Címjegyzék
NAPI MŰSOR
előző nap
2018. december 7. péntek
következő nap
NB I férfi felnőtt NB I férfi felnőtt-Alapszakasz férfi felnőtt kézilabda MKSZ
18:00 DVTK-Eger - Balatonfüredi KSE 25 - 27 Kemény Ferenc Sportcsarnok
online
3300 Eger Stadion utca 8.
Női edzőmérkőzések női felnőtt kézilabda MKSZ
15:00 FTC Rail Cargo Hungaria - DVSC KKFT Elek Gyula Aréna
1101 Budapest Kőbányai út 47/B
17:00 Eszterházy KFSC - ÉRD Eszterházy Főiskola Sportcsarnok
3300 Eger Leányka út 6.
18:00 Alba Fehérvár KC - Duslo Sala KÖFÉM Sportcsarnok
8000 Székesfehérvár Verseci út 1-15.
Férfi Ifjúsági I. osztály Férfi Ifjúsági I. osztály-Kelet férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
17:45 DEAC NK KFT - HE-DO B. Braun Gyöngyös 27 - 33 Agrártudományi Egy. Spcs.
4032 Debrecen Böszörményi út 138.
Férfi Ifjúsági I. osztály Férfi Ifjúsági I. osztály-Nyugat férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
18:30 FTC - Diagnosticum - CYEB Budakalász 30 - 22 Népligeti Faház
1101 Budapest Vajda Péter utca
Férfi Ifjúsági II. osztály Férfi Ifjúsági II. osztály-Kelet férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
16:30 Hajdúböszörményi TE - Dabasi KC VSE II. 40 - 31 Városi Sportcsarnok
4220 Hajdúböszörmény Vásár tér 27
Női Ifjúsági II. osztály Női Ifjúsági II. osztály-Kelet női ifjúsági kézilabda MKSZ
17:00 Gödi SE - Mikolik Sport School KFT 53 - 21 Balázsovits János spcs.
2132 Göd József utca 3
Férfi Ifjúsági III. osztály Férfi Ifjúsági III. osztály-Közép férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
17:30 ESMTK - Bp. Elektromos SE 25 - 31 Kruj Iván spcs.
1202 Budapest Mártírok útja 205
Férfi Ifjúsági III. osztály Férfi Ifjúsági III. osztály-Dél-Nyugat férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
17:00 Bácska Szabadidősport Egyesület - PEAC 46 - 28 Városi Sportcsarnok,
6453 Bácsbokod Hősök tere 5
Férfi Ifjúsági III. osztály Férfi Ifjúsági III. osztály-Dél férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
16:00 Bácsalmási PVSE - Dunaharaszti MTK 20 - 36 Kelebia Városi Sportcsarnok
6423 Kelebia Bajcsy-Zsilinszky utca 43.
17:30 Tiszakécske VSE - Kiskunfélegyházi HTK 19 - 31 Városi Sportcsarnok,
6060 Tiszakécske Templom tér 3
Férfi Ifjúsági III. osztály Férfi Ifjúsági III. osztály-Dél-Kelet férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
20:30 FKSE-Algyő - Felföldi István SE 49 - 29 Fehér Ignác Ált. Isk. Sportcsarnok
6750 Algyő Sport utca 5
Női Ifjúsági III. osztály Női Ifjúsági III. osztály-Közép női ifjúsági kézilabda MKSZ
16:30 Aranyszarvas SE - Főnix ISE 35 - 29 Sport és Tanuszoda
2711 Tápiószentmárton Bartók Béla utca 1
18:00 Pásztói KC - Csömöri SSZN KFT 33 - 16 Fáy András Szakképző Isk.
3070 Bátonyterenye Ózdi út 39
Fiú Serdülő I. osztály Fiú Serdülő I. osztály-Kelet férfi serdülő kézilabda MKSZ
16:00 DEAC NK KFT - HE-DO B. Braun Gyöngyös 23 - 15 Agrártudományi Egy. Spcs.
