Címjegyzék
NAPI MŰSOR
előző nap
2019. január 13. vasárnap
következő nap
NB I női felnőtt női felnőtt kézilabda MKSZ
18:00 EUbility Group-Békéscsabai Előre NKSE - Eu-Fire Mosonmagyaróvár 30 - 29 Városi Sportcsarnok
online
5600 Békéscsaba Gyulai út 44.
Női Ifjúsági I. osztály Női Ifjúsági I. osztály-Kelet női ifjúsági kézilabda MKSZ
14:00 EUbility Group-Békéscsabai Előre NKSE - Szent István SE 41 - 27 Városi Sportcsarnok
5600 Békéscsaba Gyulai út 44.
18:00 Dunakanyar Kézilabda Akadémia - DVSC SCHAEFFLER 23 - 27 Városi Sportcsarnok
2600 Vác Bán Márton út 3.
Női Ifjúsági I. osztály Női Ifjúsági I. osztály-Nyugat női ifjúsági kézilabda MKSZ
17:30 Bajnok DSE Nemesvámos - Budaörs KSN KFT 33 - 33 Veszprém Aréna
8200 Veszprém Külső Kádártai út
Leány Serdülő I. osztály Leány Serdülő I. osztály-Kelet női serdülő kézilabda MKSZ
16:00 EUbility Group-Békéscsabai Előre NKSE - Szent István SE 33 - 22 Városi Sportcsarnok
5600 Békéscsaba Gyulai út 44.
16:00 Dunakanyar Kézilabda Akadémia - DVSC SCHAEFFLER 20 - 26 Városi Sportcsarnok
2600 Vác Bán Márton út 3.
Leány Serdülő I. osztály Leány Serdülő I. osztály-Nyugat női serdülő kézilabda MKSZ
