 8 - 23 Városi Sportcsarnok,
online
7720 Pécsvárad Kossuth utca 31
13:00 Telekom Veszprém/Tapolca - Haladás VSE SKFT 17 - 28 Városi Sportcsarnok,
online
7720 Pécsvárad Kossuth utca 31
14:00 Máriaujfalui SE - Dél Takarék Mecseknádasd 26 - 13 Városi Sportcsarnok,
online
7720 Pécsvárad Kossuth utca 31
15:00 Telekom Veszprém/Tapolca - Hosszúhetény SE 17 - 31 Városi Sportcsarnok,
online
7720 Pécsvárad Kossuth utca 31
Gyermekbajnokság LU12 Adorján János régió női U-12 kézilabda MKSZ
09:00 FTC KN KFT - BVSC - Zugló 33 - 5 Népligeti Faház
1101 Budapest Vajda Péter utca
09:55 Rákosmenti KSK - XVI.kerületi KMSE 0 - 41 Népligeti Faház
1101 Budapest Vajda Péter utca
10:50 BVSC - Zugló - Utánpótlás Akadémia KISTEXT Sportegyesület 11 - 17 Népligeti Faház
1101 Budapest Vajda Péter utca
11:45 Emericus KSE - Rákosmenti KSK 21 - 5 Népligeti Faház
1101 Budapest Vajda Péter utca
12:40 Angyalföldi Sportiskola - XVI.kerületi KMSE 6 - 23 Népligeti Faház
1101 Budapest Vajda Péter utca
13:35 Utánpótlás Akadémia KISTEXT Sportegyesület - Emericus KSE 11 - 18 Népligeti Faház
1101 Budapest Vajda Péter utca
14:30 FTC KN KFT - Angyalföldi Sportiskola 31 - 15 Népligeti Faház
1101 Budapest Vajda Péter utca
Gyermekbajnokság LU12 Badó László régió női U-12 kézilabda MKSZ
09:00 Szeghalmi NKC - Mezőhegyesi SE 24 - 13 Városi sportcsarnok
5520 Szeghalom Szabolcs utca 3
09:00 Hódmezővásárhelyi LKC - Tisza Volán SC 11 - 10 Balogh Imsi spcs.
6800 Hódmezővásárhely Szegfű utca 6/a
09:55 Gyomaendrődi NKSE - Gyulasport NKFT 17 - 17 Városi sportcsarnok
5520 Szeghalom Szabolcs utca 3
09:55 PC Trade Szeged KKSE I. - Békéscsabai ENKSE 20 - 8 Balogh Imsi spcs.
6800 Hódmezővásárhely Szegfű utca 6/a
10:00 Kiskőrösi NKSZSE - Kecskeméti NKSE I. 8 - 11 Városi Sportcsarnok,
6200 Kiskőrös Árpád utca 4
10:50 Mezőhegyesi SE - Békéscsaba DKSE 4 - 28 Városi sportcsarnok
5520 Szeghalom Szabolcs utca 3
10:50 PC TRADE Szeged KKSE II. - K. Szeged SE 15 - 21 Balogh Imsi spcs.
6800 Hódmezővásárhely Szegfű utca 6/a
10:55 Tiszakécske VSE - Kecskeméti NKSE II. 22 - 8 Városi Sportcsarnok,
6200 Kiskőrös Árpád utca 4
11:45 Gyomaendrődi NKSE - Felföldi István SE 11 - 15 Városi sportcsarnok
5520 Szeghalom Szabolcs utca 3
11:45 Tisza Volán SC - PC Trade Szeged KKSE I. 4 - 40 Balogh Imsi spcs.
6800 Hódmezővásárhely Szegfű utca 6/a
11:50 Kecskeméti NKSE I. - Mizse KC I. 36 - 3 Városi Sportcsarnok,
6200 Kiskőrös Árpád utca 4
12:40 Békéscsaba DKSE - Gyulasport NKFT 28 - 3 Városi sportcsarnok
5520 Szeghalom Szabolcs utca 3
12:40 Békéscsabai ENKSE - Oxxo Energy Orosházi NKC 24 - 18 Balogh Imsi spcs.
6800 Hódmezővásárhely Szegfű utca 6/a
12:45 Kecskeméti NKSE II. - Mizse KC II. 6 - 42 Városi Sportcsarnok,
6200 Kiskőrös Árpád utca 4
13:35 Felföldi István SE - Szeghalmi NKC 8 - 21 Városi sportcsarnok
5520 Szeghalom Szabolcs utca 3
13:35 K. Szeged SE - FKSE-Algyő 22 - 15 Balogh Imsi spcs.