4032 Debrecen Böszörményi út 138.
Fiú Serdülő I. osztály Fiú Serdülő I. osztály-Nyugat férfi serdülő kézilabda MKSZ
16:45 FTC KN KFT - CYEB Budakalász 34 - 18 Népligeti Faház
1101 Budapest Vajda Péter utca
Fiú Serdülő II. osztály Fiú Serdülő II. osztály-Kelet férfi serdülő kézilabda MKSZ
16:20 Kézilabda Sportakadémia Budapest - FKSE-Algyő 39 - 29 Emszt Kálmánné spcs. (Siketek)
1097 Budapest Könyves K. krt 28
16:30 Gézengúz UKC - Törökszentmiklósi Kézilabda Egyesület 32 - 23 Városi Sportcsarnok,
6300 Kalocsa Martinovics utca 2
Fiú Serdülő II. osztály Fiú Serdülő II. osztály-Nyugat férfi serdülő kézilabda MKSZ
15:00 Éles KISE - FTC KN KFT II. 26 - 24 Városi Sportcsarnok
8200 Veszprém Március 15. út 5.
17:30 Százhalombattai KE - Tatai AC 20 - 36 Városi Szabadidő Központ
2440 Százhalombatta Vasút utca 42.
Leány Serdülő II. osztály Leány Serdülő II. osztály-Kelet női serdülő kézilabda MKSZ
17:00 Szentendrei NKE - Hajdúnánás SK 12 - 34 Móricz Zsigmond Gimnázium
2000 Szentendre Kálvária utca 16.
Leány Serdülő II. osztály Leány Serdülő II. osztály-Nyugat női serdülő kézilabda MKSZ
17:30 Mohácsi Torna Egylet 1888 - Dabasi KC VSE 18 - 21 Városi Sportcsarnok
7700 Mohács Sport utca 1.
Fiú Serdülő III. osztály Fiú Serdülő III. osztály-Észak férfi serdülő kézilabda MKSZ
16:20 Csömöri SSZN KFT - Budakalászi SC 30 - 23 Sportcsarnok
2141 Csömör Major utca 7-9.
17:00 Solymári SC - Angyalföldi Sportiskola 51 - 33 PEMÜ Sportcsanok
2080 Solymár Tersztyánszky utca 89
Fiú Serdülő III. osztály Fiú Serdülő III. osztály-Észak-Kelet férfi serdülő kézilabda MKSZ
16:30 Sárospataki TC - Püspökladányi KE 34 - 16 SRK Wáberer Sportcentrum
3950 Sárospatak Tompa M. út 1
Fiú Serdülő III. osztály Fiú Serdülő III. osztály-Közép férfi serdülő kézilabda MKSZ
18:00 Mogyoródi KSK - Domony KSE 27 - 30 Szent László Ált.Isk. spcs.
2146 Mogyoród Iskola utca
19:30 Szent István SE - Treff 07 SE 40 - 32 Kerék u. Ált. Isk. spcs.
1036 Budapest Kerék utca 18-20
Fiú Serdülő III. osztály Fiú Serdülő III. osztály-Dél-Nyugat férfi serdülő kézilabda MKSZ
16:00 Satelit FC Somogytarnóca - Pécsi VSE-KE-SE 20 - 26 Dráva Völgy Középiskola
7570 Barcs Szent László utca 13.
Fiú Serdülő III. osztály Fiú Serdülő III. osztály-Dél férfi serdülő kézilabda MKSZ
14:00 Bácsalmási PVSE - Pénzügyőr SE-Budafok 20 - 37 Kelebia Városi Sportcsarnok
6423 Kelebia Bajcsy-Zsilinszky utca 43.
16:30 Rácalmás SE - VSK Tököl 42 - 24 Rácalmási Rendezvényközpont és Sportcsarnok
2459 Rácalmás Sport utca 1
Fiú Serdülő III. osztály Fiú Serdülő III. osztály-Dél-Kelet férfi serdülő kézilabda MKSZ
17:30 Szentesi FKC - Makói KC 14 - 20 Városi Sportcsarnok
6600 Szentes Jövendő utca 1
19:00 Tisza Volán SC - Soltvadkerti KUSE 25 - 36 Móradombi Sportcsarnok
6782 Mórahalom 0406/209. hrsz.
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály-Észak-Nyugat női serdülő kézilabda MKSZ
17:30 Körmendi DMTE - Alba Fehérvár KC II. 25 - 23 Rendészeti SZKI
9900 Körmend Alkotmány utca 1
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály-Észak női serdülő kézilabda MKSZ
17:15 Dorogi ESE II. - Kántor Anikó SE 14 - 29 Városi Sportcsarnok
2510 Dorog Iskola utca 1.
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály-Dél-Nyugat női serdülő kézilabda MKSZ
16:45 Komló Sport KC - Duna-Pent NKSE 19 - 19 Sportközpont
7300 Komló Eszperantó tér 1
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály-Dél női serdülő kézilabda MKSZ
17:30 BVSC - Zugló II. - TFSE - Vámosgyörk 12 - 25 BVSC-Zugló edzőcsarnok
1142 Budapest Szőnyi út 2.
Budapest Férfi Felnőtt Bp. II. o. férfi felnőtt férfi felnőtt kézilabda Budapest
20:20 HORT SE II - Rufusz CTSE 19 - 33 Újlak utcai Ált.Isk. spcs.