15:30 Bajnok DSE Nemesvámos - Budaörs KSN KFT 26 - 12 Veszprém Aréna
8200 Veszprém Külső Kádártai út
Student Comfort Kupa Szombathely, Celldömölk
Ifjúsági Ifjúsági lány Csoport női ifjúsági
08:00 Szombathelyi KKA II. - Sárvári Kinizsi SE 41 - 19 CVSE-Swietelsky Aréna
online
9500 Celldömölk József Attila utca 2.
09:30 Szombathelyi KKA II. - Pázmánd NK KFT 28 - 25 CVSE-Swietelsky Aréna
online
9500 Celldömölk József Attila utca 2.
12:20 Szombathelyi KKA II. - Dorogi ESE 21 - 31 CVSE-Swietelsky Aréna
online
9500 Celldömölk József Attila utca 2.
Serdülő Serdülő lány Csoport női serdülő
11:00 Szombathelyi KKA - Százhalombattai VUK SE 30 - 19 CVSE-Swietelsky Aréna
online
9500 Celldömölk József Attila utca 2.
13:15 Szombathelyi KKA - Répcelaki SE 28 - 5 CVSE-Swietelsky Aréna
online
9500 Celldömölk József Attila utca 2.
14:35 Szombathelyi KKA - Tapolca VSE 27 - 17 CVSE-Swietelsky Aréna
online
9500 Celldömölk József Attila utca 2.
U14 U14 Fiú A Csoport férfi U-14
08:15 Tempo KSE - Máriaujfalui SE 9 - 15 Városi Sportcsarnok
online
9756 Ikervár Kossuth utca 2-4
09:00 Debreceni Sportcentrum KN KFT - Tigrisek Csongrádi KSE 9 - 6 Városi Sportcsarnok
online
9756 Ikervár Kossuth utca 2-4
09:45 Tempo KSE - Szentgotthárdi VSE 20 - 15 Városi Sportcsarnok
online
9756 Ikervár Kossuth utca 2-4
11:15 Szentgotthárdi VSE - Tigrisek Csongrádi KSE 12 - 16 Városi Sportcsarnok
online
9756 Ikervár Kossuth utca 2-4
U14 U14 Fiú B Csoport férfi U-14
10:30 Százhalombattai VUK SE - Szombathelyi Haladás 19 - 10 Városi Sportcsarnok
online
9756 Ikervár Kossuth utca 2-4
U14 U14 fiú 7-8-9.helyért férfi U-14
12:00 Szentgotthárdi VSE - Szombathelyi Haladás 12 - 15 Városi Sportcsarnok
online
9756 Ikervár Kossuth utca 2-4
13:30 Tempo KSE - Szombathelyi Haladás 20 - 17 Városi Sportcsarnok
online
9756 Ikervár Kossuth utca 2-4
16:00 Szentgotthárdi VSE - Tempo KSE 9 - 15 Városi Sportcsarnok
9756 Ikervár Kossuth utca 2-4
U14 U14 fiú 5-6.helyért férfi U-14
12:45 Ajkai Trampolin SE - Máriaujfalui SE 19 - 17 Városi Sportcsarnok
online
9756 Ikervár Kossuth utca 2-4
U14 U14 fiú 3-4.helyért férfi U-14
14:15 Százhalombattai VUK SE - Tigrisek Csongrádi KSE 23 - 8 Városi Sportcsarnok
online
9756 Ikervár Kossuth utca 2-4
U14 U14 fiú 1-2.helyért férfi U-14
15:00 Debreceni Sportcentrum KN KFT - Angyalföldi Sportiskola 12 - 13 Városi Sportcsarnok
online
9756 Ikervár Kossuth utca 2-4
U14 U14 lány Csoport női U-14
08:55 Sárvár-Szent László Katolikus Iskola - Tigrisek Csongrádi KSE 12 - 22 CVSE-Swietelsky Aréna
online
9500 Celldömölk József Attila utca 2.
10:25 DKKA NKFT - Dorogi ESE 23 - 15 CVSE-Swietelsky Aréna
online
9500 Celldömölk József Attila utca 2.
11:45 Tigrisek Csongrádi KSE - Farkasvár DSE 12 - 23 CVSE-Swietelsky Aréna
online
9500 Celldömölk József Attila utca 2.
14:00 Sárvár-Szent László Katolikus Iskola - Dorogi ESE 7 - 19 CVSE-Swietelsky Aréna
online
9500 Celldömölk József Attila utca 2.
U13 U13 Fiú Csoport férfi U-13
10:40 Szentgotthárdi VSE - Kántor Anikó SE 11 - 10 Oladi Általános Iskola *
online
9700 Szombathely Simon István utca 6.
12:40 Simontornyai KK - Szentgotthárdi VSE 25 - 10 Oladi Általános Iskola *
online
9700 Szombathely Simon István utca 6.
14:40 Kántor Anikó SE - Simontornyai KK 13 - 29 Oladi Általános Iskola *
online
9700 Szombathely Simon István utca 6.
U13 7-8-9.helyért női U-13
08:00 XVI.kerületi KMSE - Kántor Anikó SE 12 - 10 Egyetemi Sportcsarnok
online
9700 Szombathely Károlyi Gáspár tér 4.
10:55 XVI.kerületi KMSE - Százhalombattai VUK SE 15 - 14 Egyetemi Sportcsarnok
online
9700 Szombathely Károlyi Gáspár tér 4.
12:40 Kántor Anikó SE - Százhalombattai VUK SE 25 - 11 Egyetemi Sportcsarnok
online
9700 Szombathely Károlyi Gáspár tér 4.
U13 4-5-6.helyért női U-13
08:35 Debreceni Sportcentrum KN KFT - Magyar Kézilabda Szövetség VSK DUNASZERDAHELY `B` 15 - 3 Egyetemi Sportcsarnok
online
9700 Szombathely Károlyi Gáspár tér 4.
11:30 Debreceni Sportcentrum KN KFT - Magyar Kézilabda Szövetség VSK DUNASZERDAHELY `A` 9 - 10 Egyetemi Sportcsarnok
online
9700 Szombathely Károlyi Gáspár tér 4.
13:15 Magyar Kézilabda Szövetség VSK DUNASZERDAHELY `B` - Magyar Kézilabda Szövetség VSK DUNASZERDAHELY `A` 3 - 6 Egyetemi Sportcsarnok
online
9700 Szombathely Károlyi Gáspár tér 4.
U13 1-2-3.helyért női U-13
09:10 K. Szeged SE - Szombathelyi KKA 21 - 13 Egyetemi Sportcsarnok
online
9700 Szombathely Károlyi Gáspár tér 4.
12:05 K. Szeged SE - Bajnok DSE Nemesvámos 20 - 12 Egyetemi Sportcsarnok
online
9700 Szombathely Károlyi Gáspár tér 4.
13:50 Szombathelyi KKA - Bajnok DSE Nemesvámos 16 - 12 Egyetemi Sportcsarnok
online
9700 Szombathely Károlyi Gáspár tér 4.
U12 U12 fiú 5-6.helyért férfi U-12
11:20 Angyalföldi Sportiskola - Tempo KSE 8 - 12 Oladi Általános Iskola *
online
9700 Szombathely Simon István utca 6.
U12 U12 fiú elődöntő férfi U-12
08:40 Szombathelyi Haladás - Kőkúti Sasok DSE 13 - 23 Oladi Általános Iskola *
online
9700 Szombathely Simon István utca 6.
09:20 Debreceni Sportcentrum KN KFT - Kézilabda Utánpótlás KFT 10 - 13 Oladi Általános Iskola *
online
9700 Szombathely Simon István utca 6.
U12 U12 fiú 3-4.helyért férfi U-12
13:20 Szombathelyi Haladás - Debreceni Sportcentrum KN KFT 16 - 13 Oladi Általános Iskola *
online
9700 Szombathely Simon István utca 6.
U12 U12 fiú 1-2.helyért férfi U-12
15:20 Kézilabda Utánpótlás KFT - Kőkúti Sasok DSE 19 - 14 Oladi Általános Iskola *
online
9700 Szombathely Simon István utca 6.
U12 U12 lány 5-6-7.helyért női U-12
08:00 ASI DSE - Dorogi ESE `A ` 22 - 1 Oladi Általános Iskola *
online
9700 Szombathely Simon István utca 6.
10:00 ASI DSE - Szombathelyi KKA III. 13 - 4 Oladi Általános Iskola *
online
9700 Szombathely Simon István utca 6.
12:00 Dorogi ESE `A ` - Szombathelyi KKA III. 6 - 19 Oladi Általános Iskola *
online
9700 Szombathely Simon István utca 6.
U12 U12 lány elődöntő női U-12
09:45 Szombathelyi KKA I. - Szombathelyi KKA II. 10 - 5 Egyetemi Sportcsarnok
online
9700 Szombathely Károlyi Gáspár tér 4.
10:20 Dorogi ESE - DKKA NKFT 4 - 7 Egyetemi Sportcsarnok
online
9700 Szombathely Károlyi Gáspár tér 4.
U12 U12 lány 3-4.helyért női U-12
14:30 Szombathelyi KKA II. - Dorogi ESE 7 - 6 Egyetemi Sportcsarnok
online
9700 Szombathely Károlyi Gáspár tér 4.
U12 U12 lány 1-2.helyért női U-12
15:50 Szombathelyi KKA I. - DKKA NKFT 16 - 7 Egyetemi Sportcsarnok
online
9700 Szombathely Károlyi Gáspár tér 4.
U11 elődöntő férfi U-11
08:00 Debreceni Sportcentrum KN KFT - Ajkai Trampolin SE 24 - 6 Szombathelyi Műszaki SzK. Centrum tornaterme*
online
9700 Szombathely Rohonci út 1.
09:20 Pumukli KUA - Farkasvár DSE 13 - 14 Szombathelyi Műszaki SzK. Centrum tornaterme*
online
9700 Szombathely Rohonci út 1.
U11 5-6.helyért férfi U-11
10:40 Tapolca VSE - Tigrisek Csongrádi KSE 7 - 17 Szombathelyi Műszaki SzK. Centrum tornaterme*
online
9700 Szombathely Rohonci út 1.
U11 3-4.helyért férfi U-11
12:00 Ajkai Trampolin SE - Pumukli KUA 8 - 16 Szombathelyi Műszaki SzK. Centrum tornaterme*
online
9700 Szombathely Rohonci út 1.
U11 1-2.helyért férfi U-11
14:00 Debreceni Sportcentrum KN KFT - Farkasvár DSE 20 - 24 Oladi Általános Iskola *
online
9700 Szombathely Simon István utca 6.
U11 7-8.helyért női U-11
13:20 Ajkai Trampolin SE - Angyalföldi Sportiskola 15 - 17 Szombathelyi Műszaki SzK. Centrum tornaterme*
online
9700 Szombathely Rohonci út 1.
U11 5-6.helyért női U-11
14:00 DKKA NKFT - Szombathelyi KKA I. 4 - 16 Szombathelyi Műszaki SzK. Centrum tornaterme*
online
9700 Szombathely Rohonci út 1.
U11 3-4.helyért női U-11
14:40 Bajnok DSE Nemesvámos - Szombathelyi KKA II. 14 - 3 Szombathelyi Műszaki SzK. Centrum tornaterme*
online
9700 Szombathely Rohonci út 1.
U11 1-2.helyért női U-11
15:10 Magyar Kézilabda Szövetség VSK DUNASZERDAHELY - K. Szeged SE 8 - 10 Egyetemi Sportcsarnok
online
9700 Szombathely Károlyi Gáspár tér 4.
U11 Alsóház elődöntő női U-11
08:40 Angyalföldi Sportiskola - DKKA NKFT 9 - 13 Szombathelyi Műszaki SzK. Centrum tornaterme*
online
9700 Szombathely Rohonci út 1.
10:00 Szombathelyi KKA I. - Ajkai Trampolin SE 17 - 4 Szombathelyi Műszaki SzK. Centrum tornaterme*
9700 Szombathely Rohonci út 1.
U11 Felsőház elődöntő női U-11
11:20 Magyar Kézilabda Szövetség VSK DUNASZERDAHELY - Bajnok DSE Nemesvámos 10 - 7 Szombathelyi Műszaki SzK. Centrum tornaterme*
online
9700 Szombathely Rohonci út 1.
12:40 K. Szeged SE - Szombathelyi KKA II. 18 - 5 Szombathelyi Műszaki SzK. Centrum tornaterme*
online
9700 Szombathely Rohonci út 1.
U10 U10 fiú Csoport férfi U-10
09:00 Szombathelyi Haladás - Szombathelyi Haladás II. 0 - 0 POTE Csarnok *
9700 Szombathely Dózsa György út 13.
10:20 Ajkai Trampolin SE - Büki TK 0 - 0 POTE Csarnok *
9700 Szombathely Dózsa György út 13.
11:40 DEVM Kézilabda Alapítvány Veszprém - Szombathelyi Haladás 0 - 0 POTE Csarnok *
9700 Szombathely Dózsa György út 13.
13:00 Szombathelyi Haladás II. - Ajkai Trampolin SE 0 - 0 POTE Csarnok *
9700 Szombathely Dózsa György út 13.
14:20 Büki TK - DEVM Kézilabda Alapítvány Veszprém 0 - 0 POTE Csarnok *
9700 Szombathely Dózsa György út 13.
U10 U10 Lány Csoport női U-10
09:40 Tigrisek Csongrádi KSE - Szombathelyi KKA I. 0 - 0 POTE Csarnok *
9700 Szombathely Dózsa György út 13.
11:00 Bajnok DSE Nemesvámos - Szombathelyi KKA II. 0 - 0 POTE Csarnok *
9700 Szombathely Dózsa György út 13.
12:20 K. Szeged SE - Szombathelyi KKA I. 0 - 0 POTE Csarnok *
9700 Szombathely Dózsa György út 13.
13:40 Szombathelyi KKA II. - Tigrisek Csongrádi KSE 0 - 0 POTE Csarnok *
9700 Szombathely Dózsa György út 13.
15:00 Bajnok DSE Nemesvámos - K. Szeged SE 0 - 0 POTE Csarnok *
9700 Szombathely Dózsa György út 13.
U9 U9 csoport női U-9
10:25 Szombathelyi KKA III. - Szombathelyi KKA II. 0 - 0 NYME Bolyai János Gyakorló Ált. Isk. és Gim. *
9700 Szombathely Bolyai János utca 11
11:00 K. Szeged SE - Magyar Kézilabda Szövetség VSK DUNASZERDAHELY 0 - 0 NYME Bolyai János Gyakorló Ált. Isk. és Gim. *
9700 Szombathely Bolyai János utca 11
11:35 Szombathelyi KKA III. - Szombathelyi KKA I. 0 - 0 NYME Bolyai János Gyakorló Ált. Isk. és Gim. *
9700 Szombathely Bolyai János utca 11
12:10 Magyar Kézilabda Szövetség VSK DUNASZERDAHELY - Ajkai Trampolin SE 0 - 0 NYME Bolyai János Gyakorló Ált. Isk. és Gim. *
9700 Szombathely Bolyai János utca 11
12:45 Szombathelyi KKA I. - Szombathelyi KKA II. 0 - 0 NYME Bolyai János Gyakorló Ált. Isk. és Gim. *
9700 Szombathely Bolyai János utca 11
13:20 Ajkai Trampolin SE - K. Szeged SE 0 - 0 NYME Bolyai János Gyakorló Ált. Isk. és Gim. *
9700 Szombathely Bolyai János utca 11
13:55 Magyar Kézilabda Szövetség VSK DUNASZERDAHELY - Szombathelyi KKA III. 0 - 0 NYME Bolyai János Gyakorló Ált. Isk. és Gim. *
9700 Szombathely Bolyai János utca 11
14:30 Szombathelyi KKA II. - K. Szeged SE 0 - 0 NYME Bolyai János Gyakorló Ált. Isk. és Gim. *
9700 Szombathely Bolyai János utca 11
PickBall U10 Szeged
FU10 I. mérkőzés férfi U-10
10:00 Pick KZRT - Veszprém Handball Zrt. Rókus II. sz. Ált. Isk. tornaterme
6723 Szeged Csáky József utca 2
FU10 II. mérkőzés férfi U-10
10:45 Békési FK KFT - Kecskeméti Junior SN KFT Rókus II. sz. Ált. Isk. tornaterme
6723 Szeged Csáky József utca 2
FU10 III. mérkőzés férfi U-10
11:45 Békési FK KFT - Pick KZRT Rókus II. sz. Ált. Isk. tornaterme
6723 Szeged Csáky József utca 2
FU10 IV. mérkőzés férfi U-10
12:30 Kecskeméti Junior SN KFT - Veszprém Handball Zrt. Rókus II. sz. Ált. Isk. tornaterme
6723 Szeged Csáky József utca 2
FU10 V. mérkőzés férfi U-10
13:30 Veszprém Handball Zrt. - Békési FK KFT Rókus II. sz. Ált. Isk. tornaterme
6723 Szeged Csáky József utca 2
FU10 VI. mérkőzés férfi U-10
14:15 Pick KZRT - Kecskeméti Junior SN KFT Rókus II. sz. Ált. Isk. tornaterme
6723 Szeged Csáky József utca 2
KESI Felkészülési Kupa FU13 KECSKEMÉT
U13 Fiú 13 férfi U-13
09:30 Kecskeméti Junior SN KFT - Fiatal Kézilabdások SE 21 - 25 II. Rákóczi Ferenc Ált. Isk. Sportcsarnok
online
6000 Kecskemét Tóth László sétány 2
10:20 Diósdi DSE - VS Dunakeszi 13 - 21 II. Rákóczi Ferenc Ált. Isk. Sportcsarnok
online
6000 Kecskemét Tóth László sétány 2
11:15 VS Dunakeszi - Kecskeméti Junior SN KFT 13 - 30 II. Rákóczi Ferenc Ált. Isk. Sportcsarnok
online
6000 Kecskemét Tóth László sétány 2
12:05 Fiatal Kézilabdások SE - Diósdi DSE 33 - 13 II. Rákóczi Ferenc Ált. Isk. Sportcsarnok
online
6000 Kecskemét Tóth László sétány 2
13:00 VS Dunakeszi - Fiatal Kézilabdások SE 21 - 33 II. Rákóczi Ferenc Ált. Isk. Sportcsarnok
online
6000 Kecskemét Tóth László sétány 2
13:45 Diósdi DSE - Kecskeméti Junior SN KFT 12 - 23 II. Rákóczi Ferenc Ált. Isk. Sportcsarnok
online
6000 Kecskemét Tóth László sétány 2
KESI Szivacskézi Kupa KECSKEMÉT
KESI KUPA U9 Fiú U9 férfi U-9
09:30 Kecskeméti Junior SN KFT - Pick KZRT I. 0 - 0 Lánchíd utcai sportcsarnok
6000 Kecskemét Lánchíd utca 18
10:00 Fiatal Kézilabdások SE - Kispest NKK 0 - 0 Lánchíd utcai sportcsarnok
6000 Kecskemét Lánchíd utca 18
10:30 FTC KN KFT_2 - Pick KZRT II. 0 - 0 Lánchíd utcai sportcsarnok
6000 Kecskemét Lánchíd utca 18
11:00 Kecskeméti Junior SN KFT - FTC KN KFT_2 0 - 0 Lánchíd utcai sportcsarnok
6000 Kecskemét Lánchíd utca 18
11:30 Fiatal Kézilabdások SE - FTC KN KFT_1 0 - 0 Lánchíd utcai sportcsarnok
6000 Kecskemét Lánchíd utca 18
11:30 Kispest NKK - Pick KZRT I. 0 - 0 Lánchíd utcai sportcsarnok
6000 Kecskemét Lánchíd utca 18
12:00 Kecskeméti Junior SN KFT - Pick KZRT II. 0 - 0 Lánchíd utcai sportcsarnok
6000 Kecskemét Lánchíd utca 18
12:30 FTC KN KFT_1 - Kispest NKK 0 - 0 Lánchíd utcai sportcsarnok
6000 Kecskemét Lánchíd utca 18
13:00 Fiatal Kézilabdások SE - FTC KN KFT_2 0 - 0 Lánchíd utcai sportcsarnok
6000 Kecskemét Lánchíd utca 18
13:30 FTC KN KFT_1 - Pick KZRT I. 0 - 0 Lánchíd utcai sportcsarnok
6000 Kecskemét Lánchíd utca 18
14:00 Fiatal Kézilabdások SE - Kecskeméti Junior SN KFT 0 - 0 Lánchíd utcai sportcsarnok
6000 Kecskemét Lánchíd utca 18
14:30 Kispest NKK - Pick KZRT II. 0 - 0 Lánchíd utcai sportcsarnok
6000 Kecskemét Lánchíd utca 18
15:00 Pick KZRT I. - FTC KN KFT_2 0 - 0 Lánchíd utcai sportcsarnok
6000 Kecskemét Lánchíd utca 18
15:30 FTC KN KFT_1 - Pick KZRT II. 0 - 0 Lánchíd utcai sportcsarnok
6000 Kecskemét Lánchíd utca 18
KESI KUPA U8 Fiú U8 férfi U-8
09:30 Kecskeméti Junior SN KFT_2 - Fiatal Kézilabdások SE 0 - 0 Lánchíd utcai sportcsarnok
6000 Kecskemét Lánchíd utca 18
10:00 Kecskeméti Junior SN KFT_1 - FTC KN KFT 0 - 0 Lánchíd utcai sportcsarnok
6000 Kecskemét Lánchíd utca 18
10:30 Pick KZRT_2 - Fiatal Kézilabdások SE 0 - 0 Lánchíd utcai sportcsarnok
6000 Kecskemét Lánchíd utca 18
12:00 Pick KZRT_1 - FTC KN KFT 0 - 0 Lánchíd utcai sportcsarnok
6000 Kecskemét Lánchíd utca 18
12:30 Kecskeméti Junior SN KFT_2 - Pick KZRT_2 0 - 0 Lánchíd utcai sportcsarnok
6000 Kecskemét Lánchíd utca 18
13:00 Pick KZRT_1 - Kecskeméti Junior SN KFT_1 0 - 0 Lánchíd utcai sportcsarnok
6000 Kecskemét Lánchíd utca 18
14:00 FTC KN KFT - Fiatal Kézilabdások SE 0 - 0 Lánchíd utcai sportcsarnok
6000 Kecskemét Lánchíd utca 18
14:30 Kecskeméti Junior SN KFT_2 - Pick KZRT_1 0 - 0 Lánchíd utcai sportcsarnok
6000 Kecskemét Lánchíd utca 18
15:00 Pick KZRT_2 - Kecskeméti Junior SN KFT_1 0 - 0 Lánchíd utcai sportcsarnok
6000 Kecskemét Lánchíd utca 18
Interball Nemzetközi Leány Kézilabda torna Tatabánya
Interball Kupa U12 A csoport női U-12
09:00 Tatabányai SC - FERPLAST Naszvad-Imely 12 - 16 Földi Imre Sportcsarnok
online
2800 Tatabánya Szent Borbála út 19
09:40 Érdi Sport KFT - Kőkúti Sasok DSE, TATA 7 - 22 Földi Imre Sportcsarnok
online
2800 Tatabánya Szent Borbála út 19
11:00 Tatabányai SC - Kőkúti Sasok DSE, TATA 15 - 19 Földi Imre Sportcsarnok
online
2800 Tatabánya Szent Borbála út 19
11:40 FERPLAST Naszvad-Imely - Érdi Sport KFT 20 - 3 Földi Imre Sportcsarnok
online
2800 Tatabánya Szent Borbála út 19
13:00 Kőkúti Sasok DSE, TATA - FERPLAST Naszvad-Imely 18 - 15 Földi Imre Sportcsarnok
online
2800 Tatabánya Szent Borbála út 19
13:40 Érdi Sport KFT - Tatabányai SC 6 - 20 Földi Imre Sportcsarnok
online
2800 Tatabánya Szent Borbála út 19
Interball Kupa U12 B csoport női U-12
10:20 Győri ETO KC - Alba Fehérvár KC 17 - 11 Földi Imre Sportcsarnok
online
2800 Tatabánya Szent Borbála út 19
12:20 DKKA NKFT - Alba Fehérvár KC 11 - 22 Földi Imre Sportcsarnok
online
2800 Tatabánya Szent Borbála út 19
14:20 Győri ETO KC - DKKA NKFT 22 - 2 Földi Imre Sportcsarnok
online
2800 Tatabánya Szent Borbála út 19
Interball Kupa U12 5-6. helyért női U-12
15:00 Tatabányai SC - DKKA NKFT 19 - 11 Földi Imre Sportcsarnok
online
2800 Tatabánya Szent Borbála út 19
Interball Kupa U12 3-4. helyért női U-12
15:40 FERPLAST Naszvad-Imely - Alba Fehérvár KC 15 - 21 Földi Imre Sportcsarnok
online
2800 Tatabánya Szent Borbála út 19
Interball Kupa U12 1-2. helyért női U-12
16:20 Kőkúti Sasok DSE, TATA - Győri ETO KC 9 - 18 Földi Imre Sportcsarnok
online
2800 Tatabánya Szent Borbála út 19
Eszterházy kupa Eger
U12 U12 A csoport női U-12
08:30 Eszterházy SC I. - Mezőkeresztes VSE 9 - 3 Eszterházy Főiskola Sportcsarnok
3300 Eger Leányka út 6.
10:00 Váci NKSE - Hajdúnánás SK 17 - 15 Eszterházy Főiskola Sportcsarnok
3300 Eger Leányka út 6.
11:30 Mezőkeresztes VSE - Váci NKSE 8 - 20 Eszterházy Főiskola Sportcsarnok
3300 Eger Leányka út 6.
12:15 Eszterházy SC I. - Hajdúnánás SK 12 - 20 Eszterházy Főiskola Sportcsarnok
3300 Eger Leányka út 6.
13:45 Mezőkeresztes VSE - Hajdúnánás SK 6 - 17 Eszterházy Főiskola Sportcsarnok
3300 Eger Leányka út 6.
14:30 Eszterházy SC I. - Váci NKSE 9 - 20 Eszterházy Főiskola Sportcsarnok
3300 Eger Leányka út 6.
U12 U12 B csoport női U-12
09:15 Eszterházy SC II. - Szerencs VSE 17 - 15 Eszterházy Főiskola Sportcsarnok
3300 Eger Leányka út 6.
10:45 Szerencs VSE - Kispest NKK 12 - 29 Eszterházy Főiskola Sportcsarnok
3300 Eger Leányka út 6.
13:00 Eszterházy SC II. - Kispest NKK 10 - 27 Eszterházy Főiskola Sportcsarnok
3300 Eger Leányka út 6.
U12 5-6. helyért lejátszott mérkőzés női U-12
15:15 Eszterházy SC I. - Szerencs VSE 7 - 13 Eszterházy Főiskola Sportcsarnok
3300 Eger Leányka út 6.
U12 3-4. helyért lejátszott mérkőzés női U-12
16:00 Hajdúnánás SK - Eszterházy SC II. 18 - 12 Eszterházy Főiskola Sportcsarnok
3300 Eger Leányka út 6.
U12 1-2. helyért lejátszott mérkőzés női U-12
16:45 Váci NKSE - Kispest NKK 11 - 21 Eszterházy Főiskola Sportcsarnok
3300 Eger Leányka út 6.
Szoboszló Kupa Hajdúszoboszló
Ifjúsági Szoboszló Kupa női ifjúsági
09:00 Nádudvari ASK - Hajdúszoboszlói KSKE 22 - 16
10:00 Létavértes SC - Téglás VSE 22 - 24
11:00 Hajdúszoboszlói KSKE - Létavértes SC 16 - 16
12:00 Téglás VSE - Nádudvari ASK 23 - 15
13:00 Nádudvari ASK - Létavértes SC 10 - 25
14:00 Hajdúszoboszlói KSKE - Téglás VSE 17 - 20
2019. január
H K Sze Cs P Szo V
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
FRISS HÍREK
Strandkézilabda: balatonfüredi kvalifikáció
2019.06.24. Strandkézi - verseny
A strandkézilabda bajnokság hétvégi állomása Balatonfüred volt.
Női U19: hibátlan maradt a magyar együttes
2019.06.22. Női junior válogatott
Újra kiütéses győzelmet aratott Siófokon a női junior válogatott Szlovénia ellen szombaton.
Férfi U17: egy vereség, egy győzelem Németországban
2019.06.22. Férfi serdülő válogatott
A svédországi U17-es nyílt Európa-bajnokságra készülő férfi serdülő válogatott a németországi Ruhr Games nemzetközi tornán szerepel a hétvégén.
A 2019-2020-as idény Liga Kupa Versenykiírása
2019.06.21. Versenyek
A Magyar Kézilabda Szövetség Szakmai- és Versenybizottsága elfogadta a 2019-2020-as idény Liga Kupa Versenykiírását. A Versenykiírás letölthető a mellékelt dokumentumból.
Sorsoltak a női vb-re
2019.06.21. Női `A` válogatott
A 2. kalapból húzott magyar válogatott a C-csoportba került.
Élő: Szlovénia ellen készül a női U19-es válogatott
2019.06.21. Női junior válogatott
Pénteken és szombaton Szlovénia korosztályos csapata ellen játszik felkészülési mérkőzést a női U19-es válogatott Siófokon. A mérkőzések élőben követhetők.
Női európai kupák: magyar indulók
2019.06.21. Női BL
Az Európai Kézilabda Szövetség közzétette a 2019-2020-as női Bajnokok Ligája indulóinak listáját.
Idén is nagy sikert aratott a Sulikézi Fesztivál
2019.06.21. Sulikézi Fesztivál
Az elmúlt hétvégén rendezték a IV. TESCO Sulikézi Fesztivál záró játéknapjait Balatonbogláron.
Férfi kézi BL: szabadkártyás a Szeged
2019.06.21. Férfi BL
Az Európai Kézilabda-szövetség a női mellett közzétette a férfi Bajnokok Ligája 2019–2020-as kiírásánának indulóit is.
Vereséget szenvedett a férfi U21-es válogatott
2019.06.21. Férfi junior válogatott
Jól kezdte a találkozót a hazai csapat, ám a félidő végére két találattal a norvégok diadalmaskodtak és végül hat góllal nyerték a találkozót.
www.mksz.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Adatvédelmi szabályzat
- Apparátus
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- MKSZ Támogatói Alapítvány
- MKSZ Sporttudományi Tanácsadó Testület
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Edzőmérkőzések
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Játékvezetés Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Oktatás, képzés
- Szabályértelmező videóblokk
- Dokumentum
- Nemzetközi játékvezető, delegált
- Keret
- Bizottság
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
Velünk kerek a világ
- Főoldal
- Hírek
- Szakfelügyelők
- Dokumentum
- Fotó
- Videó
- Blog
- Szakmai anyag / dokumentum
- Szakmai anyag / videó