6800 Hódmezővásárhely Szegfű utca 6/a
13:40 Mizse KC I. - Tiszakécske VSE 1 - 11 Városi Sportcsarnok,
6200 Kiskőrös Árpád utca 4
14:30 Oxxo Energy Orosházi NKC - PC TRADE Szeged KKSE II. 11 - 30 Balogh Imsi spcs.
6800 Hódmezővásárhely Szegfű utca 6/a
14:35 Mizse KC II. - Kiskőrösi NKSZSE 12 - 17 Városi Sportcsarnok,
6200 Kiskőrös Árpád utca 4
15:25 FKSE-Algyő - Hódmezővásárhelyi LKC 23 - 16 Balogh Imsi spcs.
6800 Hódmezővásárhely Szegfű utca 6/a
Gyermekbajnokság LU12 Csiszár László régió női U-12 kézilabda MKSZ
09:00 Tarján SE - Tatai AC 22 - 20 Községi Sportcsarnok
2831 Tarján Rákóczi út 13
09:00 Tamási KC - Tolna KC 18 - 11 Würtz Ádám Ált. Isk. Kézilabda Csarnok
7900 Tamási Szabadság utca 38-40
09:55 Kőkúti Sasok DSE - Hét Vezér SE 26 - 13 Községi Sportcsarnok
2831 Tarján Rákóczi út 13
09:55 DKKA I. - DKKA II. Arany 22 - 10 Würtz Ádám Ált. Isk. Kézilabda Csarnok
7900 Tamási Szabadság utca 38-40
10:50 Tatai AC - Ácsi Kinizsi 26 - 9 Községi Sportcsarnok
2831 Tarján Rákóczi út 13
10:50 Szekszárdi FGKC - Tolna KC 31 - 7 Würtz Ádám Ált. Isk. Kézilabda Csarnok
7900 Tamási Szabadság utca 38-40
11:45 Hét Vezér SE - Tatabányai SC 9 - 24 Községi Sportcsarnok
2831 Tarján Rákóczi út 13
11:45 Tamási KC - DKKA I. 10 - 20 Würtz Ádám Ált. Isk. Kézilabda Csarnok
7900 Tamási Szabadság utca 38-40
12:40 Dorogi ESE 1 - Kőkúti Sasok DSE 6 - 41 Községi Sportcsarnok
2831 Tarján Rákóczi út 13
12:40 DKKA II. Arany - Szekszárdi FGKC 10 - 28 Würtz Ádám Ált. Isk. Kézilabda Csarnok
7900 Tamási Szabadság utca 38-40
13:35 Ácsi Kinizsi - Komárom VSE 14 - 19 Községi Sportcsarnok
2831 Tarján Rákóczi út 13
14:30 Tatabányai SC - Dorogi ESE 2 7 - 13 Községi Sportcsarnok
2831 Tarján Rákóczi út 13
15:25 Komárom VSE - Dorogi ESE 1 26 - 13 Községi Sportcsarnok
2831 Tarján Rákóczi út 13
16:20 Dorogi ESE 2 - Tarján SE 30 - 10 Községi Sportcsarnok
2831 Tarján Rákóczi út 13
Gyermekbajnokság LU12 Kovács László régió női U-12 kézilabda MKSZ
09:00 Dömsödi USE - Vecsési SE 19 - 12 Dömsöd Sportközpont
2344 Dömsöd Széchenyi utca 9
09:55 Szigetszentmiklós NKSE - Kóka KSK 23 - 12 Dömsöd Sportközpont
2344 Dömsöd Széchenyi utca 9
10:50 Vecsési SE - Dunavarsányi TE 22 - 6 Dömsöd Sportközpont
2344 Dömsöd Széchenyi utca 9
11:45 Bugyi SE - Szigetszentmiklós NKSE 3 - 47 Dömsöd Sportközpont
2344 Dömsöd Széchenyi utca 9
12:40 Dunavarsányi TE - Dömsödi USE 7 - 34 Dömsöd Sportközpont
2344 Dömsöd Széchenyi utca 9
13:35 Kóka KSK - Bugyi SE 35 - 10 Dömsöd Sportközpont
2344 Dömsöd Széchenyi utca 9
Gyermekbajnokság LU12 Kulcsár Anita régió női U-12 kézilabda MKSZ
09:00 Szivacs KC - Mátészalkai MTK 6 - 33 Wesselényi M. Szakközépi.
4400 Nyíregyháza Dugonics utca 10-12
09:55 Vitka SE - Csenger Városi Kézilabda és Sport Club I. 7 - 21 Wesselényi M. Szakközépi.
4400 Nyíregyháza Dugonics utca 10-12
10:50 Szatmár USE Fehérgyarmat - Kállósemjéni SZSE 23 - 5 Wesselényi M. Szakközépi.
4400 Nyíregyháza Dugonics utca 10-12
11:45 Mátészalkai MTK - Vitka SE 33 - 1 Wesselényi M. Szakközépi.
4400 Nyíregyháza Dugonics utca 10-12
12:40 Sárospataki USI - EKESC - Csenger Városi Kézilabda és Sport Club I. 25 - 19 Wesselényi M. Szakközépi.
4400 Nyíregyháza Dugonics utca 10-12
13:35 Kállósemjéni SZSE - Szerencs VSE 5 - 22 Wesselényi M. Szakközépi.
4400 Nyíregyháza Dugonics utca 10-12
14:30 Szatmár USE Fehérgyarmat - Sárospataki USI - EKESC 20 - 19 Wesselényi M. Szakközépi.
4400 Nyíregyháza Dugonics utca 10-12
15:25 Szivacs KC - Szerencs VSE 15 - 16 Wesselényi M. Szakközépi.
4400 Nyíregyháza Dugonics utca 10-12
Gyermekbajnokság LU12 Tóth László régió női U-12 kézilabda MKSZ
09:00 Sárvári Kinizsi SE - UFC Kőszeg 14 - 9 Nádasdy Tamás Ált.Isk. spcs.
9600 Sárvár Alkotmány utca 22
09:00 Celldömölki VSE - Vulkán Fürdő - HétFő KC Rábaköz SE Csorna 13 - 31 CVSE-Swietelsky Aréna
9500 Celldömölk József Attila utca 2.
09:50 Körmendi DMTE - Büki TK 11 - 29 Nádasdy Tamás Ált.Isk. spcs.
9600 Sárvár Alkotmány utca 22
09:50 Szombathelyi KKA I. - Veszprém Pannon Sport Egyesület 44 - 6 CVSE-Swietelsky Aréna
9500 Celldömölk József Attila utca 2.
10:40 UFC Kőszeg - Szombathelyi Haladás 15 - 9 Nádasdy Tamás Ált.Isk. spcs.
9600 Sárvár Alkotmány utca 22
10:40 HétFő KC Rábaköz SE Csorna - Szombathelyi KKA II. 11 - 28 CVSE-Swietelsky Aréna
9500 Celldömölk József Attila utca 2.
11:30 Szombathelyi KKA IV. - Körmendi DMTE 25 - 9 Nádasdy Tamás Ált.Isk. spcs.
9600 Sárvár Alkotmány utca 22
11:30 Győri ETO KC I. - Szombathelyi KKA I. 9 - 31 CVSE-Swietelsky Aréna
9500 Celldömölk József Attila utca 2.
12:20 Szombathelyi Haladás - Sárvári Kinizsi SE 6 - 20 Nádasdy Tamás Ált.Isk. spcs.
9600 Sárvár Alkotmány utca 22
12:20 Győri ETO KC II. - Szombathelyi KKA II. 26 - 9 CVSE-Swietelsky Aréna
9500 Celldömölk József Attila utca 2.
13:10 Büki TK - Szombathelyi KKA IV. 13 - 15 Nádasdy Tamás Ált.Isk. spcs.
9600 Sárvár Alkotmány utca 22
13:10 Veszprém Pannon Sport Egyesület - Győri ETO KC I. 13 - 32 CVSE-Swietelsky Aréna
9500 Celldömölk József Attila utca 2.
14:00 Éles KISE - Győri ETO KC II. 11 - 36 CVSE-Swietelsky Aréna
9500 Celldömölk József Attila utca 2.
14:50 Bajnok DSE Nemesvámos - Szombathelyi KKA III. 37 - 9 CVSE-Swietelsky Aréna
9500 Celldömölk József Attila utca 2.
15:40 Mosonmagyaróvári KC SE - Éles KISE 14 - 28 CVSE-Swietelsky Aréna
9500 Celldömölk József Attila utca 2.
16:30 Ősi Andreotti SE - Bajnok DSE Nemesvámos 4 - 44 CVSE-Swietelsky Aréna
9500 Celldömölk József Attila utca 2.
17:20 Szombathelyi KKA III. - Mosonmagyaróvári KC SE 5 - 24 CVSE-Swietelsky Aréna
9500 Celldömölk József Attila utca 2.
18:10 Ősi Andreotti SE - Celldömölki VSE - Vulkán Fürdő 4 - 14 CVSE-Swietelsky Aréna
9500 Celldömölk József Attila utca 2.
Gyermekbajnokság FU12 Badó László régió férfi U-12 kézilabda MKSZ
08:30 Újkígyósi KC - Felföldi István SE 8 - 16 Felföldi I. tornaterem
5661 Újkígyós Petőfi út 45
09:20 Békés-Drén KC II. - Orosházi FKSE- LINAMAR I. 22 - 12 Felföldi I. tornaterem
5661 Újkígyós Petőfi út 45
10:10 Felföldi István SE - Orosházi FKSE- LINAMAR II. 25 - 6 Felföldi I. tornaterem
5661 Újkígyós Petőfi út 45
11:00 Békés-Drén KC I. - Békéscsaba DKSE 19 - 18 Felföldi I. tornaterem
5661 Újkígyós Petőfi út 45
11:50 Békés-Drén KC II. - Makói KC 28 - 0 Felföldi I. tornaterem
5661 Újkígyós Petőfi út 45
12:40 Orosházi FKSE- LINAMAR I. - Orosházi FKSE- LINAMAR II. 25 - 5 Felföldi I. tornaterem
5661 Újkígyós Petőfi út 45
13:30 Kondorosi KK - Békéscsaba DKSE 7 - 24 Felföldi I. tornaterem
5661 Újkígyós Petőfi út 45
14:20 Makói KC - Békés-Drén KC I. 2 - 38 Felföldi I. tornaterem
5661 Újkígyós Petőfi út 45
15:10 Kondorosi KK - Újkígyósi KC 17 - 3 Felföldi I. tornaterem
5661 Újkígyós Petőfi út 45
Gyermekbajnokság FU12 Csiszár László régió férfi U-12 kézilabda MKSZ
09:00 Dorogi ESE - Komárom VSE 12 - 21 Városi Sportcsarnok
2510 Dorog Iskola utca 1.
09:55 Tarján SE - Kőkúti Sasok DSE 7 - 33 Városi Sportcsarnok
2510 Dorog Iskola utca 1.
10:50 Martonvásár - Komárom VSE 21 - 11 Városi Sportcsarnok
2510 Dorog Iskola utca 1.
11:45 Tarján SE - Dorogi ESE 31 - 12 Városi Sportcsarnok
2510 Dorog Iskola utca 1.
12:40 Kőkúti Sasok DSE - Martonvásár 34 - 14 Városi Sportcsarnok
2510 Dorog Iskola utca 1.
Gyermekbajnokság FU12 Kulcsár Anita régió férfi U-12 kézilabda MKSZ
09:00 Arany Sárkány Focisuli Nyírbátor SE - Fehérgyarmati VSE 20 - 14 Városi Sportcsarnok
4300 Nyírbátor Füveskert utca 9
09:55 Mátészalkai MTK - Kispályás Műfüves NKFT I 26 - 11 Városi Sportcsarnok
4300 Nyírbátor Füveskert utca 9
10:50 Fehérgyarmati VSE - Kispályás Műfüves NKFT II 39 - 9 Városi Sportcsarnok
4300 Nyírbátor Füveskert utca 9
11:45 Mátészalkai MTK - Kisvárdai Kézilabda Club Sportegyesület 13 - 11 Városi Sportcsarnok
4300 Nyírbátor Füveskert utca 9
12:40 Kispályás Műfüves NKFT I - Nyíregyházi SN KFT 20 - 17 Városi Sportcsarnok
4300 Nyírbátor Füveskert utca 9
13:35 Kispályás Műfüves NKFT II - Vitka SE 22 - 7 Városi Sportcsarnok
4300 Nyírbátor Füveskert utca 9
14:30 Kisvárdai Kézilabda Club Sportegyesület - Téglás VSE 32 - 3 Városi Sportcsarnok
4300 Nyírbátor Füveskert utca 9
15:25 Szivacs KC - Nyíregyházi SN KFT 22 - 11 Városi Sportcsarnok
4300 Nyírbátor Füveskert utca 9
16:20 Téglás VSE - Vitka SE 15 - 8 Városi Sportcsarnok
4300 Nyírbátor Füveskert utca 9
17:15 Szivacs KC - Arany Sárkány Focisuli Nyírbátor SE 20 - 13 Városi Sportcsarnok
4300 Nyírbátor Füveskert utca 9