online
1173 Budapest Újlak utca 110
Budapest Női Felnőtt Bp. I.o. női felnőtt női felnőtt kézilabda Budapest
19:30 HORT-FSZSE - Pestszentimrei SK 23 - 36 Kruj Iván spcs.
online
1202 Budapest Mártírok útja 205
Győr-Moson-Sopron megyei férfi férfi felnőtt kézilabda Győr
18:00 Lukács DSE Győr - Koroncó KSSZE 18 - 28 Lukács Sándor Gépészeti Szakképző Iskola
9027 Győr Mártirok u. 13-15.
Pest megyei férfi felnőtt Pest megyei férfi felnőtt-A csoport férfi felnőtt kézilabda Pest
20:00 Aranyszarvas SE - Mogyoródi KSK 18 - 27 Sport és Tanuszoda
2711 Tápiószentmárton Bartók Béla utca 1
Pest megyei férfi felnőtt Pest megyei férfi felnőtt-B csoport férfi felnőtt kézilabda Pest
20:00 Veresegyház VSK - Tápiószelei SE 56 - 42 Sportcsarnok*
2163 Vácrátót Petőfi tér 6-8.
21:00 Százhalombattai KE III. - Csömöri SSZN KFT II. 23 - 29 Városi Szabadidő Központ
2440 Százhalombatta Vasút utca 42.
2018. december
H K Sze Cs P Szo V
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
FRISS HÍREK
Női Eb: Háfra Noémi az All Star-csapatban!
2018.12.16. Női `A` válogatott
Az Európai Kézilabda Szövetség a női Európa-bajnokság zárónapján közzétette a torna All Star-csapatát. A legjobbak között helyet kapott a magyar válogatott balátlövője, Háfra Noémi is.
Sorsoltak a női vb-selejtezőkre
2018.12.15. Női `A` válogatott
Párizsban kisorsolták a 2019-es női világbajnokság európai selejtezőinek párosítását: az 1. kalapból húzott magyar válogatott Ausztria ellen juthat ki a jövő decemberi tornára.
K&H férfi liga: Csurgón aratott győzelmet a címvédő
2018.12.15. Férfi NB I.
A férfi bajnokság 13. fordulójában a címvédő Szeged a Csurgót, a Gyöngyös a Vecsést, a Balatonfüred a Ferencvárost, a Tatabánya a Budakalászt, míg a Dabas a Mezőkövesdet győzte le.
Magyar játékvezetők az Eb-elődöntőn
2018.12.14. Női `A` válogatott
Rangos megbízatást kapott a Horváth Péter-Marton Balázs páros, a magyar játékvezetők dirigálják a női Európa-bajnokság orosz-román elődöntőjét.
Szoros mérkőzést nyert a Komló
2018.12.14. Férfi NB I.
A K&H férfi liga pénteki versenynapján a Komló kiélezett mérkőzésen két góllal győzött az Eger ellen.
Pozitív jelen – pozitív jövőkép
2018.12.14. Női `A` válogatott
Mérkőzéseinek kétharmadát megnyerve, az elődöntőtől kevéssel lemaradva a franciaországi Európa-bajnokság 7. helyén végzett a magyar együttes.
Orosz-francia döntő a női Eb-n
2018.12.14. Női `A` válogatott
Az olimpiai bajnok orosz és a vb-címvédő, házigazda francia válogatott jutott be a női Európa-bajnokság párizsi döntőjébe.
Női vb-selejtezők: 1. kalapban a magyar válogatott
2018.12.14. Női `A` válogatott
Az Európai Kézilabda Szövetség közzétette a 2019-es, Japánban sorra kerülő női világbajnokság európai pótselejtezőinek kiemelését.
Románia ellen zárjuk a középdöntőt
2018.12.12. Női `A` válogatott
Szerdán 18 órától Románia ellen lép pályára a magyar válogatott a női Európa-bajnokság középdöntőjének zárásán.
Heroikus siker Románia ellen!
2018.12.12. Női `A` válogatott
A magyar válogatott ragyogó játékkal két góllal legyőzte Romániát a női Európa-bajnokság középdöntőjének zárónapján, így négy győzelemmel és két vereséggel, a 7. helyen zárja a tornát.
www.keziszovetseg.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Apparátus
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- MKSZ Támogatói Alapítvány
- MKSZ Sporttudományi Tanácsadó Testület
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Edzőmérkőzések
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Játékvezetés Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Oktatás, képzés
- Szabályértelmező videóblokk
- Dokumentum
- Nemzetközi játékvezető, delegált
- Keret
- Bizottság
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó